PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جام 2010 جام فوتبال دفاعی

وین رونی
16-06-2010, 22:09
یادمه وقتی ایتالیا کاتاناچیو اصل را پیاده میکرد بودند کسانی که میگفتند این فوتبال نیست فوتبال یعنی حمله اما تعدادشون کم بود.
سیستم کاتاناچیو ایتالیا این نبود که 11 نفره دفاع کنی...از فوتبال ایتالیا لذت می بردیم اما حالا...

حالا تو جام 2010...
آموزش شیوه دفاع کردن در فوتبال:
11 نفره برو تو جریمه خودت-بازی قشنگی میشه!!!!
دیگه وقتی اومدی به جام جهانی باید فوتبال بازی کنی نه مثل ترسوها 11 نفره بری تو دفاع...

به نظر من این نوع فوتبال بازی کردن داره سر مهمترین خصیصه این ورزش یعنی هیجان را از بیخ می بره
نظر شما چیه؟

scali
16-06-2010, 22:30
کاملا باهات موافقم .

من که دوست دارم از دیدن بازی لذت برم و اینکه دوتا تیم واقعا بازی کنن نه اینکه به قول خودت برن بچسبن به دروازه بعدشم بگن این

شیوه بازی ماست و ازش دفاع هم بکنن .

بازیهای کسل کننده و به نظر من بیخود که تازگی ها طرفدار زیادی هم پیدا کرده .

yuseph
16-06-2010, 23:07
البته شاید مشکل از مهاجمان باشه!!!!
امار موقعیت هایی که گل نشدن رو اگه بگیرن رقم بالایی در میاد.!!!
شاید توی این جام فوروارد درست حسابی نداریم.

nafe-bandar
16-06-2010, 23:55
دليلش هواداراست چون برد مي خوان
چون جام جهانيه!
هرچي بيشتر ميگذره انتظار ماها هم بيشتر ميشه
قبول ندارم كه دفاع كنن همش اما بايد حق داد
مربي صلاح تيم رو مي خواد! (البته در حد شعورش!) :40:

L.A.M.P.A.R.D
17-06-2010, 00:01
نه عزیزان................باید صبر کرد................تازه همه ی تیم ها یه بازی کردند..............کمی صبور باشد

united
17-06-2010, 00:16
فوتبال خیلی وقته به یک ورزش مزخرف تبدیل شده (در واقع بود ولی با اضافه شدن این روشهای دفاعی گندیش بیشتر در اومد)
90 دقیقه تمام وقت بیننده رو میگیره و بیشتر از اینکه هیجان داشته باشه استرس داره و اعصاب رو خراب میکنه
از آخر هم نتیجه رو اشتباه یکی از بازیکنها تعیین میکنه
به خاطر این مزخرف بودنشه که در آمریکا خیلی کم طرفدار داره

caca_caca888
17-06-2010, 00:16
بله اين حرفه شماست كه ميگيد بايد هيجان داشته باشه.
اما از نظر بازيكنان هر كشور برد از همه چيز مهمتره حالا بخواد همش با اينجور كارا باشه.

الان سوئيسي ها چقدر خوشحالند.حالا اسپانيا قشنگ بازي كرد كه كرد اما گل نزد...
كره شمالي كه تركوند.

A.N.A.P
17-06-2010, 02:11
فوتبال خیلی وقته به یک ورزش مزخرف تبدیل شده (در واقع بود ولی با اضافه شدن این روشهای دفاعی گندیش بیشتر در اومد)
90 دقیقه تمام وقت بیننده رو میگیره و بیشتر از اینکه هیجان داشته باشه استرس داره و اعصاب رو خراب میکنه
از آخر هم نتیجه رو اشتباه یکی از بازیکنها تعیین میکنه
به خاطر این مزخرف بودنشه که در آمریکا خیلی کم طرفدار داره
این همه ملت تو دنیا که فوتبال توشون موج میزنه رو ول کردی رفتی چسبیدی به آمریکا !!!:27:

آمریکا چی داره ؟؟؟ یه NBA مزخرف !!!

AMir_JAKAL
17-06-2010, 03:32
فقط یه NBA داره با فوتبال امریکایی و هاکی و گلف و بیس بال
lol الان که فکر میکنم میبینم هیچی نداره :31:

Advanced Ali-001
17-06-2010, 08:23
یادمه وقتی ایتالیا کاتاناچیو اصل را پیاده میکرد بودند کسانی که میگفتند این فوتبال نیست فوتبال یعنی حمله اما تعدادشون کم بود.
سیستم کاتاناچیو ایتالیا این نبود که 11 نفره دفاع کنی...از فوتبال ایتالیا لذت می بردیم اما حالا...

حالا تو جام 2010...
آموزش شیوه دفاع کردن در فوتبال:
11 نفره برو تو جریمه خودت-بازی قشنگی میشه!!!!
دیگه وقتی اومدی به جام جهانی باید فوتبال بازی کنی نه مثل ترسوها 11 نفره بری تو دفاع...

به نظر من این نوع فوتبال بازی کردن داره سر مهمترین خصیصه این ورزش یعنی هیجان را از بیخ می بره
نظر شما چیه؟

واقعا که اون تشکر ازپست اول نوش جونت خیلی خیلی ممنون:40::19:
آقا من واقعا حالم بهم میخوره از دفاعی بازی کردن هر تیم ضعیف مسخره ای واسه ما ادم شده یه گل میزنه میره تو خط دفاعی بعد میخواد بره تا مراحل بالاتر!!!!!
وگرنه آرژانتینو دیدین یه گل زد وبعدشم فقط به فقط به فکر حمله بود وبازی قشنگ ومنطقی ........
راستی یه طرف قضیه هم این توپ چینی مسخرس!!!!!
که شواهدشم مشخصه بازی انگلیس و....
واقعا دیگه فیفا هم صداش در ومده گفته ایتالیاهم با ضعیف ترین تیم50سال گذشتش پا به جام گذاشته و دیگری اینکه درباره تیم انگلیس گفته بدون دروازه بان بازی کنه بهتره!!!!!!:18:
وبه حال کاپلو دعا کردن که باخاطره خوش بازی هارو ترک کنه....
بازی پرتغال هم با کی بود خیلی مسخره بود همش این حمله میکرد اون میرفت تو لاک دفاعی....اون حمله میکرداین میرفت تو لاک دفاعی.....
واقعا آقای دکتر صدر راست میگه که این جام گلهاش از همه جام ها کمتره یه چیزی میدونه که میگه.....

:40:به امید موفقیت همه تیمها درجام جهانی:40:
ارا دتمند همه علی:40:

A'khz
17-06-2010, 08:34
واقعا ضعیف ترین تیم تو جریمه جمع شه تیم مقابل نمیتونه درست بازی کنه به خاطر تراکم بازیکن
خدا کنه این تیم ها بالا نیان :19:

united
17-06-2010, 08:38
این همه ملت تو دنیا که فوتبال توشون موج میزنه رو ول کردی رفتی چسبیدی به آمریکا !!!:27:

آمریکا چی داره ؟؟؟ یه NBA مزخرف !!!

آمریکا رو از اون لحاظ مثال زدم چون کشور پیشرفته ایه و بسیاری از آمار آمریکا به عنوان دماسنج جهان کاربرد داره
والا بعضی کشورهای فقیر بیچاره هم هستند که مردمشون از فوتبال خوششون نمیاد مثل سوئیس:5:

kkkaktoos
17-06-2010, 08:48
آمریکا رو از اون لحاظ مثال زدم چون کشور پیشرفته ایه و بسیاری از آمار آمریکا به عنوان دماسنج جهان کاربرد داره
والا بعضی کشورهای فقیر بیچاره هم هستند که مردمشون از فوتبال خوششون نمیاد مثل سوئیس:5:
به نظرت سوئیس فقیره!!!!!!!!!

ع.ص
17-06-2010, 08:59
همش تقصیر این مورونیو بود.اگه اون روز اونجوری مقابل بارسا بازی نمیکردند.الان جام جهانی اینجوری نبود

وین رونی
17-06-2010, 09:47
به نظر من مقابل این نوع تیمها که دفاعی محض بازی می کنن باید یکی دو تا فانتزی کار باشه مثل رونالدینیو(زمان اوجش)روبینیو
دیروز اسپانیا همه کار کرد تا از خط دفاع رد بشه اما نمی تونست به نظر من اگه یه بازیکن دریبل زن داشت شاید بازی را حتی می برد

Fusi0n
17-06-2010, 10:11
درست این تیم ها جلو تر مطمئن به مشکل میخورن چون امتیاز مهم نیست کسی که بیشترین گل بزنه برندس و همین طور امکان رویای رویی با تیم هایی که بازیکن دریبل زن توشن زیاد باشه هست مثل آرژانیتن :27::40:

xerxes again
17-06-2010, 10:27
همش تقصیر این مورونیو بود.اگه اون روز اونجوری مقابل بارسا بازی نمیکردند.الان جام جهانی اینجوری نبود
دقیقاَ اون مورینیوی درگیر گند زد به فوتبال.
حالا می خوام ببینم اونایی که می گفتن اینتر جلوی بارسا منطقی بازی کرده و نتیجه مهمه با این تیمایی که جلو تیمشون دفاعی بازی می کنن چه حالی میشن. فوتبال نتیجش مهمه دیگه؟:20:
چیزی که عوض داره ، گله نداره.

far2009
17-06-2010, 10:48
هم اکنون شاهد بدترین دوره جام جهانی هستیم.

Masoud King
17-06-2010, 10:56
تاکتیک رو باید بر اساس بازیکنان تیم چید... نه کلا تهاجمی

شما وقتی داری جلوی اسپانیا بازی میکنی حمله کردن مساوی با گل خوردنه!!

بعد اونوقت کدوم مربی میاد همچین کاری کنه؟!؟
جلوی تیم تهاجمی باید بسته بازی کرد تا گل نخورد... خیلی ساده ی

کلا هیتسفلد نشون داد واقعا تکه :40:

Rastin.
17-06-2010, 19:35
و
واقعا آقای دکتر صدر راست میگه که این جام گلهاش از همه جام ها کمتره یه چیزی میدونه که میگه.....

همین دکتر صدر بود که با آب و تاب از بازی دفاعی اینتر در جام باشگاهها تعریف میکرد!!:27: خوب وقتی نتیجه میده طبیعیه تیمهای ضعیف رو به این شیوه میارن!

ایشون با اینکه کارشناس خوب و موجهیه ولی پشت بیشتر صحبتاش تعصب و جهت گیری وجود داره..

xerxes again
17-06-2010, 19:47
ایشون با اینکه کارشناس خوب و موجهیه ولی پشت بیشتر صحبتاش تعصب و جهت گیری وجود داره..
+ جو گیر هم هست

وین رونی
19-06-2010, 09:38
ببینید الآن بحثه که خدا کنه کره شمالی بیاد بالا...برای چی بیاد بالا؟!فوتبال خیلی خوبی ارائه داد مقابل برزیل؟یا فقط دفاع کرد؟یا نه چون تیم ضعیفیه و دلمون میسوزه تا کره بیاد بالا؟
کی از فوتبال دفاعی خوشش میاد.هنوز یادمه وقتی یونان قهرمان یورو شد اکثراً از ری هاگل و سبک دفاعیش انتقاد کردن.
لذت فوتبال در حمله و گل زدن هست.
این نوع فوتبال اصل فوتبال که هیجان است را خراب میکنه...
من از جسارت کره جنوبی مقابل آرژانتین لذت بردم.از همون اول حمله کرد و بنا را دفاع محظ و شاید ضدحمله نذاشت اما سوئیس و کره شمالی و ... از همون اول رفتن تو لاک دفاعی تا شاید...

scali
19-06-2010, 13:59
ببینید الآن بحثه که خدا کنه کره شمالی بیاد بالا...برای چی بیاد بالا؟!فوتبال خیلی خوبی ارائه داد مقابل برزیل؟یا فقط دفاع کرد؟یا نه چون تیم ضعیفیه و دلمون میسوزه تا کره بیاد بالا؟
کی از فوتبال دفاعی خوشش میاد.هنوز یادمه وقتی یونان قهرمان یورو شد اکثراً از ری هاگل و سبک دفاعیش انتقاد کردن.
لذت فوتبال در حمله و گل زدن هست.
این نوع فوتبال اصل فوتبال که هیجان است را خراب میکنه...
من از جسارت کره جنوبی مقابل آرژانتین لذت بردم.از همون اول حمله کرد و بنا را دفاع محظ و شاید ضدحمله نذاشت اما سوئیس و کره شمالی و ... از همون اول رفتن تو لاک دفاعی تا شاید...

تایید میشه . لذت فوتبال به حمله کردنه نه اینکه یازده نفری بچسبی به دروازه بعدش بگی خوب بازی کردیم .

به نظر من باز کره شمالی چند تا حمله کرد و از اسم برزیل زیاد نترسید ولی سوییس واقعا گند زد به بازی رفت

از نیمه خودشون نتونستن بیان جلوتر .