PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دانلود از هات فایل

aliani
16-06-2010, 22:48
سلام دوستان من یه اکانت هات فایل خریدم اما هر کاری میکنم نمیتونم باهاش دانلود کنم راحت داخل اکانت میشم اما با چند تا برنامه تست کردم . یوزر و پس دادم بهشون اما هر کاری میکنم فایلها به صورت پریمیوم در نمیاد :(

ممنون میشم کمکم کنید

razizo
17-06-2010, 02:00
با چی کار می کنی؟

هاتفایل فکر نکنم مثل رپیدشر باشه. رو فایرفاکس می زنی بعد لینک رو همونجا میده بهت دانلود منیجر باید بگیرتش دانلودش کنه.

aliani
17-06-2010, 10:43
ممنون

آخه من قبلا هم هات فایل داشتم مثل رپید راحت باهاش دانلود میکردم الان نمیدونم چرا نمیشه بعدش آخه همونشم نمیشه یعنی وقتی لینک رو با فایرفاکس باز میکنم قسمت regular که هیچی قسمت high speed رو میزنم همون صفحه باز میشه که میگه باید اکانت بخری در حالی بالاش قسمت اکانتم نوشته premium !!!

جالبیش اینجاست وقتی وقتی داخل اکانت هستم قسمتهای مختلف اکانت هم که میرم اون بالا قسمت stats زده پریمیوم اصلا خود هاتفایل فرستاد اکانت پریمیوم شما فعال شد و رحت میتونید دانلود کنید اما فقط وقتی یه لینک هاتفایل رو باز میکنم اون تبدیل میشه به فری !

razizo
17-06-2010, 18:02
مرورگرت رو عوض کن. opera یا safari رو امتحان کردی؟

فکر کنم یک جای کوکی هات خراب شده باشه.

یک تنظیمات هم هاتفایل فکر کنم داره که مثل رپیدشر میگه لینک مستقیم بشه دیگه صفحه نیاد. تنظیمات رو یک نگاه بنداز باید یه چیز تو این مایه ها باشه.

aliani
17-06-2010, 18:16
والا اوضاعیه این کوکی دیگه چه کوفتیه اینا اضافه کردن ؟"| جدیده ؟ قبلا من راحت دانلود میکردم

behii
17-06-2010, 19:13
من الان امتحان کردم هم لینک رو میدم به مرورگر میره رو دانلود . بعد وقتی اون لینک رو دانلود منیجر میدم راحت دانلود می کنه !!