PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Htc یا Apple ؟

maz18
16-06-2010, 09:53
با توجه به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین کیفیت محصولات در مجموع شما کدامیک از این دو برند را انتخاب میکنید؟

maz18
16-06-2010, 10:03
زمانی که شرکت Htc مدل Touch HD رو روانه بازار کرد این گوشی بعنوان Iphone Killer معروف شده بود. زیرا بجز سیستم عامل از جهات بسیاری شبیه Iphone ارزیابی میشد.

RaS0oL.M
16-06-2010, 13:25
من می گم اپل........:10:کارایی بهتری داره.............

maz18
16-06-2010, 13:30
من می گم اپل........:10:کارایی بهتری داره.............

ولی من بیشتر از لحاظ کیفیت اپل رو تایید میکنم

Aless
16-06-2010, 14:25
اين دوتا شركت يكي از شرق اسيا وديگري از امريكا.دو رقيب سرسخت.در كل براي رو كم كني هم كه شده بالاترين كيفيت ساخت را دارند به نمايش ميزارند.من با هردوش كار كردم.واقعا نميشه گفت كدوم بهتره.بايد ببيني از گوشيت چي ميخواي.ولي از لحاظ كيفيت ساخت هردو در سطح لاليگا هستند.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

اين دوتا شركت يكي از شرق اسيا وديگري از امريكا.دو رقيب سرسخت.در كل براي رو كم كني هم كه شده بالاترين كيفيت ساخت را دارند به نمايش ميزارند.من با هردوش كار كردم.واقعا نميشه گفت كدوم بهتره.بايد ببيني از گوشيت چي ميخواي.ولي از لحاظ كيفيت ساخت هردو در سطح لاليگا هستند!

sAeEd_kHaAn
17-06-2010, 10:21
فکر کنم تو ایران HTC بیشتر کاربرد داره و خیلی از امکانات IPHONE فعلا تو ایران قابل استفاده نیست :8:

maz18
17-06-2010, 12:28
فکر کنم تو ایران HTC بیشتر کاربرد داره و خیلی از امکانات IPHONE فعلا تو ایران قابل استفاده نیست :8:
از بعضی جهات حرف شما رو کاملا بول دارم

hashemi_ali_reza
17-06-2010, 13:38
به نظر من iphone با توجه به امكاناتي كه داره نسبت به HTC خيلي خيلي گرون تره !!!!

الان HTC Legend رو در نظر بگيريد ....اين گوشي با صفحه OLED و MULTI TOUCH و با ساپورت 16 ميليون رنگ به همراه بدنه يك تكه آلومينيومي و دوربين 5 مگاپيكسلي و كلي امكانات ديگه ، فقط 470 تومن قيمت داره !!!!!
حالا خودتون نتيجه گيري كنيد.....

به نظر من دليل عمده قيمت فوق العاده بالاي Iphone ، برند Apple است .
از طرفي ديگه ، به نظر من iphone خيلي به درد ايران نمي خوره . من يكي از دوستام 3gs گرفت ولي بعد از چند ماه هنگ كرد و هيچ كس نتونست درستش كنه!! حتي پشت گوشي باز هم نمي شه!!!! حتي نمي شه باتري اون رو در بياريد !!! علاوه بر اين در بازار فروش دست دوم هم با افت قيمت وحشتناكي روبرو مي شه و ....

maz18
17-06-2010, 15:31
دلیل هنگ و مشکلاتی که آیفون در ایران داره unlock کردن غیر اصولی توسط افراد غیر حرفه ای میباشد.

joe_satriani
17-06-2010, 16:52
دوست عزيز htc hd2 فقط به گنده بودن ال سي دي ش مينازه :31: :27: اگه نه هيچي ديگه نداره
چقدر واست كيفيت گوشي و استفاده از امكانات يك گوشي هوشمند و هزينه اي كه ميخواي بكني مهمه؟؟؟؟

ويندوز موبايل باگ زياد داره - در حالي كه سيستم عامل مك اينطور نيست!
اگه ميخواي لذت ببري از استفاده از گوشي بهت آيفون رو پيشنهاد ميكنم اما قيمتش يه خورده بالاس
اما اگه كمتر ميخواي هزينه كني و يه گوشي داشته باشي بهت htc پيشنهاد ميكنم :31: N97 نوكيا هم بد نيست :31::31:

maz18
19-06-2010, 07:49
سلام.

هر چند که این تاپیک جاش اینجا نیست و باید تو بخش مشاوره مطرح بشه و مدیرا باید حذفش کنن.اما شما از گه نظر میفرمایید هیچی دیگه نداره؟
مثلا" ترمز ABS نداره یا مثلا" فرمونش هیدرولیک نیست؟شما چی میخوای از HD2که نداره ولی آیفون داره؟ اگر ممکنه یه توضیح بدید که حالا که این تاپیک باز شده اگر یکی اومد خوند یه نتیجه براش داشته باشه البته منطقی.:11:

هدف از این تاپیک نظر سنجی در مورد این دو برنده . من نمیدونم چرا باید بی جهت ابراز نظر کنیم . چه ربطی داره که این تاپیک در قسمت مشاوره قرار بگیره؟

در ضمن مثل خود شما همه آزادند نظر خودشونو اعلام کنند.
موفق باشید

AryanLand
19-06-2010, 23:06
هدف از این تاپیک نظر سنجی در مورد این دو برنده . من نمیدونم چرا باید بی جهت ابراز نظر کنیم . چه ربطی داره که این تاپیک در قسمت مشاوره قرار بگیره؟

در ضمن مثل خود شما همه آزادند نظر خودشونو اعلام کنند.
موفق باشید

سلام.

علتش اینه که اینجا مربوط به پاکت پی سی هست و آیفون پاکت پی سی نیست ضمن اینکه قیلا" هم اینجا بوده و حذف شده الان هم مدیرا اگر صلاح دیدند حذف میکنند وگرنه که میمونه در ضمن مگر من جسارتی به کسی کردم که چرا نظر دادن؟!!!.ضمن اینکه اون ابراز نظر رو هم چون ناراحتید بنده پاکش میکنم .:11:

maz18
20-06-2010, 10:03
سلام.

علتش اینه که اینجا مربوط به پاکت پی سی هست و آیفون پاکت پی سی نیست ضمن اینکه قیلا" هم اینجا بوده و حذف شده الان هم مدیرا اگر صلاح دیدند حذف میکنند وگرنه که میمونه در ضمن مگر من جسارتی به کسی کردم که چرا نظر دادن؟!!!.ضمن اینکه اون ابراز نظر رو هم چون ناراحتید بنده پاکش میکنم .:11:

اتفاقا این تاپیک کاملا به این بخش مربوطه چون در واقع برای بررسی و مقایسه بین پاکت پی سی و یک اسمارتفون دیگه ایجاد شده در هر صورت بنده هم قصد جسارت نداشتم دوست عزیز:7:

maziarzar
21-06-2010, 11:55
apple ازلحاظ نرم افزار واقعا یک گوشی خیلی خوبیه اما به قیمتش نمی ارزه چون باپول ان می تونید یک لپ تاپ بخرید
اماhtcهم واقعا تلاش بسیاری کرده والان گوشی هایبسیار خوبی زده اما اپل متخصص هایی دارد که برنامه ها ونرم افزار های بسیار بسیار خوب ووبا تنوعی دارد که هیچ سیستم عامل وبرند دیگری ندارد وعلت فروش زیاد ان هم همین است +کیفیت صفحه نمایش لمسی ان است

maz18
21-06-2010, 13:30
apple ازلحاظ نرم افزار واقعا یک گوشی خیلی خوبیه اما به قیمتش نمی ارزه چون باپول ان می تونید یک لپ تاپ بخرید
اماhtcهم واقعا تلاش بسیاری کرده والان گوشی هایبسیار خوبی زده اما اپل متخصص هایی دارد که برنامه ها ونرم افزار های بسیار بسیار خوب ووبا تنوعی دارد که هیچ سیستم عامل وبرند دیگری ندارد وعلت فروش زیاد ان هم همین است +کیفیت صفحه نمایش لمسی ان است

در مورد کیفیت apple و امکاناتش با نظر شما موافقم

maziarzar
21-06-2010, 13:44
appleدرایران به دلیل قیمت زیاد طرفدار کمتری دارد
واکثر دارندگان اپل در ایران فقط به فکر داشتن ان هستند که همان مد واست نه استفاده ازامکانات نامحدود وبسیارجالب وخارق العاده در امریکا قبلا سطح خرید مردم بهتر از ایران بود وپول ارزش داشت
درایران معمولا مردم زیاد گوشی عوض می کنند که این در برابرخرید این گوشی هابرابرضرراست
یک فردمتوسط جامعهنمی تواند گوشی های میلیونیبخرد وبی تفوت درخیابان راه برود یلنمیتواندبخرد یا در صورت خرید ازترس دزدیده شدن باخود حمل نمی کند پس اصلا ازان استفاده نمی کند

huti_421
21-06-2010, 17:55
از لحاظ کیفیت ساخت گوشی‌های HTC و Apple تقریباً هر دو برابری می‌کنن ولی یه مقدار کفه به سمت Apple خم می‌شه

در مورد قابلیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، و با در نظر گرفتن قیمت، صد در صد HTC بهتر از Apple عمل کرده

شما باید ببینید از گوشی چی می‌خواید؟

CPU یک گیگا هرتزی؟ ( HTC )

صفحه نمایش حساس‌تر و به نسبت بهتر ؟ ( Apple )

اصلا مک یا اندروید یا ویندوز موبایل ؟

در مورد نرم‌افزارهای موجود تحت وب هم، فعلا app store کمی از Android Market سابقه بیشتری داره و در نتیجه بهتر عمل کرده

و در اخر با وجود علاقه‌ی شدیدی که به محصولات اپل و ایمانی که بهش دارم، با توجه به قیمت و امکانات گوشی‌های HTC رو مقرون به صرفه‌تر و با امکاناتی مشابه iPhone می‌بینم

راستی، از گوشی‌های جدید Motorolla هم به هیچ وجه غافل نشید

maz18
22-06-2010, 21:40
برتری که APPLE نسبت به HTC داره اینه که بخاطر هزینه زیادی که برای تحقیقات و تولید فناوری میکنه , همیشه در محصولاتش نوآوری بیشتری دیده میشه

jalal90
24-06-2010, 14:48
سللام
اکه زودتر و بی دردسرتر میخاید حال کنی htc بخر حالشو ببر:20:

fire159
24-06-2010, 16:53
هيچكدام - ------- موتورولا :40:

maziarzar
24-06-2010, 20:40
الان تو ایران همین اچ تی سی از همه بهتره

maz18
25-06-2010, 08:39
شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟

maziarzar
25-06-2010, 10:48
شنیدن کی بود مانند دیدن!!!!!

cold398
25-06-2010, 19:58
شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟

مگه چند روزه عرضه شده که به این زودی مشکل دار شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :31:

cold398
25-06-2010, 20:53
به نظر من iphone با توجه به امكاناتي كه داره نسبت به HTC خيلي خيلي گرون تره !!!!

الان HTC Legend رو در نظر بگيريد ....اين گوشي با صفحه OLED و MULTI TOUCH و با ساپورت 16 ميليون رنگ به همراه بدنه يك تكه آلومينيومي و دوربين 5 مگاپيكسلي و كلي امكانات ديگه ، فقط 470 تومن قيمت داره !!!!!
حالا خودتون نتيجه گيري كنيد.....

به نظر من دليل عمده قيمت فوق العاده بالاي Iphone ، برند Apple است .
از طرفي ديگه ، به نظر من iphone خيلي به درد ايران نمي خوره . من يكي از دوستام 3gs گرفت ولي بعد از چند ماه هنگ كرد و هيچ كس نتونست درستش كنه!! حتي پشت گوشي باز هم نمي شه!!!! حتي نمي شه باتري اون رو در بياريد !!! علاوه بر اين در بازار فروش دست دوم هم با افت قيمت وحشتناكي روبرو مي شه و ....

3.2" capacitive AMOLED touchscreen of HVGA resolution

maz18
01-07-2010, 17:07
مگه چند روزه عرضه شده که به این زودی مشکل دار شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :31:

همون تعدادی که تحویل داده شده درصد زیادیش مشکل lcd و تعدادی هم مشکل آنتن دهی دارند یعنی وقتی دست کاربر در قسمت پایین سمت چپ میخوره آنتن صفر میشه.
جابز گفته احتمال داره فراخوان جمع آوری iphone4 رو بده

maz18
04-07-2010, 08:13
شنیدن کی بود مانند دیدن!!!!!

حاالا برید ببینید خود جابز هم اعتراف کرده و گفته خب با دست چپ گوشی رو نگیرید:31:

zerolight
04-07-2010, 10:20
همون تعدادی که تحویل داده شده درصد زیادیش مشکل lcd و تعدادی هم مشکل آنتن دهی دارند یعنی وقتی دست کاربر در قسمت پایین سمت چپ میخوره آنتن صفر میشه.
جابز گفته احتمال داره فراخوان جمع آوری iphone4 رو بده

مشکلهlcd به دلیل تحویل سریع بود و دلیل هم تبخیر نشدن ماده ای بود که لایه روی lcdرو بش میچسبوند!
خبر دوم هم که رسانه های ایران اعلام کردن و اصلا معتبر نیست و اپل گفت که با آپدیت نرم افزاری درس می‌شه!
اگر بتونی‌ با اپل کار کنی‌ تجربه ای که با ایفون خواهی‌ داشت رو با هیچ گوشی دیگه نداری این حرف رو هم به این دلیل میزنم که از نوکیا ۴ تا ازse ۲تا ازhtc ۳ و ایفون3gs هم کار کردم یا داشتم!!!همه هم گوشی‌های رد بالای برند بودن!!

mehran2190
16-07-2010, 15:36
اپل بدرد ایران نمیخوره،حالا هی دعوا کنین.آخه مک چه ربطی داره به ویندوز،از 90% مردم بپرسید بهترین ماشین دنیا چیه میگن بنز ولی آیا بنز بهترین ماشین دنیاست؟مسلما نیست.هنوز خیلی ها وقتی گوشیه منو میبینن میگن از این گوشی چینی هاست؟ یعنی فرق htc رو با گوشی های چینی نمیدونن،تو بازار ایران همه دنبال گوشی با دوربین بهتر می گردن،هیچ چیز الکترونیکی نیست که بی ایراد باشه،یکی کمتر یکی بیشتر.اصولا دوستانی که در آمریکا هستند کاملا متوجه هستند که داشتن محصولات اپل چه مزایائی در اون کشور داره،چه امکاناتی همراهش میدن،قیمت پائین تر در ازای خدمات بیشتر و اونها ترجیح میدن از راه خدمات درآمد بیشتری داشته باشن تا از راه فروش گوشی چون مسلما سود مالی خدمات از فروختن اون گوشی خیلی بیشتر هستش.اپل در واقع رقیب اصلی مایکروسافت و به نوعی شرکت عظیم سونی می باشد،پس برای باقی ماندن در رقابت نیاز به فن آوری های جدید و منحصر بفرد داره و تجربه ای که در ساخت محصولات کامپیوتری داره در ساختن گوشی اپل بسیار بدردش خورده.و مسلما باید جلوتر از بقیه باشه ولی از اونجاییکه شرکت Htc در ساخت گوشی بسیار تبحر داره و سابقه طولانی داره ممکنه بعضی از عیب های اپل بیشتر به چشم میاد.مثل آنتن دهی که مرور اصلاح خواهد شد و بر خلاف ایران که هر چی خریدی صاحب اول و آخرش خودتی اونجا اصلا اینطوری نیست و اگه ببینن کوچکترین اشکالی داره بلافاصله واستون تعویض می کنن یا اگه ایراد کلی باشه صد در صد اصلاحش می کنن،مهمترین چیزی که اکثر برندهای دنیا دارن خدمات پس از فروش هستش و اینکه اصلا اجازه نمیدن به نام برند کوچکترین خدشه ای وارد باشه.اگه یادتون باشه یه زمانی گوشیهای سامسونگ هیچ اعتباری در دنیا نداشت ولی الان بسیار معتبر هستند.اپل در این زمینه تازه کار هستش ولی بزودی حرف های بسیاری خواهد داشت ولی در زمینه کامپیوتر غول بزرگی هستش ولی در کشورهای توسعه یافته و مخصوصا آمریکا.شرکت های آمریکائی چند وقتی هست که از خواب ناز بیدار شدن و فکر تغییر و تحول افتادن،همین موتورولا تا دوسال پیش زورش میومد یه دوربین درست حسابی رو گوشیهاش بزاره و فقط به امکانات اینترنتی آنتن دهی و غیره فکر می کرد ولی دنیا اونها رو وادار کرد تا همگام با بقیه پیش برن.اگه یه Wi Fi در اختیارتون باشه اون موقع می فهمید که اپل،ویندوز،آندروئید چی هست.هرجای گوشی که دست ببرید نیازمند اینترنت هست.هزینه GPRS و Wi Fi در ایران زیاده بهمین خاطر خودم ترجیح میدم از htc استفاده کنم چون هم قیمتش ارزونتره و از Adsl کامپیوترم میتونم در گوشی بدون پرداخت هزینه استفاده کنم.