PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عملکرد تلویزیون در قبال جام جهانی

بردیا
15-06-2010, 15:19
سلام
میخواستم ببینم نظرتون راجع به عملکرد تلویزیون در این دوره از رقابتای جام جهانی چیه

از نظر سان*سور که واقعا خیلی بهتر شده و دیگه خیلی کمتر میره روی گل و بلبل
حتی بعضی وقتا صحنه حرکات موزون بعضی بانوان محترم رو هم نشون میدن:دی
انگار مسئول این دفعه یه آدم نسبتا با شعوره نه مثل جام جهانی دور قبلی که موقع افتتاح مدالا به خاطر اینکه زانو به پایین زنای مدال به دست معلوم بودش هی میرفتن پنالتی آخر ایتالیا رو نشون میدادن:31:
هر چند دیشب بازم گند زدن و بازی ایتالیا رو بدون صدای پس زمینه پخش کردن هر چند صدا هم داشت بازیش ارزش نداشت زیاد:دی:31:

SI-SA
15-06-2010, 15:41
نمی دونم والا، در کل همون یکی دو صحنه که سانسور می کنند و تابلو هم سانسور می کنند به اندازه کافی آدم رو عصبی می کنه ... افرادی هم که مسوولیت اجرای این برنامه های جام رو دارند یه خرده رو مخ راه میرن ، آهنگ جام رو که ناقص پخش می کنند نمیزارن آدم کیف کنه، انیمیشن های مخصوص جام رو هم ناقص پخش می کنند ... در کل من سالهای قبل کوچیک بودم یادم نمیاد، ولی امسال که خوب نیست(شاید انتظارات ما از صدا و سیمای اینا زیاده)

بردیا
15-06-2010, 15:48
نمی دونم والا، در کل همون یکی دو صحنه که سانسور می کنند و تابلو هم سانسور می کنند به اندازه کافی آدم رو عصبی می کنه ... افرادی هم که مسوولیت اجرای این برنامه های جام رو دارند یه خرده رو مخ راه میرن ، آهنگ جام رو که ناقص پخش می کنند نمیزارن آدم کیف کنه، انیمیشن های مخصوص جام رو هم ناقص پخش می کنند ... در کل من سالهای قبل کوچیک بودم یادم نمیاد، ولی امسال که خوب نیست(شاید انتظارات ما از صدا و سیمای اینا زیاده)

خب مسلمه که نمیان اون آهنگا رو کامل پخش بکنن
خوبه به جاش محمود کریمی نزاشتن:27:
البته جامای قبلی یادمه یه سری تبلیغ باحال هم نشون میدادن مثل تبلیغ آدیداس که 2تا بچه یارکشی میکردن یا اون تیزری که همه بازیکنای بزرگ توش بودن ولی امسال خبری نیست
فعلا در زمینه سانسور نکردن پیشرفت چشمگیری کردن:دی

djmilad_mrb
15-06-2010, 16:57
نه اصلا اینطور نیست دوست عزیز شما کاملا اشتباه میکنید

اولا مسئول تصویر برداری اونجا (منظورم کمپانی پخش بازیها) کمتر از تماشاگران فیلمبرداری میکنه و بیشتر خود بازیها رو پوشش میده
ثانیا به دلیل شرایط آب و هوایی اونجا (الان اونجا آخر پاییز و اول زمستانه) تماشاگران اکثرا پوشیده هستند پس طبیعتا سان سور کمتری رو باید داشته باشیم

پس این از خوش شانسی من و شماست که شرایط به گونه ایی شده کمتر سان سور داشته باشیم و بیشتر خود بازی رو تماشا کنیم :10:

آرسـام
15-06-2010, 17:10
ثانیا به دلیل شرایط آب و هوایی اونجا (الان اونجا آخر پاییز و اول زمستانه)

چاخان تو روز روشن. :18:
یک بام و دو هوا؟؟؟ :19:
درسته که ما از مخ تعطیلیم :31: ولی نه اینقدر که فرق تابستون و زمستون رو ندونیم. :13:

بردیا
15-06-2010, 17:13
درسته که ما از مخ تعطیلیم :31: ولی نه اینقدر که فرق تابستون و زمستون رو ندونیم. :13:

شما فرق نیم کره جنوبی و شمالی رو میدونی؟

بازم میگم که یه ریگی تو کفش پستایی که شما میزنی هستش
تمام اشتباهه و به نظرم به عمد هم اشتباه میزنی
شاید برای جلب توجه باشه شایدم علت دیگه ای داره

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 17:27

خوب تعطیلی دیگه !

شما فرق نیم کره جنوبی و شمالی رو میدونی؟

بازم میگم که یه ریگی تو کفش پستایی که شما میزنی هستش
تمام اشتباهه و به نظرم به عمد هم اشتباه میزنی
شاید برای جلب توجه باشه شایدم علت دیگه ای داره

بابا این بعد از سالها برگشته میخواد اینجا جلب توجه کنه . کمبود عاطفه پیدا کرده ولش کن !

-----------------------------------------------------------

اون دوستمون درست میگه الان اونجا داره زمستون میاد . یکم تحقیق کنید !

Summer is from December to February. Autumn from March to May, winter is from June to August and Spring from September to November.

yuseph
15-06-2010, 17:29
طبق معمول ما(د....و.....ل..........) چوپونیم وشما(م......ل........ت)گوسفند!!!

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 17:31
طبق معمول ما(د....و.....ل..........) چوپونیم وشما(م......ل........ت)گوسفند!!!

کجای چوپون؟ : دی

دول چوپون ؟ :31:

yuseph
15-06-2010, 17:34
جهت جلوگیراز سوءبرداشت ادامه کلمه اول(.........ت)

بردیا
15-06-2010, 17:34

اولا مسئول تصویر برداری اونجا (منظورم کمپانی پخش بازیها) کمتر از تماشاگران فیلمبرداری میکنه و بیشتر خود بازیها رو پوشش میده
ثانیا به دلیل شرایط آب و هوایی اونجا (الان اونجا آخر پاییز و اول زمستانه) تماشاگران اکثرا پوشیده هستند پس طبیعتا سان سور کمتری رو باید داشته باشیم

پس این از خوش شانسی من و شماست که شرایط به گونه ایی شده کمتر سان سور داشته باشیم و بیشتر خود بازی رو تماشا کنیم :10:

نه حاجی
انصافا پیشرفت کردن
من دوره قبلی یادمه که حتی بعضی وقتا شادی یا گریه تماشاگرا رو هم نشون نمیدادن
مثلا بعد شکست چک جلوی ایتالیا و حذف چک یه لحظه داشت تصویر یه پسربچه چکی رو نشون میداد که داشت گریه میکرد که یوهو تصویر عوض شد و تصاویری پخش میشد که داره شادی تماشاگران چک رو نشون میده:18:
ولی این دوره یه کم باشعورتر عمل کردن فعلا:27:
به امید روزی که کسی نیازی به دیدن از طریق رسانه میلی نداشته باشه و همه پکیج اسکای و الجزیره و کوفت و زهرمار رو داشته باشیم:31:

yuseph
15-06-2010, 17:39
ولی این دوره یه کم باشعورتر عمل کردن فعلا:27:
به امید روزی که کسی نیازی به دیدن از طریق رسانه میلی نداشته باشه و همه پکیج اسکای و الجزیره و کوفت و زهرمار رو داشته باشیم:31:
بردیا جان دوست من...
یه سوال...
کدوم شعور؟:18:
به امید روزی که کسی نیاز به دیدن از طریق همه پکج اسکای والجزیره وکوفت وزهرمار رو نداشته باشیم!!!

بردیا
15-06-2010, 18:04
کدوم شعور؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم توی سانسور بی مورد حتی صحنه های شادی و غم تماشاگرا هستش که خیال کردن ملت بی شعورن نمیفهمن ولی این دوره متعادل تر عمل کردن

به امید روزی که کسی نیاز به دیدن از طریق همه پکج اسکای والجزیره وکوفت وزهرمار رونداشته باشیم!!!
بحث سیاسی میشه ولی اون روز خیلی دوره به خاطر انحصار طلبی یه عده
بیخیال

yuseph
15-06-2010, 18:10
منظورم توی سانسور بی مورد حتی صحنه های شادی و غم تماشاگرا هستش که خیال کردن ملت بی شعورن نمیفهمن ولی این دوره متعادل تر عمل کردن

بحث سیاسی میشه ولی اون روز خیلی دوره به خاطر انحصار طلبی یه عده
بیخیال
آون روز دور نیست همش 200یا300سال دیگست.:31:
خیالت راحت روح ما هست میبینیم!:31:
البته اگه اعتقادی به روح داشته باشی!:27:
راستی در مورد شعور!!!! بابا چون جام توی افریقاست واکثرا سیاه پوستن نشون میدن یه چیزایی1%
در ثانی شرایط اجتماعی وانتقادات از صداوسیما هم مزید برعلت شده.

caca_caca888
15-06-2010, 19:48
بابا كره شمالي رو ديدم به خودمون افتخار ميكنم:31:
خيلي بده ها...مردمش نميتونن فوتبال خودشونم ببينن چه برسه به بقيه كشورها
جدي.من كه تقريبا راضيم.همه ي بازي ها رو نشون ميده...
شايد به خاطر اينه كه مردم به ماهواره روي نيارند.

خداكنه براي اينترنتم يه فكري بكنن.كه مردم فكر ويييي پيي ان رو نكنن.خيلي مسخرس . همه چي ف ي لتره!

Erfan64
15-06-2010, 20:26

تایید میشه !
البته من بازیهارو از شبکه 3 نمیبینم ببینم چیجوری نشون میدن ولی کلا این دوره زیاد از تماشاچیا فیلمبرداری نمیکنن یا فقط از نمای دور نشون میدن و به دلیل آب و هوایی هم که الان آفریقا داره بیشتر شال و کلاه میکنن میان ورزشگاه

آرسـام
15-06-2010, 20:34
البته با توجه به اینکه آفریقای جنوبی یک کشور اسلامی است ( 85 درصد مردم این کشور مسلمان می باشند ) به همین خاطر مشکلی در پخش این بازیها بوجود نیامده است و ان شا الله نخواهد آمد.

وین رونی
15-06-2010, 20:41
یه چیزی که خیلی منو کفری میکنه زیر نویسهای تبلیغاتی هست که فرت فرت رد میشن...

MORINIO
15-06-2010, 21:19
نه بابا پیشرفت کردن امروز بازیکن نیوزلند پیرهنشو درآورد گفتم الان تصویر میترکه ولی نشون دادن کامل! :دی

فقط نامردا دیشب که دختر ایتالیاییه بعد از گل داشت بوس میفرستاد رو نصفه پخش کردن! :دی

flatrish
15-06-2010, 21:44
تعدادشون زیاد بود هل شدن وگرنه مشکلی نداشت:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
15-06-2010, 22:21
دوستان کیفیت تصاویر چجوریه؟!!
من امروز کارت سه بعدیم رسید! یعنی پریروز رسید ولی امرزو ----- و ال ان بی روی نایل راه افتاد!!!!
خداییش الجزیره شبکست!

به امید روزی که کسی نیازی به دیدن از طریق رسانه میلی نداشته باشه و همه پکیج اسکای و الجزیره و کوفت و زهرمار رو داشته باشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه خورده پایین و بالا کنم ببینم خودتی بردیا؟! واقعا خودت این حرف رو گفتی؟ میدونستی چی داری میگی؟ یا اینکه از دهنت افتادو نخواستی ضایع کنی؟

scali
15-06-2010, 23:04
چرا نیمه پر لیوان رو نگاه نمی کنید که با اینکه ایران نرفته جام جهانی دارن تمام بازیها رو پخش می کنن .

واقعا که . بعضی ها یه حرفایی میزنن که آدم نمیدونه چی بگه .

اونایی که خوششون میان تماشاگر هارو با هر سرو وضعی که هستن ببینن میتونن از ماهواره استفاده کنن .

حتما باید مثل بیشتر کشور ها بازیهارو پخش نمیکردن تا اون موقع قدر اینارو میدونستید .

SHADEL
16-06-2010, 06:21
چرا نیمه پر لیوان رو نگاه نمی کنید که با اینکه ایران نرفته جام جهانی دارن تمام بازیها رو پخش می کنن .

اونایی که خوششون میان تماشاگر هارو با هر سرو وضعی که هستن ببینن میتونن از ماهواره استفاده کنن .

حتما باید مثل بیشتر کشور ها بازیهارو پخش نمیکردن تا اون موقع قدر اینارو میدونستید .

حالا شما خودشو ناراحت نکن.:31:
خیلی از کشورها هم تیمشون نرفت جام جهانی و دارن همه ی مسابقات رو می بینن بدون سانسور.دیگه نباید اینقدر مردم رو خر فرض کنند.که نکنه یه خانمی لباسش باز باشه.سانسورش کنن.آخه ما چرا این مسائل رو بزرگ میکنیم؟
آخه چرا ما نباید کنسرت و افتتاحیه جام جهانی رو از شبکه خودمون بینیم یعنی ما از لبنانی ها هم کمتریم که اونا هم کشورشون اسلامیه ولی این مراسم رو پخش می کنند.؟

HardWare Professor
17-06-2010, 00:27
بريد شكر كنيد حاج صادق اهنگران نميزارن وسطش

ghahremanimehdi
17-06-2010, 00:30

عزیز دل بنده ، پخش کردن بازیها از لطفشون نیست به خاطر مسائل دیگری است. و مضاف بر این ، فکر میکنید هزینه ی خریدن حق پخش بازیها از جیب چه کسی پرداخت شده؟ (از جیب بنده و شما)

scali
17-06-2010, 00:36
تو همه شبکه های دولتی جهان هم پولش رو از جیب مردمشون میگیرن . فقط مختص ایران نیست .

مطمئنم صداو سیما اگه بازیهارو بدون سانسور هم پخش کنه باز هزارجور گیر بهش میدین .

چرا ؟ چون دیواری کوتاه تر از اون پیدا نمیشه .

اگه از لطفشون نیست از چیه ؟:31:

ghahremanimehdi
17-06-2010, 00:41
اگه از لطفشون نیست از چیه ؟:31:

خوب نمیشه توضیح داد چون :

نظر به قانون منع فعالیت سیاسی در انجمن های p30world ، از شما کاربر گرامی تقاضا میشود به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید !

scali
17-06-2010, 00:44
خوب نمیشه توضیح داد چون :

جالبه آخر همه بحث ها میرسیم به سیاست . :31:

اینا توجیهاتیه برای ربط دادن همه چی به سیاست .

صداو سیما اگه پخش کنه کارش سیاسیه .

اگه پخش نکنه بازم سیاسیه .

ghahremanimehdi
17-06-2010, 00:59
جالبه آخر همه بحث ها میرسیم به سیاست . :31:

اینا توجیهاتیه برای ربط دادن همه چی به سیاست .

صداو سیما اگه پخش کنه کارش سیاسیه .

اگه پخش نکنه بازم سیاسیه .

فوتبال توی ایران زیاد طرفدار داره. از طرفی خیلی ها از عملکرد صدا سیما اصلا راضی نیستند حالا اگر این وسط جام جهانی رو هم پخش نمیکرد دیگه میشد نور علی نور. در حقیقت با پخش این بازیها یه مقدار برای خودشون اعتبار میخرن و عده ی زیادی رو دوباره برمیگردونند به پای تلویزیون ملی.

hos097
17-06-2010, 01:40
سلام دوستان
scali جان صداو سیما پخش کنه سیاسی نیست ولی با سانسور پخش کنه سیاسی میشه بعدشم واقعا" فکر میکنی ما ایرانیها هنوز فرهنگمون اونقدر نشده که باید بهمون بگن چی رو ببینیم و چی رو نبینیم و اگه نشون بدن فکر میکنی چه اتفاقی میافته مثلا" فحشا زیاد میشه یا دختر های ما هم تو استادیوم مثل اونا خوشحال و ناراحت میشن؟

scali
17-06-2010, 01:55
سلام دوستان
scali جان صداو سیما پخش کنه سیاسی نیست ولی با سانسور پخش کنه سیاسی میشه بعدشم واقعا" فکر میکنی ما ایرانیها هنوز فرهنگمون اونقدر نشده که باید بهمون بگن چی رو ببینیم و چی رو نبینیم و اگه نشون بدن فکر میکنی چه اتفاقی میافته مثلا" فحشا زیاد میشه یا دختر های ما هم تو استادیوم مثل اونا خوشحال و ناراحت میشن؟

عزیز من اینجا هم مثل تمام دنیا برای خودش قانون داره .

در مورد اینکه باعث فحشا میشه یا نه میشه دو سه ساعت بحث کرد .

این مهمه که صدا و سیما ملی است . این یعنی چی ؟

یعنی برای تمام مردم از تمام ایران با هر سن و سال و هر سلیقه ای پخش میشه .

تلویزیون خصوصی نیست که هر چی دلشون بخواد پخش کنن .

واقعا شما گیره دیدن اون 3 4 تا تماشاگر دختره داخل استادیوم هستید ؟:31:

کل 90 دقیقه بازی رو بیخیال شدید گیر دادید به چند تا تماشاگر . :41:

A.N.A.P
17-06-2010, 02:25
این کشتن خودشونو با این زیرنویس های مصرف برق :

یکی از چرند ترین زیرنوسهاشون:

ورزشکاران روحیه ورزشکاری دارند ... بیاید با روحیه ورزشکاری در مصرف برق صرفه جویی کنیم !!!

scali
17-06-2010, 10:18
این کشتن خودشونو با این زیرنویس های مصرف برق :

یکی از چرند ترین زیرنوسهاشون:

زیر نویس رو هستم .

با فونت 50 میزارن وسط صفحه میره رو مخ آدم .

aaeiria
19-06-2010, 00:27
با نظر scali در مورد 4تا تماشگر کاملا موافقم. و همینطور فونت بزرگ زیرنویس ولی در مورد محتوای زیرنویس باید بگم تا فرهنگ این نیومده که صرفه جوئی باید رعایت بشه، به نظر من این زیرنویس کاملا لازمه.