PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Devil May Cry 3: Dante's Awakening

صفحه ها : [1] 2 3 4

M E H D I
18-04-2006, 13:52
سلام

بازی امروز یعنی 18 آپریل پخش شده. احتمالا توی دو سه روز آینده همه بتونن بازی رو بگیرن. تمام مشکلات و بحثهای راجع به این بازی رو اینجا دنبال کنین. :happy:

M E H D I
18-04-2006, 14:04
اين هم اولين wallpaper كه از اين بازي هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
18-04-2006, 14:22
سلام
بازي رو UbiSoft تبديل كرده ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H D I
18-04-2006, 14:27
سلام
بازي رو UbiSoft تبديل كرده ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله امين جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
18-04-2006, 14:46
بله امين جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس به زودي بايد منتظر RE4 باشيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
18-04-2006, 14:49
بچه ها حتما بازي كنيد خيلي بازي باحاليه من خودم تو ps2 سه بار رفتم آخرش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دموهاش كه خيلي باحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آهنگ هاي متن بازي ام كه آخرشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gagsta
18-04-2006, 18:37
بازی برای Pc اومده یا برای Ps2 ؟

Amin
18-04-2006, 18:58
بازی برای Pc اومده یا برای Ps2 ؟
سلام
براي PS2 كه قبلا اووومده بود
براي كامپيوتر تازه اووومده :rolleye:

Gagsta
18-04-2006, 22:36
ایول یه لینک دانلد دارید. اگه ترنت باشه که خیلی‌ بهتره

M E H D I
18-04-2006, 22:44
ایول یه لینک دانلد دارید. اگه ترنت باشه که خیلی‌ بهتره

هنوز لينكي از بازي نيست. آخه تازه امروز دادن بيرون. فردا يا پس فردا احتمالا ميشه پيدا كرد لينكاشونو.

Master
19-04-2006, 22:59
چی شد اومد ؟
مشخصات سیستم مورد نیاز (حداقل ):
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad

*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سری کارتهای گرافیکتونو تطبیق بدین . این یوبی سافت مسخره معلوم نیست چیکار کرده . احتمال اجرای بازی رزیدنت ایول 4 و دول می کرای 3 با کارتهای سیری ی فورس 5 تا حدودی در پردهی ابهامه . یعنی کارتهای 5200 و 5500 و 550Q . از طرفی گفته FX سری هاش ساپورت میشه . ما که چیزی نفهمیدیم . این سری 5 هم چزو سری FX هستش ولی نمی دونم چرا مشخصا نام نبرده . مثله سر ی 6 و 7 جی فورس . اینم بگم کخه در نسخهی رزیدنت اویل 4 بازی تا حدودی فرق کرده مراحلی اضافه شده (5 تا با ایدا می رین ) چند تا غول بی شاخ و دمم اضافه شده . و قابلیت باز کردن لباس برای لیون و اون دختر ریس جمهور که اسمش یادم نیست هم به بازی اضافه شده ...

Master
20-04-2006, 09:43
پست بالا رو بخونید کف کنید

M E H D I
20-04-2006, 14:08
سری کارتهای گرافیکتونو تطبیق بدین . این یوبی سافت مسخره معلوم نیست چیکار کرده . احتمال اجرای بازی رزیدنت ایول 4 و دول می کرای 3 با کارتهای سیری ی فورس 5 تا حدودی در پردهی ابهامه . یعنی کارتهای 5200 و 5500 و 550Q . از طرفی گفته FX سری هاش ساپورت میشه . ما که چیزی نفهمیدیم . این سری 5 هم چزو سری FX هستش ولی نمی دونم چرا مشخصا نام نبرده . مثله سر ی 6 و 7 جی فورس . اینم بگم کخه در نسخهی رزیدنت اویل 4 بازی تا حدودی فرق کرده مراحلی اضافه شده (5 تا با ایدا می رین ) چند تا غول بی شاخ و دمم اضافه شده . و قابلیت باز کردن لباس برای لیون و اون دختر ریس جمهور که اسمش یادم نیست هم به بازی اضافه شده ...

كارت گرافيك سري FX يعني اينكه FX5200 و FX5500 و ... هم ساپورت ميشن. اما اين كه نوشته سري 6 و 7 منظورش FXها نيست. GeForce6 و GeForce7 منظورشه.

kkain-blood
21-04-2006, 20:07
اکثر بازیها حتی قبل از تاریخ انتشار رسمی تو ایران توزیع میشدن ولی این بازی بعد از چند روز هنوز خبری ازش نیست مثلا شرکت تکین لیست بازیهایی که به زودی منتشر میکنه رو میزاره تو سایتش ولی از این بازی چیزی نگفته نکنه باز مشکل کرک داره؟

M E H D I
21-04-2006, 20:20
اکثر بازیها حتی قبل از تاریخ انتشار رسمی تو ایران توزیع میشدن ولی این بازی بعد از چند روز هنوز خبری ازش نیست مثلا شرکت تکین لیست بازیهایی که به زودی منتشر میکنه رو میزاره تو سایتش ولی از این بازی چیزی نگفته نکنه باز مشکل کرک داره؟

سلام

علت اين كه اين بازي تو ايران پخش نشده اينه كه اصلا لينكي واسه اون وجود نداره توي اينترنت. اميدواريم سريع تر يه لينك پيدا بشه تا داونلود كنن و پخش كنن اين بازي رو. يه علت ديگش هم اين هست كه اين بازي خيلي بي سر و صدا پخش شد تو كل دنيا و خيليا اصلا نفهميدن اين موضموع رو.

قفل اين بازي نبايد مشكلي داشته باشه تا اون حدي كه ما مي دونيم. احتمالا SecuRom باشه.

kkain-blood
21-04-2006, 23:30
سلام

علت اين كه اين بازي تو ايران پخش نشده اينه كه اصلا لينكي واسه اون وجود نداره توي اينترنت. اميدواريم سريع تر يه لينك پيدا بشه تا داونلود كنن و پخش كنن اين بازي رو. يه علت ديگش هم اين هست كه اين بازي خيلي بي سر و صدا پخش شد تو كل دنيا و خيليا اصلا نفهميدن اين موضموع رو.

قفل اين بازي نبايد مشكلي داشته باشه تا اون حدي كه ما مي دونيم. احتمالا SecuRom باشه.

منم اميدوارم تا زودتر اين بازي پخش بشه چون خيلي عاشق اين بازيم!

Gagsta
22-04-2006, 00:21
دوستان این بازی در تاریخه 15-05-2006 وارد بازار اورپا می‌شه

kkain-blood
23-04-2006, 00:00
دوستان کسی میتونه تا قبل از انتشار این بازی یه توضیح کوتاه راجب داستان بازی در شماره های قبل بده؟

Mehrshad-msv
24-04-2006, 00:25
من داستان بازي رو به طور خلاصه برات مي گم davil my cry 3

بازي راجعه به دوتا گردنبند با دو پلاك متفاوت هستش كه يكي دست دانته وديگري دست برادرش كه تو اين بازي دشمن شماست
وهركسي كه هردوگردنبندوداشته باشه داراي قدرت خدايي خواهد بود كه تو اين بازي مثل همه بازي هاي ديگه شما نقش مثبت بازي هستيد بازي از اونجا شروع مي شه كه دانته داخل محل كار شخصيشه وناگهان خدمتگذار برادرش كه مرد مرموزي هستش ظاهر ميشه.
اون مي گه كه برادر شما برگشته واون نصفه ديگه گردنبندومي خواد كه دانته يعني شما مخالفت مي كنيد كه تا به خودتون مي جنبيد مي بينيد كه يارو غيب شده و شخصيت هاي پليد بازي خفتتون مي كنن .
مرحله بعد ازاينجاست كه شما بايد خودتونو به بالاي ي برج خفن باحال برسونيد خلاصه پس ازكشتن چندتا غول خفن كه اوليش يه سگه سه سره (فكركنم) كه اينجا آهنگ بازي اينقدر تميز مي شه كه تا وولوم ندي حال نميده ...كه بعد ازكشتن غول يا به قول بعضيها رئيس اول بازي بدبختيياتون تازه شروع مي شه چرا؟؟؟؟؟؟ چون با يه دختره خفن آشنا مي شين كه اصلا پا نمي ده وخودش يه پا دويل ماي كرايه .
ازاين مرحله به بعدشما سه تا دشمن داريد 1-دختره
2-باباش كه همون خدمتگذار برادردانته باشه
3-برادرتون
توي اين قسمتا هم چند تا مرحله خفن با غولاي خفن هست كه بايد رد كنيد.
خلاصه آخربازي شما بادختره رفيق مي شيد (طورش مي زنيد) البته بعدازيه مبارزه توپ...
بعد حال پدر دختررو مي گيريد البته تو يه دنياي عجيب غريب كه دوباره باغولا روبرو بايد بشيد آقا اينجاش ته حاله خيلييييييييي حال ميده....
ب عد هم حال برادرتون مي گيرين كه اينجاي بازي پدر درميياره خيلي سخته چون قدرت برادر شما خيلي بيشتره ولي اونطور كه تو آخره دموام نشون مي ده برادرتون درواقع پيروزاصلي ميدون مبارزست كه گردنبندو بدست مي ياره و يه تيراژ پاياني قشنگ ومنحصر به فرد كه تو هيچ بازي نديديد نميگم كه حالش از بين نره (تو كف بمونيد)

به نظر من:
1-بازي هيچ ايرادي نداره.
2-دموهاش اينقدر قشنگن كه آدم قلقلكش مي ياد.
3-سرعت وگرافيك با توجه به زمان ساختش (يك سال قبل!!) حرف نداره.
4-بازم دموهاش وآهنگاش(خيلي خيلي خيلي قشنگن هيچ جا نمونشو نديدين...)
5-واينقدر فنا-اسلحه ها-مراحل وغيره وغيره متنوه اند كه آدم 50 بارم بره آخرش بازم بازي براش تازگي داره.
درآخرم اينو بگم به خاطر اين داستان ورژن هاي قبلي بازيو نگفتم چون اونا هيچ داستان مشخص و جذابي ندارن (فقط بكش بكشه)

kkain-blood
24-04-2006, 00:48
ممنون crazyولي مطمعني version هاي قبلي داستان ندارن؟ البته اگه داستان اين بازي به version هاي قبل ربط نداشته باشه خوب ....مهم نيست !
من چون ps2ندارم قبلي ها رو بازي نكردم ميخواستم راجب شخصيتهاش بدونم و داستانهاي قبلش!ولي به هر حال بازم ممنون

Mehrshad-msv
24-04-2006, 15:12
سلام
اينم يه عكس از شخصيتهاي اصلي بازي davil my cry 3:
اولي از سمت چپ باباي دخترست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومي برادر دانتست كه دشمن اصلي شما تو بازيه و چند بار تو بازي باحاش مبارزه ميكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سومي خود دانتست كه آخرت جذبست (شخصيت خيلي جالبي تو بازي داره) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چهارمي هم دخترست ببين ناكردار عجب جيگريه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[img=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] of devil_may_cry_3_rigell_015-1-th.jpg] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] of devil_may_cry_3_rigell_015-1.html)

Master
24-04-2006, 18:18
ممنونمكريزي جان جالب بود .

Mehrshad-msv
24-04-2006, 18:59
ممنونمكريزي جان جالب بود .

خواهش مي كنم قابلي نداشت... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H D I
26-04-2006, 23:08
سلام

يه خبر ميگم كه درسته از يه لحاظ بده ولي از يه لحاظ ديگه خوبه. بديش اينه كه به اين زودي منتظر اين بازي نباشين. خوبيش اين كه منتظرش باشين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا خبر. تاريخ عرضه اين بازي كلا به تعويق افتاده. حالا نمي دونم مشكل داشته يا يه چيز ديگه. به هر حال الان ديگه از بازارها هم فكر كنم جمع شده و تاريخ جديدي كه اعلام شده May 23 هست. داشتيم كم كم نا اميد ميشديم از اين بازي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
27-04-2006, 08:46
چي مي . اونم 23 مي . بابا يهو بگو بيخيال ديگه . مرگ بر اين استكبار جهاني كپ كام . اين سوني !!!!!!!!!!!!!!

Mehrshad-msv
21-06-2006, 14:11
اين بازي 50سال پيش براي پي اس 2 اومد پس چرابراي پي سي تبديلش نمي كنن.اين گيم اسپاتم كه هرروزيه تاريخي مي ده....

لطفااگه كسي تاريخ دقيقه انتشاراين بازي رومي دونه يه ندابده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/cry.gif

M E H D I
21-06-2006, 23:17
آخرين تاريخي كه اعلام شده:

امريكا: 1 سپتامبر 2006
اروپا: 30 ژوئن 2006 يعني 9 روز بعد.

البته من به هيچ كدوم اميدوار نيستم :sad:

NFSMW
24-06-2006, 13:51
امیدوار باش که بازی تو 5 سی دی با قفل سکروم منتشر شد

piishii
24-06-2006, 14:15
سلام.
جدی بازی اومد ؟؟
کدوم شرکت پخش کرده ؟
من توی شبکه گیم وان تبلیغشو دیدم اما برای پی سی نزده بود که .

M E H D I
24-06-2006, 15:02
سلام.
جدی بازی اومد ؟؟
کدوم شرکت پخش کرده ؟
من توی شبکه گیم وان تبلیغشو دیدم اما برای پی سی نزده بود که .

من نديدم كسي پخش كنه. اما من از ديروز دارم داونلود مي كنم خودم. البته چون تورنت هست و اينترنت من هم خيلي داغونه اين چند روزه يه خورده اذيت مي كنه.

NFSMW
24-06-2006, 17:39
هم تكين پخش كرده هم پرديس من فعلا بازي رو نگرفتم ولي ديدم كه بازي بود

NFSMW
24-06-2006, 17:44
یکم میشه در مورد بازی توضیح بدید چه جوری هست

Mehrshad-msv
25-06-2006, 00:21
یکم میشه در مورد بازی توضیح بدید چه جوری هست

ماكه هرجامي ريم ميگن نيومده شماكجاديدي اومده .....؟

درباره بازي كه صفحه هاي قبل توضيح داديم :)

Amin
25-06-2006, 01:36
سلام
مثل اينكه جدي جدي بازي اوووومد
اينم لينك دانلود

Devil May Cry 3 - Special Edition

Devil May Cry 3 - Special Edition

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amin
25-06-2006, 16:49
لينكهاي جديد بازي

Devil May Cry 3 Special Edition PC iSO

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
براي ديدن كاور بازي در اندازه واقعي بر روي آن كليك كنيد

Genre: Fantasy Action Adventure

more info & screens:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tion

1. Unpack the release with WinRAR or equivalent
2. Burn in a120, burn with rmps checked, install DT4 with
vdrives disabled, and enable rmps emulation in DT4.
alternative option is mounting the image with Daemon-Tools
with securom loader.
3. Install, use this serial : du67120631759495
4. Play

NFSMW
25-06-2006, 16:56
من از اينجا بازي رو گرفتم
پاساژ اعلائدين طبقه اول نرم گستر نمايندگي تكين هست

*hamedkhatar*
03-07-2006, 16:08
سلام
امروز تو اصفهان تازه شركت علي بابا پکش رو داد بیرون تو 6 تا سی دی
اصفهان چقدر بازیا رو دیر میزنند :sad:
گرافیکش قشنگه؟

Gagsta
03-07-2006, 17:01
گرافیکش مثل PS2 هست شما فقط میتونید resolution رو عوض کنید.

m_r1986
06-07-2006, 15:17
دارم دیوانه میشم کمک کنید تو یه مرحله گیر کردم اعصابم را ریخته بهم .

این سیو من : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مرحله را برای من رد کنید ممنون میشم .

mohyad
07-07-2006, 16:21
موقع اجرای بازی Devil May Cry 3 پیغام خطای زیر رو میده :
A required security module can not be activated. This program can not be executed.
لطفا راهنمایی کنید بدجوری گیر کردم تو کف بازی موندم

AmirArdawan
07-07-2006, 16:36
سلام بچه ها
من رسيدم به او پسره. اما همش ازش شكست مي خورم. كسي ترينر يا كد تقلب بازي را داره؟ اصلاَ اومده؟

mohyad
07-07-2006, 17:11
یکی به داد من برسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
" موقع اجرای بازی Devil May Cry 3 پیغام خطای زیر رو میده :
A required security module can not be activated. This program can not be executed.
لطفا راهنمایی کنید بدجوری گیر کردم تو کف بازی موندم "

mohyad
07-07-2006, 19:53
لينكهاي جديد بازي

Devil May Cry 3 Special Edition PC iSO

براي ديدن كاور بازي در اندازه واقعي بر روي آن كليك كنيد

Genre: Fantasy Action Adventure

more info & screens:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tion

1. Unpack the release with WinRAR or equivalent
2. Burn in a120, burn with rmps checked, install DT4 with
vdrives disabled, and enable rmps emulation in DT4.
alternative option is mounting the image with Daemon-Tools
with securom loader.
3. Install, use this serial : du67120631759495
4. Play

لطفا راهنمایی کنید بدجوری گیر کردم تو کف بازی موندم

m_r1986
07-07-2006, 20:36
اینم ترینر بازی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gagsta
07-07-2006, 21:47
دوستان این سایت رو هتمن تو قسمت favorites قرار بدین چون جدیدترین کرک ها و ترینر ها اینجا میاد:

Gamecopyworld ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وارد سایت شودین برین در قسمت Search GCW و اسم بازیتونرو بنویسید.

Gagsta
07-07-2006, 21:51
یکی به داد من برسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
" موقع اجرای بازی Devil May Cry 3 پیغام خطای زیر رو میده :
لطفا راهنمایی کنید بدجوری گیر کردم تو کف بازی موندم "

شما به کرک احتیاج دارین, از همین سایت بالایی‌ میتونید پیداش کنید

Mehrshad-msv
08-07-2006, 21:15
سلام

بالاخره بعدازچندماه انتظارودربه دري بازيروگرفتم .باهزاربدبختي كركش كردم ولي چه فايده ubisoft واقعا ترزده به بازي (شرمنده چون كلمه اي بهترازاين پيدانكردم) ....

آقاحالابه هرحال شماام باكنترل(gamepad) بازي مشكل داريد بگيد ببينم اين فقط مشكل من يامشكل شماام هست (باآنالوگ چپ بالاپايين ميره باآنالوگ راست چپ راست گيم پدم عوض كردم بازهمين مشكل هست :blink: )
باكيبوردكه نميشه بازي كرد مگه بازي كانتره!ديگه كلافه شدم لطفا يكي راهنماييم كنه

M E H D I
08-07-2006, 21:54
سلام

بالاخره بعدازچندماه انتظارودربه دري بازيروگرفتم .باهزاربدبختي كركش كردم ولي چه فايده ubisoft واقعا ترزده به بازي (شرمنده چون كلمه اي بهترازاين پيدانكردم) ....

آقاحالابه هرحال شماام باكنترل(gamepad) بازي مشكل داريد بگيد ببينم اين فقط مشكل من يامشكل شماام هست (باآنالوگ چپ بالاپايين ميره باآنالوگ راست چپ راست گيم پدم عوض كردم بازهمين مشكل هست :blink: )
باكيبوردكه نميشه بازي كرد مگه بازي كانتره!ديگه كلافه شدم لطفا يكي راهنماييم كنه

خوب فعلا هميني كه هست :biggrin: من به همين كنترل عادت كردم و دارم بازي مي كنم. مال من هم آنالوگ راست حركت ميده :laughing: يا بايد به همين عادت كنين يا اينكه چند ماه صبر كنين تا شايد يوبي سافت يه فكري واسه اين بكنه و يه Patch واسش درست كنه. راستي مال من فيلمهاي اول بازي رو هم نشون نميده با اين كه همشون هستن تو پوشه بازي :happy:

Mehrshad-msv
09-07-2006, 03:14
خوب فعلا هميني كه هست :biggrin: من به همين كنترل عادت كردم و دارم بازي مي كنم. مال من هم آنالوگ راست حركت ميده :laughing: يا بايد به همين عادت كنين يا اينكه چند ماه صبر كنين تا شايد يوبي سافت يه فكري واسه اين بكنه و يه Patch واسش درست كنه. راستي مال من فيلمهاي اول بازي رو هم نشون نميده با اين كه همشون هستن تو پوشه بازي :happy:

مهدي جان واقعاممنون كه اينقدرزودبه دادكاربراميرسي :biggrin: مديرفقط آقامهدي.....

حالايعني واقعااينااينقدرعقلشون كمه كه توتبديل يه بازي سوتي به اين تابلويي دادن...آفتابرم اينجوري تبديل نميكنن والا :blink:

بازم ممنون...خيالم راحت شدكه مچل ازمن نبوده :biggrin:

amir_abbas_davoodi
09-07-2006, 11:35
اینم ترینر بازی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
متاسفانه اين لينكي كه گذاشتيد ويروسيه و سيستم من اونو اجرا نمي كنه. اگه لينكه ديگه اي هست كه بذاريد ممنون مي شم.

mohyad
10-07-2006, 19:37
سلام بچه ها
من رسيدم به او پسره. اما همش ازش شكست مي خورم. كسي ترينر يا كد تقلب بازي را داره؟ اصلاَ اومده؟
من هم مشکل تو رو پیدا کردم اگه تونستی ردش کنی به من هم بگو چطوری؟

M E H D I
11-07-2006, 10:51
من هم مشکل تو رو پیدا کردم اگه تونستی ردش کنی به من هم بگو چطوری؟

سلام

اگه منظورتون مبارزه با ويرژيل هست :blink: كه اين اصلا سخت نبود و من همينجوري بار اول بردمش. فقط بايد ضربه بزنين و فرار كنين. اما اگه منظورتون جاي ديگه هست بگين تا راهنمايي كنم.

m_r1986
11-07-2006, 14:37
mehdi جان من اونجا که دیوار خراب شده میری داخل دو تا از این قفس های گرد که داخلش کله اسکلت هستش از سقف آویزان هستند گیر کردم هر چی میزنم نمیشکنند باید با چی بزنی با کدوم یک از اسلحه هاش باید بزنی تا خراب بشه . راهنمایی کنی ممنون میشم .

Atman
11-07-2006, 15:58
mehdi جان من اونجا که دیوار خراب شده میری داخل دو تا از این قفس های گرد که داخلش کله اسکلت هستش از سقف آویزان هستند گیر کردم هر چی میزنم نمیشکنند باید با چی بزنی با کدوم یک از اسلحه هاش باید بزنی تا خراب بشه . راهنمایی کنی ممنون میشم .

دوست عزيز
بايد به هر دو تا همزمان ضربه بزني تا به هم بخورند توجه كن بايد به هم بخورند وگرنه تا صبح بزنيشون هيچي نميشه!
;)

m_r1986
11-07-2006, 16:36
ghost dog جان ممنون از راهنمایی که کردی .

bayern
12-07-2006, 11:36
سلام
یکی بمن بگه وقتی میخوای از بازی بیای بیرون چه کلیدی رو باید بزنیم ... من هر کاری کردم نتونستم از بازی خارج بشم
لطفآ کمک کنید

bayern
12-07-2006, 11:37
سلام
یکی بمن بگه وقتی میخوای از بازی بیای بیرون چه کلیدی رو باید بزنیم ... من هر کاری کردم نتونستم از بازی خارج بشم
لطفآ کمک کنید

bayern
12-07-2006, 11:42
سلام
لطفآ کمک کنید

M E H D I
12-07-2006, 23:26
سلام
لطفآ کمک کنید

سلام

شما Alt+F4 رو بزنين مشكلتون حل ميشه ;)

C.GAM3R
13-07-2006, 16:55
سلام بروبچز گیمر
من یه جاش گیر کردم کسی میتونه کمک کنه؟
تو مرحله 17 وقتی که از همه ی فنرها میپری بالا بعدش میرسی یه جایی که چند تا در هست من رسیدم به اتاقی که یه مشت جعبه هستن هی بالا پایین میشن بعد تو اون اتاق هم میرم یه اسکلت هست میکشم ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم یکی کمک کنه

bayern
14-07-2006, 20:08
سلام
مهدی جان خیلی ممنون

Morteza4SN
15-07-2006, 10:34
بچه ها من می خوام بازی رو بخرم ولی مثل اینکه کنترل بازی مشکل داره ... اگه خیلی خرابه بگید نخرمش....

M E H D I
15-07-2006, 10:41
سلام بروبچز گیمر
من یه جاش گیر کردم کسی میتونه کمک کنه؟
تو مرحله 17 وقتی که از همه ی فنرها میپری بالا بعدش میرسی یه جایی که چند تا در هست من رسیدم به اتاقی که یه مشت جعبه هستن هی بالا پایین میشن بعد تو اون اتاق هم میرم یه اسکلت هست میکشم ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم یکی کمک کنه

سلام

از روي جعبه ها بايد برين بالا. دو تا در هست كه دومي يه خورده سخت هست رسيدن بهش اما به هر حال راه از اونجاست.

بچه ها من می خوام بازی رو بخرم ولی مثل اینکه کنترل بازی مشکل داره ... اگه خیلی خرابه بگید نخرمش....

اگه با دسته بازي كنين زياد مشكل نداره. فقط مشكل اينه كه به جاي اينكه با آنالوگ چپ حركت كنه با آنالوگ راست حركت مي كنه. اگه با كيبورد هم بازي كنين ميشه با برنامه درست كرد حركت رو. اما بعد از دو سه مرحله عادت مي كنه آدم و زياد مشكلي نداره. بازي خيلي جالبي هست ;)

Rohan
15-07-2006, 13:15
سلام
من تازه عضو شدم اميدوارم دوستان خوبي براي هم باشيم
دوستان من اين بازي را خريدم با مارك Alibaba كه 6 سي دي هم هست
ولي متاسفانه سيستم من اين بازي را ساپورت نكرد يعني اجرا شد اما صفحه مانيتور
سياه بود اما دمو هاي خوبي داشت.

C.GAM3R
15-07-2006, 17:16
سلام

از روي جعبه ها بايد برين بالا. دو تا در هست كه دومي يه خورده سخت هست رسيدن بهش اما به هر حال راه از اونجاست.

یعنی تو همون اتاقی که جعبه ها هستن دوتا در هست؟
ببین یه مجسمه اونجا هست که تو دستاش یه آتیش سفید هست ولی نمیدونم با چه شمشیری داغونش کنم

Vmusic
15-07-2006, 17:37
اين نسخه كامپوترش چطوره آخر بخريم يا نه

amir_abbas_davoodi
15-07-2006, 17:48
با سلام
من اگه اشتباه نکنم توي مرحله 16 گير کردم. اونجايي که توي مرحله قبل از آسانسور مياي بالا و بعد وارد مرحله بعد ميشيم. يک درب قرمز سمت چپه که 2 تا شي توش پيدا کردم. يک درب آبي هم سمت راسته که توش 1 شي پيدا کردم. بعد ديگه نمي دونم چه کار بايد کنم. اگه ميشه دقيق توضيح بدين. ممنونم

M E H D I
15-07-2006, 17:54
با سلام
من اگه اشتباه نکنم توي مرحله 16 گير کردم. اونجايي که توي مرحله قبل از آسانسور مياي بالا و بعد وارد مرحله بعد ميشيم. يک درب قرمز سمت چپه که 2 تا شي توش پيدا کردم. يک درب آبي هم سمت راسته که توش 1 شي پيدا کردم. بعد ديگه نمي دونم چه کار بايد کنم. اگه ميشه دقيق توضيح بدين. ممنونم

به روبروي در آسانسور برين يه ديوار هست كه وسطش باز هست. اونجا اگه فعال كنين دو تا جا هست كه اون چيزهايي رو كه پيدا كردين توشون ميذارين و در باز ميشه.

یعنی تو همون اتاقی که جعبه ها هستن دوتا در هست؟
ببین یه مجسمه اونجا هست که تو دستاش یه آتیش سفید هست ولی نمیدونم با چه شمشیری داغونش کنم

بلي دو تا در هست. يكي پايين هست كه راحت ميشه بهش رسيد اما يكي هم هست كه بالاست و يه خورده سخته رسيدن بهش. در مورد اون اسكلت ها بايد بگم كه اونها فقط براي امتياز و البته زياد شدن جون شما هست. اوني كه توي دستش آتيش سفيد هست بايد از اون دستكش ها و چكمه هاي آهني استفاده كنين.

C.GAM3R
16-07-2006, 00:55
من با دستکشا هم امتحان کردم نشکست
تازه در پایین رو هم ندیدم
همچنین در بالا هم وقتی میرم تو اتاق بعدی اسکلته رو میکشم بعد میرم تو در بعدش نمیدونم چیکار کنم
جون من اینو بگو وقتی از در رفتم چیکار کنم هیچ راهی نداره

Mehrshad-msv
16-07-2006, 01:05
من با دستکشا هم امتحان کردم نشکست
تازه در پایین رو هم ندیدم
همچنین در بالا هم وقتی میرم تو اتاق بعدی اسکلته رو میکشم بعد میرم تو در بعدش نمیدونم چیکار کنم
جون من اینو بگو وقتی از در رفتم چیکار کنم هیچ راهی نداره

C.GAM3R جان شما بايد لول اون دستكشاروببري بالا تابتوني همه اون شمعايي كه تودست اسكلت هست وخاموش كني چون براي هرلولش (يهني همون لول b-a-crazy-s و... بايدازفناي متنوع استفاده كني كه ميتوني تو قسمت actionاينارو(فناروتهيه كني ) بايدپول خرج كني ديگه :biggrin:

درضمن بايدخيلي سريه وسرعتيومتنوع ضربه بزني كه اگه نتونستيم زيادمهم نيست چون بهت لوح آبي ميده .....فقط همين!!

دررابطه بااون درم من يادم نميادبايدوايستي برسم به اون مرحله بعد بهت ميگم شايدم تااونموقع يكي به دادت رسيد.

ولي فكركنم آقا مهدي درست ميگن يه درم بالاي اون دروسطي هست كه اونجارسيدن كارخيلي سختيه.....مخصوصاباكيبورد :sad:

شرمنده فقط همينايادم بود :blush:

C.GAM3R
16-07-2006, 04:23
دستت درد نکنه ولی بازم قانع نشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avrinstar
16-07-2006, 16:31
ممنون crazyولي مطمعني version هاي قبلي داستان ندارن؟ البته اگه داستان اين بازي به version هاي قبل ربط نداشته باشه خوب ....مهم نيست !
من چون ps2ندارم قبلي ها رو بازي نكردم ميخواستم راجب شخصيتهاش بدونم و داستانهاي قبلش!ولي به هر حال بازم ممنون
بچه ها من بازي رو اجرا كردم ولي محيط تاريك و فقط چشماي شياطين ديده مي شود . اگه ميتونين كمك كمممممممممك :sad:

M E H D I
17-07-2006, 10:07
دستت درد نکنه ولی بازم قانع نشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اين هم عكسهاي اون قسمت:

اينجا يه جعبه مياد كه مي چرخه. بايد روي اون بپرين و روي جعبه راه برين تا از روش نيوفتين:

جعبه ها يه حالت مارپيچي اينجا تشكيل دادن كه بايد روي اونها بپرين:

و اين هم در:

kkain-blood
17-07-2006, 11:48
اقا اين مشكل gamepadرو نميشه حل كرد؟!!!

M E H D I
17-07-2006, 11:57
اقا اين مشكل gamepadرو نميشه حل كرد؟!!!

من توي چند تا فروم خارجي ديدم يه چيزهايي نوشتن اما من امتحان كردم نشد. اونا همشون يه كاري كرده بودن كه تنظيمات كيبورد عوض بشه كه راحت بازي كنن بازي رو.

kkain-blood
17-07-2006, 13:41
من توي چند تا فروم خارجي ديدم يه چيزهايي نوشتن اما من امتحان كردم نشد. اونا همشون يه كاري كرده بودن كه تنظيمات كيبورد عوض بشه كه راحت بازي كنن بازي رو.
ميشه لينكش رو بدي شايد شد!

apoosh
18-07-2006, 11:26
سلام بچه ها ، من این بازی را خریدم اما نمی تونم بازی کنم!!بعد از نصب پیغام خطا می ده که FAILED TO FIND A SUITABLE VIDEO SETTING
بعدش هم یک Erorr مي ده
سيستمم پنتيوم 4 است(1.7)
رم 512
گرافيك 128
لطفا يكي كمكم كنه تا چه كنم، خیلی دوست دارم که بازیش کنم

C.GAM3R
18-07-2006, 14:48
اقا مهدي دمت گرم کاملا فهميدم ولي خدايي خيلي سخته

M E H D I
18-07-2006, 19:28
ميشه لينكش رو بدي شايد شد!

سلام

من راستش الان لينك اون رو پيدا نكردم مثل اين كه تاپيكش پاك شده اگه پيدا كردم ميذارم. برنامه اي كه اونها گفته بودن استفاده كنين اينها بودن. من لينك مستقيم نمي ذارم كه توضيحات رو هم بخونين اگه خواستين:

اين آخري خيلي كامل هست برنامش و يه جور برنامه نويسي هست در واقع. اما من هر چي تلاش كردم نتوستم كاري باهاش بكنم.

سلام بچه ها ، من این بازی را خریدم اما نمی تونم بازی کنم!!بعد از نصب پیغام خطا می ده که FAILED TO FIND A SUITABLE VIDEO SETTING
بعدش هم یک Erorr مي ده
سيستمم پنتيوم 4 است(1.7)
رم 512
گرافيك 128
لطفا يكي كمكم كنه تا چه كنم، خیلی دوست دارم که بازیش کنم

مدل كارت گرافيكتون چي هست؟

C.GAM3R
18-07-2006, 19:41
میتونم یه سوال بکنم؟
مشکل شما تو کنترل چیه چون من هیچ مشکلی ندارم!

apoosh
19-07-2006, 20:05
سلام

من راستش الان لينك اون رو پيدا نكردم مثل اين كه تاپيكش پاك شده اگه پيدا كردم ميذارم. برنامه اي كه اونها گفته بودن استفاده كنين اينها بودن. من لينك مستقيم نمي ذارم كه توضيحات رو هم بخونين اگه خواستين:

اين آخري خيلي كامل هست برنامش و يه جور برنامه نويسي هست در واقع. اما من هر چي تلاش كردم نتوستم كاري باهاش بكنم.

مدل كارت گرافيكتون چي هست؟

مدلش Geforce MX4000L است،لطفا اگه راهی داره کمکم کنید تا بتونم بازیش کنم

M E H D I
19-07-2006, 21:26
مدلش Geforce MX4000L است،لطفا اگه راهی داره کمکم کنید تا بتونم بازیش کنم

متاسفانه كارت شما اين بازي رو ساپورت نمي كنه :sad:

فقط اينها ساپورت ميشن

t2t
19-07-2006, 22:37
من تو مرحله 5 گیر کردم ! پس از کشتن دلقکه تو ساختمون چیکار کنم ؟

star_blue
20-07-2006, 00:11
سلام
دوستان كاري براي كيبورد نميشه كرد؟
يعني جاي دكمه هاي حركت كه w,a,s,d هست رو با چهار جهت بشه عوض كرد؟
منظورم همون كليد هاي arrow هست
باي

ali_md
20-07-2006, 00:49
سلام.تازه dmc3 رو نصب كردم با كلي مكافات.
بازيه خوبيه يا نه؟
تو تنظيماتش چيكار كنم راحتتر ميتونم بازي كنم؟
ماوس تو تنظيماتش نيست؟
با alt+f4 بيرون نمياد.چيكار كنم؟
منتظرم شديدا چون ديروز نصبش كردم.

M E H D I
20-07-2006, 10:34
من تو مرحله 5 گیر کردم ! پس از کشتن دلقکه تو ساختمون چیکار کنم ؟

سلام

يادم نمياد. ميشه يه عكس بذارين؟

سلام
دوستان كاري براي كيبورد نميشه كرد؟
يعني جاي دكمه هاي حركت كه w,a,s,d هست رو با چهار جهت بشه عوض كرد؟
منظورم همون كليد هاي arrow هست

با برنامه ControlMK مي تونين اين كار رو انجام بدين. تو صفحه قبل لينك گذاشتم براش.

سلام.تازه dmc3 رو نصب كردم با كلي مكافات.
بازيه خوبيه يا نه؟
تو تنظيماتش چيكار كنم راحتتر ميتونم بازي كنم؟
ماوس تو تنظيماتش نيست؟
با alt+f4 بيرون نمياد.چيكار كنم؟
منتظرم شديدا چون ديروز نصبش كردم

خوب بودنش كه خوبه. يه خورده كنترلش مشكل داره فقط.
ماوس رو مي تونين با برنامه AutoHotKey وارد بازي كنين البته سخته.
قاعدتا بايد با Alt+F4 بايد بيرون بياد :blink: واسه همه كه اينجوري هست.

apoosh
20-07-2006, 12:50
متاسفانه كارت شما اين بازي رو ساپورت نمي كنه :sad:

فقط اينها ساپورت ميشن

مرسی از راهنماییت،مثل اینکه نباید می خریدمش! کاشکی می شد تنظیمات را به صورت دستی عوض کرد و مثل بعضی مواقع که رم را الکی می بریم بالا اینجا هم اینکار را کرد تا بازی ساپورت بشه؟ نمی شه اینکار را کرد؟

M E H D I
20-07-2006, 13:08
مرسی از راهنماییت،مثل اینکه نباید می خریدمش! کاشکی می شد تنظیمات را به صورت دستی عوض کرد و مثل بعضی مواقع که رم را الکی می بریم بالا اینجا هم اینکار را کرد تا بازی ساپورت بشه؟ نمی شه اینکار را کرد؟

اين تاپيك رو نگاه كنين شايد كمك كنه. كارتهاي MX نمي تونن Pixel Shader رو ساپورت كنن. توي اين برنامه مي تونين اين قابليت رو اضافه كنين.

star_blue
20-07-2006, 23:15
سلام
دوستان برنامه ي controlmk براي دسته بازي هست همون joystik من برنامه اي مي خوام كه بتونم با هاش صفحه كليد رو بتونم دكمه ها شو عوض نكنم
باي

star_blue
20-07-2006, 23:26
اگر هم برنامه controlmk اين كار و انجام ميده راهنمايي كامل بذاريد
مرسي

star_blue
20-07-2006, 23:27
سلام
دوستان برنامه ي controlmk براي دسته بازي هست همون joystik من برنامه اي مي خوام كه بتونم با هاش صفحه كليد رو بتونم دكمه ها شو عوض كنم
شرمنده غلط املايي داشت قبلي داشت زدم

star_blue
21-07-2006, 14:19
سلام
دوستان در مورد مدل بازي gold وyellow چيزي مي دونه ؟
منظورك اينه كه چه فرقي با هم دارن؟
در مورد برنامه controlmk كه بالا توضيح دادم هم اگه كسي چيزي ميدونه راهنمايي كنه
مرسي
باي

khaniyan
21-07-2006, 16:32
درمرحله 5
بعد از زدن دلقك
در قصر با ان فنر وسط سالن چه بايد كرد

Mehrshad-msv
22-07-2006, 01:07
درمرحله 5
بعد از زدن دلقك
در قصر با ان فنر وسط سالن چه بايد كرد

سلام

بعداززدن دلقك ازدرزردميايدبيرون ....دوطبقه بالاتريه جايي هست كه بايداون لوح واونجاقراربدين ....بعدچندطبقه پايين ترش دراي سنگي ميرن كناروشماميريدواون نيزه سه سروبرميداريد

حالا ميريدداخل درآبي وازاونجاطبقه دوم واون نيزه رو تواون چرخ دنده ها جا ميزاريدكه درقفس بازميشه....حالا ميتونيد گوي آبي روبرداريد وبرگرديد به طرف درزرد وازاون جايي كه پله ها ريخته بود ميتونيد رد بشيد....البته فقط باداشتن اين گوي!

avrinstar
22-07-2006, 01:20
nfs يه كمكي هم به ما كن ذويل من اجرا ميشه ولي صحنه تاريكه چيكار كنم؟

avrinstar
22-07-2006, 01:41
مخلصهم حالا يه كمك كنين چي ميشه مگه؟هاااااااااا مردان ايكسم اجرا نميشه تو دويلم هيچي ديده نمي شه

M E H D I
22-07-2006, 09:03
مخلصهم حالا يه كمك كنين چي ميشه مگه؟هاااااااااا مردان ايكسم اجرا نميشه تو دويلم هيچي ديده نمي شه

عزيزم شما كارت گرافيكتون احتمالا ضعيفه. مدلش رو بگين تا بگم كه ساپورت مي كنه بازي رو يا نه.

Mehrshad-msv
22-07-2006, 12:08
nfs يه كمكي هم به ما كن ذويل من اجرا ميشه ولي صحنه تاريكه چيكار كنم؟

سلام

چون گفتي the crazy nfs نامردي كمك نكنم :biggrin: البته من ازاينجورچيزازيادسردرنميار م....آويزون اميد جان بشي زودترجواب ميگيري :biggrin:

ولي اگه باسي دي هايه ديگه هم بازي رونصب كردي ودوباره همين مشكلاتي روكه گفتي داري پس احتمال زيادازكارت گرافيكت كه تنهاراهش خرج كردن پوله .....راحتتربگم دست كنيدتوجيب مبارك پدرگرامي!(به قول گفتني پدرگرامي را بتيغيد) ;)

avrinstar
22-07-2006, 12:25
كارتم 128 ولي مدلشو نمي دونم از كجا ميشه فهميد؟ اگه منظورت ايناست هر چي است ميذارم
nvidia grforce4 MX4000
bit nv18 (c) with128mb DDR memory

hps
22-07-2006, 12:44
سلام. لينكي براي دانلود سيو devil may cry 3 دارین.

M E H D I
22-07-2006, 12:44
كارتم 128 ولي مدلشو نمي دونم از كجا ميشه فهميد؟ اگه منظورت ايناست هر چي است ميذارم
nvidia grforce4 MX4000
bit nv18 (c) with128mb DDR memory

بازي، كارت شما رو ساپورت نمي كنه. سري كارتهاي MX ساپورت نميشن:

ATI® Radeon® 9200-9800/X families

فقط اين كارتها كه بالا گفتم ساپورت ميشن.

star_blue
22-07-2006, 13:34
دوستان كسي نبود جواب بده ؟ :(
اول اينكه برنامه contolmk براي دسته بازي با كيبورد مثل اينكه كار نمي كنه اگر هم كار مي كنه يكي كامل بگه
دوم فرق مدل gold بازي با مدل yellow چيه؟
سوم وجداني كسي تونسته بازي رو نرمال بدون قلب تا آخر بره ؟ اگه آره قلق زدن غول ها رو بگه
مرسي دوستان
لطفا جواب بدبن

alimirrezaei
22-07-2006, 14:19
در مرحله 5 در قسمت Endless Infernum كه چهار يا پنج سوراخ بزرگ وجود دارد بايد چه كار كنم فقط مي دونم كه بايد از ابزار Soul of Steel استفاده كنم

kkain-blood
22-07-2006, 17:45
تو froum game spotيكي نوشته بودكه به سايتemail ubisoftزده و ونوشته چرا اين همه مشكل توكنترل version pcهست؟ubisoftهم جواب داده ما فقط اين بازي رو منتشر كرديم تيم تبديل يه تيم ديگه بوده و از اين حرفها!

M E H D I
22-07-2006, 21:02
تو froum game spotيكي نوشته بودكه به سايتemail ubisoftزده و ونوشته چرا اين همه مشكل توكنترل version pcهست؟ubisoftهم جواب داده ما فقط اين بازي رو منتشر كرديم تيم تبديل يه تيم ديگه بوده و از اين حرفها!

كاملا درسته. يوبي سافت بازي رو فقط پخش كرده و كار تبديل رو يه گروه نرم افزاري ژاپني به اسم SourceNext انجام داده. فكر كنم قبلا يه بار گفته بودم :eh:

hamid1634
22-07-2006, 22:07
با سلام

من تازه عضو شدم

به خاطر بازي موزد بحث

ميشه به صورت ريز بگيد چطور مرحله بعد از اون دلقك رو رد كنم همون جايي كه روي يه صفحه آتشين ميره و مثل فنر پرتش مي كنه بالا.

در تاپيك هاي قبلي گفته شد اما من يكم خنگم نفهميدم كجا و چطوري اون وسيله رو توي دنده چرخها بزارم.

ممنون ميشم اگه كمك كنيد.

ali_md
23-07-2006, 00:40
اقا شرمنده اگه سوالاي سطح پايين مي پرسم.واقعيتش من تا حالا اين مدليشو بازي نکردم واسه همين کمي دچار مشکل مي شم.
خلاصه جوري نشه تا اسم مارو ديدين بگين بابا بازم اين يارو خنگه است ولش کن!!!سن هم کمي که بالا ميره ادم کندذهن ميشه.
و اما سوالات
1: کدوم استيل رو انتخاب کنم بهتره؟کدوم اسلحه؟و همچنين ساير option ها...
2:با alt -f4 ...بيرون نمياد
3.ايا رو pc بازي کرديد يا نه؟ بدون ماوس چه جوري تونستيد؟
ممنون

ali_md
23-07-2006, 00:42
اقا شرمنده اگه سوالاي سطح پايين مي پرسم.واقعيتش من تا حالا اين مدليشو بازي نکردم واسه همين کمي دچار مشکل مي شم.
خلاصه جوري نشه تا اسم مارو ديدين بگين بابا بازم اين يارو خنگه است ولش کن!!!سن هم کمي که بالا ميره ادم کندذهن ميشه.
و اما سوالات
1: کدوم استيل رو انتخاب کنم بهتره ؟کدوم اسلحه ؟و همچنين ساير option هاو...
ممنون

Mehrshad-msv
23-07-2006, 00:57
و اما سوالات
1: کدوم استيل رو انتخاب کنم بهتره ؟کدوم اسلحه ؟و همچنين ساير option هاو...
ممنون

سلام

عيبي نداره ديگه سبك بازي هاداره يواش يواش به سلامتي ازاين حالت خشكي درمياد وبه اميدخدا طرفدارايه اين نوع ازبازي ها(اكشنووتخيلي)داره بيشترميشه :rolleye: يواش يواش عادت ميكني

1-استيل اگه اشتباه نكنم trick كه همون اوليه هست بااون استيل سوم كه براي اسلحه هاهست ازهمش بهتره اينقدربااين دوتااستيل تاآخربازي منظم كاركن تابه level 3 برسن....اونموقع حالشوببر...

2-روي كيبوردمنم باآلت اف 4 بيرون نميومد ولي يكي ازدكمه هاي كيبوردكه عكس جورچين مانندروش بود روخاموش كردم كه درست شد!!

3-روي پي سي كه هيچ روپي اس 2 ام بازي كرديم :biggrin: خيلي راحت بعدازدوتامرحله تونستم به كيبوردعادت كنم.....حالا بياببين تو هارد چه كنبوهايي برات ميزنم :cool: :biggrin:

Mehrshad-msv
23-07-2006, 01:18
با سلام

من تازه عضو شدم

به خاطر بازي موزد بحث

ميشه به صورت ريز بگيد چطور مرحله بعد از اون دلقك رو رد كنم همون جايي كه روي يه صفحه آتشين ميره و مثل فنر پرتش مي كنه بالا.

در تاپيك هاي قبلي گفته شد اما من يكم خنگم نفهميدم كجا و چطوري اون وسيله رو توي دنده چرخها بزارم.

ممنون ميشم اگه كمك كنيد.

كي گفت خنگيد....شما سروريد....البته ازنوع استقلاليش :happy:

اصلا شمابااون فنركاري نداشته باشيد اون فقط براي اينه كه شما اون همه طبقه روبالا نريدووبه راحتي بريد بالا پايين............فقط همين!

ببين وقتي دلقكوزدي ميري جايي كه پله هاريختن يعني ازدربزرگ مياي بيرون

دست راستت يه درزردميبيني ميري داخل كه مياي داخل سالن اصلي

دوتا طبقه ميري بالا ميرسي آخرين طبقه اونجا يه سكوهست كه اون لوحي روكه ازتواتاق برداشتي ميزاري اينجا

دمونشون ميده كه چرخ دنده هاي بزرگ داخل سالن به حركت ميوفتنوچندتا طبقه پايين تر دوتا ديوارسنگي ميرن كنار

حالابين اون دوتادريه نيزست ميري اونوبرميداري

ميري روفنر(حالا فرقي نداره چجوري ميري) داخل همون سالن ميري سراغ درآبي رنگ

شياطين روميكشي بعدميريسراغ دربعدي كه به يه اتاق وصل ميشه كه دورش مجسمه وبالاشم يه قفسه دايره شكله كه داخلش يه گوي كه برق ميزنه بيا منو بردار :)

اونجا اگه بري خودت يه چرخدنده روميبيني كه دورش زنجيرچرخيده دكمه Lرو ميزني وبازم يه دموميادكه دانته نيزه روميكنه اون تو ويه لقدم حوالش ميكنه كه اون قفسه كه گفتم ميره كنار

بعدگوي آبي روبرميداريد ازهمون راهي كه اومده بوديدميريدداخل سالن ازاونجاهم ميريد تو درزرد(حالا بافنريابي فنرفرقي نداره)

ميرسيداونجايي كه پله هاريخته بودن كه اين گوي باعث ميشه زير پاتون زمين نامرئي ايجادشه (خودتون بريدرواون شكاف ميفهميدچي گفتم)

ازاونجاميريداونطرف وگوي روميزاريد داخل سوراخ در ودرباز ميشه ....حالا تموم شد!

آخيش

سوالي بوددرخدمتيم :)

avrinstar
23-07-2006, 01:21
علي اگه alt+space بزني يه صفحه باز ميشه كه روي close كليك ميكني بعدم yes or no.

ali_md
23-07-2006, 01:37
دم avrinstar ,the crazy nfs ,hgfi والبته بقيه گرم و همچي داغ.

star_blue
23-07-2006, 13:28
سلام
كسي از دوستان نبود جواب ما رو بده ؟؟؟

potter
23-07-2006, 18:05
Emulator detected!
Please deactivate virtual drive and emulation software.
دوستان از کرکایی که بقیه معرفی کرده بودند استفاده کردم اما هنز هم همین پیغام را میدهد

Lord_theOne
24-07-2006, 06:16
سلام من يك مشكل در نصب بازي Devil May Cry3 دارم وقتي كامل نصبش مي كنم اين پيغام را ميدهد
توي سي دي 6 بازي هم كرك هست اونهم روش كليك مي كنم اين پيغام را مي دهد توي درايو بازي نصبش كردم
توي ايميجي كه مي سازد يك فلدر بنام exe دارد محتويات داخلشو رو روي بازي كپي كردم بازهم همين پيغام اولي رو مي دهد.
در ضمن كابل سي دي رامم در آمده و بازي از شركت تكين هست گرافيكمم 6200 هست
كسي هست آموزش كاملش رو بگذاره؟
خيلي برام مهمه مرسي

potter
24-07-2006, 07:11
دوستان من توی مرحله 3 دا خل اون سالن که مارپیچ گیر کردم و نمیدونم باید چیکار کنم
من اون نیزه را سر جاش گذاشتم و حتی اون دایره که وسط سالن ظاهر می شود و وقتی میری روش پرت می شی بالا را هم اوردم اما هنوز نمیدونم باید چی کار کنم

hamid1634
24-07-2006, 07:39
سلام هيچي جواب نميده

من بعد از اون دلقكه و. برداشتن اون سه شاخه چي كار كنم
اگه يكي لطف كنه و دقيق بگه چون من بلد نيستم از اون وسيله استفاده كنم

eimi
24-07-2006, 12:07
منم مثل mohyad در اجرای بازی مشکل ÷یدا کردم..موقع اجرای بازی كامپيوترم ارور زير رو ميده:
A required security module can not be activated. This program can not be executed
كسي ميتونه كمكم كنه؟
خواهش مي كنم كمكم كنيد....

M E H D I
24-07-2006, 12:39
Emulator detected!
Please deactivate virtual drive and emulation software.
دوستان از کرکایی که بقیه معرفی کرده بودند استفاده کردم اما هنز هم همین پیغام را میدهد

سلام من يك مشكل در نصب بازي Devil May Cry3 دارم وقتي كامل نصبش مي كنم اين پيغام را ميدهد
توي سي دي 6 بازي هم كرك هست اونهم روش كليك مي كنم اين پيغام را مي دهد توي درايو بازي نصبش كردم
توي ايميجي كه مي سازد يك فلدر بنام exe دارد محتويات داخلشو رو روي بازي كپي كردم بازهم همين پيغام اولي رو مي دهد.
در ضمن كابل سي دي رامم در آمده و بازي از شركت تكين هست گرافيكمم 6200 هست
كسي هست آموزش كاملش رو بگذاره؟
خيلي برام مهمه مرسي

اين بازي كه كرك شده :blink: لازم نيست با درايو مجازي بازي كنين كه. اين هم كرك بازي:

منم مثل mohyad در اجرای بازی مشکل ÷یدا کردم..موقع اجرای بازی كامپيوترم ارور زير رو ميده:
A required security module can not be activated. This program can not be executed
كسي ميتونه كمكم كنه؟
خواهش مي كنم كمكم كنيد....

:blink: شما مدل كارت گرافيك رو هم بنويسين شايد يه راهي پيدا شد. احتمال داره مشكل از سي دي هم باشه.

star_blue
24-07-2006, 13:53
اگه ماله تكين هست بايد فايل كرك رو در فلدر مربوطه اجرا كني آخرش كه ميگه پاك كنم بزن no بعد هم با درايو مجازي بايد استفاده مني فقط هم برنامه demon tools يه همچين چيزي اما بهترين را كرك بدون سي دي هست كه من از رو اينترنت پيدا كردم بدون ايميج راحت اجرا مييشه

star_blue
24-07-2006, 15:57
دوستان كه سوال قبلي رو جواب ندادن لطفا اين يكي رو جواب بدين
چند تا secret level هست و آدرس رو بدين كه كجا ها هستن
مرسي

star_blue
24-07-2006, 16:21
راستي كسي ميدونه كرك يا پچي هست كه بشه دكمه هاي بازي رو عوض كنه ؟ conrtolmk ماله دسته بازي

eimi
24-07-2006, 20:46
راست ميگه...كنترل بازي منم كلافه كرده...بازي گادفادر يه پچ داشت كه حركت ماوس را تصحيح مي كرد شايد اين بازي هم يه پچ داشته باشه...اگه كسي پيدا كرد به مام خبر بديد...

eimi
24-07-2006, 20:50
واقعا ممنونم...كرك بازي رو دانلود كردم به جاي كرك سيدي كپي كردم بازي اجرا شد...دست همه درد نكنه...

Lord_theOne
24-07-2006, 23:41
مرسي اجرا شد

Mehrshad-msv
25-07-2006, 03:06
دوستان كه سوال قبلي رو جواب ندادن لطفا اين يكي رو جواب بدين
چند تا secret level هست و آدرس رو بدين كه كجا ها هستن
مرسي

آدرس بديم! :happy:

باباشماچقدروسواس داريد بازي كنيدحالشوببريد.....ديگه باكنترلووسكرت لول چيكارداريد ؟!

سكرت لول هااصلامهم نيستن فقط به شماتيكه هاي ماسك آبي روميدن كه اگه چهارتاازاين تيكه هاجمع كني ميشه يه ماسك كامل آبي كه يه لول به خونتون اضافه ميشه كه اينوميتونيدازقسمت آيتماهمون ماسك آبي روبخريد......هميــــــــن :blink: تودرصدبازيم هيچ تاثيري نداره بيخودي زورنزنيد :)
توهرمرحله يه سكرت لول هست
كه ميشه به عبارتي20 عدد

Mehrshad-msv
25-07-2006, 03:12
سلام هيچي جواب نميده

من بعد از اون دلقكه و. برداشتن اون سه شاخه چي كار كنم
اگه يكي لطف كنه و دقيق بگه چون من بلد نيستم از اون وسيله استفاده كنم

:blink:

ديگه نميدونم چجوري بگم ....چون ازاين ساده ترنميشدتوضيح داد!

حالااگه خيلي براتون سخته سيوتونو يه جاآپش كنيد بزاريداينجا تامن براتون ردش كنم

star_blue
25-07-2006, 18:19
دوستان يكي بگه فرق مدل gold با yellow چيه ؟

eimi
26-07-2006, 00:38
راستي اين قسمت item که اخر هر مرحله بهش امتیاز میده چیه؟(خط آخریه)...آخه من همش S می گیرم...نمید.نم چرا..کسی میدونه؟

M E H D I
26-07-2006, 09:07
راستي اين قسمت item که اخر هر مرحله بهش امتیاز میده چیه؟(خط آخریه)...آخه من همش S می گیرم...نمید.نم چرا..کسی میدونه؟

S بهترين امتياز ممكن هست يعني شما توي كل مرحله از هيچ آيتمي(مثلا براي اضافه كردن جونتون) استفاده نكردين.

star_blue
26-07-2006, 18:03
دوستان در قسمت گالري يه عكس از بازي هست كه بازي رو به صورت مبارزه اي داره نشون مي ده كه nelo angelo با dante دارن با هم مبارزه مي كنن يه چيزي شبيه بازي كمبات سگا و چون حالت تبليغاتي نداره يعني پوستري نيست انگار كه از بازي عكي گرفته شده احتمال هست كه اين قسمت از بازي به صورت bonus قابل دسترس باشه اگه كسي راه دستيابي به اين قسمت يا اطلاعاتي در اين مورد به دست آورد ما رو هم خبر كنه
مرسي

eimi
26-07-2006, 21:56
ممنون مهدي جان...راستي من تا حالا نمي دونستم چجوري از آيتم ها استفاده كنم برا همين بدون آيتم مي رفتم...امروز كه فهميدم چجوري بايد آيتم ها رو استفاده كرد ديدم كلي آيتم جمع كردم....در هر حال ممنونم

kkain-blood
27-07-2006, 00:20
من این بازی رو تموم کردم خیلی عالی بودDante یکی از بهترین کاراکترهایی بود که تو دنیای بازی دیده بودم
ولی 2 تا سوال برام پیش اومده :
اول اینکه ما درهمون اول بازی متوجه میشیم که دروازه ورودی دنیای شیاطین به دنیای انسانها توسط Spardaبسته شده پس اونهمه شیاطینی که از اول بازی به dante حمله میکنن از کجا میان؟
سوال دووم اینه که Arkhamپدر Maryانسان بود یا شیطان؟!!اگه انسان بود چرا وقتی به وسیله Vergilکشته شد باز ظاهر شد؟اگرم شیطان بود(که مطمعنم بود)پس چرا Maryمثل DanteیاVergil نیمه انسان نیمه شیطان نبود؟؟
من فقط همین ورژن بازی(special edition)رو بازی کردم و ورژن های قبلی رو بازی نکردم(چون ps2 ندارم )شاید سوالم به همین دلیل باشه!

Mehrshad-msv
28-07-2006, 01:00
من این بازی رو تموم کردم خیلی عالی بودDante یکی از بهترین کاراکترهایی بود که تو دنیای بازی دیده بودم
ولی 2 تا سوال برام پیش اومده :
اول اینکه ما درهمون اول بازی متوجه میشیم که دروازه ورودی دنیای شیاطین به دنیای انسانها توسط Spardaبسته شده پس اونهمه شیاطینی که از اول بازی به dante حمله میکنن از کجا میان؟
سوال دووم اینه که Arkhamپدر Maryانسان بود یا شیطان؟!!اگه انسان بود چرا وقتی به وسیله Vergilکشته شد باز ظاهر شد؟اگرم شیطان بود(که مطمعنم بود)پس چرا Maryمثل DanteیاVergil نیمه انسان نیمه شیطان نبود؟؟
من فقط همین ورژن بازی(special edition)رو بازی کردم و ورژن های قبلی رو بازی نکردم(چون ps2 ندارم )شاید سوالم به همین دلیل باشه!

والااونجوركه من شماره هاي 1و2 روبازي كردم اين شياطين توهمه شماره هابودن!ولي خوب اگه يه نموره دقت كني ميبيني كه شياطين دنياي اسپارداكه درآخربازي راه ورودشون به زمين بازميشه باشياطين مراحل اول بازي وشماره هاي قبلي بازي فرق فوكولن ....فكركنم اول بازي روبدمتوجه شديم :)

جواب سوال دومواگه پيداكردي به ماام بگو ....صواب داره ولي فكركنم شيطان بود چون چشماي ماري هم مشكوكه فكركنم توشماره 4 كه قراره براي پي اس 3زده بشه اونم تابلوشه چون دانته هم توشماره يك قدرت شيطاني نداشت ولي باگرفتن همين شمشيري كه تو شماره 2 و3 باخودش داره قدرت شيطاني پيدا ميكنه

Mehrshad-msv
28-07-2006, 01:08
دوستان در قسمت گالري يه عكس از بازي هست كه بازي رو به صورت مبارزه اي داره نشون مي ده كه nelo angelo با dante دارن با هم مبارزه مي كنن يه چيزي شبيه بازي كمبات سگا و چون حالت تبليغاتي نداره يعني پوستري نيست انگار كه از بازي عكي گرفته شده احتمال هست كه اين قسمت از بازي به صورت bonus قابل دسترس باشه اگه كسي راه دستيابي به اين قسمت يا اطلاعاتي در اين مورد به دست آورد ما رو هم خبر كنه
مرسي

شايدباشه شايدم نباشه! :blink: اگه باشه به احتمال زيادبايدرنكينگ هاي تمام مراحل روبه صورت ستاره بگيري يعني همه رو aبگيري تا اين قسمت بازبشه (به اين صورت كه هم تو ايزي هم تونرمال وهم تو هارد رنك A روبگيري )

kkain-blood
28-07-2006, 13:07
والااونجوركه من شماره هاي 1و2 روبازي كردم اين شياطين توهمه شماره هابودن!ولي خوب اگه يه نموره دقت كني ميبيني كه شياطين دنياي اسپارداكه درآخربازي راه ورودشون به زمين بازميشه باشياطين مراحل اول بازي وشماره هاي قبلي بازي فرق فوكولن ....فكركنم اول بازي روبدمتوجه شديم :)

جواب سوال دومواگه پيداكردي به ماام بگو ....صواب داره ولي فكركنم شيطان بود چون چشماي ماري هم مشكوكه فكركنم توشماره 4 كه قراره براي پي اس 3زده بشه اونم تابلوشه چون دانته هم توشماره يك قدرت شيطاني نداشت ولي باگرفتن همين شمشيري كه تو شماره 2 و3 باخودش داره قدرت شيطاني پيدا ميكنه

ممنون crazy

star_blue
29-07-2006, 13:57
فكر نمي كنم به رنكينگ باشه چون من save full رو از اينترنت گرفتم اما جايي نداشت شايد بايد دكمه اي چيزي بزني تا باز بشه
به هر حال اگه كسي چيزي يافت رو كنه در مورد مبارزه

star_blue
29-07-2006, 21:43
دوستان يه سوال ديگه. از آيتم ها چه جوري استفاده ميشه كرد ؟
من اول كه نصب كردم و بازي مي كردم مثلا اگر از اون ماسك طلايي داشتم موقعي كه مي مورد سوال مي كرد بعد از آيتم طلايي استفاده مي كرد دوباره زنده ميشد. اما الان موقعي كه مي ميره كادري كه سه تا گزينه داره مياد كه بايد يا بازي رو از اول مرحله بازي كنم يا يه بخش عقب تر . بگيد چه جوري استفاده كنم ؟
اگر هم ترينري كه اساسي كار كنه براي آخرين سختي بازي كه با يه ضرب ميميره رو كنه. چند تا امتحان كردم اما رو سختي آخر جواب نداد
مرسي

Lord_theOne
29-07-2006, 23:34
يك حالي الان مي دم اساسي موقع بازي اينو اجرا كنيد و هر F كي بزنيد يك كاري اينجام مي دهد پول بينهايت

توضيحات توشه

star_blue
01-08-2006, 22:08
اين ترينر براي آخرين سختي كه يه ضرب جواب نميده

Prince_ of _Persia
02-08-2006, 14:15
بازي يعني اين. بابا اين ديگه چيه ... چند وقت دنبال يه بازي مي گشتم كه تكراري و خسته كننده نباشه بعد از اينكه اينو گرفتم يه نيم ساعتي كه بازي كردم كلي سرحال اومدم. فقط حيف چند تا عيب داره اونم بخاطر اينه كه اصلش ماله ps2 بوده و اونها هم اینه که دکمه هاش عجیب غریبن و وقتی هم تو تنظیمات می خوام عوضشون کنم می گه که بعضی از دکمه ها تعریف نشدن در صورتی که اینطور نیست و عیب دیگش هم اینکه راهنماش بصورت پیش فرض جوی استیکه و دکمه های 6 و4 و3 و اینجور چیزا را نشون می ده سوم اینکه من با جوی استیک که اومدم بازی کنم دیدم که حرکت کاراکتر با آنالوگ سمت راسته و حرکت دوربین با آنالوگ سمت چپ یعنی درست برعکس؟؟؟. کسی می دونه چطوری میشه این اشکالات رو بر طرف کرد؟؟؟؟

M E H D I
02-08-2006, 19:38
سوم اینکه من با جوی استیک که اومدم بازی کنم دیدم که حرکت کاراکتر با آنالوگ سمت راسته و حرکت دوربین با آنالوگ سمت چپ یعنی درست برعکس؟؟؟. کسی می دونه چطوری میشه این اشکالات رو بر طرف کرد؟؟؟؟

همه اين مشكل رو دارن متاسفانه و هنوز هيچ پچي از طرف يوبي سافت داده نشده براي بازي.

morteza_pg
03-08-2006, 02:03
آره
مشكلش همينه كه كنترل گيم پد رو تو اين بازي نميشه تغيير داد

oomidd
03-08-2006, 08:12
سلام
کسی میدونه با ترکیب چه دکمه هایی حرکات زیبا تری میشه انجام داد یا ضربه فقط با J.k.l.i هستش راستی آیتم ها در بازی به چه دردی میخورند
ممنون

Lord_theOne
04-08-2006, 06:21
آیتیم قرمز به شما ÷ول می دهد و می توانید چیز بخرید ایتم آبی هم خون شما را افزایش می دهد

oomidd
05-08-2006, 06:58
سلام
ممنون آقاي Lord _Theone
ولي كسي نميدونه با ترکیب چه دکمه هایی حرکات زیبا تری میشه انجام داد
ممنون

omidshsh
05-08-2006, 11:21
كي گفت خنگيد....شما سروريد....البته ازنوع استقلاليش :happy:

اصلا شمابااون فنركاري نداشته باشيد اون فقط براي اينه كه شما اون همه طبقه روبالا نريدووبه راحتي بريد بالا پايين............فقط همين!

ببين وقتي دلقكوزدي ميري جايي كه پله هاريختن يعني ازدربزرگ مياي بيرون

دست راستت يه درزردميبيني ميري داخل كه مياي داخل سالن اصلي

دوتا طبقه ميري بالا ميرسي آخرين طبقه اونجا يه سكوهست كه اون لوحي روكه ازتواتاق برداشتي ميزاري اينجا

دمونشون ميده كه چرخ دنده هاي بزرگ داخل سالن به حركت ميوفتنوچندتا طبقه پايين تر دوتا ديوارسنگي ميرن كنار

حالابين اون دوتادريه نيزست ميري اونوبرميداري

ميري روفنر(حالا فرقي نداره چجوري ميري) داخل همون سالن ميري سراغ درآبي رنگ

شياطين روميكشي بعدميريسراغ دربعدي كه به يه اتاق وصل ميشه كه دورش مجسمه وبالاشم يه قفسه دايره شكله كه داخلش يه گوي كه برق ميزنه بيا منو بردار :)

اونجا اگه بري خودت يه چرخدنده روميبيني كه دورش زنجيرچرخيده دكمه Lرو ميزني وبازم يه دموميادكه دانته نيزه روميكنه اون تو ويه لقدم حوالش ميكنه كه اون قفسه كه گفتم ميره كنار

بعدگوي آبي روبرميداريد ازهمون راهي كه اومده بوديدميريدداخل سالن ازاونجاهم ميريد تو درزرد(حالا بافنريابي فنرفرقي نداره)

ميرسيداونجايي كه پله هاريخته بودن كه اين گوي باعث ميشه زير پاتون زمين نامرئي ايجادشه (خودتون بريدرواون شكاف ميفهميدچي گفتم)

ازاونجاميريداونطرف وگوي روميزاريد داخل سوراخ در ودرباز ميشه ....حالا تموم شد!

آخيش

سوالي بوددرخدمتيم :)

جدان اينجا خيلي سخت بود
مخصوصا اونجاش كه زمين نامريي بوجود مياد
جدا خيلي جلب مخفي بود!

Solid_Snake
05-08-2006, 15:59
سلام چطوريد؟ :biggrin:
اين اولين پيامه منه. به من تبريك نمي گيد؟؟؟؟؟؟؟

Morteza4SN
06-08-2006, 02:51
... و عیب دیگش هم اینکه راهنماش بصورت پیش فرض جوی استیکه و دکمه های 6 و4 و3 و اینجور چیزا را نشون می ده... کسی می دونه چطوری میشه این اشکالات رو بر طرف کرد؟؟؟؟

دوست عزیز من اینجا معادل دکمه هایی که تو راهنمایی نشون میده رو برا شما آوردم :

I = 1
J = 2
K = 3
L = 4
N = 5
SPACE = 6
Q = 7
E = 8
O = 9
P = 10
M = 11

موفق باشی.

oomidd
06-08-2006, 07:09
سلام
من توي مرحلهي 19 گير كردم نمي دونم بعد از اينكه گرگا رو كشتم كنار ساعت شني وقتي مدال يا چيزي شبيه مدال رو برداشتم
باهاش چه كار كنم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
ممنون

star_blue
06-08-2006, 12:35
هيچي هي بپر تو آينه بپر بيرون تا برسي اونجايي كه آيينه شكوندي تا همون گرگها مردن مدال رو بزن رو مجسمه آينه قرمز ميشه بپر تو آينه بعدشم ديگه معلومه

omidshsh
06-08-2006, 19:18
اقا من يه چيزايي در باره ي اين بازي خوندم كه جالبه
1)توي دموي اخر هر مرحله يه عدد نشون داده ميشه كه همون شماره ي مرحله هست
2)توي كرديت اخر بازي اگه 100 نفرو بكشي يه دموي جديد به بازي اضاف ميشه!!

omidshsh
06-08-2006, 19:18
منبع=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

oomidd
07-08-2006, 06:26
سلام
بعد مرحلهي 19 چند مرحله ديگه مونده به آحرش .آخرش يه پايان داره
ممنون

omidshsh
07-08-2006, 10:06
تا اونجا كه من ميدونم 20 مرحله داره
من خودم مرحله ي 18 هستم

oomidd
07-08-2006, 12:59
سلام
دمو هاي بازي رو كجا ميشه ديد اصلا دمويي داره

omidshsh
07-08-2006, 14:46
اقا اون غول مرحله 19 چه جور ميشه كشت؟!؟!
مخصوصا وقتي غيب ميشه و يه سري كرم ابي ميان حمله مي كنن
چه راه حلي پيشنهاد مي كنين؟

morteza_pg
08-08-2006, 12:32
سلام
كدوم دمو؟
منظورت دموهاي داخل بازي هست؟

omidshsh
08-08-2006, 13:10
سلام

توي demo digest كه توي خود بازي هست

star_blue
09-08-2006, 00:38
دوست من اونجا كه كرم ها ميان يكه از قشنگترين صحنه هاي بازي هست اگه اشتباه نكنم دكمه ي L رو بزن تا ورجيل بياد كمكت
20 مرحله هست بازي دموها بعضي هاش خيلي ساده قابل دسترسي هست چون mpg هستن تو پوشه بازي

oomidd
09-08-2006, 07:59
سلام
من بازي رو تموم كردم. بازي خوبي بود.اما اونايي كه اين بازي رو با پرنس مقايسه كردند و گفتند Devil May Cry از پرنس بهتره كاملا در اشتباهند اين بازي فقط در دو چيز از پرنس سر بود يكي در دمو يكيهم تنوع در دشمنان نه چيز ديگه
ممنون

Mehrshad-msv
10-08-2006, 00:55
سلام
من بازي رو تموم كردم. بازي خوبي بود.اما اونايي كه اين بازي رو با پرنس مقايسه كردند و گفتند Devil May Cry از پرنس بهتره كاملا در اشتباهند اين بازي فقط در دو چيز از پرنس سر بود يكي در دمو يكيهم تنوع در دشمنان نه چيز ديگه
ممنون

سلام

من ازاونايم كه ميگم صددرصد 100% devil my cry ازprance of persia سرتره :rolleye:

اونم به اين دلايل

شخصيت پردازي توdevil my cry خيلي بهترازپرنسه ميتوني نقش دانته روبا پرنس فارسي كه بيشتربه يه بچه زرتق شبيه مقايسه كني

دليل دوم تاريخ انتشار دويل ماي كراي يك سال قبل از پرنسه 3 هستش ولي ميبيني كه ازلحاظ گرافيكي ميتونه باپرنس دربيفته

دليل سوم دردموهاهستش

دليل چهارم تنوع مراحل ورئيس هاي بازي

دليل پنجم داستان قوي ومچ بودن شخصيت هاي بازي باچهره هاشون

دليل ششم كه ازهمه مهمتره گستردگي فن هاي داخل بازيه كه حتي اگه يك باراين بازي روبري آخرش تازه فقط نصفه فن هارودراختيارداري :blink:

دليل آخرشخصيت دانته(كشته منو :biggrin: )

وسي چهلتادليل ديگه كه بخوام بگم صبح ميشه....

اگه قانع نشدي يه سال وايستا devil may cry 4 بياد(واي چه شود!) اونوقت كه توخرج سي پي يووكارت گرافيك اوفتادي ميفهمي داش مهرشادت چي گفته ;)

Kianoosh
12-08-2006, 17:43
بابا يكي بگه بعد از اين كه اون زن خفاشي رو كشتم و اون ماسك سنگي رو بر داشتم چي كار بايد بكنم ايها الناس كمككككككككككككككككككككككك

omidshsh
12-08-2006, 19:34
بابا يكي بگه بعد از اين كه اون زن خفاشي رو كشتم و اون ماسك سنگي رو بر داشتم چي كار بايد بكنم ايها الناس كمككككككككككككككككككككككك از در برو بيرون :cool:

Kianoosh
12-08-2006, 20:42
من بعد از اين كه اون زن خفاشي رو ميكشم و اون ماسك سنگي رو بر ميدارم چي كار بايد بكنم؟ :sad:

omidshsh
12-08-2006, 20:51
مگه جنتا در ميبيني بعدش؟

Kianoosh
12-08-2006, 22:48
با با بعدش بايد چي كار كنم اون مجسمه كه تو ابه يه چيزي جولوش برق ميزنه چي جوري بايد برم اون جا؟تو helpنوشته با اين ماسك ميشه رو اب را رفت ولي چي جوري؟كجا؟باقي راه ها هم كه تكراري ان و به جايي نميرسن يا بسته شدن!قسم به Mafia يكي كمك كنه!!! :sad:

omidshsh
13-08-2006, 12:12

نگو كه انگليسيت بده
اگه بد باشه هم بايد بفهمي!!

mina200
13-08-2006, 16:14
Devil May Cry 3 را بازي ميكنيد Devil May Cry4 اومده

Kianoosh
13-08-2006, 19:25
بعد از اون كه اون زن خفاشي رو ميكشم و اون ماسك سنگي رو بر ميدارم بايد چي كار كنم؟هيچ راه جديدي نيست همه راه ها يا تكراري ان يا بسته!يه مجسمه هم تو ابه كه يه چيزي جولوش برق ميزنه تو file item نوشته با اين ماسك ميشه رو آب راه رفت ولي از كجا و چه جوري؟قسم به Mafia كمك كنيد! :sad:

B O L O T
13-08-2006, 19:43
با با يكي بكه توي مرحله پنج چي كار كنم همون جاي كه پلها مي ا فتن :biggrin: :happy: ;) :blush:

B O L O T
13-08-2006, 19:43
با با يكي بكه توي مرحله پنج چي كار كنم همون جاي كه پلها مي ا فتن ديوانه شدم

B O L O T
13-08-2006, 19:46
يا سيو بازي رو بعد از مرحله پنج بزاريد ;) :) :) :) :rolleye:

Mehrshad-msv
13-08-2006, 20:59
بعد از اون كه اون زن خفاشي رو ميكشم و اون ماسك سنگي رو بر ميدارم بايد چي كار كنم؟هيچ راه جديدي نيست همه راه ها يا تكراري ان يا بسته!يه مجسمه هم تو ابه كه يه چيزي جولوش برق ميزنه تو file item نوشته با اين ماسك ميشه رو آب راه رفت ولي از كجا و چه جوري؟قسم به Mafia كمك كنيد! :sad:

سلام

فكركنم تو فايل آيتم نوشته ((اگه اين ماسك روروصورت مجسمه اي كه بيرون غار هست بزاري اززير آب راهي ظاهرميشه وشماميتونيد بريدبه اونطرف))

اگه متوجه نشدي بگوبيشترتوضيح ميدم :happy:

Mehrshad-msv
13-08-2006, 21:05
يا سيو بازي رو بعد از مرحله پنج بزاريد ;) :) :) :) :rolleye:

من اين مرحله روچندبارم براي يكي ازدوستاني كه مشكل شماروداشت توضيح دادم

توچندصفحه عقبترهستش(خيليم كامله!)

اگرم متوجه نشدي وايستا چون من سيوكامل بازي رودارم بايديه بارديگه ازاول برم اونجاروردكنم وبراي شماآپش كنم يه نموره طول داره ;) :) :) :) :rolleye: :biggrin:

چه حالي ميده شكلك بازي ها :happy: (شوخي كردم ناراحت نشي يه وقت)

Kianoosh
13-08-2006, 21:24
خب من بايد از كجا برم بقل اون مجسمه كه وسط آبه؟من متوجه نشدم the crazy nfs يه توضيح كامل و حسابي بده!بازي رو تموم كردي؟ :sad:

SAEED_BARCELONA
14-08-2006, 10:53
بچه ها اون زنه كه يه مشت خفاش دورشن چيكارش كنم كه ازم لب نگيره :ohno:
خسته شدم از بس كه زدمش

omidshsh
14-08-2006, 12:26
خب من بايد از كجا برم بقل اون مجسمه كه وسط آبه؟من متوجه نشدم the crazy nfs يه توضيح كامل و حسابي بده!بازي رو تموم كردي؟ :sad:

Enter
the door on the side after the battle to end the mission.

omidshsh
14-08-2006, 12:30
بچه ها اون زنه كه يه مشت خفاش دورشن چيكارش كنم كه ازم لب نگيره :ohno:
خسته شدم از بس كه زدمش

وقتي اونقدر زديش كه شروع به اين كار كرد تو اينكارو بكن

تفنگ سبكت رو بردار همون كلته
وقتي نا پديد شد و اومد نزديكت ظاهر شد و يه خون قرمزي ازش اومد بيرون جنتا تيرش بزن
چند ثانيه بعد يك هاله مياد دورش و مياد طرفت تا لب بگيره ازت
تو هم تا نزديك نشده بهت بپر هوا و تا مي توي توي هوا با اون تفنگ بهش تير بزن
همين.

omidshsh
14-08-2006, 12:33
با با يكي بكه توي مرحله پنج چي كار كنم همون جاي كه پلها مي ا فتن ديوانه شدم

من هم گير كرده بودم اونجا
تو يكي از اتاقا برو !
رنگ درش يادم نيست همون اتاقي كه دست راستش چنتا پله هسا و هر وقت اونحا بري يه عده ميان كه بكشنت
اونا رو نكشتي هم خيالي نيست وارد در بعدي بشو برو طبقه 2 ولي داخل دري كه توي اون طبقه هست نشو
بجاش توي طبقه 2 برو دور بزن روبروي اون دره يه چيزي هست كه حله ديگه

B O L O T
14-08-2006, 13:33
تورو خدا سيو ش رو بعد از مرحله پنج بزاريد در ضما بكم call of duty :big red one براي كامپيوتر امد من كه تازه ديدم وعاشق اين گيم هستم و تمام ور ژنش رو تموم كردم :) :) :) :)

Mehrshad-msv
15-08-2006, 02:22
سلام

داش بفرمااينم سيوش :) (ازحالت rarخارجش كن وكپي پيست كن توپوشه اي كه بازي رونصب كردي)

SAEED_BARCELONA
15-08-2006, 10:19
يكي جواب منو بده
زن خفاشي ازمن (دانته) لب ميگيره
دوباره ميزنمش فايده نداره

M E H D I
15-08-2006, 10:28
يكي جواب منو بده

اگه قدرت Air Hike رو گرفتين از اون استفاده كنين. اگر نه بپرين و توي هوا سريع تير بزنين تا زود نيفته پايين.

oomidd
15-08-2006, 10:53
سلام
امیدوارم نسخهی بعدیش برای Pc بیاد :sad:
ممنون

omidshsh
15-08-2006, 12:12
يكي جواب منو بده
بابا من كه برات نوشتم چي كار كني

B O L O T
15-08-2006, 15:42
با با من رفتم دانلود كنم ولي اشكال مده مي نويسه
اين فايل پاك شده است
لطفا سيو اين بازي بعد از مرحله 5 :angry: :angry: :sad: :sad: :

Mehrshad-msv
15-08-2006, 17:34
با با من رفتم دانلود كنم ولي اشكال مده مي نويسه
اين فايل پاك شده است
لطفا سيو اين بازي بعد از مرحله 5 :angry: :angry: :sad: :sad: :

خوب چراميزني :blink:

اينوامتحان كن

B O L O T
15-08-2006, 17:45
تشكر بعد از اين كه اشكال داد رفتم از جاي ديكه با هزار زحمت پيدا كردم
ممنون از لطف تون تشكر :biggrin: :biggrin: :happy: :happy:

SAEED_BARCELONA
16-08-2006, 18:00
MEHDI و omidshsh دست هردوتون درد نکنه :biggrin:

A-H Entertainment
19-08-2006, 10:29
سلام.
در مرحله 7 در قسمت آسانسور بعد از گذاشتن آيتم آسانسور پايين نميره اگه ميشه مرحله 7 رو كلا توضيح دهيد.

Mehrshad-msv
19-08-2006, 21:07
يعني چي...!!!ميشه يكم بيشترتوضيح بدين

مگه ميشه آسانسورپايين نره....مطمئنيد

M E H D I
19-08-2006, 21:09
بالاخره اولين patch براي اين بازي اومد. اين patch حدود 13 مگابايت هست و ورژن بازي رو از 1.0 به 1.1 تغيير ميده. من خودم داونلود كردم اما هنوز امتحان نكردم اما طوري كه نوشته بود مثل اين كه يه ابزار هم براي تنظيمات كنترل بازي قرار داده شده كه با اون ميشه مشكلات كنترل بازي رو برطرف كرد. فايل Patch رو ازا ينجا داونلود كنيد:

A-H Entertainment
21-08-2006, 11:08
يعني چي...!!!ميشه يكم بيشترتوضيح بدين

مگه ميشه آسانسورپايين نره....مطمئنيد
وقتي اون آيتم رو مي ذارم مي نويسه كه آسانسور فعال نيست و بعد درهاي آسانسور باز مي شه و وقتي داخل آسانسور ميشي پايين نمي ره. :sad:

A-H Entertainment
22-08-2006, 16:27
چي شد پس چرا كسي جواب نميده؟

SAEED_BARCELONA
23-08-2006, 11:10
بچه ها مرحله 19 اونجا كه يه ايتم از پيش ساعت شني برميداره بايد كجا بذارمش؟

star_blue
23-08-2006, 18:26
سعيد بارسلونا جواب دادم قبلا صفحه هاي قبل رو بخون خيلي تا تا 5 صفحه ي عقب تر

B O L O T
25-08-2006, 17:56
ميشه بگين زن خفاشي كدوم مر حله است

OMID
25-08-2006, 18:27
بالاخره اولين patch براي اين بازي اومد. اين patch حدود 13 مگابايت هست و ورژن بازي رو از 1.0 به 1.1 تغيير ميده. من خودم داونلود كردم اما هنوز امتحان نكردم اما طوري كه نوشته بود مثل اين كه يه ابزار هم براي تنظيمات كنترل بازي قرار داده شده كه با اون ميشه مشكلات كنترل بازي رو برطرف كرد. فايل Patch رو ازا ينجا داونلود كنيد:

مهدی جان تست کردی کار کرد بگو تا بازی رو بگیریم و نصب کنیم

TORN@DO
26-08-2006, 00:56
زن خوفاشي نداره فقط يه زن داره كه جادوگره بعد من يه ژكچ ازش دارم كه باگ گيم ژد داخلش حل شده.

Mehrshad-msv
26-08-2006, 05:10
مهدی جان تست کردی کار کرد بگو تا بازی رو بگیریم و نصب کنیم

من تست كردم....ولي براي من كه كارنكرد :sad:

mamb
26-08-2006, 10:39
آقا اين زن جادوگره رو چه جوري بايد بكشم؟نميميره...

omidshsh
26-08-2006, 12:53
آقا اين زن جادوگره رو چه جوري بايد بكشم؟نميميره...
هر جنتا حمله كه بهت كرد مي گيره مي خنده :biggrin:
اين بهترين زمانه كه بهش ضربه بزني

B O L O T
26-08-2006, 21:57
ميشه بگين كدوم مرحله است

--------
منظورم مرحله اين جادو كرست
------------
ولي پيج كار نكرد

پستهاي پشت سر هم ادغام شد. لطفا همه مطالب رو توي يه پست بنويسين
ممنون / مهدي

SAEED_BARCELONA
29-08-2006, 00:07
بچه ها من بازي رو تموم كردم. تو دمو آخرش كه بايد 100 نفرو بكشم هيچي. بعدش چند تا گزينه اضافه ميشه
حالا ميشه ورجيلو انتخاب كنم ولي نميدونم چطوري؟ :blush:

M I S H A
29-08-2006, 00:33
بچه ها من بازي رو تموم كردم. تو دمو آخرش كه بايد 100 نفرو بكشم هيچي. بعدش چند تا گزينه اضافه ميشه
حالا ميشه ورجيلو انتخاب كنم ولي نميدونم چطوري؟ :blush:
وقتی رفتی توی بازی new game را بزن بعد عکسدانته و ورجیل میاد که با دکمه چپ و راست(d و s ) می تونی ورجیل یا دانته را انتخاب کنی

M I S H A
29-08-2006, 00:34
از سلاح lady جه جوری می شه استفاده کرد؟؟؟؟؟

M E H D I
29-08-2006, 09:46
از سلاح lady جه جوری می شه استفاده کرد؟؟؟؟؟

يعني چي؟ :blink: خوب دكمه رو بزني شليك مي كنه ديگه.

A-H Entertainment
29-08-2006, 16:26
:) اين هم نرم افزاري براي استفاده از جهت هاي كنترلر براي بازي فقط تنظيماتشو خودتون بايد انجلم بدين.
لينك دانلود:

توضيحات نرم افزار :

M I S H A
29-08-2006, 19:29
يعني چي؟ :blink: خوب دكمه رو بزني شليك مي كنه ديگه.
دکمه شلیک را که می زنم اسلحه را فقط می گیره بالا ولی شلیک نمی کنه! :angry:

bayern
29-08-2006, 19:43
سلام توي مرحله 13 گير كردم
هيچ راهي براي ادامه بازي پيدا نميكنم

كمك كنيد ممنون ميشم

omidshsh
29-08-2006, 20:12
دکمه شلیک را که می زنم اسلحه را فقط می گیره بالا ولی شلیک نمی کنه! :angry:

اگه منظورت همون گيتاره هست كه از ضيفه :tongue: مي گيري فك كنم بايد دكمه تير رو چن ثانيه بگيري البته اون دكمه اي رو مي گم كه باهش شمشير ميزني هااا...
كلا اين سلاح بدرد نمي خوره

omidshsh
29-08-2006, 20:13
سلام توي مرحله 13 گير كردم
هيچ راهي براي ادامه بازي پيدا نميكنم

كمك كنيد ممنون ميشم
يه توضيحي چيزي :cool:

omidshsh
29-08-2006, 20:13
راستي بچه ها به نظر شما سخت ترين غول يازي كدومشون بيد؟

B O L O T
29-08-2006, 21:01
هيچكدوم سخت نيستن

bayern
29-08-2006, 21:09
سلام omidshsh
اين مرحله همونجايي كه دانته و ويرجيل و اون دختره با اون مرده كه نصف صورتش قرمزه و اون دلقكه روي يك سكوي دايرهاي شكل قرار دارن و اون مرده كه نصف صورتش قرمزه هر سه اونهارو ميزنه واز سكو پرت ميكنه پايين و بعد سكو شروع به بالا رفتن ميكنه
وقتي سكو بالا ميره اون دختره با كمك اسلحه اش از سكو بالا ميره اما من نميتونم بالا برم ... البته اونجا يك درب هست كه يك چيزي جلوشو گرفته و من هر كاري كردم نتونستم اونو كنار بزنم ...
اميدوارم با اين توضيحات بتوني كمكم كني

bayern
29-08-2006, 21:12
سلام
بنظر من غول مرحله 5 كه دو تا بودن وسر نداشتن سخت بودن
البته من تا مرحله 13 بيشتر نرفتم شايد جلوتر غولهاي سخت تري هم باشه

omidshsh
29-08-2006, 21:27
سلام omidshsh
اين مرحله همونجايي كه دانته و ويرجيل و اون دختره با اون مرده كه نصف صورتش قرمزه و اون دلقكه روي يك سكوي دايرهاي شكل قرار دارن و اون مرده كه نصف صورتش قرمزه هر سه اونهارو ميزنه واز سكو پرت ميكنه پايين و بعد سكو شروع به بالا رفتن ميكنه
وقتي سكو بالا ميره اون دختره با كمك اسلحه اش از سكو بالا ميره اما من نميتونم بالا برم ... البته اونجا يك درب هست كه يك چيزي جلوشو گرفته و من هر كاري كردم نتونستم اونو كنار بزنم ...
اميدوارم با اين توضيحات بتوني كمكم كني

اهان افتاد مطلب من هم اونجا گير كردم از درو ديوار هاي سمت چپ يكم مي توني بالا بري و چنتا orb بگيري ولي راه اصلي همون دره هست كه جلوش مجسمه هست
البته قبلش يادت نره كه اون كفشو بپوشي
بهر حال تا مي توني پشت سر هم يه مجسمه ضربه بزن مخصوصا سعي كن به چراغ هاي روي دستش ضربه بزني
همين. :rolleye:

bayern
29-08-2006, 22:09
سلام
چجوري ميشه از توي منوها سلاحهايي رو كه توي مراحل قبل بدست اورديم انتخاب كرده و با اونها بازي رو ادامه بدهيم

bayern
29-08-2006, 22:55
سلام omidshsh

من هركاري كردم نتونستم اون كاري كه گفته بودي انجام بدم
ميشه يك مقدار بيشتر توضيح بدي ....

از كمكت ممنون

bayern
29-08-2006, 22:57
سلام omidshsh

من هركاري كردم نتونستم اون كاري كه گفته بودي انجام بدم ... هر چي بهش ضربه ميزنم اتفاقي نمي افته
در ضمن چجوري ميشه از توي منوها سلاحهايي رو كه توي مراحل قبل بدست اورديم انتخاب كرده و با اونها بازي رو ادامه بدهيم
از كمكت ممنون

M I S H A
30-08-2006, 00:54
اگه منظورت همون گيتاره هست كه از ضيفه :tongue: مي گيري فك كنم بايد دكمه تير رو چن ثانيه بگيري البته اون دكمه اي رو مي گم كه باهش شمشير ميزني هااا...
كلا اين سلاح بدرد نمي خوره

منظور من lady دختر arkham هست

omidshsh
30-08-2006, 10:36
منظور من lady دختر arkham هست
:ohno: مگه تو با ليدي تير ميزني :ohno: :tongue:
اگه تفنگ خفن بزرگه رو مي گي گه مشكلي نداره جز 2 تا
1)هدف نمي گيره
2)توي هوا تير نمي زنه
همين :blink:

bayern
31-08-2006, 08:59
سلام :laughing: omidshsh

من هركاري كردم نتونستم اون كاري كه گفته بودي انجام بدم ... :sad: هر چي بهش ضربه ميزنم اتفاقي نمي افته :blush:
در ضمن چجوري ميشه از توي منوها سلاحهايي رو كه توي مراحل قبل بدست اورديم انتخاب كرده و با اونها بازي رو ادامه بدهيم :tongue:

omidshsh
31-08-2006, 11:27
سلام :laughing: omidshsh

من هركاري كردم نتونستم اون كاري كه گفته بودي انجام بدم ... :sad: هر چي بهش ضربه ميزنم اتفاقي نمي افته :blush:
در ضمن چجوري ميشه از توي منوها سلاحهايي رو كه توي مراحل قبل بدست اورديم انتخاب كرده و با اونها بازي رو ادامه بدهيم :tongue:

اگه بخواي سلاح عوض كني بايد بري پيش اون مجسمه ها كه يه ساعت روي دوششون هست
توضيح بيشتر هم ندارم
كفشتو بپوش فكر كنم يه فن خاصي هم بايد بزني البته
سعي كن :tongue:

M I S H A
31-08-2006, 12:07
سلام omidshsh

من هركاري كردم نتونستم اون كاري كه گفته بودي انجام بدم ... هر چي بهش ضربه ميزنم اتفاقي نمي افته
در ضمن چجوري ميشه از توي منوها سلاحهايي رو كه توي مراحل قبل بدست اورديم انتخاب كرده و با اونها بازي رو ادامه بدهيم
از كمكت ممنون
قبل از شروع مرحله گزینه customize یا در حین بازی برو پیش اون مجسمه هایی که یه ساعت شنی روی دوش اون ها است و داخل منو گزینه equip را انتخاب کن تویه این منو می تونی سلاح ها تو عوش کنی یه قسمت برای سلاح های گرم داره یه قسمت برای سلاح های سرد

farhadgeneral
31-08-2006, 13:37
سلام کسی میتونه به من کمک کنه من Devil May Cry 3 Special Edition رو خریدم ولی وقتی وارد بازی میشم همه جا تاریکه هیچ چی معلوم نیست

bayern
31-08-2006, 14:07
سلام s2005

دمت گرم

bayern
31-08-2006, 14:10
سلام farhadgeneral

احتمالآ سيستم شما براي اين بازي پايينه

اگر دوست داري مشخصات سيستم خودت رو بگو شايد مشكل از جايي ديگه باشه

piishii
31-08-2006, 17:36
سلام.
من 1 ماه بيشتر فكر كنم اين بازي رو خريدم اما هنوز نصب نكردم به خاطر همين مشكلاتش .
از آخر پچي اومد مشكلات بازي مخصوصا تنظيمات كنترل بازي رو درست كنه يا نه ؟
مهدي جان يك پچي گذاشت اين اواخر اما مثل اينكه اونم كار نميكنه آره ؟

TORN@DO
02-09-2006, 17:35
امیدت به خدا با کیبورد بازی کن بعد این پکچ مشکل رو رفع کرده من امتحان کردم.

VISION
02-09-2006, 17:48
من تو مرحله 14 دویل می کرای 3 گیر افتادم لطفا کمک کنید انجایی که دختره با قلا ب از اون برج میره بالا مامیمونیم ان پایین هیچ راه دیگه ای هم نیست کمک کمک :sad:

VISION
02-09-2006, 17:51
من تو مرحله 14 دویل می کرای 3 گیر افتادم لطفا کمک کنید انجایی که دختره با قلا ب از اون برج میره بالا مامیمونیم ان پایین هیچ راه دیگه ای هم نیست کمک کمک

bayern
02-09-2006, 18:24
سلام VISION

منم اينجا گير كرده بوم و با كمك بچه ها ردش كردم

تو اين مرحله تو فقط بايد اون كفشها رو پات كني و با اون به مجسمه ضربه بزني ... چند بار كه اينكار رو انجام بدي مجسمه ميشكنه و تو ميتوني بازي رو ادامه بدي

راهنمايي اين كار توسط s2005 هستش
براي بدست اوردن كفشها اين كار رو بكن

قبل از شروع مرحله گزینه customize یا در حین بازی برو پیش اون مجسمه هایی که یه ساعت شنی روی دوش اون ها است و داخل منو گزینه equip را انتخاب کن تویه این منو می تونی سلاح ها تو عوش کنی یه قسمت برای سلاح های گرم داره یه قسمت برای سلاح های سرد
__

VISION
02-09-2006, 21:22
دست همتون درد نکنه مخصوصا بایرن عزیز از راهنماییت متشکرم خیلی بدردم خورد یعنی ای ول :biggrin:

MaFia
11-09-2006, 08:28
این پچ آخری رو من نصب کردم به کل بازی رو خراب کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
پچ خوبی برای درست شدن کنترل کسی داره از دوستان؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
13-09-2006, 01:01
این پچ آخری رو من نصب کردم به کل بازی رو خراب کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
پچ خوبی برای درست شدن کنترل کسی داره از دوستان؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام رئيس :biggrin: !

خوب عرضم به حضورت من يه پچ پيداكردم ولي خودم امتحانش نكردم....بفرماييد

daren
14-09-2006, 22:49
كسي ميدونه چطوري ميشه از stilysh pts اس گرفت؟
اون ستارههاي طلايي توي total ranking چيه؟ آخه از 12 تاش فقط 3 تا شو گرفتم.

star_blue
24-09-2006, 16:00
دوستان از آيتم ماسك طلايي كه موقعي كه مي ميره دوباره زنده ميشه چه جوري استفاده بايد كرد من با اينكه آيتم دارم اما ميميره ديگه زنده نميشه

omidshsh
27-09-2006, 10:50
دوستان از آيتم ماسك طلايي كه موقعي كه مي ميره دوباره زنده ميشه چه جوري استفاده بايد كرد من با اينكه آيتم دارم اما ميميره ديگه زنده نميشه

من خودم فقط 1 بار تونستم ازش استفاده كنم
يه خيال اون شو
ماسك اسكلت بخر واسه غول ها

Mehrshad-msv
27-09-2006, 13:10

خوب اين كه تابلو...

اگه شمااين ماسكوداشته باشيدوقتي مرديداين ماسك ونشون مي ده ومي گه كه مي خواي ازاين ماسك استفاده كني...اونوقت شما مي گيدبله!

نمي دونم شايدم من سوال شماروخوب متوجه نشدم!

star_blue
30-09-2006, 00:38
آره اما من دارم ماسك رو اما از من نميپرسه و استفاده نميكنه و اينكه ماسك اسكلت قدرتش چيه ؟

B O L O T
04-10-2006, 19:52
بابا شما هنوز اين رو بازي ميكنيد

.

A-H Entertainment
06-10-2006, 11:55
سلام.
ميخواستم ببينم نرم افزاري براي استخراج آهنگ هاي بازي وجود داره يا نه. همچنين براي تبديل دموهاي پوشه ipu

Mehrshad-msv
07-10-2006, 06:49
بابا شما هنوز اين رو بازي ميكنيد

.

پس چي بازي كنيم...پرنس...فيفا7....كانتر.... دال افتخار....شرك!...وهزارتاچرت وپرت ديگه :puke:

cully_4u
08-10-2006, 20:14
بالاخره تونستم مشکل کنترل بازی رو حل کنم....
بهتون میگم چون الان وقت ندارم...

B O L O T
09-10-2006, 20:41
پس چي بازي كنيم...پرنس...فيفا7....كانتر.... دال افتخار....شرك!...وهزارتاچرت وپرت ديگه :puke:
ببين يه دمو كامل اين بازي رو دانلود كردم منظورم پكشه بيا ببين

A-H Entertainment
10-10-2006, 10:57

سلام.
من كه با نرم افزار JoyToKey کار می کنم خیلی خوبه فقط بعد از دانلود روی گزینه Create New Configuration File کلیک کرده و سپس اسم بازی رو وارد می کنیم و سپس در سمت راست Joystick 1 را فعال کرده و سپس روی جهت ها و سایر دکمه ها دابل کلیک کرده و به این صورت وارد کرده که مثلا برای جهت Left اگر در بازی دکمه A هست با دابل کلیک روی Left گزینه Keyboard را آورده و دکمه A را می زنیم و بقیه به همین ترتیب سپس برنامه را Minimize کرده و بازی رو اجرا می کنیم. :biggrin:

cully_4u
10-10-2006, 11:13
این کاری که من کردم بدون نیاز به هیچ برنامه ای هستش و تمام Gamepad ها رو هم ساپورت میکنه...

YAHYA-PRO
10-10-2006, 15:27
سلام
میخوام یه چیزی بگم ولی نخندین :blush: من تازه این بازی رو گرفتم همین اولاش که بازی میکنم وقتی جونورا میان من اصلا هیچی توی تصویر ندارم تصویر سیاه سیاه فقط وقتی شلیک میکنم یه خورده نور میده با چشم جونورا :blink:
حالا نمیدونم بازی اولاش این جوری یا مال من خرابه فکر کنم مال تکین سافت باشه
کسی میدونه چه مرگشه :blush: