PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سامان طهماسبی رسما به تیم ملی کشتی آذربایجان پیوست! / کسی به فکر قهرمانان نیست؟

mahdishata
20-06-2010, 12:25
ملی‌پوش کشتی فرنگی ایران در المپیک پکن و دارنده دو مدال برنز جهان و طلای آسیا در اقدامی تعجب برانگیز و بهت آور در مسابقات قهرمانی آذربایجان شرکت کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش ایسنا، سامان طهماسبی ملی پوش سال‌های اخیر کشتی فرنگی ایران که دو بار بر سکوی سوم جهان ایستاد و مدال طلای آسیا را هم در کارنامه خود داشت، به دنبال مشکلات مالی به کشور آذربایجان رفت و در مسابقات قهرمانی کشور آنها به مقام قهرمانی رسید تا تمامی کشتی دوستان و حتی جامعه ورزش را شگفت زده کند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این کشتی‌گیر سنندجی دوبنده تیم ملی آذربایجان را در مسابقات جهانی 2010 مسکو خواهد پوشید یا خیر.

بنا بر اعلام رسانه های آذربایجان، طهماسبی در مسابقات قهرمانی این کشور شالوا گادابادزه نفر سوم اروپا را شکست داد و قهرمان شد.
طهماسبی با کسب مدال طلای این رقابت ها 5 هزار دلار جایزه گرفت به مدت یکسال ماهانه 750 دلار دریافت خواهد کرد تا حداقل از مخارج یکسال خیالش راحت باشد.
اما مسئله قابل تعمق عدم توجه به وضعیت قهرمانان ملی به خصوص کشتی ورزش اول ایران است. سوال اینجاست در جایی که فوتبالیست های درجه چندم آن سالی چند صد میلیون پول به جیب می‌زنند، چرا باید کشتی‌گیر ملی‌ به خاطر نداشتن کار و مسکن دست به چنین کارهایی بزند.

حتی جمشید خیرآبادی مربی وی در گفت و گو با سایت فدراسیون کشتی اعلام کرد که طهماسبی به خاطر نداشتن شهریه دانشگاه چند ماهی نیز تحصیل را رها کرده بود.

هر چند همه این مسائل باعث نمی‌شود یک ورزشکار ایرانی در پیراهن یک کشور دیگر به دنبال کسب افتخار باشد اما این حرکت طهماسبی می تواند مسئولین ورزش را به فکر فرو ببرد تا به وضعیت زندگی قهرمانانشان توجه کند و حداقل جوایز آنها در مسابقات جهانی را قانونمند کند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SADEGH 7
20-06-2010, 12:28
کار درستی کرد.
براش آرزوی موفقیت می کنم.

mahdishata
20-06-2010, 21:04
چشم قهرمان كشتي به وعده‌ها خشك شد

سامان طهماسبي:

چهار سال است فقط حرف شنيده‌ام

به عنوان يك قهرمان ملي نه شغل دارم، نه مسكن

كسب دو مدال برنز كشتي فرنگي جهان و قهرماني آسيا در كشتي فرنگي از سامان طهماسبي پرافتخارترين ورزشكار استان كردستان ساخت اما اين كشتي‌گير بيش از اين كه به كشتي فكر كند، در حال دست و پنجه نرم كردن با مشكلات زندگي است.

طهماسبي كه پس از حميد سوريان پرافتخارترين فرنگي‌كار ايران در سال‌هاي اخير محسوب مي‌شود، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: حدود چهار سال است كه تنها وعده شنيده‌ام و هر مسوولي هم بر سر كار مي‌آيد به فكر ما قهرمانان نيست. چند سال است كه هم مشكل مسكن و هم مشكل كار دارم.

ملي‌پوش ايران در المپيك پكن ادامه داد: در اين سال كه دوبار بر سكوي جهاني ايستادم و قهرمان آسيا شدم، خيلي پي‌گير حل مشكلاتم شدم اما هر كسي آن را بر گردن ديگري مي‌انداخت و كسي پاسخگو نبود. مشكلاتم زياد است و بدتر آن است كه يك قهرمان صبح تا شب دنبال مسوولين بدود ولي نتيجه‌اي نگيرد.

طهماسبي در پاسخ به اين سوال كه تمرين‌هاي كشتي است چگونه است، گفت: تمرين مي‌كنم اما چه فايده. از اين طرف هيچ كس پاسخگوي مشكل تيم نيست اما از طرف ديگر در حالي كه مربي‌ام در اردوي تيم ملي است، به اردو هم دعوت نمي‌شوم تا بتوانم بهتر تمرين كنم. در شهرستان امكانات تمرين خوبي نداريم و با اين شرايط انگيزه‌اي برايم نمانده است.

برنده دو مدال برنز جهان در پايان گفت: من به عنوان يك قهرمان ملي كه افتخاراتي را به دست آوردم نه شغل دارم و نه مسكن. گوش شنوايي هم پيدا نمي‌شود و هيچ كس به فكر نيست.
---------------------------------------------------------------------
خيرآبادي:

طهماسبي به زودي از دنياي كشتي خداحافظي مي‌كند

جمشيد خيرآبادي مربي تيم ملي كشتي فرنگي بزرگسالان و همچنين مربي سازنده‌ي سامان طهماسبي در گفت و گو با روابط عمومي فدراسيون كشتي در اين رابطه اظهار كرد: صريحا اعلام مي‌كنم كه سامان طهماسبي به خاطر مشكلات فراوان در زندگي شخصي مجبور به ترك دانشگاه شده است و اگر اين روند به همين صورت ادامه داشته باشد به زودي او از دنياي كشتي نيز براي هميشه خداحافظي خواهد كرد من به عنوان مربي سازنده‌ي او واقعا متأسفم كه نمي توانيم اين فرنگي‌كار بسيار خوب و جوان كشورمان كه تازه به مرحله‌ي پختگي رسيده است را در اردوهاي تيم ملي در اختيار داشته باشيم آن هم به اين خاطر كه او بدليل مشكلات مالي حتي براي سفر از كردستان به تهران نيز مشكل دارد.

وي افزود: در حالي كه ساير كشورهاي جهان از قهرمانان جهان و قاره‌اي خود بسيار مراقبت مي‌كنند ولي متأسفانه ما با دست خودمان شرايطي را بوجود مي‌آوريم كه امثال سامان طهماسبي براي هميشه از دنياي ورزش قهرماني خداحافظي كنند.

خيرآبادي با بيان اينكه مسئولان استان كردستان نمي‌خواهند كه براي اين افتخار آفرين استان خود قدمي برداردند تصريح كرد: مگر استخدام شدن فردي مثل طهماسبي و يا يك كمك كوچك به او براي داشتن يك سرپناه براي مسئولان سياسي و يا ورزشي استان كردستان چه هزينه‌اي در بر دارد كه آن‌ها عليرغم نامه‌نگاري‌هاي بسيار زياد ما و خود طهماسبي تاكنون نسبت به اين موضوع بي‌اعتنا بوده‌اند؟!

مربي سازنده‌ي سامان طهماسبي در پايان خاطرنشان كرد: طهماسبي حتي شهريه‌ي دانشگاه خود را نيز ندارد و بدليل همين موضوع به ناچار چند ماهي است كه دانشگاه را رها كرده است من براي سامان بسيار متأسفم كه در استاني زندگي مي‌كند كه مسئولان آن تا اين حد نسبت به آينده‌ي او بي‌تفاوت هستند شايد اگر مسئولان استان مي‌دانستند كه ورزش مي‌تواند بسياري از معضلات را كم كند با الگوي جوانان كردستاني اين گونه برخورد نمي‌كردند!

S@nti@go_s&k
20-06-2010, 21:17
ماهانه 750دلارچقدر زیاد:دی

OSEN
20-06-2010, 21:39
باید بش حق داد . اینجوری شاید مسئولای ... یه تکونی به خودشون بدن و در کنار بخور بخورشون یه چیزیم برا این بنده خداها بزارن .

MAXXX
20-06-2010, 22:35
خوب کاری کرده
مثل اون کسی میمونه که جون میکنه درس میخونه یه مدرک درست وحسابی میگیره
بعد میبینه کار در خورد مدرک گیرش نمیاد باید بزاره در کوزه اونم بار میکنه میره یه جا که قدرشو بدونن که این خیلی زیاد پیش میاد و کسی بد نمیدونه این کارو

mahdishata
22-06-2010, 11:28
رییس فدراسیون کشتی با تکذیب خبر تابعیت سامان طهماسبی‌ کشتی گیر فرنگی کار کشورمان به جمهوری آذربایجان، اعلام کرد که وی به زودی به کشور باز می گردد.

محمدرضا یزدانی خرم که در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات کشتی استان کردستان در سنندج گفت وگو می کرد،‌ با بیان این مطلب گفت«: این کشتی گیر در مسابقات قهرمانی کشور آذربایجان شرکت کرده و با کسب مقام قهرمانی پنج هزار دلار جایزه این مسابقات را نیز از آن خود کرده است.
فکر می کنم اگر طهماسبی قصد تغییر ملیت و پناهنده شدن را داشت از راه های دیگری استفاده می کرد و کشور دیگری را انتخاب می کرد.»
وی به حضور دو داور بین المللی از ایران در مسابقات کشتی قهرمانی کشور آذربایجان جهت داوری مسابقات نیز اشاره کرد و گفت:« این داوران پس از اتمام مسابقات به کشور بازگشتند و اعلام کردند که طهماسبی عضو سابق تیم ملی کشتی فرنگی نیز بزودی وارد تهران خواهد شد.»

bleu2u4u
27-06-2010, 03:57
تکذیب تابعیت فرنگی کار ایرانی در آذربایجان/یزدانی خرم:طهماسبی به زودی بر می گردد

یزدانی خرم همین حرفها رو در مورد مهدی رستم پور هم زد ولی ...

Behroooz
01-07-2010, 18:18
این کار باعث میشه که مسیولین به خودشان بیان . خوب کاری کرده . دمش گرم .

mmiladd
01-07-2010, 18:43
این همه پول به آقای وزنه بردار دادن ؛ یه ذره به اینا میدادن.. جای دوری می رفت ..؟

Hsnti
01-07-2010, 19:02
امیدوارم بیشتر شاهد حرکاتی اینچنین باشیم تا کسانی که از قبل این ورزشکاران گردنهایشان کلفت شده دستشان رو بشه

f-secure
01-07-2010, 20:20
این همه پول به آقای وزنه بردار دادن ؛ یه ذره به اینا میدادن.. جای دوری می رفت ..؟
رضازاده رو میگی؟؟ نوش جونش هر چی گرفت.وقتی ترکیه بهش پیشنهاد داد واسه شروع قرارداد همون اول 10 میلیون دلار میدیم بیا چند سال واسه ما وزنه بزن نرفت.فکر میکنی حالا که ایران موند نصف اون مبلغ هم بهش دادن؟؟ :13:
تو چرا گیر میدی به رضازاده که قهرمان و رکورد دار جهانه و اندازه ی وزن خودش بهش طلا بدن هم کمه :8:
چرا گیر نمیدی به حقوق میلیاردی این فوتبالیستهای .... :13:
همونایی که از فوتبال فقط پول گرفتن و تیپ زدنش رو بلدن نه یه ذره بازی و آبروداری برای کشورشون؟؟

mmiladd
01-07-2010, 21:13
شرمنده این رضازاده شما با تیم وزنه برداری چه کار کرد...؟

این دوپینگ بودن ایرن و محرومیت ها داستانش چی بود...؟

و بعد چرا طرفدارن رضازاده بهش پهلوان می گن..! از دید شما ایشون پهلوانه..؟

f-secure
01-07-2010, 21:20
شرمنده این رضازاده شما با تیم وزنه برداری چه کار کرد...؟

این دوپینگ بودن ایرن و محرومیت ها داتانش چی بود...؟

و بعد چرا طرفدارن رضازاده بهش پهلوان می گن..؟ از دید شما ایشون پهلوانه..؟
اولندش رضازاده ی شما نه و رضازاده ی همه ی ایرانی ها! شک ندارم شما ایرانی نیستی و تعجب نداره به قهرمان ایران زمین توهین کنی :2:
دومندش پست قبلی یه چیز میگی حالا یه چیز
حساب قهرمانی هر ورزشکاری از مدیریتش جداست.ممکنه تو یکی ضعیفتر کار کنه دلیل نمیشه بیای و افتخار آفرینی هاش رو زیر سوال ببری!
سومندش این مسائل یک سرش به سیاست برمیگرده.همون زمان که خود رضازاده تو تیم بود اومدن تیم ایران رو الکی الکی انگ دوپینگ زدن و کل تیم از جمله خود اون رو تحریم کردن!! این معنیش مثل روز روشنه... یکم عقل میخواد

mahdishata
01-07-2010, 21:20
منظور دوستمون اینه که شما برو گنده ها رو ببین.رضا زاده یه نفره. چه خوب چه بد.ولی ببن چقدر خرج لیگ فوتبال میشه و بازده اون چه قدره...

mmiladd
01-07-2010, 21:24
خیر دوست من ؛ بنده ایرانیم.. ولی تعصب کور کورانه ندارم..! من رضا زاده ای رو قبول دارم که برای ایران

مدال کسب کرد ؛ ایران رو به همه دنیا معرفی کرد.. نه رضا زاده ای که سیاسی شد

نه کسی که با مدیریت ضعیف خودش تیم ملی رو به بدترین جای ممکن برد..

136209
01-07-2010, 21:27
در این مملکت پول نفت زیاده اما متاسفانه یاد ندارن چه جوری خرج کنن این مسئولین
یا شایدم ....

f-secure
01-07-2010, 21:28
خیر دوست من ؛ بنده ایرانیم.. ولی تعصب کور کورانه ندارم..! من رضا زاده ای رو قبول دارم که برای ایران

مدال کسب کرد ؛ ایران رو به همه دنیا معرفی کرد.. نه رضا زاده ای که سیاسی شد

نه کسی که با مدیریت ضعیف خودش تیم ملی رو به بدترین جای ممکن برد..
عزیزم تو که خیلی ادعای مدیریتت میشه چون مدیریت یه همچین شخصیتی رو داری نقد میکنی بسم اله برو تو مدیریت کن ببینم چه گلی به سر میزنی
99.5 درصد کسانیکه انتقاد میکنن هیچی بارشون نیست و خودشون نمیتونن اتاق خودشون رو درست مدیریت کنن!!!
غرغر کردن و نق زدن که هنر نیست خوشتیپ

mojtaba_gk671
01-07-2010, 21:31
تقصیر همین ماهاست که دنیا رو ول کردیم چسبیدیم به فوتبال و همین هم در کم اهمیت دادن مسئولین به کشتی در مقایسه با فوتبال بی تاثیر نیست، درصورتی که واقعا تقصیر دار هم هستند

f-secure
01-07-2010, 21:31
در حيرتم از مرام اين مردم پست
اين طايفه زنده کش و مرده پرست
تا هست به ذلت بکشندش به جفا
گر مُرد به عزت ببرندش سر دست

بچه مرد و مردونه , شخصیتی بوده واسه این مملکت افتخار آفرینی کنه و همین عوام الناس لجن مالش نکنند؟؟ علی دایی - رضا زاده و اینا را بگیر برو برسی امیرکبیر!

mmiladd
01-07-2010, 21:35
عزیزم تو که خیلی ادعای مدیریتت میشه چون مدیریت یه همچین شخصیتی رو داری نقد میکنی بسم اله برو تو مدیریت کن ببینم چه گلی به سر میزنی
99.5 درصد کسانیکه انتقاد میکنن هیچی بارشون نیست و خودشون نمیتونن اتاق خودشون رو درست مدیریت کنن!!!

بیبن دوست عزیز من نه ادعا شو دارم نه چیزه دیگه ای رو.. فقط چیزی رو که می بینم با عقل و شعور

خودم نقد می کنم.. باید قبول کرد محبویت آقای حسین رضازاده الان نسبت به سالهایی که ایشون

مدال کسب می کرد کم شده.. دلیلشم این بود که ایشون در راس کار مدیریت تیم ملی بودن که

اُون اتقاق ها افتاد.. البته نمیشه به آقای رضا زاده هم خرده گرفت ورزش ما کلا جو گیره ؛ چون خوب

وزنه میزده حالا می تونه مربی خوبی هم بشه ؛ بیاد مدیریت کنه.. براتون مثالی می زنم

چند سال پیش تیم استقلال فقط بخاطر این که لیست بازیکنان خودش رو به موقع و آن تایم ارسال نکرده بود

برای مسابقات از مسابقات جا موند و حذف شد..! دوست من ضعف مدیریتی تو کل کشور بیداد می کنه..

باید یاد گرفت بعضی از افراد همه جا و در هر پستی جواب نمیدن..

f-secure
01-07-2010, 21:43
شما فکر کردی مدیران کشور از خارج اومدن یا از آسمون افتادن پایین؟؟ همین بابای تو بابای من و خود من و تو هستیم!! وقتی سمتی نداریم فقط غرغر میکنیم و هزار ادعا داریم همینکه نوبت خودمون شد الفاتحه
میدونی چرا؟؟ چون فرق انتقاد و تخریب بین ما روشن نیستش.تخریب میکنیم بعدش واسه توجیه میگیم ای بابا منکه فقط یه انتقاد کوچولو کردم!!
کجای دنیا اینقدر شخصیتهاشون را تخریب میکنند؟؟ برو اون گندکاری تک تک اعضای تیم انگلیس رو ببین.برو زد و بندهایی که تو مسابقاتشون میشه و بوی گندش همه ی دنیا رو گرفته ببین و....
اگه تو ایران بود که بیچاره ها از بس سرکوفت البته به اسم انتقاد!! شنیده بودن 40 بار سکته زده بودن از بی آبرویی:13:

mmiladd
01-07-2010, 21:49
در تایید حرفای من که ایشون دیگه زیاد محبوب نیستن..! بیشتر دوستان نظر به تایید حرفای من دارن..

و اینم در جواب حرفتون که میگین من انتقاد کورکورانه می کنم.. می تونین نظر من رو بخونین که...

دوست من ؛ بعضی از جاها نباید رفت.. بعضی از چیزا رو نباید دید.. بعضی از چیز ها رو نباید گفت.. بعضی از چیزا رو نباید شنید..!

شبتون بخیر.. م ی ل ا د ....

MAXXX
02-07-2010, 11:11
شما فکر کردی مدیران کشور از خارج اومدن یا از آسمون افتادن پایین؟؟ همین بابای تو بابای من و خود من و تو هستیم!! وقتی سمتی نداریم فقط غرغر میکنیم و هزار ادعا داریم همینکه نوبت خودمون شد الفاتحه
میدونی چرا؟؟ چون فرق انتقاد و تخریب بین ما روشن نیستش.تخریب میکنیم بعدش واسه توجیه میگیم ای بابا منکه فقط یه انتقاد کوچولو کردم!!
کجای دنیا اینقدر شخصیتهاشون را تخریب میکنند؟؟ برو اون گندکاری تک تک اعضای تیم انگلیس رو ببین.برو زد و بندهایی که تو مسابقاتشون میشه و بوی گندش همه ی دنیا رو گرفته ببین و....
اگه تو ایران بود که بیچاره ها از بس سرکوفت البته به اسم انتقاد!! شنیده بودن 40 بار سکته زده بودن از بی آبرویی:13:

من نمیدونم شما چه اصراری برای توجیه کارای ایشون داری
تو از کجا میدونی ما یا هرکسی دیگه که اعتراض میکنه خودش بلد نیست مدیریت کنه ؟
این آقا افتخار کسب کرده تا آخر عمرش هم همه به یادشون میمونه ولی دلیل نمیشه وقتی در زمان مدیریتش اون اتفاقا افتاده جوابگو نباشه مطمئن باش هرکی دیگه بود تاحالا برکنارش کرده بودن

من ادعای مدیریتم نمیشه ولی وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه
همونطوری که برای تشخیص ویرانه بودن یه ساختمون لازم نیست حتما مهندس عمران باشی
اگه قرار باشه هرکی اعتراض کرد بهش بگن تو اینکاره نیستی انتقاد نکن که مملکت میگنده
اگه میخای درست دفاع کن با شعار دادن و انگ زدن به بقیه بیشتر طرفو خراب میکنی

f-secure
02-07-2010, 12:45
من نمیدونم شما چه اصراری برای توجیه کارای ایشون داری
تو از کجا میدونی ما یا هرکسی دیگه که اعتراض میکنه خودش بلد نیست مدیریت کنه ؟
این آقا افتخار کسب کرده تا آخر عمرش هم همه به یادشون میمونه ولی دلیل نمیشه وقتی در زمان مدیریتش اون اتفاقا افتاده جوابگو نباشه مطمئن باش هرکی دیگه بود تاحالا برکنارش کرده بودن

من ادعای مدیریتم نمیشه ولی وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه
همونطوری که برای تشخیص ویرانه بودن یه ساختمون لازم نیست حتما مهندس عمران باشی
اگه قرار باشه هرکی اعتراض کرد بهش بگن تو اینکاره نیستی انتقاد نکن که مملکت میگنده
اگه میخای درست دفاع کن با شعار دادن و انگ زدن به بقیه بیشتر طرفو خراب میکنی
عزیزم شما دوزاریت کجه یا الکی میخوای یه گیری داده باشی؟؟ نگاه کن درست ببین قبلش چی نوشتم بعد برو منبر واسه من

فرق انتقاد و تخریب بین ما روشن نیستش.تخریب میکنیم بعدش واسه توجیه میگیم ای بابا منکه فقط یه انتقاد کوچولو کردم!!

MAXXX
02-07-2010, 20:22
نمیدونم
شما احتمالا اعتماد به نفست خیلی پایینه شایدم واقعا از هیچی سردر نمیاری
ولی قرار نیست فکر کنی همه مثل خودتونن
من فرق انتقاد وتخریب رو خیلی خوب میدونم

شما هم نگا کن یاد بگی :ر
وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه ایشون سرپرست بوده 3-4 نفر دوپینگی شدن
این احتی انتقاد هم نیست ! فقط درخواست جوابه

اگه میخاستم تخریب کنم اون همه حرفایی که علی حسینی وچندین وزنه بردار دیگه راجبش گفته بازگو میکردم !

f-secure
02-07-2010, 21:05
نمیدونم
شما احتمالا اعتماد به نفست خیلی پایینه شایدم واقعا از هیچی سردر نمیاری
ولی قرار نیست فکر کنی همه مثل خودتونن
من فرق انتقاد وتخریب رو خیلی خوب میدونم

شما هم نگا کن یاد بگی :ر
وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه ایشون سرپرست بوده 3-4 نفر دوپینگی شدن
این احتی انتقاد هم نیست ! فقط درخواست جوابه

اگه میخاستم تخریب کنم اون همه حرفایی که علی حسینی وچندین وزنه بردار دیگه راجبش گفته بازگو میکردم !

نخیر عزیزم من اعتماد بنفسم 40 برابرت نباشه 4 برابر مطمئن باش هستش :8:
بخاطر همونه که دنبال تخریب کسی نیستم :5:
از نظر روانشناسی هم اثبات شده کسایی که هی غر و نق میکنن و دنبال نقطه ضعف و تخریب هستن اعتماد بنفس ضعیفی دارن:13:.حالا دیگه خودت تشخیص بده کی در چه وضعیتیته :5:
خوش باشی با عقایدت عزیزم:20:

teza
02-07-2010, 23:33
بابا اینجا مدیر نداره نمیدونم چرا جدیدا اینجا موضوع تاپیک ربطی با بحث های داخلش نداره
در ضمن این یارو کشتی گیره هم برگشت ایران گفت اصلا قصد نداشتم پناهنده بشم
متن خبرش هست ولی شبی حال ندارم بذارم

masud-000000
06-09-2010, 12:47
سامان طهماسبی رسما به تیم ملی کشتی آذربایجان پیوست
همشهری آنلاین:
سامان طهماسبی با دوبنده‌ تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.

سامان طهماسبی، فرنگی‌کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.
فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی روز دوشنبه به روی باسکول وزن‌کشی می‌رود.
به گزارش ایسنا، آذربایجانی‌ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانانشان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی هم برای آذربایجان کشتی بگیرند.

----------
:13:

M A M M U T
06-09-2010, 13:24
سامان طهماسبی رسما به تیم ملی کشتی آذربایجان پیوست
همشهری آنلاین:
سامان طهماسبی با دوبنده‌ تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.

سامان طهماسبی، فرنگی‌کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.
فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی روز دوشنبه به روی باسکول وزن‌کشی می‌رود.
به گزارش ایسنا، آذربایجانی‌ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانانشان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی هم برای آذربایجان کشتی بگیرند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------
:13:
ای خدا تاکی باید جزای بی تدبیری مسئولان رو ما و ورزشکارا بدیم...:19:
سامان یکی از کشتی گیرای خوب ایران بود....
البته شاید حرکتش یه نوع اعتراض بوده به شرایط بد کشتی در ایران.مطمئنا ایشون کشورش رو خیلی بیشتر از کشور های دیگه دوست داره.
امیدوارم موفق باشه.:20:(البته قبلش امیدوار بودم تو ایران موفق باشه اما شرایطش رو باید درک کنیم.تو ایران کشتی گرفتن با این حقوق کم و هزاران مشکلات خیلی سخته)

mahdishata
06-09-2010, 13:29

ifu
06-09-2010, 13:31
ای خدا تاکی باید جزای بی تدبیری مسئولان رو ما و ورزشکارا بدیم...:19:
سامان یکی از کشتی گیرای خوب ایران بود....
البته شاید حرکتش یه نوع اعتراض بوده به شرایط بد کشتی در ایران.مطمئنا ایشون کشورش رو خیلی بیشتر از کشور های دیگه دوست داره.
امیدوارم موفق باشه.:20:(البته قبلش امیدوار بودم تو ایران موفق باشه اما شرایطش رو باید درک کنیم.تو ایران کشتی گرفتن با این حقوق کم و هزاران مشکلات خیلی سخته)

تایید میشه!
فقط امیدوارم لفظ خائن را برای ایشون انتخاب نکنند!

vatan2009
06-09-2010, 15:42
بهر حال یه خائن هست
پس لعنت بر ....
این همه کشتی گیر داریم فک کردین به بقیه خیلی میرسند؟؟؟ نه ادم بی غیرت همینه

M A M M U T
06-09-2010, 15:53
بهر حال یه خائن هست
پس لعنت بر ....
این همه کشتی گیر داریم فک کردین به بقیه خیلی میرسند؟؟؟ نه ادم بی غیرت همینه
حداقل به احترام زحمت هایی که برا کشتیه ی ایران کشدیده باید بهش احترام بگذاریم.:13:

mahdishata
06-09-2010, 16:55
همزمان با آغاز بازی های کشتی جهانی در مسکو ، پیوستن سامان طهماسبی ، فرنگی کار جوان وزن 84 کیلوگرم کشورمان به تیم ملی آذربایجان خبرساز شد. او مشکلات مالی را دلیل ترک وطن و حضور در تیم ملی کشور همسایه عنوان کرده است. طهماسبی که سابقه کسب مدال برای ایران را دارد بهانه ای بود برای گفت و گو با محمد رضا یزدانی خرم ، رئیس فدراسیون کشتی. او که این روزها امید اول سازمان ورزش است تا با مدال های تیم هایش در بازی های آسیایی ، کاروان ایران را در گوانگجو سربلند کند. البته از دست رفتن کرسی ایران در هیات رئیسه فیلا و شرایط تیم های کشورمان در بازی های جهانی مسکو از دیگر مواردی هستند که او حرفهایی شنیدنی از آن ها داشت و برای خوانندگان «خبر» روایت کرد.

*خبر عضویت طهماسبی به تیم ملی آذربایجان خیلی عجیب نبود؟ او مشکلات مالی را دلیل تصمیمش اعلام کرده؟

اتفاق عجیبی نیست. ایشان طبق قوانین جهانی ورزش کشتی ، از ما مجوز گرفت و کاملا قانونی به تیم ملی آذربایجان پیوست. او دیگر از اعضای تیم ملی نبود و آقای بنا روی او نظر نداشت و همین مسئله باعث شد به دنبال سرنوشتش در جای دیگری باشد. همه ساله ما این همه کشتی گیر ترک و روس می آوریم در ایران بازی می کنند ، او هم رفته به آذربایجان.

*اما او عضو تیم ملی آذربایجان شده. این با عضویت در باشگاه ها تفاوت دارد؟

بله ، می دانم اما او با این کار کشورش را که نفروخته. در تمام رشته ها این امکان وجود دارد که یک ورزشکار دو ملیته می تواند برای دو کشور در مسابقات شرکت کند. سامان هم دو پاسپورت دارد. یک پاسپورت ایرانی و یک آذربایجانی . او حالا که دیده جایی در تیم ملی ندارد رفته آذربایجان تا پول بگیرد و مشکلات زندگی اش هم برطرف شود. من که در این مسئله ایرادی نمی بینم. ما که نمی توانستیم مانع این تصمیمش شویم. آنها حتما پول خوبی برایش در نظر گرفته بودند و او هم می خواسته تا کشتی بگیرد و دنبال سرنوشتش رفته است.

*بحث عرق ملی چه می شود؟ بحث تیم ملی که مالی نیست؟

ببینید ما همین جا هم داریم به بچه های مان حقوق می دهیم. به هر حال این ها هم مثل همه برای زندگی نیاز به پول دارند. ورزش هم طوری است که شرایط کاری شان را به هم می ریزد. سامان مدتی مصدوم بود ، وقتی هم که برگشت ، جایش را کسان دیگری گرفته بودند و او شغلش ورزش است ، کشتی. برای همین چون آذربایجان حتما پیشنهاد مالی خوبی داده بود این تصمیم را گرفته. بار قبل که بی اجازه رفته بود ما برخورد کردیم اما این بار آمد حرف زد و شرایطش را گفت ما هم پذیرفتیم. این آذربایجانی ها همیشه کشتی گیران روس را جذب می کنند ، یکبار هم از ورزشکار ایرانی خواسته اند تا به عضویت تیم ملی شان در بیاید. این از نظر قوانین مشکلی ندارد. سامان حتی می تواند باز هم برگردد و برای تیم ملی ایران کشتی بگیرد. این مسائل قانونی را باید کم کم ما هم یاد بگیریم و با ان راحت کنار بیاییم . در این وزن ، تیم ملی جوانان بسیار خوبی دارد که جای سامان را خیلی خوب پر می کنند و او هم باید بتواند برای زندگی اش تصمیم بگیرد. امیدوارم که موفق باشد.

*با این شرایط باید باز هم شاهد تکرار چنین اتفاقاتی باشیم . به هر حال این یک مسئله قانونی است!

البته اگر کسی تصمیم به رفتن بگیرد ، قانونا ما نمی توانیم مانعش شویم اما باید طوری کار کنیم که ستاره های مان این تصمیم را نگیرند. یک وقتی هست حمید سوریان به این فکر می افتد ، آن وقت باید همه مان بنشینیم و گریه کنیم . اما وقتی کسی جایی در تیم ندارد و مشکلات مالی هم دارد و البته اینکه شرایط ما هم طوری است که نمی توانیم مشکلش را حل کنیم، چه کاری باید انجام داد؟

*غیر از این اتفاق ما دیروز کرسی هیات رئیسه مان در فیلا را هم از دست دادیم.

البته این اتفاق جدیدی نبود. فیلا از 8 ماه پیش اعلام کرده بود می خواهد در هیات رئیسه اش تغییرات اساسی انجام دهد و جوانگرایی کند. این موضوع را هم به همه کشورها اعلام کرده بود. تقریبا تمام اعضا هم این مسئله را می دانستند. خیلی از اعضا بیش از 8 نفر تغییر کردند. ما هم می دانستیم ، این مسئله رخ می دهد و در حقیقت انتخابات برگزار نشد ، یکسری انتصاب بود که در قالب رای گیری انجام شد. این اتفاق در همه مجامع بین المللی امری عادی است.

*اما با این اتفاق ایران کرسی هیات رئیسه اش را از دست داد؟

در حقیقت ما این کرسی بین المللی را از دست ندادیم. آقای دکتر محمد توکل عضو و رئیس کمیته پزشکی فیلا بودند که ما این کرسی ایشان را با عضو کردن دکتر طاهری به جای شان پر کردیم. البته دیگر رئیس نیستیم تا عضو هیات رئیسه باشیم. به هر حال این انتخاب ها یکسری مکانیسم دارد. کسانی می توانند عضو هیات رئیسه شوند که قبلا حتما چند سالی را عضو هیات های اجرایی و کمیته ها باشند اما در این چند سال ما هیچ کاری در این زمینه نداشتیم اما حالا ما توانستیم دکتر میرزایی را عضو کمیته فنی و دکتر طاهری را عضو کمیته پزشکی کنیم.

*فکرنمی کنید اگر از قهرمانان تحصیلکرده مان در این کرسی ها استفاده کنیم ، شانس رسیدن مان به هیات رئیسه بیشتر باشد؟

این اتفاق در کشتی دنیا خیلی نمی افتد. مثلا آقای احمد آییک این ویژگی را داشتند یا روسها هم از این کرسی ها داشته اند. اما باید قهرمانی را معرفی کنیم که تحصیلات داشته باشد و زبانش هم خوب باشد . ما از این رخداد استقبال می کنیم اما هیچ قهرمانی با این ویژگی ها تا به حال به ما مراجعه نکرده که بخواهد به چنین کرسی هایی برسد.

*بازی های جهانی از امروز آغاز شد . فکر می کنید چقدر شانس تکرار قهرمانی سال قبل را در فرنگی داریم؟

بچه های تیم و مربیان شان در این یکسال خیلی تلاش کردند اما می دانید که امسال 94 کشور در بازی ها ورزشکار دارند و این میزان در نوع خود بی مانند است. روسها برای بالا بردن سطح کمی و کیفی بازی ها کولاک کرده اند. تیم های روس و کشورهای اقماری آن تک ستاره های زیادی دارند که در هر وزن برای نگه داشتن طلا ها در خانه دست به هر کاری می زنند و این کار را کمی سخت می کند اما تیم های جوان شده ما هم خالی از شانس نیستند. البته ما هنوز باید برای بازگشت به سطح اول کشتی جهان ، چند سالی روی این بچه ها سرمایه گذاری کنیم.

*مخصوصا که دیگر خیلی بچه های ایرانی به کشتی علاقه ای نشان نمی دهند!

این که دیگر تقصیر شما خبرنگاران است که فقط فوتبال را می بینید. با فوتبال حق همه ورزش ها را خوردید. باشگاه ها هم که همه شده اند میز بیلیارد و بدنسازی. چون آنها به دنبال پول هستند و این بازی های شیک و ساده . مدارس هم که سالن های کشتی و بسکتبال یا والیبال را جمه کردند ، گل کوچک گذاشته اند. با این وجود ما هنوز استعدادهای زیادی در کشتی داریم که از شهرستان ها رشد می کنند اما خیلی از رشته های دیگر مثل والیبال ، بسکتبال یا رشته های رزمی از این نابرابری توجهات دارند لطمه می خورند.

*دیدارتان با آقای سعیدلو نکات جالبی داشت. انتقادهای ایشان از منتقدان شان در جمع شما نشان می دهد چشم کاروان ایران در گوانگجو به مدال های کشتی است

ما بدون پول هم لحظه ای کارمان را تعطیل نکردیم. داریم با تمام توان مان تلاش می کنیم. اما گلایه هم داریم و به رئیس سازمان ورزش گفتیم. اینکه آقایانی که الان نمی تواند پول اردوهای ما را تامین کنند ، پس فردا که بچه های مان مدال کسب کردند نیایند با تیم عکس یادگاری بگیرند و افتخارش را تصاحب کنند.

*انگار قرار نیست مشکلات شما و کمیته ملی المپیک تمام شود!

ما می گوییم پول های مان را باید به موقع بپردازند. ما که نمی توانیم بگوییم پول نداریم پس اردوها تعطیل ، هر وقت پول آمد دست مان تمرین می کنیم. این وظیفه کمیته ملی المپیک است که پول ها را بیگرد و به تیم ها بدهد. اگر نمی توانند اصلا نباید قبول مسئولیت می کردند.

*اما پول ها را دولت هنوز پرداخت نکرده است.

ببینم اسم این کمیته مگر کمیته دولتی المپیک است؟ اسمش را گذاشته اند کمیته ملی المپیک. یعنی اینکه چشم رئیسش نباید به خزانه دولت باشد و باید همه کارش را ول کند و به فکر تامین بودجه باشد. از دولت نشد برود دنبال ارگان های عمومی ، از بانک ها بگیرد. راه بیفتد برود بازار و از بازاری ها پول بگیرد و به فدراسیون ها بدهد تا مشکلی برای شرایط آماده سازی تیم ها ایجاد نشود. این همان کاری است که همه فدراسیون های ورزشی برای حل مشکلات و کمبودهای مالی شان انجام می دهند. دولت که نمی تواند همه هزینه های ورزش را تامین کند. ما این حرف مان است .اگر آقای علی آبادی نمی توانند پول را تامین کنند اصلا نباید از ابتدا قبول مسئولیت می کردند.

*اما همین کشتی هنوز قهرمانانش پاداش های قهرمانی سال قبل شان را نگرفتند.

این مشکل حل شد و سازمان پاداش های بچه ها را دیروز پرداخت کرد. اما حتی مشکل قانونی پرداخت ها هم دارد برطرف می شود و با تدوین اساسنامه جدیدی برای پاداش ها ، سازمان دنبال حل مشکل ورزشی ها است. ما نظرمان را در این باره رسما اعلام کردیم ، فدراسیون های دیگر هم این کار را کردند. من نظرم این است کسی که طلای المپیک می گیرد باید یک خانه ، ماشین و شغل درخور داشته باشد تا بتواند زندگی اش را برای همیشه تامین کند . ما این را به سازمان نوشتیم و دوستان هم تقریب با انجامش موافق هستند. مدال المپیک باید رقمی نزدیک به یک میلیارد بیارزد.

marvel_malayer
06-09-2010, 17:36
اقا هر چی نباید مملکت خودشو می فروخت به نظر من مشکلات زندگی رو نمیشه بهانه برای پشت کردن به مملکتت دونست
ماها هم بجای اینکه بیایم همه چی رو سیاسی جواب بدیم بیام به حق حرف بزنیم

کاری نداریم به مسئولین(اونها هم باید جوابگو باشند) ولی کار این اقا (اگه خبر صحت داشته باشه) کاری بسیار خائنانه و ناجوانمردانه است

M A M M U T
06-09-2010, 18:09

محمد رضا یزدانی خرم کشتی گرفتن سامان طهماسبی برای تیم ملی آذربایجان را اتفاق مهمی نمی داند.

« چه ایرادی دارد؟ او جایی در تیم ما نداشت . حالا رفته در کشور همسایه مان کشتی می گیرد و پول هم می گیرد. اینکه مسئله مهمی نیست. » محمد رضا یزدانی خرم است که اینگونه در گفت و گو با خبرآنلاین به خبر تغییر ملیت سامان طهماسبی و حضورش در پیکارهای جهانی با دوبنده تیم ملی آذربایجان واکنش نشان می دهد. ملی پوش سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران که سابقه کسب مدال برنز جهان و آسیا را برای کشورمان دارد. رئیس فدراسیون کشتی در توجیه این اتفاق می گوید:« او دیگر جایی در تیم ملی ایران نداشت . بنا نیازی نمی دید در وزنی که 4 جوان بهتر دارد ، از سامان که سنش هم بالا رفته بود استفاده کند . برای همین اجازه دادیم با ملیت دومش در آذربایجان کشتی بگیرد. امیدواریم آنجا موفق باشد. او کشتی گیر بدی نیست اما بچه های جوانی که الان داریم خیلی بهتر هستند. دیدیم جایی در تیم مان برایش نداریم ، مجوز دادیم برود آذربایجان. او وطن فروشی نکرده ، رفته پول در بیاورد. »
منبع:خبر آنلاین

بردیا
06-09-2010, 18:17
همون زمان که خود رضازاده تو تیم بود اومدن تیم ایران رو الکی الکی انگ دوپینگ زدن و کل تیم از جمله خود اون رو تحریم کردن

هه هه
الکی الکی انگ دوپینگ زدن؟
برو اطلاعاتتو زیاد بکن بعد بیا اینجا حرف بزن

بی باک بی بال
06-09-2010, 18:19
اقا مگه مثل فوتبال نیست که کسی که برای تیم ملی یه کشور بازی کرده نمی تونه عضو تیم ملی کشور دیگه بشه !!!!!!:18:

بردیا
06-09-2010, 18:32
اقا مگه مثل فوتبال نیست که کسی که برای تیم ملی یه کشور بازی کرده نمی تونه عضو تیم ملی کشور دیگه بشه !!!!!!:18:

طبق حرفای یزدانی خرم نه نیستش
تازه دوباره هم میتونه برگرده و برای تیم ملی ایران کشتی بگیره:31:
در کشتی رو باید گل گرفت با همچین قوانینی

mahdishata
06-09-2010, 18:33
اقا مگه مثل فوتبال نیست که کسی که برای تیم ملی یه کشور بازی کرده نمی تونه عضو تیم ملی کشور دیگه بشه !!!!!!
نوچ
اين جور ورزشها كه كشور هاي قدرتمند ديگه چندان توش ورود نميكنن دچار باند بازي و مافيا هست و كلي قوانين چرت و الكي داره مثل فوتبال دقيق نيست.البته تحت عنوان اينكه كشور هاي ديگه جذب بشن اينكار(تغييير مليت)رو ميكنن ولي خوب ميبينم چه قدر كشور هاي ديگه مشاركت دارن....

M A M M U T
06-09-2010, 18:40
نوچ
اين جور ورزشها كه كشور هاي قدرتمند ديگه چندان توش ورود نميكنن دچار باند بازي و مافيا هست و كلي قوانين چرت و الكي داره مثل فوتبال دقيق نيست.البته تحت عنوان اينكه كشور هاي ديگه جذب بشن اينكار(تغييير مليت)رو ميكنن ولي خوب ميبينم چه قدر كشور هاي ديگه مشاركت دارن....
در تایید حرف شما
قطر کویت و این عربی های پولدار همیشه بازیکنان کشور های دیگه رو میخرن.برا همین وضعیتشون از ما بهتره...
میگم بریم کل بودجه ی ورزش رو بدیم مایکل فلپس رو بخریم تا دو دوره المپیک تضمینیم...:31:

M A M M U T
06-09-2010, 18:48
ضمن تایید نظر جناب بی باک بی بال
یادم رفت که نظر خودم رو بدم.
نظر ندارم جز این شکلک::2:

pedramch
06-09-2010, 18:50
دمش گرم...کار درستی کرد!
شاید مسئولان محترم یکم حواسشون جمع قهرمانان بشه!

ممنون/:5:

zahedy2006
06-09-2010, 18:56
راجع به اون قسمت رضازاده بگم:

از لحاظ دینی هم به مسئله بپردازیم اگر شخصی کسی را در امری از خودش اصلح تر بداند روا نیست که پست و موقعیت را نگهدارد. حالا یا سایرین این پست را قبول نمی کردند یا ایشون حاضر به واگذاری پست مدیریتی به فرد اصلح تر نبوده یا اصلا همچنین شخصی پیدا نشده است.

اما در مورد افتخارات ورزشی. بله ایشون قهرمان جهان هست و جای انکار ندارد

در مورد عملکرد این ورزشکار هم سعی کنید خودتان را جای آن شخص بگذارید.
برای قهرمانی در سطح استان دوستان من تمام وقتشون را روی تمرین می گذاشتند. حالا برای المپیک باید چه کرد و چگونه تمرین کرد؟
احساسات میهن دوستی معمولا زمانی به اوج می رسد که یا ضرری به شخص وارد نشود یا جنگ در بگیرد

این پست فاقد ارزش نقل قول است! 

f-secure
06-09-2010, 19:09
zahedy2006

والا همین دوستانی که باید و نباید واسه دیگران وضع میکنن
اگه خودشون 1 صدم موقعیت اونا رو پیدا کنن همچین میرن که پشتشونم نگاه نمیکنن.مثل هزاران هزار دیگه..
اولین کاریم که بعد از رفتن اونور آب میکنن اینست که یه اسم خارجکی واسه خودشون انتخاب میکنن تا ایرانی بودنشون رو بیشتر مخفی کرده باشن
بله
این مرغ همسایه هستش که غازه!

vahid_civil
06-09-2010, 19:14
دمش گرم . بهترین کار ممکن رو انجام داده !
هر کس دیگه هم جای اون بود شاید همین کار رو میکرد

f-secure
06-09-2010, 19:17
قبول کنید این بابا عمر دوران قهرمانیش فقط به تعداد انگشتهای یه دسته.اونم چقدر باید عرق بریزه و فشار جسمی و روانی تحمل کنه که بتونه یه دو سالی قهرمانی رو با چنگ و دندون نگهداره
لابد بعدش میخواد مثل اون بازیکن سابق تیم ملی که دیگه نیازی به اسم بردن نداره بایست بره با موتور مسافرکشی کنه
وقتی کشور ما بخاطر مشکلات اقتصادی نمیتونه حقوق میلیون دلاری به اینا بده
پس چرا نباید به فکر 4 روز دیگشون باشن
بیچاره ها اکثراً اونقدر قبل از دوران قهرمانی و حین اون در اردوها و تمرینات بودن که درساشونم نصفه نیمه رها شده

jkhfgf3@yahoo.com
06-09-2010, 21:43
براش متاسفم وطن فروش رو
امیدوارم این بی لیاقت مصدوم بشه و تا اخر عمرش نتونه کشتی بگیره تا هم دنیارو از دست داده باشه هم اخرت رو و هم مملکتشو.

M A M M U T
06-09-2010, 21:49
براش متاسفم وطن فروش رو
امیدوارم این بی لیاقت مصدوم بشه و تا اخر عمرش نتونه کشتی بگیره تا هم دنیارو از دست داده باشه هم اخرت رو و هم مملکتشو.
هیچ وقت یک مسلمان برای یه مسلمان دیگه دعای بد نمی کنه حتی اگه دشمنش باشه(با توجه به آواتارتون جواب دادم:20:)

هم دنیارو از دست داده باشه هم اخرت رو و هم مملکتشواون دیگه تصمیمش با خداست.به نظر من هم دنیا رو خرید و هم آخرت رو.
میموند ایران چی کار کنه؟امید وارم که بشه نفر اول.....
بدبخت کل جوانیش رو گذاشته پای کشتی الآن باید حاصل جوانیش رو درو کنه.وقتی اینجا جواب زحمت هاش رو نمیدن باید خودش بره از یه جا دیگه بگیره.

L.A.M.P.A.R.D
07-09-2010, 11:08
اقا دوست داشته....به من و شما چه ؟

dracula_killer
07-09-2010, 11:10
خب حقیقتو میگم!
حالا بیا فحشم بده!
به من بگو ببینم اگه تو یه حرفه ای داشته باشی که تو ایران بهت 100 تومن بدن،بعد تو خارج همین کاری که میکنی رو بهت 100000 تومن بدن،میمونی ایران یا میری خارج؟
هی هرکی از کشور بلند شد رفت میگن وطن فروش!:2:

dracula_killer
07-09-2010, 11:23
کاملا با حرف جناب ماموت موافقم
نمونه ی محبوبیتش خوده من
تا چند روز پیش اصلا نمیشناختمش
ولی الان شناختمش و خیلی هم از کارش خوشم اومد!

shutdown
07-09-2010, 11:24
بچه ها شما هم يه خورده منطقي باشيد...همه كه مثل هم نيستن...يكي داره...يكي هم وضع ماليش خوب نيست....پدرش درومده شده كشتي گير...وقتي واسه تقدير 5تا 6 تا سكه بهار ازادي ميدن....خوب اونم قهرمان شده كه پولدار بشه ديگه...تو كشوري كه انقدر سرمايه داريم نيومديم يه چند ميليوني بهشون پول بديم كه بمونن...خوب اونم نداره ديگه....يه خورده منطقي باشيد....خودتون اگه گيريم وضعتون هم توپ باشه به قول دوستمون يه جايي كار كني كه 100 تومن بدن ولي تو كشور خارجي 1000000 تومن بدن كدوم رو انتخاب ميكني....ببينيد از جنبه مخالفين حرف نزنيد...يكم منطقي باشيد همه چيز حله....اون بدبختم حتما ديگه راهي جلو پاش نبوده....اقايي كه ميگي تختي...مگه به تختي همچين پيشناهادي شده بود؟؟؟!!!
اصلا اين چه ربطي به تختي داره؟؟؟اون اسطورس چون دست مردم فقير رو زياد ميگرفت....از لحاظ معرفتي كار اقاي طهماسبي درست نيست ولي خوب شما هم احتمال بديد كه حتما احتياج داشته....نبايد اينجوري بكوبيدش و ننگ وطن فروشي بهش بزنيد...چرا به مسئولين ننگ قهرمان فراري دادن نميزنيد....اونا اگه واقعا اين پسر رو ميخواستن به هر دري ميزدن تا نگهش دارن...وقتي تورو نميخوان...ميري يه جايي كه تورو بخوان

Pami
07-09-2010, 11:26
منم بودم میرفتم ، وقتی در ازای مدالهایی که آورده هیچی بهش ندادن و تقدیر درست حسابی نشده باید هم بره .
نوش جونش ، امیدوارم اونجا به حقش برسه حداقل .

shifter
07-09-2010, 11:31
اره ولی فکر نکنم تیم ملی رو بشه داد به بخش خصوصی
ما هم نميگيم كلا بدن بخش خصوصي!! فقط دولت بزاره فدراسيون ها مستقل باشن....
مثلا فدراسيون فوتبال زمان دادكان!! كه خيلي هم موفق بود.
اين تازه يه نمونه كوچيكه.

marvel_malayer
07-09-2010, 11:32
منم بودم میرفتم ، وقتی در ازای مدالهایی که آورده هیچی بهش ندادن و تقدیر درست حسابی نشده باید هم بره .

اونوقت مگه ما باید همه کار رو برای تقدیر و پول انجام بدیم

dracula_killer
07-09-2010, 11:33
اونوقت مگه ما باید همه کار رو برای تقدیر و پول انجام بدیم
قهرمانی که ازش تقدیر نشه که دیگه قهرمان نیست!!!!