PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک محصولات MVM ( مدیران خودرو )

mdmehry
19-06-2010, 14:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومين محصول شركت چري چين پس از "MVM110" با نام "MVM530" قرار است به زودي با شرايط مختلف فروش در ايران عرضه شود.

به گزارش ايسنا، مسوولان شركت چري با توجه فروش نسبتا مناسب MVM110 در ايران (توسط شركت مديران خودرو) به لطف پايين بودن مصرف بنزين و قيمت آن اكنون اين اميد را دارند كه خودرو MVM530 نيز با توجه به قرارگيري آن در كلاس C كه به نوعي سدان شهري محسوب مي‌شود و تقريبا مورد پسند ايراني‌هاست و همچنين مصرف سوخت تقريبا مناسب آن با استقبال متقاضيان خودرو روبه‌رو شود.

چري همان خودروساز چيني است كه قرار بود سه سال پيش كلنگ كارخانه مشترك آن با ايران‌خودرو در بابل به زمين زده شود تا به نوعي بازار از دست رفته پيكان را هم براي ايران‌خودرو احيا كند كه البته با مخالفت وزير صنايع ومعادن روبه‌رو و قرار شد به جاي آن يك كارخانه ايراني توليد خودرو در آن‌جا راه‌اندازي شود كه تاكنون اين امر محقق نشده است.

مصرف سوخت اين خودرو با موتور 2000 سي.سي در جاده معادل 6.123 ليتر و به صورت تركيبي (جاده و شهر) معادل 8.01 ليتر است. طبق گفته مديران چري، براي كاهش بيشتر مصرف سوخت اين خودرو، قرار است موتور كوچكتر (مثل 1300 سي.سي) نيز روي آن نصب شود تا خريداران ايراني حق انتخاب بيشتري داشته باشند.

قيمت فروش اين خودرو نيز بين 20 تا 22 ميليون تومان برآورد شده است.

MVM530

با داشتن گيربکس پنج سرعته و با بهره‌گيري از سيستم کنترل الکترونيکي، پنج دنده به سمت جلو و يک دنده به سمت عقب دارد كه مي‌توان گفت از توان گشتاوري نسبتا بالايي برخوردار است. سيستم کنترل اين خودرو به پردازنده تطبيق‌پذير خودکار با استفاده از منطق فازي مجهز است و توان خوب کنترل تعويض دنده، فشار گردش روغن و عبور روغن از خنک کننده آن استفاده از خودرو را آسان‌تر کرده و به راننده اين امكان را مي‌دهد که تجربه دلپذيري از رانندگي داشته باشد.

اين خودرو چهار سيلندر در آزمايش تصادف C-NCAP مقام نخست را در ميان خودروهاي توليد شده در چين کسب کرده و از ساختار شاسي و سيستم تعليق تقريبا پيشرفته‌اي بهره‌مند است.

مسوولان چري ادعا مي‌كنند كه اين محصول با بهره گيري از تنظيم دقيق توسط شركت لوتوس ايتاليا كه به طراحي خودروهاي اسپورت در انگلستان شهره است و همچنين بهينه‌سازي NVH (لرزش، صدا و سختي) براي تمام اجزاي خودرو، با عملکرد فوق‌العاده، سبکي اروپايي، کنترل آسان، آسودگي و پايداري را به راننده ارائه مي‌دهد.

اتاق اين خودرو از فضاي باز و گسترده‌اي بهره‌مند است. صندوق عقب خودرو نيز از فضاي نسبتا خوبي برخوردار است؛ به طوري كه درصورت دوگانه‌سوز كردن آن، باز هم فضاي كافي در صندوق عقب وجود خواهد داشت.

سيستم صوتي اين خودرو به دستگاه پخش شش ديسکه، دکمه‌هاي کنترلي تعبيه شده روي فرمان، بلندگوهاي پخش Surround و اينتر فيس MP3 مجهز است.

اين خودرو داراي دو كيسه ايمني هوا (ايربگ) در جلو بوده و به سيستم ترمز ABS و EBD مجهز است؛ ضمن اين‌كه داراي استاندارد آلايندگي يورو3 است.

در ادامه، مشخصات فني و امكانات اين خودرو تازه وارد چري آمده است.

مشخصات فني و ايمني:

حجم موتور: 1971 سي.سي

تعداد سيلندر: 4 سيلندر خطي

مکانيزم سوپاپ‌ها: 16 سوپاپ DOHC

حداکثر قدرت: 139 اسب بخار

حداکثر سرعت: 185 كيلومتر بر ساعت

حجم باک: 52 ليتر

وزن خالص: 1290 كيلوگرم

کيسه هوا: از نوع SRS براي راننده و سرنشين جلو

کمربند ايمني: کمربند ايمني 3 نقطه اي براي سرنشين جلو و کمربند ايمني 3 نقطه اي براي سرنشين عقب (چپ وراست)

سيستم ترمز: ABS + EBD . سيستم ترمز ديسکي براي چرخهاي جلو و سيستم ترمز ديسکي براي چرخ‌هاي عقب.

سيستم ضد سرقت: الکتريکي

داراي چراغ‌هاي مه شکن جلو و عقب و چراغ ترمز سوم

تجهيزات جانبي:

سنسور دنده عقب، سيستم تهويه هواي اتوماتيک، سان روف برقي، سيستم پخش MP3 با پورت USB داراي چهار بلندگوي استريو، کنترل سيستم صوتي روي غربيلک فرمان، کامپيوتر سفري، تنظيم صندلي راننده در چهار جهت، رينگ آلومينيومي

قفل مرکزي با ريموت، آينه‌هاي جانبي برقي و شيشه بالابر برقي براي 4 در

من به شما توصیه میکنم که به مطالب بالا به دیده تردید بنگرید!!چرا؟ چون این ماشین محصول چین هست

AmiRreZA_RAcEr
19-06-2010, 15:06
ظاهر نسبتا خوب و امکانات خوبی داره
جلوش شبیه ریو هستش
چه عجب بعد از عمری محصولات خوب چینی هم دیدیم دارن میارن تو ایران
امکاناتشم خوبه
قیمتش معلوم نیست ؟!

D r i v e r
19-06-2010, 21:37
ظاهر نسبتا خوب و امکانات خوبی داره
جلوش شبیه ریو هستش
چه عجب بعد از عمری محصولات خوب چینی هم دیدیم دارن میارن تو ایران
امکاناتشم خوبه
قیمتش معلوم نیست ؟!
بیشتر دقت کنین :

قيمت فروش اين خودرو نيز بين 20 تا 22 ميليون تومان برآورد شده است.

farshad bugatti
22-06-2010, 14:26
ماشینه جاداریه و فضای بارش هم زیاده برای مسافرت خوبه!
شتاب و سرعتش هم راضی کننده هستش و ماشینه خیلی نرمیه!
در کل ماشینه خانوادگی خوبیه و امکانات خوبی داره!

irinn65
24-06-2010, 04:04
بنظرم ادم جن2 بخره بصرفه تره تا این چون هم قیمتن یه جورایی

farshad bugatti
24-06-2010, 15:25
بنظرم ادم جن2 بخره بصرفه تره تا این چون هم قیمتن یه جورایی

100% موافقم!
فقط یک برتری که به جنتو داره جادارتره!

irinn65
25-06-2010, 01:03
100% موافقم!
فقط یک برتری که به جنتو داره جادارتره!
امروز تو روزنامه زده بود 21500تومان نقدی
بمناسبت روز پدر 19500تومان!!

farshad bugatti
25-06-2010, 11:39
امروز تو روزنامه زده بود 21500تومان نقدی
بمناسبت روز پدر 19500تومان!!

درسته همه از اسم چین میترسن اما انصافا ماشینای چینی از لحاز نرمی خیلی خوب بودن مثلا خود لیفان واقعا ماشینه نرمی هستش این 530 هم حالا خیلی ضعف داره اما بزرگترین ایرادش طراحیشه! که اصلا قیمتش رو نشون نمیده!

irinn65
26-06-2010, 00:37
من چری ویانا تیپ2حدود13400تومانو به لیفان 15تومانی ترجیح میدم اخه لیفان کیفیتش حتی از روای سال پایین تره تو جدول سطح کیفی زده بود!!

farshad bugatti
26-06-2010, 11:42
من چری ویانا تیپ2

چری ویانا تیپ 2 نداره! همون تیپ 2 A15 ویانا هستش.

irinn65
26-06-2010, 23:46
چری ویانا تیپ 2 نداره! همون تیپ 2 A15 ویانا هستش.
چرا اتفاقا اومده تیپ 2حدود 13400هستش قیمتش.واقعا امکانات فوق العاده ای داشت که ماشینی تو این قیمت فکر نکنم داشته باشه
تو روزنامه نصف صفحه تبلیغ کرده بود چری ویانا تیپ2

A.M.D.D.E.V.I.L
27-06-2010, 00:01
من که میگم زشته :دی

pooria.rio
28-06-2010, 19:16
سلام
یه چند وقتی هست آگهی های فروش و پیش فروش این رو تو روزنامه همشهری زیاد میببینم،در مقابل امکاناتش و ویژگی های فنیش قیمت وسوسه کننده ای داره،19 ملیون !
طراحیشم با اینکه چینیه ،اما بد نیست،از نمای جلو یه کم شبیه شورلت تاهو و ریو هستش
از پشتم که ورنا !
البته چینی بودنش من یکی رو شدیدا دل چرکین میکنه ،ولی خوب ،ایرانه دیگه...100 تا انتخاب نداریم که !
من اینجا مشخصاتش رو میزارم،دوستان هم نظرشون رو بدن،ببینیم اوضاع چطوریه :46:
نمای جلو

نمای داخلی

نمای داخلی 2

کولر !!!

نیم رخ خودرو

تست تصادف

از بالا :دی

مشخصات و ویژگی های فنی

مشخصات فنی
حجم موتور (cc) 1971
تعداد سیلندر 4 سیلندر خطی
مکانیزم سوپاپها 16 سوپاپ DOHC
کورس پیستون * قطر داخلی سیلندر (میلیمتر) 83.5 * 90
ضریب تراکم 10 : 1
انتقال نیرو 5MT
حداکثر قدرت (hp/rpm) 139 / 5750
حداکثر گشتاور (n.m/rpm) 182 / 4300~4500
حداکثر سرعت (کیلومتر) 185
حجم باک 52
ابعاد و وزن
طول خودرو (میلیمتر) 4552
عرض خودرو (میلیمتر) 1750
ارتفاع خودرو (میلیمتر) 1483
فاصله چرخها (میلیمتر) 2600
حداقل شعاع گردش 5.3
وزن خالص (کیلوگرم) 1290
سایز لاستیک 195 / 55 R15
سیستم ایمنی و تعلیق
کیسه هوا
از نوع SRS برای راننده و سرنشین جلو
کمربند ایمنی کمربند ایمنی 3 نقطه ای برای سرنشین جلو
کمربند ایمنی 3 نقطه ای برای سرنشین عقب (چپ وراست)
کمربند ایمنی برای سرنشین وسط
سیستم ترمز ABS + EBD سیستم ترمز دیسکی برای چرخهای جلو
سیستم ترمز دیسکی برای چرخهای عقب
سیستم ضد سرقت سیستم ضد سرقت الکتریکی
چراغهای مه شکن مه شکن جلو
مه شکن عقب
چراغ ترمز سوم
نوع کمک فنرهای جلو سیستم مستقل Mc Pherson با فنر پیچشی و میله نگه دارنده و ضد لغزش
نوع کمک فنرهای عقب سیستم تعلیق کشنده چندگانه با فنر پیچشی
تجهیزات جانبی
سنسور دنده عقب
سیستم تهویه هوای اتوماتیک
سان روف برقی
سیستم پخش MP3 با پورت USB و مجهز به 4 بلندگوی استریو
کنترل سیستم صوتی بر روی غربیلک فرمان
کامپیوتر سفری
تنظیم صندلی راننده در 4 جهت
رینگ آلومینیومی
قفل مرکزی با ریموت
آینه های جانبی برقی
شیشه بالابر برقی برای 4 در

استاندارد آلایندگی استاندارد EU III

اینم موتورش

این جمله هم تو سایت مدیران خودرو زده که جالب بود برام !
این ماشین مقام اول را میان خودروهای تولید شده در چین درآزمایش معتبر تصادف C-NCAP کسب کرده است.
اینم ادامه ی اون جمله :

MVM530 از ساختار شاسی و سیستم تعلیق پیشرفته ای بهره مند است.

با بهره گیری از تنظیم دقیق بوسیله LOTUS ،شرکت معروف طراحی ماشینهای اسپرت در انگلستان، و بهینه سازی NVH (لرزش، صدا و سختی) برای تمام اجزای خودرو، با عملکرد فوق العاده، سبکی اروپایی، کنترل آسان، آسودگی و پایداری را به شما ارائه می دهد.

irinn65
29-06-2010, 01:18
امکاناتش خوبه نسبت به مثلا پارس 18میلیونی خیلی بهتره!!

ghahremanimehdi
29-06-2010, 08:53
اگر 19 میلیون باشه که واقعا عالیه. درسته چینیه ولی خوب خودروهای مونتاژ ایران هم اغلب آشغال هستن.

Guts
30-06-2010, 13:58
به نظر منم ماشین بدی نیست مخصوصاً تو اون رنج تقریباً بی‌رقیبه فقط مشکلش چینی بودنشه ولی باید انتخاب کنید 21-22 الان قیمت ELX هست سفارشی 22-23! حالا شما حاضرین ELX آش... رو بخرین یا این‌رو، آدم باید یکمی واقع بینم باشه ELX از هیچ نظری از جمله کیفیت ساخت مطمئناً برتری نسبت به این ماشین نداره.

farshad bugatti
30-06-2010, 14:41
به نظر منم ماشین بدی نیست مخصوصاً تو اون رنج تقریباً بی‌رقیبه فقط مشکلش چینی بودنشه ولی باید انتخاب کنید 21-22 الان قیمت ELX هست سفارشی 22-23! حالا شما حاضرین ELX آش... رو بخرین یا این‌رو، آدم باید یکمی واقع بینم باشه ELX از هیچ نظری از جمله کیفیت ساخت مطمئناً برتری نسبت به این ماشین نداره.

کیفیت ساخت elx نسبت به پرشیای معمولی خوبه و این باز هر چی باشه از mvm خوب نباشه بدم نیست!
اما mvm نرم تره - امکاناتش بیشتره - کم مصرف تره
پرشیا elx : موتور قدرتمند در کنار ترمز قوی - لذت رانندگی بینظیر - چهره ای جذاب تر - در کل بستگی به سلیقه داره.

Guts
30-06-2010, 16:13
کیفیت ساخت elx نسبت به پرشیای معمولی خوبه و این باز هر چی باشه از mvm خوب نباشه بدم نیست!
اما mvm نرم تره - امکاناتش بیشتره - کم مصرف تره
پرشیا elx : موتور قدرتمند در کنار ترمز قوی - لذت رانندگی بینظیر - چهره ای جذاب تر - در کل بستگی به سلیقه داره.

ٍELX موتورش قویه! موتور 1.8 زانتیا و 110 اسب واقعاً قویه؟! این MVM که 139 اسب قدرت موتورشه قیافه هم والا که ما که هیچ جذابیتی در ظاهر پرشیا 15 سال پیش ندیدیم شما نمیدونم چی دیدین. ترمز هم جفتشون جلو عقب دیسکی هستن.
البته در ادامه این توضیح رو بدم با این‌که عقب‌ها روی ELX دیسکی کردن و همون ترمزهای 206 تیپ 5 و 6 و SD هست ولی به خاطر این‌که ایران‌خودرو به هرچی دست میزنه تعطیل میشه اصلاً ترمزها عملکردی که باید رو روی این ماشین ندارن (مشابه 206) روی SD هم همینطور به نوعی انگار هماهنگی لازم رو با ماشین ندارن البته می‌تونه به خاطر کیفیت پائین بوسترها و لنت‌ها هم باشه پس مطمئن باش MVM هرچی باشه از اون بدتر نمیشه.
در کل اینیم که می‌گی کیفیت ساخت ایران‌خودرو از خودروسازهای چینی مثل MVM بهتره خودش جای بحث داره! البته میشه مقایسه هم کرد بین ساخت محصولی بین MVM110 و خودروهای هم ردش مثل روآ مطمئن نیستم اونوقت نظرتون بازم یکی باشه.

farshad bugatti
30-06-2010, 17:20
ٍELX موتورش قویه! موتور 1.8 زانتیا و 110 اسب واقعاً قویه؟! این MVM که 139 اسب قدرت موتورشه

چینیا همین جوری الکی یه عددی رو رو ماشین میچسبونن! 139 اسب بخار کجا بود!فوقش اینم 110 اسب بخاره!
در ضمن elx خیلی تو دستم بوده شتاب و سرعتش تو ماشینای زیر 20 تومن حرف نداره! mvm ماشینه تنبل و شتابش هم ضعیفه (زیاد به اعداد و ارقام ماشینای چینی توجه نکن خودت بهتر میدونی که چینیا همین جوری یه عددی رو میچسبونند.)

این‌که عقب‌ها روی ELX دیسکی کردن و همون ترمزهای 206 تیپ 5 و 6 و SD هست ولی به خاطر این‌که ایران‌خودرو به هرچی دست میزنه تعطیل میشه اصلاً ترمزها عملکردی که باید رو روی این ماشین ندارن (مشابه 206) روی SD هم همینطور به نوعی انگار هماهنگی لازم رو با ماشین ندارن البته می‌تونه به خاطر کیفیت پائین بوسترها و لنت‌ها هم باشه پس مطمئن باش MVM هرچی باشه از اون بدتر نمیشه

درسته قبول دارم اما به هرچی باشه انصافا ترمز های خوبی داره تو ترمز هم من ماشینی زیر 20 تومن ندیدم که قدرت ترمز گیری 206 و elx رو داشته باشه!
ببینید دوست عزیز کلا مقایسه تو رنج قیمتی 20 تومن و تو ایرانه من نمیگم که محصولات ایرانخودرو خوبه و تعصب نمیکشم اما به ماشین چینی هم پول نمیدم! این نظر منه هرکس نظر خودش رو داره من به نظر شما هم احترام میزارم. مثلا در مورد قیافه پرشیا که عامل فروش بالای ان در طی این سال ها بوده و هنوز هم خیلی محبوبه! انصافا قیافه ی جذابی داره با اینکه شما میگید قدیمیه اما زیر 20 تومن با از لحاز قیافه حرف اول رو میزنه! خب تو ایران یا باید پول زیاد داشته باشی و یه ماشین درست حسابی سوار بشی و به ماشین ایرانی اصلا فکر نکنی! یا باید یه محصول ایرانی را به زور قبول کنی!
اگه تا اینجا بد گفتم بگو بد گفتی؟!:46:

soooot
30-06-2010, 22:28
کی میگه این خودرو قیمتش 19 میلیونه!؟
الان مجله خودرو امروز جلوی رومه ( شماره 38 تیر 89 )
صفحه 86 قیمت روز انواع خودرو رو زده
چری A 15 تیپ 1 ------------ قدرت 87 اسب بخار ------- حجم موتور 1600 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 12.8 میلیون تومان
چری A 15 تیپ 1 دوگانه ----- قدرت 87 اسب بخار ------- حجم موتور 1600 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 13.6 میلیون تومان
چری A 15 تیپ 2 ( ویانا ) ----- قدرت 110 اسب بخار ----- حجم موتور 1500 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 13.5 میلیون تومان

مگه چری A15 همون MVM 530 نیست؟

Guts
30-06-2010, 23:41
چینیا همین جوری الکی یه عددی رو رو ماشین میچسبونن! 139 اسب بخار کجا بود!فوقش اینم 110 اسب بخاره!
در ضمن elx خیلی تو دستم بوده شتاب و سرعتش تو ماشینای زیر 20 تومن حرف نداره! mvm ماشینه تنبل و شتابش هم ضعیفه (زیاد به اعداد و ارقام ماشینای چینی توجه نکن خودت بهتر میدونی که چینیا همین جوری یه عددی رو میچسبونند.)

درسته قبول دارم اما به هرچی باشه انصافا ترمز های خوبی داره تو ترمز هم من ماشینی زیر 20 تومن ندیدم که قدرت ترمز گیری 206 و elx رو داشته باشه!
ببینید دوست عزیز کلا مقایسه تو رنج قیمتی 20 تومن و تو ایرانه من نمیگم که محصولات ایرانخودرو خوبه و تعصب نمیکشم اما به ماشین چینی هم پول نمیدم! این نظر منه هرکس نظر خودش رو داره من به نظر شما هم احترام میزارم. مثلا در مورد قیافه پرشیا که عامل فروش بالای ان در طی این سال ها بوده و هنوز هم خیلی محبوبه! انصافا قیافه ی جذابی داره با اینکه شما میگید قدیمیه اما زیر 20 تومن با از لحاز قیافه حرف اول رو میزنه! خب تو ایران یا باید پول زیاد داشته باشی و یه ماشین درست حسابی سوار بشی و به ماشین ایرانی اصلا فکر نکنی! یا باید یه محصول ایرانی را به زور قبول کنی!
اگه تا اینجا بد گفتم بگو بد گفتی؟!:46:
دوست عزیز الکی چیه؟‍! درست چینیه ولی دیگه اسباب بازی که نیست؛ موتور 2000 و 16 سوپاپ همین حدودا میشه قدرتش موتورهای ماشین‌های دیگه هم مشابه نگاه کنی زانتیا 2000، مگان 2000، آوانته 2000 و... تقریباً همه قدرتاشون همینه.
بعد شما یجور از این ماشین حرف میزنی که انگار روندیش بله MVM110 ماشین ضعیفیه شکی نیست کسی اداعایی هم براش نکرده چون موتورش 0.8 لیتره! و شتاب 0-100 هم 17 ثانیه هست! که البته همین باعث شده کم‌مصرف‌ترین ماشین بازار باشه. ولی ایم ماشین موتورش خیلی قویتره.

irinn65
01-07-2010, 02:51
کی میگه این خودرو قیمتش 19 میلیونه!؟
الان مجله خودرو امروز جلوی رومه ( شماره 38 تیر 89 )
صفحه 86 قیمت روز انواع خودرو رو زده
چری A 15 تیپ 1 ------------ قدرت 87 اسب بخار ------- حجم موتور 1600 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 12.8 میلیون تومان
چری A 15 تیپ 1 دوگانه ----- قدرت 87 اسب بخار ------- حجم موتور 1600 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 13.6 میلیون تومان
چری A 15 تیپ 2 ( ویانا ) ----- قدرت 110 اسب بخار ----- حجم موتور 1500 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 13.5 میلیون تومان

مگه چری A15 همون MVM 530 نیست؟
چری ربطی به ام وی ام530 نداره!این یه چیز دیگست اونم چیز دیگری!
ویانا تیپ 2 واقعا کولاکه نسبت به قیمتش امکانات خوبی داره

farshad bugatti
01-07-2010, 21:48
دوست عزیز الکی چیه؟‍! درست چینیه ولی دیگه اسباب بازی که نیست؛

این برمیگرده به اطلاعات شما!
کارخانه های بزرگ فورد که تو یه برنامه تست کردن فورد موستانگ که به گفته ی کارخانه 445 اسب تولید میکنه میبرن رو دستگاه (اسمش یادم رفت...) که قدرت واقعی ماشینا رو نشون میده! رو اون دیدن که 419 اسب بخاره!
پس از چینی که میگه مثلا 139 اسب انتظار 110 اسب هم نداشته باشید!
مثلا میگن مصرف ترکیبی لیفان 5.5 لیتره !!!!
این امکان نداره! حتی به قول مجله ی ماشین هم باید تکنولوژِی اون از تویوتا یاریس هم بیشتر باشه!
مثلا چین به یه ماشین 4 ستاره ایمنی میده اگه از euro ncap تست بشه یدونه رو به ذور میده!
حالا اگه شما میگید این ماشین خوبه و گفته های من دروغه من قبول دارم به هر حال شما استاد بنده ای و بیشتر از ما میدونید:11:

ghahremanimehdi
01-07-2010, 22:22
این برمیگرده به اطلاعات شما!
کارخانه های بزرگ فورد که تو یه برنامه تست کردن فورد موستانگ که به گفته ی کارخانه 445 اسب تولید میکنه میبرن رو دستگاه (اسمش یادم رفت...) که قدرت واقعی ماشینا رو نشون میده! رو اون دیدن که 419 اسب بخاره!
پس از چینی که میگه مثلا 139 اسب انتظار 110 اسب هم نداشته باشید!
مثلا میگن مصرف ترکیبی لیفان 5.5 لیتره !!!!
این امکان نداره! حتی به قول مجله ی ماشین هم باید تکنولوژِی اون از تویوتا یاریس هم بیشتر باشه!
مثلا چین به یه ماشین 4 ستاره ایمنی میده اگه از euro ncap تست بشه یدونه رو به ذور میده!
حالا اگه شما میگید این ماشین خوبه و گفته های من دروغه من قبول دارم به هر حال شما استاد بنده ای و بیشتر از ما میدونید:11:
به نظر من با ماشینهای مونتاژ ایران توی یک سطح کیفی قرار داره . چون ماشینهای مونتاژ ایران هم خیلی افتضاحه.

rami_hemi
02-07-2010, 16:00
فرشاد جان ما دو نوع اندازه گیری توان داریم
اون دستگاه که میگی داینو هستش و دانوها نیروی وارد بر روی چرخ متحرک رو اندازه میگیرن نه توان خالص موتور .
این اتلاف توان 24 اسب بخاری به نظرم خیلی معقول هستش

شرمنده عزیز شاریط تست تصادف فرق میکنه؟
سرعتهای یکسان وزن موانع اندازه موانع یکسان باشه دیگه چی؟
میدونم استانداردهای پایه هر کشور و هر سازمان فرق میکنه ولی نه دیگه اینقدر که تست تصادف هم فرق کنه .

Penryn
02-07-2010, 17:10
چری ربطی به ام وی ام530 نداره!این یه چیز دیگست اونم چیز دیگری!
ویانا تیپ 2 واقعا کولاکه نسبت به قیمتش امکانات خوبی داره
نه جانم
اولاً که محصولات تحت نام mvm ساخته ی کارخونه ی chery میباشند
دوماً این جناب آقای mvm 520 , 530 همون چری A5 میباشه که مجموعاً اسمهای اصلی و مستعار مختلفی بسته به بازار داره :
Chery Alia
Chery Elara
Chery Fora
Speranza Chery A516
MVM 520/530
Vortex Estina
شرکت مدیران خودرو زیرمجموعه ی کرمان خودرو اومده یه همچین تغییر نامی داده.لابد خیال کرده شیر تو شیره بذار با عوض کردن اسم چند میلیونی بیشتر به جیب بزنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
چهارماً در پاسخ به اون آقایی که بحث ایمنی رو پیش کشید عرض کنم C NCAP طبق معمول یک تقلید چینی هستش از موسسه ی ارزیابی ایمنی اروپایی خودروها یعنی Euro NCAP و هیچ نمیشه واسه ادعاهاش تره خرد کرد.حتی 1 مورد از محصولات تحت نام چری یا mvm در euroncap.com آزمایش نشده که خودش خیلی معنی ها داره...
عکس ها ی بیشتر و آزمون تصادف در صفحه ی زیر موجوده

irinn65
27-08-2010, 04:03
نه جانم
اولاً که محصولات تحت نام mvm ساخته ی کارخونه ی chery میباشند
دوماً این جناب آقای mvm 520 , 530 همون چری A5 میباشه که مجموعاً اسمهای اصلی و مستعار مختلفی بسته به بازار داره :
Chery Alia
Chery Elara
Chery Fora
Speranza Chery A516
MVM 520/530
Vortex Estina
شرکت مدیران خودرو زیرمجموعه ی کرمان خودرو اومده یه همچین تغییر نامی داده.لابد خیال کرده شیر تو شیره بذار با عوض کردن اسم چند میلیونی بیشتر به جیب بزنه

چهارماً در پاسخ به اون آقایی که بحث ایمنی رو پیش کشید عرض کنم C NCAP طبق معمول یک تقلید چینی هستش از موسسه ی ارزیابی ایمنی اروپایی خودروها یعنی Euro NCAP و هیچ نمیشه واسه ادعاهاش تره خرد کرد.حتی 1 مورد از محصولات تحت نام چری یا mvm در euroncap.com آزمایش نشده که خودش خیلی معنی ها داره...
عکس ها ی بیشتر و آزمون تصادف در صفحه ی زیر موجوده

میدونم اما دوستمون چری ویانارو گفته بود همون ام وی ام 530هستش که من گفتم این کجا و ان کجا!البته ویانا نسبت به قیمتش فوق العادست چون خودروی دیگه با این قیمت نیست با این امکانات!

arash_34
29-08-2010, 10:41
من مجله دنیای خودرو رو همیشه دنبال می کنم و قبولش دارم. خصوصا تیم تست ماشین هاش که تیم کاملا حرف ای هست و انواع و اقسام ماشین رو تست کردن از ماشین های لوکس لامبورگینی گرفته تا پراید و 405. تو آرشیوa تست mvm530رو خوندم. چند تا از نکاتی که این تیم اشاره کردن طراحی داخلی و ظاهری زیبا. سیستم تعلیق خوب. راحتی رانندگی و کم مصرف بودنش هست یعنی تو تمام خودروهای 2لیتری بازار ایران با مصرف جاده ای 6.1 از مگان و مزدا 3 هم پایین تره.
از نظر مشخصات فنی اون رو با مگان و زانتیا مقایسه کرده و قوی تر از ELX و ورنا1600 معرفی کرده. شتاب 0 تا 100 اون 12 ثانیه ثبت شده .کلی هم از ضریب دنده های کوتاه. کولر قوی و جاداری ماشین تعریف کرده.

تازه اگه اهل خوندن مجله های ماشین باشین تو خیلی هاشون مثل خودرو امروز و چهار چرخ از این ماشین تعریف کردن خصوا سیستم تعلیق و راحتی رانندگی و تجهیزات کامل . مشخصات فنی خوب و مصرف کم این خودرو.

من که میگم با این مشخصات به قیمتش می ارزه خصوصا در رقابت با هم قیمت هاش مثل سمن و پارس. که همین ها هم کلی از قطعاتش از چین وارد میشه. اما MVM530 رو حداقل می دونیم از کارخونه چری میاد که بزرگترین کمپانی خودرو سازی چین هستش.

farshad bugatti
29-08-2010, 15:14
من مجله دنیای خودرو رو همیشه دنبال می کنم و قبولش دارم. خصوصا تیم تست ماشین هاش که تیم کاملا حرف ای هست و انواع و اقسام ماشین رو تست کردن

من که نمیتونم جواب شما رو بدم! اگه الان پوریا اینجا بود خیلی بهتر از من جواب شما رو میداد!
حالا بعید هم نیست که شما یکی از ناشران این هفته نامه باشید! اما من به نظر من چرت ترین نشریه داخل ایران همین دنیای خودرو هستش!
کدوم تست کاملا حرفه ای رو میگید؟! عمرا به پای مجله ماشین برسه!

چند تا از نکاتی که این تیم اشاره کردن طراحی داخلی و ظاهری زیبا. سیستم تعلیق خوب. راحتی رانندگی و کم مصرف بودنش هست یعنی تو تمام خودروهای 2لیتری بازار ایران با مصرف جاده ای 6.1 از مگان و مزدا 3 هم پایین تره.
از نظر مشخصات فنی اون رو با مگان و زانتیا مقایسه کرده و قوی تر از ELX و ورنا1600 معرفی کرده. شتاب 0 تا 100 اون 12 ثانیه ثبت شده .کلی هم از ضریب دنده های کوتاه. کولر قوی و جاداری ماشین تعریف کرده.

تازه اگه اهل خوندن مجله های ماشین باشین تو خیلی هاشون مثل خودرو امروز و چهار چرخ از این ماشین تعریف کردن خصوا سیستم تعلیق و راحتی رانندگی و تجهیزات کامل . مشخصات فنی خوب و مصرف کم این خودرو.

من که میگم با این مشخصات به قیمتش می ارزه خصوصا در رقابت با هم قیمت هاش مثل سمن و پارس. که همین ها هم کلی از قطعاتش از چین وارد میشه. اما MVM530 رو حداقل می دونیم از کارخونه چری میاد که بزرگترین کمپانی خودرو سازی چین هستش.

اما اینا قبول دارم چون من خودم از هر لحاز تستش کردم!
اون که مصرفشه هر کی باور کنه که مصرف این ماشین 6 .1 لیتره یعنی سرش کلاه رفته!
در ضمن قدرت موتورش خوبه اما تو شتاب گیری خیلی کنده!
اما در بقیه جهات مثلا نرم بودن و راحتی و بخصوص جاداری عالیه!
بزرگترین ایرادی که اصلا نمیشه ازش گذشت کیفیت ساخت پایین اون هستش! من به جرات میتونم اونو تو این مساله با پراید مقایسه کنم!

abodiya
07-02-2011, 16:24
مگانبهتره یا MVM530

Tazeh Kar
23-04-2011, 21:51
سلام به دوستان عزیز

از دوستان خواهش می کنم یه مقایسه بین لیفان 620 و MVM 530 داشته باشن تا افرادی مثل من از شک در بیان

ممنون

kaon202
25-04-2011, 02:00
من 530 رو دارمبسیر عالی و در حد خیلی خوب با تمام جرات هم میگم از تمام خودروهای داخلی بهتره و زانتیا هم در سرعت با اون کم میاره تست هم کردیم به چینی بودنش نگاه نکنین کیفیتش عالیه 5 سال هم ام وی ام 110 داشتم هیچ مشکلی خاصی پیش نیومد تو ایران اگه بخوای ماشین بگیری از نظر من 1 - ام وی ام 530 2 - ال 90 3 - ام وی ام 110 بالای 20 تومن هم که دیگه هر چی صلاح دونستین .

Tazeh Kar
25-04-2011, 17:33
سلام به دوستان

ممکنه دو مورد رو برای من روشن کنید :

1. خدمات پس از فروش این خودرو چطوره

2. بازار فروش دست دوم چطوره ؟ اگه بعد از چند سال بخوایم بفروشیم ، فروش می ره ؟

ممنون

dash_mehdi
10-12-2011, 13:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A5 OR MVM 530
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 530 یا CHERY A5 OR CHERY FORA یک خودرو در کلاس بین المللی "سدان خانوادگی کوچک" است این خودرو یکی از بهترین محصول کمپانی چینی چری میباشد که بعد از لیفان بزرگ ترین تولید کننده خودرو در چین است . متاسفانه تجربه رانندگی با این خودرو را نداشتم پس اگر دوستان این خودرو را دارند درباره رانندگی با این خودرو بنویسند.

درباره خودرو

موتور : این خودرو از یک موتور 4 سیلندر خطی شکل 16 سوپاپه 2 لیتری با توان تولد 139 اسب بخار بهره می برد که موتور پر قدرتی می باشد اما به دلایل نا معلومی (شاید کیفیت ساخت) موتور عکس العمل خوبی از شتاب گیری و سرعت ندارد . شتاب این خودرو 13 ثانیه است که نسبتا زیاد است حداکثر سرعت خودرو 185 کیلومتر بر ساعت می باشد.

ابعاد : طول این خودرو 4552 میلیمتر است که از سورن 25 و از سمند 142 میلیمتر بزرگتر است پهنای این خودرو 175 سانتیمتر است که باز هم از کل خانواده ی سمند که 172 سانتیمتر می باشد پهن تر است ارتفاع خودرو 1483 میلیمتر است همه ی این ابعاد نشانگر این است که این خودرو از سورن و سمند جادار تر است

امکانات : MVM 530 دارای دو عدد کیسه هوا برای سرنشینان جلو میباشد همچنین دارای ترمز ضد قفل ABS و و سیستم ترمز EBD که باعث پخش یکسان نیرو ترمز بر روی هر چهار چرخ و در نتیجه بهبود در عملکرد ترمز می گردد.نوع ترمز در هر چهار چرخ به صورت دیسکی می باشد.
از سیستم های امنیتی این خودرو می توان به ایموبلایزر و قفل مرکزی با ریموت اشاره کرد.
استاندارد الایندگی این خودرو یورو 3 میباشد . حجم مخزن سوخت این خودرو 52 لیتر است.
وزن : 1290 کیلو گرم .سیستم فرمان دارای قدرت کمکی هیدرولیکی میباشد و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان نیز میسر است.
یکی از امکانات ویژه ی ام وی ام دارا بودن سانروف برقی است . سیستم تهویه نیز به صورت اتوماتیک است و دریچه ی تهویه برای سرنشینان عقب نیز تعبیه شده است.
ام وی ام 530 از سیستم پخش MP3-USB همراه ضبط پهن که نصب DVD فابریک را میسر میکند به همراه اینها 6 بلند گوی استریو نیز تعبیه شده است.
تنظیم اینه های جانبی و شیشه ها همگی به صورت برقی است.متاسفانه تنظیم صندلی ها دستی است اما صندلی های عقب تاشو اند و تمامی صندلی ها دارای روکش زیبای چرمی هستند.
530 همچنین دارای مه شکن جلو و عقب/سنسور پارک عقب به صورت سه تایی وکامپیوتر سفری و رینگ اسپرت الومینیومی 15 اینچ است
گارانتیه این خودرو 24 ماه یا 50 هزار کیلومتر است که از نظر کیلومتر 10 هزار تا از ایران خودرو بیشتر است.
دوستان اگر درباره این خودرو نظری دارند حتما بیان کنند
19 اذر سال 1390

farzad.1
10-12-2011, 14:56
این ماشین که نظر نمیخواد.معلومه که چیه.کار هر بز نیست خرمن کوفتنوگاو نر میخواهدو مرد کهن

dash_mehdi
10-12-2011, 23:02
این ماشین که نظر نمیخواد.معلومه که چیه.کار هر بز نیست خرمن کوفتنوگاو نر میخواهدو مرد کهن

:thumbsdow
متاسفانه چین انقدر چیز بی کیفیت می زنه که حتی چیز های باکیفیتش هم مورد اعتماد قرار نمی گیره MVM 530 یک خودروی چینی اما کاملا استاندارد و با کیفیته . قیمته بنز و بی ام و رو که نداره بخوایم با اونها مقایسه کنیم قیمتش در حد همین سمند و سورن و 206 خودمونه که خیلی از اینها بهتره.

dash_mehdi
13-12-2011, 02:14

ببخشید نمی تونید جواب بدید
اگه میشه چند دلیل قانع کننده بیارید

human2011
13-12-2011, 20:04
متاسفانه چین انقدر چیز بی کیفیت می زنه که حتی چیز های باکیفیتش هم مورد اعتماد قرار نمی گیره MVM 530 یک خودروی چینی اما کاملا استاندارد و با کیفیته . قیمته بنز و بی ام و رو که نداره بخوایم با اونها مقایسه کنیم قیمتش در حد همین سمند و سورن و 206 خودمونه که خیلی از اینها بهتره.
درسته . بعضی از دوستان بدون تحقیق مستند در مورد چیزی و با تعصب به کلمه چینی نظر می دهند. من خودم اول دید خوبی به این ماشین نداشتم وای خیلی تحقیق کردم و واقعا چیز بد و مشکل خاصی ندیدم و خوشم اومد و اگه بخواهیم واقع بین باشیم از ماشین های در حدود قیمت خودش خیلی بهتره مخصوصا از ماشین های بیکیفیت ایرانی که هر روز کیفیت جنساش میاد پایینتر. به نظر من این ماشین معدل خوبی داره.

farzad.1
15-12-2011, 23:11
دوستان با تعصب حرف نمیزنم.خودرو سازی یه مقوله علمی و تجربی هستش.و هر کشوری و کارخونه ای به سادگی نمیتونه بیاد وارد شه. به طور مثال.فرق ماشینای ژاپنی با کره ای.یا فرانسوی با المانی یا امریکایی. یه مثال میزنم. فرق یه تویوتا کمری با هیوندا سوناتا. یا اریون با ازرا- تفاوت قابل فهم برا عموم رو میتونم در اشاره به کیفیت خودرو های ذکر شده بعد از طی 50000 کیلومتر بگم.تفاوتهای فنی نیز به جای خود.
اما در مورد ام وی ام. با یک مثال. ایا شما مقایسه تست تصادف دوو ماتیز با ام وی ام 110 و دیدین؟ دوو خودش ماشین امنی نیست.اما به مراتب از ام وی ام امن تره.مخصوصا تو نواحی گردن و ران پا!!!!.میدونین چرا؟چون فقط کپی رو بلدن.دیگه از چگونگی انتقال نیروی تصادف خبر ندارن.مباحث فنی و دینامیکی به جای خود!!!
ایا تا به حال به جلوی صفحه کیلومتر شمار ام وی ام شاسی بلندا دقت کردین؟چقد شبیه ماتیزه؟
در کل بگم این ماشینا شاید ظاهرا abs و ebd و airbag و اینا رو داشته باشن.اما اینا همش ظاهریه.باید به باطن توجه کرد.مثلا تست تصادف(که اونم باید توسط موسسات معتبر انجام شده باشه).عمر قطعات.کیفیت. و....
در کل پیشنهاد من به جای این ماشینای بی کیفیت صفر خودرو هایی مثل زانتیا .مگان. ویا حتی ماکسیمای کار کرده (در حدود 20_21 زانتیا بهترین انتخاب با هزینه نگه داری پایین خواهد بود) میباشد.

farzad.1
15-12-2011, 23:22

در مورد 206 هم اینو بگم که گر چه کلاس 206(البته تیپ 5 یا 6 ) با ام وی ام قابل مقایسه نیست اما در تست تصادف نمره بسیار خوبی به دست اورد که حتی از ال90 فول بیشتر بود.
در ضمن شما میتونی یه نسبت نیرو به وزن هم بگیری.206 ام(تیپ5-6) همچین ماشین بدی نست.

dash_mehdi
15-12-2011, 23:30
در مورد 206 هم اینو بگم که گر چه کلاس 206(البته تیپ 5 یا 6 ) با ام وی ام قابل مقایسه نیست اما در تست تصادف نمره بسیار خوبی به دست اورد که حتی از ال90 فول بیشتر بود.
در ضمن شما میتونی یه نسبت نیرو به وزن هم بگیری.206 ام(تیپ5-6) همچین ماشین بدی نست.

منظورت از قابل مقایسه نیست چیه ام وی ام خیلی بهتره یا بدتر . ما که نفهمیدیم
من نگفتم 206 تیپ بالاش ماشین بدیه خیلی هم خوبه
موفق باشی

انسان ها .... بقیشو یادم رفت:31:

farzad.1
16-12-2011, 13:29
منظورم این بود که از لحاظ کلاس بندی نمیشه یه 206که تو کلاسه هاچ بکه رو با یه ام وی ام 530 که سدان خانوادگی مقایسه کرد.(از جمله مقایسات فنی یا ایمنی)
کبوتر با کبوتر باز با باز
(البته به علت تنوع کم تو ایران این کار حتما میشه)

human2011
18-12-2011, 00:52
دوستان با تعصب حرف نمیزنم.خودرو سازی یه مقوله علمی و تجربی هستش.و هر کشوری و کارخونه ای به سادگی نمیتونه بیاد وارد شه. به طور مثال.فرق ماشینای ژاپنی با کره ای.یا فرانسوی با المانی یا امریکایی. یه مثال میزنم. فرق یه تویوتا کمری با هیوندا سوناتا. یا اریون با ازرا- تفاوت قابل فهم برا عموم رو میتونم در اشاره به کیفیت خودرو های ذکر شده بعد از طی 50000 کیلومتر بگم.تفاوتهای فنی نیز به جای خود.
اما در مورد ام وی ام. با یک مثال. ایا شما مقایسه تست تصادف دوو ماتیز با ام وی ام 110 و دیدین؟ دوو خودش ماشین امنی نیست.اما به مراتب از ام وی ام امن تره.مخصوصا تو نواحی گردن و ران پا!!!!.میدونین چرا؟چون فقط کپی رو بلدن.دیگه از چگونگی انتقال نیروی تصادف خبر ندارن.مباحث فنی و دینامیکی به جای خود!!!
ایا تا به حال به جلوی صفحه کیلومتر شمار ام وی ام شاسی بلندا دقت کردین؟چقد شبیه ماتیزه؟
در کل بگم این ماشینا شاید ظاهرا abs و ebd و airbag و اینا رو داشته باشن.اما اینا همش ظاهریه.باید به باطن توجه کرد.مثلا تست تصادف(که اونم باید توسط موسسات معتبر انجام شده باشه).عمر قطعات.کیفیت. و....
در کل پیشنهاد من به جای این ماشینای بی کیفیت صفر خودرو هایی مثل زانتیا .مگان. ویا حتی ماکسیمای کار کرده (در حدود 20_21 زانتیا بهترین انتخاب با هزینه نگه داری پایین خواهد بود) میباشد.

دوست عزیز خوحالم که نظرتون را با حوصله شرح دادین . ممنون . ولی باید بگم من هم اول مثل شما مخالف بودم ولی ما بودحه و انتخاب محدودی داریم این بود که به فکر تحقیق افتادم. در مورد mvm110 درست میگین ولی من فقط از mvm530 دفاع میکنم و نه از mvm110 و نه از mvm شاسی بلند . در مورد تست تصادف mvm530 واقعا عملکرد خوبی داره . در مورد برندهایی مثلتویوتا . ازارا و ... معلوم که خیلی بهترن خوب پولش هم خیلی بیشتره. در مورد زانتیا کارکرده من هم به اون فکر کردم ولی اگه تست تصادف زانتیا رو ببینی متوجه میشین که خیلی آسیب پذیره و عملکرد خوبی ندارد پس زانیای دست دوم ( مثل هر ماشین دست دو دیگه ) امکان سابقه تصادف از جلو رو داره و خیلی خوب میدونید که ماشین که از جلو و شاسی خیلی آسیب ببینه هرچقدر هم خوب تعمیر شده باشه بازهم خیلی جالب نیست .

farzad.1
20-12-2011, 18:18
خواهش میکنم هومن جان.ولی یه نکته.این تست تصادف رو یه شرکت چینی انجام میده نه موسسه معتبر اروپایی euroncap
در مورد زانتیا هم حق با شماست.البته یه حسنی که زانتیا داره کمک فنرهای بسیار عالی در حد اس کلاس ه.(یه جا خوندم که سیتروین که مخترع این نوع کمک بوده این کمک ها رو تحت لیسانس به رویز رویز میفروشه که توی ماشیناش از شبیه همین کمکا استفاده کنه)

dash_mehdi
25-12-2011, 11:59
ای کاش خودرو های به اصطلاح ملی ما واقعا ایرانی بودن نه چینی
ای کاش سمندی که با 5 میلیون جمع میکنن 15 میلیون به مردم نمی دادن
ای کاش مگان 6 ایربگ رو 2 ایربگ و ریو 2 ایربگ رو بدون ایربگ نمیکردند
ای کاش پراید 2 میلیونی رو 9 میلیون به مردم نمی دادن
ای کاش ...
جای این بحث هایی که ایرانی بهتره یا چینی در ایران نیست چون دوستان سمندی که فرانسوی ها طراحی کردن المانی ها موتورش رو طراحی کردن و قطعاتشم چینی است رو به اسم خودروی ملی به مردم میدند
خودروی جدیدشون دنا هم که بیرونشو تمامن از سوزوکی گرند ویتارا کپی کردن و داخلش هم از روی سوناتا

pishooo2
23-02-2012, 21:54
دوستان گرامی میشه محبت کنید به جای این که همش حرف چینی یا ایرانی بودن ماشینا رو بزنین از کیفیت بگید از مشخصات فنی بگید کسانی که تست کردن بیان توضیح بدن خواهشا و این که دوستای گلم همچین میگن چینیه یادشون رفته ایران خودمون جنسایی که تولید میکنه دست کمی از چین نداره حالا شاید یکم بهتر باشه اما خیلی هم فرقی نداره
و این که چین هم مثل ایران خودمون جنس خوب و بد داره

pishooo2
23-02-2012, 22:01
بیست و هفت خودرو تولید داخل در دی ماه 1390 مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته اند . این ارزیابی مانند ماههای گذشته در 9 معیار "سیستم فنر بندی" ، "تعلیق و فرمان" ، سیستم موتور" ، "ترمز" ، "تجهیزات الکتریکی" ، "تزئینات داخلی و خارجی" ، "صداهای غیرعادی" ، "بدنه" ، "نفوذ آب" ، "رنگ" ارزیابی شده اند . در این بین خودورهایی که بین صفر تا 120 نمره منفی کسب کرده اند در دسته "خیلی خوب" قرار گرفته اند که در آن میان چهار خودرو چینی MVM530 ، MVMX33 ، mvm110 و Chery (ویانا) جزء گروه خیلی خوب دسته بندی شده اند . آن طور که در جدول رده بندی دی ماه آمده است خودرو MVM مدل 530 بهترین کیفیت را به خود اختصاص داده است . این خودرو در رده بندی بالاتر از سمند و پژو405 قرار گرفته است

dash_mehdi
04-03-2012, 00:10
خوب من از دیروز تا امروز با این خودرو حدود 600 کیلومتر در شهر و خارج از شهر رانندگی کردم و تجربیاتم رو برای دوستان میگم.

خوب از همان ابتدا که وارد خودرو میشویم : کیفیت قطعات داخلی و داشپورد خوبه اما نسبت به قیمت 24 میلیونی کمی پایین تره اما در کل خوبه.
قدرت موتور بسیار عالیه.
و من تونستم راحت یک زانتیا رو در اتوبان قم بگیرم.
سرعت 170 کیلومتر در ساعت رو پر کردم اما این جور که به نظر می رسید راحت میشه 220 تا پر کرد.(البته با احتساب 20 - 30 کیلومتر خطای همیشگی کیلومتر شمار های خودرو ها)
این خودرو سواری نرمی به ادم میده و می تونم بگم با خودروی پارس ELX یکیه اما شتاب پارس ای ال ایکس رو نداره.
اما موتور این خودرو خیلی پرقدرته و به هیچ وجه در سربالایی ها با وجود 5 سرنشین کم نمیاره و افت قدرت نداره.
مصرف سوخت خوبه و می تونم بگم نسبت به موتور 2000 سی سی 16 سوپاپه عالیه. میانگینی که من به دست اوردم حدود 8.2 لیتر بود. تو جاده که 6.5 میسوزونه.
امکانات خودرو برای یک خودروی 24 میلیونی خیلی خوب هست و امکاناتی نظیر سانروف و یا موتور 2000 سی سی در خودروی در این رنج یافت نمیشه.
یکی از ایراداتی که من از این خودرو بدست اوردم ایراد در کمک فنر هاست (مخصوصا عقب) اما در حدی نیست که لذت رانندگی با این خودرو را از بین ببره.
فضای اتاق خودرو هم بسیار مطلوب و جاداره.
ترمز ها عالی هستند و نسبت به سمند ال ایکس که مقایسه میکنم بهتراند.
پایداری در پیچ ها هم خیلی خوبه.
یکی از اصلی ترین رقیبان این خودرو سورن ELX و پارس ELX هست اما من تجربه رانندگی با سورن رو نداشتم و نمی تونم نظر بدم اما نسبت به سمند LX و پارس ELX این خودرو در نرمی/امکانات رفاهی/راحتی در رانندگی/طراحی داخلی و خارجی و قدرت موتور کاملا برتره.
در کل من از رانندگی با این خودرو لذت بردم و می تونم بگم اگر کسی فقط شتاب و سرعت براش مهم نیست (پارس ELX) این خودرو می تونه گزینه ی خیلی خوبی باشه.

kasra2002
11-03-2012, 20:01
در کل من فقط از ایناش خوشم نمیاد یکی جنس پلاستیکی داشبورد
یکی ظاهر بیرونی بیشتر ماشینهای چینی (استیل) و یغور
یکیم اینکه واقعا معلوم نیست بعد از 2 سال چه شکلی میشه
دنده معمولی
ولی اگه از روز اول مشکل نداشته باشه ماشین نرم و خوبیه

amir kazem
08-05-2012, 13:17
اطلاعات چری ویانا

freeandazad
08-05-2012, 14:05
منظورتون چیه؟ منم میخوام بخرم دارم تحقیق میکنم

mohamad skystar
08-05-2012, 16:22
اطلاعات چری ویانا در لینک زیرک

kebrit1
08-06-2012, 11:21
سلام دوستان
با توجه به معیارهای من که خودرو را تو جاده و سفر زیاد استفاده میککنم و در شهرستانم که شاید قطعات یدکی ام وی ام زیاد خوب نباشه هر چند نمایندگی داره

خرید کدوم mvm 530----و----یا- 206 وی 8 رو پیشنهاد میکنید

dash_mehdi
08-06-2012, 11:27
سلام دوست عزیز
این تاپیک صرفا برای مسائل و مشکلات این ماشین هست و برای مشاوره خرید به تاپیک زیر مراجعه کنید ;)

مشاوره خرید خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kebrit1
08-06-2012, 11:30
حرف شما درسته ولی افراد این گروهها این ماشین رو دارن و از نزدیک دیدن بهتره نسبت به افرادی که اصلاً ندیدن

QUOTE=dash_mehdi;7040508]سلام دوست عزیز
این تاپیک صرفا برای مسائل و مشکلات این ماشین هست و برای مشاوره خرید به تاپیک زیر مراجعه کنید ;)

مشاوره خرید خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/QUOTE]

irinn65
09-06-2012, 18:33
با سلام
دوستانی که تجربه رانندگی با ام وی ام 110اتوماتیکو دارند لطفا تجربیاتشونو در اختیارم بزارن ممنون....

armin_punisher6
09-06-2012, 19:47
خودم باهاش رانندگی نکردم ولی یه دختری که باهاش رانندگی کرده بود خیلی تعریف میکرد و میگفت راحته البته زیاد نمیتونین به حرف امثالش اطمینان کرد :31:

irinn65
10-06-2012, 16:08
ممنون اما به هرحال نظرشو گفته.......

mohamad skystar
10-06-2012, 19:22
MVM 110 نمونه 4 سیلندر دنده اتوماتیک قیمتش حدود 12 میلیون تومن هست که نسبت به خودرو ارزش نداره
اما رانندگی باهاش خیلی نرم و روان و راحت هست.
سیستم ترمزش خوب عمل میکنه و راضی کننده هست.
فضای سرنشینان هم مناسبه.
از نظر عملکرد برای یک خودروی شهری تو کشورمون که رقیب جدی هم نداره خوبه.
کیفیت ادات داخل خودرو هم متوسط هست اونجور که باید عالی نیست

irinn65
13-06-2012, 18:39
MVM 110 نمونه 4 سیلندر دنده اتوماتیک قیمتش حدود 12 میلیون تومن هست که نسبت به خودرو ارزش نداره
اما رانندگی باهاش خیلی نرم و روان و راحت هست.
سیستم ترمزش خوب عمل میکنه و راضی کننده هست.
فضای سرنشینان هم مناسبه.
از نظر عملکرد برای یک خودروی شهری تو کشورمون که رقیب جدی هم نداره خوبه.
کیفیت ادات داخل خودرو هم متوسط هست اونجور که باید عالی نیست

ممنون دوست عزیز پس بنظرت خریدش خوبه....کدوم خودرو با توجه به قیمتش ارزش خرید داره!؟
دوستان دیگه اگه اطلاعات دیگه دارن ممنون میشم بگن.......

Highbury
14-06-2012, 09:49
قیمتش با 405 یکیه.
نسبت به 405 کیفیتش چطوره؟ من که تا حالا اسم شرکت مونتاژ کننده اش را هم نشنیدم. فکر نکنم خدماتشون جالب باشه.

mohamad skystar
14-06-2012, 10:59
قیمتش با 405 یکیه.
نسبت به 405 کیفیتش چطوره؟ من که تا حالا اسم شرکت مونتاژ کننده اش را هم نشنیدم. فکر نکنم خدماتشون جالب باشه.

خودروی چری اصلا از استقبال خوبی برخوردار نبوده.
بازار خرید و فروش خوبی هم نداره .
خدمات پس از فروش و تامین قطعاتش هم با شرکت مدیران خودرو هست.
باهاش تجربه رانندگی نداشتم تا از نزدیک بررسیش کنم اما فکر میکنم کیفیتش نسبت به 405 های قدیم بهتر و در حد 405 SLX های جدید باشه ( این نظر شخصی منه )

alidj66
15-06-2012, 10:12
خودروی چری اصلا از استقبال خوبی برخوردار نبوده.
بازار خرید و فروش خوبی هم نداره .
خدمات پس از فروش و تامین قطعاتش هم با شرکت مدیران خودرو هست.
باهاش تجربه رانندگی نداشتم تا از نزدیک بررسیش کنم اما فکر میکنم کیفیتش نسبت به 405 های قدیم بهتر و در حد 405 SLX های جدید باشه ( این نظر شخصی منه )
مطمئنید خدماتش با ایرنا خودرو هست؟! ، جدیدا با ایران خودرو همکاری میکنه ؟ اگه اینجوری باشه که خدمات پس از فروشش بهتر میشه نسبت به الانش؟؟

mohamad skystar
16-06-2012, 00:28
مطمئنید خدماتش با ایرنا خودرو هست؟! ، جدیدا با ایران خودرو همکاری میکنه ؟ اگه اینجوری باشه که خدمات پس از فروشش بهتر میشه نسبت به الانش؟؟

عذرخواهی میکنم اشتباه شد . به جای مدیران خودرو نوشتم ایران خودرو بازم معذرت.
خدمات پس از فروشش داره بهتر میشه چون فروش خودروهای هم نسبت به قبل خیلی بیشتر شده.

hossein.az
16-06-2012, 09:37
قیمتش با 405 یکیه.

دوست عزیز اگه تا امروز اقدام به خریدش نکردی دست نگه دار
بهتره یه سری به سایت aparat.com بندازید و اونجا سرچ کنی تست تصادف چری ویانا
میفهمید که پژو 30 سال پیش اروپا با مونتاژ آشغال ایران بش شرف داره.

soroosh_cz
22-06-2012, 14:07
این MVM 315 که میخواد بیاد فقط میخوان هاچ بکش رو وارد کنن؟ تو سایت چری مدل معمولیش رو هم دارن.
این خودرو اگر 15-16 میلیون باشه، خریدش ارزش داره؟

قیافه اش از جلو شبیه یکی از ماشین های فیات هست که وارد میشه.
برای تو شهر میتونه جای 206 تیپ 5 (من مدل خوب 206 رو در نظر گرفتم) رو بگیره با توجه به مصرفش؟ کلا مصرفش کمتر هست نسبت به 206؟

mohamad skystar
23-06-2012, 00:27
این MVM 315 که میخواد بیاد فقط میخوان هاچ بکش رو وارد کنن؟ تو سایت چری مدل معمولیش رو هم دارن.
این خودرو اگر 15-16 میلیون باشه، خریدش ارزش داره؟

قیافه اش از جلو شبیه یکی از ماشین های فیات هست که وارد میشه.
برای تو شهر میتونه جای 206 تیپ 5 (من مدل خوب 206 رو در نظر گرفتم) رو بگیره با توجه به مصرفش؟ کلا مصرفش کمتر هست نسبت به 206؟

باید صبر کنیم تا خودرو عرضه بشه
بررسی بشه قیمت مشخص بشه
و اینا نیاز به زمان داره و الان نیمشه صحبتی کرد.

mehdi_08
23-06-2012, 11:38
قیمت چری 315 18 تومنه برای مدل هاچبک تحویل 30تا 60 روزه
مدل سدان هم بعدا تولید می کنن

soroosh_cz
23-06-2012, 19:09
یکم گرونه اگر 18 باشه. سدانش گرونتر درمیاد طبیعتا یا نه؟

mohamad skystar
23-06-2012, 23:31
قیمت چری 315 18 تومنه برای مدل هاچبک تحویل 30تا 60 روزه
مدل سدان هم بعدا تولید می کنن

قیمت رو کجا زده دوست من؟ این خودرو به طور رسمی معرفی شده یا از طریق سایت های متفرقه آگاه شدین؟

irinn65
03-07-2012, 01:18
هنوز جایی قیمت نزده!18تومان مربوط به جک توجوی سدان و هاچ بک با موتور میتسوبیشی هستش که تحویلش از مهر شروع میشه.....

mehdi_08
03-07-2012, 05:49
قیمت رو کجا زده دوست من؟ این خودرو به طور رسمی معرفی شده یا از طریق سایت های متفرقه آگاه شدین؟

سلام
قیمت رو که از نمایندگی پرسیدم
چند نفری هم توی تی تی ثبت نام کردن
توی سایت رسمیش اثری از این مدل نیست و توی سایت های نمایندگی ها هست

silver19402003
19-07-2012, 17:15
سلام به دوستان
دیروز ماشینمو mvm 530 تحویل گرفتم بعد از 12 روز واریز وجه
متاسفانه پخش ماشینم cd changer هستش
به نمایندگی مراجعه کردم مسوول ننمایندگی گفت شانسیه بعضی مواقع اینجوری میدن بیرون
ولی تو دفترچه راهنمای پخش کابل یو اس بی بود
دوستان راهنماییم کنید که چجوری پخشم و عوض کنم ؟؟؟؟؟ :D :D :D :D

masooumi
19-07-2012, 20:13
سلام به دوستان
دیروز ماشینمو mvm 530 تحویل گرفتم بعد از 12 روز واریز وجه
متاسفانه پخش ماشینم cd changer هستش
به نمایندگی مراجعه کردم مسوول ننمایندگی گفت شانسیه بعضی مواقع اینجوری میدن بیرون
ولی تو دفترچه راهنمای پخش کابل یو اس بی بود
دوستان راهنماییم کنید که چجوری پخشم و عوض کنم ؟؟؟؟؟ :D :D :D :D

530 هم الان می فروشن ، داخل سایتشون که چیزی از فروش 530 نبود. میشه قیمت را بفرمایید؟

irinn65
24-07-2012, 13:59
قیمتش 21500تا22 هستش...

mohamad skystar
30-07-2012, 18:24
نگاهی به MVM 315

این خودرو توسط یک طراح معروف ایتالیایی طراحی شده است و سرشار از ظرافت،زیبایی و انرژی است.مشابه مفهوم طراحی در خودروهای جگوار وبیتل،طراحی MVM315H از طراحی روز پیروی می کند که این طراحی V شکل جلو و پنجره بومرنگ شکل چراغ های جلو مشهود است.
میزان سروصدا ،لرزش و راحتی خودرو سه عامل اصلی در ارزیابی کیفیت ساخت خودرو می باشند.MVM315H فضایی آرام برای راننده و سرنشینان فراهم می سازد.
تنظیمات 12دوری (لرزش ،صدا،سختی)NVH ، مواد عایق صدای سه بعدی در هفت نقطه از MVM315H نظیر در موتور و بدنه خودرو و همچنین 20جزییات بهینه سازی شده ،صدای موتور را در سرعت ثابت به db43 می رساند.
MVM315H انتخابی مناسب برای خانواده ها و جوانان است.

ابعاد و وزرن

ارتفاع*عرض*طول

1492*1686*4139 (میلی متر)

فاصله دو محور

2527 (میلی متر)

حداقل شعاع گردش

5/5 (متر)

وزن خالص

1200 (کیلوگرم)

سایز لاستیک

15 R 60/185

موتور و قوای محرکه

حجم موتور

1500 (CC )

تعداد سیلندر

4 سیلندر خطی

مکانیزم سوپاپ ها

DOHC 16 سوپاپ

ضریب تراکم

1:5/10

انتقال نیرو

5 دنده دیسکی

حداکثر قدرت

6000/109 (دور در دقیقه/اسب بخار)

حداکثر گشتاور

3000/140 (دور در دقیقه / نیوتن متر)

حداکثر سرعت

160 (ساعت/کیلومتر)

حجم باک

50 (لیتر)

تجهیزات
سیستم ایمنی و تعلیق

کیسه هوا

از نوع SRS برای راننده و سرنشین جلو

کمربند ایمنی

کمربند 3 نقطه ای برای سرنشین جلو

کمربند 3 نقطه ای برای سرنشین عقب (چپ و راست)

کمربند ایمنی برای سرنشین وسط

سیستم ترمز
ABS+EBD

سیستم ترمز دستی برای چرخ های جلو

سیستم ترمز دستی برای چرخ های عقب

سیستم ضد سرقت

سیستم ضد سرقت الکترونیک Immobilizer

چراغ های مه شکن

مه شکن جلو

مه شکن عقب

تعلیق جلو

سیستم مستقل Mc Pherson با فنر پیچی و میله نگهدارنده و ضد لغزش

تعلیق عقب

سیستم تعلیق کشنده چندگانه با فنر پیچی

mehdi-2009
30-07-2012, 21:06
موتورش که قویه اگه قیمتشم 19تومن که میگن باشه بااین وضع تولید 206 و نایاب شدنش حتما رقیب جدی206خواهد بود

hossein.az
30-07-2012, 21:52
موتورش که قویه اگه قیمتشم 19تومن که میگن باشه بااین وضع تولید 206 و نایاب شدنش حتما رقیب جدی206خواهد بود

قیمت mvm530 در محدوده ی 22 تا 23 میلیون است.

mohamad skystar
31-07-2012, 00:52
قیمت mvm530 در محدوده ی 22 تا 23 میلیون است.

حسین جان فکر کنم منظور دوستمون مهدی قیمت MVM 315 بود که تو این رنج رقیب جدی برای 206 خواهد شد.

mehdi-2009
01-08-2012, 12:30
بله منظورم 315 بود ...
530که ظاهر قشنگی نداره ولی 315 ظاهرشم به نسبت بدک نیست

madanchi11
12-08-2012, 18:59
سلام

من MVM530 خریداری کردم میخواستم ببینم خودرو 530 چگونه است؟
آیا مشکلات فنی دارد؟
قیمت لوازم یدکیش چگونه است؟ آیا فراوان هست؟
پشتیبانی چگونه است؟

کسانی که 530 یا از مدیران خودرو سرویس دارند لطف نظر بدهند

ممنون از همه شما

hossein.az
12-08-2012, 20:21
سلام

من MVM530 خریداری کردم میخواستم ببینم خودرو 530 چگونه است؟
آیا مشکلات فنی دارد؟
قیمت لوازم یدکیش چگونه است؟ آیا فراوان هست؟
پشتیبانی چگونه است؟

کسانی که 530 یا از مدیران خودرو سرویس دارند لطف نظر بدهند

ممنون از همه شما

ام وی ام 530 خودروی بسیار خوبیست وبا شرایط امروز بازار به صرفه است و در رنج قیمتی خودش از امکانات زیادی برخوردار است .از نظر پشتیبانی نسبت به لیفان برتری دارد و تقریبا لوازمش را توی شهرهای بزرگ میتوان یافت.
پشتیبانی شرکت خوبه, جدیدا داره گیریبکس اتوماتش هم وارد کشور میشه که در صورت تمایل بعدها میتوانید ماشینتونو اتومات کنید.

مشکلاتش هم موارد زیر هست
1- کمک های عقب این خودرو از ابتدا مشکل داشتند که شرکت قرار بود این مشکلات را رفع نماید,فکر میکنم در سری های جدید این مشکل رو برطرف کردند.
2-شتاب کم در مقابل حریف جدی اش پارس elx,درحالی که از موتور2000cc با قدرت مناسب بهره مند است که به نظر من به خاطر گیریبکس ضعیفه آن است.

مبارک باشه
انشاالله چرخش براتون به شادی بچرخه.:11:

armin_punisher6
14-08-2012, 22:46
شتاب 100 0 ام وی ام 530 چند ثانیه هست؟

mohamad skystar
14-08-2012, 23:19

شتاب 0 تا 100 کیلومتر MVM 530 حدود 13 ثانیه هست

hossein.az
14-08-2012, 23:33

خود شرکت ادعی 12 ثانیه ای داره
ولی در عمل بیشتره, ما خودمون تست کردیم تقریبا نزدیکای 14 ثانیه بود که با در نظر گرفتن تعویض دنده بدون مکث و درست میشه 13 ولی کمتر نه

irinn65
21-09-2012, 02:27
به نظر من 315طراحیش بی نظیره واقعا بهترین و زیباترین خودرو چینی هستش با تمامی امکانات و بسیار با کیفیت...کسی اسمشو ندونه فکر میکنه این خودرو مال کمپانی مزدا یا تویوتا هستش البته در بازار ازاد 27تومان هم بود اما بشخصه میگم از 206خیلی بهتره..

hossein.az
21-09-2012, 09:12
به نظر من 315طراحیش بی نظیره واقعا بهترین و زیباترین خودرو چینی هستش با تمامی امکانات و بسیار با کیفیت...کسی اسمشو ندونه فکر میکنه این خودرو مال کمپانی مزدا یا تویوتا هستش البته در بازار ازاد 27تومان هم بود اما بشخصه میگم از 206خیلی بهتره..

هنوز نمیشه درست در موردش نظر داد باید ببینیم توی زمان چطور از آب در بیاد
قیمتش الان یکم حباب داره .

پایدار باشید

irinn65
23-09-2012, 04:11
افزايش 6 ميليون توماني قيمت ام.وي.ام 315 در بازار
اختلاف قيمت بازار و شرکتي خودرو ام.وي.ام 315 چند ميليوني شد .
کاهش عرضه و برهم خودرن تعادل در بازار خودروهاي داخلي منجر به چرخش بازار و افزايش تقاضا براي برخي ديگر از خودروها شده است به طوري که افزايش تقاضا، اختلاف قيمت شرکت و بازار اين خودروها را ميليوني کرده است .
يکي از خودروهايي که طي يک ماه اخير با افزايش چشمگير تقاضا روبرو شده و قيمت آن در بازار روند افزايشي به خود گرفته است خودرو ام.وي.ام 315 مديران خودرو است که طي اين مدت با افزايش 6 ميليون توماني قيمت در بازار مواجه شده است .
در حالي که بهاي شرکتي اين خودرو حدود 18 ميليون تومان است، هم اکنون خودرو ام.وي.ام 315 در بازار با قيمت حدود 24 ميليون تومان معامله مي شود که اين آمار حاکي از اختلاف 6 ميليون توماني قيمت شرکتي و بازار اين خودرو است .
خودرو ام.وي.ام 315 محصول جديد مديران خودرو است که از ابتداي سال جاري روانه بازار ايران شده است. اين خودرو داراي موتوري با قدرت ??? اسب بخار و سيستم ترمز آن اي.بي.اس و اي.بي.دي بوده و داراي کيسه هوا براي راننده و سرنشين است. اين خودرو در ايران در دو مدل صندوق دار و بدون صندوق ارائه مي شود .
فالوين 2 يا همان ام.وي.ام 315 خودرويي با سبک اسپرت و ظاهري شيک و ماشيني مخصوص خانواده است. اين خودرو که از رده خودروهاي جمع و جور است، در خط توليد چري جانشين کوين شد و بنظر مي رسد که در طراحي از خودرو پژو 206 الهام گرفته است .
از همان ابتدا کارشناسان اين خودرو را به عنوان رقيبي جدي براي پژو 206 در ايران مطرح کردند. تا کنون 200 دستگاه از ام.وي.ام 315 توسط شرکت واردکننده در بازار عرضه شده است .

howhow
27-09-2012, 10:19
سلام بچه ها من بدجوری بین ام وی ام 315 و 530 گیر کردم بنظر خودم 315 قشنگتره،شما کدومو پیشنهاد میکنید؟؟

mohamad skystar
27-09-2012, 10:30
سلام بچه ها من بدجوری بین ام وی ام 315 و 530 گیر کردم بنظر خودم 315 قشنگتره،شما کدومو پیشنهاد میکنید؟؟

به مراتب MVM 530 از نظر امکانات و تجهیزات و قدرت برتری رو نشون میده
اما از نظر طراحی 315 بیشتر جلب توجه میکنه .
ملاک های شما برای انتخاب خودرو هم همه هست.

howhow
27-09-2012, 10:42
به مراتب MVM 530 از نظر امکانات و تجهیزات و قدرت برتری رو نشون میده
اما از نظر طراحی 315 بیشتر جلب توجه میکنه .
ملاک های شما برای انتخاب خودرو هم همه هست.

قدرت زیاد مهم نیست مدرن بودن و تجهیزات برام مهمه نمیخوام خونوادگی باشه
530 چه امکانات بیشتری داره؟

hossein.az
27-09-2012, 11:11
قدرت زیاد مهم نیست مدرن بودن و تجهیزات برام مهمه نمیخوام خونوادگی باشه
530 چه امکانات بیشتری داره؟

الان قیمت جفتشون توی بازار 27 تومنه .پس فقط ملاک و سلیقه شخصی
530 نسبت به 315 دارای امکانات
1-سانروف برقی
2-کنترل تهویه اتوماتیک
3-اتاق بزرگتر و کلا خودرویی خانوادگی
4-صندوق جادارتر
5-پاور ویندوز و پاور سانروف

در مقابل 315 از بازار و طراحی بهتری بهره میبره

پایدار باشید

mehdi-2009
26-10-2012, 11:37
دوستان کسی خبرنداره مدیرانخودرو کی میخواد واسه X33 ثبت نام بذاره؟؟
ا

mohamad skystar
26-10-2012, 12:30
دوستان کسی خبرنداره مدیرانخودرو کی میخواد واسه X33 ثبت نام بذاره؟؟
ا

در حال حاضر ثبت نام فقط نقدی هست با تحویل 30 روزه با قیمت 41640000 تومان
اقساطی فعلا شرکت ها ارائه نمیدن.

mehdi-2009
26-10-2012, 15:21
مطمئنی محمدجان
اخه ماهرچی به نمایندگی زنگ زدیم میگه فعلا ثبت نام نداریم!!!!!!!!!!!

hossein.az
27-10-2012, 20:32
مطمئنی محمدجان
اخه ماهرچی به نمایندگی زنگ زدیم میگه فعلا ثبت نام نداریم!!!!!!!!!!!

اره مهدی جان
فعلا ثبت نام نداره ,من واسه 530 زنگ زدم از بقیه موارد هم جویا شدم
گفتن با این که قیمتها بالا رفته شرکت سایتش برای فروش باز نیست ,315رو که دیگه حرفشو نزنید اگه بقیه هم فروشش باز بشه این باز نمیشه
فعلا دلالای گرامی توی بازار ام وی ام خوب دارند جولان میدن
mvm 530 :32000000
mvm x33:47000000
mvm 315:والا این یه مورد اصلا قیمت نداره ,هر چی طرف بگه

arsecid
28-10-2012, 07:42
سلام دوستان
می خواستم بدونم قیمت سپر جلو ام وی ام 110 چقدر هستش؟
فکر می کنید برای رنگ زدنش هم چقدر اجرت بگیرند کلن؟
ممنون

irinn65
12-11-2012, 02:46
قیمت ام وی ام 315در بازار ازاد از مرز 36 تومان گذشت.

irinn65
15-11-2012, 02:19
شرایط جدید کی اعلام میشه؟

hossein.az
15-11-2012, 18:12
شرایط جدید کی اعلام میشه؟

فعلا مشخص نیست که چه زمانی شرایط جدید
اعلام میشه

hossein.az
15-11-2012, 18:16
قیمت ام وی ام 315در بازار ازاد از مرز 36 تومان گذشت.

ام وی ام 315 صفر کیلومتر37000000
یکی هم 4 ماه استفاده شده با 2000کیلومتر کارکرد میگفتن 36000000

mehdi-2009
15-11-2012, 19:36
بااین قیمت خرید 206 v8 یا تیپ5 خیلی به صرفه تره تا این که بخوای کپیشونو 3-4تومن گرون تر برداری

irinn65
16-11-2012, 05:51
بااین قیمت خرید 206 v8 یا تیپ5 خیلی به صرفه تره تا این که بخوای کپیشونو 3-4تومن گرون تر برداری

واقعا اینجور فکر میکنی!!؟زیبایی امکانات لذت رانندگی بی نظیر...206اصلا قابل مقایسه با ام وی ام 315نیست چون حرفی برای گفتن نداره....

Saeed System
16-11-2012, 10:37
سلام دوستان...

ما الان 206 اتومات SD داریم که 33 ملیون میخرن....

می خواستم نظر شما رو بپرسم که آیا می ارزه ماشین رو بفروشیم و mvm x33 بخریم...آیا کار درستیه؟ کیفت کللی ماشین چه طوره؟ قیمت اتوماتش چنده؟

کلا آیا همین 206 اتومات رو نگه داریم بهتره یا MVM x33 بخریم

با تشکر از راهنماییتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

mohamad skystar
16-11-2012, 11:40
سلام دوستان...

می خواستم نظر شما رو بپرسم که آیا می ارزه ماشین رو بفروشیم و mvm x33 بخریم...آیا کار درستیه؟ کیفت کللی ماشین چه طوره؟ قیمت اتوماتش چنده؟

با تشکر از راهنماییتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خرید mvm x33 بستگی به ملاک های شما داره
شما دارین ماشین سدان رو میفروشید و ماشین شاسی بلند میخرین
باید ملاک هایی رو مد نظر قرار بدین برای تغییر ماشین
اما از نظر کیفین mvm x33 برتری رو نشون داده.. موتورش 2000 cc هست
و یکی از عیب هاش نداشتن گیربکس اتوماتیک هست.

hossein.az
16-11-2012, 13:03
سلام دوستان...

با تشکر از راهنماییتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

نظر شخصی من
اینکه خریدش برای شما که میخواید 47میلیون برای mvm x33بدید منطقی نیست با توجه به اینکه 206 sd قبلا سوار بودید
نظر من روی مگان 1600cc صفر یا 2000cc کارکرده برای شما
سوالات دیگه ای اگه داشتید توی تاپیک های مشاوره خرید مطرح بفرمائید

mehdi-2009
16-11-2012, 13:53
واقعا اینجور فکر میکنی!!؟زیبایی امکانات لذت رانندگی بی نظیر...206اصلا قابل مقایسه با ام وی ام 315نیست چون حرفی برای گفتن نداره....

متوجه نشدم بالاخره به نظرت 206 بهتره یا315؟
بله به نظرمن 206 خیلی از 315 بهتر ومطمئن تره.

irinn65
17-11-2012, 03:53
متوجه نشدم بالاخره به نظرت 206 بهتره یا315؟
بله به نظرمن 206 خیلی از 315 بهتر ومطمئن تره.

نه دوست من
315از لحاظ کارایی زیبایی امکانات کیفیت از 206 بهتره یلحظه شما کنارش باش طرف 206 نمیری...

baboo99
21-11-2012, 13:16
امروز رفتم مدیران خودرو ام وی ام 315 دیدم به نظرم صندلی عقبش کم جاست یعنی باجی به 206 نمی ده.
کسی این ماشین رو نداشته؟
نظرش چیه؟

irinn65
22-11-2012, 02:43
امروز رفتم مدیران خودرو ام وی ام 315 دیدم به نظرم صندلی عقبش کم جاست یعنی باجی به 206 نمی ده. کسی این ماشین رو نداشته؟ نظرش چیه؟ یعنی برای فروش گذاشته بود؟ حیفه این ماشین با 206 مقایسه بشه دوست من..

amir20
28-11-2012, 02:48
سلام
دوستان لطفا تجربه و نظرتون رو در مورد MVM110 بگین و اینکه چه مدلها و با چه قیمت هایی در حال حاظر توی بازار موجود هست؟
خدمات پس از فروش و تامین قطعات و کیفیت و ایمنی و کلا همه چی!
همچنین اگه تاپیک یا لینکی هست که اطلاعات مفیدی داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید
مرسی

hamed121hamed
12-12-2012, 21:41
این خودرو دارای معایب و مزایایی است که ابتدا به معایب این خودرو می پردازم:
1. صدای موتور در داخل اتاق شنیده می شود؛
2. سیستم تعلیق این خودرو خشک و بسیار پر سر و صدا است؛
3. صندلی این خودرو راحت نیست؛
4. دکمه های روی داشبورد مخصوصاً دکمه های پخش و بخاری و کولر، چیپ و پلاستیکی احساس می شود؛
5. سواری خوبی ندارد؛
6. راننده از رانندگی آن لذّت نمی برد.

مزایا:
1. زیبایی خودرو از نظر بیننده ی بیرونی؛
2. تودوزی روی درب ها زیبا و خوش رنگ است؛
3. به نسبت پولی که پرداخت می شود کلاس خوبی از دید دیگران دارد؛
4. فرمان نرمی دارد.

در کل خرید این خودرو را پیشنهاد نمی کنم و انتخاب های بهتری مثل 207، مگان و v9 در این رنج قیمت وجود دارد.

حامد

mehdi-2009
13-12-2012, 09:20
دوستان مثل این که پیش فروش محصولات مدیران خودرو دوباره از امروز یا شنبه شروع میشه کسایی که قصد خرید دارن سریعا به نمایندگی شهرشون مراجعه کنن...

karvas
14-12-2012, 13:42
یعنی برای فروش گذاشته بود؟ حیفه این ماشین با 206 مقایسه بشه دوست من..

ظاهرا دل پری از 206 داری بگذریم
واقعا ازبس جنس چینی اشغال دیدم به هیچ چیرشون نمیتونیم اعتماد کنیم این همه ماشین چینی اومده ایکس 33 -530 انواع لیفان از هیچ کدوم خوشم نیومده یجورایی داد میزد ساخت چین هست ولی رخ 315 مثل ماشینای اروپایی یا کره ای میمونه ازچراغ های بدون تناسب با اتاق ماشین خبری نیست دوستانی که داشتن یا دارن بیان در موردش بگن ببینیم باطن هم مثل طاهرش خوبه یا نه البته توقع زیادی با این قیمت نمیشه داشت کیفیتش درحد 206 باشه قابله قبوله

irinn65
15-12-2012, 02:51
ظاهرا دل پری از 206 داری بگذریم
واقعا ازبس جنس چینی اشغال دیدم به هیچ چیرشون نمیتونیم اعتماد کنیم این همه ماشین چینی اومده ایکس 33 -530 انواع لیفان از هیچ کدوم خوشم نیومده یجورایی داد میزد ساخت چین هست ولی رخ 315 مثل ماشینای اروپایی یا کره ای میمونه ازچراغ های بدون تناسب با اتاق ماشین خبری نیست دوستانی که داشتن یا دارن بیان در موردش بگن ببینیم باطن هم مثل طاهرش خوبه یا نه البته توقع زیادی با این قیمت نمیشه داشت کیفیتش درحد 206 باشه قابله قبوله
دل پری ندارم فقط با این اوضاع قیمتها خب معلومه 315 بهتر از 206 هستش...
کلاس 206 شده مث پراید اونوقت اینهمه پولم براش بدیم کیفیتش که اومده پایین پس 206 در مقابل 315 حرفی برای گفتن نداره با این امکاناتش..

irinn65
15-12-2012, 03:20
رضايت المپيکي ها از MVM315
پس از موفقيت بزرگ و تاريخي کاروان ورشي ايران در بازي هاي المپيک 2012 لندن و کسب 12 مدال رنگارنگ، شرکت صنايع خودروسازي مديران در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي و ملي خود طي مراسم باشکوهي و با حضور مقامات عالي ورزش کشور و تمامي ورزشکاران و مدال آوران و پيشکسوتان خوشنام المپيک هاي پيشين با اهداي خودروهاي MVM315H ، MVM110 و سکه هاي طلا از مدال آوران المپيک تقدي و قدرداني نمود .

به گزارش «پرشين خودرو»، اينک با گذشت بيش از 2 ماه از اين مراسم و تحويل خودروها به قهرمانان، شنيده هاي ما حاکي از آن است که طلايي هاي المپيک که خودروي جديد MVM315H (که از اين پس خودروي المپيکي لقب گرفته است) به ايشان اهداء گرديده با استقبال ويژه و رضايت ورزشکاران و خانواده هاي ايشان همراه بوده است .
ايشان معتقدند که کيفيت مناسب اين خودرو در طراحي و توليد طرح حمايتي اين شرکت از مدال آوران المپيک را کامل تر و وزين تر نموده است .

از برجسته ترين مزيت هاي خودرو MVM315 مي توان به طراحي مدرن و زيبا و آپشن هاي جذاب آن، همراه با قيمتي مناسب اشاره داشت. شکي نيست که ابعاد و فضاي مناسب داخلي اين خودرو رضايت مشتريان را کسب خواهد کرد .

خودروي MVM315 محصول جديد شرکت مديران خودرو مجهز به موتور 1.5 ليتري با گيربکس دستي 5 دنده بوده و حداکثر قدرت آن 107 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن 3000/140 (دور در دقيقه / نيوتن متر) مي باشد .
در عين حال حداکثر سرعت اين خودرو به 160 کيلومتر در ساعت مي رسد .
همچنين مدال آوران نقره اي اين کاروان که خودروي MVM110 دريافت کرده اند، با رضايت از آن ياد کرده و عنوان "ايمن ترين خودروي کم مصرف توليد داخل" را برازنده آن مي دانند .

شرکت مديران خودرو پس از حمايت از فعاليت هاي موسسه خيريه محک، پشتيباني مادي و معنوي از زلزله زدگان آذربايجان شرقي و همچنين تقدير از مدال آوران المپيک، همچنان بر فعاليت و انجام وظايف اجتماعي خود به عنوان يک شرکت مسئول و پاسخگو اصرار داشته و نيل به اين اهداف اجتماعي را در کنار تبديل برند MVM به يک برند برتر ملي خودرو در ايران در اولويت امور خود قرار داده است .

mehdi-2009
15-12-2012, 17:33
دل پری ندارم فقط با این اوضاع قیمتها خب معلومه 315 بهتر از 206 هستش...
کلاس 206 شده مث پراید اونوقت اینهمه پولم براش بدیم کیفیتش که اومده پایین پس 206 در مقابل 315 حرفی برای گفتن نداره با این امکاناتش..

دوست عزیز نمیدونم چی از این 315 دیدی که انقدر سنگشو به سینه میزنی من امروز 7-8تا از این 315 هارو جلو نمایندگیش دیدم واقعا عقبش خیلی زشت بود
حتی به نظرم عقب تیبا از عقب این قشنگتره اونفدر باریک به نظر میومد که یه لحظه یاد ماتیزافتادم
داشبورد وتزئینات داخلیش هم چنگی به دل نمیزد
اگه الان دارن این ماشین 32 قیمت میدن واسه این مشکلات پیش اومده خودروسازها س واین که ماشین جدیدیه وملتم حوسی میخرن سوارشن
من خودم تا اسفند پارسال 206 sd v8 داشتم به نظرم وقتی اونو الان دارن 30-31 تو بازار میدن این ماشین حداکثر 26-27 ارزش داره اونم به خاطرموتورش و تزئینات داخلیش که خوب از ال90 قشنگتره وگرنه به نظرم ال 90 هم از این کپی ناقص چینی سره
206 کیفیتش هر چی هم که کم شده باشه یه ماشین فرانسوی هست وجنازش هم ارزشش از این 315 بیشتره...
موفق باشید

shadows_funeral
15-12-2012, 20:02
دوست عزیز نمیدونم چی از این 315 دیدی که انقدر سنگشو به سینه میزنی من امروز 7-8تا از این 315 هارو جلو نمایندگیش دیدم واقعا عقبش خیلی زشت بود
حتی به نظرم عقب تیبا از عقب این قشنگتره اونفدر باریک به نظر میومد که یه لحظه یاد ماتیزافتادم
داشبورد وتزئینات داخلیش هم چنگی به دل نمیزد
اگه الان دارن این ماشین 32 قیمت میدن واسه این مشکلات پیش اومده خودروسازها س واین که ماشین جدیدیه وملتم حوسی میخرن سوارشن
من خودم تا اسفند پارسال 206 sd v8 داشتم به نظرم وقتی اونو الان دارن 30-31 تو بازار میدن این ماشین حداکثر 26-27 ارزش داره اونم به خاطرموتورش و تزئینات داخلیش که خوب از ال90 قشنگتره وگرنه به نظرم ال 90 هم از این کپی ناقص چینی سره
206 کیفیتش هر چی هم که کم شده باشه یه ماشین فرانسوی هست وجنازش هم ارزشش از این 315 بیشتره...
موفق باشید
من نظری در مورد mvm نمی خواهم بدم. فقط سه نکته.
1- زیبایی یک امر کاملا نسبی هست. اینکه شما مطلق داری میگی پشت یه ماشینی زشت هست اصلا حرف منطقی و قابل قبولی نیست. (کماکان اینکه اکثرا اعتقاد دارن این ماشین زیبایی مورد نظرشونو داره)
2- مثل اینکه نشنیدین 206 کاملا قراره ایرانی تولید بشه؟ این یعنی تمام قطعات یدکی این خودرو هم از این به بعد ایرانی خواهد بود. در ضمن دوست من روا آرم پژو رو یدک می کشه. دلیل بر فرانسوری بودنش نیست.
3- امکانات و تزئینات داخلی این ماشین با توجه به قیمتش عالی هستن

mehdi-2009
15-12-2012, 22:34
من نظری در مورد mvm نمی خواهم بدم. فقط سه نکته.
1- زیبایی یک امر کاملا نسبی هست. اینکه شما مطلق داری میگی پشت یه ماشینی زشت هست اصلا حرف منطقی و قابل قبولی نیست. (کماکان اینکه اکثرا اعتقاد دارن این ماشین زیبایی مورد نظرشونو داره)
2- مثل اینکه نشنیدین 206 کاملا قراره ایرانی تولید بشه؟ این یعنی تمام قطعات یدکی این خودرو هم از این به بعد ایرانی خواهد بود. در ضمن دوست من روا آرم پژو رو یدک می کشه. دلیل بر فرانسوری بودنش نیست.
3- امکانات و تزئینات داخلی این ماشین با توجه به قیمتش عالی هستن
زیبایی که سلیقه ای هستش 100 درصد ولی 315 نمای پشتش واقها باریک و مسخره است.
2-بله عزیزم من 2ماه پیش این خبر شنیدم ولی ما داریم درمورد زمان حال و206 های فعلی صحبت می کنیم (بماند که ایرانخودرو حالا حالا نمیتونه 206 تولید انبوه کنه حداقل تا اوایل سال اینده)
چه ربطی داره روا را با 206 مقایسه می کنی؟ یعنی تکنولوژی 206 و روا به نظرتون تو یه سطحه
3-بله امکانات وتزئینات داخلیش خودمنم گفتم از ماشینی مثل ال 90 سره

irinn65
16-12-2012, 02:30
زیبایی که سلیقه ای هستش 100 درصد ولی 315 نمای پشتش واقها باریک و مسخره است.
2-بله عزیزم من 2ماه پیش این خبر شنیدم ولی ما داریم درمورد زمان حال و206 های فعلی صحبت می کنیم (بماند که ایرانخودرو حالا حالا نمیتونه 206 تولید انبوه کنه حداقل تا اوایل سال اینده)
چه ربطی داره روا را با 206 مقایسه می کنی؟ یعنی تکنولوژی 206 و روا به نظرتون تو یه سطحه
3-بله امکانات وتزئینات داخلیش خودمنم گفتم از ماشینی مثل ال 90 سره

اتفاقا شما بنظرم از روی تعصب حرف میزنید دوست گرامی در ضمن فقط شما هستی که میگی پشتش مسخرس که اونم سلیقه شماس!اما بحرحال کلاس 315 ظاهری در رده i30هستش و فراتر از خودروی چینی هستش..شما از همون206لذت ببرید که قطعاتش چینی شده و کلاسش همرده پراید شده...:n02:
بگذریم.

mehdi-2009
16-12-2012, 11:32
اتفاقا شما بنظرم از روی تعصب حرف میزنید دوست گرامی در ضمن فقط شما هستی که میگی پشتش مسخرس که اونم سلیقه شماس!اما بحرحال کلاس 315 ظاهری در رده i30هستش و فراتر از خودروی چینی هستش..شما از همون206لذت ببرید که قطعاتش چینی شده و کلاسش همرده پراید شده...:n02:
بگذریم.

من همون اول گفتم پارسال 206 فروختم که شائبه ازروی تعصب حرف زدن پیش نیاد الانم مگان 2000 دارم.
شما خودت جواب خودت رو دادی از 206 به خاطر این انتقاد می کنی که گفته میشه درصدی از قطعاتش چینی شده ودر عین حال 315
100 درصد چینی پیشنهاد می کنی
206 همرده پراید شده؟:n02:

karvas
16-12-2012, 11:49
من با نظر اون دوستی که گفت زیبایی یه امر نسبی هست کاملا موافقم مثلا به نظر من سفیدش عقبش باریک بی قابل نشون میده ولی این رنگه شکلاتی میگن مسی میگن خیلی خوشگله شاید نظر یکی برخلاف من باشه
اون دوستی هم که گفت 206 هم رده پرایده داره کم لطفی میکنه تو این رده قیمت 206 محبوب ترین خودرو هستش الانم کسایی که سراغ 315 میرن چون یه ماشین جدیده و206 براشون تکراری شده وگرنه اون قدرا هم شاخ نیست

soroosh_cz
23-12-2012, 21:11
دوستان من دیدم نمایندگی MVM اینجا (دزفول) 315 آورده و ظاهرا می فروشه، چون تو خیابون چند تا دیدم ازشون، کسی شرایط فروشش رو میدونه؟ فقط نقدی هست یا ودیعه ای و اقساطی هم داره؟

mehdi-2009
24-12-2012, 13:39
دوستان من دیدم نمایندگی MVM اینجا (دزفول) 315 آورده و ظاهرا می فروشه، چون تو خیابون چند تا دیدم ازشون، کسی شرایط فروشش رو میدونه؟ فقط نقدی هست یا ودیعه ای و اقساطی هم داره؟
سلام خودکارخونه که فروش نقدی نداره ولی تو نمایندگیها 32-33 می فروشن کاردکسی رو.
2روز پیش هم واسه اسفند و اردیبهشت 315صندوقدار وهاچ بک پیش فروش بازشد که تحویل اسفند هاچبک همون 3-4ساعت اول پرشد.
شاید بتونید صندوقدارشو ثبت نام کنین.
15800هم پیش پرداختش بود:n06:

soroosh_cz
24-12-2012, 15:51
سلام خودکارخونه که فروش نقدی نداره ولی تو نمایندگیها 32-33 می فروشن کاردکسی رو.
2روز پیش هم واسه اسفند و اردیبهشت 315صندوقدار وهاچ بک پیش فروش بازشد که تحویل اسفند هاچبک همون 3-4ساعت اول پرشد.
شاید بتونید صندوقدارشو ثبت نام کنین.
15800هم پیش پرداختش بود:n06:

با تشکر.
اونوقت قیمت نهایی تمام شده چقدر میشد؟ معلوم نکردن؟ 25؟ 30؟

john nash
24-12-2012, 16:10
دوستان قیمت mvm530 چنده؟ هم بازار آزاد هم کارخونه
اصلا کارخونه ثبت نام میکنه؟
ال 90 بهتره یا این؟

Gamexland
24-12-2012, 23:16
دوستان قیمت mvm530 چنده؟ هم بازار آزاد هم کارخونه
اصلا کارخونه ثبت نام میکنه؟
ال 90 بهتره یا این؟

قطعا 530 ! من الان 530 دارم
کارخونه 28.320.000
آزاد 31.500.000

ماشینش حرف نداره!:n16: 7 ماهه دارم.

oghyanoos
24-12-2012, 23:39
آیا برای ماه دی هم نمایندگی ها سهمیه 315 داشتند؟
نمایندگی به من گفته بود 1 دی تماس میگیره اما نزنگید!!!!!!

soroosh_cz
25-12-2012, 07:39
قطعا 530 ! من الان 530 دارم
کارخونه 28.320.000
آزاد 31.500.000

ماشینش حرف نداره!:n16: 7 ماهه دارم.

اینم در نظر داشته باشید که ماشین های جدید بالای 1800CC که جدید میخوان پلاک بشن، گفتن که بهشون بنزین سهمیه ای تعلق نمی گیره :n15:

john nash
25-12-2012, 13:57
اینم در نظر داشته باشید که ماشین های جدید بالای 1800CC که جدید میخوان پلاک بشن، گفتن که بهشون بنزین سهمیه ای تعلق نمی گیره :n15:

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
اینکه خیلی بده
یعنی از کی؟
میشه بگید منبعتون چی بوده؟ از کجا شنیدید؟؟؟؟

mehdi-2009
25-12-2012, 19:13
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
اینکه خیلی بده
یعنی از کی؟
اخبار صداوسیما

SNOW PATROL
25-12-2012, 19:31
اخبار صداوسیما

دوست عزیز مطمئن باشید در شش ماه اینده کلا بنزین کارتی و سهمیه ای لغو خواهد شد و بنزین با قیمت 1000 تومان برای هر لیتر
به فروش خواهد رفت

sent from my open source device

karvas
25-12-2012, 19:59
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
اینکه خیلی بده
یعنی از کی؟
از ماه یعد من از شبکه خبر شنیدم

baboo99
31-12-2012, 13:01
به نظر من که قشنگترین قسمت 315 پشتش هست!

baboo99
31-12-2012, 13:06
شما می دونید رنگ بورس این ماشین 315چیه؟
منظورم رنگیه که فروشش آسون تر باشه.

t.sunami
05-01-2013, 16:13
شما می دونید رنگ بورس این ماشین 315چیه؟
منظورم رنگیه که فروشش آسون تر باشه.

سفید...........................

amir20
06-01-2013, 12:44
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
اینکه خیلی بده
یعنی از کی؟

بر اساس گفته های آقای رویانیان : خودروهای تولید داخل و وارداتی صفر کیلومتر 1800 سی سی به بالا که از اول بهمن ماه پلاک شوند بهشون سهمیه تعلق نمیگیره ولی خودروهایی که تا قبل از این تاریخ تولید و پلاک شده باشن و کارت سوخت براشون صادر شده باشه مشکلی نخواهند داشت
* حالا چه فرقی میکنه ، با این سهمیه بندیشون ، فکر کردن خیلی خدمت میکنن به مردم ، 60 لیتر چی هست دیگه که همونم نمیدن ، واقعا لیتری 300 تومان تفاوت بنزین آزاد و سهمیه برای کسی که 30 میلیون پول میده ماشین میخره اهمیت داره؟

matr!x_2008
02-02-2013, 20:28
آغاز پیش فروش محصولات ام وی ام ( مدیران خودرو )

شرکت مدیران خودرو شرایط پیش فروش محصولات ام وی ام را به مناسبت ایام مبارک دهه فجر اعلام کرد.

در شرایط اعلام شده از سوی مدیران خودرو پیش پرداخت برای خودروهای ام وی ام 110 در دو نوع 3 و چهار سیلندر به ترتیب 8.5 و 9.5 میلیون تومان تعیین شده است.همچنین رقم تعیین شده به عنوان پیش پرداخت برای خودروهای ایکس 33 و ام ام 530 نیز به ترتیب 29.1 و 19.8 میلیون تومان است.گفتنی است تحویل خودروها 3 ماهه و تعداد و زمان ثبت مام نیز محدود است.

soroosh_cz
02-02-2013, 21:57
کلا زدن زیر 315؟ از لیست پیش فروش هم حذفش کردن فعلا...

Ali_Best
03-02-2013, 00:08
دوست عزیز مطمئن باشید در شش ماه اینده کلا بنزین کارتی و سهمیه ای لغو خواهد شد و بنزین با قیمت 1000 تومان برای هر لیتر
به فروش خواهد رفت

sent from my open source device

اینو نمیشه گفت
قول دادند که فعلا خبری از افزایش قیمت بنزین نباشه

چون بنزین دیگه تقریبا تولید داخله

irinn65
06-03-2013, 02:09
فروش فوری 530 و ایکس33 اغاز شد...

soroosh_cz
07-05-2013, 18:19
دوستان بر اساس طرح زیر که پرداخت سوم هم قیمتش مشخص نیست، قیمتش 315 چقدر درمیاد؟

ارزش خرید داره؟:n13:

shadows_funeral
07-05-2013, 23:23
دوستان بر اساس طرح زیر که پرداخت سوم هم قیمتش مشخص نیست، قیمتش 315 چقدر درمیاد؟

ارزش خرید داره؟:n13:

چون دارید پیش خرید می کنید قیمت اصلا مشخص نیست. دقیقا روزی که برای شما دعوتنامه می فرستند باید ببینید قیمت خودرو چقدره هرچقدر باقی مونده تا اون قیمت رو باید بپردازید. در مورد ارزش خرید هم بستگی به انتظار و نحوه و نوع استفاده شما از خودرو بر می گرده. هر خودرویی نقاط قوت و ضعف خاص خودشو داره. بطور کلی نمی شه در مورد هیچ خودرویی گفت ارزش داره یا خیر.

poonel
03-07-2013, 07:51

poonel
21-07-2013, 23:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi-2009
29-07-2013, 22:21
صفر92 توبازار دارن میدن 37میلیون فوری هم تحویل میدن شرایط ویژه نیازنیست:n02:

Capital
22-08-2013, 20:49
سلام.دوستان من یه 206 v20 دارم که میشه همون تیپ 2 با موتور 1400 حالا من میخوام برم سراغ mvm 315.حالا میخوام ببینم کسانی که قبلا 206 تیپ 2 داشتن بیشتر از این مدل راضی هستند و یا همون 206.فقط اگه میشه بدون هیچ تعصبی جواب بدین.

Capital
27-08-2013, 00:39
سلام.دوستان من یه 206 v20 دارم که میشه همون تیپ 2 با موتور 1400 حالا من میخوام برم سراغ mvm 315.حالا میخوام ببینم کسانی که قبلا 206 تیپ 2 داشتن بیشتر از این مدل راضی هستند و یا همون 206.فقط اگه میشه بدون هیچ تعصبی جواب بدین.
یعنی یکی پیدا نمیشه جواب منو بده.من الان این وسط موندم.نمیدونم بخرم یا نه راستی در مورد مصرفش هم لطفا بگین.

21 دسامبر
17-11-2013, 19:24
درود بر عزیزان MVM سوار اونم از مدل 110 . میگن این مدلش خیلی جیگره :n12:. اینقدر تعریفشو ازین و ازون شنیدم که رفتم نمایندگیش 1 دونه برای دخترم ثبت نام کردم . ثبت نام که کردم تموم شد چند تا از دوستان گفتن پراید 111 بهتر ازونه ، حالا بین این 2 مدل موندم :n13: اساتید اهل فن محبت کنید و راهنمائی بفرمائید ممنون میشم . اگر انصراف بدم 1 ماه دیگه پولو برمیگردونن :n24: . با سپاس .

babakpanahi
15-12-2013, 20:14
سلام

از لحاظ فنی و کارایی و اینکه بعدا ماشین دردسرساز نشه بین sd v8 و mvm315h شما کدوم رو انتخاب میکنید؟

واقعیتش من از این 315 خیلی خوشم میاد ولی میترسم بگیرم و بعدش از لحاظ کیفیت ازش ناراضی باشم؟

ممنون میشم راهنمائیم کنید

سپاس

payam178
15-12-2013, 21:21
درود بر عزیزان MVM سوار اونم از مدل 110 . میگن این مدلش خیلی جیگره :n12:. اینقدر تعریفشو ازین و ازون شنیدم که رفتم نمایندگیش 1 دونه برای دخترم ثبت نام کردم . ثبت نام که کردم تموم شد چند تا از دوستان گفتن پراید 111 بهتر ازونه ، حالا بین این 2 مدل موندم :n13: اساتید اهل فن محبت کنید و راهنمائی بفرمائید ممنون میشم . اگر انصراف بدم 1 ماه دیگه پولو برمیگردونن :n24: . با سپاس .
سلام دوست من
اگر پراید 111 آینه های برقی ، چهار شیشه ی برقی ، دو ایر بگ ، فرمان هیدرولیک ، ترمز ABS ، سیستم صوتی کامل داره خب برو 111 بخر.:n09:
در ضمن مصرف سوخت بسیار پایین 110 یک مزیت بسیار بزرگه

hasanoooooooo
16-12-2013, 14:05
[QUOTE=21 دسامبر;7982300]درود بر عزیزان MVM سوار اونم از مدل 110 . میگن این مدلش خیلی جیگره :n12:. اینقدر تعریفشو ازین و ازون شنیدم که رفتم نمایندگیش 1 دونه برای دخترم ثبت نام کردم . ثبت نام که کردم تموم شد چند تا از دوستان گفتن پراید 111 بهتر ازونه ، حالا بین این 2 مدل موندم :n13: اساتید اهل فن محبت کنید و راهنمائی بفرمائید ممنون میشم . اگر انصراف بدم 1 ماه دیگه پولو برمیگردونن :n24: . با سپاس .[/QUOTE

ببین داداش... اخرین رتبه مربوط به بدترین کیفیت خودرو مربوط به همین خودرو هست... خداییش زیاد چیز جیگری هم نیست و یه 111 رو میتونی با 200 300 تومن هم دراشو برقی کنی هم بهتر از این mvm مسخره میشه... فرمان هیدرولیک و abs هم که تو کارخونه نصب میکنن دیگه مشکلی نیست... مصرف سوخت پراید اونقدری نیست که ادم بخواد نگران باشه... البته پراید هم کیفیت خوبی نداره ولی هرچی باشه بهتر از این خودرو هستو. قطعاتش ارزان و همه جا هم گیر میاد!

payam178
16-12-2013, 15:01
[QUOTE=21 دسامبر;7982300]درود بر عزیزان MVM سوار اونم از مدل 110 . میگن این مدلش خیلی جیگره :n12:. اینقدر تعریفشو ازین و ازون شنیدم که رفتم نمایندگیش 1 دونه برای دخترم ثبت نام کردم . ثبت نام که کردم تموم شد چند تا از دوستان گفتن پراید 111 بهتر ازونه ، حالا بین این 2 مدل موندم :n13: اساتید اهل فن محبت کنید و راهنمائی بفرمائید ممنون میشم . اگر انصراف بدم 1 ماه دیگه پولو برمیگردونن :n24: . با سپاس .[/QUOTE

ببین داداش... اخرین رتبه مربوط به بدترین کیفیت خودرو مربوط به همین خودرو هست... خداییش زیاد چیز جیگری هم نیست و یه 111 رو میتونی با 200 300 تومن هم دراشو برقی کنی هم بهتر از این mvm مسخره میشه... فرمان هیدرولیک و abs هم که تو کارخونه نصب میکنن دیگه مشکلی نیست... مصرف سوخت پراید اونقدری نیست که ادم بخواد نگران باشه... البته پراید هم کیفیت خوبی نداره ولی هرچی باشه بهتر از این خودرو هستو. قطعاتش ارزان و همه جا هم گیر میاد!

سلام
لطفا منبع این آماری را که میگویید بدهید
سپاس

Sent from my GT-S5301 using Tapatalk

bas ali
16-12-2013, 15:28
منم از mvm 110 خیلی بد شنیدم . بنظر من هم پراید ارزشش خیلی بیشتر از این هستش

hasanoooooooo
16-12-2013, 16:21
[QUOTE=hasanoooooooo;8024701]

سلام
لطفا منبع این آماری را که میگویید بدهید
سپاس

Sent from my GT-S5301 using Tapatalk

ما همیشه با منبع صحبت میکنیم!

sajjad1973
13-09-2014, 16:47
به نظرتون رانا رو بفروشم mvm 315بگیرم. لازم به ذکر هست از رانا کاملا راضی هستم و هیچ مشکلی نداره فقط به خاطره تنوع میخوام این کار رو بکنم. ولی در مورد این ام وی ام ۳۱۵ هیچ اطلاعاتی ندارم. به نظرتون ارزش داره که این کار رو بکنم.

hossein.az
13-09-2014, 20:52
به نظرتون رانا رو بفروشم mvm 315بگیرم. لازم به ذکر هست از رانا کاملا راضی هستم و هیچ مشکلی نداره فقط به خاطره تنوع میخوام این کار رو بکنم. ولی در مورد این ام وی ام ۳۱۵ هیچ اطلاعاتی ندارم. به نظرتون ارزش داره که این کار رو بکنم.

زیاد ازش بد شنیدم
مشکل کولر گرفتن که کم میاره
توی گرما زیاد جوش مباره
به نظر بنده رانا ارش داره و از لحاظ موتوری کاملا برتره از نمای ظاهری اگر کمی بهش برسید هم تنوع میشه هم رخ زیبایی میگیره

shkz
27-09-2014, 18:16
زیاد ازش بد شنیدم
مشکل کولر گرفتن که کم میاره
توی گرما زیاد جوش مباره
به نظر بنده رانا ارش داره و از لحاظ موتوری کاملا برتره از نمای ظاهری اگر کمی بهش برسید هم تنوع میشه هم رخ زیبایی میگیره

تو گرمای تابستون امسال چند تا 315 دیدین که جوش آورده؟ خدا وکیلی هر کی دیده اینجا بگه.:n13:

ebow
17-11-2014, 16:20
من موندم ام وی ام 513 بگیرم یا 206 اس دی یا ال نود.
خودم دلم با mvm513 هست

shkz
18-11-2014, 00:02
خودم دلم با mvm513 هست

به لطف دانشمندان عزیز ایران خودرو از 206 فقط اسمی مونده و خاطره ای.
ال 90 از لحاظ موتوریه تا الان خوب بوده ولی از لحاظ ریخت و قیافه کلاً تعطیل.
اگه 315 دوست دارید بگیرین بهتره کمی صبر کنید تا این مدل جدیداش بیاد بیرون بعد ببینید تغییراتش به چه صورت بوده.

Pourya-pc
18-11-2014, 19:04
خودم دلم با mvm513 هست

سایت کار دات آی آر ، ام وی ام 315 رو تست کرده شتاب 0 تا 100 حدود 21 ثانیه هست ! یکی از بستگانمون داره واقعا ناراضیه تو سربالایی پراید لهش میکنه . کولرش تعطیله داشبوردش شکسته و صدا میده . هرکاری هم میکنه فروش نمیره کسی نمیخره ، بازار خوبی نداره .
اس دی و ال 90 هردو واقعا ده پله سرترن ، اگر ماشین قیافه دار میخواید با سواری یکم خشک 206 خوبه ، شتاب و فنی مناسبی داره.
اگر م قیافه مهم نیست ال 90 ماشین به نسبت راحت تریه ، نرمه و جادار . شتابش هم تقریبا با 206 توی یک رده هست ولی پایداری خوبی نداره .

ebow
18-11-2014, 19:08
سایت کار دات آی آر ، ام وی ام 315 رو تست کرده شتاب 0 تا 100 حدود 21 ثانیه هست ! یکی از بستگانمون داره واقعا ناراضیه تو سربالایی پراید لهش میکنه . کولرش تعطیله داشبوردش شکسته و صدا میده . هرکاری هم میکنه فروش نمیره کسی نمیخره ، بازار خوبی نداره .
اس دی و ال 90 هردو واقعا ده پله سرترن ، اگر ماشین قیافه دار میخواید با سواری یکم خشک 206 خوبه ، شتاب و فنی مناسبی داره.
اگر م قیافه مهم نیست ال 90 ماشین به نسبت راحت تریه ، نرمه و جادار . شتابش هم تقریبا با 206 توی یک رده هست ولی پایداری خوبی نداره .
به نظرم افت قیمت زیادی هم داره.
نظرتون راجب 206 صندوقدار چیه؟ مخصوصا وی 8؟
نسبت به همرده هاش مخصوصا ال 90

Pourya-pc
19-11-2014, 00:41
به نظرم افت قیمت زیادی هم داره.
نظرتون راجب 206 صندوقدار چیه؟ مخصوصا وی 8؟
نسبت به همرده هاش مخصوصا ال 90

خوبه ، قیافش بهتر از ال 90 و کلا همه چیش بهتر از ال 90 هست مخصوصا ترمزهاش معرکست ، تنها مشکلش جای کم سرنشینان عقب هست . البته من رانا رو بیشتر دوست داشتم قیمتش هم مناسب تر از اس دی هست .

omid balla
19-01-2015, 10:21
سلام به اساتید محترم:
نحوه فعالسازی سوئیچ کنترل mvm110 به چه صورت می باشد با سویچ ماشین در خودرو باز و بسته نمی شود. خواهشمند است راهنمایی فرمائید. باتشکر

saeed7711
27-02-2015, 01:13
باید ببری نمایندگی با دستگاه اسکنر برات ok کنن چون داخل کارخونه با اسکنر فعالش میکنن

mohamad skystar
16-01-2017, 23:54
MVM X22 ، خودرویی زیبا و جوان پسند

محصول جدید شرکت مدیران خودرو طی برگزاری مراسمی در یکی از نمایندگی های این شرکت رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار خبر خودرو، خودرو MVM X22 محصول جدید مدیران خودرو است که البته این خودروی کراس اوور شهری جزو خانواده MVM X33 محسوب می شود.
این خودرو 4 سیلندر بوده و حجم موتور آن 1479 سی سی است همچنین گیربکس 4 سرعته خودکار و 5 سرعته دستی بر روی آن نصب گردیده است.
ضمنا مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 1.6 لیتر است و از استاندارد آلایندگی یورو 5 برخوردار بوده و حجم باک آن 50 لیتر می باشد .
خودرو MVM X22 در دو مدل دستی و اتوماتیک عرضه می شود و به رینگ 16 اینچی آلومینیومی، مانیتور 188 اینچی لمسی، سنسور پارک عقب، دوربین عقب، کروز کنترل، سانروف، تهویه خودکار و بلوتوث مجهز است.
مدیر عامل شرکت مدیران خودرو در حاشیه این مراسم گفت: شرکت مدیران خودرو در طی سال 2016 پیشرفت های بسیاری داشته و توانسته رضایت مشتریان خود را در ایران تا حد بالایی جلب نماید.
ژانگ در ادامه افزود: این پیشرفت ناشی از حمایت مشتریان مدیران خودرو از محصولات این برند است و موجب عملکرد فوق العاده مثبت شرکت شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: نمایندگان مدیران خودرو به عنوان شرکای آن در حال فعالیت هستند و تاکنون توانسته اند با ارائه خدمات فروش و پس از فروش مطلوب و باکیفیت در سراسر کشور مشتریان محصولات MVM را راضی نگه دارند.
وی اظهار داشت: شرکت مدیران خودرو دو برنامه استراتژیک را در دستور کار خود قرار داده و بر مبنای آن توجه ویژه ای به قشر جوان جامعه و همچنین افزایش تولیدات خودروهای شاسی بلند شده است چرا که در جامعه کنونی توجه عموم به سمت خودروهای شاسی بلند سوق داده شده است.
ژانگ اذعان داشت: صنعت خودروسازی جهانی شاهد تغییرات بسیاری در طی چند دهه اخیر بوده است و در حال حاضر مشتریان تقاضای عرضه خودروهای شاسی بلند را دارند چرا که این مدل خودروها به نسبت سایر خودروها از مزایای بسیاری برخوردارند.
مدیر عامل شرکت مدیران خودرو خاطرنشان کرد: با تحقق برنامه های استراتژیک فوق الذکر شرکت مدیران خودرو در آینده نزدیک در راستای جلب رضایت مشتریان برنامه های بیشتری را در دستور کار قرار خواهیم داد.
نسخه X22 Sport با جعبه دنده دستی با قیمت 58 میلیون و 200هزار تومان بفروش می‌رسد و برای نسخه نرمال این مدل نیز قیمت 56میلیون و 700هزار تومان درنظر گرفته شده است. همچنین مدلX22 Normal با جعبه دنده اتوماتیک با مبلغ 64میلیون و 700 هزار تومان و نسخه Sport آن با قیمت 66میلیون و 200 هزار تومان عرضه می شود.

leon scott kendy
05-02-2017, 01:07
سلام دوستان خسته نباشید
من جدیدا فهمیدم mvm 315 سه مدل داره و دقیق فرقاشون رو نمی دونم می شه برام توضیح بدید چون قصد خرید دارم
mvm 315h
mvm 315h n
mvm 315h s

اگه فک کنم همین سه مدل باشه
که اولیه ساده و دومی و سری اسپرتش فرق کردن
می خواستم تفاوتاشون رو بدونم از همه چی چون توی سایتش که برای سری ان و اس یه عکس گذاشته و کسانی که نشستن
پشتش پبشنهادشون بهم چیه
ممنون می شم راهنماییم کنید چون من اولین ماشینی هست که دارم می گیرم و زیدم از ماشین سر در نمیارم

mohamad skystar
05-02-2017, 13:32
سلام دوستان خسته نباشید
من جدیدا فهمیدم mvm 315 سه مدل داره و دقیق فرقاشون رو نمی دونم می شه برام توضیح بدید چون قصد خرید دارم
mvm 315h
mvm 315h n
mvm 315h s

اگه فک کنم همین سه مدل باشه
که اولیه ساده و دومی و سری اسپرتش فرق کردن
می خواستم تفاوتاشون رو بدونم از همه چی چون توی سایتش که برای سری ان و اس یه عکس گذاشته و کسانی که نشستن
پشتش پبشنهادشون بهم چیه
ممنون می شم راهنماییم کنید چون من اولین ماشینی هست که دارم می گیرم و زیدم از ماشین سر در نمیارم

315 N که نسل جدیدش هست
315 S که همون نسل جدید با کیت اسپرت بدنه هست

leon scott kendy
06-02-2017, 01:14
315 N که نسل جدیدش هست
315 S که همون نسل جدید با کیت اسپرت بدنه هست

کله
توضیحتون همه دو خط بودشششش ؟؟؟
می دونم نسله جدید هستن و اونم اسپرته
خوب !؟
اطلاعاتاش فرقاش !؟

mohamad skystar
06-02-2017, 23:39
کله
توضیحتون همه دو خط بودشششش ؟؟؟
می دونم نسله جدید هستن و اونم اسپرته
خوب !؟
اطلاعاتاش فرقاش !؟

نمونه های جدید چون هنوز به صورت گسترده توزیع نشده
مدتی طول میکشه اطلاعات جدیدتری بدست بیاد

leon scott kendy
09-02-2017, 02:21
نمونه های جدید چون هنوز به صورت گسترده توزیع نشده
مدتی طول میکشه اطلاعات جدیدتری بدست بیاد

سلام و خسته نباشیده دوباره
دوستان من با تحقیقی که انجام دادم دیدم می تونم mvm 315new face رو می تونم بگیرم
با mvm 530 که متاسفانه تولید نمی شه و دست دو می شه
خوب فرقی برام نداره
می خواستم بدونم کدوم بهتره
من 315 رو دوس دارم ولی خوب کوچیکه و موتورش ضعیفه و 315 بزرگتره و خانوادگی تر با یه سری امکانات بهتر
به نظرت از نظر فنی از 315 بهتره 530 ؟

mohamad skystar
09-02-2017, 10:31
سلام و خسته نباشیده دوباره
دوستان من با تحقیقی که انجام دادم دیدم می تونم mvm 315new face رو می تونم بگیرم
با mvm 530 که متاسفانه تولید نمی شه و دست دو می شه
خوب فرقی برام نداره
می خواستم بدونم کدوم بهتره
من 315 رو دوس دارم ولی خوب کوچیکه و موتورش ضعیفه و 315 بزرگتره و خانوادگی تر با یه سری امکانات بهتر
به نظرت از نظر فنی از 315 بهتره 530 ؟

خودتون مشخص کردین دیگه
اگر بزرگتر و خانوادگی تر و جادارتر 530
اگه شکیل اسپرت شیک 315

mohamad skystar
10-02-2017, 22:59
رونمایی از چری تیگو7 در مرکز تجاری کوروش تهران
مدیران خودرو، نماینده دو برند چِری و MVM در کشور، روز گذشته (بیست‌ویکم بهمن‌ماه) محصول جدید خود، تیگو7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را در مرکز تجاری کوروش تهران به نمایش گذاشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این اولین بار نیست که یک خودروی جدید چینی پیش از رونمایی رسمی به کوروش می‌آید. همین چند وقت پیش MVM X22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85/) جدید نیز طی مراسمی در همین مکان حضور یافت که در نوع خود یک ساختارشکنی جالب محسوب می‌شد.
تیگو7 یک کراس‌اوور اندازه متوسط پنج نفره است که در نمایشگاه پکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امسال رونمایی شد و چندی پیش قائم‌مقام مدیرعامل مدیران خودرو خبر از عرضه آن در بازار کشور داده بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمای ظاهری بر اساس زبان طراحی جدید چری شکل گرفته و نه‌تنها در مقایسه با امثال تیگو5 وضعیت بسیار بهتری دارد، بلکه از آن سبک ناپخته و نازیبای چینی هم فاصله گرفته است. ابعاد بزرگ و متناسب رینگ و لاستیک، اندازه خوب آینه‌های جانبی، هماهنگی بخش‌های جلو و عقب، نمای جانبی تنومند و گرافیک زیبای چراغ‌ها را می‌توان از نقاط قوت طراحی بیرونی دانست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زیر کاپوت یک پیشرانه 2 لیتری با توان 140 اسب بخار و گشتاور 180 نیوتون‌متر به چشم می‌خورد که خروجی خود را از گذرگاه جعبه‌دنده هفت سرعته خودکار DCT به چرخ‌های جلو می‌رساند.
سامانه تعلیق هم در محور جلو مک‌فرسون و در عقب از نوع چند اتصالی است، اما با توجه به وزن خشک 1432 کیلوگرمی (نسخه 2 لیتری)، مشخص نیست آیا می‌تواند در مسیرهای مختلف از پس حفظ تعادل این چینی جوان بربیاید یا خیر.
پس از ورود به داخل اتاق با طراحی منطقی و نسبتاً زیبایی روبرو می‎‌شوید که البته شباهت دور و نزدیکی به مدل‌های ولوو دارد! پنل درب‌ها، کنسول میانی، داشبورد و حوزه فرمان کاملاً ساده و به‌دوراز هرگونه شلوغی طراحی شده و نمای قابل‌قبولی ارائه می‌کنند. صندلی‌ها علاوه بر کیفیت خوب، بدن را کاملاً در خود نگه می‌دارند و موجب آرامش هرچه بیشتر سرنشین می‌گردند. فضای کلی اتاق هم اصلاً حس خفگی و بسته بودن نداشته و به لطف طراحی مناسب ستون‌ها، شیشه عقب و آینه‌های جانبی میزان دید به اطراف کاملاً قابل‌قبول است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از امکانات و تجهیزات تیگو7 می‌توان به رینگ‌های آلیاژی، چراغ جلو خودکار، آینه‌های جانبی برقی، سانروف پانوراما، سامانه ورود بدون کلید، دو حالت رانندگی مختلف Eco و اسپورت، کروز کنترل، کیسه هوای جلو و جانبی، تهویه خودکار دو منطقه‌ای، کامپیوتر سفری با نمایشگر 4.8 اینچی پشت فرمان، صفحه‌نمایش 9 اینچی لمسی، GPS، اتصالات بلوتوث، سیستم صوتی با شش بلندگو، پخش DVD، خروجی USB و دوربین دید 360 درجه اشاره کرد.
رونمایی رسمی چِری تیگو7 در نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران انجام شده و پس‌ازآن تقریباً اواخر بهار 96 در سبد فروش مدیران خودرو قرار خواهد گرفت. مشخصات قیمتی و شرایط عرضه هم هنوز مشخص نیست و در تاریخ دیگری اعلام خواهد شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پایان از نمایندگی 322 گودرزی مدیران خودرو و جناب آقای پدرام معمار جهت همکاری و وقتی که در اختیار بنده قرار دادند تشکر و قدردانی می‌کنیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع: پدال

leon scott kendy
12-02-2017, 02:16
خودتون مشخص کردین دیگه
اگر بزرگتر و خانوادگی تر و جادارتر 530
اگه شکیل اسپرت شیک 315

دقیقا
الان فقط موند ببینم خوبه این 530
چون یه لیفان هم امروز دیدم 620 راضی بود صاحبش
جک جی 5 هم اومد تو ذهنم نظر شما چیه ؟؟

mohamad skystar
12-02-2017, 14:24
دقیقا
الان فقط موند ببینم خوبه این 530
چون یه لیفان هم امروز دیدم 620 راضی بود صاحبش
جک جی 5 هم اومد تو ذهنم نظر شما چیه ؟؟

جک J5 از نوع 1800 اتوماتیک هم خوبه
کیفیتش هم بهتر از 530 و 620
گیربکس اتوماتیک از مزیت های خوب J5 هستش

mohamad skystar
12-02-2017, 15:05
وقتی آب به اتاق خودرویی 60 میلیون تومانی نفوذ می کند
خودروی MVM 550 در حالی به قیمت‌های بیش از 50 و 60 میلیون تومان عرضه می‌شود که دارای مشکل نفوذ آب به داخل بدنه (اتاق خودرو) است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در ارزیابی‌های صورت گرفته خودروهای یاد شده در استاندارد “عدم نفوذ آب” دارای “نمره منفی” هستند. کسب “نمره منفی” در ارزیابی‌های کیفی به این معنا است که این خودروها استاندارد عدم نفوذ آب را به طور کامل پاس نکرده و دارای نقص کیفی نفوذ آب به داخل بدنه هستند.

در این میان نکته قابل توجه در گروه خودروهای دارای نقص نفوذ آب به داخل بدنه این است که عمده این خودروها شامل انواع پراید در بازه قیمتی کمتر از ۲۰ میلیون تومان و مابقی شامل سمند و تیبا در بازه قیمتی کمتر از ۳۰ میلیون تومان و خودروی ام‌وی‌ام ۵۵۰ در بازه قیمتی بیش از ۵۰ و ۶۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

خودروی چینی ام‌وی‌ام ۵۵۰ از سوی شرکت مدیران خودرو مونتاژ شده و در مدل دنده دستی به قیمت حدود ۵۶ میلیون تومان و مدل دنده اتوماتیک به قیمت حدود ۶۴ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

در این شرایط مشخص نیست خودرویی که با قیمت بالا و قابل توجهی عرضه می‌شود، چرا از نظر کیفیت در وضعیتی است که استاندارد حداقلی عدم نفوذ آب را پاس نکرده است.

ارزیابی صورت گرفته در این زمینه نشان می‌دهد که مشکل نفوذ آب در خودروی ام‌وی‌ام ۵۵۰ حتی شدیدتر از این مشکل در پراید ۲۰ میلیون تومانی پارس خودرو است! به‌گونه‌ای که پراید ۱۳۱ پارس خودرو در استاندارد عدم نفوذ آب ۰.۸۲ نمره منفی و ام‌وی‌ام ۵۵۰ معادل ۱.۳ نمره منفی کسب کرده‌اند.

این بدان معناست که مشکل نفوذ آب در ام‌وی‌ام ۵۵۰ مونتاژی مدیران خودرو تقریبا دو برابر این مشکل در پراید تولیدی پارس خودرو است. البته پرایدهای تولیدی از سوی سایپا مشکل نفوذ آب‌شان چندین برابر این مشکل در این خودروی چینی است و به طور میانگین ۷ نمره منفی کسب کرده‌اند.

منبع:ایسنا

leon scott kendy
18-02-2017, 00:00
جک J5 از نوع 1800 اتوماتیک هم خوبه
کیفیتش هم بهتر از 530 و 620
گیربکس اتوماتیک از مزیت های خوب J5 هستش

جک
رو شانسی باید پیدا کنم
بیشتر روی mvm 530 و lifan 620 هستم که کدومشون
جک یکم قیمتش بالاست

mohamad skystar
18-02-2017, 00:49
جک
رو شانسی باید پیدا کنم
بیشتر روی mvm 530 و lifan 620 هستم که کدومشون
جک یکم قیمتش بالاست

لیفان 620 از mvm 530بهتره

Mvm 530مشکل کمک های عقب رو داشت
همچنین از نظر نرمی و راحتی لیفان برتر هست

hamid6847
17-07-2018, 11:29
ماشین بدی نیست با توجه به قیمتش شتاب خوبی داره فقط یک سوال این سیستم قفل شدن درهای ماشین تو یه سرعت خاص قابل تنظیمه که اتوماتیک قفل بشه یا باید دستی قفلش کرد
ممنون از پاسخ

mohamad skystar
20-07-2018, 14:01
ماشین بدی نیست با توجه به قیمتش شتاب خوبی داره فقط یک سوال این سیستم قفل شدن درهای ماشین تو یه سرعت خاص قابل تنظیمه که اتوماتیک قفل بشه یا باید دستی قفلش کرد
ممنون از پاسخ

اتوماتیک قفل میشه
روی سرعت 20 کیلومتر به بالا

hamid6847
20-07-2018, 23:13
خب مشکل اینه که قفل نمیشه میخاستم بدونم چجوری باید فعالش کرد و سوال دیگه اینکه اگه یه آلارمی بیاد چجوری میشه حذفش کرد؟

mohamad skystar
20-07-2018, 23:28
خب مشکل اینه که قفل نمیشه میخاستم بدونم چجوری باید فعالش کرد و سوال دیگه اینکه اگه یه آلارمی بیاد چجوری میشه حذفش کرد؟

به نمایندگی مدیران خودرو مراجعه کنید
این مورد به کارشناس متخصص نیاز داره

mohamad skystar
29-09-2018, 12:36
اولین نمایش جدیدترین خودروی "چری" در ایران / خودروی چینی که به محصولات کره ایی تنه می زند (+عکس)

در مراسمی با حضور خبرنگاران و همچنین برخی از مدیران شرکت "مدیران خودرو" جدیدترین خودروی سدان چری در ایران برای خبرنگاران نمایش داده شد.
به گزارش خبرنگار عصر ایران چری آریزو 6 که به عنوان جدید ترین خودروی سدان چری در ایران است در مقایسه با برادر کوچکتر خود آریزو 5 در ابعاد بزرگتر و با امکانات کامل تری عرضه شده است.
آریزو۶ بناست که با موتور مشابه تیگو۷ به بازار ایران عرضه شود. موتور 105 لیتری توربو شارژ که توان تولید ۱۴۷ اسب بخار را دارا بوده و به نظر می رسد که برای این خودرو مناسب باشد.
گیربکس این خودرو مانند دیگر محصولات چری از نوع CVT است اما آن طور که مسئولان شرکت مدیران خودرو عنوان کردند در این خودرو از نسل جدید گیربکس های 9 سرعته استفاده شده که طبق تست های انجام شده می تواند در مدت 9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.
در طراحی آریزو 6 کاملا می توان پیشرفت و پختگی را در محصولات چری نسبت به چدند سال گذشته دید . امروز چری در بحث طراحی به پختگی رسیده و می توان گفت خودروهای جدید این شرکت به خودروهای کره ایی نزدیک شده و گاهی بهتر از آنها نیز هستند.
آریزو6 در نقاط مختلف کشور و شرایط متنوع آب و هوایی در حال گذراندن آزمایش های فنی است و به نظر می رسد پس از پایان تست ها مدیران خودرو کار فروش این خودرو در ایران را استارت بزند.
هنوز هیچ قیمتی برای این خودرو اعلام نشده است اما با توجه به شرایط ارز شاهد بتوان قیمت های 250 تا 280 میلیون تومان برای این خودرو را دور از تصور ندانست.
گروه خودروی عصر ایران بنا دارد تا با همکاری شرکت مدیران خودرو آریزو 6 را مورد تست و بررسی قرار دهد که پس از بررسی خبر و تصاویر آن منتشر خواهد شد.

گزارش تصویری نخستین کار کلینیک (نمایش) خودروی چری آریزو6 را می توانید در اینجا ببیند. برای مشاهد تصاویر در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک نمایید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منبع : عصرایران