PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زود باشین بیاین به لیدر ایمیل بزنیم!!!

senaps
11-06-2010, 16:59
اقا،چند نفرتو ناز لیدر بازی رو دیدن؟
به نظرتون اگه بهشون ایمیل بدیم که بگیم اقا جون مادرتون کانال دوم صداتونو که روش یه موزیک بی ربط پخش میکنین ور رو به صدای اصلی مسابقات(فقط برای مسابقات) باز بذارن چی؟!
به ظنرتون کار میده؟ اگر چندصد نفرمو نبا چندین ایمیل بهشون ایمیل بدیم و عاجزانه درخواست بدیم،شاید دلشون به رحم بیاد و کانال دومی صدا رو بدون دوبله باز بذارن تا بتونیم با صدای اصلی بازی رو ببنیم؟
به نظرتون این کارو میکنن؟
اگه نظرتون موافقه تا یه نامه جور کینم و بعدش به ترکی و انگلیسی ترجمه کنیم و بعدش هم براشون بفرستیم ها؟ نظرتون چیه؟

3نتیجه بیتشر نداره:
1- بهترین حالت، کاری که خواستیم رو انجام بدن!
2-هیچ واکنشی نشون ندن!
3-بدترین حالت: کد دسترسی به شبکه رو هم تغییر بدن و از همنی تصویر خوب و صدای بد هم بیوفتیم!!!!
در نظر سنجی شرکت کنین لطفا!

alizali
11-06-2010, 17:04
من میگم اییمل رو بدیم
کد رو تغییر بدن بالاخره دوباره -- میشن

swamp
11-06-2010, 17:07
اگه ایران بود که مطمئینا جواب نمیداد چون برای بیننده ارزش قائل نیستن ولی اونا رو نمیدونم شاید اثر بدن شاید هم ندن...
به هر حال ایمیل میزنیم شاید فرجی شد

masud-000000
11-06-2010, 17:12
آقا به نظر من هم بیایید از خیر صداش بگذرید که اگه این یه کانال هم بپره دیگه پیدا کردن یه کانال درست و حسابی تقریبا محال میشه...

(یه نکته دیگه ای هم که هست اینه که این شبکه واسه ی خود مردم آذبایجان هم پخش میشه ...دقیقا مثل شبکه 3...مثل این میمونه که یکی بیاد به شبکه 3 ایمیل بزنه که آقا بازی ها رو با زبان انگلیسی رو کانال دوم صداتون پخش کنید..درحالیکه اون کانال دوم هم کانال رادیویی هستش و هستن کسایی که از اون کانال صدا هم استفاده می کنن)

خلاصه از ما گفتن بود.:11:

A.M.D.D.E.V.I.L
11-06-2010, 17:12
به نظر من یا درست میکنن یا واکنش نمیدن ولی خراب نمیکنن

senaps
11-06-2010, 17:16
نه نه کانال دوم صدا جدا نیست!!!! بعضی از شبکه ها با چند صدا پخش میشن !!!
مثلا یورونیوز،چندین صدا داره که من انگلیسی رو انتخاب کردم و خبرها رو انگلیسی میخونه! کانال و فرکانس همونه ولی با زدن دگمه ی ابی کنترل(استار ست) میتونید زبان رو انتخاب کنید!
روی اون کانال دوم صدا(همون یه کانال لیدر که دو تا صدا داره....) داره یه موزیک چرند 24 ساعته پخش میکنه من چندین بار تست کردم در طول هفته ی گذشته!

joe_satriani
11-06-2010, 17:20
ليدر چيست و كيست؟ :31:

masud-000000
11-06-2010, 17:20
نه نه کانال دوم صدا جدا نیست!!!! بعضی از شبکه ها با چند صدا پخش میشن !!!
مثلا یورونیوز،چندین صدا داره که من انگلیسی رو انتخاب کردم و خبرها رو انگلیسی میخونه! کانال و فرکانس همونه ولی با زدن دگمه ی ابی کنترل(استار ست) میتونید زبان رو انتخاب کنید!
روی اون کانال دوم صدا(همون یه کانال لیدر که دو تا صدا داره....) داره یه موزیک چرند 24 ساعته پخش میکنه من چندین بار تست کردم در طول هفته ی گذشته!
منم منظورم همون Multi language روی خود کاناله...
اون موزیک 24 ساعته هم که میگید مربوط به رادیو میشه(مثل رادیویی که روی شبکه 3هست) ...

senaps
11-06-2010, 17:23
جدی؟ اگه اینجوریه که دیگه هیچی!

جاسم کدخدایی بنت
11-06-2010, 17:39
ليدر چيست و كيست؟ :31:

منم مثل توفک کنم کانال بشه تو هاتبرد که قفل شده است وسافتک میخواد

خالا با درخواست میخوان بازش کنن

یا اینکه یک کانالیه که موسیقی پخش میکنه ومیخوان فوتبال پخش کنه

----------------------------------------------------------
برزیل یا هلند حتما یکی قهرمان میشه

AB
11-06-2010, 23:39
آقا به نظر من هم بیایید از خیر صداش بگذرید که اگه این یه کانال هم بپره دیگه پیدا کردن یه کانال درست و حسابی تقریبا محال میشه...

(یه نکته دیگه ای هم که هست اینه که این شبکه واسه ی خود مردم آذبایجان هم پخش میشه ...دقیقا مثل شبکه 3...مثل این میمونه که یکی بیاد به شبکه 3 ایمیل بزنه که آقا بازی ها رو با زبان انگلیسی رو کانال دوم صداتون پخش کنید..درحالیکه اون کانال دوم هم کانال رادیویی هستش و هستن کسایی که از اون کانال صدا هم استفاده می کنن)

خلاصه از ما گفتن بود.:11:

صد در صد با شما موافقم.شما به شبکه 3 ایمیل بزنین و بگین صدای دومش رو فرانسوی پخش کنه.هر وقت اینا قبول کردن اونا هم قبول میکنن.:27::21:

Mojtaba N87
11-06-2010, 23:52
بهتره به شبکه 3 ایمیل بزنید که یه وقت خیابانی رو نیارن

mehr1362
12-06-2010, 14:16
مثل اینکه دلتون میخواد که همین یک شبکه هم کاری کنه که نتونیم بازی هارو ببینیم...

شما ملت رو هر کاریتون کنن باز طلبکارید.