PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا نتیجه بازی آفریقای جنوبی و مکزیک عادلانه بود؟

alirezak4
11-06-2010, 19:53
بازی رو دیدید؟
به نظر من که باید آفریقای جنوبی میبرد.شما هم نظرتون رو تو نظر سنجی بزارید دلیلش رو هم بگید.
دلیل من از دست دادن سه موقعیت صد در صد گل توسط آفریقای جنوبی تو نیمه دوم بود

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

این گزینه دوم برد تیم مکزیک هستش:31:

♠ ♥ ♦ ♣
11-06-2010, 19:54
عادلانه که نمیشه گفت نبود . چون تقصیر خود خود افریقا بود که گل نکرد . پس به عدالت مربوط نیس :)

Rjoun
11-06-2010, 19:55
آره اما مکزیک می تونست برنده باشه

MORINIO
11-06-2010, 19:55
نیمه دوم مکزیک افتضاح بود

حیف شد باید افریقا میبرد!

alirezak4
11-06-2010, 19:56
نیمه دوم مکزیک افتضاح بود

حیف شد باید افریقا میبرد!
آره خدایی حیف شد نیمه دوم خیلی خوب بازی کردن

petter jackson
11-06-2010, 19:58
فکر کنم باید افریقای جنوبی میبرد.موقعیت گل زیاد از دست دادن مکزیک هم بد نبود

Rastin.
11-06-2010, 20:01
تیمای آفریقایی همیشه تو حفظ نتیجه مشکل داشتن...

موقعیتم زیاد خراب میکنن!

danialgto
11-06-2010, 20:03
نه درسته که افریفا توی نیمه دوم بهتر بود
وای بازی نیمه اول مکزیکو نمیشه نادیده گرفت:10:

mortezaon
11-06-2010, 20:07
حقشون بود همين نتيجه خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

xerxes again
عادلانه بود دیگه.
اون شوت دوس سانتوس هم موقعیت خوبی بود.
کلاَ هر کی تو بارسا بازی کرده و میکنه یه چیز دیگس.:31:

sasan816
آفریقا باید این بازی رو میبرد مکزیک شانس اورد مساوی کرد
دربازه بان افریقا هم خیلی عالی کارکرد

sinath
11-06-2010, 20:08
مساوی عادلانه بود

alirezak4
11-06-2010, 20:09
آفریقا باید این بازی رو میبرد مکزیک شانس اورد مساوی کرد
دربازه بان افریقا هم خیلی عالی کارکرد
آره خداییش باید میبرد.
عجب شروع مجددی داشت این دروازبان آفریقای جنوبی دقیقه نود یه پاس گل داد مهاجم گیج نتونست گلش کنه

mmiladd
11-06-2010, 20:10
دوستان می خواین برای همه بازی ها تاپیک بزنن که حقشون بود فلان تیم.......

alirezak4
11-06-2010, 20:12

به نظرم ارزشش رو داره که برای بزرگترین رویداد فوتبال و حتی ورزشی یه تاپیک برای هر بازی زد.
تازه این انجمن که موقت هستش چند وقت دیگه هم پاک میشه:46:

MORINIO
11-06-2010, 20:12

دادا(!) این بازی افتتاحیه یه بازی خاص محسوب میشه ... مطمئن باش واسه بازی کره-یونان همچین تاپیکی زده نمیشه!

aRThaS_08
11-06-2010, 20:14
ساوی عادلانه بود : دی چون من تو نظرسنجی به مساوی رای داده بودم : دی

DJ POLESTAR
11-06-2010, 20:14
همگی سلام:10:

بنظر من مساوی عادلانه ترین و منطقی ترین نتیجه ای بود که باید میبود!
چون هر دو تیم پا به پای هم جلو میرفتن....
و واقعا اصلا نمیشد گفت یکی برتری بسبت به دیگری داشت...
از اول هم حدسم همین بود.

Rude Boy
11-06-2010, 20:18
این نتیجه از سرشون هم زیاده .
مکزیک نیمه اول کامل دستش بود ولی نیمه دوم قدرت بدنیشون تحلیل رفت .
من که دوست داشتم مکزیک ببره .

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

خوب پس چیکار کنیم ؟
قراره بازی را بررسی کنیم دیگه .

good_messi
11-06-2010, 20:25
حق آفریقا بود که ببره
نیمه اول بازی دست مکزیک بود و موقعیت گل هم داشت ولی انصافا موقعیت های آفریقا در نیمه ی دوم خطرناک تر بود

Alireza.M67
11-06-2010, 20:34
واقعا مکزیک شانس اورد .
عجب دروازه بان ضایعی داشتن .
با این دروازه بان اگه از گروه بیان بالا باید جشن بگیرن .
پیروزی کاملا حق آفریقایی ها بود .

senaps
11-06-2010, 20:43
دروازه بان مکزیک من دقیقه ی 10 فهمیدم چیزی بارش نیست! ولی به نظرممساوی خیلی نتیجه ی خوب و عادلانه ای بود!!!! گل ها رو هم ندیدم! تقریبا کل نیمه ی دوم رو هم ندیدم چون مدام بین شبکه ها و سایتها برای جواب دادن به رفقا توی پیغام خصوصی واسه حل مشکل دیدنشون گیر بودم! ولی نیمه ی اول رو بیخیال دیدن به نظرم مکزیک بهتر بازی میکرد!!!!!(نیمه ی اول رو من کامل دیدم!)
به نظرم اگر مکزیک صفر هم بوده باشه بازیش،مساوی بهترین نتیجه بوده! هرچند تیم برحق فوتبال،تیمیه که گل میزنه ولو 85 دقیقه دفاع کنه و تو 5 دقیقه گل بزنه و ببره!

alirezak4
11-06-2010, 20:50
دروازه بان مکزیک من دقیقه ی 10 فهمیدم چیزی بارش نیست! ولی به نظرممساوی خیلی نتیجه ی خوب و عادلانه ای بود!!!! گل ها رو هم ندیدم! تقریبا کل نیمه ی دوم رو هم ندیدم چون مدام بین شبکه ها و سایتها برای جواب دادن به رفقا توی پیغام خصوصی واسه حل مشکل دیدنشون گیر بودم! ولی نیمه ی اول رو بیخیال دیدن به نظرم مکزیک بهتر بازی میکرد!!!!!(نیمه ی اول رو من کامل دیدم!)
به نظرم اگر مکزیک صفر هم بوده باشه بازیش،مساوی بهترین نتیجه بوده! هرچند تیم برحق فوتبال،تیمیه که گل میزنه ولو 85 دقیقه دفاع کنه و تو 5 دقیقه گل بزنه و ببره!

حرف شما متین اما واقعا آفریقای جنوبی نیمه دوم طوفانی بازی کرد
دو تا زدن به تیرک و یه تک به تک 100 در صد گل رو از دست دادن

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 21:01
به نظر من آفریقا خیلی خوب بازی کرد ... گرچه این کارشناسای بی سواد صدا سیما (بجز بعضی هاشون) اصلا درست این تیم رو نشناخته بودن . به نظر من نبود مهاجم مشهورشون اصلا خدشه ای وارد نکرد . بر عکس مکزیک با مهره های بیشتر خیلی ضعیف بازی کرد . حداقل در نیمه دوم .
اونجای حرف پیروانی خنده دار بود که میگفت اگه بخوان گلی بزنن از روی ضربه آزاده .(خدا به استیل آزین رحم کنه دی:).حالا بعد بازی داره ماست مالی میکنه حرفاشو . در حالی که یک ضربه آزاد برای افریقا دیدیم و دو کرنر فک کنم . ولی بازی با نفوذ بسیار خوبی داشت . به نظر من آفریقا از این گروه صعود میکنه و من به این تیم امیدوارم .

موفق باشید .

alirezak4
11-06-2010, 21:14
آره نظر من هم همینه که آفریقا صعود میکنه

AiryAnA
12-06-2010, 09:48
به نظر من هم بازی آفریقا به نسبت بازیکناش خیلی خوب بازی کرد و حقش 2 گل بود نه یکی.

Alamate Soal
12-06-2010, 09:55
به نظر من آفريقاي جنوبي بايد برنده ميشد باتوجه به اين شيپورهايي كه داشت بايد برنده ميشد :31:

---------- Post added at 10:55 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

به نظر من آفریقا خیلی خوب بازی کرد ... گرچه این کارشناسای بی سواد صدا سیما (بجز بعضی هاشون) اصلا درست این تیم رو نشناخته بودن . به نظر من نبود مهاجم مشهورشون اصلا خدشه ای وارد نکرد . بر عکس مکزیک با مهره های بیشتر خیلی ضعیف بازی کرد . حداقل در نیمه دوم .
اونجای حرف پیروانی خنده دار بود که میگفت اگه بخوان گلی بزنن از روی ضربه آزاده .(خدا به استیل آزین رحم کنه دی:).حالا بعد بازی داره ماست مالی میکنه حرفاشو . در حالی که یک ضربه آزاد برای افریقا دیدیم و دو کرنر فک کنم . ولی بازی با نفوذ بسیار خوبی داشت . به نظر من آفریقا از این گروه صعود میکنه و من به این تیم امیدوارم .

موفق باشید .

منم با حرفت موافقم . تا حالا هيچوقت يادم نمياد كه تحليل هاي پيرواني درست از آب دراومده باشه ؛ داداشش اميرحسين خيلي بهتر از خودشه :46:

ميگفت آفريقاي جنوبي فقط رو ضربات آزاد ميتونه گل بزنه :18: اونها كلي موقعيت گل در جريان بازي به دست آوردن :27:

Lockheed
12-06-2010, 10:09
آره واسه افتتاحیه بدک نبود

rairhahs
12-06-2010, 10:14
آفریقا باید میبرد
خیلی قشنگ از دفاع توپ رو رد میکردن
حیف شد :13:

SI-SA
12-06-2010, 10:15
نیمه اول دست مکزیک بود و نیمه دوم دست آفریقا ... ولی در کل افریقا تو دفاع یه خرده ضعیف بود، ولی تو حمله خیلی عالی بود آفریقا ، فضا های خالی و مناسب رو سریع پیدا می کردن.
من به آفریقا امیدوار شدم، دروازه بانشون هم خوب بود.

rairhahs
12-06-2010, 10:17

موفق باشید .

:31: کاملا موافقم
بابا اینا میشینن دور هم حرف میزنن و بقیشون تایید میکنن :31:

Azot
12-06-2010, 11:05
مساوی عادلانه بود ، آفریقای جنوبی فقط تو ضدحمله ها موفق بود ، نیمه ی دوم هم مکزیک خراب کرد ...
به نظر من مساوی عادلانه بود ...

Mohammad Hosseyn
12-06-2010, 11:42
به نظر من آفريقاي جنوبي بايد برنده ميشد باتوجه به اين شيپورهايي كه داشت بايد برنده ميشد :31:

---------- Post added at 10:55 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

منم با حرفت موافقم . تا حالا هيچوقت يادم نمياد كه تحليل هاي پيرواني درست از آب دراومده باشه ؛ داداشش اميرحسين خيلي بهتر از خودشه :46:

ميگفت آفريقاي جنوبي فقط رو ضربات آزاد ميتونه گل بزنه :18: اونها كلي موقعيت گل در جريان بازي به دست آوردن :27:

:31: کاملا موافقم
بابا اینا میشینن دور هم حرف میزنن و بقیشون تایید میکنن :31:
البته بعضی هاشون رو من به شخصه قبول دارم ... مثلا آقای صدر که فوتبال رو بصورت خاصی می بینه و بررسی میکنه و یا همین کارشناس بازی فرانسه اروگوئه که اطلاعات خوبی به بیننده میده ... ولی اون پیروانی و چندتای دیگه فقط دری وری میگن ...

ali.sholug
12-06-2010, 12:00
دوستان فکر میکنید هر تیمی نیمه دوم بدتر بازی کرد مستحق باخت هست؟

درسته مکزیک نیمه دوم خیلی بد بازی کرد ولی آفریقای جنوبی خوب بازی نکرد در نیمه دوم بهتر از مکزیک بود اگر مکزیک مثل نمیه اول بازی میکرد مکزیک بدون تردید مستحق برد بود ولی در کل یک نیمه مال مکزیک بود یکی مال اقریقای جنوبی و تساوی عادلانه بود

اگر یکمی دقیقتر بشیم و همینجوری نظر ندیم یکسری به سایت فیفا بزنیم

شوت به دروازه 14 مکزیک -9 آفریقای جنوبی

کرنر 5 مکزیک - 4 آفریقای جنوبی

درصد در اختیار داشتن توپ 58 مکزیک - 42 آفریقای جنوبی

با این حساب چطوری بعضی از دوستان میگن حق آفریقای جنوبی بود؟؟؟؟

MCSE MAN
12-06-2010, 12:08
مساوي عادلانه بود
قبول دارم تو نيمه دوم آفريقا خيلي موقعيت داشت ولي نيمه اول بازي همش دست مكزيك بود.اگه موقعيتاشون رو گل ميكردن اصلا به نيمه دوم نميكشيد!!!!

rairhahs
12-06-2010, 12:33
البته بعضی هاشون رو من به شخصه قبول دارم ... مثلا آقای صدر که فوتبال رو بصورت خاصی می بینه و بررسی میکنه و یا همین کارشناس بازی فرانسه اروگوئه که اطلاعات خوبی به بیننده میده ... ولی اون پیروانی و چندتای دیگه فقط دری وری میگن ...

آره صدر که واقعا کارش درسته، محصص (نمیدونم املاشو درست نوشتم یا نه ) و حاج رضایی هم کارشون درسته

maz18
12-06-2010, 19:45
به نظر من موقعیت های خطرناک مکزیک بیشتر بود و بهتر از آفریقا بازی کرد ولی این خصوصیت فوتباله که نمیشه گفت هر تیمی بهتر بازی کرد حتما می بره ولی ایران از هر دوشون بهتر بازی میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:!!1