PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::::: تايپيك كره جنوبي. آيا شگفتي ساز جام 2010 يك آسيائيست:::::

گرافيكار
13-06-2010, 01:27
تا اونجايي كه من گشتم تايپيكي در مورد كره جنوبي نديدم
از اونجايي كه مقتدرترين تيم تا حالا كره جنوبي بوده
جاي همچين تايپيكي رو خالي ديدم
كره در بازي با يونان بسيار با شخصيت و منظم ظاهر شد
آيا فوتبال آسيا واقعا پيشرفت كرده؟؟
آيا اروپايها با بدنهايي خسته به اين جام اومدن؟؟
شايد هم يونان تيم ضعيفي بود
كلا نظرتون در مورد كره جنوبي چيه؟؟

Mojtaba N87
13-06-2010, 01:42
اگه مثل سال 2002 داور هم یار 12همشون باشه چرا که نه!!!

امروز خوب بازی کرد. البته یونان هم ضعیف بود

yuseph
13-06-2010, 03:27
هنوز برای قضاوت خیلی زوده...

xerxes again
13-06-2010, 07:39
من بازیشو ندیدم ولی مثه این که جومونگی بازی کردن.:31:
البته یونان تیم نیست با اون دفاع مسخره و مربی دفاعیشون. امیدوارم هر چه زودتر حذف بشه چشمم به بازیشون نیفته.

alidata2010
13-06-2010, 08:09
به نظرم یونان خیلی ضعیف بازی کرد والا این همون کره ایه که به ایران چندبار باخته . البته خیلی روون تر بازی میکردن

hamid_diablo
13-06-2010, 09:25
یونان اشتباه بزرگی کرد میخواست روبروی یه تیم پر سرعت آسیایی به سبک کند و ماشینی آلمان بازی کنه که جواب نداد
در کل کره تیم یه دست و خوبی داره ولی جلوی نیجریه به مشکل بر میخوره چون قدرت بدنی بلالی نیجریه به سرعت کره میچربه

max_3d
13-06-2010, 09:55
درود
در اینکه اینکه کره جنوبی تیم خوبی هست شکی نیست گرچه در برابر ایران یا میباخه یا مساوی میکنه:8:
کره همیشه در جامهای جهانی خوب بازی میکنه سندشم موجوده:46:
ولی یونان وحشتناک ضعیف بود من کامل بازی رو دیدم گر چه اگر همون تیم قدیمی بود باز از کره گل میخورد 1 گل کمتر:31:
و در نهایت باید امیدوار باشیم کره از این گروه بیاد بالا و باز برای آسیا ابرو داری کنه
و در آخر تفو تفو به علی دایی که تیم ملی ایران رو با گ..............ه داد وگرنه ما الان در جام جهانی بودیم :41:

masud-000000
13-06-2010, 11:03
پارک جی‌سونگ: آرژانتین را شگفت‌زده می‌کنیم!

در این جام جهانی ممکن است اتفاقات غیرمنتظره‌ای بیفتد و این همان چیزی است که قصد انجامش را داریم

سایت گل - پارک جی‌سونگ، کاپیتان کره جنوبی می‌خواهد تیمش در بازی مقابل آرژانتین شگفتی بزرگی را رقم بزند. هافبک 29 ساله منچستر یونایتد در جریان پیروزی آسان مردان هوه یونگ مو مقابل یونان یک گل زد تا تیمش دو بر صفر پیروز شود و آماده دیدار با مردان دیه‌گو مارادونا باشد که نیجریه را یک بر صفر برد.
پارک می‌گوید: «آرژانتین بی‌تردید قوی‌ترین تیم گروه ماست و همه می‌گویند آنها می‌توانند به فینال برسند. آنها بازیکنان بین‌المللی برجسته‌ای دارند. قبل از جام جهانی، ما با اسپانیا دیداری دوستانه داشتیم و در هنگام آن بازی به آرژانتین فکر می‌کردیم. البته تفاوت زیادی بین دو تیم هست، اما در این جام جهانی ممکن است اتفاقات غیرمنتظره‌ای بیفتد و این همان چیزی است که قصد انجامش را داریم.»
هوه جونگ مو که اولین مربی کره‌ای است که تیم ملی کره را به پیروزی در جام جهانی می‌رساند گفت: «اولین بازی در هر تورنمنتی دشوار است، اما بازیکنان من بسیار عالی بودند و از آنها ممنونم. اما ما تازه آغاز کرده‌ایم و هنوز بازی‌های بیشتری داریم که باید انجام دهیم و باید برای آنها نیز آماده شویم.»
اوتو رهاگل، مربی یونان هم گفت تیمش بهترین تیم مسابقه نبود: «در چند موقعیت در نزدیکی‌های انتهای بازی بداقبال بودیم، اما کره جنوبی در هر حال شایسته پیروزی بود.»

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

بی تردید کره میتونه یکی از شگفتی ساز های امسال جام باشه.
این رو می تونیم از نتیجه ی نزدیکش در بازی با اسپانیا بفهمیم:11:

آرسـام
13-06-2010, 11:07
مطمئن باشید یونان بعنوان ضعیف ترین تیم این دوره انتخاب میشه. خیلی پا به سن گذاشته اند .
کره هم در گروهش سوم میشه.

SAEED_BARCELONA
13-06-2010, 11:21
اگه مثل سال 2002 داور هم یار 12همشون باشه چرا که نه!!!
مجتبی کلا من و تو جز برزیل دیگه در هیچ زمینه ای هم نظر نیستیم:دی برو بابا:دی

در اینکه اینکه کره جنوبی تیم خوبی هست شکی نیست گرچه در برابر ایران یا میباخه یا مساوی میکنه
هنوز اون 6-2 یادتونه؟:دی بابا این کره اون کره نیست یه کره دیگست:دی
---------------
کره همیشه توی جام جهانی خوب بازی کرده. حداقل تو این 2-3 دوره اخیر که اینطور بوده. دوره قبل هم یکی از بهترین تیم های حذف شده رو داشت
امیدوارم موفق بشه. خودمون که عرضه نداشتیم بریم جام جهانی حداقل طرفدار اینا باشیم. حالا میگن این چشم بادومیا و فلان و اینا! مجتبی هر کی بد با من حرف زد بنش کن:دی

max_3d
13-06-2010, 12:25

---------------
کره همیشه توی جام جهانی خوب بازی کرده. حداقل تو این 2-3 دوره اخیر که اینطور بوده. دوره قبل هم یکی از بهترین تیم های حذف شده رو داشت
امیدوارم موفق بشه. خودمون که عرضه نداشتیم بریم جام جهانی حداقل طرفدار اینا باشیم. حالا میگن این چشم بادومیا و فلان و اینا! مجتبی هر کی بد با من حرف زد بنش کن:دی
اها پس اگر کره همون کره نیست پس به شکل ذوزنقه یا بیضی شکل دراومده:27::31:

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

مطمئن باشید یونان بعنوان ضعیف ترین تیم این دوره انتخاب میشه. خیلی پا به سن گذاشته اند .
کره هم در گروهش سوم میشه.
مردونه کاری به تعصب اسیایی ندارم نسبت به کره ولی شرط میبندم از گروهش میاد بالا بنشین و نگا کن برادر:10::11:

ferdfe
13-06-2010, 12:31
اها

مردونه کاری به تعصب اسیایی ندارم نسبت به کره ولی شرط میبندم از گروهش میاد بالا بنشین و نگا کن برادر:10::11:

نه ناموسن :31:

max_3d
13-06-2010, 12:50

---------------
اها پس اگر کره همون کره نیست پش به شکل ذوزنقه یا بیضی شکل دراومده:27::31:

SAEED_BARCELONA
13-06-2010, 17:47
اها پس اگر کره همون کره نیست پس به شکل ذوزنقه یا بیضی شکل دراومده
بابا پیشرفت کرده دیگه. نکرده؟ خدا وکیلی نکرده؟:دی الان 3 شبانه روز با کره بازی کنیم نمیتونیم 6تا گل بشون بزنیم:دی

مردونه

نه ناموسن
شِرافِتن:دی

گرافيكار
18-06-2010, 20:01
به نظر من كره جنوبي در مقابل آرژانتين اصلا حقش باخت با اين نتيجه سنگين نبود
واقعا بدشانسي آوردن

*Alucard*
18-06-2010, 20:05
بد شانسی یه گل میخورن دو گل میخورن دیگه چهارتا که نمیخورن به نظر من بدشانسی آرژانتین آورد که یک گل خورد!

گرافيكار
18-06-2010, 20:51
بد شانسی یه گل میخورن دو گل میخورن دیگه چهارتا که نمیخورن به نظر من بدشانسی آرژانتین آورد که یک گل خورد!
البته قبول دارم حالا كه كره 4تا خورده دفاع كردن از عملكردش منطقي به نظر نميرسه
اما شما اگه خوب به روند بازي توجه ميكردي ميديدي كه گل سوم و البته آفسايد آرژانتين بر خلاف جهت بازي به ثمر رسيد
اينم بگم كه من آرژانتين رو بيشتر از كره دوست دارم
ولي فاصله اين دو تيم 4 گل نبود

آرسـام
18-06-2010, 20:58
به نظر من كره جنوبي در مقابل آرژانتين اصلا حقش باخت با اين نتيجه سنگين نبود
واقعا بدشانسي آوردن
دو تاشو کره ای ها بد شانسی آوردن و خوردن. دوتاش رو هم آرژانتینی ها خوش شانسی آوردن و زدن.
در واقع کره جنوبی باید این بازی رو 1-0 می برد. :41:

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

ا
دقیقا. با شما هم نظرم.

yuseph
18-06-2010, 21:05
سلام بر دموکراسی
سلام برآزادی بیان
کره جنوبی نماینده سربلندآسیاست.
امیدوارم صعود کنید.
پیروزباشید.:46:

گرافيكار
22-06-2010, 23:21
تا اينجا كه كره جنوبي اولين تيم آسيايي صعود كرده به مرحله بعديه

گرافيكار
22-06-2010, 23:55
صعود كره
و تبريك به كسايي كه فوتبال آسيا رو دنبال ميكنن
و پيشرفت اين قاره رو دوست دارن

caca_caca888
22-06-2010, 23:59
تبريك ميگم
شماليش كه گند زد.حالا جنوبي يه پله بالاتر رفت.
خوبيش اينه كه فكر كنم اروگوئه رو هم ببره...اگرچه تيماش خيلي نزديك همن...

گرافيكار
23-06-2010, 00:01
تبريك ميگم
شماليش كه گند زد.حالا جنوبي يه پله بالاتر رفت.
خوبيش اينه كه فكر كنم اروگوئه رو هم ببره...اگرچه تيماش خيلي نزديك همن...
هر چند اروگوئه خيلي قوي شروع كرده
اما دور از ذهن نيست كه كره بتونه اين تيمو ببره

H a m e e d
23-06-2010, 00:18
نه بابا! بعیده بتونه از پس اوروگوئه بربیاد
ولی کلا این تیمای آسیایی چقدر جون میکنن تا بتونن تازه یه مرحله صعود کنن!
این موضوع ساختگی بودن نمایش سال 2002 شونو کاملا معلوم میکنه

گرافيكار
23-06-2010, 01:21
نه بابا! بعیده بتونه از پس اوروگوئه بربیاد
ولی کلا این تیمای آسیایی چقدر جون میکنن تا بتونن تازه یه مرحله صعود کنن!
این موضوع ساختگی بودن نمایش سال 2002 شونو کاملا معلوم میکنه
قبول دارم توي 2002 با داوري اومد بالا
ولي اين بار عادلانه به حقش رسيد
در ضمن همه تيما دارن براي بالا اومدن جون ميكنن
ايتاليا
انگليس
آلمان
حتي اسپانيا كه همه ميگفتن به راحتي قهرمانه

yuseph
23-06-2010, 01:23
قبول دارم توي 2002 با داوري اومد بالا
ولي اين بار عادلانه به حقش رسيد
در ضمن همه تيما دارن براي بالا اومدن جون ميكنن
ايتاليا
انگليس
آلمان
حتي اسپانيا كه همه ميگفتن به راحتي قهرمانه
راست میگی.
این جام ،جام راحتی برای هیچ تیمی نبوده ونیست.
حتی بزرگان.....

LeBron
23-06-2010, 09:46
من که به نظرم ژاپن خیلی قشنگ تر و حرفه ای تر از کره بازی میکنه
کره ای ها هنوزم بعضی مواقع احساسی بازی میکنن.

hamid_diablo
23-06-2010, 12:06
سلام
خیلی خوشحال شدم که ی تیم از آسیا فعلا اومده بالا
ولی به نظرم بازی اول با یونان .یونان بد بازی کرد
در بازی دیشب یونان با ارزانتین یونان حتی چند تا حمله کرد یه جورایی فقط اخرای بازی بود که دفاعش متزلزل شد

کره هم در مقابل اروگوئه بازی سختی داره من فکر کنم شکست بخوره

گرافيكار
23-06-2010, 12:34
من که به نظرم ژاپن خیلی قشنگ تر و حرفه ای تر از کره بازی میکنه
کره ای ها هنوزم بعضی مواقع احساسی بازی میکنن.
منم موافقم
اما فكر نميكني همين ماشيني بازي كردن ژاپن محبوبيتش رو توي تيماي آسيايي كم كرده؟؟
بالاخره فوتبال بايد يه كم احساس درونش باشه ديگه
من برخلاف خيلي از دوستان كه عربستان رو رقيب سنتي ايران ميدونن
كره جنوبي رو رقيب اصلي ايران ميدونم
و به نظرم هميشه باكلاسترين فوتبال اين قاره رو دو تيم در بازي با هم نشون دادن
من براي كره به عنوان يك حريف دانا و برخلاف تيمهاي عربي جوانمرد احترام قائلم

nafe-bandar
23-06-2010, 13:16
كره خوبه حالا چه شماليش چه جنوبيش
مهم اينه كه آسيايي باشه ديگه برادر من :31:

گرافيكار
23-06-2010, 13:22
كره خوبه حالا چه شماليش چه جنوبيش
مهم اينه كه آسيايي باشه ديگه برادر من :31:
اخوي من فقط براي كره جنوبي احترام قائلم
براي مردم كره شمالي هم قائلم ولي براي فوتبالش نه

masud-000000
23-06-2010, 13:23
مثل اینکه بازار خواستگاری تو آفریقا داغه داغه!!!!
بعد خواستگاری از تورس این بار خواستگاری از پارک...:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7C54CE136855D8F6452057A21526A4E9E30A760B0D811297

xerxes again
23-06-2010, 13:27
كره جنوبي رو رقيب اصلي ايران ميدونم
فعلاَ ما باید با بحرین و امارات و قطر رقابت کنیم. شاید ببریمشون.

majid21
23-06-2010, 13:34
فعلاَ ما باید با بحرین و امارات و قطر رقابت کنیم. شاید ببریمشون.

ایران هیچ وقت حریف دست و پا بسته ای برابر کره نبوده . اگر تاریخ بازی های ایران و کره رو مرور کنیم به این نتیجه می رسیم .

siavashjal
23-06-2010, 13:38
دوستان عزیز لطفا این قدر به آسیایی بودن تاکید نکنید. فوتبال کره جنوبی و ژاپن مدت هاست که از آسیا فاصله گرفته و به سطح فوتبال روز دنیا رسیده است. کره و ژاپن فقط اسما آسیایی هستند همین!!!!!!!!

xerxes again
23-06-2010, 13:39
ایران هیچ وقت حریف دست و پا بسته ای برابر کره نبوده . اگر تاریخ بازی های ایران و کره رو مرور کنیم به این نتیجه می رسیم .
تاریخ نه الان.

گرافيكار
23-06-2010, 13:43
دوستان عزیز لطفا این قدر به آسیایی بودن تاکید نکنید. فوتبال کره جنوبی و ژاپن مدت هاست که از آسیا فاصله گرفته و به سطح فوتبال روز دنیا رسیده است. کره و ژاپن فقط اسما آسیایی هستند همین!!!!!!!!
چطور ممكنه فقط اسما آسيايي باشن
به خدا نميشه:18:
با هر فرمولي حساب كني نميشه
اينا اسما رسما مرزا آسيايين بابا

mohsenfhm
23-06-2010, 13:48
امسال كره جنوبي خوب ظاهر نشد . دوره قبل خيلي قشنگ بازي ميكرد. اميدوارم تا فينال بره ولي با اين بازي كه انجام ميده تو اولين بازي حذف ميشه

majid21
23-06-2010, 15:10
تاریخ نه الان.

به هر حال ما ایرانی ها احساسی هستیم و در مواقعی غیرتی !

بعید نیست اگر الان با کره بازی کنیم به خاطر مسایل روحی روانی پیروز شویم .

dashmojtaba
23-06-2010, 15:26
تاریخ رو بگذار در کوزه آبشو بخور !
ایران همونی بود که دیدی توی گروهش چهارم شد و تو خونش کره جنوبی ازش امتیاز گرفت دلتم به اون بازی که اصلاً برای کره ایها مهم نبودو مساوی گرفتیم خوش نکن !!!!
کره میتونه بیاد بالا حتی تا نیمه نهایی ! چون واقعاً راهش آسونتره از آرژانتین اونا اگر اروگوئه رو ببرن به احتمال زیاد یا با انگلیس یا آمریکا یا غنا یا صربستان میفتن که خیلی کارشون آسون تره

dashmojtaba
23-06-2010, 15:31
چطور ممكنه فقط اسما آسيايي باشن
به خدا نميشه:18:
با هر فرمولي حساب كني نميشه
اينا اسما رسما مرزا آسيايين بابا
منظورشون اینه که این تیما از لحاظ قدرت خیلی بالاتر از قبل رفتن و تیمهای عربی و ما (!) نمیتونیم کنارشون بزنیم راستم میگه در عین حال موفقیتشونم فقط باعث ذلت تیم ایران میشه چون اونوقت افتخاراشون هم از ما بیشتره ولی بعضیا به خیال اینکه شاید سهمیه آسیا بیشتر بشه خوشحالن !! خوب بر فرض که بشه این چه خیری برای ایرانی داره ؟
واقعاً فقط مسئله رفتن به جامه ؟ تو خود جام بریم آبروی آسیارو ببریم بعد کره ای ها قهرمان بشن نمیگن این عتیقه ها رو چرا همراه کره جل کردین فرستادین ؟!
واقعاً این شعار از ماست که بر ماستو نمیدونم چجور تو چشم بعضیا کنم که خودشون گول میزننو برای کره که داره تو چشامونم استعمار میکنه آرزوی موفقیت نکنن !!

SAEED_BARCELONA
23-06-2010, 15:47
کره میتونه بیاد بالا حتی تا نیمه نهایی ! چون واقعاً راهش آسونتره از آرژانتین اونا اگر اروگوئه رو ببرن به احتمال زیاد یا با انگلیس یا آمریکا یا غنا یا صربستان میفتن که خیلی کارشون آسون تره
امیدوارم کره بره بالا ولی تو جام جهانی چیزی به نام راه آسون ندارین. مخصوصا امسال که از اولش تا الان همش شگفتی بوده:دی
کره بره بالا میگن از آسیا رفته بالا. برا ما لذته برا بعضیا ذلت! نمیدونم کجاش ذلته. شاید اگه کره ژاپن برن بالا ما یه کوچولو به خودمون بیایم. هرچند برای اینکه بخوایم مثل الان کره ؤاپن بازی کنیم حداقل 10سال باید با حساب کتاب کار + انجام بشه که متاسفانه...

dashmojtaba
23-06-2010, 18:11
امیدوارم کره بره بالا ولی تو جام جهانی چیزی به نام راه آسون ندارین. مخصوصا امسال که از اولش تا الان همش شگفتی بوده:دی
کره بره بالا میگن از آسیا رفته بالا. برا ما لذته برا بعضیا ذلت! نمیدونم کجاش ذلته. شاید اگه کره ژاپن برن بالا ما یه کوچولو به خودمون بیایم. هرچند برای اینکه بخوایم مثل الان کره ؤاپن بازی کنیم حداقل 10سال باید با حساب کتاب کار + انجام بشه که متاسفانه...
عزیز من نگفتم که حتماً میره گفتم میتونه و شانس بیشتری داره تا اول میشد تو گروهش
کره و ژاپن هر بار موفقیت کسب کنن از ما فاصله میگیرن من اینو گفتم نتیجشم این میشه که بر فرض که سهمیه آسیا هم بیشتر بشه چه فایده میریم جام اما همون نتایج بد رو میگیریک تازه چون سهیمه باعث میشه راحت صعود کنیم دیگه به خودمونم نمیاییم چون خیالمون راحته و نتبل تر میشیم ! در نتیجه تو جام آسیا کیسه بکس اکثر تیمها خواهیم بود از شرق بگیر مالزیو ..! تا غربش که کویتو عراقو عربستانه اینا یکی از علتهاش همینه که شدیم هوادار کره و تشویقش میکنیم اوناهم سوارمون شدنو دارن به ما قاه قاه میخندن که به جای اینکه فوتبال خودمونو پیشرفت بدیم داریم رقیبمونو تشویق میکنیم

xerxes again
23-06-2010, 20:52
به هر حال ما ایرانی ها احساسی هستیم و در مواقعی غیرتی !

بعید نیست اگر الان با کره بازی کنیم به خاطر مسایل روحی روانی پیروز شویم .
الان همون غیرت رو هم نداریم.
روح و روان هم که ....
ما اینقدر وضع فوتبالمون قاراش میشه که امارات و قطر و بحرین رو هم نمی تونیم ببریم.
شما الان5 تا بازیکن بگو که تو 10 بازی آخر تیم ملی ثابت بازی کردن. اینقدر تغییر های الکی داشتیم که هیچ کس نمیدونه کی تو تیم ملیه. الان شماره 10 تیم ملی کیه؟
انتظار داری کره رو هم بزنیم.

گرافيكار
23-06-2010, 21:42
منظورشون اینه که این تیما از لحاظ قدرت خیلی بالاتر از قبل رفتن و تیمهای عربی و ما (!) نمیتونیم کنارشون بزنیم راستم میگه در عین حال موفقیتشونم فقط باعث ذلت تیم ایران میشه چون اونوقت افتخاراشون هم از ما بیشتره ولی بعضیا به خیال اینکه شاید سهمیه آسیا بیشتر بشه خوشحالن !! خوب بر فرض که بشه این چه خیری برای ایرانی داره ؟
واقعاً فقط مسئله رفتن به جامه ؟ تو خود جام بریم آبروی آسیارو ببریم بعد کره ای ها قهرمان بشن نمیگن این عتیقه ها رو چرا همراه کره جل کردین فرستادین ؟!
واقعاً این شعار از ماست که بر ماستو نمیدونم چجور تو چشم بعضیا کنم که خودشون گول میزننو برای کره که داره تو چشامونم استعمار میکنه آرزوی موفقیت نکنن !!
چطور ممكنه موفقيتشون فقط باعث ذلت ما بشه
اونم توي دنيايي كه همه چيزش به هم ربط داره
عزيز من اين خيلي خوش خياليه كه موفقيت كره باعث افزايش سهميه بشه
مطمئن باشيد كه اگه كره فيناليست هم بشه سهميه آسيا بيشتر نميشه
چيزي كه براي دنيا اهميت داره نگاه به نماينده هاي قاره ها و قضاوت در مورد سطح كيفي تيمهاي هر قاره هست
اگه كره موفق بشه سودش بخوايم نخوايم به ما هم ميرسه
دنيا جور ديگه اي به فوتبال آسيا نگاه ميكنه
شكست كره اي كه توي رده بندي فيفا بالا رفته باشه امتياز و آبروي بيشتري براي ما داره
با هر فرمولي و با هر فلسفه و منطقي حساب كنيد
پيشرفت هر تيم آسيايي به سود ديگر تيمهاي آسياييه
چطور ممكنه با تيمي كه پيشرفت كرده بازي كنيم و تاثيري روي ما نزاره

jyjy
23-06-2010, 21:46
خوب تیمیه! :20::20:
همین که از گروهش صعود کرد برا یه تیم اسیایی واقعا شگفتیه. :46:

I3 E L O \/ E D
24-06-2010, 00:34
خوب به فرض که کره اصلا تا 1/4 بره بالا و سهمیه اضافه بشه...
بعد ما هم بریم بالا... آخرش که چی؟ با سهمیه اضافه بریم و آبرومونو بیشتر از این ببریم؟

گرافيكار
24-06-2010, 00:40
خوب به فرض که کره اصلا تا 1/4 بره بالا و سهمیه اضافه بشه...
بعد ما هم بریم بالا... آخرش که چی؟ با سهمیه اضافه بریم و آبرومونو بیشتر از این ببریم؟
بالا رفتن كره چه ربطي به بالا رفتن تعداد سهميه داره
گفتم كه اين اتفاق خيلي محاله كه بيفته
اصلا چرا زوم كردين روي تعداد سهميه
چه ربطي داره؟؟

dashmojtaba
24-06-2010, 01:29
بالا رفتن كره چه ربطي به بالا رفتن تعداد سهميه داره
گفتم كه اين اتفاق خيلي محاله كه بيفته
اصلا چرا زوم كردين روي تعداد سهميه
چه ربطي داره؟؟
گفتی دیدشون عوض میشه ...!
آخه این چه حرفیه ما اینقدر خوشحال بشیم که سطح کره اینقدر رفته بالا و ما دیگه تو خواب میتونیم شکستشون بدیم از لحاظ آمارم دیگه تو خواب نمیتونیم بهشون برسیم اونوقت به خاطر اینکه میگن آسیاییا خیلی فوتبال پیشرفته ای دارن به همین خیال باش که چون کره برده کسی برای ایران تره خورد کنه !! خنده داره حرفتا آخه کره پیشرفت کنه کجاش به پیشرفت فوتبال ایران ربط داره واضح حرف بزن !
کره جنوبی 2002 رسید به بالاترین جاها ایرانم بعدش با التماسو من بمیرم تو بمیری رفتو به خودش تو 2006 گند زد کسی دیدش به ایران عوض شد ؟! غیر از اینه که دوباره هروقت درخواست بازی دوستانه میکنیم به یه تیم درجه 2 اروپایی اول برای رفع تکلیف یه قیمت نجومی میگه که همون رد غیرمستقیمه یا اینکه تیم آماتوراشو میفرسته ضایعمون میکنه یه ایرانگردیم میکنن !
بسه بابا دست بردارید از این خفت کشیدنای برای یه مشت بت پرست کثیف چش بادومی به خدا حالم به هم میخوره از این کارای این ملت از این سادگیتون از این تن به ذلت دادنا و ...
یادمه مقدماتی 2002 به خاطر نتایج درخشانی که توی جام قبل داشتیم مربی بزرگی مثل بلازویچ مربیگریمونو قبول کرد و بعدم با تیمی مثل اسلواکی تونستیم بازی دوستانه کنیم بعد از اون افتخارات کره و ژاپن دید دنیا بهمون عوض شد ! نتیجش این شد که کسی اصلاً این ورو نگاه نمیکنه آسیا شده اونور بازی دوستانه اونور مربی و برنامه اونور اینه ربط آقا ربط دوست ! اینه تغییر دید که میگی اینه خفت اینه ذلت ... اینه

گرافيكار
24-06-2010, 01:46
گفتی دیدشون عوض میشه ...!
آخه این چه حرفیه ما اینقدر خوشحال بشیم که سطح کره اینقدر رفته بالا و ما دیگه تو خواب میتونیم شکستشون بدیم از لحاظ آمارم دیگه تو خواب نمیتونیم بهشون برسیم اونوقت به خاطر اینکه میگن آسیاییا خیلی فوتبال پیشرفته ای دارن به همین خیال باش که چون کره برده کسی برای ایران تره خورد کنه !! خنده داره حرفتا آخه کره پیشرفت کنه کجاش به پیشرفت فوتبال ایران ربط داره واضح حرف بزن !
کره جنوبی 2002 رسید به بالاترین جاها ایرانم بعدش با التماسو من بمیرم تو بمیری رفتو به خودش تو 2006 گند زد کسی دیدش به ایران عوض شد ؟! غیر از اینه که دوباره هروقت درخواست بازی دوستانه میکنیم به یه تیم درجه 2 اروپایی اول برای رفع تکلیف یه قیمت نجومی میگه که همون رد غیرمستقیمه یا اینکه تیم آماتوراشو میفرسته ضایعمون میکنه یه ایرانگردیم میکنن !
بسه بابا دست بردارید از این خفت کشیدنای برای یه مشت بت پرست کثیف چش بادومی به خدا حالم به هم میخوره از این کارای این ملت از این سادگیتون از این تن به ذلت دادنا و ...
یادمه مقدماتی 2002 به خاطر نتایج درخشانی که توی جام قبل داشتیم مربی بزرگی مثل بلازویچ مربیگریمونو قبول کرد و بعدم با تیمی مثل اسلواکی تونستیم بازی دوستانه کنیم بعد از اون افتخارات کره و ژاپن دید دنیا بهمون عوض شد ! نتیجش این شد که کسی اصلاً این ورو نگاه نمیکنه آسیا شده اونور بازی دوستانه اونور مربی و برنامه اونور اینه ربط آقا ربط دوست ! اینه تغییر دید که میگی اینه خفت اینه ذلت ... اینه
چرا نارحت ميشي دوست من
اخلاقت مثل آب و هواي اهواز آتيشيه ها
من هيچ وقت ذلت نكشيدم و نخواهم كشيد
ايراني جماعت هم هيچ وقت ذلت نكشيده و نميكشه
خيليها در طول تاريخ در مورد غيرت ايرانيها دچار سوتفاهم شدن مثل جناب صدام
و چوبشم خوردن
ما توي فوتبال هيچ وقت در برابر كره جنوبي ژاپن كره شمالي و چين چهار قدرت شرق آسيا كم نياورديم
تحقيرشون كرديم اما هيچ وقت تحقير نشديم
همون كره اي كه 2002 به بالاترين جاها رسيد
بعدش توي جام ملتهاي آسيا مقهور علي كريمي و حسين كعبي و ... شدن
حرف من اينه
ما يه كره قوي رو ببريم بهتره يا يه كره ضعيف رو....

dashmojtaba
24-06-2010, 10:38
چرا نارحت ميشي دوست من
اخلاقت مثل آب و هواي اهواز آتيشيه ها
من هيچ وقت ذلت نكشيدم و نخواهم كشيد
ايراني جماعت هم هيچ وقت ذلت نكشيده و نميكشه
خيليها در طول تاريخ در مورد غيرت ايرانيها دچار سوتفاهم شدن مثل جناب صدام
و چوبشم خوردن
ما توي فوتبال هيچ وقت در برابر كره جنوبي ژاپن كره شمالي و چين چهار قدرت شرق آسيا كم نياورديم
تحقيرشون كرديم اما هيچ وقت تحقير نشديم
همون كره اي كه 2002 به بالاترين جاها رسيد
بعدش توي جام ملتهاي آسيا مقهور علي كريمي و حسين كعبي و ... شدن
حرف من اينه
ما يه كره قوي رو ببريم بهتره يا يه كره ضعيف رو....
بحث صدامو پیش نکش قضیه سیاسی میشه فقط در یک کلام بگم اون دوره گذشته و اونایی که اسم اون جوونای مخلصو یدک میکشن ریاکارترین افرادن چون که الان جنگی نیست که نگران جونشون باشن و غیرت به خرج بدن فقط یه قیافه درست میکنن و با خیال راحت از همین طریق کلی منافع به دست میارن ...
دیگه غیرتی تو این کشور وجود نداره کاری به جناحا ندارم کاریم به سیاست ندارم جامعه کثیف شده چون از این طرف یه مشت بی دین میخوان هر توهینی به متدینا بکنن از اونطرف اون مذهبیا غیرخودشونو سگو خوک تشبیه میکنن جامعه ایرانی دیوونس !
توی ورزشو کار و تلاشم علت همینه که شکست خوردیم هیچ جایی نمیبینی یه جمعیت به طور قاطع برای پیشرفت کلیتشون تلاش کنن فقط هرکسی دنبال اینه که کلاه خودشو قازی کنه یه جرقه هاییم که یه سری افراد میزننو یه تلنگری به بقیه میخوره تا میخواد شروع بشه اون گنده بکای گردن کلفت محله اراذلو اوباشو مطبوعاتیا و رسانه های مزدورو خلاصه اونایی که میتونن میان این افرادو در نطفه خفه میکنن الانم همونا که قدرت توی دستشونه دارن تبلیغ برای کره میکنن برای سامسونگ که توی خهونه خودم همه وسایل سامسونگه و یه زمانی خود من نمیدونستم این یه خفته برای من ولی چاره ای هم نیست تقصیر اونیه که اون بالا داره از استعمار جدید حمایت میکنه از سریال های مزخرفو تاریخی که کوچکترین ارزش هنری برای کشور ما نداره مثل جومونگ حمایت میکنه و با وقاحت تمام داره سری دوم و سومشم آماده میکنه و مصرم هست به کارش ! حرص ملتو درآوردن و علناً خودشونم دارن میگن ما داریم تبلیغ فرهنگی کره رو میکنیم پس استعمار مگه شاخو دم داره ؟ حقارت همینه حقارت تن به استعمار دادنه برادر من
من آتیشی نیستم من واقعیتو میبینم من اینو میبینم که شما دارید از یه مشت بیگانه حمایت میکنید و این نشونه سادگیتونه من به شما نمیگم بی غیرت به هیچ وجه همچین جسارتی نمیکنم من خطابم به جامعه هست به نمای کلیش نه شخص شما :41:
از این خیلی ناراحتم که فوتبال کره رو توی هر برنامه ای عامل پیشرفت فوتبال ما دونستن الان 8 سال میگذره و هرچی بیشتر میگذره فوتبال مظلوم ما بیشتر داره افول میکنه و اون کره ای ها بیشتر جاشون توی دنیا محکم میشه بازیکناشون توی همه لیگ ها ستاره میشن و سطح اول قبولشون کردنو حتی جزو بهترین های دنیا شدن فکر میکنید تبلیغات تاثیر نداره ؟ اتفاقاً همین حمایتهای تلویزیونیو کارشناسهای خارجی میبینن همین صحبتهای جاودانی و همکاراشو فرگوسن و بقیه متوجه میشن و اینها برای بازیکنای کره ای مقبولیت درست میکنه وقتی میبینن این مجری های احمق به جای اینکه از بازیکنای خودمون تعریف کنن لب به تمجید از ستاره های پوشالی کره باز میکنن خود به خود نظرشون عوض میشه و نتیجش این میشه که اگر هم اومدن یه نگاهی به استعدادهای ایرانی بندازن با این حرفا روشون برمیگرده به سمت کره ای ها خودکرده را تدبیر نیست برادر من حرص منم از اینه ... این دلیلیه که میگم ایرانیا خودباخته هستن هنوز این که این مجری ها این مطبوعات ذلیل شده هرروز توی صحبتاشون از تاریخ یه کشور دیگه میگن از بازیکنای اونا میگن از پیشرفت اونا میگن و خودشون اعتراف میکنن که کسی مهمتر از ایرانیه که بهش فکر کنی !! اینا لیاقت اسم ایرانی ندارن اینا خائن به ملتن نفرت منم از کره به خاطر این مسائله همونطور که از ژاپن بدم میومد البته ژاپن رو به خاطر این که خودمون مستقیماً باعث صعودشون شدیم و با یه بازی مسئله دار تو جام 98 بلیطو بهشون دادیم و خودمونون راهی ملبورن شدیم برای اوناهم همین کارارو کردن رفتن روی ناکاتا مانور دادن هنوز یادمه چطور توی جام جهانی برای یه بازیکن ژاپنیتبلیغات میکردنو نفسیر میکردن اون بهرتین بازیکن آسیاس و همینم باعث شد کارشناسای کنفدراسیون اونو بهترین بازیکن سال بشناسن که بعد هم به پروجا و آ اس رم رفت و قهرمان شد و ...
و باز هم متاسفم . حالا دیگه فوتبال عقب افتاده ما چیزی برای از دست دادن نداره و دلش به شگفتی سازی خوشه ! دلش به این خوشه که اگر از زمینو زمان ببازه بره یه تو گوشی به کره و ژاپن بزنه دلش خوش باشه ! بردی که قبلاً نشونه برتری ما به کره بود حالا فقط یه شگفتی سازی کوچیک هست و با نتایج ضعیف بعدی همه میگن شانس آوردیمو احساسی بازی کردیم گرچه مطمئن باش از امسال همین شانسهارو هم نمیاریم چون رمقی برای این کارا توی تیمی که به قول یکی از دوستان حتی ترکیبش مشخص نیست نمونده
حکایت ما همون مرگ بر آمریکاهای مسخرمونه که 30 ساله داریم میگیم کسی هیچ غلطی نمیتونه بکنه ولی درواقع هرغلطیم دلشون میخواد با کمک خودمون دارن میکنن و حتی اونقدر ذلیل و کوچکیم که :
"دشمن حتی نیم نگاهی هم به منو تو نمیاندازد"
هر روز این ملت فقیرتر تنهاتر و افسرده تر میشن و اون گردن کلفتا دلشون برای ارباب های خارجیشون میسوزه ...!
کاش این ملتم یه گردن کلفت داشت یه تبلیغیم برای ما میشد یه رستم داشتیم که جومونگو ضربه فنی کنه
یه جهان آرای جدید داشتیم که بیادو الان به کارایی که میشه کرد برسه نه به قیافشو پوز قیافه بسیجی دادنو کتک زدن دخترای مردم!!

SAEED_BARCELONA
24-06-2010, 10:45
یکی از علتهاش همینه که شدیم هوادار کره و تشویقش میکنیم اوناهم سوارمون شدنو دارن به ما قاه قاه میخندن که به جای اینکه فوتبال خودمونو پیشرفت بدیم داریم رقیبمونو تشویق میکنیم
در حال حاضر کره و ژاپن رقیب ما هستن؟ مگه ایران رفته جام جهانی و با هم هم گروه شدیم و موقع بازی رفتیم طرفداری اونارو می کنیم؟
به نظرت روبرو یونان باید بگیم یونان یونان دوست داریم:دی
یه خورده منطقی باشید تو رو خدا!
اصلا گور پدر سهمیه همون بهتر که نرفتیم وگرنه میشدیم مثله کره شمالی!
ما میگیم تیمی از آسیا رفته بالا. همش شده آمریکا جنوبی و اروپا!

Rastin.
24-06-2010, 12:01
بیشتر صحبتای داش مجتبی تایید میشه. مخصوصا اون قسمت خودباختگی که از سر و روی جامعه ما میباره!....حق داره آتیشی باشه!!

البته هر کسی حق داره طرفدار یه تیم باشه..حتی کره!:31:
اما اینکه بعضیا برای رقیب قدیمی کف و سوت بزنن اونم به خیال اینکه پیروزیهای کشوری که از نظر فرهنگی/نژادی کوچکترین ارتباطی با ما نداره ممکنه دید دنیا رو نسبت به ما هم عوض کنه جالبه.. :rolleye:
این نگاه فقط میتونه ناشی از ساده لوحی باشه + توجیه تنبلی خودمون.
البته برای یک ملت بی تعصب راحتترین راه همینه که دست رو دست بذاره و منتظر باشه که ذره ای از موفقیتهای دیگران سهم ببره!

مطمئن باشید کشورهایی مثل کره و ژاپن کوچکترین ارزشی برای ما قائل نیستن (اینو چون با آسیای شرقیها برخورد داشتم میگم:2:)....و نمیدونم چطور موفقیتهای فوتبال شرق آسیا قراره ارزش فوتبال خاورمیانه رو بالا ببره در حالیکه همه میدونن سبک و ویژگیهای این دو فوتبال کاملا متفاوتن.

گرافيكار
24-06-2010, 12:10
بحث صدامو پیش نکش قضیه سیاسی میشه فقط در یک کلام بگم اون دوره گذشته و اونایی که اسم اون جوونای مخلصو یدک میکشن ریاکارترین افرادن چون که الان جنگی نیست که نگران جونشون باشن و غیرت به خرج بدن فقط یه قیافه درست میکنن و با خیال راحت از همین طریق کلی منافع به دست میارن ...
دیگه غیرتی تو این کشور وجود نداره کاری به جناحا ندارم کاریم به سیاست ندارم جامعه کثیف شده چون از این طرف یه مشت بی دین میخوان هر توهینی به متدینا بکنن از اونطرف اون مذهبیا غیرخودشونو سگو خوک تشبیه میکنن جامعه ایرانی دیوونس !
توی ورزشو کار و تلاشم علت همینه که شکست خوردیم هیچ جایی نمیبینی یه جمعیت به طور قاطع برای پیشرفت کلیتشون تلاش کنن فقط هرکسی دنبال اینه که کلاه خودشو قازی کنه یه جرقه هاییم که یه سری افراد میزننو یه تلنگری به بقیه میخوره تا میخواد شروع بشه اون گنده بکای گردن کلفت محله اراذلو اوباشو مطبوعاتیا و رسانه های مزدورو خلاصه اونایی که میتونن میان این افرادو در نطفه خفه میکنن الانم همونا که قدرت توی دستشونه دارن تبلیغ برای کره میکنن برای سامسونگ که توی خهونه خودم همه وسایل سامسونگه و یه زمانی خود من نمیدونستم این یه خفته برای من ولی چاره ای هم نیست تقصیر اونیه که اون بالا داره از استعمار جدید حمایت میکنه از سریال های مزخرفو تاریخی که کوچکترین ارزش هنری برای کشور ما نداره مثل جومونگ حمایت میکنه و با وقاحت تمام داره سری دوم و سومشم آماده میکنه و مصرم هست به کارش ! حرص ملتو درآوردن و علناً خودشونم دارن میگن ما داریم تبلیغ فرهنگی کره رو میکنیم پس استعمار مگه شاخو دم داره ؟ حقارت همینه حقارت تن به استعمار دادنه برادر من
من آتیشی نیستم من واقعیتو میبینم من اینو میبینم که شما دارید از یه مشت بیگانه حمایت میکنید و این نشونه سادگیتونه من به شما نمیگم بی غیرت به هیچ وجه همچین جسارتی نمیکنم من خطابم به جامعه هست به نمای کلیش نه شخص شما :41:
از این خیلی ناراحتم که فوتبال کره رو توی هر برنامه ای عامل پیشرفت فوتبال ما دونستن الان 8 سال میگذره و هرچی بیشتر میگذره فوتبال مظلوم ما بیشتر داره افول میکنه و اون کره ای ها بیشتر جاشون توی دنیا محکم میشه بازیکناشون توی همه لیگ ها ستاره میشن و سطح اول قبولشون کردنو حتی جزو بهترین های دنیا شدن فکر میکنید تبلیغات تاثیر نداره ؟ اتفاقاً همین حمایتهای تلویزیونیو کارشناسهای خارجی میبینن همین صحبتهای جاودانی و همکاراشو فرگوسن و بقیه متوجه میشن و اینها برای بازیکنای کره ای مقبولیت درست میکنه وقتی میبینن این مجری های احمق به جای اینکه از بازیکنای خودمون تعریف کنن لب به تمجید از ستاره های پوشالی کره باز میکنن خود به خود نظرشون عوض میشه و نتیجش این میشه که اگر هم اومدن یه نگاهی به استعدادهای ایرانی بندازن با این حرفا روشون برمیگرده به سمت کره ای ها خودکرده را تدبیر نیست برادر من حرص منم از اینه ... این دلیلیه که میگم ایرانیا خودباخته هستن هنوز این که این مجری ها این مطبوعات ذلیل شده هرروز توی صحبتاشون از تاریخ یه کشور دیگه میگن از بازیکنای اونا میگن از پیشرفت اونا میگن و خودشون اعتراف میکنن که کسی مهمتر از ایرانیه که بهش فکر کنی !! اینا لیاقت اسم ایرانی ندارن اینا خائن به ملتن نفرت منم از کره به خاطر این مسائله همونطور که از ژاپن بدم میومد البته ژاپن رو به خاطر این که خودمون مستقیماً باعث صعودشون شدیم و با یه بازی مسئله دار تو جام 98 بلیطو بهشون دادیم و خودمونون راهی ملبورن شدیم برای اوناهم همین کارارو کردن رفتن روی ناکاتا مانور دادن هنوز یادمه چطور توی جام جهانی برای یه بازیکن ژاپنیتبلیغات میکردنو نفسیر میکردن اون بهرتین بازیکن آسیاس و همینم باعث شد کارشناسای کنفدراسیون اونو بهترین بازیکن سال بشناسن که بعد هم به پروجا و آ اس رم رفت و قهرمان شد و ...
و باز هم متاسفم . حالا دیگه فوتبال عقب افتاده ما چیزی برای از دست دادن نداره و دلش به شگفتی سازی خوشه ! دلش به این خوشه که اگر از زمینو زمان ببازه بره یه تو گوشی به کره و ژاپن بزنه دلش خوش باشه ! بردی که قبلاً نشونه برتری ما به کره بود حالا فقط یه شگفتی سازی کوچیک هست و با نتایج ضعیف بعدی همه میگن شانس آوردیمو احساسی بازی کردیم گرچه مطمئن باش از امسال همین شانسهارو هم نمیاریم چون رمقی برای این کارا توی تیمی که به قول یکی از دوستان حتی ترکیبش مشخص نیست نمونده
حکایت ما همون مرگ بر آمریکاهای مسخرمونه که 30 ساله داریم میگیم کسی هیچ غلطی نمیتونه بکنه ولی درواقع هرغلطیم دلشون میخواد با کمک خودمون دارن میکنن و حتی اونقدر ذلیل و کوچکیم که :
"دشمن حتی نیم نگاهی هم به منو تو نمیاندازد"
هر روز این ملت فقیرتر تنهاتر و افسرده تر میشن و اون گردن کلفتا دلشون برای ارباب های خارجیشون میسوزه ...!
کاش این ملتم یه گردن کلفت داشت یه تبلیغیم برای ما میشد یه رستم داشتیم که جومونگو ضربه فنی کنه
یه جهان آرای جدید داشتیم که بیادو الان به کارایی که میشه کرد برسه نه به قیافشو پوز قیافه بسیجی دادنو کتک زدن دخترای مردم!!

ما طرفدار كره نيستيم به هيچ وجه
فقط به قول دوستمون وقتي با يونان بازي ميكنه دوست داريم كره ببره
شما اگه مثلا دوست داري برزيل ببره
تمام اين حرفا كه زدين در مورد برزيل هم مصداق پيدا ميكنه؟؟؟
شما بازيه دو تيم از دسته دو مالديو هم كه ببيني بعد از 10 دقيقه اتوماتيك يكيشونو انتخاب ميكني و دوست داري ببره

foxyjanam
24-06-2010, 12:12
من کلا پستای این تاپیک رو زیاد نخوندم که ببینم رو چی بحث می کنید،ولی عنوان تاپیک رو که دیدم گفتم بیام منم نظرمو بدم
کره تا الان هیچ کار بزرگی نکرده،تنها اتفاقی که افتاده این بوده که یونان بد بازی کرده و نیجریه خیلی بد!!
مطمئنا تو بازی بعد کره حذف میشه،جایی که باید نشون بده که یه چیزایی بارشه،ولی در حقیقت هیچی بارش نیس

maziarzar
24-06-2010, 12:34
سایت گل:
* جونگ مو، سرمربی کره جنوبی پس از پایان دیدار تیمش مقابل نیجریه با تساوی 2-2:«فکر می کردیم که اگر گل اول را بخوریم کارمان بسیار سخت می شود ..وقتی هم که گل اول را خوردیم، شرایط برایمان سخت شد.»

dashmojtaba
24-06-2010, 13:17
ما طرفدار كره نيستيم به هيچ وجه
فقط به قول دوستمون وقتي با يونان بازي ميكنه دوست داريم كره ببره
شما اگه مثلا دوست داري برزيل ببره
تمام اين حرفا كه زدين در مورد برزيل هم مصداق پيدا ميكنه؟؟؟
شما بازيه دو تيم از دسته دو مالديو هم كه ببيني بعد از 10 دقيقه اتوماتيك يكيشونو انتخاب ميكني و دوست داري ببره
این حرفم یه کم تجدیدنظر بکنید چون فوتبال کره رقیب مستقیم ماست مثل عربستان
مثلاً آرژانتین و برزیل هم که ببینید همیشه توی افتخارات برزیلیها برتریشونو به رخ آرژانتین میکشن و باهم کری شدیدی دارن اینه که دوست ندارن برزیل دوباره قهرمان بشه چون دیگه سخته بهش برسن با این حال اونا هم مثل ما نیستن چون با پیشرفت برزیل نگاها از آرژانتین برنمیگرده علتشم مطرح بودن فوتبالشونه ولی ما قضیمون فرق داره ما باید این رقیبارو کنار بزنیم تا دیده بشیم
ویرایش: اگر رقیبا نتیجه بگیرن کار ما سختتر میشه و راه طولانی تری باید طی کنیم اینطور نیست که وقتی شکستشون دادیم همه بگن پس ایران بهتر از اوناس نه ...
مگه آفریقا جام ملتهاشو نمیبینید مصر قهرمان میشه اما هنوز تیمهایی که توی جام جهانی موفق شدن بیشتر موردقبول دنیا هستن یعنی همون نیجیره کامرون و سنگال و غنا ... با اینکه مصر همه اینارو بارها شکست داده !!

hamid_diablo
24-06-2010, 18:59
خیلی خوب شد که کره صعود کرد

ولی بازی خیلی سختی مقابا اروگوئه داره

شکست با 4 گلمقابل آرژانتین کمی روحیه کره رو اورده پائین

در هر حال امیدوارم به نوان نماینده آسیا موفق باشه

گرافيكار
25-06-2010, 00:30
خب ژاپن هم صعود كرد
50 درصد تيمهاي آسيايي صعود كردن و تازه استراليا هم با تفاضل گل حذف شد
اين خبر خوبي براي فوتبال آسياس

گرافيكار
25-06-2010, 00:30
خب ژاپن هم صعود كرد

گرافيكار
25-06-2010, 02:40
واقعا مگه ميشه از برد تيمهاي آسيايي خوشحال نشد
مرسي آسيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
25-06-2010, 02:57
خدایی ژاپن و کره جنوبی گل کاشتن.روز به روز دارن پیشرفت میکنن و به نظر من الان یه قدرت درجه دوم جهانی هستن

اونوقت ما روز به روز داریم پسرفت میکنیم و ادعای آقاییمون در آسیا هم گوش فلک رو کر کرده

Rastin.
25-06-2010, 10:33
خب ژاپن هم صعود كرد

البته خیر خوبی برای فوتبال شرق آسیا!...که پیشرفتش هیچوقت باعث پیشرفت ما نشده و نخواهد شد...این "فوتبال آسیا" هم فقط بهانه ایه برای دلخوش کردن خودمون!

الان هیچکس بخاطر قدرت و پیروزیهای فوتبال اروپای غربی دیدش به اروپای شرقی ضعیف عوض نمیشه!

dashmojtaba
25-06-2010, 10:33
خدایی ژاپن و کره جنوبی گل کاشتن.روز به روز دارن پیشرفت میکنن و به نظر من الان یه قدرت درجه دوم جهانی هستن

اونوقت ما روز به روز داریم پسرفت میکنیم و ادعای آقاییمون در آسیا هم گوش فلک رو کر کرده
بله ولی من دیگه طرفدار تیم ملی نیستم مطمئن باشید موقع بازیهاش نه دیگه اعصاب خودمو خراب میکنم نه موقع گل زدن بازیکناش مثل برهانیو شجاعی خوشحال میشم
تیمی که مدتهاست فقط دذل یه ملت رو خون کرده تیم ملی نیست تیم ضدملیه واقعاً حالا کره و ژاپن هیچ همین نیوزلند رو ببینید ما چیمون از اینا کمتر بود ؟! یه تیم که اونقدر ضعیف بود که فکر میکردیم کیسه بوکس خودمون میشه رفته توی دوسال اونقدر پیشرفت کرده که تو جام جهانی هم نمیتونن شکستش بدن چرا این فدراسیون مزخرف ما یه بار این ملتو خوشحال نمیکنه چرا حرصمون میده
اصلاً بهتر بگذار کره ژاپن قهرمان بشن !! کی به کیه !! بگذار بشن تا شاید رئیس جمهور محترم ما هم یه فکری به حال فوتبال کثیفمون بکنه
از حالا به بعد حالم از پرسپولیس استقلال هم به هم میخوره و امیدوارم همیشه سپاهانی ها قهرمان بشن چون همین دوتا تیم هستن که باعث بدبختی فوتبال ما شدن با اون بازی های زشتو بی ارزششون

AMIR REZAs
25-06-2010, 10:51
واقعا مگه ميشه از برد تيمهاي آسيايي خوشحال نشد
راست میگی................................
فقط کره و ژاپن..................(بعد فرانسه)

Hamid Hamid
25-06-2010, 10:54
راست میگی................................
فقط کره و ژاپن..................(بعد فرانسه)

آقا شما مگه طرفداره جومونگ نبودي؟؟
پس بگو فقط كره.فرانسه كه حذف شد تازه جومونگم نداره پلنگ صورتي داره:31:(ژاك كلوسو)

گرافيكار
25-06-2010, 13:20
دوستان اگه قرار باشه كه از فوتبال فارغ از مرزها و نظامها و سياستها لذت ببريم
من از موفقيت تيماي آسيايي لذت ميبرم
مردم كره و ژاپن دموكراسي دارن با فرهنگن
روزي كه توي ورزشگاه آزادي براي بازي با ايران تماشاگراشون اومده بودن
آشغالاي صد سال پيشم جمع كردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدون اينكه بگن اين آشغالا مال ايرانياي كثيفه يا هرچيز ديگه
بازم ميگم من طرفدارشون نيستم
اما وقتي ميبينم ژاپن دانمارك مغرور رو تحقير ميكنه
فارغ از هر چيزي خوشحال ميشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Andaron
25-06-2010, 14:19
بله ولی من دیگه طرفدار تیم ملی نیستم مطمئن باشید موقع بازیهاش نه دیگه اعصاب خودمو خراب میکنم نه موقع گل زدن بازیکناش مثل برهانیو شجاعی خوشحال میشم
تیمی که مدتهاست فقط دذل یه ملت رو خون کرده تیم ملی نیست تیم ضدملیه واقعاً حالا کره و ژاپن هیچ همین نیوزلند رو ببینید ما چیمون از اینا کمتر بود ؟! یه تیم که اونقدر ضعیف بود که فکر میکردیم کیسه بوکس خودمون میشه رفته توی دوسال اونقدر پیشرفت کرده که تو جام جهانی هم نمیتونن شکستش بدن چرا این فدراسیون مزخرف ما یه بار این ملتو خوشحال نمیکنه چرا حرصمون میده
اصلاً بهتر بگذار کره ژاپن قهرمان بشن !! کی به کیه !! بگذار بشن تا شاید رئیس جمهور محترم ما هم یه فکری به حال فوتبال کثیفمون بکنه
از حالا به بعد حالم از پرسپولیس استقلال هم به هم میخوره و امیدوارم همیشه سپاهانی ها قهرمان بشن چون همین دوتا تیم هستن که باعث بدبختی فوتبال ما شدن با اون بازی های زشتو بی ارزششون
دمت گرم دوست عزیز
البته من چن سالی هست همچین حالتی رو پیدا کردم

yuseph
25-06-2010, 14:30
هر وقت این تیم های آسیایی موفقیتی کسب میکنن،انگارکه از یه طرف ما رومی بوسن،ولی از اون طرف سیلی محکمی به ما میزنن که بابا جون پاشید بیدارشیدبسه خواب و........
اما کو گوش شنوا.........
وهمچنان ما با سرعت خیره کننده ای بسوی عقب در حرکتیم.

AMIR REZAs
25-06-2010, 16:32
آيا شگفتي ساز جام 2010 يك آسيائيست:::::
آره از کجا فهمیدی؟؟:31:

گرافيكار
25-06-2010, 17:21
:31:
آره از کجا فهمیدی؟؟:31:

خب ديگه
بايد با شما يه فرقي داشته باشيم ديگه:31::31:

AMIR REZAs
25-06-2010, 19:06
بايد با شما يه فرقي داشته باشيم ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می دونستم یه روز پیش بینیت درست در میاد:31:

گرافيكار
25-06-2010, 19:46
می دونستم یه روز پیش بینیت درست در میاد:31:
من پيشبيني نكردم
سوال كردم دادا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L.A.M.P.A.R.D
26-06-2010, 12:12
امیدوارم که صعود کنند جفت نماینده های اسیا

گرافيكار
26-06-2010, 13:40
كره امروز بازي سختي با اروگوئه داره
اين دو تيم توي دوندگي خيلي به هم شبيهن
بازي پر برخوردي ميشه
البته معمولا كره ايها و ژاپنيها به خاطر نوع رفتارشون كمتر با بازيكناي حريف درگير ميشن
ولي اروگوئه كاملا برعكس
يك لحظه غفلت از پارك عواقب بدي براي اروگوئه داره

dashmojtaba
26-06-2010, 20:03
یادمه 8 سال پیش وقتی کره از آلمان باخت و به فینال نرسید خیابانی از ته دلش یه جمله گفت که نشون میداد خیابانی هم از زیاده خواهیهای کره و حق خوری های داوری خیلی خسته بود ..
الان هم من اون جمله رو با تمام احساسات میگم :
خداحافظ کره

hiwas
26-06-2010, 20:29
حـــــــــیف شد     

بردیا
26-06-2010, 20:32
هیچم حیف نشد.من که کلی حال کردم با حذفشون
فقط یه برد جلوی یونان اونم با اشتباه بازیکن یونان داشتن.همین و بس

B L A S T E R
26-06-2010, 20:41
حقشون بود حذف ! آخیییییش :دی
ٌَ

Mojtaba N87
26-06-2010, 21:00
منم نمی دونم چرا دوست داشتم حذف شه : دی

دوست دارم سهمیه آسیا و آفریقا کم شن!!!

Alamate Soal
26-06-2010, 21:05
با اينكه دشمن كشور مورد علاقه من هستند ولي منم دوست داشتم كه حذف بشن :20:
ولي حيف كه دوره هاي بعد ممكن نيست سهميه آسيا كم بشه :41: ولي آفريقا شايد كم شد با توجه به اينكه جام در آفريقا بود

Hamid Hamid
26-06-2010, 21:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينجانب گفتم كه اينا حذف خواهند شد.
اروگوئه تيم خيلي خوبيه با اون مهاجمهاي حرفه اي

sakura
26-06-2010, 21:10
حال کردم حال پارک گرفته شد :27: همین نامرد نذاشت بریم جام جهانی:41:

Hamid Hamid
26-06-2010, 21:13
اين بنده خدا چه كاره بود؟
تقصير مدافع مياني خودمون بود كه انقدر شوته(آقاي هادي عقيلي)

sakura
26-06-2010, 21:24
اين بنده خدا چه كاره بود؟
تقصير مدافع مياني خودمون بود كه انقدر شوته(آقاي هادي عقيلي)

هادی عقیلی بهترین مدافع ایرانه

البته اون زمان به خوبی الان نبود :27:

teza
26-06-2010, 21:40
منم دوست نداشتم از این بالاتر بیاد بسش بود
ولی با نظر دوستان که میگن سهمیه اسیا باید کم بشه مخالفم به نظر من سهمیه اروپا و افریقا باید کم بشه و به سهمیه امریکای جنوبی اضافه بشه و یه نیم هم به اسیا اضافه بشه بد نیست

گرافيكار
26-06-2010, 23:12
یادمه 8 سال پیش وقتی کره از آلمان باخت و به فینال نرسید خیابانی از ته دلش یه جمله گفت که نشون میداد خیابانی هم از زیاده خواهیهای کره و حق خوری های داوری خیلی خسته بود ..
الان هم من اون جمله رو با تمام احساسات میگم :
خداحافظ کره
اروگوئه تيم خيلي خوبي بود به هر حال ميزبان رو برده بودن و مكزيك چغر رو
ولي كره واقعا خوب بازي كرد
يك پنالتي هم به نفعش گرفته نشد
خداحافظ كره؟؟
چرا چون خوب بازي كردن
چون بافرهنگن
چون انسانن
فوتبال برد و باخت داره

---------- Post added 27-06-2010 at 12:02 AM ---------- Previous post was 26-06-2010 at 11:59 PM ----------

هیچم حیف نشد.من که کلی حال کردم با حذفشون
فقط یه برد جلوی یونان اونم با اشتباه بازیکن یونان داشتن.همین و بس
:18:
يعني واقعا كره خوب بازي نكرد
يعني حقش نبود صعود كنه
كره با جام خداحافظي كرد
ولي سعي كن منطق با شما خداحافظي نكنه
من از حذف هيچ تيمي خوشحال نميشم

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

منم نمی دونم چرا دوست داشتم حذف شه : دی

دوست دارم سهمیه آسیا و آفریقا کم شن!!!
مثلا به كجا اضافه شه

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

حقشون بود حذف ! آخیییییش :دی
ٌَ
قبول كنيد كه چندان هم حقشون نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينجانب گفتم كه اينا حذف خواهند شد.
اروگوئه تيم خيلي خوبيه با اون مهاجمهاي حرفه اي
مطمئنن كار كره آسون نبود
اروگوئه واقعا تيم خوب و فرصت طلبي بود
از دو موقعيت دو گل ساختن
گل دوم كه واقعا قشنگ بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

خب كاملا معلومه كه چرا خوشحاليد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

منم دوست نداشتم از این بالاتر بیاد بسش بود
ولی با نظر دوستان که میگن سهمیه اسیا باید کم بشه مخالفم به نظر من سهمیه اروپا و افریقا باید کم بشه و به سهمیه امریکای جنوبی اضافه بشه و یه نیم هم به اسیا اضافه بشه بد نیست
منم معتقدم آسيا بايد 5 سهميه كامل بشه
اينجا ايرانه جهان سوم
تعجبي نداره مردمش از ضايع شدن حقشون ناراحت نشن هيچ خوشحالم بشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D3vil_A
26-06-2010, 23:17
سلام..
من تیم کره یا کلا تیم های آسیایی رو خیلی دوست داشتم بیان بالا مخصوصا کره جنوبی و ژاپن.....
واقعا قبول کنید که ایران در مقابل کره و ژاپن هیچ حرفی برای گفتن نداره (از لحاظ بازی) ...و در حال حاظر بهترین تیم های آسیا همین دوتا هستند.. بقیه تیم ها مفت نمی ارزند مخصوصا ایران که بعد از زمان برانکو واقعا گند شد..!

گرافيكار
27-06-2010, 01:07
اسکار تابارز: کره ما را شگفت زده کرد

سرمربي اروگوئه از پيروزي تيمش و صعود به مرحله يک چهارم نهايي بسيار خوشحال است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسکار تابارز، سرمربی تیم ملی اروگوئه، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل کره جنوبی و رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی، بازیکنانش را مورد ستایش قرار داد.
اروگوئه ابتدا با یک گل از حریف پیش افتاد اما کره ای ها بازی را به تساوی کشاندند اما گل لوئیس سوارس به آرزوهای تیم آسیایی پایان داد.
تابارز در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی به خبرنگاران گفت:" بازی بسیار سختی بود و فکر می کنم که پیروزی ما بیش از یک پیروزی معمولی بود. بازی کره ای ها ما را شگفت زده کرد. ما می خواستیم کار را در نیمه دوم تمام کنیم. گل آنها کلید پیروزی ما بود زیرا بعد از آن ما بهتر بازی کردیم. ما در دقایق پایانی توان بالایی را به نمایش گذاشتیم و سوارز 2 گل فوق العاده برای ما به ثمر رساند. "
تابارز همچنین به تحسین تیم کره پرداخت، تیمی که هرگز تسلیم نشد و تا پایان مبارزه کرد.
" بله، آنها فوق العاده بازی کردند. شاید شانس با ما بود اما این فوتبال است. این مسئله نشان داد که فوتبال در همه جای دنیا در حال پیشرفت است و کره نیز همیشه در حل بهتر شدن است. آنها احتمالا بهترین تیم آسیایی هستند.
بازی سختی برای ما بود و واقعا پیروزی بزرگی محسوب می شود. من واقعا از این برد و برای مردم اروگوئه خوشحالم. اکنون باید خودمان را برای بازی های بعدی آماده کنیم و ببینیم که باید با کدام تیم بازی کنیم، غنا یا آمریکا."

sina1415
27-06-2010, 01:29
کره عالی بازی کرد ... می تونست به راحتی ببره ( البته من نیمه 2 رو دیدم فقط)

امیدوارم ژاپن بیاد بالا ...

گرافيكار
27-06-2010, 01:34
کره عالی بازی کرد ... می تونست به راحتی ببره ( البته من نیمه 2 رو دیدم فقط)

امیدوارم ژاپن بیاد بالا ...
منم اميدوارم

dashmojtaba
27-06-2010, 09:43
منم اميدوارم
من امیدوار نیستم !
آخه این چه عدالتیه بازیکنایی که یه عمر تلاش کردنو تمام تواناییهای فوتبالیو به دست آوردن مقابل چندتا بازیکن معمولی شکست بخورن این چه خوشحالی برای یه هوادار واقعی فوتبال داره ؟
این واقعاً سواله دیدن موفقیت یه تیم با بازیکنایی که یک بارم اسمشو نشنیدیم و هیچ تیم مطرحیم اونو لایق حضور تو خودش نمیدونه چه لذتی داره شانسی دوتا ضربه از راه دور زدنو اون همه تاکتیکو هنر دانمارکو نابود کردن من به نظرم ضربه از راه دورم یه جورایی با شانس ربط داره و یه درجه از پنالتی کمتر ...
چرا دوست داری تیمهایی که همیشه از فوتبالشونو ستاره هاشون لذت میبریم مقابل این چشم بادومیا با عادات مسخرشونو اون شکلک و ادا درآوردنای توهین آمیزشون ببازنو اشک ستاره هاییو ببینیم که شبا با دیدن هنرنماییاشون تو گزارش ورزشی میخوابیم ...
دلت برای زیبا پایان یافتن جام نمیسوزه ؟ واقعاً کسی که دلش برای مصدومیتو نبود ستاره های جام میسوزه نباید از ناکام شدن این جور بازیکنا جلوی یه تیم سطح پایینو خوش شانس مثل ژاپن ناراحت بشه ؟
چرا ژاپن باید تیمهایی معتبر که کلیم هوادار حتی تو کشور خودمون دارنو ببره ؟ زیبایی فوتبالو داری فدای چی میکنی فدای کیا میکنی ؟ چندتا چشم بادومی که حتی اسمشونم درست نمیدونی (!) خوشحالیشون برای تو چه خیری داره واقعاً ؟؟؟

گرافيكار
27-06-2010, 13:20
من امیدوار نیستم !
آخه این چه عدالتیه بازیکنایی که یه عمر تلاش کردنو تمام تواناییهای فوتبالیو به دست آوردن مقابل چندتا بازیکن معمولی شکست بخورن این چه خوشحالی برای یه هوادار واقعی فوتبال داره ؟
این واقعاً سواله دیدن موفقیت یه تیم با بازیکنایی که یک بارم اسمشو نشنیدیم و هیچ تیم مطرحیم اونو لایق حضور تو خودش نمیدونه چه لذتی داره شانسی دوتا ضربه از راه دور زدنو اون همه تاکتیکو هنر دانمارکو نابود کردن من به نظرم ضربه از راه دورم یه جورایی با شانس ربط داره و یه درجه از پنالتی کمتر ...
چرا دوست داری تیمهایی که همیشه از فوتبالشونو ستاره هاشون لذت میبریم مقابل این چشم بادومیا با عادات مسخرشونو اون شکلک و ادا درآوردنای توهین آمیزشون ببازنو اشک ستاره هاییو ببینیم که شبا با دیدن هنرنماییاشون تو گزارش ورزشی میخوابیم ...
دلت برای زیبا پایان یافتن جام نمیسوزه ؟ واقعاً کسی که دلش برای مصدومیتو نبود ستاره های جام میسوزه نباید از ناکام شدن این جور بازیکنا جلوی یه تیم سطح پایینو خوش شانس مثل ژاپن ناراحت بشه ؟
چرا ژاپن باید تیمهایی معتبر که کلیم هوادار حتی تو کشور خودمون دارنو ببره ؟ زیبایی فوتبالو داری فدای چی میکنی فدای کیا میکنی ؟ چندتا چشم بادومی که حتی اسمشونم درست نمیدونی (!) خوشحالیشون برای تو چه خیری داره واقعاً ؟؟؟
فعلا كه فانتزي ترين گل جام رو ژاپنيا زدن
گل سوم به دانمارك
خوزستانيا خوب فوتبالو ميفهمن ولي شما
من شهرستان بغليتونم شوش
نيمه اول ژاپن خوابونده بود دانماركو
شما يه روز مياي روضه ميخوني كه ما ايرانيا نبايد طرفدار كره و ژاپن باشيم
اما خودتون طرفدار آرژانتيني
با همون توجيهي كه شما طرفدار آرژانتيني
ما هم دوست داريم تيماي آسيايي موفق بشن
منتها يه تفاوتي بين من با شما هست
من پشت طرفداري موقتم از كره و ژاپن بررسي و سبك سنگين آينده فوتباله
اما شما پشت طرفداريت از آرژانتين فقط مجذوب مارادونا و مسي بودنه

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

چرا ژاپن باید تیمهایی معتبر که کلیم هوادار حتی تو کشور خودمون دارنو ببره ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اگه عرضه دارن ببرن
چه ربطي داره
شيطونه ميگه بيام اهواز باهات دوست بشم ها

teza
27-06-2010, 13:40
من امیدوار نیستم !

دوست من تا اونجایی که میدونم ستاره ها و تیمهای قوی هویج نیستن که از زیر زمین یهو در بیان
خوب همه تیمهای قوی و ستاره ها که یهو بوجود نیومدن زحمت کشیدن شدن قوی شدن ستاره شدن و بالعکس اگه زحمت نکشن میشن کلنگ پس تیم های ضعیف مثل تیم های اسیای هم باید این تیم ها را ببرن تا بشن قوی دیگه نمیشه که یه تیم از روز اول قوی باشه تا اخر دینا بمونه یه روزی شاید دیدی حتی هند هم شده قدرت فوتبال هر کشوری اگه زحمت بکشه تیمش میشه قوی و بازیکنش میشه ستاره به طور مثال اگه مسی اهل هند هم بود ایا فوتبالش و سطح بازیش در همین حد بود نه

dashmojtaba
27-06-2010, 15:36
ختاب به دوتاتون میگم من حرفم رک بود چیزیم لازم نیست در جوابتون بگم یه دور برید همون پستمو بخونید میبینید تکرار مکررات کردید
من فقط طرفدار فوتبال زیبا هستم اونیم که یه تیمو به خاطر یه ضربه آزاد خوب برتر میدونه خیلی ابتدایی فکر میکنه

teza
27-06-2010, 16:21
هاهاهاها یعنی چی برو به قیافه آواتارت بخند
اومدیم بحث میکنیم دیگه چرا ادا درمیاری با این شکلکات خوب برو خیر ژاپنتو ببین ژاپن باید امثال تو طرفدارش بشن اتفاقاً به هم هم میایید اون گرافیکارم کاری باهاش ندارم دیگه بحثیم باهاتون ندارم
شدین سینه چاک ژاپونیا ؟! کاری بهتر ندارید ؟

اقا شرمنده ارزش نداشت

dashmojtaba
27-06-2010, 16:52
باشه بیخیال
واقعاً سر چه چیزایی اعصاب خودمونو خراب میکنیم منم خیلی جوش آوردم
به خاطر همین منم معذرت میخوام :11:

teza
27-06-2010, 17:06
ولش کن بیخیال

گرافيكار
27-06-2010, 21:42
چيه بابا
آروم باشيد
ارزش نداره سعي كنيد از فوتبال لذت ببريد

من فقط طرفدار فوتبال زیبا هستم
نه داداش نيستي
اگه بودي از فوتبال زيباي ژاپن مقابل دانمارك لذت ميبردي
اگه زيبا بازي كردن ژاپن رو نديدي مشكل خودته

teza
29-06-2010, 15:53
خوب دوستان چون حال نداشتم و ارزش زدن یه تاپیک جدید را نداشت طرفدارای ژاپن بریزن همینجا تا ببینیم بازی امروز چی میشه اگه امد بالا براش تاپیک میزنیم

dashmojtaba
29-06-2010, 20:22
انگار فعالیتی اینجا نکنیم سنگین تریم !
بی زحمت کل نظراتمو درباره این بزرگواران شرق دور پاک کنید مدیران محترم ..

teza
29-06-2010, 20:32
ای بابا حیف شد دوست داشتم یه مرحله دیگه میومد بالا
بعد در ضمن نه من تا الان جومونگ دیدم نه طرفدار ژاپن هستم فقط دوست داشتم تا 1/4 بیاد بالا اونم فقط به خاطر ابروی اسیا
بعد کاربر عزیز dashmojtaba نگاه کن دوباره داری شروع میکنی به نظرت اون عکس توهین محسوب نمیشه اقای 27 ساله؟؟؟؟؟؟؟

B L A S T E R
29-06-2010, 20:37
منم از حذف ژاپن خوشحال شدم .
ولی کلا زحمت کش بودن!

گرافيكار
29-06-2010, 21:24
خب ژاپن عزیز هم به شکلی دراماتیک از جام حذف شد ...
ولی انصافاً خیلی زحمت کشیدن و با توجه به اینکه بازیکنای سطح بالایی هم نداشتن ولی تمام توانشونو گذاشتنو جلوی پاراگوئه هم هیچ اشتباهی نکردن ولی پاراگوئه به هرحال شایستگی اینو داشت که شکستشون بده و از هر لحاظ بازیکناش یه سروگردن بالاتر بودن
خوب شد که جام از لحاظ تکنیکی کیفیتش پایی نیومد و در نبرد تیمهای جنگنده و جذاب لاتین و تیمهای منظمو تاکتیکی شرق دور فوتبال زیبا و جنگنده پیروز شد تا جامی زیباتر داشته باشیم

اینم یه عکس که امروز توی یکی از سایتها پیدا کردم و جالب به نظر میومد تقدیم به هوادارای فوتبال فانتزی کره و ژاپن
اونها قهرمانهای واقعی این جام بودن چون ..
جام شگفتی هاست !!
الانم داره جومونگ سری بعدشو نشون میده :46:

دستت درد نكنه اخوي
جز اين هم انتظاري نيست

dashmojtaba
29-06-2010, 21:39
ای بابا !!

گرافيكار
29-06-2010, 22:01
ولی واقعاً متاسفم نظر مخالف اینقدر براتون توهین آمیزه
نظر مخالف؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خداحافظ تیم عزیز ایرانیها خداحافظ فوتبالیستها ! خداحافظ جومونگ خداحافظ بسته های فرهنگی صادره به کشور من
خداحافظ ژاپون
به سلامت

dashmojtaba
29-06-2010, 22:48
نظر مخالف؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به سلامت
آره نظر مخالف
واقعاً هنوز فکر میکنی اومدم سر به سرت بگذارم ؟ بیکارم ؟!
پستمو پاک کردم که خیالت راحت بشه برو دیگه

teza
29-06-2010, 22:58
آره نظر مخالف
واقعاً هنوز فکر میکنی اومدم سر به سرت بگذارم ؟ بیکارم ؟!
پستمو پاک کردم که خیالت راحت بشه برو دیگه

اقا جان برادر من عزیز بیخیال شو خوب شما که از این تیم ها متنفری مجبوری بیای اینجا با ما مخالفت کنی ول کن دیگه دنبال شر میگردی وقت اضافی داری
جان من دیگه کل کل نکن بابا تو یه تنه نصف بحثهای اینجا را پیش میبری

گرافيكار
30-06-2010, 00:10
خیالت راحت بشه برو دیگه
كجا برم
آخه چرا اينجوري حرف ميزني برادر من

---------- Post added at 01:10 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

اقا جان برادر من عزیز بیخیال شو خوب شما که از این تیم ها متنفری مجبوری بیای اینجا با ما مخالفت کنی ول کن دیگه دنبال شر میگردی وقت اضافی داری
مرسي داداش:10:
اومديم يه كم در مورد فوتبال آسيا حرف بزنيم ها
اعصاب آدم خورد ميشه

teza
30-06-2010, 00:30
گرافیکار جان لطفا پست شماره #104 را ویرایش کن تا اون عکس به طور کامل حذف بشه
با تشکر

گرافيكار
30-06-2010, 00:42
گرافیکار جان لطفا پست شماره #104 را ویرایش کن تا اون عکس به طور کامل حذف بشه
با تشکر
ويرايش شد:20:

dashmojtaba
30-06-2010, 01:48
بازم باشه دیگه چی ؟!
ببین تو چندتا پست خودتون چندتا توهین سربسته بهم حواله کردین من در عوض اومدم محبت بهتون کردم اون عکسه رم برداشتم حالا میگی مخالفت نکن باشه چشم اصلاً درود بر کره و ژاپن خوب شد ؟
ولی خداییش اون پستهارو اگر ویرایش نمیکردی میگذاشتی میدیدیم که خودتم کم حرف نزدی ضمناً من با همون شکلکای بیجای تو و گرافیکار ناراحت بودم که گذشتم از دئتاتون حالا خودتون اومدین ادامشم میخواهید بدید مشکل خودتونه
مشکلی نیست من هر پستی میزنم تو لازم نیست بیای بگی کل کل نکن من کل کلی ندارم بحثیم ندارم پستامم جای تو رو تنگ نمیکنه میکنه ؟
خوبه هی 27 سالگیمم به رخم میکشیو اینقدر بکن نکن میکنی !! عجب دوره ای شده والا :13:

---------- Post added at 02:48 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

انگار بدجوری تنفر ازم دارید ...!
فقط خواستم به دوتاتون بگم خیلی بدبین هستید من همین پست رو عیناً توی یه فروم با کلی هوادار ژاپنی زدم ازم تشکر هم شده کسیم بهش برنخورده برید یه تجدیدنظری روی رفتاراتون بکنید که قضیه ای که تموم شده و من ازش گذشتمو توی دلتون گذاشتید ...

گرافيكار
30-06-2010, 12:20
بازم باشه دیگه چی ؟!
ببین تو چندتا پست خودتون چندتا توهین سربسته بهم حواله کردین من در عوض اومدم محبت بهتون کردم اون عکسه رم برداشتم حالا میگی مخالفت نکن باشه چشم اصلاً درود بر کره و ژاپن خوب شد ؟
ولی خداییش اون پستهارو اگر ویرایش نمیکردی میگذاشتی میدیدیم که خودتم کم حرف نزدی ضمناً من با همون شکلکای بیجای تو و گرافیکار ناراحت بودم که گذشتم از دئتاتون حالا خودتون اومدین ادامشم میخواهید بدید مشکل خودتونه
مشکلی نیست من هر پستی میزنم تو لازم نیست بیای بگی کل کل نکن من کل کلی ندارم بحثیم ندارم پستامم جای تو رو تنگ نمیکنه میکنه ؟
خوبه هی 27 سالگیمم به رخم میکشیو اینقدر بکن نکن میکنی !! عجب دوره ای شده والا :13:

---------- Post added at 02:48 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

انگار بدجوری تنفر ازم دارید ...!
فقط خواستم به دوتاتون بگم خیلی بدبین هستید من همین پست رو عیناً توی یه فروم با کلی هوادار ژاپنی زدم ازم تشکر هم شده کسیم بهش برنخورده برید یه تجدیدنظری روی رفتاراتون بکنید که قضیه ای که تموم شده و من ازش گذشتمو توی دلتون گذاشتید ...
باشه
ميشه اون فروم با كلي هوادار ژاپني رو آدرسشو بزاري

dashmojtaba
30-06-2010, 15:10
باشه
ميشه اون فروم با كلي هوادار ژاپني رو آدرسشو بزاري
بله حتماً

سایت خوبی هست بیشتر اونجا بحثای تحلیلی میکنیم با بچه ها
اینم آدرس وبلاگ خودمه

چندروزه دارم روی جام جهانی نامم کار میکنم البته هنوز ناقصه :دی

teza
30-06-2010, 20:10
نمیدونم این چند روزه چرا انقدر جوش میارم

dashmojtaba
30-06-2010, 20:45
نمیدونم این چند روزه چرا انقدر جوش میارم
آره درست مثل من شدی البته مثل یه هفته پیش من که از پرشین تولز بن شدم و دیگه عمراً برم با اون عوضیها همصحبت بشم
البته کاری که خواستمو باهاشون کردم
اما این روزا کاریو که میشه با خونسردی انجام داد چرا براش جوش بیاریم

yuseph
30-06-2010, 21:37
و همچنان این بحث ادامه دارد.................

گرافيكار
30-06-2010, 23:08
واقعا خيلي خوششون اومده بود از اون عكسه
توي اون تاپيكي كه شما آدرسشو گذاشتيد كه هيچكس در مورد اون عكس نظري نداده
كلا بعد از پست شما فقط يه پست هست

dashmojtaba
30-06-2010, 23:15
واقعا خيلي خوششون اومده بود از اون عكسه
توي اون تاپيكي كه شما آدرسشو گذاشتيد كه هيچكس در مورد اون عكس نظري نداده
كلا بعد از پست شما فقط يه پست هست
نه خیر این قصه سر دراز دارد
آخه عزیزم مورچه چیه که کفنش چی باشه
تاپیک بسته شد بعد بازی دیگه پست برا چی و چه جوری بدن ؟ ها ؟
ول کن دیگه بابا بیا پایین شما :46:

گرافيكار
30-06-2010, 23:53
نه خیر این قصه سر دراز دارد
آخه عزیزم مورچه چیه که کفنش چی باشه
تاپیک بسته شد بعد بازی دیگه پست برا چی و چه جوری بدن ؟ ها ؟
ول کن دیگه بابا بیا پایین شما :46:
من ول كنم:18:
اي بابا.....

dashmojtaba
01-07-2010, 02:04
من ول كنم:18:
اي بابا.....
آره دیگه هر دفعه به یه چیزی پیله میکنی

گرافيكار
01-07-2010, 13:25
آره دیگه هر دفعه به یه چیزی پیله میکنی
؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

teza
01-07-2010, 15:57
اقا شما دو تا هنوز دارید با هم بحث میکنید بابا قضیه تموم شد رفت
گرافیکار جان با توجه به پست های که ازت خوندم از شما بعیده هنوز این بحث را ادمه دهید

گرافيكار
01-07-2010, 17:50
اقا شما دو تا هنوز دارید با هم بحث میکنید بابا قضیه تموم شد رفت
گرافیکار جان با توجه به پست های که ازت خوندم از شما بعیده هنوز این بحث را ادمه دهید
من كه چند پسته دارم فقط ميگم
باشه
چشم
؟؟؟

dashmojtaba
01-07-2010, 18:14
موندم چی بگم اصلاً !