PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در بازی Rome Total War

لیلی پود
17-06-2010, 11:03
اگه کسی در مورد این بازی چیزی می دونه که منو راهنمایی کنه ممنون میشم جواب بده

هر کسی می تونه کمک کنه اول یه خورده در مورد بازی توضیح بده

جنون
18-06-2010, 19:58
سلام این دقیقا مشکل من هم هست.
هرچی ساختمون میسازم سریع می سوزن:41:
کسی هست کمک کنه؟

لیلی پود
19-06-2010, 13:03
البته یه چیز برای شما میدونم

اگه میخوای مردم شورش نکنن و شهر رو نسوزونن باید مردم رو راضی نگه داری

مثلا مالیات کم بگیری و تو شهرت نیرو و دیپلمات بزاری و ساختمون های مختلف توش بسازی ارامگاه های خوب بسازی

Hikan
19-06-2010, 14:33
تو این بازی انگلیسی ادم خوب باشه میتونه پیشرفت کنه!منم این بازی رو بازی کردم .بازی سختی هستش!

matrix_3s
20-06-2010, 11:51
منم این بازیو دارم
هیچی ازش نفهمیدم

لیلی پود
20-06-2010, 23:32
اگه دوست داشتی می تونم راهنماییت کنم من یه چیزایی میدونم

M A X I M U M
21-06-2010, 18:55
من این نسخه از سری محبوب توتال وار رو بعلاوه افزونه های Barbarian Invation و Alexander بازی کردم
مشکل داشتید در تاپیک مربوطه اعلام کنید کمکتون می کنم
تمام نکات داخل بازی رو میدونم

molaali
21-06-2010, 20:25
منم مدت هاست كه اين بازي رو انجام ميدم و تقريباً از همه جاش سر در ميارم اگر سوالي داريد خوشحال ميشم جواب بدم!

لیلی پود
21-06-2010, 23:53
ماشالله همه واردن

پس یکم منو راهنمایی کنید کلا بازی چجوریه قسمت هاشو کلا توضیح بدین

ممنون

molaali
22-06-2010, 10:02
ماشالله همه واردن
پس یکم منو راهنمایی کنید کلا بازی چجوریه قسمت هاشو کلا توضیح بدین
ممنون

سبك بازي استراتژيكي دوره اي است كه در آن روابط سياسي اقتصادي و فرهنگي و ... صورت ميگيرد و در زمان جنگ به استراتژيكي همزمان تغير پيدا مي كنه. كه امكان در اختيار داشتن ارتشي بزرگ را داريد

قسمت هاي بازي عبارتند از:
custom battle :1 : كه بازيه اصلي در اين جا قرار داره كه در ابتدا سه خانواده ي بزرگ رومي قابل انتخاب هستند تا با آن ها وارد بازي شويد. ولي با گرفتن سرزمين هاي مختلف و گسترش دادن مرز هاي خودي تمدن هاي جديد قابل انتخاب مي شوند(21 تمدن) .

2: quick battle: كه شما در اين قسمت ميتوانيد ارتش خود را انتخاب كنيد و وارد جنگ با قوم هاي ديگر شويد.

3: historival battle : كه نبرد هاي واقعي و تاريخي براي شما فراهم شده و ميتوانيد تاريخ را باز سازي كنيد!

اميدوارم توضيحاتم كافي بوده باشه. اگه اشكالي بود باز بگيد.

لیلی پود
23-06-2010, 00:26
می تونید کمی از قسمت های داخل بازی بگید

molaali
23-06-2010, 20:02
می تونید کمی از قسمت های داخل بازی بگید

مثلاً كجاها يكم واضح تر بگيد

لیلی پود
25-06-2010, 20:54
مثلا طرز بزرگ تر کردن شهر ها تبدیل روستا ها به شهر چگونگی ساخت منجنیق

عوامل نارضایتی مردم اینطور بحث ها طریقه ساخت شهر جدید

molaali
26-06-2010, 07:34
مثلا طرز بزرگ تر کردن شهر ها تبدیل روستا ها به شهر چگونگی ساخت منجنیق

عوامل نارضایتی مردم اینطور بحث ها طریقه ساخت شهر جدید

متوجه شدم
در ابتدا چند شهر در اختيار شما قرار مي گيره. براي پيشرفته كردن شهر شما بايد روي شهر كليك كنيد و بعد دكمه ي B رو فشار بديد در اين صفحه مكان هاي جديد براي ساخت نمايش داده ميشه كه پول و زمان ساخت نيز مشخص شده
با ساخت ساختمان هاي جديد شهر پيشرفت ميكنه براي ساخت منجنيق بايد مراحل ساخت تير اندازان رو يكي يكي طي كنيد يعني در ابتدا با ساخت ساختمان تير اندازان قلاب اندازان به وجود مي آيند بعد تير اندازان و .... تا به آخرين سطح برسد
اگر سطح ماليات زياد باشد و يا سربازان كمي در شهر وجود داشته باشند و يا با آمدن بلاياي طبيعي حاكم كاري نكند مردم كم كم ناراضي مي شوند و حتي ممكن است دست به شورش زده و انقلاب كنند!
براي بدست آوردن شهر هاي جديد بايد با ديگر قوم ها بجنگيد و قلمروي خود را اقزايش دهيد البته راه ديگر آن است كه توسط يك ديپلمات از آن ها بخواهيد. كه شهر را به شما بدهند كه معمولاً اين كار را انجام نخواهند داد!

اگر اشكالي بود در خدمتم.

masoud93
26-06-2010, 10:20
یه هفته دیگه بعد از کنکور بعد از چند ماه soltan دوباره میاد تو فروم و مشکل همتون رو حل میکنه.

لیلی پود
26-06-2010, 16:06
من الان تو دهکدم سرباز زیاد دارم مالیات هم کم میگیریم یعنی درجه مالیاتم روی low هست ولی مردم باز ناراضی هستند بلایای طبیعی که میاد باید چکار کرد من نمی دونم راهنماییم کنید

بعدش اون یکی نخسه رو شما بازی کردید که توش ساسانیان ایران هم داره ؟ نخسه ی بابارینه رو میگم

molaali
26-06-2010, 16:17
من الان تو دهکدم سرباز زیاد دارم مالیات هم کم میگیریم یعنی درجه مالیاتم روی low هست ولی مردم باز ناراضی هستند بلایای طبیعی که میاد باید چکار کرد من نمی دونم راهنماییم کنید

بعدش اون یکی نخسه رو شما بازی کردید که توش ساسانیان ایران هم داره ؟ نخسه ی بابارینه رو میگم

آيا اون شهر حاكم داره؟ چون يكي از دلايل ناراحتي مردم نبود حكمران در شهره.
اگه داره كه نمي دونم چون تا بخال براي من اين پيش نيامده.
اگه طائون آمد شهر رو قرنطينه كنيد اگه زلزله و ... اتفاق افتاد با گرفتن ماليات كم مردم رو راضي نگه داريد
همه ي اين ها رو كه گفتم خود بازي ميگه.

يه نسخه دارم اسكندر ولي بربرها ولي اين كه شما گفتيد رو ندارم. البته دشمن اصليه اسكندر ايرانيان هستند.

لیلی پود
26-06-2010, 16:51
من نمی دونم کی زلزله میاد کی طاعون میاد شهرم حاکم داره

شهر رو چجوری باید قرنطینه کرد ؟

منظورم نخسه ی Rome Babarine Invanson بود شما اینو دارید؟

تو نخسه اسکندر ایرانی هم هست چه سلسه هایی داره از ایران

molaali
26-06-2010, 20:18
من نمی دونم کی زلزله میاد کی طاعون میاد شهرم حاکم داره

شهر رو چجوری باید قرنطینه کرد ؟

منظورم نخسه ی Rome Babarine Invanson بود شما اینو دارید؟

تو نخسه اسکندر ایرانی هم هست چه سلسه هایی داره از ایران

هر موقع بلاياي طبيعي بياد كنار صفحه مي نويسه و شما متوجه مي شيد خود راوي هم مي گه.

براي قرنطينه كردن بايد تمام راه ها رو بايد بست و اجازه نداد كسي وارد و يا داخل شهر بشه.

بله اين نسخه رو دارم ولي زياد بازي نكردم.

لیلی پود
26-06-2010, 23:18
هر موقع بلاياي طبيعي بياد كنار صفحه مي نويسه و شما متوجه مي شيد خود راوي هم مي گه.

براي قرنطينه كردن بايد تمام راه ها رو بايد بست و اجازه نداد كسي وارد و يا داخل شهر بشه.

بله اين نسخه رو دارم ولي زياد بازي نكردم.

پس فکر میکنم همین بستن راه های شهر یکی از علل نارضایتی مردم هست چون من الان تمام راه ها رو بستم نمی دونم طاعون اومده یا نه
حاکم تو شهر دارم و چون با ترینر بازی میکنم از مردم اصلا مالیات نمیگیرم نیرو هم تا خره خره تو شهر ریختم الان 130 تا جنگ بردم و12 تا باختم

جوابمو تو نخسه اسکندر در پست قبلی ندادید ولی بازم ممنون اطلاعاتتون خیلی به دردم خرد اگه بازم چیزی در این رابطه ها میدونید منو بی خبر نزارید

sajjadorgadimi
14-04-2016, 19:37
ببخشید منم یه مشکل دارم
مشکل من اینه شهرم پر از سربازه و همچنین مردم هم کاملا راضین ولی نمیتونم ازشون مالیات بگیرم!!
مثلا ت اکثر شهر ها مبلغ مالیاتی رو که میگرم پایینش مینویه (مثلا 800 دینار)
اما تو چندتا از شهر هام (از جمله پایتخت) مالیت که نمیگیرم هیچ،تازه مردم ازم پول هم میگیرن!!(یعنی پایینش به جای 800 مینویسه 800-)
چیکار کنم؟؟؟
به مرور زمان بودجه هم به منفی صفر میرسه!
چیکار کنم؟؟
کمک کنید لطفا
ممنون
(در ضمن شهرم هم ژنرال داره)