PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات متفرقه!!!

dampayi
16-06-2010, 22:43
سلام بر دوستان مهربوون :دی
چندتا سوال داشتم که نمی دونم کجا مطرح کنم!!
به خاطر همین این تاپیک و زدم!!:دی

1- قیمت بلیط این بازیا چنده؟ (قاعدتا با توجه به مراحل فرق می کنه دیگه؟)
2- پول بلیط تو جیب کی می ره ؟
3- حدودا آفریقای جنوبی سر این بازیا چقدر پول در می یاره؟
4- صدا سیما برای خرید بازی ها چقدر پول داده ؟ و به کی؟ آفریقا یا فیفا؟
5- پول این تبلغات کنار زمین تو جیب کی می ره؟
6- چی شد که آفریقای جنوبی میزبان شد ؟!! چی جوری انتخاب کردن؟ (خیلی برام عجیب بود)
7- سهمیه آسیا چند تاست ؟
8- چرا سهمیه ها به صورت مساوی پخش نشده ؟ اصلا با چه معیاریه ؟
9- میزبان بدون بازی های مقدماتی وارد جام جهانی می شه ؟
10- اگه تو بازی های گروهی تو به گروه همه مساوی کنن چی می شه ؟
11- یه سوال بی ربطم این که این چمن دو رنگ هست، یعنی همین راه راهه !! این به خاطر تفاوت بلندی چمنه دیگه ؟ بعد این موضوع تو زمین محسوس نیست ؟ تاثیر گذار؟ ! یا شاید به خاطر میزان تراکمه!:دی اونجاهای که پر رنگتره پر پشت تره :دی ؟؟
12- بازی ها تو چند تا شهره دیگه؟ یا همش تو پایتخته؟
و...

بقیشو یادم نمی یاد !!!
حالا فعلا همینارو بگید یادم اومد می گم :دی
ممنون

آهان راستی این آمار بعد بازیو چی جوری حساب می کنن؟ این نرم افزارشون یه ذره بیش از حد هوشمند نیست ؟ :دی

Alamate Soal
16-06-2010, 23:43
معلومه ديگه به فيفا ؛ حالا با واسطه يا بدون واسطش معلوم نيست :20:

6- چی شد که آفریقای جنوبی میزبان شد ؟!! چی جوری انتخاب کردن؟ (خیلی برام عجیب بود)

براي اينكه مردمش به سمت ورزش كشيده بشن و اين كشور توريست جمع كنه و كمك اقتصادي بشه واسشون

آره ديگه ؛ اگه ميزبان خودش تو بازي ها نباشه كه خيلي ضايست :31:

dampayi
16-06-2010, 23:49
براي اينكه مردمش به سمت ورزش كشيده بشن و اين كشور توريست جمع كنه و كمك اقتصادي بشه واسشون
خب چرا آفریقای جنوبی ؟! این همه کشور دیگه هست ! چی جوری انتخابش کردن ؟
احساسم اینه که یه حداقل امکانات تعریف کردن ... بعد اون کشور هایی که فکر می کنن اون شرایط رو دارن کاندید می شن ! بعد با تحقیق و بررسی یه سریشون انتخاب می ن آخر سرم قرعه کشی می کنن ! اینجوریه > یا عشقی ؟ همین جوری می گن فلان جا !!!

Amin
17-06-2010, 00:24
دوستان
لطفا اینقدر تو تاپیک ها خوشمزه بازی درنیارین
من حدود 10 تا پست از این تاپیک پاک کردم
که همه واسه مسخره کردن و منحرف کردن تاپیک داده شده بود

امیدوارم کار به برخورد جدی تر کشیده نشه

Mojtaba N87
17-06-2010, 00:38
1- قیمت بلیط این بازیا چنده؟ (قاعدتا با توجه به مراحل فرق می کنه دیگه؟)
2- پول بلیط تو جیب کی می ره ؟
3- حدودا آفریقای جنوبی سر این بازیا چقدر پول در می یاره؟
7- سهمیه آسیا چند تاست ؟
8- چرا سهمیه ها به صورت مساوی پخش نشده ؟ اصلا با چه معیاریه ؟
10- اگه تو بازی های گروهی تو به گروه همه مساوی کنن چی می شه ؟
11- یه سوال بی ربطم این که این چمن دو رنگ هست، یعنی همین راه راهه !! این به خاطر تفاوت بلندی چمنه دیگه ؟ بعد این موضوع تو زمین محسوس نیست ؟ تاثیر گذار؟ ! یا شاید به خاطر میزان تراکمه!:دی اونجاهای که پر رنگتره پر پشت تره :دی ؟؟
12- بازی ها تو چند تا شهره دیگه؟ یا همش تو پایتخته؟
و...

بقیشو یادم نمی یاد !!!
حالا فعلا همینارو بگید یادم اومد می گم :دی
ممنون

آهان راستی این آمار بعد بازیو چی جوری حساب می کنن؟ این نرم افزارشون یه ذره بیش از حد هوشمند نیست ؟ :دی

1- داخل این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ldcup%2Forganisation%2Fticketing%2Fpricesandmatche s.html) همه قیمت ها هست . برای مثال بازی فینال 900 دلاره بهترین صندلیاش

2- داخل جیب کشور میزبان و فیفا

3- نمی شه به راحتی حساب کرد . توریست یکی از مهمترین منابع درآمده.خرج هایی که انجام می دن توریست ها

4- این رو جواب دادن در بالا

5- تو جیب همون کسایی که پول بلیت می ره : دی

6- کشورایی که داوطلبن یک سری افراد رو به عنوان سفیر می فرستن . بعد بررسی می شه و بین چند تا کشور قرعه کشی می کنن . مثلا دیوید بکهام واسه میزبانی انگلیس واسه سال 2018 به عنوان سفیر اومده

7- آسیا 4.5 تا! که اون نصفه با نیوزیلند بازی می کنه . مثل امسال که بحرین با نیوزلند بازی کرد

8- با توجه به قدرت تیم ها و رنک فیفا و سابقشون! نمی شه که مساوی باشه !! همین الآنش خیلی از تیم های خوب اروپایی مثل ایرلند جاشون خالیه

9- بلی

10- کار می ره رو گل های زده و تفاضل گل! اگه باز هم مساوی شه که امکانش خیلی خیلی کمه میان کرنر ها و اینارو میشمارون تا اونجا که من می دونم

11- رنگ چمن به خاطر جهت کوتاه کردن یا همون خواب چمن هاست و گاها نوع اون . تراکم و بلندی کاملا باید یکسان باشه

12- تو شهر های مختلف توزیع شده

====
نرم افزار هاشون دیگه ته برنامه نویسی و موتور های هوشمنده

aRThaS_08
17-06-2010, 00:42
10 رو من بطور کامل جواب داده بودم امین جان!

مجتبی ربطی به کرنر نداره!

اگه امتیاز ها برابر باشه! تعداد گل زده! اگه گل زده برابر باشه! بازیهای رودررو! اگه بازیهای رو در رو یکسان باشه! قرعه کشی!

تموم شد! بازی اضافه ای هم انجام نمیگیره برای شرایطی که مثلن همه بازیهای یک گروه 0-0 بشه!

Mojtaba N87
17-06-2010, 00:51
10 رو من بطور کامل جواب داده بودم امین جان!

مجتبی ربطی به کرنر نداره!

اگه امتیاز ها برابر باشه! تعداد گل زده! اگه گل زده برابر باشه! بازیهای رودررو! اگه بازیهای رو در رو یکسان باشه! قرعه کشی!

تموم شد! بازی اضافه ای هم انجام نمیگیره برای شرایطی که مثلن همه بازیهای یک گروه 0-0 بشه!

یکی که فکر می کردم بارشه بهم گفت این رو! مطمئن نبودم.

مرسی که اصلاح کردی

piremard
18-06-2010, 06:17
- صدا سیما برای خرید بازی ها چقدر پول داده ؟ و به کی؟ آفریقا یا فیفا؟
4 :

فیفا با کمیته المپیک فرق داره . المپیک سهم خرید نمایش رو بین کشورها تقسیم می کنه و اینکار از طریق "اتحادیه رادیو تلویزیون آسیا" ABU انجام می شه . اما در مورد مسابقات فیفا ، حق خرید بصورت مزایده انجام می شه و معمولا همه ساله کشور عربستان این خرید رو از طریق بخش خصوصی به نرخ گزافی می خره .
امسال حق پخش خاورمیانه هم توسط یک شرکت نفت و پتروشیمی عربستانی خریده شده و به "شبکه الجزیره" هم این شرکت فروخته . ایران هم از طریق شبکه الجزیره کشور قطر این مسابقات رو دریافت و پخش می کنه .
ایران حداقل مبلغ 10 میلیارد تومان بنا به پیشبینی من به الجزیره بابت حق پخش پرداخت کرده در حالیکه شبکه الجزیره بیش از 2 تریلیون تومان هزینه برای خرید حق پخش به شرکت پتروشیمی عربستان پرداخته !

5 :

درآمد تبلیغات چه در حواشی زمین و چه پارتی ها ، محصولات مختلف مثل فروش ساعت های گراقیمت HUBLOT به مربی ها و تابلوی وقت اضافه و ... همگی در جیب شرکتهای واسطه ی تبلیغاتی بزرگی می ره که در مزایده حق تبلیغات رو از فیفا و برگزار کننده ی مسابقات خریداری کردند . مسوولیت همگی این تبلیغات هم بر عهده ی واسطه هاست . خود شرکت های واسطه معمولا حق تبلیغ رو بعدا به شرکتهای تبلیغاتی می فروشند و اونها هم با چند شرکت تبلیغاتی کوچکتر در سراسر دنیا قرارداد های همکاری امضا می کنند و شروع به جلب نظر کمپانیهای تولیدی و تجاری می کنند .