PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : طراحی ادامه مطلب و ارسال خبر برای سایت

nt
15-06-2010, 22:50
سلام
یکی از دوستان من در حال طراحی سایت برای پروژه دانشگاهی خودش هست که اومده صفحات را طراحی کرده و SQL و ... و مدیر تعریف کرده و برای کاربراش حق عضویت هم گذاشته و ...
حال می خواد وقتی کاربری بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک میکنه اگر عضو بود وارد بشه و اگر نبود پیغام بده و در کل مثل همه سایت ها باشه و کاربران عضو بتوانند مطالبی را نوشته و برای مدیر ارسال که بعد از تایید مدیر در صفحه اصلی و تا حد امکان با نام خودشان در سایت قرار بگیرد
می خواستم اگر دوستان میتوانند کد های مربوطه را که به PHP هست را برای من قرار بدهند یا راهنمایی بفرمایند
(متغیر ها فعلا یک چیزی قرار بدید تا بعدا خودشون اصلاح کنند)
ممنون از همکاریتون

Ultimator
16-06-2010, 13:27
سلام
یکی از دوستان من در حال طراحی سایت برای پروژه دانشگاهی خودش هست که اومده صفحات را طراحی کرده و SQL و ... و مدیر تعریف کرده و برای کاربراش حق عضویت هم گذاشته و ...
حال می خواد وقتی کاربری بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک میکنه اگر عضو بود وارد بشه و اگر نبود پیغام بده و در کل مثل همه سایت ها باشه و کاربران عضو بتوانند مطالبی را نوشته و برای مدیر ارسال که بعد از تایید مدیر در صفحه اصلی و تا حد امکان با نام خودشان در سایت قرار بگیرد
می خواستم اگر دوستان میتوانند کد های مربوطه را که به PHP هست را برای من قرار بدهند یا راهنمایی بفرمایند
(متغیر ها فعلا یک چیزی قرار بدید تا بعدا خودشون اصلاح کنند)
ممنون از همکاریتون
خب اگه مکانیزم سطوح دسترسی نداره کافیه فقط تو مسیر رفتن به اون صفحه با یه شرط چک بشه که مثلا سشن عضویت معتبره یا نه اگه نبود بفرسته به صفحه لاگین مثلا و اگه بود اجازه عبور بده ( Authenticate کنه ) و اگه مکانیزم سطوح دسترسی هم تعریف شده باشه باید علاوه بر اون چک کنین که این کاربر اگه عضو هست حالا نقشی که داره اجازه دسترسی داره یا نه مثلا کاربر Admin داریم و یه کاربر Author اینا نقشهای ما هستند و Admin به همه جا دسترسی داره ولی Author نداره و فقط میتونه متن رو ارسال کنه و Admin تاییدش کنه

برای ارسال مطلب ، کاربری که عضو باشه مطلب رو ارسال میکنه اما تو دیتابیستون یه فیلد برای مطلب اضافه میشه که به عنوان یه Flag استفاده میشه که این مطلب تایید شده یا نشده . تو صفحه ای که قراره مطالب لیست بشه فقط مطالبی نمایش داده میشه که فلگ تاییدش 1 باشه
و ادمین تو یه بخشی میتونه این فلگ رو ویرایش کنه یعنی در عمل مطلب رو بخونه و تایید کنه

فکر کنم نیازی به کد نباشه کسی که در حال طراحی سایت برای پروژه دانشگاهی خودش هست و بقیه قسمتها رو نوشته نیاز به دانش اضافه ای برای این قسمتها نداره اگه راهنمایی بیشتری مورد نیاز هست یا مشکلی در پیاده سازی وجود داره حتما قید کنین

با تشکر

nt
16-06-2010, 23:11
Ultimator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون
میشه یک نمونه کد هم برای من قرار بدی با این توضیحاتی که گفتی
ممنون