PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک نرم افزارهای لوح وقلم رو کسی داره؟

shelik
18-04-2006, 09:40
سلام دوستان من به کرک نرم افزار های لوح و قلم مخصوصا زبان دبیرستان و پیش دانشگاهی احتیاج دارم لطفا کمکم کنید :blush: خیلی احتیاج دارم.ممنونم

IVAN
18-04-2006, 09:47
shelik عزيز سلام
براي اين سي دي ها فقط يه كرك ساخته شده(همشون)ولي فقط اسم كركا فرق ميكنه.بله من دارم ولي چون همين الان كار دارم نميتونم آپلودش كنم.شب حتما آپلود ميكنم تا شما هم استفاده كنيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shelik
19-04-2006, 00:37
shelik عزيز سلام
براي اين سي دي ها فقط يه كرك ساخته شده(همشون)ولي فقط اسم كركا فرق ميكنه.بله من دارم ولي چون همين الان كار دارم نميتونم آپلودش كنم.شب حتما آپلود ميكنم تا شما هم استفاده كنيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز از لطفت ممنونم :thumbsup:

IVAN
19-04-2006, 02:13
با سلام
دوست عزيز.كرك رو آپلود كردم.از لينك زير ميتونيد دانلودش كنيد: :happy:
با حجم 270 كيلوبايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:Rar pass

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shelik
19-04-2006, 10:37
از کمکت خیلی ممنونم دوست عزیز .امیدوارم همیشه موفق باشی :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

shelik
19-04-2006, 10:39
از کمکت خیلی ممنونم دوست عزیز .امیدوارم همیشه موفق باشی :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

IVAN
19-04-2006, 21:46
خواهش ميكنم.منم خوشحال شدم كه تونستم به شما كمكي كرده باشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربانت.موفق باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi1535
20-04-2006, 00:34
shelik عزيز سلام

با سلام
از شما بابت آپولود اين كرك تشكر ميكنم
اين كرك كه شما گذاشتيد مال شيمي 3 هست ميخواستم ببينم كه اين كرك روي سي دي هاي ديگه اوح و قلم هم جواب ميده يا نه .
با تشكر فراوان..........................

Behroooz
20-04-2006, 11:19
ما هم گرفتيم مرسي