PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتظار براي N8 يا خريد گوشي X6.16Gb يا diamond2

t2download
18-06-2010, 08:48
با سلام من يك گوشي ميخوام بخرم لمسي باشه و صفحه نمايش بزرگ 3.2 يا 3.5 اينج
و صداش واسه من مهم هم هست و تو اينترنت هم خوب باش بگردي

نوكيا X6.16GB
يا
diamond2
يا
انتظار براي N8
يا گوشي ديگه اي رو سراغ نداريد . با تشكر:40:

---------- Post added at 08:45 AM ---------- Previous post was at 08:42 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

32 'گیگابایت حافظه داخلی

3.2 اینچ LCD تاچ خازنی

640x360

سنسور شتاب سنج

دوربین 5 مگاپیکسل با فیلم برداری VGA@30fps

CPU 434 MHz

128 MB RAM

35 ساعت پخش موزیک

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:45 AM ----------

شخصات فنی و نهایی :

صفحه نمایش 3.5 اینچی از نوع AMOLED و Capacitive و 16 میلیون رنگ با رزولیشن 640 360x پیکسل و قابلیت های مولتی تاچ ، سنسورهای Proximity و Accelerometer و صفحه ضد خش
اسپیکرهای استریو و جک 3.5 میلیمتری
دارای 256 مگابایت RAM و 512 مگابایت ROM و 16 گیگ مموری داخلی و قابلیت افزایش با کارت های microSD تا 32 گیگ
دارای Wi-Fi از نوع 802.11 b/g/n
بلوتوث نسخه 2.1 به همراه A2DP
پورت USB از نوع microUSB نسخه 2
دوربین 12مگاپیکسل با رزولیشن 4000x3000 pixels ، لنز واید 28 میلیمتری کارل زایس با بزرگترین سنسور دوربین در دنیای موبایل به همراه فلش زنون برای عکاسی و فلش LED برای فیلمبرداری ، فوکوس اتوماتیک ، تشخیص چهره و لبخند ، Geo-tagging و ضبط ویدئو با وضوح 720P با 25 فریم بر ثانیه و دوربین دوم برای مکالمه تصویری
سیستم عامل Symbian ^3
پردازشگر 680 مگاهرتزی به همراه شتاب دهنده گرافیکی 3 بعدی
رادیوی استریو اف ام به همراه RDS و قابلیت FM Transmitter
دارای GPS و ساپورت A-GPS به همراه OVI Maps نسخه 3.0
خروجی TV توسط بوسیله پورت HDMI و جک 3.5 میلیمتری
فناوری Dolby Digital Plus با HDMI
قطب نمای دیجیتال
قابلیت ادیت عکس و فیلم توسط گوشی
دارای Flash Lite v4.0
باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت 1200 میلی آمپر با استندبای 400 ساعت و تاک تایم 12.5 ساعت و 50 ساعت پخش موسیقی
دارای113.5 میلیمتر طول ، 59.1 میلیمتر عرض و 12.9 میلیمتر ضخامت و وزن 135 گرم
عرضه از پاییز 2010 با قیمت 370 یورو (490 دلار)

---------- Post added at 08:48 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

مروری بر گوشی HTC Touch Diamond 2

HTC Touch Diamond 2 در لیست گوشی‌های جدید ما قرار گرفته اما در واقع این بار اصل سخن در مورد برند و تولید جدید یک گوشی نیست، بلکه آپگرید شدن محسوس و معقول نسخه قبلی اچ‌تی‌سی دایاموند است. برای اولین بار است که طرفداران ویندوز‌موبایل تغییراتی را که می‌خواستند و شایستگی آن را نیز داشتند بدست آورده اند. دیگر کارکرد گوشی‌های ویندوز‌موبایل مثل قبل سخت و نامطلوب نیست و یکی از عاملان اصلی این تغییرات مثبت، اچ‌تی‌سی است. HTC Touch Diamond یکی از گوشی‌های تقریبا مجهز و بسیار شیک است که طرفداران زیادی دارد.
این تغییرات جالب توجه است اما جای تعجب است که چرا اسم آن‌را HTC Touch Diamond2 گذاشته‌اند! درست است که نسخه آپدیت شده دایاموند اصلی است اما طراحی ظاهری این دو وسیله باهم متفاوت است که کمی جای بحث دارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کلی :
- نمایشگر WVGA 2.3 اینچ با قابلیت نمایش 65هزار رنگ
- آخرین نسخه TouchFLO 3D
- دارای پردازنده Qualcomm MSM7200A و 288 مگابایت حافظه
- چیپ اختصاصی گرافیک (64 مگابایت RAM ذخیره شده برای گرافیک)
- پشتیبانی از GSM چهاربانده
- 3G با HSDPA 7.2 Mbps و HSUPA 2 Mbps
- پشتیبانی از سیستم Wi-Fi و گیرنده درونی GPS
- رادیو اف ام استریو با RDS
- دوربین 5 مگاپیکسل بافوکوس اتوماتیک و کیفیت عالی عکس
- درگاه کارت حافظه Micro SD
- زوم با استفاده از لمس
- ویرایشگر اسناد MS Office موبایل
- نسخه 5.9 مرورگر وب
- ورودی استاندارد miniUSB و بلوتوث نسخه 2 A2DP
- بازی‌های پرتحرک
- پخش عالی ویدئو

معایب اصلی :
- باقی ماندن اثر انگشت بر روی صفحه
- ناخوانا بودن صفحه در نور روز
- کیفیت ساخت نامعقول
- نداشتن پورت خروجی تلویزیون
- فاقد سوکت هدفون 5.3 میلی متر
- نداشتن قلم مغناطیسی
بزرگ‌تر شدن نمایشگر با وضوح تصویر بالاتر، دوربین فوق العاده خوب و RAM بیشتر، تغییراتی هستند که HTC Touch Diamond2 نسبت به نسخه اصلی دایاموند پیدا کرده است. صفحه کاربری TouchFLO 3D آن نیز اصلاح شده است و تمام برنامه‌های سیستم‌عامل نسخه 1.6 ویندوزموبایل را به صورت اصولی ساپورت می‌کند.

RaS0oL.M
18-06-2010, 09:18
من که می گم اول x6 بگیر و بعد از یک سال که ان8 ارزون شد اونو بگیر که گوشی شاخ نو کیاست.......دایموندم یه مدتی عالی بود ولی دیگه توانایی شو از دست داد ولی اگه وین موب بیشتر دوست داری دایموند بگیر......................ولی دوربینش زیاد خوب نیس...............کلی من که می گم x6 فعلا............:10:

hoha881
18-06-2010, 09:31
اگه میخوای که واستی تا n8 بیاد بهتره یک گوشی بگیری بعدا دست دو سریع فروش بره.
به نظر من که یک 5530 یا 5800 بگیر بعد ابان یا اذر که افت قیمتش کرد بفروشش و n8 رو بگیر.
از لحاظ سیستم عامل با x6 فرقی ندارند و مرورگرشون مثل هم هست غیر خازنی بودن.

ali racer
18-06-2010, 09:33
به نظر من که یک 5530 یا 5800 بگیر بعد ابان یا اذر که افت قیمتش کرد بفروشش و n8 رو بگیر.
کاملا نظر ایشون رو تایید میکنم
چون میخوای گوشیت رو هم بفروشی سعی کن حتما نوکیا بگیری
چون بازار دست دوم نوکیا بهتر از برند های دیگه اس

t2download
18-06-2010, 10:58

من عشقم موسيقي گوش دادن با اسبيكر هست حالا چي ميگيد n8 موسيقي صداش خوب هست
يا نه و ان 8 كي مياد و امكان اره بياد بالاي 800 هزار باشه و ممنون از شما

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

من عشقم موسيقي گوش دادن با اسبيكر هست حالا چي ميگيد n8 موسيقي صداش خوب هست
يا نه و ان 8 كي مياد و امكان اره بياد بالاي 800 هزار باشه و ممنون از شما

عشق اينترنت گردي هم دارم :10:

t2download
18-06-2010, 11:09
مشاهدات عملی از گوشی X6 مدل 16 گیگ بدون کوچکترین تعصب الکی:

1. با گارانتی اصلی نوکیا 13 ماه گارانتی داره و پکش بزرگتره و واسه کسی که اتوموبیل داره کار هلدر و شارژر فندکی نوکیا داره. دفترچه فارسی و منوی فارسی برای گوشی وجود داره (واسه ادبیاتی ها مثل خودم). یک هدفون سفید رنگ با قابلیت داخل گوش و صدای با کیفیت که کلیدهای کنترلی و ولوم و جواب دادن به مکالمه روش هست.
2. در وحله اول تماشای گوشی کوچکی اون و کیفیت جنس و رنگ قاب گوشی فوری به چشم میزنه
2.تاچ گوشی حرفی برای گفتن نداره. با کوچکترین تماسی جواب فوری از گوشی میگیری.
3. قاب پشتش یوخده شل ماننده ولی اصلا قابل اهمین نیست
4. زیر نور مستقیم آفتاب بسختی خونده میشه کمی زاویه بهش بدی راحت میشه خوندش
5.دکمه قفل ال سی دی یه ذره شل ماننده و کاملا سفت نیست و خودش شاید حسنی باشه واسه راحتی
6.گوشی رو رو ال سی دی بزاری زمین میره تو حالت سایلنت
7. اسکرول کردن و درگ اند دراپ و بالا پایین کردن خیلی روون و راحت . 5800 در مقابل این گوشی کمی میاره چون باید صفحه اونو فشار داد و خوشایند نیست
8. صدای اسپیکر گوشی خیلی خیلی خیلی باکیفیت و استریو واقعیه. یوخده بنظرم به زیر میزنه اونم با تنظیمات اکوآلایزر برای هر آهنگ تغییر پیدا می کنه. صدای گوشی بالا بره برای بعضی آهنگها که کیفیتون پایینه شاید یه ذره خش خش داشته باشه
9.کیفیت هدفون گوشی ملسه
10. داخل مموری گوشی واسه گارانتی دار های اصلی 132 تا آهنگ باکیفیت ایرانی توش گذاشته شده که ایران فرستاده واسه نوکیا اونام تو شرکت این کارو کردن
11.باتری گوشی خوبه
12.اس ام اس نگاری راحت تر از گوشی های کیبورد داره.
13.صدای مکالمه خیلی واضح و شفافه
14.این گوشی نسل اول گوشی های تاچ خازنی نوکیا و تجربه اول نوکیاست و هر اولی بهترین نیست و گوشی های بعدی نوکیا صد درصد بهتر از این خواهد بود.

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

. قاب پشتش واسه همه شله این فرم ساختشه جوری نیست که بره تو و چفت بشه این مدل ساخته شده که دو تا چفت داره بمیره اون تو و این چفت سومی که مال اینور قابه فشارش می دی اونم جا میخوره این وسط یوخده لقی داره. والی اصلا اونجور نیست که لق بشه و ناراحت کننده باشه.

2. دکمه ال سی دی مثل تکمه های ولومش سفت نیست اگه سفت بود اونوقت بسختی میشد باهاش کارکرد. چون دائما با این دکمه ور خواهی رفت بهمین جهت اومدن یکم راحت ترش ساختن. البته میتونی با تنظیماتت کاری بکنی که به نیاز از این دکمه عمل کنی.

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

معايب N8 صداي استريو نداره و برتري بزرگ بودن صفحه نمايش و دوربين و سيستم عامل

t2download
18-06-2010, 11:15
:46:دوستان من هر گوشي بخرم ديگه سعي ميكنم 2 سالي نفروشمش چي بخرم:46:

t2download
18-06-2010, 13:23
نظر شما در مورد اين چيه omina 2

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

نظر شما در مورد اين چيه omina 2

Help118
18-06-2010, 13:53
سامسونگ فکر نکنم تو گوشی واسه آهنگ خوب عمل کرده باشه!
تاچ 2 هم همینطور در ثانی دیاموند 2 که مقاومتیه داداش. اصلا تو لمسی مقاومتی نگیری ها!

Dark.Life
18-06-2010, 13:58
امنیا 2 گزینه بسیار خوبیه ... از همه نظر از دایموند 2 بهتره ... تاچشم عالیه همینطور صدای هدفون و اسپیکر ...
نسبت به قیمتش عالیه و رو دستش نیست

RaS0oL.M
18-06-2010, 14:24
بین اینا اول ان8 اگه صبر نداری امینا..........:10:

a_b
18-06-2010, 15:19
سلام . من هم قبل از اینکه x6 بخرم همین گزینه ها رو داشتم .ولی واسه خودم یه دلیل هایی آووردم بعد رفتم x6 خریدم .
omina 2 : یکی از آشناهام از همین گوشی داشت . متاسفانه گوشیش خراب شد و به خاطر داشتن گارانتی گوشیش رو واسه تعمیر بردن دوبی واسه تعمیر . بعد از 2 ماه درست کردن و آووردن .گوشی که خریده بود 500 فروخت 150 .که اصلا ارزشش رو نداره .
diamond 2: همه کسی شده .
n8 : حالا حالاها باید صبر کرد وقتی هم اومد تازه باید ببینی قیمتش چنده .

RaS0oL.M
18-06-2010, 15:26
سلام . من هم قبل از اینکه x6 بخرم همین گزینه ها رو داشتم .ولی واسه خودم یه دلیل هایی آووردم بعد رفتم x6 خریدم .
omina 2 : یکی از آشناهام از همین گوشی داشت . متاسفانه گوشیش خراب شد و به خاطر داشتن گارانتی گوشیش رو واسه تعمیر بردن دوبی واسه تعمیر . بعد از 2 ماه درست کردن و آووردن .گوشی که خریده بود 500 فروخت 150 .که اصلا ارزشش رو نداره .
diamond 2: همه کسی شده .
n8 : حالا حالاها باید صبر کرد وقتی هم اومد تازه باید ببینی قیمتش چنده .
ربطی نداره خوب از ایران می خرید با گارانتی اصلی...........اگه این جوری باشه پس من گوشی نخرم می سوزه......:18:اتفاقا امینیا گوشی عالیه..............:40:

amir200812
18-06-2010, 15:40
1:بنظر من کلا دنبال ویندوز موبایل نرو! نظر شخصی من اینه که کیفیت صدا و تصویر کمتری دارند!
2:نمیدونم مموری چقدر برای شما مهم هست ولی بنظر من X6 بزرگترین ایرادش عدم پشتیبانی از مموری کارت هست! مثلا گوشی هایی که مموری میخورن مثل 5800/N97/... بصورت تئوری تا 32 گیگ ساپورت میکنن! ولی 99% اطمینان دارم که بالاتر هم پشتیبانی میکنند یعنی از سری SDXC! مثلا N97 حافظه 32گیگ داره+ یک مموری 32 گیگ میشه 64 گیگ! در مقابل x6 فقط 32/16/8 گیگ! نمیشه افزایش داد!
3:بدلیل اینکه کیفیت صدا برات مهم هست یه نظری هم به سونی اریکسون داشته باش! تجربه من اینو برام ثابت کرده که همه محصولات سونی و سونی اریکسون کیفیت صوتی خوبی داشته اند!(شاید بهترین نباشند ولی از بهترین ها هستند)
4:امکانات دیگه رو فدای "صفحه خازنی نکنید"!!!
مثلا من خودم N97 دارم! حداقل 2 3 روز هم با 5800 کار کردم! میزان حساسیتش فوقولاده راضی کننده هست! مهم ترین چیز این بود که هر جا لازم بود که کار دقیقی انجام بدم که با انگشت نمیشد، از هر چیزی بعنوان قلم میتونم استفاده کنم(کلید/خودکار/مداد/فیش 3.5mm که مال هدفون هست/و...)

بطور کلی در بین گوشی های HIGH END نوکیا من برتری نسبی رو به n97 میدم (برتری نسبی نه مطلق!!!)
نمایشگر خازنی x6 برتری کامل نداره! در مواردی صفحه مقاومتی برتری داره! درضمن این صفحه 100% ضد خش هست؟ کسی تست کرده؟ چون نمیشه روش برچسب چسبوند:41:!
کیفیت صدای خروجی گوشی از طریق هدفون زیاد اختلافی نداره(بنظر من کمتر کسی متوجه اختلاف کیفیت بین 5800/N97/X6 خواهد شد)
کیفیت اسپیکر x6 برتری کامل داره:31: حتی 97 رو سوسک میکنه!
برای شخص من داشتن کاور برای لنز دوربین خیلی مهم هست که x6 نداره!

Dark.Life
18-06-2010, 15:59
آقا امنیا 2 بخر شک نکن
کیفیت صفحش که عالیه ... amoled هست ... هیچ فرقی با امنیا اچدی نداره ... فقط چون تاچش مقاومتیه اون لایه تاچش یکم خیلی کم کیفیت صفحه رو از امنیا اچدی پایینتر میاره ... از نوکیا که کیفیت صفحش خیلی بهتره
صداشم هم تو اسپیکر هم هدفون عالیه ... از ان97 که بهتره ... از x6 هم بلندتره
لطفاً از روی حدسیات نظر ندید ... امنیا 2 با اینکه ویندوز موبایله از نظر مولتی مدیا هم بسیار قویه
قیمتش فک کنم تا 430 رسیده باشه ... شک نکن تو خریدش[COLOR="Silver"]

a_b
18-06-2010, 16:02
ربطی نداره خوب از ایران می خرید با گارانتی اصلی...........اگه این جوری باشه پس من گوشی نخرم می سوزه......:18:اتفاقا امینیا گوشی عالیه..............:40:

از ایران خریده بود . من دلایل خودم رو گفتم . نگفتم که شما به دلایل من استناد کنید .
من چون همچین حالتی برام پیش اومده بود این ها رو گفتم .

Dark.Life
18-06-2010, 16:08
از ایران خریده بود . من دلایل خودم رو گفتم . نگفتم که شما به دلایل من استناد کنید .
من چون همچین حالتی برام پیش اومده بود این ها رو گفتم .

آخه حرفای شما یکم عجیبه
میگی از ایران خریده بعد واسه گارانتی فرستاده دوبی ؟!
خب گارانتی سامسونگ پارس مایکروتله که همه کارشو تو ایران میکنن و اصلاً گوشیو خارج کشور نمیفرستن
بعدشم گوشیش مگه تعمیر نشده پس چه دلیلی داره که 150 تومن بفروشتش ؟
منفجرم بشه بیشتر از 150 تومن میخرنش :27:
کلاً میگم حرفای شما عجیبه
بعدشم اصلاً منظور شما چیه ؟ میخای بگی زود خراب میشه ؟ دیگه همه فهمیدن کیفیت گوشیهای سامسونگ از بقیه برندا بالاتره ... مخصوصاً تمیرکارا که گوشیو باز میکنن و میدونن از چه لوازمی توشون استفاده شده

a_b
18-06-2010, 16:19
اصلا از نظر شما حرفای من غلط باشه . من گفتم دلایل خودم به کسی و برندی یا چیز دیگه ای بی حرمتی نکردم .
اون دلایل رو فقط واسه t2download زدم که تو تاپیک x6 جوابمو میده .

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

حالا هم اگه مشکلی دارید بگید من اون پست رو پاک کنم .(متنشو)

Dark.Life
18-06-2010, 16:24
اصلا از نظر شما حرفای من غلط باشه . من گفتم دلایل خودم به کسی و برندی یا چیز دیگه ای بی حرمتی نکردم .

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

ببین دوست عزیز شما یه حرفی میزنی و دوستمون داره با منو شما مشاوره میکنه و به حرف منو شما استناد میکنه
اگه من چیزی نگم خب دوستمون فک میکنه منم حرف شمارو تایید میکنم و به یه نتیجه اشتباه میرسه
منم چیزیو که میدونم میگم تا دوستمون همه نظرات رو بخونه و خودش تصمیم بگیره کدومش درسته و به اون استناد کنه
مثل اون دوستمون که میاد میگه صدا و کیفیت صفحه امنیا2 پایینه که کاملاً اشتباه هستو منم وظیفمه اون چیزیو که میدونم بگم
همین دیشب امنیا 2 رو با e52 مقایسه کردم و e52 در برابر امنیا کاملاً بی رنگ بود

a_b
18-06-2010, 16:26
حرفتون درسته .:20:

amir200812
18-06-2010, 18:09
1:مثل اون دوستمون که میاد میگه صدا و کیفیت صفحه امنیا2 پایینه که کاملاً اشتباه هستو منم وظیفمه اون چیزیو که میدونم بگم
2:همین دیشب امنیا 2 رو با e52 مقایسه کردم و e52 در برابر امنیا کاملاً بی رنگ بود

1:این عکس رو برو روی ویندوز موبایل ببین بعد بیاد بحث کنیم! البته فکر نکنم برگردی:31:!
این چیه؟ این طیف پیوسته رنگ هست!ویندوز موبال در نمایش تمام رنگ ها ناتوان و عاجز هست! چون فقط و فقط 64 هزار رنگ رو میتونه نمایش بده! ولی سیستم عامل های دیگه 16 میلیون!
(کسایی که میخوان تست کنن ولی ویندوز موبایل ندارند میتوانند ویندوز کامپیوتر رو روی ترکیب رنگ 16 بیتی (64 هزار رنگ) تنظیم کنند و با اینترنت اکسپلورر تصویر رو نگاه کنند و اگه قبلا صفحه رو باز کردند ریفرش کنند صفحه رو، در این صورت از هم گسسته گی رنگ ها کاملا واضح و اشکار هست که ابروی آدم رو میبره)
افت کیفیت به نوع نمایشگر و ساختار گوشی بستگی نداره! به ضعف ویندوز موبایل برمیگرده!

بازم فکر میکنید اشتباه میکنم؟ خوب اگه این فکر رو میکنید دلیل بیارید!

در مورد صدا هم کلا ویندوز موبال زیاد کیفیت صوتی قابل تعریفی نداره! از از خصوصیات ویندوز هست!

2:مرد حسابی e52 رو چرا انتخاب کردی؟ ضعیف گیر اوردی؟:31:
e52 نمایشگرش 76 هزار پیکسل داره ولی اومنیا 2 تعداد پیکسل ها 384 هزار پیکسل هست!
e52 سایز نمایشگرس 2.4 اینچ هست ولی امنیا 2 برابر با 3.7 اینچ!

Vamp!r3
18-06-2010, 18:42
چون فقط و فقط 64 هزار رنگ رو میتونه نمایش بده! ولی سیستم عامل های دیگه 16 میلیون!توی ویندوز فون 7 این مشکل حل شده......و 16 میلیون هست........

+

تعداد رنگ زیاد برای زیرنور آفتاب کاربرد بیشتری د اره.........در حالت عادی کیفیت صفحه امنیا 2 با امنیا اچ دی هم برابری میکنه..........با اینکه توی تعداد رنگ تفاوت دارند........

Dark.Life
18-06-2010, 19:00
1:این عکس رو برو روی ویندوز موبایل ببین بعد بیاد بحث کنیم! البته فکر نکنم برگردی:31:!
این چیه؟ این طیف پیوسته رنگ هست!ویندوز موبال در نمایش تمام رنگ ها ناتوان و عاجز هست! چون فقط و فقط 64 هزار رنگ رو میتونه نمایش بده! ولی سیستم عامل های دیگه 16 میلیون!
(کسایی که میخوان تست کنن ولی ویندوز موبایل ندارند میتوانند ویندوز کامپیوتر رو روی ترکیب رنگ 16 بیتی (64 هزار رنگ) تنظیم کنند و با اینترنت اکسپلورر تصویر رو نگاه کنند و اگه قبلا صفحه رو باز کردند ریفرش کنند صفحه رو، در این صورت از هم گسسته گی رنگ ها کاملا واضح و اشکار هست که ابروی آدم رو میبره)
افت کیفیت به نوع نمایشگر و ساختار گوشی بستگی نداره! به ضعف ویندوز موبایل برمیگرده!

در مورد صدا هم کلا ویندوز موبال زیاد کیفیت صوتی قابل تعریفی نداره! از از خصوصیات ویندوز هست!

این عکسو من همین الان ریختم رو گوشیم تفکیک رنگش حداقل 5 برابر مانیتورم بود
الان گوشیه دیگه ای دم دستم نیست که عکس بگیرم ببینی

این مقایسه ان97 و امنیا اچدی خداییش بگو کدومش آبروی آدمو میبره :27:

میبینی که ان97 جلوی امنیا اچدی زانو زده ... اصلاً تفکیک رنگ amoled با tft های بی روح نوکیا قابل مقایسه نیست
یه سری مقایسه هم بین امنیا 2 وامنیا اچدی هست خودت بگرد پیدا کن

اینم یه مقایسه دیگه با 5800 که بازم 5800 انگار سیاه سفیده :27:

اینم امنیا 2 و اچدی 2

این حرفی که شما میزنی در مورد htc بله درسته ... چون htc کلاً ال سی دیاش خیلی بیرنگه ولی این دلیل نمیشه ال سی دی های با کیفیت سامسونگ هم مثلش باشن

خب این از ال سی دی

در مورد صدا هم یه سر بزنید به gsmarena ببینید htc اکثر گوشیاش اسپیکر قوی دارن همینطور هدفون عالی
سامسونگ هم اسپیکر very good داره که از ان97 بالاتر قرار میگیره و همینطور هدفون عالی
من خودم قبلش 8510 داشتم ... 8510 با دست کاری هدفونو اکولایزر بازم صداش از امنیا 2 کمتره تو هدفون
سامسونگ از همون سخت افزار سیمبینش تو این گوشی هم استفاده کرده پس دلیلی نداره صداش ضعیف باشه
تازه چون پیشرفت هم کرده از سیمبینش بهترم شده

دوربینشم که باز به نظرم از 8510 بهتره با این که اون 8 بود

در مورد e52 خودت حرف خودتو نقض میکنی ... میگی رزولوشنش پایینتره ... خب این نشون میده که خودتم میدونی رزولوشن بیشتر از تعداد رنگ موثره ... بعدشم من که با e52 مقایسه کردم منظورم دقت تصویر نبود بلکه تفکیک رنگ منظورم بود که ربطی به تعداد پیکسل نداره

amir200812
18-06-2010, 20:44
این عکسو من همین الان ریختم رو گوشیم تفکیک رنگش حداقل 5 برابر مانیتورم بود
الان گوشیه دیگه ای دم دستم نیست که عکس بگیرم ببینی

این مقایسه ان97 و امنیا اچدی خداییش بگو کدومش آبروی آدمو میبره :27:

میبینی که ان97 جلوی امنیا اچدی زانو زده ... اصلاً تفکیک رنگ amoled با tft های بی روح نوکیا قابل مقایسه نیست
یه سری مقایسه هم بین امنیا 2 وامنیا اچدی هست خودت بگرد پیدا کن

اینم یه مقایسه دیگه با 5800 که بازم 5800 انگار سیاه سفیده :27:

اینم امنیا 2 و اچدی 2

این حرفی که شما میزنی در مورد htc بله درسته ... چون htc کلاً ال سی دیاش خیلی بیرنگه ولی این دلیل نمیشه ال سی دی های با کیفیت سامسونگ هم مثلش باشن

خب این از ال سی دی

در مورد صدا هم یه سر بزنید به gsmarena ببینید htc اکثر گوشیاش اسپیکر قوی دارن همینطور هدفون عالی
سامسونگ هم اسپیکر very good داره که از ان97 بالاتر قرار میگیره و همینطور هدفون عالی
من خودم قبلش 8510 داشتم ... 8510 با دست کاری هدفونو اکولایزر بازم صداش از امنیا 2 کمتره تو هدفون
سامسونگ از همون سخت افزار سیمبینش تو این گوشی هم استفاده کرده پس دلیلی نداره صداش ضعیف باشه
تازه چون پیشرفت هم کرده از سیمبینش بهترم شده

دوربینشم که باز به نظرم از 8510 بهتره با این که اون 8 بود

در مورد e52 خودت حرف خودتو نقض میکنی ... میگی رزولوشنش پایینتره ... خب این نشون میده که خودتم میدونی رزولوشن بیشتر از تعداد رنگ موثره ... بعدشم من که با e52 مقایسه کردم منظورم دقت تصویر نبود بلکه تفکیک رنگ منظورم بود که ربطی به تعداد پیکسل نداره
در برتری OLED بر TFT بحثی نیست!
شما یه عکس عکسی که بهت دادم رو بزار ببینیم!
ویندوز موبایل نمیتونه رنگ های پیوسته رو نشون بده! نمایشگر امکانش رو داره ولی ویندوز موبایل نمیتونه استفاده کنه!
کیفیت صوت هم همینطور صوت رو سیستم عامل پردازش میکنه که ویندوز موبایل کم میاره! ربطی به هدفون و اسپیکر قوی نداره، ویندوز موبایل ضعف داره!

Dark.Life
18-06-2010, 23:55
در برتری OLED بر TFT بحثی نیست!
شما یه عکس عکسی که بهت دادم رو بزار ببینیم!
ویندوز موبایل نمیتونه رنگ های پیوسته رو نشون بده! نمایشگر امکانش رو داره ولی ویندوز موبایل نمیتونه استفاده کنه!
کیفیت صوت هم همینطور صوت رو سیستم عامل پردازش میکنه که ویندوز موبایل کم میاره! ربطی به هدفون و اسپیکر قوی نداره، ویندوز موبایل ضعف داره!

الان دوربین دم دستم نیست فردا میزارم
خوبه که خودت قبول داری oled از tft بهتره پس دیگه چرا قبول نمیکنی امنیا 2 از نوکیا بهتره ؟

در مورد صدا هم کاملاً اشتباه میکنی
این از امنیا 2 که البته فقط استریوش کمه ولی کلاً صدای خوبی داره

The Samsung I8000 Omnia II generally has pretty good audio quality

x1 هم که گفته superb audio quality

اینم hd mini که گفته : Very good audio output quality

اینم hd2 هست : The audio quality of HTC HD2 is pretty good

نمیدونم این حرف شما بر چه اساسه ولی هیچ دلیل منطقی براش وجود نداره

t2download
19-06-2010, 17:31
دوستان با تشکر از شما من روزی 2 ساعتی موسیقی گوش میدم و یکی از ملاک های من این هست گوشی رو برای گوش دادن موسیقی از اسپیکر روزی 2 ساعتی میخوام و باش بشه تو مسافرت شو یا فیلم دید و بشه باش تو اینترنت گشتی زد چون روزی 7 ساعتی تو اینترنت هستم و لمسی هم باشه و بشه روش بازی شطرنج و سودوکو نصب و بازی کرد .
همین و همین

Dark.Life
19-06-2010, 17:41
دوستان با تشکر از شما من روزی 2 ساعتی موسیقی گوش میدم و یکی از ملاک های من این هست گوشی رو برای گوش دادن موسیقی از اسپیکر روزی 2 ساعتی میخوام و باش بشه تو مسافرت شو یا فیلم دید و بشه باش تو اینترنت گشتی زد چون روزی 7 ساعتی تو اینترنت هستم و لمسی هم باشه و بشه روش بازی شطرنج و سودوکو نصب و بازی کرد .
همین و همین

امنیا 2 گفتم هم صدای هدفونش خوبه هم اسپیکرش که gsmarena بهش very good داده
برای فیلم دیدنم عالیه ... amoled هست هم کیفیت بالاتری داره هم مصرفش کمتره ... با نور 100% بیشتر از 6 ساعت فیلم پخش میکنه
ویندوز موبایلم هست اینترنش از سیمبین بهتره ... opera mobile و opera mini بریز حالشو ببر

امنیا اچدیم بد نیست ولی چون اینترنت خیلی برات مهمه به نظرم همین امنیا 2 رو بگیر

t2download
19-06-2010, 17:45

با تشکر از همگی شما دوستان شرمنده واسه من با هم درگیر نشید خواهش میکنم :18::10:

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

1:بنظر من کلا دنبال ویندوز موبایل نرو! نظر شخصی من اینه که کیفیت صدا و تصویر کمتری دارند!
2:نمیدونم مموری چقدر برای شما مهم هست ولی بنظر من X6 بزرگترین ایرادش عدم پشتیبانی از مموری کارت هست! مثلا گوشی هایی که مموری میخورن مثل 5800/N97/... بصورت تئوری تا 32 گیگ ساپورت میکنن! ولی 99% اطمینان دارم که بالاتر هم پشتیبانی میکنند یعنی از سری SDXC! مثلا N97 حافظه 32گیگ داره+ یک مموری 32 گیگ میشه 64 گیگ! در مقابل x6 فقط 32/16/8 گیگ! نمیشه افزایش داد!
3:بدلیل اینکه کیفیت صدا برات مهم هست یه نظری هم به سونی اریکسون داشته باش! تجربه من اینو برام ثابت کرده که همه محصولات سونی و سونی اریکسون کیفیت صوتی خوبی داشته اند!(شاید بهترین نباشند ولی از بهترین ها هستند)
4:امکانات دیگه رو فدای "صفحه خازنی نکنید"!!!
مثلا من خودم N97 دارم! حداقل 2 3 روز هم با 5800 کار کردم! میزان حساسیتش فوقولاده راضی کننده هست! مهم ترین چیز این بود که هر جا لازم بود که کار دقیقی انجام بدم که با انگشت نمیشد، از هر چیزی بعنوان قلم میتونم استفاده کنم(کلید/خودکار/مداد/فیش 3.5mm که مال هدفون هست/و...)

بطور کلی در بین گوشی های HIGH END نوکیا من برتری نسبی رو به n97 میدم (برتری نسبی نه مطلق!!!)
نمایشگر خازنی x6 برتری کامل نداره! در مواردی صفحه مقاومتی برتری داره! درضمن این صفحه 100% ضد خش هست؟ کسی تست کرده؟ چون نمیشه روش برچسب چسبوند:41:!
کیفیت صدای خروجی گوشی از طریق هدفون زیاد اختلافی نداره(بنظر من کمتر کسی متوجه اختلاف کیفیت بین 5800/N97/X6 خواهد شد)
کیفیت اسپیکر x6 برتری کامل داره:31: حتی 97 رو سوسک میکنه!
برای شخص من داشتن کاور برای لنز دوربین خیلی مهم هست که x6 نداره!

دوستان منو و ظاهر ایکس 6 هم بد نیست و به نظر شما نخرم htc

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

آقا امنیا 2 بخر شک نکن
کیفیت صفحش که عالیه ... amoled هست ... هیچ فرقی با امنیا اچدی نداره ... فقط چون تاچش مقاومتیه اون لایه تاچش یکم خیلی کم کیفیت صفحه رو از امنیا اچدی پایینتر میاره ... از نوکیا که کیفیت صفحش خیلی بهتره
صداشم هم تو اسپیکر هم هدفون عالیه ... از ان97 که بهتره ... از x6 هم بلندتره
لطفاً از روی حدسیات نظر ندید ... امنیا 2 با اینکه ویندوز موبایله از نظر مولتی مدیا هم بسیار قویه
قیمتش فک کنم تا 430 رسیده باشه ... شک نکن تو خریدش[COLOR="Silver"]

با تشکر شما میگید امینا بگیرم و صداش از ایکس 6 بالاتر هست و رم گوشی چند هست دوست من .:10:

alinaserifar
19-06-2010, 17:48
N8 بازار رو عوض میکنه گر صبـر کنـی ز غوره حلوا سازی ... :دی

بنظرم صبـر کن ببین چی میشه ... همینها رو اون زمان میتونـی بخری ...

t2download
19-06-2010, 17:53

این هم حرفیه که 64 هزار رنگ رو نمایش میده و در کیفیت تصویر موثر هست .

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

الان دوربین دم دستم نیست فردا میزارم
خوبه که خودت قبول داری oled از tft بهتره پس دیگه چرا قبول نمیکنی امنیا 2 از نوکیا بهتره ؟

در مورد صدا هم کاملاً اشتباه میکنی
این از امنیا 2 که البته فقط استریوش کمه ولی کلاً صدای خوبی داره

The Samsung I8000 Omnia II generally has pretty good audio quality

x1 هم که گفته superb audio quality

اینم hd mini که گفته : Very good audio output quality

اینم hd2 هست : The audio quality of HTC HD2 is pretty good

نمیدونم این حرف شما بر چه اساسه ولی هیچ دلیل منطقی براش وجود نداره

یعنی صدای استریوش از ایکس 6 کمتر هست .:18:

mohamad_reza72
21-06-2010, 12:21
این دیگه پرسیدن نداره!
N8

t2download
25-06-2010, 12:21
این گوشی چطوره نظر شما صدای گوشی

بررسی تخصصی HTC HD mini:کــوچـولـوی هـــوشمــند
مقدمه
زمانی ویندوز موبایل فرمانروای سرزمین گوشی های هوشمند بود. پس از گذشت مدتی ، سیمبین بر این سرزمین فرمانروایی کرد اما اکنون اوضاع کاملا تغییر کرده است . گوشی های لمسی دوباره مبارزه را آغاز کردند و نشان دادند که ویندوز موبایل آنقدر بزرگ نیست که بتواند بار دیگر بر این سرزمین حکمرانی کند اما HTC این طلسم را باطل کرد . همه چیز نشان از آن دارد که آن ها هنوز این نبرد را واگذار نکرده اند و HTC HD mini گواه زنده دیگری بر این ادعاست.
پس شاید HTC HD mini گزینه مناسبی برای آن هایی باشد که می خواهند فرصت دوباره ای به ویندوز موبایل بدهند. از طرف دیگر اینکه این گوشی نسخه mini کدامیک از گوشی هاست اهمیت فراوانی دارد. HD2 نخستین PocketPC مجهز به صفحه نمایش لمسی خازنی و پردازنده Snapdragon بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HTC HD mini از لحاظ اندازه ، رزولوشن صفحه نمایش و قدرت پردازشی با آن متفاوت است اما بسیار خوب است که گوشی هوشمندی با تقریبا همان خصوصیات ، اندازه کوچکتری داشته باشد تا بتوانید آن را در جیب تان جای دهید. این گوشی کیفیت ساخت عالی ، طراحی زیبا و رابط کاربری کاربر پسندی دارد که می توانند به موفقیت آن کمک کنند.
بهتر است نقاط ضعف و قوت HTC HD mini را با هم بررسی کنیم تا دیدی کلی برای آغاز بررسی از آن به دست آورده باشیم:
ویژگی های کلیدی
صفحه نمایش 3.2 اینچی لمسی خازنی با قابلیت نمایش 65000 رنگ و پشتیبانی از رزولوشن HVGA با پشتیبانی از فناوری مالتی تاچ
بدنه کوچک و فشرده و طراحی بسیار خوب
سیستم عامل Windows Mobile 6.5.3 Professional به همراه رابط کاربری Sense
پردازنده 600 مگاهرتزی Qualcomm MSM7227 و 384 مگابایت حافظه RAM
پشتیبانی چهاربانده از GSM به همراه پشتیبانی دو بانده از HSDPA با سرعت 7.2 مگابیت بر ثانیه و HSUPA با سرعت 2 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی از Wi-Fi
گیرنده داخلی GPS با پشتیبانی از عملکرد AGPS
دوربین 5 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار با قابلیت فوکوس لمسی
ضبط ویدیویی CIF با نرخ 25 فریم بر ثانیه
اسلات کارت حافظه microSD
پورت استاندارد microUSB و بلوتوث نسخه 2.0 با پشتیبانی از پروفایل A2DP
سوکت صوتی استاندارد 3/5 میلی متری
رادیو اف ام استریو به همراه RDS
ویرایشگر اسناد آفیس
مرورگر وب Opera 9.5
یکپارچگی با FaceBook و Twitter و ارائه نرم افزار YouTube
کیفیت بسیار بالای خروجی صدا
عملکرد فوق العاده اسپیکرهای گوشی
نقاط ضعف اصلی
خوانایی ضعیف صفحه نمایش در برابر نور آفتاب
عملکرد ضعیف دوربین در ثبت عکس ها و ضبط ویدیویی نه چندان خوب
نبود کلید اختصاصی دوربین و همچنین پوشش محافظ برای لنز دوربین
قرار گرفتن اسلات کارت حافظه در زیرکاور باتری
عدم پشتیبانی از فایل های ویدیویی DivX/XviD
عرضه نسخه آزمایشی نرم افزار مقصدیابی CoPilot Live
نبود دوربین ثانویه جهت برقراری تماس های ویدیویی
عدم پشتیبانی از شماره گیری صوتی
ناتوانی در تشخیص دست خط
پشتیبانی نامطمئن از فایل های فلش در مرورگر IE
HTC HD mini قطعا اغلب ویژگی های برادر بزرگترش را دارد اما نظر نهایی ما پس از بررسی عملکرد گوشی مشخص خواهد شد.

golmohammadi
25-06-2010, 13:40
با سلام من يك گوشي ميخوام بخرم لمسي باشه و صفحه نمايش بزرگ 3.2 يا 3.5 اينج
و صداش واسه من مهم هم هست و تو اينترنت هم خوب باش بگردي

نوكيا X6.16GB
يا
diamond2
يا
انتظار براي N8
يا گوشي ديگه اي رو سراغ نداريد . با تشك
در حال حاظر ویواز مناسبتره

t2download
28-06-2010, 02:22
در حال حاظر ویواز مناسبتره
صداش کم هست ویواز که

golmohammadi
28-06-2010, 15:19
صداش کم هست ویواز که

همه چی صدا نیست که
اگه صدا خیلی مهمه پس ویواز بیخیال همون x6
:40:

t2download
05-07-2010, 15:41
دوستان ان 8 چطوره ؟

keyvanafshar
01-09-2010, 16:26
بررسي نوكيا n8 در تهران

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

t2download
27-10-2010, 17:08
دوستان قراره بخرم بمونم تا n8 افت قیمت پیدا کنه یا x6 بگیرم ؟:8:

rawen.west69
27-10-2010, 17:12
فقط n8 ....

maziarzar
27-10-2010, 18:25
فقط n8 ....
امروز رفته بودم بازار قیمت ان 8 با گارانتی870شده

mr_khodaei2008
27-10-2010, 18:48
اگه بتونی ان8 بگیری که خیلی بهتره

t2download
27-10-2010, 23:55
حالا که ایکس 6 از دور خارج شد الان n8 بگیرم یا hd2 - Htc

rawen.west69
28-10-2010, 15:03
چه امکاناتی براتون مهمه؟ قیمت چی؟
من باز هم n8 رو به hd2 ترجیح میدم...حالا که پول برات مهم نیست یه desire hd از خارج سفارش بده دیگه!

t2download
28-10-2010, 15:51
چرا ان هشت رو باز ترجیح میدی خوبی ایکس شش اینه که نرم افزارش زیاد هست و صداش خوبه اما ان هشت نمی دونم صداش چطوره ؟:20:

rawen.west69
28-10-2010, 16:06
n8 رو ترجیح میدم چون کلاً نوکیا مولتی مدیا بهتری داره
امروز موتو مایلستون 2 هم اومد...روش فکر کن...خیلی دوسش دارم:40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rawen.west69
28-10-2010, 16:12
پست اولتون رو دوباره خوندم اولویت هاتون صدا، وبگردی و صفحه نمایش بود
خب:
مایلستون 2 هم صفحه نمایش 3.7 اینچ داره که از x6 و n8 بزرگتره
کیبرد سخت افزاری داره که بهترین گزینه برای وبگردی هست...فلش هم ساپورت میکنه
فقط باید منتظر بمونید یه ریویو ازش بیاد ببینیم صداش چطوره
که احتمالاً اون هم خوب از آب در میاد...

maziarzar
28-10-2010, 16:47
کر نکنم صداش به پای نوکیا برسه

rawen.west69
28-10-2010, 17:00
کر نکنم صداش به پای نوکیا برسه

این که آره...100%
منظورم این بود که چیز بدی نمیشه...قابل قبول میشه:20:

BMW.M3_E46
28-10-2010, 17:40
نگا دوست عزیز در مورد این گوشیا یه چیزی بهت بگم
تولید کننده های موبایل هیچ وقت هیچ گوشی درست نمی کنن که تمام امکاناتو داشته باشه حالا یه مثال ساده واست میزنم:
من یه مدتی دنبال گوشی بودم بین N82 . N95 8gig ,i8510 بودم حالا نگاه کن هر کدومش یه حسن و یه بدی دارن ( 1 مثال بیشتر نمیگم)
N82 برتری:دوربین 5MP همراه با فلش Xenon بدی: صدای بدون کیفیت
N95 8gig : برتری : Xpress music بدی: مموریش اینترناله
i8510: برتری: دوربین 8MP بدی: فلش Xenon ندارد
حالا خیلی مثالای دیگه میشه زد
نتیجه گیری
N8 این لقبو داره: Nokia N8: Director of photography
یعنی چی؟ یعنی نوکیا N8 : مدیرت هنر عکاسی
پس مطمئن باش صداش خوب نیست! نسبت به X6 یا 5800 چون این دو تا هر کدوم با لقب موزیک اومدن
X6:Comes with music edition only
5800:Xpress music
موفق باشی

maziarzar
28-10-2010, 22:42
نگا دوست عزیز در مورد این گوشیا یه چیزی بهت بگم
تولید کننده های موبایل هیچ وقت هیچ گوشی درست نمی کنن که تمام امکاناتو داشته باشه حالا یه مثال ساده واست میزنم:
من یه مدتی دنبال گوشی بودم بین N82 . N95 8gig ,i8510 بودم حالا نگاه کن هر کدومش یه حسن و یه بدی دارن ( 1 مثال بیشتر نمیگم)
N82 برتری:دوربین 5MP همراه با فلش Xenon بدی: صدای بدون کیفیت
N95 8gig : برتری : Xpress music بدی: مموریش اینترناله
i8510: برتری: دوربین 8MP بدی: فلش Xenon ندارد
حالا خیلی مثالای دیگه میشه زد
نتیجه گیری
N8 این لقبو داره: Nokia N8: Director of photography
یعنی چی؟ یعنی نوکیا N8 : مدیرت هنر عکاسی
پس مطمئن باش صداش خوب نیست! نسبت به X6 یا 5800 چون این دو تا هر کدوم با لقب موزیک اومدن
X6:Comes with music edition only
5800:Xpress music
موفق باشی
حرف اولت کاملا درسته واین حتی تو گوشیب های چند ده میلیونی هم صدق میکنه
ولی حرف دومتون همیشه درست نیست
ان95 در زمان اومدنش غوغا به پا کرد ویک سال با اقتدار کامل بهترین وپرفروشترین جهان شد

BMW.M3_E46
28-10-2010, 22:46
حرف اولت کاملا درسته واین حتی تو گوشیب های چند ده میلیونی هم صدق میکنه
ولی حرف دومتون همیشه درست نیست
ان95 در زمان اومدنش غوغا به پا کرد ویک سال با اقتدار کامل بهترین وپرفروشترین جهان شد

زمانی بود یادمه N95 رو یکی از فامیلامون 1 میلیون خرید اولین باری بود که وارد ایران شده بود آخه همچین قیمتی خیلی زیاده نمی ارزه الان دست دومشو بهم میداد 200 تومن
درسته در زمان خودش غوغایی به پا کرد اصلا Nokia از همون زمان معروف شد

maziarzar
28-10-2010, 23:12
نویکیا از زمانی که اولین گوشی دوربن دار رو عرضه کرد مشهور شد ودر زمان عرضه کتلت6600شهرتش دو چندان شد وزمان عرضه ان95 دیگه مردم روستا های دور افتاده هم اسمشو شنیده بودند.

t2download
28-10-2010, 23:15
دوست من از گوشی با کیبورد متنفرم و htc -wildfire
چطوره ؟
اگه از نظر صدا کسی به ایکس 6 نمیرسه که برم ایکس 6 بگیرم ؟

BMW.M3_E46
28-10-2010, 23:26
دوست من از گوشی با کیبورد متنفرم و htc -wildfire
چطوره ؟
اگه از نظر صدا کسی به ایکس 6 نمیرسه که برم ایکس 6 بگیرم ؟

بهترین انتخابت X6 هست اگه 32 GB رو پیدا کردی که دیگه the best!(نظر شخصی)
چون صداش خوبه
تاچ خازنی
32 GB
شیک مخصوصا عاشق رنگ سفید آبیشم

t2download
29-10-2010, 02:24
پس نوکیا n8 هم کیفیت نوکیا x6 رو با بلندی صداش رو نداره ؟:20:

BMW.M3_E46
29-10-2010, 11:08
پس نوکیا n8 هم کیفیت نوکیا x6 رو با بلندی صداش رو نداره ؟:20:

قیمتاشم یه نگاهی بکن
N8: 860 T
X6: 32GB 400 T

maziarzar
29-10-2010, 12:00
بهترین کیفیت صدا رو سامسونگ i8910 داره قیمتشم 440تومنه

t2download
29-10-2010, 12:24
قیمتاشم یه نگاهی بکن
N8: 860 T
X6: 32GB 400 T
منظورت چیه دوست من مشکلی نداره قیمتش میگم صداش به ایکس 6 میرسه و یا نه و من تا کی بمونم ان 8 بشه 500 هزار تومان تا پایان سال میشه یا برم ایکس 6 یا wildfire بخرم و تا 500 هزار کدوم رو پیشنهاد میکنید با ملاک های من:10:

rawen.west69
29-10-2010, 12:27
خب معلومه x6 ...!

hoha881
29-10-2010, 14:54
به نظر من که اگه صدا واست خیلی مهمه i8910 رو بگیر.
شنیدم یک رام میخواد براش بیاد که ویندوز 7 روش نصب میشه.

rawen.west69
29-10-2010, 15:17
احتمالاً فقط تم وینفون 7 هست
چون برای hd2 اومده...

t2download
22-07-2011, 14:23
ایکس 6 گرفتم و یکماهه فروختمش صداش کم بود و کیفیتش ساخت پایین بود .

miladrami
26-07-2011, 20:16
سلام.
یکی از فامیلای ما الان هنده.
میگه می تونه اونجا مثلا htc wildfire رو دست دوم.....مثل نوع.... برام بین200تا 250 بخره.

می خواستم بپرسم خوبه.:20: