PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ساخت slide show

co70000
16-06-2010, 23:06
سلام دوستان من یه نرم افزار واسه ساخت اسلاید شو میخواستم .
نرم افزار های زیادی هست اما من میخوام اسلاید رو مثله اسلاید شو گوشی های نوکیا درست کنه .
لطفا اول اسلاید شو نوکیا رو ببینید (مثلا نوکیا ان82) برنامه های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم این مدلی رو ندارن .
ممنون

xeNociDe
17-06-2010, 04:26
نرم افزار های زیادی هست اما من میخوام اسلاید رو مثله اسلاید شو گوشی های نوکیا درست کنه .
لطفا اول اسلاید شو نوکیا رو ببینید (مثلا نوکیا ان82) برنامه های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم این مدلی رو ندارن .
ممنون
درود...
همونطور که گفتید نرم افزار های زیادی این کار رو انجام میدند و من هم اینجا چند نمونه اش رو قرار میدم:

Slideshow-Diashow XL v10.5.3 Multilanguage | 18 MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe v5.0.4.33 | 48,7 Mb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

co70000
17-06-2010, 10:40
ممنون دوسته عزیز ولی من میخوام کاملا شبیه به اسلاید شو نوکیا باشه . این دوتا اون افکت رو ندارن

xeNociDe
17-06-2010, 10:42
میشه یک عکس از اسلاید شو نوکیا بزاری؟؟!؟؟

co70000
17-06-2010, 11:55
از اسلاید شو که نمیشه عکس گرفت چون متحرکه .
نمیدونم چجوری توضیح بدم . همین طور که عکسا رو پشته سر هم نشون میده روی هر عکس چند ثانیه حرکت میکنه و در حین حرکت روی عکس زوم میکنه و برمیگدونه.

mmiladd
17-06-2010, 12:07
ممنون

دوست من شما می تونی از نرم افزارهای ساخت gif هم استفاده کنین..

اگه هدفتون اینکه عکسا متحرک باشه..

موفق باشین..

co70000
19-06-2010, 13:01
دوست عزیز توی پست قبلیم گفتم برنامه های زیادی هست مثه اینا :
( . . . , Swish Studio , Ulead Gif , ACDSee , Flash MX, Flash Slideshow Builder , Photo Slide Show )
اما من میخوام کیفیت عکسا حفظ بشه . اگه بخوام Gif یا Swf درست کنم یه خروجی با حجم خیلی زیاد بهم میده .
من فقط یه نرم افزار واسه پخش میخوام مثه ACDSee با این تفاوت که ACDSee اون افکت رو نداره .
تعداد عکسام زیاده نزدیکه 8000 تا عکس تو غالب 150 آلبوم هست . نمیتونم دونه دونه درست کنم .
اگه برنامه ای میشناسید که دقیقا همون کاری که گفتمو بکنه بگید .
ممنون

xeNociDe
19-06-2010, 17:15
دوست عزیز توی پست قبلیم گفتم برنامه های زیادی هست مثه اینا :
( . . . , Swish Studio , Ulead Gif , ACDSee , Flash MX, Flash Slideshow Builder , Photo Slide Show )
اما من میخوام کیفیت عکسا حفظ بشه . اگه بخوام Gif یا Swf درست کنم یه خروجی با حجم خیلی زیاد بهم میده .
من فقط یه نرم افزار واسه پخش میخوام مثه ACDSee با این تفاوت که ACDSee اون افکت رو نداره .
تعداد عکسام زیاده نزدیکه 8000 تا عکس تو غالب 150 آلبوم هست . نمیتونم دونه دونه درست کنم .
اگه برنامه ای میشناسید که دقیقا همون کاری که گفتمو بکنه بگید .
ممنون
نرم افزار Pro Show این امکاناتی که شما میخواید یعنی حفظ کیفیت و افکت های بسیار را داراست.

ProShow Gold 4.1
Photodex ProShow Gold 4.1.2737

co70000
20-06-2010, 16:05
همون بود که میخواستم . ممنون