PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد تغییر پسورد شرکت ارائه دهنده ADSL

aliiiiiii
15-06-2010, 10:40
با سلام

2 روز پیش میخواستم به اینترنت وصل بشم اما ارور یوزر پسورد مواجهه شودم به شرکت مربوطه زنگ زدم و اونها بدون اینکه چیزی ازم بپرسن گفتن فعلن از این یوزر پسورد استفاده کن مثل اینکه مشکل داشتن حالا سوال من از دوستان اینه که من از اینترنت با محدودیت حجمی استفاده میکنم اگه با این یوزر پسورد استفاده کنم از حجمم کم نمیشه خودم چک کردم کم نشوده بود ایا ممکنه بعدن از حجمم کم کنن در ضمن سرعتمم خیلی بالا رفته و جون میده واسه دانلود:21:.در ضمن من نمایندگی اسیاتک در شهرمون اکانت گرفتم.

با تشکر

mehrdad38
15-06-2010, 12:02
خوب برای اطمینان از سایت شرکتی که سرویس گرفتی برو تو صفحه کنترل پانل کاربریت اونجا پسوردت رو عوض کن.

aliiiiiii
15-06-2010, 12:59
خوب برای اطمینان از سایت شرکتی که سرویس گرفتی برو تو صفحه کنترل پانل کاربریت اونجا پسوردت رو عوض کن.

دوست عزیز شما منظوره منو درست متوجهه نشودیت مشکل من لو رفتن پسوورد نیست مثل اینکه این پسوورد رو به همه دادن تا استفاده کنن ترس من از اینه مبادا بشینم هی دانلود بکنم و بعد ببینم از حجمم کم شوده.

jamy_khoshtip
15-06-2010, 13:36
بپرسید خوب !! زنگ بزنید بپرسید.

mehrdad38
15-06-2010, 15:07
خوب اگر بشینی هی دانلود کنی به میزان استفاده ای که می کنی از حجمت کم میشه این دیگه واضحه.

خودت داری میگی اینترنت با محدودیت حجم مگه میشه از حجم کم نشه مگر اینکه معجزه ای رخ بده اینطوری شرکته 3 سوت باید کاسه گدایی دست بگیره.