PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای حل مسائل آمار

sam.sum
13-06-2010, 19:16
دوستان برنامه سراغ ندارین که مسائل آماری رو با راه حل، حل کنه و نشون بده :31: ؟

sam.sum
14-06-2010, 21:08
چند روز دیگه امتحان open book دارم لطفاً یکی جواب بده

آرسـام
14-06-2010, 21:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم 108 مگابایت

mk2294
14-06-2010, 21:52
سلام
من نرم افزار MINITAB رو پیشنهاد میکنم راستش کار من رو که کاملا راه انداخت...البته لینکه دانلودشو نمیدوم !

sam.sum
15-06-2010, 00:03
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم 108 مگابایت
خیلی ممنون ولی لینکت خرابه لینک دیگه نداری؟ در ضمن اسم کامل نرم افزار یا شرکت سازندش رو بدی خودمم می تونم search کنم بازم ممنونم

xeNociDe
15-06-2010, 06:53
قبل از شما یک نفر همینو درخواست داده بود:

sam.sum
15-06-2010, 08:47
قبل از شما یک نفر همینو درخواست داده بود:

من به این نرم افزارها آشنا نیستم ولی این نرم افزار راه حل مسائل آماری رو نشون میده؟ ، چند روز دیگه یه امتحان شبیه سازی دارم که بهمون اجازه دادن laptop هم بیاریم می خوام فرمول های آماری رو توی نرم افزار بزارم و جوابشو بهم نشون بده

***Spring***
15-06-2010, 09:50
سلام ...

spss نرم افزار رشته آمار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پرتابل MathType نرم افزار تخصصی نگارش علائم ریاضی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DeadLine -- رسم نمودار - حل معادلات - مشتقگیری و انتگرالگیری - مجانی!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

minitab برنامه ای حرفه ای برای انجام محاسبات آماری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه کارهای آمار و محاسبات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.