PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیم رو گم کردم

samadsam
20-06-2010, 10:33
سلام
ببخشید چند روز پیش من گوشیم رو گم کردم مدل 6303 نوکیا

که خط اعتباریم و تمام زندگیم روش بود نمی دونم دست چه ناکسی افتاده گوشی رو هم خاموش کرده:41:

سیم کارت رو زنده کردم

اما می خواستم بدونم راهی برای سوختن گوشی هست

ممنون می شم :11:

meto_895
20-06-2010, 11:08
بيخيال شي بهتره....

فكر نكنم بتوني به اين راحتيا گوشي رو بسوزوني...
منم يه ان 73 داشتم دزديدند.هر كاري كردم پيدا نشد.حتي نشد بسوزونمش

mmiladd
21-06-2010, 07:58
سلام
ببخشید چند روز پیش من گوشیم رو گم کردم مدل 6303 نوکیا

که خط اعتباریم و تمام زندگیم روش بود نمی دونم دست چه ناکسی افتاده گوشی رو هم خاموش کرده:41:

سیم کارت رو زنده کردم

اما می خواستم بدونم راهی برای سوختن گوشی هست

ممنون می شم :11:

بهتره بری شکایت کنی.. هر چند که زیاد نمیشه امیدوار بود..!

Old_Chater
21-06-2010, 08:01
راستي شكايت براي سرقت گوشي تا چقدر پيگيري ميكنن يعني زمان خاصي داره مثلا مداومه يا يه مدت رديابي ميكنن بعد اگه طرف سيم كارت سوخته بهش بندازه ميتونن رديابيش كنن؟

AMIR REZAs
21-06-2010, 08:19
کاشکی تا قبل از اینکه بدزدند برنامه ی دزدگیر رو گوشیت نصب می کردی ، اینطوری اولا گوشی قفل میشه دوما با چند بار کد غلط زدن گوشی آژیر می کشه...........

IPHONE 3g
21-06-2010, 08:29
این چه برنامه ایه؟؟؟؟؟میشه معرفیش کنید ما همک نصب کنیم؟؟؟؟

ممنون.

max_3d
21-06-2010, 09:00
خب اگر کارتون گوشی رو داری شماره اختصاصی گوشی روش حک شده شکایت کن اونا هم درخواست شما رو به اطلاعات مخابرات میدن این گوشی اگر هر سیمکارتی روش بذارن در هر جای ایران باشه به راحتی پیدا میشه فقط باید طرف گوشی رو روشن کنه از روی تجربه میگم N73 یکی از دوستان دزدیده شده بود بعد از 1 ماه پیدا شد و با مامور دره خونه آقا دزده رفته بود و گوشی رو پس گرفته بود
پس نتیجه میگیریم باید شماره IMEI گوشی رو داشته باشید البته این شماره روی کارتن و گوشی باید یکی باشه اگه این گوشی اصل باشه وامیدوار باش پیدا بشه

manli7
21-06-2010, 09:12
خب اگر کارتون گوشی رو داری شماره اختصاصی گوشی روش حک شده شکایت کن اونا هم درخواست شما رو به اطلاعات مخابرات میدن این گوشی اگر هر سیمکارتی روش بذارن در هر جای ایران باشه به راحتی پیدا میشه فقط باید طرف گوشی رو روشن کنه از روی تجربه میگم N73 یکی از دوستان دزدیده شده بود بعد از 1 ماه پیدا شد و با مامور دره خونه آقا دزده رفته بود و گوشی رو پس گرفته بود
پس نتیجه میگیریم باید شماره IMEI گوشی رو داشته باشید البته این شماره روی کارتن و گوشی باید یکی باشه اگه این گوشی اصل باشه وامیدوار باش پیدا بشه

این iimei چیه..؟

caca_caca888
21-06-2010, 09:41
يه كد هست كه رو جعبه ي گوشيتون هست.
همون كدي كه فكر كنم 12 رقمي باشه.(يادم نيست شايدم بيشتر)

mmiladd
21-06-2010, 11:15
يه كد هست كه رو جعبه ي گوشيتون هست.
همون كدي كه فكر كنم 12 رقمي باشه.(يادم نيست شايدم بيشتر)

15 رقمی دوست من..

IMEI یا (International Mobile Equipment Identity) یک کد 15 رقمی منحصر به فرد است که توسط یک موبایل GSM برای شناسایی در شبکه GSM به کار میرود.

Old_Chater
21-06-2010, 12:42
استي شكايت براي سرقت گوشي تا چقدر پيگيري ميكنن يعني زمان خاصي داره مثلا مداومه يا يه مدت رديابي ميكنن بعد اگه طرف سيم كارت سوخته بهش بندازه ميتونن رديابيش كنن؟

بعد سوال بعديم اينه اگه گوشي رو روشن كنه محل دقيق طرف رو نشون ميده يا نام كسي كه سيم كارت به اسمشه

mmiladd
21-06-2010, 13:50
بعد سوال بعديم اينه اگه گوشي رو روشن كنه محل دقيق طرف رو نشون ميده يا نام كسي كه سيم كارت به اسمشه

فک کنم حالت اول باشه دوست من...