PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش انواع ریکاوری لپ تاپ از روی هارد

mosilovesyou
20-06-2010, 09:26
با سلام میشه تو اینجا آموزش گام به گام ریکاوری بدید؟ من از ریکاوری کردن هیچ چیزی نمیدونم به خدا :(

H@mid-Vista
20-06-2010, 19:30
مدل دقیق نوت بوك رو بگید.
هر برندی یك روش خاص خودش داره
اما اصولش اینه كه درایو سی رو فرمت می كنه و یك ایمیج رو ریكاور می كنه توش

abolo
20-06-2010, 21:16
چرا من هر کار میکنم که درایو سی رو فقط ریکاوری کنم ارور میده و مجبور میشم کامل ریکاوری کنم مدل من سونی وایو cw25fg هست خواهشا کمک کنید.

hagibolbol
29-06-2010, 11:20
سلام دوستان،
احتمالاً جواب سوالات من تو پست های قبلی هست ولی از اونجایی که من واقعاً وقت کمی دارم امکان جستجو در صدها صفحه موجود نیست. لطفاً در صورت امکان منو راهنمایی کنید.
بنده یه Sony sr599geb گرفتم و تنها کاری که کردم اینه که دو دی وی دی ریکاوری ازش تهیه کردم و هنوز کاری باهاش نکردم یعنی خواستم مطمئن شم که کار دیگه ای نباید کرد بعد از بیرون روش فایل بریزم. سوالم اینه که آیا لازمه کار دیگه ای انجام بدم برا محافظت از نرم افزار لپ تاپم یا نه؟
سوال بعدم اینه که چه جوری و کجا باید لپ تاپمو رجیستر کنم؟
و سوال اخر اینکه چه جوری باید 320 گیگ فضای هارد رو که فقط یه درایوه پارتیشن بندی کرد آیا خود سیستم راهکاری داره یا باید از پارتیشن مجیک استفاده کنم. ضمناً سیستم عامل W7 Pro هست.
ممنون از دوستی که راهنمایی میکنه

H@mid-Vista
30-06-2010, 19:42
سلام دوستان،
احتمالاً جواب سوالات من تو پست های قبلی هست ولی از اونجایی که من واقعاً وقت کمی دارم امکان جستجو در صدها صفحه موجود نیست. لطفاً در صورت امکان منو راهنمایی کنید.
بنده یه Sony sr599geb گرفتم و تنها کاری که کردم اینه که دو دی وی دی ریکاوری ازش تهیه کردم و هنوز کاری باهاش نکردم یعنی خواستم مطمئن شم که کار دیگه ای نباید کرد بعد از بیرون روش فایل بریزم. سوالم اینه که آیا لازمه کار دیگه ای انجام بدم برا محافظت از نرم افزار لپ تاپم یا نه؟
سوال بعدم اینه که چه جوری و کجا باید لپ تاپمو رجیستر کنم؟
و سوال اخر اینکه چه جوری باید 320 گیگ فضای هارد رو که فقط یه درایوه پارتیشن بندی کرد آیا خود سیستم راهکاری داره یا باید از پارتیشن مجیک استفاده کنم. ضمناً سیستم عامل W7 Pro هست.
ممنون از دوستی که راهنمایی میکنه

همون دی وی دی ها كافیه
البته انی ویندوز اریجینال مهم هم نیست
پاك بشه هم میشه دستی زد
ارزش ویندوز اریجینال به سریالی هست كه با نوت بوك بهت میدن كه معمولا زیر نوت بوك هست
خودت هم همون نسخه ویندوز رو نصب كنی با همون سریال اكتیو میشه.

msm_salamat
26-08-2010, 12:51
سلام من یک لب تاپ latitude e6500 دارم که شامل یک درایو recovery هست.من میخواهم این لب تاپ رو به روز اول برگردونم.چه کار باید بکنم آیا درایو recovery کاربردی دارد یا نه کلا کاربرد این درایو چیست

mosilovesyou
28-08-2010, 08:28
برای سونی وایو باید چیکار کنیم؟ :(

f8 رو میزنی میره توی ریکاوری . بعدش باید چجوری برگردونیم به حالت کارخونه ای ؟

اگه ویندوز پسورد بخواد چی؟ چجوری میشه بر داشت؟

deraco
30-08-2010, 05:15
بچه ها میشه راهنماییم کنید ؟؟
من یه F116 گرفتم و اولین کاری که کردم با برنامه خود ویندوز پارتیشن بندی کردم و 4 تا درایو غیر از خود درایو c و درایو ریکاوری ساختم اما درایوهام به ترتیب شدن g,h,j,k و درایو بلوری هم شد f . چرا درایوی به اسم D ,E نساخت ؟ چرا درایو بلوری شد F به جای اینکه درایو اخرم بشه ؟؟
دومین کاری که کردم ریکاوری بود که از توی start گزینه VAIO Recovery Center رو انتخاب کردم بعد روی گزینهCreate Recovery Discs کلیک کردم Start رو زدم بعد Next رو زدم و گزینه Create recovery discs using 4 recordable رو انتخاب کردم بعد شروع کرد به گرفتن دیسک که 4 تا dvd کامل رایت کرد !
الان ریکاوری گرفتن من درست بوده ؟؟ اوکیه ؟؟
من بک آپ نگرفتم فقط ! اصلا فرق ریکاوری و بک آپ چی هست ؟؟ هرکدوم به چه دردی میخوره و کجا به کار میاد ؟؟ بک آپ رو چطوری بگیرم تو F115 سونی ؟؟
اگه کسی اشنایی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

kave206
30-08-2010, 17:02
با سلام
آقا خدا وکیلی یه نفر که وارده منو راهنمایی کنه.وقتی از درایو win با 15 ghost بکاپ میگیری ،اگه بعد از مدتی هارد دیسک سوخت و مجبور شدی هارد جدید بزاری چکار باید کنی بتونی ریستور کنی؟چون این مشکل برام پیش اومد نتونستم.احتمالا بعلت تغییر اندازه پارتیشنه.چون همیشه مقداری تفاوت بایت بوجود میاد.اگه با برنامه های دیگه مثل acronis یا paragonمیشه لطفا راهنمایی کنین.
مرسیییییییییییییییییییی