PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه ی اس ام اسی برنامه 1 جهان 1 جام و یک سوال !!

றД ĵ ĭ Đ
17-06-2010, 18:44
بچه ها همونطور که میدونید فرصت ارسال اس ام اس تا دقیقه ی 70 و انگار جدیدا تا دقیقه ی 80 هست .

نظر شما راجع به اون 400-500 هزار نفری که تا قبل از دقیقه ی 80 نتیجه رو پیش بینی میکنن و اس ام اس میفرسن چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا یارو دقیقه ی 20 بر میداره sms میزنه ! یکی نیست بگه دیوانه وقتی تا دقیقه ی 80 وقت داری چرا الان sms میدی !

خداییش یکی روشن کنه هدف اون شخص چیه از این کار ؟ اصلا مغز تو کلش هست ؟ : دی

xerxes again
17-06-2010, 18:51
مثلا یارو دقیقه ی 20 بر میداره sms میزنه ! یکی نیست بگه دیوانه وقتی تا دقیقه ی 80 وقت داری چرا الان sms میدی !

خداییش یکی روشن کنه هدف اون شخص چیه از این کار ؟ اصلا مغز تو کلش هست ؟ : دی
شاید خیلی به خودش امیدواره. من که تا حالا یه اس ام اس هم به این برنامه مسخره نزدم.
گذاشتن تا دقیقه 80 پول بره تو جیب مخابرات(همراه اول و ایرانسل و...)

LeBron
17-06-2010, 18:53
من خودم تا حالا sms نزدم به این برنامه ولی مرسدس بنز نمیدن که آدم بخواد انقدر خودشو حرص بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه اگه میدادن هم شانس برنده شدن در حد هویجه، چه اول بازی چه دقیقه 80
ولی خب عقل حکم میکنه همون دقیقه 80 sms زده بشه ((:

vroom
17-06-2010, 18:55
لابد میخواد اگه برنده جایزه شد , جایزه اش حلال باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuseph
17-06-2010, 18:57
چندتا حالت داره!!!
1-هول شده
2-دقت نکرده ندیده خوب شرایط رو
3-فکر کرده خیلی میفهمه
4-دیده شرایط رو وخوب هم دقت کرده ولی باز20دقیقه اول smsمیده.چونfoolتشریف داره
5-از نظر روانی نرمال نیست.
6-هدف برنده شدن نیست فقط میخواد شرکت کنه.
7-بدلیل مصرف؟؟؟؟؟؟؟حال خوش نیست.
.
.
.
.
متاسفانه همونجوری که میدونید اکثرا قبل از دقیقه40smsمیدن!!!!که جای بسی تامل داره.

ae2009
17-06-2010, 19:05
سلام دوستان:31:
فکر مینم جواب سوالتون رو بدونم زود قضاوت نکنین!
مهمترین دلیلش این میتونه باشه که مطمئن هستن نتیجه چی میشه!! دلیل دیگه این میتونه باشه میترسن در شلوغی اس.ام.اس ارسال نشه! دلیل اخر اینه که ممکنه اصلا بازی رو نبینن!!!

Hamid Reza
17-06-2010, 19:10
چه اول چه آخر

نتیجه رو اشتباهم بگه تو قرعه کشی شرکتش میدن

چون همش مینویسه که به شرکت کنندگان جایزه میدیم نمیگه به اونایی که درست پیش بینی کردن

حالا هر وقت ارسال کرد چه درست چه غلط هدفش فقط شرکت در قرعه کشیه :D

یکی از دوستای خودم هر روز ساعت 10 11 صبح سه تا عدد یک میفرسته به 20000331 و 20000332 و 20000333

چون شماره پیامک بازیهای اول تا سوم هر روز همیناس :D

றД ĵ ĭ Đ
17-06-2010, 19:19
چه اول چه آخر

نتیجه رو اشتباهم بگه تو قرعه کشی شرکتش میدن

چون همش مینویسه که به شرکت کنندگان جایزه میدیم نمیگه به اونایی که درست پیش بینی کردن

حالا هر وقت ارسال کرد چه درست چه غلط هدفش فقط شرکت در قرعه کشیه :D

یکی از دوستای خودم هر روز ساعت 10 11 صبح سه تا عدد یک میفرسته به 20000331 و 20000332 و 20000333

چون شماره پیامک بازیهای اول تا سوم هر روز همیناس :D

اصلا هم اینطوری نیست .

خود مجری بارها تکرار میکنه از بین کسانی که درست پیش بینی کردن قرعه کشی میشه و جایزه میدن .

زیرنویس رو اشتباه مینویسن

Hamid Reza
17-06-2010, 19:28
اصلا هم اینطوری نیست .

خود مجری بارها تکرار میکنه از بین کسانی که درست پیش بینی کردن قرعه کشی میشه و جایزه میدن .

زیرنویس رو اشتباه مینویسن

شما از کجا میدونید مجری اشتباه نمیگه؟؟

خب وقتی تا دقیقه 80 وقت داره هر کسی راحت میتونه درست حدس بزنه

از قدیم الایام من یادمه از بین همه شرکت کننده ها قرعه کشی میکردن

Alamate Soal
17-06-2010, 19:36
اين نظرسنجي نيست گدايي اس ام اس هست !

آخه مسابقه اي كه نتيجش تا دقيقه 80 معلوم باشه از اون به بعد برداري اس ام اس بزني كه نشد پيش بيني مسابقه قوتبال ! بايد بهش گفت پيش بيني 10 دقيقه اخر بازي ! مثلا بازي آلمان رو كي ممكن بود فكر كنه كه آلمان استراليا رو شكست نميده ؟ نتيجش هم اون شد كه اونهمه آدم برداشتن اس ام اس زدن :27:

اينكار براي اين هست كه همراه اول بتونه همه رو متقاعد كنه كه اس ام اس بزنن تا درآمد كسب كنه .

றД ĵ ĭ Đ
17-06-2010, 19:43
شما از کجا میدونید مجری اشتباه نمیگه؟؟

خب وقتی تا دقیقه 80 وقت داره هر کسی راحت میتونه درست حدس بزنه

از قدیم الایام من یادمه از بین همه شرکت کننده ها قرعه کشی میکردن

انگار نمیخونی بقیه چی میگن ؟

اولا نظر سنجی تا دقیقه ی 80 ه تا ملت sms بدن !

ثانیا بحث تاپیک اصلا این نیست !

றД ĵ ĭ Đ
17-06-2010, 19:50
بابا بحث تاپیک این نیست به جون بچم : دی

پست اول رو بخونید نظرتونو بدید

اینکه نباید به این رسانه ی میلی sms زد کاملا متین : دی

ببینید اونایی که sms میزدنن که خوب مشخصه کیا هستن ! از بین اینا که sms میزنن ببینید اونا دیگه کین که دقایق اولیه sms میزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LeBron
17-06-2010, 19:50
خونسرد باش داداش ((:
از نظر منطقی منظورم بود برای کسایی که دوست دارن sms بدن وگرنه من خودمم تا حالا sms ندادم (حقیقتش حالشو ندارم :دی)

Mojtaba N87
17-06-2010, 20:07
اين نظرسنجي نيست گدايي اس ام اس هست !

آخه مسابقه اي كه نتيجش تا دقيقه 80 معلوم باشه از اون به بعد برداري اس ام اس بزني كه نشد پيش بيني مسابقه قوتبال ! بايد بهش گفت پيش بيني 10 دقيقه اخر بازي ! مثلا بازي آلمان رو كي ممكن بود فكر كنه كه آلمان استراليا رو شكست نميده ؟ نتيجش هم اون شد كه اونهمه آدم برداشتن اس ام اس زدن :27:

اينكار براي اين هست كه همراه اول بتونه همه رو متقاعد كنه كه اس ام اس بزنن تا درآمد كسب كنه .

این از معدود دفعاتیه که کاملا با جناب عمو جان کاملا موافقم : دی

xerxes again
17-06-2010, 20:10
ببینید اونایی که sms میزدنن که خوب مشخصه کیا هستن ! از بین اینا که sms میزنن ببینید اونا دیگه کین که دقایق اولیه sms میزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونایی دقیقه اول اس ام اس میزنن که ... گشاد هستن و حال ندارن تا دقیقه 80 صبر کنن:31:

Dreamland
17-06-2010, 20:11
میدونین صدا سیما چه پولی از ایرانسل و همراه اول میگیره بابت ارسال این اس ام اس های الکی

B L A S T E R
17-06-2010, 20:11
هر کی دلش بخواد اس ام اس میده . هر کی هم نخواد نمیده . حالا دقیقه 80 باشه یا 90 . چی کار به بقیه دارید ؟

றД ĵ ĭ Đ
17-06-2010, 20:15
والا اون بقیه خیلی کارا به کار ما دارن ! یه بارم بزارید ما کار به کارشون داشته باشیم !

---------- Post added at 09:15 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

اونایی دقیقه اول اس ام اس میزنن که ... گشاد هستن و حال ندارن تا دقیقه 80 صبر کنن:31:

نه من از نظر عقلی گفتم : دی

far2009
17-06-2010, 20:16
sms پاک بود
یعنی هر هفته چند دستگاه دوربین نهایتا داده می شد
ولی با ورود بانک ها به این مقوله
sms هم رفت جزء یک جایی برای تبلیغات دروغین بانکها

300/000*10=3/000/000*3=9/000/000*48=432/000/000 میلیون تومان فقط برای مقدماتی :18:
در ضمن این بانک توی تبلیغات 10 تا 15 دستگاه پژو 207 هم میده :18:
تازه 2000 تندیس هم میده :18:

فکر کنم اگر بخواهد همه را پرداخت کنه میشه بدترین بانک جهان اسلام :31:

xerxes again
17-06-2010, 20:17
نه من از نظر عقلی گفتم : دی
خوب از نظر عقلی هم کم دارن حتماَ.
ولی دلیل اصلیش همون.دی

dampayi
17-06-2010, 21:25
تا اونجایی که من می دونم بین شرکت کننده ها قرعه کشی می شه نه اونایی که درست می گن ... !
پس فرقی نمی کنه کی اس ام اس بدی!
(مثل نود بود که یه سری سوالاش نظر سنجی بود و عملا درست و غلط براش تعریف نمی شد )

Iman_m123
17-06-2010, 21:41
یکی از دوستام میگفت دقیقه 85 همینجوری گفتیم اس ام اس بزنیم ، دیدیم رفت و دلیورش اومد :31:

اوضاع پوله :31:

zahedy2006
18-06-2010, 00:37
طرفدار واقعی همون دقیقه 80 هم که نتیجه 4 -0 به ضررش هست شماره تیم خودش رو می فرسته.
بقیه هم که برای شانس جایزه

در ضمن کل بازی ها 64 تاست (فکر کنم) پس اونقدرها هم بانک ضرر نمی کنه
مطلب بالا در جواب محاسبه ای در صفحه پیشین بود

manutd2009
18-06-2010, 01:50
عزیزان توهین نکنید درسته که عقل حکم می کنه همون دقیقیه 75 تا 80 sms بدیم اما خیلی ها تعصب تیمشونو دارن و به جایزه این حرفا فکر نمی کنن
فقط می خوان آمار برد تیمشون بالا براه همینو بس
بعضی وقتها تعصب به یه تیم تا حدی پیش میره که اینطوری می شه که یارو با اینکه می دونه شاید تیمش بازنده باشه اما نمی تونه
علیع اون sms بده در نتیجه همون دقایق اول برد تیمشو sms می کنه
دقیقه 80 که برسه حتی اگر تیمش بازنده باشه فکر نکنم باخت تیمشو sms کنه
من به شخصه هیچ وقت فکر باخت انگلستان نمی کنم
اصلا نمی تونم به این قضیه فکر کنم

mehr1362
18-06-2010, 03:36
من نمیدونم هدف از ساخت این تاپیک چیه... ولی یک چیزی رو خوب میدونم... میگن :

از ماست که بر ماست.... میگن خلایق هر چه لایق..... ما ملت خیلی ساده هستیم و تا زمانی که اینقدر سطحی فکر میکنیم هر چه بر سرمون بیاد لیاقتش رو داریم....

فرض کن جایزه میدن...هر بازی به 10 نفر..... 64 تا بازی هست کلا....میشه 640 نفر.......

حالا یکم فکر کنید و ببینید در مقابل اینهمه پولی که به جیب مخابرات میریزند چه چیزی به مشترک مخابرات میدن؟

یکی میاد میگه به خاطر تعصب اس ام اس میدم....که کم نیارم....به نظرم آدم باید خیلی خود کم بین و بچه باشه که به خاطر رو کم کنی یک عده رو پولدار کنه...

اگر یکم دقت کرده باشد برنامه نود هر مسابقه ای گذاشت یک پای اون استقلال بود و یک پا پرسپولیس و تراکتور سازی و...

مثلا اگر میخواست بهترین گل رو مورد سوال قرار بده یک گل بیخود فرضا از استقلال میزاره تا هواداران اون تیم هم اس ام اس بدن و پول رو به جیب یک عده برزیزند...

یعنی هدف فقط اس ام اس جمع کردن بود نه یک بحث واقعا فوتبالی یا تخصصی یا اثبات یک واقعیت..

به خودت میگی حالا بیام یک اس ام اس بدم...مگر چقدر میشه؟4 ریال....

ولی به این فکر نمیکنی که از همین اس ام اس ها یک عده خاص هر روز پولدار تر میشن و شکم هاشون جلو تر میره و ....

از احساسات جوانان این مملکت سو استفاده میکنند برای مقاصد مختلف که یکیش همین دزدی پنهان هست...

اینقدر اس ام اس بدید تا این آقایون خوش هیکل بازوهاشون کلفت تر بشه و زورشون برای پس گردنی زدن به ملت بیشتر بشه...

یک موقع میخوای اس ام اس بدی برای یک کار واجب...... اون قضیش فرق داره....

هر روز یک مشت دری وری به هم دیگه اس ام اس میکنیم ما ایرانی ها....حالا هم یک جور دیگه....

تمام پول این اس ام اس ها خرج مقاصد نظامی و س...میشه...

اگر غیر از این بود اینهمه منطقه در شهرهای بزرگ ایران الان همگی تحت پوشش اینترنت پر سرعت بودند...
نه مثل مخابرات منطقه ما که بعد از 5 سال هنوز .......

هنوز دارم با دیال آپ ....... چون پول ها خرج جای دیگه میشن....

هر کسی اس ام اس میده از نظر من ساده لوح هست...نخواستم به کسی جسارت کنم...

اگر هر روز به 1000 نفر جایزه میدادن و اون هم واقعی....اون موقع میشد حق داد...

مسخره ترین حرف اینه که برای رو کم کنی کسی بخواد اس ام اس بده....واقعا این طرز فکر خیلی بچه گانه هست...

حالا تیم محبوبت بیشتر ر رای بیاره....به تو چی میرسه؟

حرف زدن مجریان این برنامه همه چیز رو مشخص میکنه ولی..........

ولی ما ملت بیشتر از این حرف ها ساده هستیم....

پس :

هر چه از ماست بر ماست................خلایق هر چه لایق

toolhelp
18-06-2010, 09:30
شما ...... ها چند ميليون اس ام اس ميدين و از ميون شما.........ها هميشه چندين نفر رو برنده اعلام ميكنن توجه داشته باشين كه تعداد برنده ها هميشه ثابته ! با يك حساب سرانگشتي و آماري ساده ميشه فهميد كه هر چي اس ام اس بيشتري فرستاده بشه به نفعشونه. اونا براشون فرقي نميكنه چند نفر اس ام اس ميدن چون به هر حال تعداد جايزه ها محدوده در صورتي كه تعداد آدم هاي احمق نامحدوده :31: منم بودم اصلا تا دقيقه 90 ميذاشتم ملت اس ام اس بدن !!

djmilad_mrb
18-06-2010, 10:22
این دوستمون راست میگه به خدا واقعا تو این برنامه چه اصراری دارن که مردم sms بدن!!!!

قبل هر بازی کلی تبلیغ میکنن واسه ایرانسل و همراه اول هر کی ندونه انگار اسپانسر رسمی مسابقاته:2:

کاش میشد تمام مردم ایران حداقل یه روز رو برایه کم کردن رویه این جماعت.. sms ندن

yuseph
18-06-2010, 12:42
من نمیدونم هدف از ساخت این تاپیک چیه... ولی یک چیزی رو خوب میدونم... میگن :

از ماست که بر ماست.... میگن خلایق هر چه لایق..... ما ملت خیلی ساده هستیم و تا زمانی که اینقدر سطحی فکر میکنیم هر چه بر سرمون بیاد لیاقتش رو داریم....

فرض کن جایزه میدن...هر بازی به 10 نفر..... 64 تا بازی هست کلا....میشه 640 نفر.......

حالا یکم فکر کنید و ببینید در مقابل اینهمه پولی که به جیب مخابرات میریزند چه چیزی به مشترک مخابرات میدن؟

یکی میاد میگه به خاطر تعصب اس ام اس میدم....که کم نیارم....به نظرم آدم باید خیلی خود کم بین و بچه باشه که به خاطر رو کم کنی یک عده رو پولدار کنه...

اگر یکم دقت کرده باشد برنامه نود هر مسابقه ای گذاشت یک پای اون استقلال بود و یک پا پرسپولیس و تراکتور سازی و...

مثلا اگر میخواست بهترین گل رو مورد سوال قرار بده یک گل بیخود فرضا از استقلال میزاره تا هواداران اون تیم هم اس ام اس بدن و پول رو به جیب یک عده برزیزند...

یعنی هدف فقط اس ام اس جمع کردن بود نه یک بحث واقعا فوتبالی یا تخصصی یا اثبات یک واقعیت..

به خودت میگی حالا بیام یک اس ام اس بدم...مگر چقدر میشه؟4 ریال....

ولی به این فکر نمیکنی که از همین اس ام اس ها یک عده خاص هر روز پولدار تر میشن و شکم هاشون جلو تر میره و ....

از احساسات جوانان این مملکت سو استفاده میکنند برای مقاصد مختلف که یکیش همین دزدی پنهان هست...

اینقدر اس ام اس بدید تا این آقایون خوش هیکل بازوهاشون کلفت تر بشه و زورشون برای پس گردنی زدن به ملت بیشتر بشه...

یک موقع میخوای اس ام اس بدی برای یک کار واجب...... اون قضیش فرق داره....

هر روز یک مشت دری وری به هم دیگه اس ام اس میکنیم ما ایرانی ها....حالا هم یک جور دیگه....

تمام پول این اس ام اس ها خرج مقاصد نظامی و س...میشه...

اگر غیر از این بود اینهمه منطقه در شهرهای بزرگ ایران الان همگی تحت پوشش اینترنت پر سرعت بودند...
نه مثل مخابرات منطقه ما که بعد از 5 سال هنوز .......

هنوز دارم با دیال آپ ....... چون پول ها خرج جای دیگه میشن....

هر کسی اس ام اس میده از نظر من ساده لوح هست...نخواستم به کسی جسارت کنم...

اگر هر روز به 1000 نفر جایزه میدادن و اون هم واقعی....اون موقع میشد حق داد...

مسخره ترین حرف اینه که برای رو کم کنی کسی بخواد اس ام اس بده....واقعا این طرز فکر خیلی بچه گانه هست...

حالا تیم محبوبت بیشتر ر رای بیاره....به تو چی میرسه؟

حرف زدن مجریان این برنامه همه چیز رو مشخص میکنه ولی..........

ولی ما ملت بیشتر از این حرف ها ساده هستیم....

پس :

هر چه از ماست بر ماست................خلایق هر چه لایق

نمیخوام بحث بیخود بکنم.ولی بهم برخورد گفتی ملت ساده.
ما ملت ساده نیستیم
بزار یه مثال برات بزنم.
اگر شما برای مهمانتان یه ظرف ماست خیار ویه ظرف نون پنیر گذاشتی.قاعدتا مهمان شما از یکی از غذاها خواهد خورد.در این صورت شما میتوانید بگویید به به چه مهمان متواضعی دارم من.!!!
وقتی در زمانه ای زندگی میکنی که تمام شرایط وامکانات محدود وانحصاری واغلب گزینه ها اجباری،باشد،اون وقت شمابه جبر زمانه مجبور به انتخاب خواهید بود.وچاره ای نخواهید داشت.
مثال:
خدمت سربازی اجباری است.
رفتن به خدمت فقط وقت تلف کردنه.اما اگر من برم خدمت میشم آدم ساده؟یا مجبورم برم تا زندگیم قفل نشه؟
مثال:
دیدن شبکه های صدا وسیما.
دیدن این شبکه ها برای حتی آدم های ناسالم هم توصیه نمیشه.حالا در فلان جای کشور که ماهواره ندارن،ودارن صداوسیما رومیبینن روباید چی بگیم؟ناسالم؟ساده؟
مثال:
قیمت واقعی پراید200دولاره!!!!!
حالا اگه شما اون رو به قیمت بیش از7000دولار بخرید.باید به شما گفت آدم ساده؟
مثال:
تعرفه های موبایل استانداردو واقعی هستن؟خیر وقیمت واقعی انها خیلی کمتر است.حالا من به شما بگم چون موبایل داری آدم ساده ای هسیتی؟فقط بخاطر پول زوری که از تومیگیرن به شما تهمت ساده بودن بزنم؟
بین مجبور بودن وساده بودن کلی فرق هست.
خیلی از مردومی که smsمیدن از روی تفریح این کار رو میکنن.
دوست من فکر میکنم فیلم (اره)رو دیده باشی!
ملت ما مجبورند بین بد وبدتر یکی رو انتخاب کنن.مسئله همینه.
حالا شما میگی اینجا smsندید،جیب یه عده بیخود پر میشه!!! یا همگی سرکارمون گذاشتن!!!!
یه سوال مخابرات محتاج این پول ناچیز smsهای فوتباله؟
یه سوال صدا وسیما همه روفقط طی این برنامه سر کار گذاشته؟
همه ما خوب میدونیم درامد یک دقیقه مخابرات ده برابر اینsmsهاست.
همه ما خوب میدونیم صداوسیما برای شعور ملت هیچ احترامی(عملا)قائل نیستند.
لپ مطلب اینکه وقتی کسی مجبور باشه کاری رو بکنه،نمیشه مورد سرزنش قراربگیره.
من کاری به این ندارم smsدادن باعث تایید برنامشون میشه یا نه.من به روحیه مردوم مظلومون فکر میکنم،که شاید فقط برای سرگرمی،فراموش کردن مشکلات،خنده،.........توی مسابقه شرکت میکنن.
اگه به مسئله اینطوری نگاه کنیم،اونوقت کسی روساده نمیپنداریم.
باهوشترین،بااستعدادترین،ب افرهنگترین ملت دنیا که قدمت چندین هزار ساله داره
ایرانیان هستند.
بله ملت من وتو.

MORINIO
18-06-2010, 18:05
خداوکیلی اینقدر sms نزنین به این برنامه مزخرف با اینکارا فقط دارین جیب 3 footH رو پر میکنین!

این جاودانی هم عمدآ ملتو تحریک میکنه تا رکورد بزنن ...:2:

danielo
18-06-2010, 19:08
به خاطر پول بیشتر مردم را دارند احمق فرض میکنند

SAEED_BARCELONA
18-06-2010, 19:26
آقا حالا اینو بیخیال که تا دیقه 80 وقت گذاشتن. جوایزش خنده داره. ثبت نام مجانی در کلاسهای پارسه!!!
آخه مگه چند نفر میخوان ارشد بخونن یا تو خونوادشون پشت کنکوری (از نوع ارشد) دارن
حالا باز اینارو بیخیال:دی
مجریاشون خیلی مشنگن. انگار اومدن کارآموزی بگذرونن. مثه ربات حرف میزنن:دی

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

همین الان صدر به این نکته که تا دقیقه 80 وقت گذاشتن صحبت کرد:دی
میگه تفکیک کنید کسی رو که دقیقه 1 پیش بینی میکنه با کسی که دقیقه 80!!!

P.1052
18-06-2010, 19:43
دوستان گول این تبلیغات رو نخورید و اس ام اس ندید.....
من چند بار وسوسه شدم اس ام اس بدم ولی نفس لوامه بر اماره (یا برعکس:31:) غلبه کرد و نفرستادم.
من فقط برای یک برنامه اس ام اس میدم اون هم 90 هست که حدود دو یا سه سال هست که مرتب اس ام اس میدم.(چون ارزش برنامش رو داره.البته پولش حروم باشه برای مخابرات)
ولی این برنامه ی یک جهان یک جام حتی ارزش دیدن هم نداره چه برسه به هزینه ی اس ام اس....

mehr1362
19-06-2010, 02:20
نمیخوام بحث بیخود بکنم.ولی بهم برخورد گفتی ملت ساده.
ما ملت ساده نیستیم
بزار یه مثال برات بزنم.
اگر شما برای مهمانتان یه ظرف ماست خیار ویه ظرف نون پنیر گذاشتی.قاعدتا مهمان شما از یکی از غذاها خواهد خورد.در این صورت شما میتوانید بگویید به به چه مهمان متواضعی دارم من.!!!
وقتی در زمانه ای زندگی میکنی که تمام شرایط وامکانات محدود وانحصاری واغلب گزینه ها اجباری،باشد،اون وقت شمابه جبر زمانه مجبور به انتخاب خواهید بود.وچاره ای نخواهید داشت.
مثال:
خدمت سربازی اجباری است.
رفتن به خدمت فقط وقت تلف کردنه.اما اگر من برم خدمت میشم آدم ساده؟یا مجبورم برم تا زندگیم قفل نشه؟
مثال:
دیدن شبکه های صدا وسیما.
دیدن این شبکه ها برای حتی آدم های ناسالم هم توصیه نمیشه.حالا در فلان جای کشور که ماهواره ندارن،ودارن صداوسیما رومیبینن روباید چی بگیم؟ناسالم؟ساده؟
مثال:
قیمت واقعی پراید200دولاره!!!!!
حالا اگه شما اون رو به قیمت بیش از7000دولار بخرید.باید به شما گفت آدم ساده؟
مثال:
تعرفه های موبایل استانداردو واقعی هستن؟خیر وقیمت واقعی انها خیلی کمتر است.حالا من به شما بگم چون موبایل داری آدم ساده ای هسیتی؟فقط بخاطر پول زوری که از تومیگیرن به شما تهمت ساده بودن بزنم؟
بین مجبور بودن وساده بودن کلی فرق هست.
خیلی از مردومی که smsمیدن از روی تفریح این کار رو میکنن.
دوست من فکر میکنم فیلم (اره)رو دیده باشی!
ملت ما مجبورند بین بد وبدتر یکی رو انتخاب کنن.مسئله همینه.
حالا شما میگی اینجا smsندید،جیب یه عده بیخود پر میشه!!! یا همگی سرکارمون گذاشتن!!!!
یه سوال مخابرات محتاج این پول ناچیز smsهای فوتباله؟
یه سوال صدا وسیما همه روفقط طی این برنامه سر کار گذاشته؟
همه ما خوب میدونیم درامد یک دقیقه مخابرات ده برابر اینsmsهاست.
همه ما خوب میدونیم صداوسیما برای شعور ملت هیچ احترامی(عملا)قائل نیستند.
لپ مطلب اینکه وقتی کسی مجبور باشه کاری رو بکنه،نمیشه مورد سرزنش قراربگیره.
من کاری به این ندارم smsدادن باعث تایید برنامشون میشه یا نه.من به روحیه مردوم مظلومون فکر میکنم،که شاید فقط برای سرگرمی،فراموش کردن مشکلات،خنده،.........توی مسابقه شرکت میکنن.
اگه به مسئله اینطوری نگاه کنیم،اونوقت کسی روساده نمیپنداریم.
باهوشترین،بااستعدادترین،ب افرهنگترین ملت دنیا که قدمت چندین هزار ساله داره
ایرانیان هستند.
بله ملت من وتو.

دوست خوب با قسمتی از حرف هات موافقم ولی...

همه اینارو گفتی اما من نفهمیدم در اس ام اس دادن چه اجباری هست...چه جبری؟

در مورد در آمد مخابرات هم که میگی درسته ولی این هم درآمد زیادی براشون میشه...

اگر شنیده باشی در تعطیلات نوروز شرکت مخابرات علنا تعداد اس ام اس های رد و یدل شده بین مشترکانخودش رو و در آمدش رو میگه و این رو یک اعتبار برای خودش به حساب میاره...

پس این که فکر کنی مخابرات براش اهمیتی نداره یکم........

اگر براش در امدی نبود اینهمه ایرانسل برای آهنگ شنیدن و نتایج فرستادن و مناسب های گونان مداوم تبلیغات نمیکرد.

در مورد اینکه گفتی ما ملت ساده نیستم.....من سر حرفم هستم....ما ملت خیلی ساده ایم....

ساده به کسی میگن که زود باور هست و دیر به اشتباهاتش پی میبره....کسی که ازش سو استفاده میشه...

ساده به معنی کودن یا احمق نیست.........ساده یعنی زود باور......

ما ملت اگر فردا روی یک پاکت شیر 1000 تومن بزارن باز میریم توی صف و میخریم....
و باز اونها به خودشون میگن چه مردمان خوبی.... گرون کردیم جیکشون در نیومد.....

پس فرداش 1000 تومن دیگه میزارن روی قیمت ها...

ولی اگر یک روز از اون شکممون بگذریم و شیر نخوریم......شیر ها میمونه روی دستشون و خراب میشه......

نهایتا خواست مردم رو اجابت میکنند........

حالا این اس ام اس ها هم همینه قضیش.....20 روز اگر اس ام اس ندن مررم به خدا نمیمیرن.......

نه افسردگی میگیرن ....نه سکته میکنن.......نه ناراحتی روحی و روانی.....

تا کسانی که اینهمه پول ملت رو جمع میکنند در خدمات رسانی خواست ملت رو اجابت کنن...

نه اینکه یه شرکت برای اینترنت بیسیم بیاد از خودش مودم اختراع کنه و با قیمت هایی که اصلا قیمتشون این نیست به ملت بفروشه...مودم های 100 تومنی و 200 تومنی.......

منظورم این چیزهاست....:11:

pcforlife
19-06-2010, 11:31
حالا که بحث ساده بودن یا نبودن فعاله، من یه داستانکی رو بگم که چند وقت پیشا پدرم اتفاقی واسم تعریف کرد! حالا نمیدونم صحت داره یا نه!:20: خواهشا بخونید! چون واقعا جالبه!
میگن تو یه شهری قیمت یه نون فرضا 50 سال بود که 20 واحد پولی اون شهر ارزش داشت! حاکم اون شهر دستور به کاهش قیمت نون میدن و نرخ جدید رو 10 واحد اون کشور اعلام می کنن! بالتبع با کاهش قیمت نون موج خرید افزایش پیدا میکنه دیگه!!! اما حاکم اون شهر دید که هیچ کدوم از مردم اون شهر نانی رو با نرخ جدید و ارزانتر نخریدند! این جریان هر روز ادامه پیدا می کرد و نان ها در نانوایی ها بیات می شد و آرد ها بدون اینکه خمیر بشن تو کیسه هاشون می موند! حاکم میاد واسه اینکه علت این کار رو بفهمه یه گرون از خبربیار خودش رو میفرسته بین مردم که از چند و چوند این جریان باخبر بشه! وقتی خبربیارهای حاکم جریان رو متوجه میشن، میان به حاکم میگن: مردم میگن اگه قیمت یک قرص نان با 10 واقعد پولی تموم میشده، حاکم 50 سال به ما نان رو 2 برابر میفروخته! حالا باید 50 سال نون رو رایگان بفروشه تا یر به یر بشه! خدا به همه ملت ها هوشیاری رو عطا کنه! آمین!

منم با اون دوستمون موافقم که از ماست که بر ماست! متاسفانه ما میام و فقط از یک بعد جریان رو میبینیم! اگه همه جانبه به همه قضیه ها نگاه کنیم که این نگاهمون از روی منطق باشه نه از روی تعصب، می فهمیم که خیلی از کارا که ظاهر درست و زیبایی دارند، کاملا غلط و اشتباهند! (مثل همین جریان sms زدن) مثلا به نظر شما آیا جاودانی و یا کارشناساش یا گزارشگر ها یا اون حاجیلو و احمدی که نقش پیام بازرگانی رو دارند، واقعا به مسابقه خودشون پیامک میزنند یا به چیزهایی که تبلیغ می کنند اصلا اعتقاد دارند؟؟؟
راستی یه نکته ای! دقت کردید دیروز صدر هم همین جریان اس ام اس زدن تا دقیقه 80 رو مسخره کرد و گفت که ناعادلانست؟!!
ببخشید پرحرفی کردم...:11:
یاعلی

aRThaS_08
19-06-2010, 13:44
اس ام اس ها رو باید یک ربع قبل از بازی ببندند! درسته که درآمد ایرانسل و همراه اول میاد پایین : دی اما به درک! مهم نتیجه به دست اومدس!

اونی که وقتی میبینه دقیقه80 و مکزیک 2-0 از فرانسه جلوئه! با اینکه اول بازی فک میکرده فرانسه میبره اما به برد مکزیک رای میده!

کار خاصی انجام میده ؟ : دی نه جدن ننه بزرگ جاودانی هم میتونه دقیقه80 بگه کدوم تیم برنده س!

اصلن هدف درآمده! نه نظرسنجی! امیدوارم کلن به این برنامه ها sms ندید! حتی 90!

Ahmad
19-06-2010, 14:08
واقعا اگه میخوان یه مسابقه sms ـي باشه تا مردم توش شرکت کنن و شانسشونو امتحان کنن و ...
بهترین کار اینه که به گونه‌ای طراحی بشه تا هر کسی که sms میفرسته یه عدد دو رقمی بفرسته
که اولی نشان دهنده تعداد گلهای تیم میزبان ( یعنی اولی ) و دومی نشان دهنده تعداد گلهای تیم میهمان ( اینجا یعنی دومی) باشه
و فرصت ارسال هم تا آغاز زده شدن سوت آغاز بازی.

و بعد طی مسابقه زیرنویس کنن که مثلا 500هزار تا کلا sms این بازی داشته و مثلا 200هزار نفر صفر-صفر پیش‌بینی کردن. و قرعه‌کشی تا این لحظه بازی بین این 200هزار نفر انجام میشه.
وقتی یکیشون یه گل زد با زیرنویس تصحیح بشه که تعداد مثلا 100هزارنفر 0-1 پیش بینی کردن و ...
همینجور تا آخر

اینجوری میدونین چه هیجانی بوجود میاد و دیگه اینجور خودشون رو هم ضایع نمیکنن و بدتر از اون گدایی sms
و مثلا جایزه 5میلیونی هر بار درنظر بگیرن و حداکثر بین 10 یا 12 نفر تقسیم کنن.

مثلا اگه اینجوری میشد فکر میکنین چند نفر بازی آلمان و استرالیا رو با اون نتیجش پیش بینی میکردن.
شاید 5 نفر و اون مبلغ بین اونا تقسیم میشد.