PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوتی ها و اشتباهات گزارشگران و کارشناسان

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

sinath
12-06-2010, 19:19
با سلام
خوب جام جهانی هست و گزارش گزارشگران فوتبال و بحث های فوتبالی هم بین مجریان و کارشناسان تلویزیون به خصوصی در شبکه سه داغه
در این مدت اگر سوتی یا اشتباه یا حرف بی ربطی از سوی گزارشگران و کارشناسان و مجریان(که متاسفانه کم هم نیست و امیدواریم از این به بعد کمتر باشه)دیدین اینجا بنویسید.
با تشکر

pcforlife
12-06-2010, 19:25
همین الان خیابانی یکی از سوتی های شاهکارش رو داد!
مارادونا به انتظار نتیجه بازی یونان - کره جنوبی میشینه!!!!:27: (آقای خیابانی! کره دو ساعت پیش یونان رو برد!)!:31:

mmiladd
12-06-2010, 19:26
این خیابانی چشه...؟

میگه هیگوآن از هر 10 موقیعت 2 تا رو گل می کنه.. این که آرش برهانی خودمون میشه اونوقت..!

آخر بازی هم میگه رنگ کت مربیان آرژانتین یک دسته ؛ یه ذره فک کرد دید بلد نیست چه رنگیه

آخر اینو گفت..!

saeedtahami
12-06-2010, 19:40
بازی یونان با کره جنوبی کارشناس برنامه اسمش یادم نیست
قبل از بازی اسم پارک جی سونگ رو اشتباه گفت جاودانی درستش کرد
باز بین دو نیمه اسم پارک جی سونگ رو یه چیز دیگه گفت بازم جاودانی درستش کرد

Amin
12-06-2010, 19:43
بهش میگفت
پارک چی چونگ

Mohammad Hosseyn
12-06-2010, 19:58
این کارشناس چون خیلی وقت اروپا بوده نمی تونه تلفظش کنه ... سوتی به حساب نمیاد ... :31: ... جزو کارشناسان خوب فوتبال ما هم هست ...

senaps
12-06-2010, 20:12
کی بودش؟ منظورم این اقای تحلیل گر هستش!

Alamate Soal
12-06-2010, 20:17
من كه بازي ها رو نديدم امروز :d ميشه بگين كيا گزارش كردن كيا كارشناس بودن ؟

hoomaan
12-06-2010, 20:28
چندتا سوتی خیابانی : دسترسی به دروازه آرژانتین غیر قابل وصول است !!
دیروز دو بازی مساوی امروز دو بی مساوی !!
یکی دیگشو یادم رفت . حیف .گفتم بنویسما !

B L A S T E R
12-06-2010, 20:48
میگه هیگواین از ه 10 تا موقعیت دو تاشو گل میکنه میلیتو 8 تاشو : ))

Mojtaba N87
12-06-2010, 20:48
وای خداااا! یعنی می شه خیابانی دیگه گزارش نکنه؟؟؟!

حالم از دیدن فوتبال داشت به هم می خورد!

good_messi
12-06-2010, 21:20
تقوی هم یه جا به نیجریه گفت شیر های رام نشدنی بعد جاودانی گفت این مال کامرونه

خیابانی هم که کل گزارشش سوتی بود
نمیشه یه نامه ای چیزی زد به صدا و سیما تا این خیابانی دیگه گزارش نکنه؟

جاسم کدخدایی بنت
12-06-2010, 21:23
این خیابانی چشه...؟

میگه هیگوآن از هر 10 موقیعت 2 تا رو گل می کنه.. این که آرش برهانی خودمون میشه اونوقت..!

آخر بازی هم میگه رنگ کت مربیان آرژانتین یک دسته ؛ یه ذره فک کرد دید بلد نیست چه رنگیه

آخر اینو گفت..!

با این جملت موافقم مطمئن باش اگه میلتو توزمین میبود اینو واسه میلتو میگفت

بعد از هیگوان که ذخیره تعریف میکرد

hamed1282
12-06-2010, 21:24
تقوی هم یه جا به نیجریه گفت شیر های رام نشدنی بعد جاودانی گفت این مال کامرونه

خیابانی هم که کل گزارشش سوتی بود
نمیشه یه نامه ای چیزی زد به صدا و سیما تا این خیابانی دیگه گزارش نکنه؟

با این موافقم

mahdi bg
12-06-2010, 21:29
سلام
اگر خیابانی بره این تاپبک هم که توش مگس پر نمی رنه اونوفت

apoosh
12-06-2010, 21:33
من هم با شور و شوق نشستم تا بازی رو ببینم، تا صدای این خیابانی اومد زدم تو سرم! نیمه دوم هم از چرت و پرتهاش خوابم برد!
البته من از این علیفرد بیشتر حرص میخورم تا این!
مثلا سر اون صحنه مشکوک پنالتی کره اول گفت مشخصه که هیچ خطایی نبود، بعدش که تو صحنه آهسته دید گفت قضاوت رو به کارشناسان میسپاریم! lol

rh.mohammad
12-06-2010, 21:35
خیابانی سر تا ته گزارشش سوتی و خندس.خدایی نمیدونم کی به این گفته گزارش کنه.
از این به بعد مینویسم سوتیاشو میام اینجا میگم دور هم بخندیم یه کم

aRThaS_08
12-06-2010, 21:40
این تیکه هیگواین 2تاشو میلیتو 8تاشو چی بود اون وسط من نمیدونم :| حرف دیگه نداره بزنه ؟!

یه جا مسی و توز چنتا پاس پشت سر هم به همدیگه دادن! خیابانی گفت مسی و حالا مسی و هم اکنون مسی : )) اصله خنده بود : دی

masud-000000
12-06-2010, 21:40
اگه جواتي بره من يكي كه ديگه بازي ها رو نيگاه نميكنم :دي
يارو مهاجر هم زده تو خط جماعت گاف دهنده.
ولي جدا امروز سرهنگ عليفر عالي بود .
از ايشان منقول است كه:
<<باز هم پشت محوطه ي 16.5 متر...>> :دي

بی باک بی بال
12-06-2010, 21:47
اخی حیونکی خیابانی :31:
گناه داره واقعا عالی گزارش میکنه
[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yuseph
13-06-2010, 00:47
سوتی!!!!
بابا اینا اصلا قیافه هاشون هم سوتیه،چه برسه به حرفاشون..
اما جدا این مسخره بودنشون باعث خیر برای من شدن...به بهانه خندیدن به اینها خانوادم رو قانع میکنم فوتبال ببینیم!!!کلی میخدیم.
نمونش همین بازی آرژانتین-نیجریه خیابانی ثابت کرد خنگ وخرفت شده...دوتا کلمه نمیتونست درست بگه،هی مجبور میشد فرت فرت ساکت بشه فکر کنه چطور حرفاشو ماست مالی کنه.

H.Operator
13-06-2010, 01:59
یعنی شما میگید این بشر(خیابانی کذایی)یک بار بشینه این بازی آرژانتین و نیجریه رو به گزارش خودش ببینه فکر نکنم تا آخر بازی بکشه از ختده میمیره که چقدر چرت و پرت شوت کرده تو بازی:16:.
خوب سوژه خنده(خیابانی کذایی)بکش کنار بزار یکی دیگه بیاد:47:.

تو رو خدا قیافشو ببینید اصل خندس:22:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinath
13-06-2010, 02:12
خوب این خیابانی فکر کنم فهمیده از لحاظ فن و دانش گزارشگری دیگه به آخر خط رسیده گفته بزنیم تو کار طنز اقلا یه خورده مردمو بخندونیم شاید بیشتر تو صدا سیما موندگار شدیم. :31:

hossein_sa_stu
13-06-2010, 02:53
جالبه که حتی تلفظ بازیکن ها رو هم نمیدون.
گوتیرز رو میگفت گوییترز :39:

AMir_JAKAL
13-06-2010, 03:17
اون موقع که Green توپ از دستش در رفت باحال بود
خیابانی بجای اینکه بگه عجب اشتباهی کرد گفت : گرین عجب سوتی میده lol
یا به گرین گفت متهم ردیف اول :31: کلا خنده دار گزارش میکنه

xerxes again
13-06-2010, 07:50
اون موقع که Green توپ از دستش در رفت باحال بود
خیابانی بجای اینکه بگه عجب اشتباهی کرد گفت : گرین عجب سوتی میده lol
یا به گرین گفت متهم ردیف اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا خنده دار گزارش میکنه

اونو که یوسفی گزارش میکرد. شمام کم سوتی نمیدیا.

toolhelp
13-06-2010, 08:45
چيزي كه تو اين چند روز واسم جالب بوده عطسه زدن و سرفه كردن گزارشگران حين گزارش كردنه اينگار يه چيزه عادي شده راحت سرشونو ميگيرن اونور سرفه/عطسه ميزنن بعد راحت گزارشو ادامه ميدن !

payamf1
13-06-2010, 09:05
این گزارشگر کره جنوبی-یونان هم خیلی ضایع گزارش میکنه : "ببنیم جزئیات کاررر رووو" :13:

fandak
13-06-2010, 09:31
این گزارشگر کره جنوبی-یونان هم خیلی ضایع گزارش میکنه : "ببنیم جزئیات کاررر رووو" :13:
گزارشگرش کی بود؟

peyman_nn
13-06-2010, 09:44
دیروز تیم ارژانتین یک موقعیت عالی داشت ، ولی خیابونی یاد پدر بزرگ یکی از بازیکنان افتاده بود و خودشو جروند تا یادش بیاد کدوم جام جهانی بازی کرده

mmiladd
13-06-2010, 09:46
این عکس مربوط میشه به یورو 2008

آرسـام
13-06-2010, 10:12
این عکس مربوط میشه به یورو 2008

این کجاش سوتی بود؟

good_messi
13-06-2010, 10:14
گزارشگرش کی بود؟

سرهنگ علیفر

shifter
13-06-2010, 10:24
چندتا سوتی خیابانی :

خیابانی هم که کل گزارشش سوتی بودنمیشه یه نامه ای چیزی زد به صدا و سیما تا این خیابانی دیگه گزارش نکنه؟
بچه ها کلا حرفای خیابانی سوتی به حساب نمیاد...چون کل وجود این ادم خودش سوتیه!!:31:
بازی پرسپولیس رو تو فینال جام حذفی به یاد بیارین...
تازه حالا چون تماشاگر کمه چیزی در مورد تماشاگرا نمیگه...وگرنه بحث دیگ جوشان و یخچال و ...جناب خیابانی اخرشه!!:27:

sk_vegas2008
13-06-2010, 10:25
فقط دلم به حال دروازبان انگلیس میسوزه بیچاره بزرگ ترین سوتی رو داد بیچارع گریه اش گرفته بود
اخر انگلیس هم نتونست اشتباه green رو جبران کنه امریکا خوب جلوشون وایستاد
هر سال جام جهانی یه سوتی بزرگ داره
تا کاپللو باشه دیگه james رو بازی بده

sasha_h
13-06-2010, 10:26

اين كه همون موقع هم مشخص شد كه كاملا" ساختگيه

irajsk
13-06-2010, 10:27
بازم بايد خدامونو شكر كنيم كه گزارشگراي خودمون تو حرفاشون سوتي ميدن . گزارشگر شبكه Lider كه صداش سوژس مخصوصا وقتي با صداي فانتزيش قاطي ميشه ديگه همش سوتيه :27:

آرسـام
13-06-2010, 10:30
دقت کردین که معرفی بازیکنان توسط علیفر ، تا دقیقه 20 هر بازی ادامه داره! همچننی ایشون اصرار به ادای تمامی حروف اسامی دارند اونم با دقت اپسیلون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثلا استیون جرررررررررررررررررررراررر ررررررررررررررررررررد

mehryazdan
13-06-2010, 10:35
این علیفر مثلا میگه چااااااا دووووووو ری ی ی ی ی

payamf1
13-06-2010, 10:45
اين كه همون موقع هم مشخص شد كه كاملا" ساختگيه

نه این یکی راسته بعد از انتشار همین عکس یه سری یه عکس دیگه گذاشته بودن روش ولی این یکی اصلیه

آرسـام
13-06-2010, 10:55
نه این یکی راسته بعد از انتشار همین عکس یه سری یه عکس دیگه گذاشته بودن روش ولی این یکی اصلیه
از کجا بفهمیم اصلیه؟ مدرک داری؟
تازه به نظر میرسه جاودانی به جای صفحه ، داره پشت تلویزیون رو نگاه میکنه.
لطفا به ابهامات موجود، پاسخ بده.

றД ĵ ĭ Đ
13-06-2010, 11:08
از کجا بفهمیم اصلیه؟ مدرک داری؟
تازه به نظر میرسه جاودانی به جای صفحه ، داره پشت تلویزیون رو نگاه میکنه.
لطفا به ابهامات موجود، پاسخ بده.

باز این پیداش شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-------------

بله راست میگه این عکس درسته ، یه عکس بعدش اومد او فتوشاپ بود اما این درسته

آرسـام
13-06-2010, 11:12
باز این پیداش شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-------------

بله راست میگه این عکس درسته ، یه عکس بعدش اومد او فتوشاپ بود اما این درسته

شما هم مدارکتو رو کن!
پ.ن : شما همون اینتر در لاو و مجید سابق نیستید. خسته نشدی اینقدر رنگ عوض میکنی؟ :27:

றД ĵ ĭ Đ
13-06-2010, 11:30
شما هم مدارکتو رو کن!
پ.ن : شما همون اینتر در لاو و مجید سابق نیستید. خسته نشدی اینقدر رنگ عوض میکنی؟ :27:

نیازی به مدرک نیست ، حرف من خودش سنده :27::27:
-------------------------
میگم سامانم بیاد دوباره قهر کنی بریا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
13-06-2010, 11:31
دوستان شما از کدوم گزارشگر بدتون میاد ؟؟؟

من که با گزارشگری علیفر خوابم میبره خیلی مزخرف و یا آرامش گزارشگری میکنه !!!

بعدش هم خیابانی که تو حرفاش خیلی چرت و پرت میگه !!!

Mr.Crow
13-06-2010, 11:35
دقت کردین که معرفی بازیکنان توسط علیفر ، تا دقیقه 20 هر بازی ادامه داره! همچننی ایشون اصرار به ادای تمامی حروف اسامی دارند اونم با دقت اپسیلون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثلا استیون جرررررررررررررررررررراررر ررررررررررررررررررررد کَپتِن استیون جرررررررررررررارررررررررر رررررررد :دی
این کپتن گفتناش منو کشته ! هنوز عبارت کپتن علی دایی با صدای علیفر توی مغزمه ! :دی

کلآ گزارشگر درست حسابی به جز عادل و مزدک نداریم ! یعنی زبونم لال این دو تا (که خیلی هم رفیق هستن) مثلآ تصادف بکنن از دنیا برن (زبونم لال !!) دیگه باید بشینیم گزارشهای عربی نگاه کنیم !

EhsanEricsson
13-06-2010, 11:46
خیابانی وسط گزارش همش دماغشو پاک می کنه :31:
نمیدونم شایدم از قصد گاهی صداشو تو دماغی میکنه که آدم یاد ملبورن بیوفته:31:
ولی در کل خوبه اگه دماغشو پاک نکنه

masud-000000
13-06-2010, 12:04
خیابانی دیروز به نقل از گل::31:

دقیقه صفر:جواد خياباني به لباس هاي مارادونا گير داده ! استاد از تيپ جديد دون ديه گو راضي نيست.

دقيقه 67: خدايا اين جواد را از ما نگير! اگر استاد نبود چطور مي فهميديم ورون از نسل سرخ پوست هاي آرژانيتي است

يك جمله طلايي ديگر از استاد خياباني: طبل آرژانتيني ها خوش صدا به گوش مي رسد! :39:اي جانم

مارادونا جوري خوشحالي مي كند انگار بازي فينال بوده! استاد جنبه داشته باش!!!!

B L A S T E R
13-06-2010, 12:08
سرهنگ : ببینیم با هم تصویر فریز شده رو :دی

mehryazdan
13-06-2010, 12:15
تو گزارشگرها فقط عادل و مزدک
از علیفر هم بدم میاد به شدت چون همیشه به جای گزارش بازی رو تفسیر میکنه و گیر میده به دفاع خطی یکی نیست بهش بگه بابا تو گزارشتو بکن دیگه

majid21
13-06-2010, 12:38
کلا همه کارشناسان و گزارشگرها سوتی و اشتباه دارن . یعنی اجتناب ناپذیره حتی فردوسی پور

خیابانی هم خیلی بد نیس . بعضی وقتا بازی ها رو هیجانی میکنه .

abbas_p
13-06-2010, 12:40
ما که از کانالهای hd الجزیره یا hd suise بازی رو میبینیم.....ولی دوست دارم گزارشگر ایرانی باشه:41:
شبکه 3 هم که کیفیت جالبی نداره...

pcforlife
13-06-2010, 12:43
جمله تاریخی خیابانی!
ببینیم مسی با سومین شوتش چی کار میکنه! ما تو زبون فارسی یه ضرب المثلی داریم که میگه تا سه نشه بازی نشه! ببینیم! مسییییییییییییییییییییی... و به بیرون! میبینیم که سه شد! اما بازی نشد و توپ مسی تو گل نرفت!:31::27:

یعنی این کاریکاتوره رو دیدم، ترکیدم از خنده!!! تهه خندست!! تیمه داره گل میزنه! خیابانی پشتش رو کرده به بازی! معلوم نیست چی رو گزارش می کنه!:27:
نمیدونم گل بازی رفت ایران استرالیا رو تو آزادی یادتون هست یا نه! وقتی اوت و انداختن به مهدوی کیا و مهدی سانت کرد و عزیزی زد تو گل و شروع کرد به خوشحالی، خیابانی تازه گفت: حالا یه فرصت و توی دربازه! (فکر کنم یهو چرتش پاره شد!:27:)
ولی با اینکه گزارشش رو اعصابه، شخصیته جالبی داره! من 10 برابر به جاودانی ترجیحش میدم!:20:

senaps
13-06-2010, 12:44
خیابانی خدای چرت و پرت گفتن تو بازی!!!!!
علیرفا خدای یگر دادن و به قول دوستمون تفسیر بازی! کلا بازی رو ول میکنه یه چی دیگه میگه!
مزدک: بازی رو گزارش میکنه و گاهی اضافات تلاوت میکنه ولی گزارشش خوبه.....
عادل: گزارشش خوب و هیجانیه ولی کل بازی رو حرف میزنه و نمیذاره که کسی صدای ورزشگاه رو بشنوه! با 200تومن پول دادم یه اسپیکر یه متری بقل گوئشم باشه که صدای عادل رو توش بشنوم؟!

sonamy1
13-06-2010, 13:01
گزارشگر بازی را دقیق نمیدونم ..بازی کره جنوبی با یونان ....ولی یک سوتی عجیب داد ..کلمه ای گفت که تا حالا از زبان هیچ گزارشگر ورزشی نشنیده بودم

اواسط نیمه اول گفت : بازی کره ایها نرم و روغن کاری شده است . :18:

EhsanEricsson
13-06-2010, 13:04
فردوسی پور تو بازی افریقای جنوبی با مکزیک 1000بار گفت وو وو زلا (VooVoozella )

هم صروصدای این افریقاییا تو مخ بود هم وو وو زلا گفتنای فردوسی پور ، هنوز صدای وو وو زلا تو مخمه

بردیا
13-06-2010, 13:08
ما که از کانالهای hd الجزیره یا hd suise بازی رو میبینیم.....ولی دوست دارم گزارشگر ایرانی باشه:41:

رادیو بزار رو تلویزیونت:دی
چون تا جایی که یادمه برخلاف تلویزیون رادیو بدون تاخیر بازی رو گزارش میکنه

EhsanEricsson
13-06-2010, 13:12
من که با ستاپ باکس شبکه 3 رو دیجیتال میگیرم ، البته HD نیست اما وفتی 2-3 متر از تلوزیون فاصله داشته باشی تصویر خوبه ( واسه من 37 اینچه ، اگه تی ویت بزرگتره یکم دورتر برو)

بردیا
13-06-2010, 13:13
فردوسی پور تو بازی افریقای جنوبی با مکزیک 1000بار گفت وو وو زلا (VooVoozella )

هم صروصدای این افریقاییا تو مخ بود هم وو وو زلا گفتنای فردوسی پور ، هنوز صدای وو وو زلا تو مخمه

خب این که نه اشتباه هستش نه سوتی

EhsanEricsson
13-06-2010, 13:16
خب این که نه اشتباه هستش نه سوتی
سوتی نیست ، زیاد گفتن یه کلمه اشتباه که هست

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 13:29
فردوسی پور هم در اولین بازی یدفعه یه عدسه کرد خیلی تابلو بود ... یوسفی هم دوبار وسط گزارش سرفش گرفت . اونجا فک کنم گردوخاک داره استودیو :31: ... امسال کلا برنامشون خیلی کیفیتش پائینه . کارناساشون تا الان که بی سواد بودن ...

منصوریان میگفت مربی انگلستان الان خیالش از این بازی ها تخته و داره به حرفاش در دور حذفی فکر میکنه :27: ... یارو تو همین بازی هم مشکل داشت !! .

EhsanEricsson
13-06-2010, 13:45
کارناساشون.
یه تاپیکم واسه سوتیه بچه ها باید بزنن :31:

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

راستی بچه ها چرا تو بعضی از لوگوهای جام جهانی کلمه ی افریقا به این صورت Afrika نوشته شده اما تو بعضیهای دیگش به این صورت Africa ؟؟؟؟
کسی این وسط سوتی داده ؟:31: یا داستان داره؟

M3HRD@D
13-06-2010, 13:52
شانس اووردیم خیابانی نگفت آذربایجان اویاختی انقلابا دایاختی
از بس که این خیابانی پاچه خواری میکنه

ali_agha1981
13-06-2010, 14:16
دوستان تاپیک داره از بحث و موضوع اصلی منحرف میشه ..!!
اینجا هر کسی فقط باید یه سوتی یا اشتباه که فقط مرتبط با جام جهانی 2010 باشه بنویسه
ولی متاسفانه الان هر کی از راه رسیده یه پست بی ربط توی این تاپیک داده ..

Amin
13-06-2010, 14:31
اگه بازیه فینال رو بدن به خیابانی گزارش کنه
احتمالا بعد از مشخص شدن تیم قهرمان
این قهرمانی رو به مردم آذربایجان تبریک میگه
و میگه تیم فولاد گستر واقعا خوب بازی کرد!

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 14:58
یه تاپیکم واسه سوتیه بچه ها باید بزنن :31:

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

راستی بچه ها چرا تو بعضی از لوگوهای جام جهانی کلمه ی افریقا به این صورت Afrika نوشته شده اما تو بعضیهای دیگش به این صورت Africa ؟؟؟؟
کسی این وسط سوتی داده ؟:31: یا داستان داره؟

نه دیگه ... اون اشتباه تایپی بود ... :31:

فکر کنم به هر دو حالت نوشته میشه ... مثل بریل که Brasil هم فکر کنم می نویسن ... دیگه سوتی تا اون حد نداریم :31:

AMir_JAKAL
13-06-2010, 16:02
دیگه سوتی از این بدتر که استیلی رو اوردن براشون کارشناسی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه استیلی در حد این حرفاس که بشینه مسابقه بین دو تیم که استیلی رو در حد هویج هم حساب نمیکنن رو کارشناسی کنه؟؟؟

hamedchtsz
13-06-2010, 16:17
خیابانی خدای چرت و پرت گفتن تو بازی!!!!!
علیرفا خدای یگر دادن و به قول دوستمون تفسیر بازی! کلا بازی رو ول میکنه یه چی دیگه میگه!
مزدک: بازی رو گزارش میکنه و گاهی اضافات تلاوت میکنه ولی گزارشش خوبه.....
عادل: گزارشش خوب و هیجانیه ولی کل بازی رو حرف میزنه و نمیذاره که کسی صدای ورزشگاه رو بشنوه! با 200تومن پول دادم یه اسپیکر یه متری بقل گوئشم باشه که صدای عادل رو توش بشنوم؟!

یارو ماشین 100 میلیونی میخره نمی تونه بیشتر از 90 تا سرعت بره اعتراض نمی کنه بعد شما یه سیستم صوتی تصویری گرفتی تو 10 تا تاپیک تو بوق و کرنا کردی که چی...

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 17:10
این یارو گزارشگر بازی اسلوونی کی بود ... چقدر سوتی میداد .. علاوه بر اینکه آدم خوابش میگرفت با گزارش این ...

یه جا بازیکن مصدوم میشه ، اول میگه توپ خورده به صورتش ... بعد تصویر رو نشون میده آقا سریع میگه با صورت خورده زمین ... بعد تصویر تا اخر میره معلوم میشه بازیکن حریف با پهلو زده بهش :31:. اخرش اینا مارو دق میدن .

آرسـام
13-06-2010, 17:21
:31::31::31::31::31:
یا مثلا میگفت که به لطف رشادتهای رزمندگان اسلام هست که جام جهانی داره در کمال امنیت برگزار میشه. :31:

یه سوتی هم همین امروز مشاهده گردید.
قبل از شروع مسابقه الجزایر و اسلوانی ، جاودانی در حالی که لپ تاپ رو میذاشت جلوی محصص ، گفت که: من این لپ تاپ رو بدم به آقای محصص که ایشون هم در جریان لاین آپ ترکیب دو تیم باشند. محصص هم در جواب گفت : نه لازم نیست ، من ترکیب رو میدونم :18:

toolhelp
13-06-2010, 17:54
اين گزارشگره كه داره بازي صربستان - غنا رو گزارش ميكنه كيه؟
چكشي حرف ميزنه بعضي جاها هم هيجان زده ميشه نميفهمه داره چي ميگه :31:
اسمها رو كلا جابجا ميگه اصلا به روي خودشم نمياره .....
سردرد گرفتم ار حرف زدنش...

masoudtr
13-06-2010, 17:59
فردوسی پور هم در اولین بازی یدفعه یه عدسه کرد خیلی تابلو بود ... یوسفی هم دوبار وسط گزارش سرفش گرفت . اونجا فک کنم گردوخاک داره استودیو :31: ... امسال کلا برنامشون خیلی کیفیتش پائینه . کارناساشون تا الان که بی سواد بودن ...

منصوریان میگفت مربی انگلستان الان خیالش از این بازی ها تخته و داره به حرفاش در دور حذفی فکر میکنه :27: ... یارو تو همین بازی هم مشکل داشت !! .
دکورشون هم چقدر مسخره است ادم فکر میکنه رو زمین نشستن
اون یارو که بغل کامپیوتر هم وایستاده واقعا مزخرفه و بلد نیست حرف بزنه
بهترین سال ای که من واقعا از برنامه لذت بردم سالی بود که عادل و جاودانی با هم برنامه را اجرا میکردن و اخرش برنامه جاودانی میرفت سر وقت اینترنت و تو سایت بازی ها و عادل از رو ال سی دی اخبار را انلاین ترجمه میکرد:21::21:
با اینکه اخر شب بود من همیشه بیدار بودم
کاشکی مثل اون سال بودش

pcforlife
13-06-2010, 18:03
دکورش آدمو یاد کابینت های زمینی اشپزخونه میندازه!:31: جالبه که درست مثل اون، پایه استیل زیرش نصب کردن!:13:البته این پستم ربطی به موضوعه تاپیم و گزلرشگرا نداشت! شرمنده!:11:

Amin
13-06-2010, 18:25
بازی آرژانتین - نیجریه
["مسی" توپ رو پاس میده به "توز"]
خیابانی گزارش میکنه:
مسی و باز هم مسی

یکی برای من مشخص کنه! چجوری یه نفر میتونه به خودش پاس بده؟!

masud-000000
13-06-2010, 18:25
این گزارشگره بازی غنا چشه؟؟؟ هی میگه حالا فرصتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت خود زییییییییییییییییگییییییی ییییییییییچ .....!
یارو جو گیر شده انگار داره بازی فینال رو گزارش میکنه...:31:

pcforlife
13-06-2010, 18:42
این گزارشگره بازی غنا چشه؟؟؟ هی میگه حالا فرصتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت خود زییییییییییییییییگییییییی ییییییییییچ .....!

همین الان یه بار دیگه گفت فرصتتتتتتتتتتتت.............!!!!!!! !!!!!!!!!!!:31:

senaps
13-06-2010, 18:44
یارو ماشین 100 میلیونی میخره نمی تونه بیشتر از 90 تا سرعت بره اعتراض نمی کنه بعد شما یه سیستم صوتی تصویری گرفتی تو 10 تا تاپیک تو بوق و کرنا کردی که چی... واسه اینکه هیچکس با ماشینش حتی اگه یه میلیارد هم داده باشه 90 تا بیشتر نمیره!( کی گفته؟ من همیشه 120 میرم!)
ولی تی وی رو گرفتی که صدای استریو و بلند و حرفه ای گوش کنی نه صدای این ادمای......!!!بعدشم،این مسلما حرف دل خیلی هاست! الا همه پول میدن اینچ تی وی رو بالا میبرن،اونوقت اقایون هنوز دارن با کیفیت 290 پی و با صدای با کیفیت گرامافون برنامه پخش میکنن!!!!اگه عرضه ندارن خوب بذارن یکی دیگه بیاد کار کنه!!!!این حق ما نیست که بتونیم تو کشور خودمون یه حق انتخاب بین شبکه ی 3 و یه شبکه ی بهتر واسه دیدن برنامه ی مورد نظرمون داشته باشیم؟! چشماتو وا کن رفیق! عرب اه دارن تو سه بعدی فوتبال میبینن، اونوقت من و شما کیفیت تصویرمون توی یه تی وی 0.5 اینچی شطرنجی میشه!!!!الان اکثرا دیگه اینچشون بالای 40 هستش.....الان اکثرا HD دارن! چرا باید اینجوری باشه؟ چون کسی که ماشین 100 میلیونی داره و باهاش 80 تا میره،ما هم باید تی وی 1080 بخریم و باهاش 360 ببینیم؟
عجب استدلالی!:41:

محصص هم در جواب گفت : نه لازم نیست ، من ترکیب رو میدونم
چون ترکیب تیم ها رو از چند ساعت قبل میزنن تو سایت فیفا!

pcforlife
13-06-2010, 19:27
یه سوال! این حاجیلو پیام بازرگانیه... نه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امير موسر
13-06-2010, 19:34
گزارشگر بازی غنا و صربستان کی بود !؟ خیلی ادای فردوسی پورو در میاورد ! در کل از مزدک و خیابانی خیلی بهتر بود !

alidata2010
13-06-2010, 19:36
اون یارو که پشت لپتاپه میگفت بانک ملی ایران بزرگترین بانک جهانه:18::31:

darkdream2012
13-06-2010, 19:45
اون یارو که پشت لپتاپه میگفت بانک ملی ایران بزرگترین بانک جهانه:18::31:
نه گفت بزرگترین بانک جهان اسلام:31:

aRThaS_08
13-06-2010, 19:49
این یارو شماره3 غنا کی بود؟!!!

40بار بهش گفت آساموا! حتی موقع تعویضش هم اگه پیرهنش رو نشون نمیداد دوربین، بازم میگف آساموا ! جالب اینه که آساموا 20دقیقه بود تعویض شده بود باز این میگفت آساموا : دی

آرسـام
13-06-2010, 19:53
یه سوتی هم از گزارشگر کانال TRT1 :
حدود دقیقه 75 اینا بود که مفسر این شبکه پیش بینی کرد که غنا خسته شده و صربستان در ادامه به گل خواهد رسید. در همین لحظات مدافع صرب اخراج شد.
چند دقیقه بعد ایشون گفتن که غنا بدلیل خستگی دیگه نمیتونه گل بزنه و صرب ها هم 10 نفره شدن و نمیتونن گل بزنن پس بازی مساوی میشه. در همین لحظه پنالتی شد و غنا گل زد.

LeBron
13-06-2010, 19:55
نمیدونم به این فبلا اشاره شده یا نه
فردوسی پور موقع گل شابالالا تو بازی افتتاحیه هل شد یه 2-3 تا "لا" به آخر اسم این بنده خدا اضافه کرد
خودشم خنده ش گرفته بود.
شابالالالالا...

caca_caca888
13-06-2010, 20:19
شماره 3 اين نبود؟
Asamoah Gyan

خوب بيچاره كه درست ميگفته!

aRThaS_08
13-06-2010, 20:22
این اسمش آساموا بود

اما اونی که بهش میگفتن آساموا خیلی وقت بود تعویض شده بود

تریپ ماست مالی : ))))))

shifter
13-06-2010, 20:24
خیابانی اگه دقیق گوش بدین صدای نفساش و خمیازه هاش رو هم میتونین بشنوین!!:31:
مثل خرس تنفس میکنه!:31:

من که با ستاپ باکس شبکه 3 رو دیجیتال میگیرم ، البته HD نیست اما وفتی 2-3 متر از تلوزیون فاصله داشته باشی تصویر خوبه ( واسه من 37 اینچه ، اگه تی ویت بزرگتره یکم دورتر برو)
چطوری با ستاپ باکس میبینی؟؟ منم ستاپ باکس دارم اما درست چند دقیقه قبل از شروع بازی ها تصویر قطع میشه و فقط صداش میاد!! فقط هم شبکه 3 اینجوری میشه!!
شما این مشکلو نداری؟

aRThaS_08
13-06-2010, 20:25
چطوری با ستاپ باکس میبینی؟؟ منم ستاپ باکس دارم اما درست چند دقیقه قبل از شروع بازی ها تصویر قطع میشه و فقط صداش میاد!! فقط هم شبکه 3 اینجوری میشه!!
شما این مشکلو نداری؟
کد میشه موقع پخش بازیها!
1111113311111133

pcforlife
13-06-2010, 20:27
شماره 3 اين نبود؟
Asamoah Gyan

ولی هی اسم کوچیکشو می گفت! مثل اینه که موقع بازی انگلیس، به جای اینکه گزارشگر به رونی صاحبه توپه، بگه وین صاحبه توپه یا فریاد بزنه ویییییییییییییییییییییییی ییین!:31:

caca_caca888
13-06-2010, 20:29
این اسمش آساموا بود

اما اونی که بهش میگفتن آساموا خیلی وقت بود تعویض شده بود
پس چرا اسمشو پرسيدي:31:
بيا اين بازيكناي غنا

1 Daniel Agyei (GK)
2 Hans Sarpei (DF)
3 Asamoah Gyan (FW)
4 John Pantsil (DF)
5 John Mensah (DF)
6 Anthony Annah (MD)
7 Samuel Inkoom (DF)
8 Jonathan Mensah (DF)
9 Derek Baoteng (MD)
10 Stephen Appiah (MD)
11 Sulley Muntari (MD)
12 Prince Tagoe (FW)
13 Andre Ayew (MD)
14 Matthew Amoah (FW)
15 Isaac Vorsah (DF)
16 Stephen Ahorlu (GK)
17 Ibrahim Ayew (DF)
18 Dominic Adiyiah (FW)
19 Lee Addy (DF)
20 Quincy Owusu-Abeyie (FW)
21 Kwadwo Asamoah (MD)
22 Richard Kingson (GK)
23 Kevin Prince Boateng (FW)

aRThaS_08
13-06-2010, 20:30
پس چرا اسمشو پرسيدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بيا اين بازيكناي غنا
ها دیدی گفتم : دی شماره 21!

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 20:43
اون یارو که بغل کامپیوتر هم وایستاده واقعا مزخرفه و بلد نیست حرف بزنه
بهترین سال ای که من واقعا از برنامه لذت بردم سالی بود که عادل و جاودانی با هم برنامه را اجرا میکردن و اخرش برنامه جاودانی میرفت سر وقت اینترنت و تو سایت بازی ها و عادل از رو ال سی دی اخبار را انلاین ترجمه میکرد:21::21:
با اینکه اخر شب بود من همیشه بیدار بودم
کاشکی مثل اون سال بودش
آره منم با اون سال خیلی حال کردم ... فکرم میکردم امسال همونجوریه ... اون موقع کارشناسا بهتر بررسی میکردن ، داوری هم بررسی میشد .. سوالای بیننده ها رو می پرسیدن و ...

قبل از شروع مسابقه الجزایر و اسلوانی ، جاودانی در حالی که لپ تاپ رو میذاشت جلوی محصص ، گفت که: من این لپ تاپ رو بدم به آقای محصص که ایشون هم در جریان لاین آپ ترکیب دو تیم باشند. محصص هم در جواب گفت : نه لازم نیست ، من ترکیب رو میدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوتی اصلی اول برنامه بود . جاودانی داشت میومد که بشینه و شروع کنه ... مثل اینکه کارشناسه باید یکم دیرتر می اومده ... اونم حواسش نبود و زود اومد تو کادر . یدفعه جاودانی گفت ااااااا شما چرا اومدی و یدفعه پروژکتورها روشن و شدو انگار نه انگار ما صداشون رو شنیدیم :31: .

pcforlife
13-06-2010, 20:47
آره! بازیکن شماره 21 شون فامیلیش آساموآست... شماره سه شون اسم کوچیکش آساموآست! ولی با این حال فکر کنم چند بار سوتی داد...نه؟

masud-000000
13-06-2010, 21:08
این جاودانی هم بین دو نیمه بازی الجزایر-اسلونی به جای اینکه بگه الجزایر چند بار گفت الجزیره!!! :31:

caca_caca888
13-06-2010, 22:25
ولی هی اسم کوچیکشو می گفت! مثل اینه که موقع بازی انگلیس، به جای اینکه گزارشگر به رونی صاحبه توپه، بگه وین صاحبه توپه یا فریاد بزنه ویییییییییییییییییییییییی ییین!
آخه فاميليش سخته
چيه؟‍ جيان؟
اما ميگن كه اين بازيكن تعويض شده.و به يكي ديگه اسم كوچيكه اونو ميگفته

ها دیدی گفتم : دی شماره 21!
پس سوتي تو بود نه گزارشگره:31:
3 Asamoah Gyan (FW)
21 Kwadwo Asamoah (MD)
اسم بازيكن شماره 3 فاميلي بازيكن 21 هست!!!!!

پس نقل و قول قبليم هم درسته و گزارشگره به روني همون روني ميگه نه وييييييييييي ييين:31:

این جاودانی هم بین دو نیمه بازی الجزایر-اسلونی به جای اینکه بگه الجزایر چند بار گفت الجزیره!!!
الجزيره پايتخت الجزايره؟

masud-000000
13-06-2010, 23:10
الجزيره پايتخت الجزايره؟
آره

اینم تصویری از دراکولا که فردوسی پور می گفت :31:

نادر1368
13-06-2010, 23:18
خیلی برنامه مزخرفی هستش!به نظرم باید فردوسی پور و خیابانی و مزدک برنامه رو بگیرن دستشون هم بخندیم هم بخندیم وگرنه اصلا برنامه جذابیتی نداره کارشناسها اگه کارشناسی بلد بودن که فوتبال ما این نبود حال و روزش!جای شما خالی درسته دوتا بازی رو مجبوریم از این شبکه ببینیم ولی شبا کانال تی ار تی ترکیه رو میخکوبم!خیلی حال میکنیم دیروزم با شکیرا مصاحبه گرفته بودن کیف کردم الانم دارم بازی المان و استرالیا رو ناکلن جانلی با گزارشگری بسیار هیجان اور نمی دونم اسمش چیه!از خیلی وقته میشناسمش ولی دو به دقیقه یادم میره صداش خیلی گیرایی داره اصلا کارشناساش هم علاوه بر تاکتیک که اصول کارشناسان پر فهم ماست!بر سایر جریانات هم احاطه دارند واقعا لذت میبرم اگه استانبولی رو فولین مثل داداشتون پیشنهاد میکنیم برین لذت ببرین!

EhsanEricsson
14-06-2010, 00:05
سوتی فردوسی پور : بازیکن اهل اسپانیاییه استرالیا!

petr-cech
14-06-2010, 00:57
سوتی فردوسی پور : بازیکن اهل اسپانیاییه استرالیا!

احتمالأ منظورش اصلیتش بوده

peyman_nn
14-06-2010, 09:05
غنا صربستان

ضربه ازاد پشت محوطه ولی کمی گوشه بود

گزارشگر گفت : ببینیم با این کرنر چی کار میکنند

راستی این کی بود دیگه ؟

EhsanEricsson
14-06-2010, 10:39
احتمالأ منظورش اصلیتش بوده
آره ولی درستش این میشه : بازیکن اسپانیایی الاصل استرالیا ، یا بازیکن استرالیا که اصلیت اسپانیایی داره
نه بازیکن اهل اسپانیاییه استرالیا :31:

petr-cech
14-06-2010, 17:08
دوستان تو یکی از این برنامه ها جاودانی اسم توپ رو جامبولانی تلفظ کرد که اصلش جابولینی هست

SAMAN-JEEZY
14-06-2010, 17:12
قبل بازی این یارو پیروانی میگفت که برگزاری این مسابقات در آفریقا میتونه یک موتاسیون در آفریقای جنوبی ایجاد کنه!!!(موتاسیون=جهش در ساختار کروموزوم و DNA(

petr-cech
14-06-2010, 17:15
جاودانی اسم توپ رو جامبولانی تلفظ کرد که اصلش جابولینی هست

SI-SA
14-06-2010, 17:49
قبل بازی این یارو پیروانی میگفت که برگزاری این مسابقات در آفریقا میتونه یک موتاسیون در آفریقای جنوبی ایجاد کنه!!!(موتاسیون=جهش در ساختار کروموزوم و DNA(
: )))))))))) =))))))

far2009
14-06-2010, 17:51
داور آوانتاژ می داد این گزارشگر فکر کنم یوسفی می گفت داور اعتقادی به خطا نداره !

EhsanEricsson
14-06-2010, 18:53
گزارشگر بازیه کامرون ژاپن :
اگر بگم کامرونیا حقشون بود گل بخورن شاید به خودشون بیان !

Mohammad Hosseyn
14-06-2010, 19:31
این گزارشگر بازی ژاپن - کامرون هم اخر سوتی شده بود ... من چندتایی رو بعنوان نمونه ذکر میکنن ...

کشور ملقب به آفتاب تابان

تصویر در حال نشان دادن هواداران ژاپن که خوشحالی میکنن ... اما گزارش آقا : خوشحالی بازیکنان ژاپن رو با هم می بینیم ...

به ناگهان موقعیت گرفتند

کله ی دوتا بازیکن ژاپن میخوره به هم ، اقا میگه توپ خورده به صورت بازیکن !!

دروازبان ژاپن اومده بود توپو بگیره : کاواشیما که از بازی بیرون میاد و توپ رو میگیره !!

و بالاخره زنگ موبایل اقا هم بصدا در اومد که تابلو بود 1100 بود :31: ...

errmii
14-06-2010, 19:43
این گزارشگر بازی ژاپن - کامرون هم اخر سوتی شده بود ... من چندتایی رو بعنوان نمونه ذکر میکنن ...

کشور ملقب به آفتاب تابان

تصویر در حال نشان دادن هواداران ژاپن که خوشحالی میکنن ... اما گزارش آقا : خوشحالی بازیکنان ژاپن رو با هم می بینیم ...

به ناگهان موقعیت گرفتند

کله ی دوتا بازیکن ژاپن میخوره به هم ، اقا میگه توپ خورده به صورت بازیکن !!

دروازبان ژاپن اومده بود توپو بگیره : کاواشیما که از بازی بیرون میاد و توپ رو میگیره !!

و بالاخره زنگ موبایل اقا هم بصدا در اومد که تابلو بود 1100 بود :31: ...
آره این زنگ موبایلو شنیدم دیگه آخر سوتی بود

آخرشم موقع خداحافظی خودش فهمیده بود چقدر سوتی داده و گند زده گفت هر چی کم و کاستی از من در این گزارش دیدین به بزرگواری خودتون ببخشید :31:

آرسـام
14-06-2010, 19:44
با این حجم سوتی های که دوستان نوشتند به یه موضوع مهم پی بردم:

قبلا فکر میکردم گزارشگران وسط گزارششون سوتی میدن ، تو نگو وسط سوتیهاشون گزارش میدهند.

far2009
14-06-2010, 19:53
این نکته هم جالبه که تبلیغ برای کم مصرف کردن برق با زیر نویس مخصوص جام جهانی میاد !

errmii
14-06-2010, 19:54
راستی فن بومل اخر پسر خوانده مربی هلنده یا دامادش؟
یوسفی اولش گفت فن بومل پسرخوانده فن مارویک هست و بعد گفت بهتر بگم فن مارویک پدرخواندشه!
مگه فرقی هم می کنه با هم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davy jones
14-06-2010, 20:14
قبل از بازی کامرون با ژاپن، داود مهابادی برگشت گفت که به نظرم کامرون کار سختی پیش رو نداره و خیلی راحت برنده میشه:27:

EhsanEricsson
14-06-2010, 20:17
یه سوژه ی باحال!
همین الان شبکه 5 داشت به صورت خلاصه بازیه آلمان و استرالیا رو پخش میکرد ، گزارشگره (نمیدونم کی بود ) وقتی کاکااو گل چهارم آلمان رو زد گزارشگره گفت : کاکااو با اون رنگ پوست زیبا و کاکاوئیش یه گل کاکائوییه زیبا و خوشمزه و شکلاتی کاکاویی زد!:31::31::31::31: مردم از خنده

Mohammad Hosseyn
14-06-2010, 20:33
یه سوژه ی باحال!
همین الان شبکه 5 داشت به صورت خلاصه بازیه آلمان و استرالیا رو پخش میکرد ، گزارشگره (نمیدونم کی بود ) وقتی کاکااو گل چهارم آلمان رو زد گزارشگره گفت : کاکااو با اون رنگ پوست زیبا و کاکاوئیش یه گل کاکائوییه زیبا و خوشمزه و شکلاتی کاکاویی زد!:31::31::31::31: مردم از خنده
گزارشگر اصلی فردوسی پور بود دیگه ... من آخرای بازی رو ندیدم ...

EhsanEricsson
14-06-2010, 20:43
گزارشگر اصلی فردوسی پور بود دیگه ... من آخرای بازی رو ندیدم ...
آره ولی این تکرار و خلاصش بود از شبکه 5

آرسـام
14-06-2010, 20:47
در جریان بازی هلند با دانمارک، گزارشگره گفتش که آرین روبن عضو تیم هلنده و بدلیل مصدومیت در این بازی حاضر نیست. :34:
در حالی که روبن عضو تیم آلمانه. :31:

vroom
14-06-2010, 20:49
در جریان بازی هلند با دانمارک، گزارشگره گفتش که آرین روبن عضو تیم هلنده و ............

برادر زود ویرایش کن:دی

vahid78
14-06-2010, 20:57
در جریان بازی هلند با دانمارک، گزارشگره گفتش که آرین روبن عضو تیم هلنده و بدلیل مصدومیت در این بازی حاضر نیست. :34:
:16::39::39: مردم از خنده ...
ویرایش هم بکنی فایده نداره چون من نقل قول کردم :21:

vahidgame
14-06-2010, 20:58
یه تاپیک برای سوتی کاربرا هم باید بزنید:31:

آرسـام
14-06-2010, 21:01
:16::39::39: مردم از خنده ...
ویرایش هم بکنی فایده نداره چون من نقل قول کردم :21:
واقعا هم خنده داره. گززارشگرای ما رو باش که لااقل دو صفحه روزنامه نمی خونن ببینن جریان چیه؟ :9:

vahid78
14-06-2010, 21:03
واقعا هم خنده داره. گززارشگرای ما رو باش که لااقل دو صفحه روزنامه نمی خونن ببینن جریان چیه؟ :9:
برو پســــــر :31:
من تورو میشناسم برادر ارسام از اول فهمیدم واسه مسخره بازی این پستو دادی :46:

EhsanEricsson
14-06-2010, 21:04
اون که عضو آنگولاست :31: تازه ویرایشم کنی فایده نداره ، آبرویی که رفت دیگه هرکاریش کنی نقل قول شده
با این حساب مسی هم عضو ژاپنه :31:

errmii
14-06-2010, 21:07
عزیزم اون تیم ملی بایرن مونیخه :31:

آرسـام
14-06-2010, 21:08
برو پســــــر :31:
من تورو میشناسم برادر ارسام از اول فهمیدم واسه مسخره بازی این پستو دادی :46:
بابا دمت گرم دیگه. منو مسخره بازی؟ :41:
مگه ایشون عضو تیم بایرن مونیخ نیستن؟ :19:

vahid78
14-06-2010, 21:14
چرا چرا کریم باقری هم المانیه میدونستی؟ :27:

EhsanEricsson
14-06-2010, 21:51
آخجون پس مسی هم اسپانیاییه :31: مسیه اهل اسپانیاییه آرژانتین :31: ( به نقل از سوتیه فردوسیپور)

XirowN
14-06-2010, 22:30
یه سوژه ی باحال!
حتما Ga*y بوده :31:

MCSE MAN
14-06-2010, 23:23
اين سوتي نيست ولي تو بازي ايتاليا و پاراگوئه سر 2 ضربه آزادي كه ميرزايي گفت شايد اين گل بشه،توپ گل شد!!!!
در صورتي كه سر ضربات ديگه مثلا ميگفت موقعيت خطرناك
حالا بقيه بازيو هم ببينيم،شايد باز اينجوري شد!!!

Amin
14-06-2010, 23:56
اين سوتي نيست ولي تو بازي ايتاليا و پاراگوئه سر 2 ضربه آزادي كه ميرزايي گفت شايد اين گل بشه،توپ گل شد!!!!
در صورتي كه سر ضربات ديگه مثلا ميگفت موقعيت خطرناك
حالا بقيه بازيو هم ببينيم،شايد باز اينجوري شد!!!
این موضوع سر بازیهای لالیگا و لیگ قهرمانان هم صادق بود
این گزارشگرا چون بازی ها رو چند ثانیه زودتر می بینند
زرنگ بازی درمیارن
از ضربه ای که دروازه بان به توپ میزنه میگن که این حرکت خیلی خطرناکه!
تابلوترینشونم همین مزدک میرزاییه

meha
15-06-2010, 00:04
سلام

این مزدک حالش خیلی بده!

توی نیمه دوم بازی ایتالیا و پاراگوئه که ایتالیا 3تای تعویضش رو کرده بود میگفت باید ببینیم سومین تعویض ایتالیا چی خواهد بود:|

میخواست داستان تعریف کنه باحال بود در مورد یکی از بازیکنهای ایتالیا میگفت البته یک برادر دوقلو داره که اصلا توی فوتبال نیست:|خیلی باحال گفت!!!:دی

Dreamland
15-06-2010, 00:05
به نظرتون خیابونی کم داره ؟

pcforlife
15-06-2010, 00:06
این موضوع سر بازیهای لالیگا و لیگ قهرمانان هم صادق بود
این گزارشگرا چون بازی ها رو چند ثانیه زودتر می بینند
زرنگ بازی درمیارن
از ضربه ای که دروازه بان به توپ میزنه میگن که این حرکت خیلی خطرناکه!
تابلوترینشونم همین مزدک میرزاییه
مطمئنی؟!:18:
ولی یه چیزی عادل داره هیچ کدوم از گزارشگر ها ندارند (البته مزدک و خیابانی هم گاهی از این استعداد ها بروز دادند)... اونم اینه که وقتی بازی رو گزارش می کنند، به حرفای گزارشگر انگلیسی گوش می کنند... خوب اون گزارشگره تو استادیومه دیگه! مثلا میبینه فلان بازیکن داره خودش رو گرم می کنه! یهو میگه که فلان بازیکن داره خودش رو گرم میکنه! فردوسی پور هم سه سوت حرفشو رو هوا میزنه و میگه که امکان حضور فلان بازیکن تو زمین خیلی زیاده! بعد یه دقیقه تازه دوربین گرم کردن اون بازیکن رو نشون میده و فردوسی پور سه سوت تبدیل میشه به نوستراداموس!:31:
نمونه بارزش رو قشنگ یادمه! بازی اینتر بود با بارسا. پاندف (فکر کنم) به صورت عجیبی تو ترکیب نبود! وسطای بازی یه آن فردوسی پور سکوت کرد و صدای گزارشکر انگلیسی اومد. اون برداشت گفت که پاندف هنگام گرم کردن مصدوم شده! عادل هم سریع گفت که به نظر میرسه غیبت پاندف به خاطر مصدومیتش در حین گرم کردن بود!:20::31:
یاعلی:11:

hedKandi
15-06-2010, 00:15
به نظر من انقد که خورده هذیون میگه :31:

petr-cech
15-06-2010, 00:16
خوب شد این گزارشگرا رو گذاشتن تا ما یکم بخندیم

انصافا یکی از دوستان راست گفت :"این ها وسط سوتیهاشون گزارش میدن"

Mohammad Hosseyn
15-06-2010, 00:27
مطمئنی؟!:18:
ولی یه چیزی عادل داره هیچ کدوم از گزارشگر ها ندارند (البته مزدک و خیابانی هم گاهی از این استعداد ها بروز دادند)... اونم اینه که وقتی بازی رو گزارش می کنند، به حرفای گزارشگر انگلیسی گوش می کنند... خوب اون گزارشگره تو استادیومه دیگه! مثلا میبینه فلان بازیکن داره خودش رو گرم می کنه! یهو میگه که فلان بازیکن داره خودش رو گرم میکنه! فردوسی پور هم سه سوت حرفشو رو هوا میزنه و میگه که امکان حضور فلان بازیکن تو زمین خیلی زیاده! بعد یه دقیقه تازه دوربین گرم کردن اون بازیکن رو نشون میده و فردوسی پور سه سوت تبدیل میشه به نوستراداموس!:31:
نمونه بارزش رو قشنگ یادمه! بازی اینتر بود با بارسا. پاندف (فکر کنم) به صورت عجیبی تو ترکیب نبود! وسطای بازی یه آن فردوسی پور سکوت کرد و صدای گزارشکر انگلیسی اومد. اون برداشت گفت که پاندف هنگام گرم کردن مصدوم شده! عادل هم سریع گفت که به نظر میرسه غیبت پاندف به خاطر مصدومیتش در حین گرم کردن بود!:20::31:
این بازی های جام جهانی مستقیم و بدون صدای گزارشگر میاد براشون ... مثل اونا نیست از کانال های دیگه میگیرن و صداش روشه .

اما خداییش این بازی رو مزدک خوب گزارش کرد . حدااقل بهتر از بقیه ...

EhsanEricsson
15-06-2010, 00:29
اوا خواهر این حرفا چیه خاک به سرم

من که دیگه کاکائو نمیخورم

EhsanEricsson
15-06-2010, 00:37
من خیلی دوست دارم یه گزارشگر وسط گزارشش وقتی یه تیم گل میزنه گزارشگره داد بزنه بگه گل!!!!!! بعد یه دفه وسطش گلاب به روتون روم به دیوار یه باد گلوی گنده ( آروق :31: ) بزنه کلی بخندم :31: :31:
یه لحظه تصور کنید اون لحظه رو :31:

vahid_vaezinia
15-06-2010, 01:03
من خیلی دوست دارم یه گزارشگر وسط گزارشش وقتی یه تیم گل میزنه گزارشگره داد بزنه بگه گل!!!!!! بعد یه دفه وسطش گلاب به روتون روم به دیوار یه باد گلوی گنده ( آروق :31: ) بزنه کلی بخندم :31: :31:

عجب ! :31:

چه چیزای جالبی دوس داری :31:

XirowN
15-06-2010, 01:35

چقدر خندیدیم ! :31: :18:
دیگه چی دوست داری شما؟ !:31:

JavidKhan
15-06-2010, 02:01
در به داغون ترینشون این جاودانی هست که یه تنه هم داره برنامه رو اجرا میکنه...
من موندم این بشر چرا نمیتونه حتی یه جمله رو درست بگه...
واقعا خجالت میکشم وقتی میپره وسط حرف بزرگانی مثل آقای حاج رضایی که خیلی میدوستمشون...
جاودانی ازونایی بوده که موقع مدرسه مدام تجدیدی می آورده...

فقط فردوسی پور... بقیه همه در حد فندقن جاودانی هم که پوسته فندق!

yuseph
15-06-2010, 02:26
کم که چه عرض کنم.:18:
عقل
شعور
علم فوتبالی
ادراک جمعی
خرد
شخصیت
.
.
.
همیناست:31:
فقط همینارو کم داره.

sar be hava
15-06-2010, 09:14
عليفر كفر آدمو در ميياره با اين متر متر گفتناش

..Parsa..
15-06-2010, 09:26
عليفر كفر آدمو در ميياره با اين متر متر گفتناش

اره
مثلا می خواد نشون بده خیلی اطلاعات داره :27:

alidata2010
15-06-2010, 09:42

دوست داری گزارشگر وسط گزارش بگوزه؟:31:

XirowN
15-06-2010, 10:45
بهترین تاپیک انجمن اینه :دی

aRThaS_08
15-06-2010, 10:51
دیشب یجای بازی داشت هوادارای ایتالیا رو نشون میداد! 2-3تا دختر بودن یکم حجابشون نامناسب بود!

یدفعه صحنه رفت روی صحنه ی گل دروسی : ))

EhsanEricsson
15-06-2010, 10:58
چقدر خندیدیم ! :31: :18:
دیگه چی دوست داری شما؟ !:31:
دیگه اینکه مثلا دوست دارم وسط گزارش صداش خروسی بشه (فردوسی پور گاهی میشه اما نه زیاد )

دوست داری گزارشگر وسط گزارش بگوزه؟:31:
ای بی ادب ، اون که زیاد اتفاق میوفته منو شما نمیفهمیم :27: مخصوصا زمانی که توپ به تیر دروازه میخوره :31:

Maziar_69
15-06-2010, 11:47
دیشب دیدین جاودانی گفت تصاویری که توسط بچه های گروه ورزش تهیه شده رو ببینیم.
حالا تصاویر همونایی بود که تلویزیون آفریقا برای کارشناسی بازی پخش میکنه ها. :دی

تیکه کلام این حاج رضایی هم فی الواقع هست. :دی

Jang Bogo
15-06-2010, 11:58
دیشب وسط بازی ژاپن و کامرون، یهو صدای موبایل گزارشگره بلند شد
نوکیا بود

pcforlife
15-06-2010, 12:06
تیکه کلام این حاج رضایی هم فی الواقع هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ییشتر میگه به واقع!:31:

xanrown
15-06-2010, 12:20
این یارو گزارش گره که سعی می کنه شبیه فردوسی پور گزارش کنه کیه؟
یه جا بر گشته می گه بازیکنه غنا با اجازه تماشاگران می ره که اوت رو پرتاب کنه
مرتیکه مگه رفته خواستگاری که با اجازه تماشاگران؟

farhad200
15-06-2010, 12:22
اون گزارشگر کچله چیه اسمش که به ریبری میگه لیییـــبـــــلی

xanrown
15-06-2010, 12:25
یه لحظه صدا بردار صدای ورزشگاه رو بسته بود راحت بودیم از شره این ووزلا ها
گزارش گر مسخره برگشته می گه من از صدا بردار می خوام صدای ورزشگاه رو بر گردونه:|
مرتیکه

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

یه لحظه تو بازی کامرون دوربین رفت تو تماشاگران
دخترا با لباسای استرچ می پریدن هوا
گزارش گر حول شد می گه: تماشا گران خون گرمه کامرونی که با شور فراوان با ایکه تیمشون یه گل خورده تیمشون رو تشویق می کنن

pcforlife
15-06-2010, 12:28
البته تلفظ اصلش قیبقی هستش.:20:

payamf1
15-06-2010, 12:35
دیروز تو بازیه ایتالیا -پاراگوئه من داشتم شبکه 3 روم میدیدم با شبکه Lider توی تصویر کوچیکه تلویزیون. یه دختره داشت بوس میفرستاد واسه دوربین فیلم بردار هم کلوز کرده بود رووش. آقااا شبکه 3 هم از دستش در رفت یه 1 ثانیهشو نشون داد یه دفه یادشون افتاد 3 4 تا تصویر و عکس دیگه فرستادن رو آنتن واقعا جالب بود !!!!!

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

البته تلفظ اصلش قیبقی هستش.
در واقع در زبان فرانسوی غیبغی میگن.

nafe-bandar
15-06-2010, 12:40

البته تلفظ اصلش قیبقی هستش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در واقع در زبان فرانسوی غیبغی میگن.

آخرش كدوم شد؟؟؟:31:

pcforlife
15-06-2010, 12:42
آخرش كدوم شد؟؟؟:31:
شما فرانک صداش کن!:31::46:

hoomi_gta
15-06-2010, 13:16
یه چیز باحال که مربوط به بازی های قبلی است . یک بازی منچستر بود که علیفرد داشت گزارش می کرد.
فردیناند توپ و لو داد علیفرد با همون سبکش که آدم فکر می کنه داره کشتی گزارش می کنه گفت(تصور کنید با لحن علیفرد بخونین :دی) : فردیناند سوتی میده

d2000
15-06-2010, 13:42
این تحلیل گراشون از برره منو بیشتر میخندونن
دیشب تصاویر تحلیل که از آفریقا میفرستن رو داشتن تحلیل میکردن دوتا از بازی کن های ایتالیا رو نشون میداد که عدم یار گیری مناسب دفاع پاراگوئه منظورش بود که منجر به یه خطر روی دربازشون شد رو نشون میداد
رضایی ورداشت گفت این صحنه نشوندهنده پوشش منطقه و حق انتخاب های هست که بازیکن برای پاس دادن داره!!!!!!!!!!!!
بعد زودی جاودانی رفت و خواست درستش کنه که اونم دیگه خودتون حدس بزنین

نمیدونم احتمالا موقع پخش بازی ها حاج رضایی می خوابه بعدش آخر بازی بیدارش میکنن نتیجه رو بهش میگن بعد میاد بازی رو تحلیل میکنه؟

یاد حرف فردوسی پور توی نود اون برنامه ای که خدادا از کارشناسا انتقاد میکرد افتادم فردوسی پور آخرش گفت بابای شما هم اگر قشنگ حرف بزنه میارنش توی صدا سیما کارشناسی فوتبال کنه کاری ندارن چی بلده یا بلد نیست

EhsanEricsson
15-06-2010, 13:46
من نمیدونم چرا این گزارشگرا هر بازیکن یا مربی از یه کشور میره یه کشور دیگه اینا هم تلفظ اسم اون رو همش تغییر میدن به زبون اون کشور جدید!
مثلا یه روز میگن خوزه مورینیو ، یه روز دیگه میگن ژوزه مورینیو ، یه روز میگن ونگال ، یه روز میگن فنخال! یه روز میگن دل بسکه ، یه روز میگن دل بشکه :31:
این خنگا نمیدونن اسم هر کسی رو با تلفظ همون کشوری که اصلیت یارو هست باید بگن یا فقط به تلفظ انگلیسی و هی تغییر ندن؟یه اسمی تو ذهن آدم جا میوفته بد هی تغییر میدن . شوتن این گزارشگرا

aRThaS_08
15-06-2010, 13:56
آره ! الانم جدیدن به کلیشی و ژابی آلونسو میگن گلیچی و چابی : دی

اصلن دهن ما رو صاف کردن! به راموس هم میگفتن سرخیو! الان میگن سرجیو! خولیو سزار-ژولیو سزار!

hoomi_gta
15-06-2010, 14:02
آقا دیدم بحث خیابانی داغه یاد فینال جام باشگاه های اروپا بین آرسنال و بارسلونا افتادم که خیابانی نمیدونم اول بازی بود وسطش بود خلاصه گفت بازی بین دو تیم بارسنال و آرسلونا! :31:

EhsanEricsson
15-06-2010, 14:16
آره ! الانم جدیدن به کلیشی و ژابی آلونسو میگن گلیچی و چابی : دی

اصلن دهن ما رو صاف کردن! به راموس هم میگفتن سرخیو! الان میگن سرجیو! خولیو سزار-ژولیو سزار!
اه حال آدم بهم میخوره ازین تلفظاشون ، مثل این میمونه که مثلا کریمی بره فرانسه بازیکنه اینا بهش بگن کقیمی ، یا مثلا به نکونام بگن نخونام ، یا مثلا محسن بنگر بره آلمان بهش بگن محسن بنخر بعد بره عربستان بهش بگن بنکر ، خلیلی بره بهش بگن ژلیلی ، به کریم باقری بگن خریم باققی ،به خسرو حیدری بگن ژسرو حیدقی ، به علی دایی بگن علی داغی ، به کوفت بگن زهر مار

آرسـام
15-06-2010, 14:23
تو بازی دیروز ایتالیا و پاراگوئه، این عادل فردوسی پور همش سوتی میداد. در ضمن داشت به نفع پاراگوئه گزارش میکرد. تابلو معلوم بود که ضد ایتالیاست.

_ice_
15-06-2010, 14:23
آقا دیدم بحث خیابانی داغه یاد فینال جام باشگاه های اروپا بین آرسنال و بارسلونا افتادم که خیابانی نمیدونم اول بازی بود وسطش بود خلاصه گفت بازی بین دو تیم بارسنال و آرسلونا! :31:
خیلی باحال بود دمت گرم
کلی خندیدم:31:

vahidgame
15-06-2010, 14:33
این خیابانی موقعی که تیمایی که طرفدارشون نیستیم بازی داره و اون گزارشگری می کنه کلی میشه به سوتی هایی که میده خندید.
ولی وقتی یه تیم که طرفدارش هستیم بازی داشته باشه بعدشم تیم آدم عقبم باشه واقعا با چیزایی که میگه اعصاب آدمو خرد می کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanEricsson
15-06-2010, 14:44
بچه ها توروخدا امروز با دقت بشینید فوتبال ببینید یکم بیشتر سوتی بگیرید بیاید اینجا بگید بیشتر بخندیم

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 14:45
تو بازی دیروز ایتالیا و پاراگوئه، این عادل فردوسی پور همش سوتی میداد. در ضمن داشت به نفع پاراگوئه گزارش میکرد. تابلو معلوم بود که ضد ایتالیاست.

تو که فرق مزدک رو با عادل نمیدونی سوتی هم میگیری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoomi_gta
15-06-2010, 14:50
ته سوتی بودا! بازی ایتالیا و پاراگوئه مزدک گزارشگر بود بعدشم مزدک از اون ایتالیایی های دو آتیشس! :31:

aRThaS_08
15-06-2010, 14:59
جناب استاد ehsan ericsson ! ربطی به کشوری که بازی میکنه نداره! کاملن سلیقه ایه! من از وقتی یادمه به سزار هم خولیو میگفتن هم ژولیو : دی

به کلیشی هم از وقتی یادمه خیابانی میگفت گلیچی!

کلن هرکی هرجور دوست داره تلفظ میکنه : )) که البته غلط هم نیست!

masud-000000
15-06-2010, 15:11
به قول یکی از کاربرا(که اسمش یادم نیست!) باید یه تاپیک هم واسه سوتی های کاربران p30 باز می کردن:31:
نمونه سوتی جناب آرسام....

بازی امشب برزیل با کره جنوبی عیار آسیا رو مشخص خواهد کرد.
فعلا که ژاپن و کره شمالی خوب تونستن پوز کامرون و یونان رو به خاک بمالند.
به امید موفقیت کره جنوبی در بازی امشب.

SI-SA
15-06-2010, 15:24
دیروز تو بازیه ایتالیا -پاراگوئه من داشتم شبکه 3 روم میدیدم با شبکه Lider توی تصویر کوچیکه تلویزیون. یه دختره داشت بوس میفرستاد واسه دوربین فیلم بردار هم کلوز کرده بود رووش. آقااا شبکه 3 هم از دستش در رفت یه 1 ثانیهشو نشون داد یه دفه یادشون افتاد 3 4 تا تصویر و عکس دیگه فرستادن رو آنتن واقعا جالب بود !!!!!

راست میگه ، خوب مشکل اون تصویر چی بود ؟ :دي بوس رو از زیر لباسش در نیاورد واسه دوربین بفرسته که :دي عجبـــا!!

vahidgame
15-06-2010, 15:33
به قول یکی از کاربرا(که اسمش یادم نیست!) باید یه تاپیک هم واسه سوتی های کاربران p30 باز می کردن:31:
نمونه سوتی جناب آرسام....
من بودم:31: واقعا لازمه. یه نفر بود می گفت گرین دروازه بان انگلیس 20 سالشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
15-06-2010, 16:37
کلا یوسفی و خیابانی به سمت چپ و راست اعتقاد ندارند و برای اعلام موقعیت یه بازیکن تو زمین از واژه های این ور، اونور استفاده می کنند!:31:

masud-000000
15-06-2010, 16:40
گزارشگر بازی اسلواکی-نیوزلند در توصيف داور اهل آفريقاي جنوبي گفت:" او به زبان انگليسي مسلط است!!!!! و شغل اصلي او معلمي است كه معلم خوب و مهرباني هم هست!!!!!!":27:
------
احتمال 99% گزارشگر بازی امشب کره - برزیل خیابانیه! چه شود!!!!!!!
گفتم که یه اماده باش داده باشم به دوستان اهل سوتی! :31:

آرسـام
15-06-2010, 17:06
من تا بن دندان مسلح، آماده ام. ای خیابانی مرا دریاب که امشب چه شبی است؟ شب وصال است امشب.

Mohammad Hosseyn
15-06-2010, 17:18
گزارش بازي در توصيف داور اهل آفريقاي جنوبي گفت:" او به زبان انگليسي مسلط است!!!!! و شغل اصلي او معلمي است كه معلم خوب و مهرباني هم هست!!!!!!"
------
من فک کنم یه صفحه a4 کم باشه واسه نوشتن سوتی ها ... تقسیم کار کنیم ... من تا دقیقه 15 رو می نویسم ... هر کسی هم یه قسمتی رو بگیره ... 6 نفر باشیم می تونیم کل سوتی های اقا رو پوشش بدیم !! :31:

یه کار دیگه هم میشه کرد ... اونجاهایی که سوتی نداده رو انتخاب کنیم و ذکر کنیم ، چون بقول یکی از بچه ها اینا لابلای سوتی هاشون گزارش هم میکنن .

errmii
15-06-2010, 17:22
این گزارشگر بازی اسلواکی و نیوزلند چرا بعد از گل اینجوری داد می زد؟انگار دارن ت*ماشو میکشن :31:

آرسـام
15-06-2010, 17:24
چون بقول یکی از بچه ها اینا لابلای سوتی هاشون گزارش هم میکنن .
:thumbsdow

با این حجم سوتی های که دوستان نوشتند به یه موضوع مهم پی بردم:

قبلا فکر میکردم گزارشگران وسط گزارششون سوتی میدن ، تو نگو وسط سوتیهاشون گزارش میدهند.

:31:

vroom
15-06-2010, 17:30
بروبچ آقا جواد تشریف اوردن:دی
بازی پرتغال و ساحل عاج
کاغد قلم فراموش نشه:دی

abas1112003
15-06-2010, 17:33
بهش میگفت
پارک چی چونگ

پارک چی جومونگ :))))))))))))

aRThaS_08
15-06-2010, 17:49
کرنر برای پرتغال! دوباره کرنر شد! بجای اینکه بگه بازیکنان ساحل عاج کرنر دیگر تقدیم حریف کردن! گفت بازیکنان ساحل عاج باید کرنر دیگری رو بزنن : دی

انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و برزیل و پرتغال و آفریقای جنوبی رو ایشون بزرگترین تیمهای حاضر در این جام شمردند : )) (فرانسه و آلمان رو نگفت!)

satttanism
15-06-2010, 17:53
خیابانی: خوب توپ اوت نشده و به بیرون رفته!

خیابانی: معلومه که رونالدو از الفاظ رکیک هم استفاده میکنه : دی

xerxes again
15-06-2010, 17:56
خیابانی: معلومه که رونالدو از الفاظ رکیک هم استفاده میکنه : دی
آره تو اون صحنه که رونالدو کارت گرفت گفت f###k you ، خیابانی هم نشون داد انگلیسی بلده.:31:
قبلش هم انگار داشت آبنباتی چیزی می خورد ملچ مولوچ می کرد.

*M!L4D*
15-06-2010, 18:00
بازیکن ساحل عاج با قدرت بدنی میره جلو خیابانی میگه کاملا از نظر تکنیکی برتره این بازیکن :دی ...

بردیا
15-06-2010, 18:02
اه اه
چقدر الکی تعریف میکنه از پرتغال
شوت کریس رونالدو رو که صدها نمونه بهترش توی جامای مختلف جهانی به گل تبدیل شده رو میگه اگه گل میشد جزو بهترین گلای تاریخ جام جهانیه

اسم همه تیمای پرطرفدار رو گفت الا آلمان:دی
همه میدونن که خیابانی بعد شکست پرتغال جلوی آلمان توی یورو2008 از آلمان بدش میاد

aRThaS_08
15-06-2010, 18:03
موقعیت برای پرتغال و ... (دروازه بان میگیره)

موقعیتی که میتونست نزدیکتر بره : ))

اسم همه تیمای پرطرفدار رو گفت الا آلمان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه میدونن که خیابانی بعد شکست پرتغال جلوی آلمان توی یورو2008 از آلمان بدش میاد
فرانسه هم نگفت : دی البته فرانسه زیاد مهم نیست آلمان خیلی ستمه!

بردیا
15-06-2010, 18:07
توپ وسط زمین بود و معمولی داشتن پاس میدادن بازیکنای پرتغال به هم گفتش الان میره که پرتغال یه موقعیت خطرناک رو شکل بده و بعد دید خیلی زاقارت شده بحث رو عوض کرد:دی

*M!L4D*
15-06-2010, 18:14
خدا این خیابانی رو حفظ کنه ... بدون این جام جهانی حال نمی داد :دی
پائولو کاروالیو هم باحال بود اول بازی گفتش :دی
...
یه دونه دیگه :دي
داشت در مورد دکو حرف میزد یهو دوربین فریرا رو نشون میده میگه بله همین بازیکن (دکو) :دی

Mojtaba N87
15-06-2010, 18:30
می گم بیاید ماهانه یه پولی بدیم به خیابانی که نیاد گزارش کنه! کفر آدم رو در میاره

satttanism
15-06-2010, 18:47
خوب اصطلاح جدید هم خیابانی ساخت:

پاس تو در!!! : دی

*M!L4D*
15-06-2010, 18:48
می گم بیاید ماهانه یه پولی بدیم به خیابانی که نیاد گزارش کنه! کفر آدم رو در میاره

فقط کافیه فکر کنی هیچی حالیش نیست :دي .. بعدش میتونی به حرفاش بخندی ...:دی
...
بیچاره دکو ... از اول بازی هرچی میتونست بهش فحش داد :دي..
...
یکی دیگه :دي :
کریس رونالدو .. خودش .... با به توپ می کنه :دی

satttanism
15-06-2010, 18:55
وای پسر این خیابانی پایه خندس
میگه برزیل کره شمالی 0 بازی 0 امتیاز :o

راستی کسی میدونه این خیابانی با دروگبا چه نسبتی داره؟ : دی

shab_2008
15-06-2010, 18:55
یا حضرتی عباس!!

چرا این خیابانی همچینی هستش!!:31:

خیلی داغونه!! تو بازی ساحل عاج و پرتغال دوباره کلی سوتی در کرد!!:31:

فقط اینو میتونم بگم که من تا حالا فکر میکردم ساحل عاج توی قاره افریقا هست که خدا خیرش بده این اقای خیابانی که مارو از ظلمت نجات داد و اعلام کرد که ساحل عاج در قاره اسیا هست!!!:31:

ولی خوب در کل خیلی خوبه اخه بازیا که هیجان نداره عوضش خیابانی یه حالی بهمون وسط بازیا میده که خوابمون نبره و کلی هم شاد بشیم!

farhad200
15-06-2010, 18:56
بچه ها بازی چند چنده؟ حسش نیست برم tv روشن کنم :::::::::::::دی

*M!L4D*
15-06-2010, 18:59
بچه ها بازی چند چنده؟ حسش نیست برم tv روشن کنم ::::::::::::[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

0 - 0 به نفع خیابانی :دي

farhad200
15-06-2010, 19:13
0 - 0 به نفع خیابانی :دي

نه جدی میگم چند چند شد؟:31:

*M!L4D*
15-06-2010, 19:16
نه جدی میگم چند چند شد؟:31:
منم جدی میگم 0-0 هست ...

pcforlife
15-06-2010, 19:21
و پایان فستیوال سوتی...

Mohammad Hosseyn
15-06-2010, 19:30
قافلگیر شدیما ... امروز خیابانی روی فاز کارشناسی بود ... اینقدر از پرتغال تعریف کرد که داشتم بالا میاوردم ... :2: ... کجای این تیم قویه ...

آقا شیش ماهه هم بدنیا اومده ... تا چهره ی دروگبا رو دید ذوق زده شد و اعلام کرد دروگبا همین الانه الان میاد تو :27:.

far2009
15-06-2010, 19:32
اول بازی که صدای شبکه 1 اومد روی شبکه 3 !!!!!

گلچین سوتی های خیابانی فقط در این بازی : :31: ( دقیق نقل قول کردم )

1- توپ از اختیار بازیکنان ساحل عاج رد میشه !

2- اعلام حرکت غیر مستقیم

3- وقتی تعویض میشه انتظار داره همه به دیدنش بیایند ( دکو را می گفت )

4- بازوبند کاپیتانی رونالدو رفته زیر آستینش در حالی که روی ساعدش اومده بود که آستین نداشت !

5- "یک ضربه می توانه کار را تمام کنه ضربه زده میشه ولی کار تمام نمیشه" :27:

6- و الفاظ رکیک هم جالب بود.

7- طبق معمول یک بازیکن با دو اسم صدا میکنه ( کالو و تیننه ) !

8- اگر شما دیدید دروگبا داره گرم میکنه بدونید به بازی خواهد آمد ( خودش کجا می خواست بره ؟! )

9- توپ به هیچ کس نمیرسه جز دفاع تیم پرتغال ، در صورتی که توپ رفت بیرون !

آقای خیابانی من را ببخش !

آرسـام
15-06-2010, 19:38
راستی کسی میدونه این خیابانی با دروگبا چه نسبتی داره؟ : دی
باجناقشه :31:

EhsanEricsson
15-06-2010, 19:39
و پایان فستیوال سوتی...
وایسید منم بگم ..
تو نیمه ی دوم خیابانی لااقل 12 بار دماغشو پاک کرد صداش تو دماغی شد :31:
راستی بچه ها همونجور که دوستمون گفت یادتون باشه که ساحل عاج در مرکز آسیاست و خط استوا از وسط آسیا میگزره . من چرا احساس آفریقایی بودن میکنم؟! هوا خیلی گرم شده :31: تا الان فکر میکردم ایران تو آسیاست ، نگو ما تو افریقاییم . بچه ها من میرم فیل شکار کنم

vahid78
مردیم از خنده ...
مخصوصا اونجا که گفت الفاظ رکیک :31:

تو محوطه جریمه بود که مدافع ساحل عاجل به زیر توپ زد و توپ اومد وسط زمین اقا جوات: توپو به بیرون میزنه :31:

چندتا دیگه سوتی داد که به علت پیری یادم رفت :دی

errmii
خیابانی گفت رونالدو گفته دروگبا بازیکنیه که می تونه سرنوشت این جام رو عوض کنه البته ما حرف اونو تایید نمی کنیم این فقط اظهار نظریه که کریس رونالدو گفته و کرده

xerxes again
15-06-2010, 19:42
جولیو سزار هم یه جا گفت ریکاردو دروازه بان برزیل.(اونجایی که می گفت از توپ انتقاد کردن)
یه چند جا هم یکی دو دقه حرف نزد احتمالاَ دنبال گوشت تو غذاش بوده(دیگه مطمئن شدم اون ملچ مولوچا رو داشته غذا می خورده ایجاد کرده).:31::38:

آرسـام
15-06-2010, 19:46
خیابانی گفت رونالدو گفته دروگبا بازیکنیه که می تونه سرنوشت این جام رو عوض کنه البته ما حرف اونو تایید نمی کنیم این فقط اظهار نظریه که کریس رونالدو گفته و کرده
در این مورد با دیدیه دروگبا هم نظر هستم.

masud-000000
15-06-2010, 19:53
چرا یهو همه ریختن اینجا ؟؟؟؟ یهو شلوغ شد هااااااا :31:
اگر میبینید اینطور میشود اینها همه از برکات وجود جواد جون است هااااا:31:
خدایا هیچ ملتی رو بی جوات نزااااااار ...آمین!:19:

EhsanEricsson
15-06-2010, 19:59
ماشالا بعد از هر گزارش جواد ، این تاپیک با سرعت 2000 کیلومتر در ثانیه به پستاش اضافه میشه ..

xerxes again
15-06-2010, 20:02
در این مورد با دیدیه دروگبا هم نظر هستم.
در چه مورد با دروگبا هم نظر هستی؟
اونو که رونالدو گفته.:21:

RONN!E
15-06-2010, 20:14
آقــا این داستان افسانه ای که خیابانی در مورد توپ جام جهانی نقل کرد راسته ؟!
" گفته میشه اگر به توپ 5 بار با یک حالت ضربه زده بشه ، هر کدوم از 5 شوت به یه سمت میره " :31:

xerxes again
15-06-2010, 20:17
" گفته میشه اگر به توپ 5 بار با یک شدت ضربه زده بشه ، هر کدوم از 5 شوت به یه سمت میره " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنوز امتحان نکردم.:31:

EhsanEricsson
15-06-2010, 20:17
" گفته میشه اگر به توپ 5 بار با یک شدت ضربه زده بشه ، هر شوت به یه سمت میره " :31:
آره ، ، یه بار میره چپ ، یه بار میره راست ، یه بار میره جلو ، یه بار میره عقب، یه بارم عمودی میره هوا

pcforlife
15-06-2010, 20:19
5- "یک ضربه می توانه کار را تمام کنه ضربه زده میشه ولی کار تمام نمیشه" :27:
:31:چقدر سره این جمله خندیدم!:27:
فقط خیابانیه که یه حرفی رو میزنه، به ثانیه نمیکشه که حرفشو پس میگیره!:31:

mmiladd
15-06-2010, 20:19
دقت کردین هر وقت خیابانی گزارش می کنه.. اینجا گرم تر میشه..!!

xerxes again
15-06-2010, 20:21
" گفته میشه اگر به توپ 5 بار با یک شدت ضربه زده بشه ، هر شوت به یه سمت میره " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره ، ، یه بار میره چپ ، یه بار میره راست ، یه بار میره جلو ، یه بار میره عقب، یه بارم عمودی میره هوا
احتمالاَ یه بارم سر جاش وایمیسه اگه 6 تاش کنن.:31:
همین طوری تکرار میشه دیگه یعنی اگه بخوای دوبا بزنی چپ با ید 5-6 دفعه بگذره.:31:

آرسـام
15-06-2010, 20:23
" گفته میشه اگر به توپ 5 بار با یک حالت ضربه زده بشه ، هر کدوم از 5 شوت به یه سمت میره " :31:
کلا توپهای جدید هوشمند هستند و به صورت هوشمندانه ای مسیر حرکت رو تعیین می کنند. این یعنی پیشرفت فوتبال.
یعنی هیچ یک از بازیکنان نمی تونن مسیر توپ رو تشخیص بدن. مثلا شما به پنالتی که غنا به صربستان زد دقت کنید. دروازه بان بلافاصله فریب خورد و توپ در جهت عکس حرکت وی وارد دروازه شد.
در آینده از این توپها بیشتر خواهید شنید.

EhsanEricsson
15-06-2010, 20:30
دقت کردین هر وقت خیابانی گزارش می کنه.. اینجا گرم تر میشه..!!
آره دارم میسوزم ، مخصوصا که خظ استوا الان از تو مانیتور من رد شده

ghermezeteh
15-06-2010, 20:31

یعنی Ga*y ها از پوست کاکائویی خوششون میاد؟

EhsanEricsson
15-06-2010, 20:31
کلا توپهای جدید هوشمند هستند و به صورت هوشمندانه ای مسیر حرکت رو تعیین می کنند. این یعنی پیشرفت فوتبال.
یعنی هیچ یک از بازیکنان نمی تونن مسیر توپ رو تشخیص بدن. مثلا شما به پنالتی که غنا به صربستان زد دقت کنید. دروازه بان بلافاصله فریب خورد و توپ در جهت عکس حرکت وی وارد دروازه شد.
در آینده از این توپها بیشتر خواهید شنید.
یه جمله از مادر عروس :31:

mmiladd
15-06-2010, 20:41
حالا خوبه بازی های ساعت 11 رو به خیابانی نمیدن وگرنه از اُون خمیازه های معروفشو می کرد..!

EhsanEricsson
15-06-2010, 20:43
حالا خوبه بازی های ساعت 11 رو به خیابانی نمیدن وگرنه از اُون خمیازه های معروفشو می کرد..!
خمیازه رو می کشن ..:31:

mohsen_gh1991
15-06-2010, 21:23
این خیابانی امروز محو بدن این بازیکنای ساحل عاج شده بود.هی میگفت چه بدنایی دارن اینا.عجب قدرت بدنی بالایی.:31:

MORINIO
15-06-2010, 21:28
خیابانی که واقعآ داشت وسط سوتیهاش گزارش میکرد ...

کاروالیو و فریرا رو که 20 بار با هم اشتباه گرفت سیمائو و دکو رو هم همینطور!

اینقدر سوتیاش زیاد بود همش یادم رفت!

XirowN
15-06-2010, 22:31
فردوسی پور >>> کف دست ! :دی

rosenegarin13
15-06-2010, 23:30
خیابانی: پرتغال مثل یک پلنگ مهار نشدنی حمله میکنه :27:(من مُرده ی اون تشبیهاتشم:27: )

mohsen_gh1991
15-06-2010, 23:34
الانم فردوسی پور گیر داده بود به لباس دونگا.خداییش خیلی ضایع بود.مثل پالتوهای زنانه بود.:31:

nitro
15-06-2010, 23:50
فردوسی پور (برزیل - کره): تنها مورد شباهت این دو بازیکن اینه که مادر هر دوشون رو توی برزیل ربودن با این تفاوت که مادر یکیشون زودی آزاد شد اما دزدا پول هنگفتی به جیب زدن :19:

آخه اینا چیه میگی ؟؟؟؟ :31:

*Batman*
15-06-2010, 23:53
دونگا اگه کره رو مثل کف دستش بشناسه نتیجه مساوی میگیره.

*M!L4D*
15-06-2010, 23:55
انقدر این عادل به مایکون گفت دنی آلوز که دونگا آلوزو آورد تو بازی :دی

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 23:59
کف دست خیلی باحال بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanEricsson
16-06-2010, 00:01
سوتی فردوسی پور موقع خداحافظی :

به اتفاق تمامی همکارانم شما رو به خدای بزرگ می سپارم ، دوستانم در استودیو در خدمت شما خواهند بود! :31:

aRThaS_08
16-06-2010, 00:10
4بار به مایکون گفت دنی آلوز : دی حرصمو دراورد! انقد از آلوز بدم میاد : دی

این یارو کارشناسه هم به مایکون میگفت میکان : دی (meykon!)

aRThaS_08
16-06-2010, 00:10

றД ĵ ĭ Đ
16-06-2010, 00:42
اه اه حالم از جاودانی بهم میخوره . همینطور میخواست خودشو غمگین نشون بده به خاطر شهادت . مرتیکه **** ال

farhad200
16-06-2010, 01:02
دنیا و عادل دمش گرم حال میکنم با گزارشاش ولی نمیدونم چرا طرفداره 2 اتیشه کره شد بد مدل هم گیر داده بود به گل مایکون :31:

farhad200
16-06-2010, 01:02
دنیا و عادل دمش گرم حال میکنم با گزارشاش ولی نمیدونم چرا طرفداره 2 اتیشه کره شد بد مدل هم گیر داده بود به گل مایکون :31:

Mr Andersson
16-06-2010, 02:42
آقا این تاپیک رو بمب گوگلیش کنیم این جوات بخونه اینارو!!! طرف دست بکش نیست با اعتماد بنفس کاذب همینطور داره ادامه میده.. یارو خیلی شوته بابا.. اعصاب آدمو داغون میکنه من که فقط یکم از تلویزیون دیدم گزارش آذربایجانی رو ترجیح دادم:

شوته قوته چوخ معرکه بیرده:31: منتها موقع گل زیاد احساساتی نمیشن..

petr-cech
16-06-2010, 02:45
خوب اصطلاح جدید هم خیابانی ساخت:

پاس تو در!!! : دی

حالا پاس تو در وجود داره یعنی پاس از میان دو بازیکن

ببخشید ها اصلا قصد جسارت نداشتم فقط قصدم روشن شدن افکار عمومی بود

hoomi_gta
16-06-2010, 08:23
ایول این تاپیک خیلی روحیه آدم و شاد می کنه یکی این یکی هم تاپیک کره شمالی! چقدر خندیدم!

اما سوتی های عادل. وسط بازی داشت به مردم کار یاد میداد! تبلیغ آدم ربایی میکرد! میگفت مامان روبینیو را دزدیدن بعد 60 روز آزاد کردن کلی هم پول به جیب زدن!!! :31:
چند تا حرفای جالبش که البته سوتی نبود ولی خیلی خنده دار بود. یکی لقب دونگا بود میگفت بچه که بوده قدش کوتاه بوده لقب یکی از هفت کوتوله ها روش گذاشتن. آمار دخترش و هم داشت! میگفت کجا درس می خونه و چی میخونه !

fandak
16-06-2010, 09:46
فردوسی پور دیشب بدجور سوتی داد . نیمه اول دنی آلوز روی نیمکت بود . ولی توی بازی گفت دنی آلوز پاس می ده به مایکون

aRThaS_08
16-06-2010, 09:50
نه دوست عزیز! به مایکون میگفت دنی آلوز! میگفت دنی آلوز پاس میده به فابیانو.

golmohammadi
16-06-2010, 10:47

آی خندیدم به این
نمیدونم Maicon چطوری Meikan تلفظ میشه :27:
کسی هم سوتیشو بهش نمیگفت چند بار میکان گفت
دیشب فکر کنم فردوسی پور آخر بازی گل مایکن را اشتباهی گفت
منظور اول دوم بودنشو
خلاصه این گزارشها شبیه جک هستند
خدا خیرشون بده بسی میخندوند مارو

EhsanEricsson
16-06-2010, 10:56
اما سوتی های عادل. وسط بازی داشت به مردم کار یاد میداد! تبلیغ آدم ربایی میکرد! میگفت مامان روبینیو را دزدیدن بعد 60 روز آزاد کردن کلی هم پول به جیب زدن!!! :31:
!
آره واقعا قبول دارم ، احساس میکنم حرفش واسه خیلیها اون لحظه وسوسه ایجاد کرد ، چون اینطور به نظر رسید که میشه آدم ربایی کرد و گیر نیوفتاد و کلی هم پول به جیب زد

hoomi_gta
16-06-2010, 11:16
خیلی زشت بود حرفش! مخصوصا اون جمله آخر. نمیگه بازی برزیل چندین میلیون نفر دارن میبینن با این حرفش داره تحریک می کنه؟ نمیگه کلی فقیر و بی پول هست که با این حرفای عادل تحریک میشه آدم دزدی کنه؟

Honradez
16-06-2010, 11:26
رضا جاوداني هم ديشب يه تيکه گفت "اگه محبت کنيم اين قسمتو پخش کنيم"

masud-000000
16-06-2010, 11:46
واقعا واسه جاودانی متاسفم...بد جوری داره ملت رو تحریک میکنه اس ام اس بزنن...دیشب میگفت :"میبینیم که امشب هم رکورد بازی آلمان و استرالیا شکسته نشده...معلوم میشه طرفداران آلمان خیلی بیشتر.از بقیه تیم هان...فردا منتظریم ببینیم اسپانیای ها چقدر اس ام اس میزنن....اسپانیایی های عزیز بجنبید و اس ام اس بزنید":13:

بابا بریم ایمیل بزنیم این رو عوضش کنن بد جوری رو مخ ویبره میره....
آخه چرا
جام جهانی جاودانی
یورو جاودانی
لالیگا جاودانی
لیگ قهرمانان جاودانی...
بابا به خدا ما به علیفرد هم راضی هستیم...لااقل یه تنوعی بدین خب...:19:

Mohammad Hosseyn
16-06-2010, 12:11
واقعا واسه جاودانی متاسفم...بد جوری داره ملت رو تحریک میکنه اس ام اس بزنن...دیشب میگفت :"میبینیم که امشب هم رکورد بازی آلمان و استرالیا شکسته نشده...معلوم میشه طرفداران آلمان خیلی بیشتر.از بقیه تیم هان...فردا منتظریم ببینیم اسپانیای ها چقدر اس ام اس میزنن....اسپانیایی های عزیز بجنبید و اس ام اس بزنید":13:

آخه چرا
جام جهانی جاودانی
یورو جاودانی
لالیگا جاودانی
لیگ قهرمانان جاودانی...
من که سر بحث توپ و ووورلا خیلی اعصابم خراب شد ... این جاودانی اصلا بحث منطقی بلد نیست ... یارو میگه این توپ هزار جور مهندسی روش شده ، این آقا دامن میزنه به تبلیغات شرکت های رقیب آدیداس . همه میدونن این جور ایرادها همیشه گرفته میشه . یورو فک کنم بدتر بود .

اونجایی که آقای نصیرزاده بهش متلک گفت خوشم اومد . نصیرزاده میگفت تو جام ، همه چیز از مدتها پیش هماهنگ شده و چیز اضافی وارد ورزشگاه نمیشه . جاویدانی پرسید حتی با خواهش و تمنا هم نمیزارم کسی یا چیزی وارد کنیم ... اونم جواب میده اگه به شما باشه شاید بشه ... ولی اونجا از این خبرا نیست .

pcforlife
16-06-2010, 12:27

آخه چرا
جام جهانی جاودانی
یورو جاودانی
لالیگا جاودانی
لیگ قهرمانان جاودانی...
یعنی این پستت رو باید با آب طلا بنویسن! به نظر من جاودانی تو این دو سه سال اخیر، اجراش فقط به درد دایره طلایی و مردان آهنین میخوره! به خصوص تو این یک سال اخیر که نظرات به اصطلاح کارشناسانش فقط آدمو عصبی می کرد. کلا تا جام جهانی 2006 قابل تحمل بود... اما بعد از اون روز به روز غیر قابل تحمل تر میشه! دیگه شاهکار میشه برنامه ای که جاودانی مجریش باشه و خیابانی گزارشگرش!!! (باز این دومیه رو میشه تحمل کرد و حتی حرفایی که میزنه، به آدم نشاط میده!:31:)
دیروز اتفاقی یه ویدئو تو آرشیو کامپیوترم پیدا کردم که مربوط به گروه بندی ایران تو جام جهانی 2006 بود. یعنی خدایی فرق حرفه ای بودن نظر یه آدمی مثل عادل رو و یه نفر مثل جاودانی رو اینجا قشنگ میشه حس کرد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
علیفر پیشکش! من به سیانکی و احمدی و حتی مجری به خانه بر می گردیم هم راضیم!:27: