PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد ایمیل های موقت

hamid1002
20-06-2010, 02:38
دوستان سایتی هست که در ان بشه ایمیل موقت ساخت با اسم مورد نظر خودمون

من قبلا برای ثبت نام و گرفتن پسورد برای یه برنامه خاص از ایمیلهای موقت سایتهای guerrillamail و 10minutemail وmailinator استفاده میکردم ولی با ادرسهایی که این سایتها بهم میدادن دچار مشکل شدم بدین صورت که سایتی که پسورد بهم میداد ایمیل های این سایتها رو دیگه قبول نمیکنه به همین خاطر اگه سایتی هستش که بشه اسم ایمیل رو خودمون تعیین کنیم سراغ دارین لطفا معرفی کنید

باتشکر

ashoor
20-06-2010, 21:51
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه سایت اشتراک گزاری برای username password سایت ها یی که تیاز به ثبت نام دارند هست شاید این سایت کارت راه یندازه

mmiladd
20-06-2010, 22:30
دوستان سایتی هست که در ان بشه ایمیل موقت ساخت با اسم مورد نظر خودمون

من قبلا برای ثبت نام و گرفتن پسورد برای یه برنامه خاص از ایمیلهای موقت سایتهایguerrillamail و 10minutemail وmailinator استفاده میکردم ولی با ادرسهایی که این سایتها بهم میدادن دچار مشکل شدم بدین صورت که سایتی که پسورد بهم میداد ایمیل های این سایتها رو دیگه قبول نمیکنه به همین خاطر اگه سایتی هستش که بشه اسم ایمیل رو خودمون تعیین کنیم سراغ دارین لطفا معرفی کنید

باتشکر

چند تا از این سایت هایی که مشل داره رو بدین تا تست بشه..

hamid1002
22-06-2010, 01:26
چند تا از این سایت هایی که مشل داره رو بدین تا تست بشه..

دوست عزیز خوده سایتهای موقت مشکلی ندارن مشکل از سایتیه که یوزرها رو ارسال میکنه و به ادرسهایی که توسط ایمیلهای موقت ثبت نام میشوند جواب نمیده

mmiladd
22-06-2010, 08:16
دوست عزیز خوده سایتهای موقت مشکلی ندارن مشکل از سایتیه که یوزرها رو ارسال میکنه و به ادرسهایی که توسط ایمیلهای موقت ثبت نام میشوند جواب نمیده

منظور بنده همن بود دوست من....

یکی از سایت هایی که الان مشکل پیدا کرده سایت سی پروکسیه.. شما از چند سایت دیگه امتحان کنین

که میل موقت میدن..

hamid1002
22-06-2010, 12:46
منم با همین سی ------ مشکل پیدا کردم و سایتهایی که ایمیلشونو دادم و سی ------ قبول نکرده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یه تعداد دیگه سایت رو هم من نتونستم باهاشون کار کنم ولی اونا رو هم فکر نکنم که قبول کنه مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من تست کردم فقط به ایمیلهایی جواب میده که جزو این سایتهای موقت نباشه و اگه سایتی باشه که بشه اسم بعداز @ رو خودمون تعیین کنیم مشکل حله

sepid12ir
22-06-2010, 20:22
من هم دقیقا این مشکل را داشتم...
الان که امتحان کردم با این ادرس تونستم یوزر و پسورد بگیرم...
شما هم امتحان کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mmiladd
22-06-2010, 21:16
دوستان اگه کسی بازم از این سایت ها پیدا کرد ؛ لطفا بذاره.. این ایمیل های موقت کار راه انداز هستن..!

hamid1002
30-06-2010, 05:40
من هم دقیقا این مشکل را داشتم...
الان که امتحان کردم با این ادرس تونستم یوزر و پسورد بگیرم...
شما هم امتحان کن:

دوست عزیز از امروز این سایت هم ساپورت نمیشه راه مطمئنتری رو میتونین پیشنهاد کنین
باتشکر

mmiladd
30-06-2010, 13:50
دوست عزیز از امروز این سایت هم ساپورت نمیشه راه مطمئنتری رو میتونین پیشنهاد کنین
باتشکر

تایید میشه... این وب سایت توسط سی ------ دیگه حمایت نمیشه...!

sepid12ir
01-07-2010, 15:42
بله.. خودمم دچاز این مشکل شدم.... فعلا این سایت را پیدا کردم:

mmiladd
01-07-2010, 15:57
تقریبا ده سایتی رو که می دونستم که تو این زمینه فعالیت می کنن دیگه توسط سی ------ حمایت

نمی شن ! ...

mmiladd
01-07-2010, 16:06
همین الان یه دونه گیر آوردم ! ..

hamid1002
04-07-2010, 17:01
دوستان این دو ایمیل اخری رو وقتی وارد میکنم برنامه سی ------ تایید میکنه که یوزر پسورد رو به ادرس ایمیل فرستاده ولی هیچ کدوم از این دو سایت اخری چیزی رو نشون نمیده لطفا دوستان دیگه هم تست کنن و ببینن که اونا هم همین مشکل رو دارن یا خیر

باتشکر

mmiladd
04-07-2010, 18:00
دوستان این دو ایمیل اخری رو وقتی وارد میکنم برنامه سی ------ تایید میکنه که یوزر پسورد رو به ادرس ایمیل فرستاده ولی هیچ کدوم از این دو سایت اخری چیزی رو نشون نمیده لطفا دوستان دیگه هم تست کنن و ببینن که اونا هم همین مشکل رو دارن یا خیر

باتشکر

خیر دوست من هر دو چک شده و جواب گرفته شده.. شما کوکی رو پاک کنین و یا از مرورگر دیگه استفاده

کنین..

ashoor
07-07-2010, 14:36
یه راه حل ساده اینکه یه آدرس توی gmail درست کنید بعد موقع وارد کردن آدرس میل در سایت یه نقطه رو اضافه کنید.در مرحله های دیگه جای این نقطه رو عوض کنید یا تعداد نقطه ها رو زیاد کنید. .مثلا یه میل مثل example@gmail.com درست کنید.بار اول که وارد سایت میشید .e.xample@gmailcom رو وارد کنید بار دوم ex.ampl.e@gmail.com بار سوم e..x.ample@gmail.com و ...
اینجوری همه ی میل ها برای example@gmail.com میاد.
این خاصیت فقط برای gmail وجود داره.

mmiladd
07-07-2010, 14:41
یه راه حل ساده اینکه یه آدرس توی gmail درست کنید بعد موقع وارد کردن آدرس میل در سایت یه نقطه رو اضافه کنید.در مرحله های دیگه جای این نقطه رو عوض کنید یا تعداد نقطه ها رو زیاد کنید. .مثلا یه میل مثل example@gmail.com درست کنید.بار اول که وارد سایت میشید .e.xample@gmailcom رو وارد کنید بار دوم ex.ampl.e@gmail.com بار سوم e..x.ample@gmail.com و ...
اینجوری همه ی میل ها برای example@gmail.com میاد.
این خاصیت فقط برای gmail وجود داره.

تست نکردم ولی ساختن آکانت جیمیل این روزا به آسونی انجام میشه..؟