PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در جیمیل "کمک فوری"

Enemy Killer
16-06-2010, 14:40
سلام دوستان

من به مشکل در جیمیل برخوردم این که یکی از پیغام ها که الان شدیدا نیازش دارم حذف شده توی "trash"هم گشتم نبود لطفا کمک کنید چطوری پیداش کنم

mmiladd
16-06-2010, 16:24
سلام دوستان

من به مشکل در جیمیل برخوردم این که یکی از پیغام ها که الان شدیدا نیازش دارم حذف شده توی "trash"هم گشتم نبود لطفا کمک کنید چطوری پیداش کنم

اگه منظورتون اینه که میلی که پاک شده برگرده بعید می دونم.. این خاصیت در جیمیل هست که

میلی رو که زده شده رو یه طوری برگردونه.. ولی این که پاک شده رو ریکاوری کنین , بعید می دونم..

N61JQ
21-06-2010, 11:38
اگه منظورتون اینه که میلی که پاک شده برگرده بعید می دونم.. این خاصیت در جیمیل هست که

میلی رو که زده شده رو یه طوری برگردونه.. ولی این که پاک شده رو ریکاوری کنین , بعید می دونم..

من هم با شما هم عقیده هستم.وقتی شما یک نامه رو پاک میکنید ... وارد سطل آشغال جی میل میشه ... این یعنی فرصتی که شما بازنگری کنی و میلتو برگردونی ... وقتی که از تراش پاک کردی دیگه برنمیکرده ....

شما از این پس ایمیل هاتونو یا آرشیو کن یا یک فولدر بساز ... و تمامی میل هاتو به جای پاک کردند ... بریز اونجا ...همونطور که میدونید اسپیس جی میل خیلی زیاده و هر روز داره زیاد میشه ....:27:

amir_toos
21-06-2010, 12:05
فکر نکنم باز گرده! مثل این می مونه شما بزنی یک کسی رو بکشی بعدش بگی اشتب شد برگرد!:31: