PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه بلایی سر انجمن اومده؟ (درباره تغییرات جدید انجمن)

a.z.p.z
15-06-2010, 12:39
سلام دوستان نمیدونم امروز چرا این بخش MP3 PLAYER اینجوری شده ! ...
نمیدونم فقط برای من اینجوریه یا نه !
هیچ کدوم از عناوین مهم انجمن و تاپیک ها اخیر نیست و همشون ظاهرا حذف شده ! ...
کسی میدونه موضوع چیه ؟ .. من به جناب سیمور هم پیغام دادم ولی جوابی نداد !!! ...

mmiladd
15-06-2010, 12:42
سلام دوستان نمیدونم امروز چرا این بخش MP3 PLAYER اینجوری شده ! ...
نمیدونم فقط برای من اینجوریه یا نه !
هیچ کدوم از عناوین مهم انجمن و تاپیک ها اخیر نیست و همشون ظاهرا حذف شده ! ...
کسی میدونه موضوع چیه ؟ .. من به جناب سیمور هم پیغام دادم ولی جوابی نداد !!! ...

با یه مرورگر دیگه هم تست کردین دوست من..؟

AliSub
15-06-2010, 12:57
سلام
انجمن تغییر کرده
برو به

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Stream
15-06-2010, 13:00
لوازم صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (16 نفر در حال ديدن اين بخش)
کلیه مباحث مرتبط با لوازم صوتی و تصویری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تلویزیون و سیستم های تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پخش کننده های صوتی، تصویری و سینمای خانگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MP3 Player و دستگاه های ضبط و پخش قابل حمل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک های مهم منتقل شدند به انجمن جدید و تاپیک های قدیمی تر هم کم کم طی این هفته منتقل خواهند شد.

a.z.p.z
15-06-2010, 13:01
خیلی ممنونم ...