PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه صدا و تصویر رو در dvd درست کنم؟؟؟؟؟

Ali_vavan2009
16-06-2010, 18:02
با عرض سلام وخسته نباشید به همه دوستان من یه dvd دارم که 4 تا فیلم داره اما 1 فیلمش مشکل داره

تصویر و صدا چند لحظه با هم فاصله دارن در واقعه صدا یکمی زودتر از تصویر هست

حالا از شما دوستان یه برنامه می خوام که بتونم همه ی اینا رو با هم مرتب کنم :20: :11:

چون اینطوری اصلا نمیشه فیلم رو فهمید :19:

باتشکر

آنتی
16-06-2010, 23:10
سلام
من مدتیه دارم از gom player استفاده میکنم و خیلی راضیم
امتحان کنید و جواب را بذارید تا منم بدونم این قابلیت را داره یانه
موفق باشید

mohammadi4net
16-06-2010, 23:15
می خوای ببینی یا درستش کنی؟ گه می خوای درستش کنی بهترین و آسون ترین نرم افزار میکس و مونتاژ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_vavan2009
17-06-2010, 10:24
ممنون دوستان

آنتی جان برنامه ای که شما معرفی کردید بیشتر به عنوان یه پخش کنند می تونه کارایی داشته باشه

قابلیت های کلیدی نرم افزار GOM Player 2.1.17.4710:
- نصب codec های داخلی و عدم نیاز کاربر به نصب codec بصورت جداگانه
- پخش اکثر فرمت ها حتی swf
- قابلیت FullScreen Stretched که نمایش ویدئوهای کشیده (Wide) را ساده تر می کند
- تنظیم روشنایی و کنتراست ویدئو در حین پخش
- تنظیم سرعت پخش فایل
- اعمال فیلترهای مختلف برروی ویدئو بصورت RealTime شامل Blur، Noise Reduction و ...
- امکان Capture کردن، گرفتن تصوی از ویدئو در حال پخش
- Play List قدرتمند و قابل انعطاف
- نمایش زیرنویس با امکان تنظیم جنبه های مختلف نمایشی
- امکان Zoom و Pan
- قابلیت تعویض پوسته
- و...

محمد جان Corel VideoStudio Pro X3 متاسفانه خیلی سنگینه (۶۳۲ مگابایت) حجمش هست که منم با این اینترنت زغالی نمی تونم کاری کنم

اگه امکان داره برنامه ای معرفی کنید که در عین قوی بودن سبک هم باشه

و یه سوال:

آیا با برنامه های زیر میشه کاری رو که می خوام رو انجام بدم؟؟؟؟

AVS Video ReMaker 3.1

DvdReMake Pro

SubtitleCreator

اگه میشه لطفا توضیح دهید

باتشکر

آنتی
17-06-2010, 21:24
چون اینطوری اصلا نمیشه فیلم رو فهمید :19:

باتشکر

من از این قسمت سوالتون برداشت کردم که فقط میخواهید فیلمو نگاه کنید

Ali_vavan2009
17-06-2010, 23:24
دوست عزیز من منظورم داستان فیلم هست

فقط با دیدن تصویر نمیشه داستان فیلم رو فهمید باید مکالمه فیلم رو هم شنید (من خودم اینطوری هستم)

اما اینم بگم که امروز من یه مقدار با دقت و بیشتر نشستم و فیلم رو نگاه کردم دیدم که هر چی فیلم بیشتر جلو میره بی نظمی هم بیشتر میشه

مثلا چند لحظه اول صدا 5 ثانیه زودتر از تصویر هست اما یکمی جلوتر صدا 8 ثانیه جلوتر از تصویر هست :13:

فکر کنم کسی که این DVD رو رایت کرده ناشی بوده که اینطوری هست. :41:

حالا دوستان به نظر شما میشه کاری کرد که این فیلم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :11:

یا بهتره یکی دیگه بخرم؟؟؟؟؟؟؟ :41:

saeed774
18-06-2010, 14:31
برنامه Kmplayer رو نصب کن که يک پخش کننده فوق العاده قوي و داراي امکانات زيادي هست . البته از نظر منو شباهت زيادي به Gomplayer داره پس ابتدا دنبالش بگرد پيدا نکردي KM رو نصب کن .

اين روش براي تماشاي فيلم جواب ميده ولي اگه بخواي فيلم رو تصحيح کني بايد دوباره Encode کني .

روي فيلم به هنگام پخش راست کليک کن و از منوي Playback وارد زير مجموعه Audio resync شو . علامت +5 به معناي اينه که صداي شما 5 ميلي ثانيه ديرتر پخش بشه و علامت -5 بدين معناست که صدا 5 ميلي ثانيه زودتر پخش بشه .

ولي چون صداي شما اختلاف چند ثانيه اي داره بايد از گزينه پاييني يعني Resync Audio استفاده کني و در کادر باز شده ميزان تاخير رو با توجه به + و - بودن تغيير بدي .

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

البته براي Encode فيلم هم بايد ميزان تاخير يا پيشرفت صدا رو بدوني که روش گفته شده به شما کمک خواهد کرد .

Ali_vavan2009
18-06-2010, 20:30
دوست عزیز ممنون

ولی متاسفانه زمان تاخیر مرتب نیست

میشه گفت هر لحظه بیشتر میشه مثلا 5 - 8 - 11 - 15 - و......

این حالتی که گفتید برای حالت مرتب هست

من فیلم رو به یکی از مغازه دارها که کارش رو فیلم هست دادم گفت که خیلی کار می خواد

1 - بهم گفت اول باید صدا رو حذف کنم
2 - بعد باید رو صدا کار کنم که یا کمکی حوصله صدا رو از هم فاصله بدم تا با تصویر کاملا یکی بشه (که اینو گیر کردم منظورش دقیقا چیه و چه کار کنم)
3 - در آخر هم صدا و تصویر رو یکی کنم

من می تونم صدا و تصویر رو جدا کنم اما کار صدا رو گیرم می تونید یه برنامه خوب برای کار رو صدا معرفی کنید که روش کار کنم؟؟؟؟؟؟

saeed774
20-06-2010, 01:56
دوست عزیز ممنون

ولی متاسفانه زمان تاخیر مرتب نیست

میشه گفت هر لحظه بیشتر میشه مثلا 5 - 8 - 11 - 15 - و......

این حالتی که گفتید برای حالت مرتب هست

من فیلم رو به یکی از مغازه دارها که کارش رو فیلم هست دادم گفت که خیلی کار می خواد

1 - بهم گفت اول باید صدا رو حذف کنم
2 - بعد باید رو صدا کار کنم که یا کمکی حوصله صدا رو از هم فاصله بدم تا با تصویر کاملا یکی بشه (که اینو گیر کردم منظورش دقیقا چیه و چه کار کنم)
3 - در آخر هم صدا و تصویر رو یکی کنم

من می تونم صدا و تصویر رو جدا کنم اما کار صدا رو گیرم می تونید یه برنامه خوب برای کار رو صدا معرفی کنید که روش کار کنم؟؟؟؟؟؟
اين روش که گفته شده بسيار زمان بر هست . شما بايد با نرم افزار هاي اديت فيلم اين کارو انجام بديد . براي مثال Corel

شما اسم فيلم رو بگو من برات لينک سالم و کم حجم و با کيفيتش رو پيدا ميکنم ، دوباره دان کني خيلي بهتره .

Ali_vavan2009
20-06-2010, 17:25
ممنون دوست عزیز اگه زحمتی نیست بتونی لینکش رو بزاری عالی میشه

اسم فیلم the fast and furious هست نمی دونم کدومش اما دارن از یه کامیون تانکر جدا میکنن :20:

اگه بتونید به صورت تکه تکه لینک بدین ممنون میشم تا در حین دانلود فیلم رو هم بتونم ببینم :46:

راستی لطفا با زیر نویس باشه:11: