PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ★★★ دانلود فایل اکسل برنامه بازیها با قابلیت تکمیل نیمه اتوماتیک!

Amin
11-06-2010, 14:34
سلام
این فایل اکسل رو حتما دانلود کنید

ویژگی های جالب این فایل

پشتیبانی از زبان فارسی
قابلیت وارد کردن نتایج و رده بندی اتوماتیک تیمها (حتی تا پای فینال)
تنظیم زمان محلی برای برنامه بازیها
...

این تقویم از 56 زبان و وقت محلی پشتیبانی میکنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

>>> دانلود از Rapidshare / رپیدشیر <<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+++

Mojtaba N87
11-06-2010, 14:40
خیلی باحال بود . دمت گرم امین .

مخصوصا واسه من که عشق اکسلم :ایکس

senaps
11-06-2010, 14:46
واو! چیزی رو که من توی ده 12 تا صفحه ی ذخیره کرده بودم،توی یک صفحه!!!!
واقعا عالی فقط میشه بگین این فایل جای خاصی برای اپدیت داره؟" خیلی جمع و جور و کامل هستش!!!!
بعد از دانلود فایل،وارد شیت های تنظیمات بشین(در پایین سمت چپ قرار گرفته است!) و زبان رو در اولی،انتخاب کنید، در دومی باید به جای نه گزینه ی بله رو انتخاب کنید!
سومی رو برای ایران معادل 3 و چهارمی رو معادل + 30 قرار بدین!
توجه: از ویرایش دستی خود داری کنین و حتمی باید یکی از گزینه ها رو انتخاب کنین! برای این کار کافیه که روی فلش به پایین کلیک کنید تا لیست هاش باز بشه!

Mojtaba N87
11-06-2010, 14:49
اگه summer time رو off کرده باشین ، اختلاف زمانی ایران با GMT می شه 4 ساعت و 30 دقیقه

senaps
11-06-2010, 14:57
حالا اختلاف واقعی مگه همون 3:30+ نیست؟! خوب درسته برا من دیگه!

Mojtaba N87
11-06-2010, 15:02
چرا ! اختلاف واقعی 3:30 ولی چون تو ایران از بهار ساعت ها 1 ساعت جلو کشیده می شه (daylight saving یا همون summer time) اختلاف می شه 4:30 ! چون ساعت GMT رو که نمی کشن جلو : دی

senaps
11-06-2010, 15:07
اهان پس الان اختلاف ما 4:30+ هستش درسته؟ اخه من برام خیلی مهمه که توی تاپیکم به کاربرا اطلاعات دقیق بدم و شرمندشون نشم.....

Mojtaba N87
11-06-2010, 15:10
درسته . تا اول مهر اختلاف ایران با GMT چهار ساعت و نیم است!

می تونید تو گوگل سرچ کنید : GMT TIME

می بینید که همین اختلاف رو با ساعت کنونی ما داره

senaps
11-06-2010, 15:17
اوکی بسیار از راهنماییتون ممنوم....من همیشه بین این 3:30 و 4:30 و زمانشون بهم میریختم که الان دیگه حل شد! هر طرف که 31 روزه،اختلافش هم بیشتره!!:20:
حالا این اپدیتش چی؟! یعنی چجوری باید اپدیتش کرد؟ اصلا اپدیت شدنیه یا باید خودمون اپدیت کنیم؟
راستی این گروپ راند رو چجوری باید تنظیم کرد؟ اصلا تغییر دادنش خوبه؟! به نظرم درباره ی اینه که ترتیب تیمها چجوری باشه؟!!! اول امتیاز،بعد تفاضل گل، بعد گل زده و ....... درسته؟

ehsan_old
11-06-2010, 15:22
بعد از دانلود فایل،وارد شیت های تنظیمات بشین(در پایین سمت چپ قرار گرفته است!) و زبان رو در اولی،انتخاب کنید، در دومی دستکاری نکنین بهتره!!!
سومی رو برای ایران معادل 3 و چهارمی رو معادل + 30 قرار بدین!

تو گزینه دوم که نوشته Summer Time

حتماً باید Yes رو انتخاب کرد تا زمان بازیها درست نمایش داده بشه.

به عنوان مثال بازی آفريقاي جنوبي - مكزيك، ساعت 18:30 هست که اگر اون گزینه No باشد 17:30 نمایش داده میشه

senaps
11-06-2010, 15:38
بله اشتباه از من بود شرمنده......من فکر میکردم که هنوز اختلاف ما با اونور 3:30 هستش...اخه من برنامه های مورد نظرم رو به صورت الارم هفتگی در اوردم که زنگ میزنه که دیگه دنبال تبدیل ساعت و اینا نباشم......
ویرایشش میکنم الان!

scali
11-06-2010, 16:22
خیلی خیلی خوب بود . واقعا دستتون درد نکنه . :31:

farshidshd
11-06-2010, 20:57
واسه یورو 2008 هم یه همچین چیزی بود ولی خیلی بهتر بود

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 21:07
عجب چیزی ... خیلی ممنون امین جان ... راستی برای هر تاپیک پیش بینی اسامی امتیاز آوران رو نمیارید ؟؟

MaFia_King
11-06-2010, 21:18
سلام

یه نسخه تقریبا مشابه این فایل، در این تاپیک قرار داده شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amin
11-06-2010, 21:33
عجب چیزی ... خیلی ممنون امین جان ... راستی برای هر تاپیک پیش بینی اسامی امتیاز آوران رو نمیارید ؟؟
سلام
چرا عزیز
عکس گذاشته میشه

behii
11-06-2010, 21:44
برنامه apworldcup هم واسه موبایل هست که نسخه های مختلف اش هست .
اخبار و عکس و همه ایناها رو داره , با نت اپدیت میشه
این نسخه سیمبیان اش

Dreamland
11-06-2010, 21:52
بسیار عالی ...

senaps
12-06-2010, 11:27
این فایل چجوری اپدیت میشه؟ باید دستی اپدیت کنیم یا.....؟

p3yman_xl
12-06-2010, 11:38
این فایل چجوری اپدیت میشه؟ باید دستی اپدیت کنیم یا.....؟

جلوی هر تیم یه مربع خالی سفید هست... وقتی بازی تموم شد نتیجه توی اون مربع ها نوشته میشه و جدول امتیازها خودش اتوماتیک آپدیت میشه..

nafas
12-06-2010, 11:53
مرسی

فقط این زبانش فارسی هست یا انگلیسی !؟

آخه من 2 فایک اکسل از سایت هی دیگه گرفتم یکیش انگلیسیه بعد ساعتش میشه تنظیم کرد رو ایران و زیان های مختلف داره

یکیشم فقط فارسی
برای پرینت فارسیه چیز خوبیه

نمیدونم مثله اینه یا نه

یه عکس از این نمیزارین !؟

senaps
12-06-2010, 13:06
دوست من این فایل تنظیمات کاملی داره و شما میتونین خیلی راحت زبانش رو به هر چیی تعویض کنین!

masud-000000
12-06-2010, 14:28
خیلی عالی بود فقط من یه مشکل دارم و اون اینه که واسه من اتوماتیک آپدیت نمیشه ..آیا باید تنظیمات خاصی انجام بشه؟

malkemid
12-06-2010, 14:34
آقا نمیشه این فایل تاریخشو به شمسی تبدیل کرد؟تاریخش میلادیه رو اعصابه

Amin
12-06-2010, 14:52
خیلی عالی بود فقط من یه مشکل دارم و اون اینه که واسه من اتوماتیک آپدیت نمیشه ..آیا باید تنظیمات خاصی انجام بشه؟
سلام
احتمالا شما اعداد رو دستی وارد میکنین
با موس کلیک کنید
و از منویی که باز میشه نتیجه رو انتخاب کنید

caca_caca888
13-06-2010, 02:34
سلام
احتمالا شما اعداد رو دستی وارد میکنین
با موس کلیک کنید
و از منویی که باز میشه نتیجه رو انتخاب کنید
خوب اينم كه شد دستي
نميشه با اينترنت آپديت كرد؟
ما كه همه ي مسابقه ها رو نميبينيم خوب

fandak
13-06-2010, 09:30
آقا خیلی عالی بود . دستت درد نکنه . خیلی حال کردم باهاش

ehsan_old
13-06-2010, 21:14
خوب اينم كه شد دستي

از لینک زیر South Africa 2010 1.1.exe رو دانلود کنید.

قابلیت آپدیت آنلاین توسط اینترنت رو داره :)

senaps
13-06-2010, 22:11
خوب اينم كه شد دستي
بازطی ها رو نمی بینی،نتیجه ها رو که می شنوی!

caca_caca888
13-06-2010, 22:35
بازطی ها رو نمی بینی،نتیجه ها رو که می شنوی!
نميشنوم ، ميشنم
آره خوب تا الان خودم آپديتش كردم.
خيلي خوبه ...

fandak
14-06-2010, 08:02
خوب همه چیز که هلو بپر تو گلو نیست . لااقل یه کم تو این زمینه بدن تنبل رو باید تکون داد و دستی وارد کرد نتایج رو

p30sezar
14-06-2010, 09:43
دست شما درد نکنه
از چیزهایی که توانایی های اکسل رو نشون میدن خوشم میاد

caca_caca888
14-06-2010, 10:07
يه چيز جالب من همه ي امتيازارو شانسي پر كردم.ببينم چه جورياست
كره شمالي 4رم شد:31:
آمريكا سوم
اسلوني دوم
ژاپن هم اول
:31:

فقط تو يك هشتم نهايي به بعدش
علاوه بر تعداد گلاي بازي سمت راستش (كنار اسم ورزشگاه) يه چيزي هم شبيه اون بايد وارد كنيم.كه ازصفر تا هفت هست.اون چيه؟

*M!L4D*
14-06-2010, 11:31
علاوه بر تعداد گلاي بازي سمت راستش (كنار اسم ورزشگاه) يه چيزي هم شبيه اون بايد وارد كنيم.كه ازصفر تا هفت هست.اون چيه؟
ضربات پـــنـــالـــتـــی

caca_caca888
14-06-2010, 11:44
خوب مگه پنالتي برا وقتي نيست كه مساوي شده باشن؟؟؟
پس اگه برنده داشت اون جا رو بايد خالي بزاريم
من اونارم پر كردم:31:

Lockheed
14-06-2010, 12:47
چقدر جالب ژاپن اول بشه !!!

p30sezar
14-06-2010, 13:36
فکر خوبی میشه اگر کسی فروم پیش بینی نتایج بازی ها رو برای همه بازی ها از اعضا بگیره و رأی میانیگن و یا اکثریت را توی همین فایل وارد کنه تا ببینیم چی میشه

mehryazdan
15-06-2010, 14:09
خیلی جالبه دستت درد نکنه

tabriz-info
17-06-2010, 10:04
من وقتی نتیجه بازی افریقای جنوبی و اروگویه رو میزنم تو جدول گروه اول به جای اوروگویه n/a مینویسه و به هم میریزه

اما هر نتیجه ای به جز 3-0 میزنم بدون مشکل نشون میده

شما هم این مشکل منو دارید یا نه؟
من از لینوکس و اپن افیس استفاده میکنم

Sadeq_ME
17-06-2010, 10:07
من وقتی نتیجه بازی افریقای جنوبی و اروگویه رو میزنم تو جدول گروه اول به جای اوروگویه n/a مینویسه و به هم میریزه

نه مال من که درست نشون میده

Mojtaba N87
17-06-2010, 20:31

اشکال از اپن افیس باید باشه . من تو خیلی از فایل های سنگین اکسل و مخصوصا اونا که برنامه داشت تو اپن آفیس به مشکل خوردم . بازم مطمئن نیستم!

fandak
18-06-2010, 09:45
برای من که مشکلی نداره . همه چیز خوبه

hamed_totally
18-06-2010, 15:16
دمت جیز جیز

mehdi909
18-06-2010, 15:45
سلام
دوستانی که علاقمند هستند با فرمولهای بکار رفته در این فایل اکسل آشنا بشن از لینک زیر نرم افزار passware.kit.enterprise.9.3 را دانلود کنند . بعدش با این نرم افزار قفل فایل رو بشکنند. به اصطلاح آن را unprotected کنند.

حالا کافیه ستونهای T و AV را با هم انتخاب کرده کلیک راست کنید و UNHIDE رو بزنید. تمامی ستونهای مخفی که فرمول ها در اونها نوشته شده باز می شه.
اما Style سلولها طوریه که ظاهرا خالی هستن. پس کل اون ستونهایی که ظاهر شدن رو دوباره انتخاب کنید و در نوار ابزار بالا در قسمت HOME بر روی CELL STYLE کلیک کرده و گزینه نرمال رو انتخاب کنید .
این هم از فرمول بندیه این فایل .
امیدوارم استفاده کرده باشید.

mahdishata
19-06-2010, 09:21
سلام به همه
--------------------------------------
دانلود نرم‌افزار جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی (فارسی)
بدون شک جام جهانی مهمترین واقعه فوتبالی است که هر ۴ سال یکبار در یک کشور انجام می شود و ۳۲ تیم ملی در آن شرکت دارند.
اگر شما یک شخص فوتبالی باشید در جام جهانی یک تیم یا بیش از یک تیم محبوب دارید و بازی ها و نتایج آنها را دنبال می کنید.

این نرم افزار به شما کمک می کند که در طول این مسابقات اطلاعات جامعی از بازی ها، تیم ها و بازیکنان داشته باشید. نرم افزار به صورت خودکار از طریق اینترنت به هنگام می شود و نیازی نیست اطلاعات و نتایج بازی ها را برای خود یادداشت کنید تا آنها را از دست ندهید.

اطلاعات کامل تیم ها، بازیکنان، گروه ها و برنامه کامل بازی ها از امکانات این نرم افزار می باشد.

این نرم افزار هدیه ای است از طرف گروه نرم افزاری سحر، به هواداران فوتبال.

دانلود با حجم 6 مگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winbeta.net
----------------------------------
برای من که فارسیش خراب بود

rgh2
21-06-2010, 09:36
خيلي برنامه exel باحالي بود ممنون
سالم كار ميكنه

aram24
26-06-2010, 12:47
سلام به همه
--------------------------------------
دانلود نرم‌افزار جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی (فارسی)
بدون شک جام جهانی مهمترین واقعه فوتبالی است که هر ۴ سال یکبار در یک کشور انجام می شود و ۳۲ تیم ملی در آن شرکت دارند.
اگر شما یک شخص فوتبالی باشید در جام جهانی یک تیم یا بیش از یک تیم محبوب دارید و بازی ها و نتایج آنها را دنبال می کنید.

این نرم افزار به شما کمک می کند که در طول این مسابقات اطلاعات جامعی از بازی ها، تیم ها و بازیکنان داشته باشید. نرم افزار به صورت خودکار از طریق اینترنت به هنگام می شود و نیازی نیست اطلاعات و نتایج بازی ها را برای خود یادداشت کنید تا آنها را از دست ندهید.

اطلاعات کامل تیم ها، بازیکنان، گروه ها و برنامه کامل بازی ها از امکانات این نرم افزار می باشد.

این نرم افزار هدیه ای است از طرف گروه نرم افزاری سحر، به هواداران فوتبال.

دانلود با حجم 6 مگ

winbeta.net
----------------------------------
برای من که فارسیش خراب بود

برو توی regeion & language توی قسمت admin انگلیش رو فارسی کن درست میشه

aram24
27-06-2010, 13:44
سلام
دوستانی که علاقمند هستند با فرمولهای بکار رفته در این فایل اکسل آشنا بشن از لینک زیر نرم افزار passware.kit.enterprise.9.3 را دانلود کنند . بعدش با این نرم افزار قفل فایل رو بشکنند. به اصطلاح آن را unprotected کنند.

حالا کافیه ستونهای T و AV را با هم انتخاب کرده کلیک راست کنید و UNHIDE رو بزنید. تمامی ستونهای مخفی که فرمول ها در اونها نوشته شده باز می شه.
اما Style سلولها طوریه که ظاهرا خالی هستن. پس کل اون ستونهایی که ظاهر شدن رو دوباره انتخاب کنید و در نوار ابزار بالا در قسمت HOME بر روی CELL STYLE کلیک کرده و گزینه نرمال رو انتخاب کنید .
این هم از فرمول بندیه این فایل .
امیدوارم استفاده کرده باشید.

من هر كاري كردم نشد
فكر كنم اين برنامه مال باز كردن فايل هاي آفيسي باشه كه رمز دارن
ميتوني بيشتر راهنمايي كني

vahid_lok
29-06-2010, 16:50
منم مشکل دارم

elder
04-07-2010, 00:42
میشه در آخر تمام نتایج بازی ها رو هم بذارید ؟ ممنون میشم

caca_caca888
04-07-2010, 09:41
دوستاني كه فايل اكسلشون آپديت نيست
ميتونن دوباره از اينجا دانلودش كنن
تا امروز‌ (قبل از شروع نيمه نهايي) آپديتش كردم.