PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت کولرهای گازی در بانه

samkaveh
13-06-2010, 20:30
از دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن مارکهای موجود در بانه و قیمتشون رو لطف کنن ممنونم

yaghini
14-06-2010, 22:28
دوستان من تاپیک خرید تلویزیون از بانه که قبلا بود رو نمیبینم.... کسی میدونه کجا رفته؟؟؟؟؟؟

hojat omidi
15-06-2010, 07:58
دوست عزیز به این سایت مراجعه کن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

peymanucf
15-06-2010, 08:13
با سلام
دوست عزیز من 2 هفته پیش اونجا بودم این اطلاعاتو برات میزارم تا بدونی اونجا چه خبره:

من 5شنبه بانه بودم و کلی هم تجربه کسب کردم .دوست دارم به سایر دوستان دیگر هم اونرو انتقال بدم تا با دید باز خرید کنن.
من یک سفر تفریحی به سنندج و مریوان و بانه داشتم که کلی از مناظر زیبای اونجا لذت بردم. توصیه میکنم به همراه خانواده به کردستان زیبا بروید و تفریح رو فدای خرید نکنید.
کولر های گازی بانه 99درصد چینی و تقلبی هستن و مارک های معروف کم پیدا میشه مثلا مارک اوجنرال اصلی یا توشیبا و یا میتسوبیشی اصلی بسیار کمه.در عوض تقلبی اوجنرال که به صورت مارک ogeneral power هست به وفور زیاده power رو به صورت کوچک در کنار ogeneral زده که حتی من هم دفعه اول فریب خوردم. یا مثلا white Westinghouse که تقلبی وستینگهاوسه با همون w زرد رنگ که واقعا آدمو به اشتباه می اندازه. یا حتی مارک معروف میتسوبیشی که تقلبیش به صورت mitsubish خالی یا Mitsubishi electric به صورت پشت سر همه که مارک اصلی اون زیر هم نوشته میشه.اما مردم که نمیدونن!!. باور کنید ملت همشون از این مارک های ارزون با قیمت های بسیار پایین میخرن حدود 570 تومن .دیگه نمیدونن که مصرف برقشون تو مدل 24000، بالاتر از 4 یا 5 کیلو واته در حالیکه کولر اصلی حدود 5/2 کیلو واته، تازه کمپرسورشونم معاوم نیست چیه .کولر hitachi تقلبی هم بود با مارک hitache .
مارک اصلی او جنرال دو نوع هست یکی با کمپرسور هیتاچی و یکی با کمپرسور کاواساکی که اولی اصلا بدرد نمی خوره و دومی قیمتش با تهران 250 تومن تفاوت داره تازه کمپرسور کاوازاکی پیستونیه که مصرف برقش بالاست و مخصوص مناطق حاره ای هستش و تازه بخاطر آمپر زیاد کنتور رو احتمالا باید تعویض کنید.
بعد از جستجوی زیاد من یک کولر 24000 توشیبا اصلی سرد وگرم پیدا کردم که آخرین دونش بود و با گارانتی کمپرسور و نصب رایگان در تهران، 910 تومن خریدم ، بدون گارانتی 70 تومن کم میشد که من میدونستم نصاب ازم 50 تومن میگیره برای نصب گفتم با گارانتی بده چون نصبش مجانیه در ضمن بگم کولری که من گرفتم مدلش هنوز تو ایران نیست و مدل قدیمیترشو تو تهرون 1430 میفروشن. اگه کسی اطلاعات خواست من در این زمینه میتونم کمک کنم که چی بگیره. فروشنده کولر توشیبا به من گفت که قبلن ما نمایندگی sunny چینی بودیم و گارانتی میکردیم، بعد دیدیم از 10 تا کولر 8 تاش برگشتیه و داشتیم ورشکست میشدیم. که قطعش کردیم
در کل تو بانه همه چیز چینیه و با قیمت خیلی ارزون البته تک توک مارک اصلی پیدا میشه که قیمتش با تهرون زیاد فرقی نداره .گوشی موبایل همه چینی و تقریبا هم قیمت تهران. ضیط ماشین lcd مخفی 260 تومن تو تهرون، 240 تومن تو بانه پس دور بقیه چیزا رو خط بکشید و فقط lcd و کولر گازی اصلی بگیرید.
در کل این همه راه واسه خرید از اونجا به نظرم نمی ارزه مگه تفریحی برید که هم فاله و هم تماشا در ضمن تمام مغازه دارا تو بانه جنستون رو با 70 تا 80 تومن میارن تهرون تحولتون میدن. نگران باربند هم نباشید که اونجا برای هر ماشینی میتونید پیدا کنید.
دنبال ریسیورو چیزای دیگه نباشید چون شاید تو بانه ماشین رو نگردن ولی تو همدان تا فلان ماشین رو میگردن اگه پیدا کنن تمامی جنسا مصادره میشه. قیمتش هم فوقش با تهران 20 تومن تفاوت داشته باشه که صرف اینه از نصاب بگیرید.
قربانتون پیمان

peymanucf
15-06-2010, 10:18
اینو اضافه کنم که نصاب من که اومد کولر توشیبا رو برام نصب کنه گفت که اون کولر های چینی همیشه یه مشکلی دارن و یا کمپرسورشون خراب می شه یا بردشون می سوزه ویا فنشون مشکل داره .اما مردم فقط به قیمت اولیه پایین اونا فکر می کنن و دیگه نمی دونن که چقدر باید هزینه تعمیرات رو بدن. هر دفعه به طور معمول که نصاب می گفت حدود 100 تومن برای اونا هزینه تعویض قطعات رو می گیره که اگه از اول یه کولر درست وحسابی گرفته بودن این هزینه ها رو نداشتن تازه بماند که پول برق بیشتری هم باید بدن .تفاوت قیمت بین یه کولر چینی با یه کولر اصلی در حدود 200 تا 300 تومنه که بنظرم با دردسری که کولر های چینی دارن صرف اینه که اصلی بگیرید
پیمان

panther99
15-06-2010, 12:43
تو این سایتی که دوستمون معرفی کرد LCD سامسونگ 40 اینچ سری 5 رو زده 720 هزار تومن !!!!!! تو تهران چنده ؟؟؟؟؟؟اگه اختلاف قیمت در حد 300 یا 400 هم باشه تو این مدل واقعا میارزه خرید LCD !!!!

yaghini
15-06-2010, 13:49
دوستان من تاپیک خرید تلویزیون از بانه که قبلا بود رو نمیبینم.... کسی میدونه کجا رفته؟؟؟؟؟؟

تاپیکش کجا رفته؟؟؟؟؟

alidj66
15-06-2010, 16:53
تاپیکش کجا رفته؟؟؟؟؟
ظاهرا تاپیکهای راهنمایی و توضیحات تفکیک شدن!:20:
توی این بخش اومده تاپیک خرید از بانه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:10:

سیوان علائی
07-06-2012, 09:57
salam samkaveh
برای دیدن قیمت کولر گازی و ال سی دی و ال ای دی بانه میتونی به این وبلاگ سر بزنی
شماره هم گزاشتم برای اطلاعات دقیق می تونی زنگ بزنی در خدمتت هستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیوان علائی
07-06-2012, 10:22
سلام پیمان عزیز
پیمان جان اینجوریام نیس که شما میگید همه جنسا چینیه... اتفاقا در صنف ال ای دی و ال سی دی به ندرت پیدا میشه چینی باشه شاید بگم 4 در صد..
درسته کولر اصل نسبت به چینی کمتره ولی اگه اونجا هم یه دوست داشته باشی اشتباه نمی کنی ولی انسافا اکثر مغازه دارا خودشون میگن این اصله یا بدل
من خودم تو صنف کولر و ال ای دی و لوازم خانگی کار می کنم بیشتر ال ای دی و کولر اینم وبلاگمه که هم قیمت هست هم شماره تلفن هر کی راهنمایی خواست
راهنماییش میکنم البته همیشه یادتون باشه جنس خوب پول خوبم میخواد.. در کل تماس بگیر تا همه چیو بگم وست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiraub90
15-03-2015, 21:36
سلام پیمان عزیز
پیمان جان اینجوریام نیس که شما میگید همه جنسا چینیه... اتفاقا در صنف ال ای دی و ال سی دی به ندرت پیدا میشه چینی باشه شاید بگم 4 در صد..
درسته کولر اصل نسبت به چینی کمتره ولی اگه اونجا هم یه دوست داشته باشی اشتباه نمی کنی ولی انسافا اکثر مغازه دارا خودشون میگن این اصله یا بدل
من خودم تو صنف کولر و ال ای دی و لوازم خانگی کار می کنم بیشتر ال ای دی و کولر اینم وبلاگمه که هم قیمت هست هم شماره تلفن هر کی راهنمایی خواست
راهنماییش میکنم البته همیشه یادتون باشه جنس خوب پول خوبم میخواد.. در کل تماس بگیر تا همه چیو بگم وست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نظر شما دوستان عزیز رو به مقاله اسپیلیتهای تقلبی بانه در سایت splitforosh.ir جلب میکنم