PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N97 میخوام بخرم لطفا راهنمایی کنید!

LuminaL
18-06-2010, 15:28
اقایون میخواستم ببینم N97 چجوریه میرزه به خریدنش؟ گوشیه هم اکنونم N 81 هست.
بعد اگز سری های بالاترش پیشرفت بهتری داشته بگید که سری های بالاترش بهتره یا همین N97 رو بخرم.

ممنون:11:

maziarzar
19-06-2010, 12:17
n97 mini می ارزه البته x6نیز می تونه انتخاب خوبی باشه

AMIR REZAs
19-06-2010, 13:19
من با نظر ایشون موافقم.
ولی میگم اگه از سیمبین خسته شدی میتونی از گوشی های جدید و لمسی سامسونگ مثل jet بخری............

total_overdose
19-06-2010, 13:19
سلام دوست عزیز.
نظر من اینه که نگیر حالا دیگه میل با خودته ولی در کل تو نوکیا
ایکس 6 بگیر یا ان97 مینی.
نظر خودمم ایناست:
ویواز از سونی اریکسون ساتیو و امنیا اچ دی.:46:

maziarzar
21-06-2010, 20:39
ویواز وساتیو از لحاظ دوربین برتر هستند وبس

hamidkabiri6270
22-06-2010, 00:09
ویواز وساتیو از لحاظ دوربین برتر هستند وبس

دوست عزیز ایکس 6 تنها برتریش نسبت به ویواز و ساتیو در صداشه.در سایر موارد ویواز و ساتیو گزینه های بهتری هستند.

sJaguar
22-06-2010, 21:19
دوست عزیز ایکس 6 تنها برتریش نسبت به ویواز و ساتیو در صداشه.در سایر موارد ویواز و ساتیو گزینه های بهتری هستند.
البته x6 تاچش خازنیه و اون دو تا مقاومتی که این خودش برتری محسوسی هست
x6 با حافظه داخلی 16 و 32 گیگ عرضه میشه (8گیگ هم تو راهه) اما اون دو گوشی مموری داخلی پایینی دارن
x6 در صدا و هندزفری به سرعت گوی سبقی رو می ربایه!
x6 قیمتش حدود 60 تومن پایینتر از ویواز و 90 تومن کمتر از ساتیو هستش

نکته تقریبا منفی در مورد x6 نور صفحست که رنگ ها بی روحند همینطور زیر نور خورشید خوانایی ضعیفه.

golmohammadi
25-06-2010, 14:04
البته x6 تاچش خازنیه و اون دو تا مقاومتی که این خودش برتری محسوسی هست
x6 با حافظه داخلی 16 و 32 گیگ عرضه میشه (8گیگ هم تو راهه) اما اون دو گوشی مموری داخلی پایینی دارن
x6 در صدا و هندزفری به سرعت گوی سبقی رو می ربایه!
x6 قیمتش حدود 60 تومن پایینتر از ویواز و 90 تومن کمتر از ساتیو هستش

نکته تقریبا منفی در مورد x6 نور صفحست که رنگ ها بی روحند همینطور زیر نور خورشید خوانایی ضعیفه.

خب در عوض ویواز مزیتهای بیشتری داره
باطری بهتر
صفحه با کیفیت تر
طراحی بهتر
وزن کمتر
بهترین فیلمبرداری در بین گوشیها
عکاسی بهتر از x6
سی پی یو خیلی قویتر
سرعت بمراتب بیشتر
داشتن محیط کاربری بهتر
سرعت گالری بیشتر

در کل من x6 را بیشتر توصیه میکنم تا ان97
ویواز هم بستگی به خودت داره
میتونی بسته به سلیقه هات انتخابش کنی

Majid-6120
25-06-2010, 14:27
ولی ویواز صفحه نمایشش کوچیک تره......X6 هم گزینه خوبیه..........من بهت X6 رو پیشنهاد میدم........

Sharim
26-06-2010, 12:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این سلیقه ایه ! حساس تره ، ولی همین انگشتی بودنش خودش یه عیبه !

N97 معمولی نه ! بین mini و vivaz به سلیق خودت باید انتخاب کنی . اگر صدا خیلی برات مهمه ، X6 و دیگه هیچ کدوم !
اگر نه ، توی بقیه موارد ، همون Vivaz ، N97mini و بقیه هم که قیمتشون بالاتره ...

fire159
26-06-2010, 15:40
فكر كنم اگه خود كمپاني نوكيا اعلان كنه كه n97 نخريد خوب نيست . باز ايراني ها ميخرنش :27:

total_overdose
26-06-2010, 17:13
فكر كنم اگه خود كمپاني نوكيا اعلان كنه كه n97 نخريد خوب نيست . باز ايراني ها ميخرنش :27:
دوست عزیز شما که باز نظر شخصی دادید.
اومدیم یکی بخواد گوشیش اف ام ترنسمیتر داشته باشه.تاچ باشه.صدایه مناسب داشته باشه.کیبوردم داشته باشه و حافظه داخلی زیاد هم داشته باشه اون وقت حتما باید بیاد میلستون بخره؟:13:

fire159
26-06-2010, 17:52
x2 - dext - omnia pro - ..... بخره
ميلستون هم كه خودت گفتي :31:
اصلا " x1 هم بخره بهتر از n97 هست .

Sharim
26-06-2010, 20:47
شما مگه N97 داشتی ؟!
حالا به فرض هم داشتی ! x1 هم داشتی ؟ میلستون هم داشتی ؟ dex , omnia , x2 و ... هم داشتی ؟!!!
خوب هر گوشی معایبی هم داره ، در مورد N97 هم دیگه واقعا داره بی انصافی میشه ! و ریشه اون هم فقط شایعاتی هست که نمیدونم چرا ملت با پراکنده کردنش لذت میبرن !! تنها مشکل قابل ذکر N97 سرعت پایین cpu هست . که در ازای اون هم مزایای زیادی داره و در صورتی شما مشکل سرعت رو حس میکنید که بخواید از گوشی کار هایی بکشید که خیلی از گوشی های دیگه در حد و اندازه اون کارها هم نیستن !!
همین مشکل هم توی نسخه مینی تقریبا میشه گفت وجود نداره ،و با هر آپدیت به مراتب بهتر میشه . پس لطفا مغرضانه نظر ندید !

Dark.Life
26-06-2010, 21:30
شما مگه N97 داشتی ؟!
حالا به فرض هم داشتی ! x1 هم داشتی ؟ میلستون هم داشتی ؟ dex , omnia , x2 و ... هم داشتی ؟!!!
خوب هر گوشی معایبی هم داره ، در مورد N97 هم دیگه واقعا داره بی انصافی میشه ! و ریشه اون هم فقط شایعاتی هست که نمیدونم چرا ملت با پراکنده کردنش لذت میبرن !! تنها مشکل قابل ذکر N97 سرعت پایین cpu هست . که در ازای اون هم مزایای زیادی داره و در صورتی شما مشکل سرعت رو حس میکنید که بخواید از گوشی کار هایی بکشید که خیلی از گوشی های دیگه در حد و اندازه اون کارها هم نیستن !!
همین مشکل هم توی نسخه مینی تقریبا میشه گفت وجود نداره ،و با هر آپدیت به مراتب بهتر میشه . پس لطفا مغرضانه نظر ندید !

نه ببین ان97 بد نیست ... فقط نسبت به قیمتش نمی ارزه
اینجارو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

total_overdose
26-06-2010, 22:55
دقیقا منم تایید میکنم.ان97 بد نیست فقط ارزش همچین قیمتی نداره.
مثلا قیمت 350 تا 380 ارزش داره بیشترش نه.

R@R#M@N
26-06-2010, 23:45
ViVaZ پیشنهاد میشه
بچه ایکس10 هم خوبه :دی

Sharim
27-06-2010, 11:02
خوب حالا این یه بحث دیگه است . قیمتش بالاست . با بد بودن و به درد نخوردن خیلی فرق داره !
N97MINI الان 395 تومانه ، الان هم کسی بخواد بخره ، باید مینی اش رو بخره ، چون مشخصا ،یک سری از معایب معمولی اش رو رفع کرده ، به نظر من که خودم دارم به 395 تومنش می ارزه (هرچند من گرون تر خریدم) .
ولی این درست نیست که این طور موج منفی روی یک گوشی بفرستیم . ممکنه نیازهای یک نفر رو (مثل خود من) فقط n97 برآورده کنه . و برام ارزش پولش رو داشته باشه ، پس نباید بقیه باعث شن فکر کنم این گوشی کلا واسه لای جرز دیوار خوبه !!

Sharim
27-06-2010, 11:32
اون تاپیک رو خوندم ، واقعا بی انصافی بود .
بعضی موارد رو حق دارن ولی بعضی موارد رو نه .
مثلا : دوربین امنیا 8 هست و دوربین n97 پنج مگاپیکسل ، پس مقایسه این دو کار درستی نیست . صفحه نمایش اون AMOLED هست و N97 صفحش TFT هست . مقایسه این دو هم درست نیست . با این وجود عکس هایی که از N97 گذاشته شده کاملا مشخصه که در شرایط یکسان نور قرار نداره . نور صفحه رو کم کردن و در زاویه نامناسبی قرار دادن . و همینطور برچسب روی صفحه N97 تا حد زیااااااااادی باعث افت کیفیت میشه مخصوصا وقتی روش خط بیفته (مثل همونی که عکسش رو گذاشتن ) علتش هم اینه که تمام اونایی که اونجا مطلب گذاشتن خودشون i8910 داشتن .

ولی حرفی از مزیت های N97 زده نشده . بدنه به مراتب مقاوم تر ، کیفیت ساخت بالاتر ، سرویس Ovi Maps و جهت یاب مادام العمر و ... که این ها برای خرید من مهمترین فاکتور ها بودن .

به هر حال موضوع این تاپیک چیز دیگه ای هست . من هروقت برچسب روی صفحه رو خواستم عوض کنم یه عکس از صفحش میگذارم تا کیفیت واقعی اش رو ببینید !!