PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروتکل IPv6 چیه و چطور باید ازش استفاده کرد؟

mehrdad38
17-06-2010, 10:04
سلام دوستان

برای من سوالی پیش اومده پروتکل IPv6 چیه و چه ویژگی هایی داره ؟ چطور باید تو ویندوز سون ازش استفاده کنم؟
برای من غیر فعاله باید چکار کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر:11:

ardalan_zapata
17-06-2010, 10:07
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شـیـفــو
17-06-2010, 15:08
سلام دوستان

برای من سوالی پیش اومده پروتکل IPv6 چیه و چه ویژگی هایی داره ؟ چطور باید تو ویندوز سون ازش استفاده کنم؟
برای من غیر فعاله باید چکار کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر:11:

مهرداد اين سرويس براي بيشتر شبكه كردن و يا بهتر بگم تقريبا كافي نت ها بدرد ميخورد سرويس ip ورژن6 جديدترين پروتكل اون هست كه با دادن دامنه اي پي در شبكه فعاليت ميكني در واقع براي كاربر اينترنت خانگي با يك سيستم در منزل هيچ كاربردي نداره
ولش كن قلك جون

V i r u s e r
17-06-2010, 15:28
مهرداد اين سرويس براي بيشتر شبكه كردن و يا بهتر بگم تقريبا كافي نت ها بدرد ميخورد سرويس ip ورژن6 جديدترين پروتكل اون هست كه با دادن دامنه اي پي در شبكه فعاليت ميكني در واقع براي كاربر اينترنت خانگي با يك سيستم در منزل هيچ كاربردي نداره
ولش كن قلك جون
اتفاقا در کافی نت هیچ کاربردی نداره چون تو کافی نت IPv4 کم نمیاد
در حال حاضز کسایی که از اینترنت استفاده می کنند داره زیاد میشه و IPv4 که فقط 3 میلیارد کاربر رو پوشش میده کم کم به انتهای خودش میرسه
IPv6 نوع جدیدی از ای پی هست که به صورت XXXX:XXXX:XXXX:XXXX:XXXX نوشته میشه که هر X یک عدد در مبنای 16 هست دیگه حساب کنید چهقدر پوشش میده

نحوه ی فعل کردنش هم به اینصورت هست که زنگ میزنید ISP می گید که تجهیزاتشو بیارن که اونا هم میگن 100 سال دیگه انجام میشه:31:
و تنها کاری که شما باید بکنید اینه که صبر کنید تا خودش فعال شه

mehrdad38
17-06-2010, 16:33
IPv4 فکر کنم انتهای سال 2010 به اتمام می رسه.:20:

شـیـفــو
19-06-2010, 03:14
IPv4 فکر کنم انتهای سال 2010 به اتمام می رسه.:20:
تا 2012 كه دنبا بتركه تموم نميشه نگران نباش
اقا بهت گفتم اسم منو از اون تايپيك پاك كن الان 48 ساعت گذت منم اسمتو مينويسم با همون فونت خودت شروع كرديا
مهرداد شهبازي