PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام omnia یا galaxy یا ...

far2009
15-06-2010, 08:35
من چند مدل را برای خرید انتخاب کردم ولی بین این ها نمی دانم کدام را انتخاب کنم.

omnia ll i8910
omnia HD i8000
i9000
i8520
galaxy A
s8500

این را هم بگم که اگر سیستم عامل آندروید مناسب نیست چند تا از این مدل ها حذف می شوند .

و البته بعضی از این مدل ها در بازار نیستند و قیمت مشخصی ندارند من حدود 450 تومان پول می دهم اگر مدلی با قیمت بیشتر از 550 تومان باشد آن را حذف می کنم.

و سیستم عامل هم برام خیلی مهمه مخصوصا نیاز به نرم افزارهای کاربردی دارم.

hoha881
15-06-2010, 08:53
اگه واسه وب گردی و استفاده از وایفای و صدای خوب و led خوب هستی
wave گزینه خوبیه.
اندروید سیستم عامل در حال پیشرفتی هست . به نظر من galaxy s بهتره ولی به این زودی زیر 550 نمیاد.
واسه دوربین هم صبر کن n8 یا سری های جدید تر سامسونگ بیاد.

far2009
15-06-2010, 08:57
اگه واسه وب گردی و استفاده از وایفای و صدای خوب و led خوب هستی
wave گزینه خوبیه.
اندروید سیستم عامل در حال پیشرفتی هست . به نظر من galaxy s بهتره ولی به این زودی زیر 550 نمیاد.
واسه دوربین هم صبر کن n8 یا سری های جدید تر سامسونگ بیاد.
سیستم عامل خیلی برام مهم هست با این حساب bada برای wave سیستم عامل خوبیه ؟

galaxy s الان توی بازار هست ؟ و با چه قیمتی وارد میشه ؟

n8 حدودا چقدر میشه ؟

ممنون از راهنمایی شما

hoha881
15-06-2010, 09:05
سیستم عامل خوبیه ولی زمان می خواد تا به اندروید برسه.فعلا که چند تا بازی خوف داره ولی زمان می تونه ثایت کنه که چی میشه.
همین الان تعداد سایت هایی که واسه اندروید بازی و برنامه رایگان گذاشتن کم نیست.
البته گالاکسی می تونه divx اجرا کنه ولی بقیه اندروید ها باید تا اپدیت به 2.2 منتظر باشن.
در کل سیستم عامل اندروید به خاطر این که رو ی گوشی های بیشتری هست اولویت داره. و از طرف GOOGLE هم پشتیبانی میشه.

moslem47
15-06-2010, 10:05
اگه پول بیشتری میزاشتی من i9000 رو پیشنهاد می کردم ولی با این بوجه بهترین انتخاب s8500 است. نگران برنامه هاش هم نباش مطمئن باش تا چند وقت دیگه برنامه براش زیاد نوشته میشه.شما فعلا با خود گوشی حال کن.

Dark.Life
15-06-2010, 10:10
من چند مدل را برای خرید انتخاب کردم ولی بین این ها نمی دانم کدام را انتخاب کنم. omnia ll i8910 omnia HD i8000 i9000 i8520 galaxy A s8500 این را هم بگم که اگر سیستم عامل آندروید مناسب نیست چند تا از این مدل ها حذف می شوند . و البته بعضی از این مدل ها در بازار نیستند و قیمت مشخصی ندارند من حدود 450 تومان پول می دهم اگر مدلی با قیمت بیشتر از 550 تومان باشد آن را حذف می کنم. و سیستم عامل هم برام خیلی مهمه مخصوصا نیاز به نرم افزارهای کاربردی دارم.

فعلاً باید صبر کنی i9000 و i8520 قیمتشون مشخص بشه ... i8520 که معلوم نیست کی بیاد پس به نظرم حذفش کن یکم صبر کن تا i9000 بیاد اگه قیمتش تا 550 بود بگیر نبود بازم صبر کن ببین s8500 چجوریه :دی اگه خوب نبود بین i8000 و i8910 انتخاب کن
galaxy A هم که مدل خیلی ارزونیه و قابل رقابت با بقیه نیست
پس به ترتیب
galaxy S
S8500
I8000
I8910

far2009
15-06-2010, 12:18
من این گوشی ها را بررسی کردم و معایب و محاسن آنها را که برایم مهم بود این ها هستند

i9000 :
محاسن :صفحه نمایش super amoled ، مولتی تاچ ، DLNA ، فیلمبرداری HD ، ( و چند تا مورد کوچک دیگه )
معایب : تشخیص دست نوشته ، فلش دوربین ، فکر کنم صفحه ضد خش نباشه

s8500 :
محاسن :صفحه نمایش super amoled ، کیفیت فیلمبرداری HD ، فلش led ، صفحه ضد خش
معایب : تشخیص دست نوشته ، DLNA

i8000 :
محاسن :تشخیص دست نوشته ، DLNA ، فلش led ، ( و چند امکان کوچک دیگه )
معایب : دوربین HD ، تاچ مقاومتی ،

i8910 :
محاسن :صفحه ضد خش ، DLNA ، فیلمبردای HD ، دوربین 8 مگاپیکسل ،
معایب : رزولوشن پایین تر صفحه ،تشخیص دست نوشته ، شاید سیستم عامل سیمبین

Dark.Life
15-06-2010, 12:28
در مورد محاسن i9000 چندتا چیزو اضافه کن
بلوتوث 3 ... قوترین پردازنده و شتاب دهنده گرافیکی ... صدای عالی هدفون
در مورد معایب
تشخیص دست خط تو تاچ خازنی کاربرد زیادی نداره ... بعدشم یه برنامه روش نصب میکنی و این قابلیت اضاف میشه
تاچ خازنی چون شیشه هست خش نمیفته روش ... فقط فلش دوربین عیبشه

اس8500 باید dlna داشته باشه ... تشخیص دست خطم که گفتم

i8910 رزولوشنش استاندارد سیمبینه و از نظر کیفیت صفحه عالیه

اگه i9000 تا 550 تومن باشه تو خریدش شک نکن

far2009
15-06-2010, 12:49
میشه اول یک سایت کامل برای دانلود نرم افزار های آندروید معرفی کنید ؟

در مورد i9000 هم باید بگم در اینکه گوشی فوق العاده خوبی هست ولی امکاناتی دارد که به نوعی در گوشی های دیگه هم هست ولی با کیفیت تقریبا کمتر مثلا بلوتوث ، یا شتاب دهنده که تا چه حدی نیاز باشد و صدا و ...

در مورد s8500 توی سایت gsmarena دیدم ولی متاسفانه نداره

نظر شما در مورد سیستم عامل سیمبین چیه ؟

pulp_152
15-06-2010, 12:59
در مورد i9000 هم باید بگم در اینکه گوشی فوق العاده خوبی هست ولی امکاناتی دارد که به نوعی در گوشی های دیگه هم هست ولی با کیفیت تقریبا کمتر مثلا بلوتوث ، یا شتاب دهنده که تا چه حدی نیاز باشد و صدا و ...

در مورد s8500 توی سایت gsmarena دیدم ولی متاسفانه نداره

نظر شما در مورد سیستم عامل سیمبین چیه ؟

اتفاقا I9000 امکاناتی داره که در کمتر گوشیها هست ! ..مثل ضخامت یا بلوتوث 3 یا مولتی تاچ atmel و ... یا صدای بسیار عالی در هدفون و ...

سیمبین ! به نظرم ارزش نداره ... اگه نوکیا یا ال جی میخوای صبر کن بببینیم meego چطوره ..

hoha881
15-06-2010, 13:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم از سایت های که واسه اندروید موجوده و مجانی هست.

far2009
15-06-2010, 13:20
من این سایت ها را دیدم ولی به نظر آمد که بازی های آندروید همچین بازی های مناسبی نسبت به سایر سیستم عامل ها نیست مثلا این بازی که ظاهرا یکی از بازی های خوب اندروید باید باشه ولی خیلی ساده است و تا حدودی هم کیفیت لازم را نداره ! در ضمن به نظرم این مقدار بازی و نرم افزار نمی توانه اندروید را یک سیستم عامل عالی نشان بده ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark.Life
15-06-2010, 13:27
من این سایت ها را دیدم ولی به نظر آمد که بازی های آندروید همچین بازی های مناسبی نسبت به سایر سیستم عامل ها نیست مثلا این بازی که ظاهرا یکی از بازی های خوب اندروید باید باشه ولی خیلی ساده است و تا حدودی هم کیفیت لازم را نداره ! در ضمن به نظرم این مقدار بازی و نرم افزار نمی توانه اندروید را یک سیستم عامل عالی نشان بده ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آندروید هنوز پا نگرفته ولی به خاطر پشتیبانی اکثر برندای بزرگ و خود گوگل خیلی زود پیشرفت میکه
بادا هم پیشرفت خوبی داشته
اگه میخای یه انتخاب خوب داشته باشی فعلاً باید صبر کنی ببینی چی میشه :27:
میگم راسی انگار از گوشی چینی اومدی بیرون :27:

hoha881
15-06-2010, 13:30
بازی های پر گرافیک تری مثل اسفالت 5 هم واسش امده.
این سایت هم هست.

اگه اینا کافی نیست بهتره به فکر خرید ایفون باشی.

far2009
15-06-2010, 13:46
بازی های پر گرافیک تری مثل اسفالت 5 هم واسش امده.
این سایت هم هست.
PHP کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=com.epocrates

اگه اینا کافی نیست بهتره به فکر خرید ایفون باشی.

چرا از اول این سایت را معرفی نکردی این بازی هاش خیلی بهتره و با کیفیت تر هم هست. اما چند نکته

همانطور که گفتم سیستم عامل خیلی مهم هست برام پس باید از بین سیمبین و ویندوز موبایل و اندروید بهترین را انتخاب کنم.

این را هم باید در نظر گرفت که سیستم عامل هایی مثل s60v3 بر خلاف s60v2 فوق العاده پیشرفت داشته و روزی نیست که به بازی های این سیستم عامل اضافه نشه من یک همچین سیستم عاملی می خواهم که البته از نظر کیفیت کمی از S60v3 بهتر باشه

میگم راسی انگار از گوشی چینی اومدی بیرون :27:
نکته خوبی بود. پس باید این را بدونی که این گوشی را برای خواهرم خریده بودم و از همان اول برای اون بود خودم N70 داشتم این را قبلا هم گفته بودم.

اما هنوز به این معتقدم که هیچ گوشی نمی توانه کیفیت صدای این گوشی را داشته باشه و باز هم این را بگم که این گوشی 16M قابلیت تفکیک رنگ دارد. بهترین وسیله برای تماشای تلویزیون در بیرون از خانه و موقعی است که برق نیست . با دوسیمکارت همیشه همراه آدم هست و دو دوربین و تاچ و شکل بسیار زیبا و joystick عالی برای بازی و خیلی چیزهای دیگه من را هیچ وقت از خرید این گوشی پشیمون نکرده .

far2009
15-06-2010, 19:36
دوستان من چی بگیرم حالا ؟ کدام سیستم عامل بهتره ؟