PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خرید لباسشویی ( جنس اروپایی اصل یا کره ای )

Shr776
11-06-2010, 11:44
با سلام
من قصد خرید یک ماشین لباسشویی دارم
حدود 700 تا 800 هم میخوام هزینه کنم
کیفیت ساخت و کاراییش برام خیلی مهم هست
خودم نظرم روی جنسهای اروپایی اصل هست مثل ا ا گ یا بوش یا ایندزیت ایتالیا یا کنوود
اما تو شهر ما بیشتر ال جی و سامسونگ هست
فروشنده هم یه مدل ایندزیت ایتالیایی اصل داره مدل هفت کیلو میگه 800 تومن و خیلی ازش تعریف میکنه
خلاصه میخوام بدونم میشه با اون پول یه مدل اصل اروپایی گرفت
در ضمن ایا تهران یا شهرهای بزرگ این مارکهای اروپایی اصل هستند ؟
ارزش داره برم از تهران خرید کنم
در پایان نظرتون در مورد ایندزیت ایتالیا چی هست ؟
ارزش داره برای این مدل 7 کیلویی 800 تومن بدم ایا کیفیت ایندزیت ایتالیا تایید یشه و برند معروفی هست ؟

ممنون میشم هر کسی اطلاعات وبی داره کمک کنه
با تشکر

jabarsink2000
11-06-2010, 12:04
با سلام
من قصد خرید یک ماشین لباسشویی دارم
حدود 700 تا 800 هم میخوام هزینه کنم
کیفیت ساخت و کاراییش برام خیلی مهم هست
خودم نظرم روی جنسهای اروپایی اصل هست مثل ا ا گ یا بوش یا ایندزیت ایتالیا یا کنوود
اما تو شهر ما بیشتر ال جی و سامسونگ هست
فروشنده هم یه مدل ایندزیت ایتالیایی اصل داره مدل هفت کیلو میگه 800 تومن و خیلی ازش تعریف میکنه
خلاصه میخوام بدونم میشه با اون پول یه مدل اصل اروپایی گرفت
در ضمن ایا تهران یا شهرهای بزرگ این مارکهای اروپایی اصل هستند ؟
ارزش داره برم از تهران خرید کنم
در پایان نظرتون در مورد ایندزیت ایتالیا چی هست ؟
ارزش داره برای این مدل 7 کیلویی 800 تومن بدم ایا کیفیت ایندزیت ایتالیا تایید یشه و برند معروفی هست ؟

ممنون میشم هر کسی اطلاعات وبی داره کمک کنه
با تشکر
من به شما از مارک LGمدل WF-7701WFD/SFDکه Wسفید,Sنقره ای .7 کیلویی.
10سال گارانتی موتور داره .گارانتی گلدیران.18ماه گارانتی تمام قطعات/
دور موتور:1600دور.
موتور بدون تسمه.
قیمت:750تومان.
برای شما کاتالوگ محصولات LGرا قرار دادم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir3408
11-06-2010, 12:47
جای تو بودم به جز کنوود و آ ا گ و بوش، هیچی نمیگرفتم. البته اولویت اولم آ ا گ نیست.

اروپایی یه چیز دیگست. ول کن این چشم بادومی هارو.

mr_rayan
11-06-2010, 21:55
مادرم ایندزیت داره،یه چندسالی میشه،ظاهر ساده با امکانات ساده ولی توانایی عالی.دوزار قیافه نداره ولی در عوض خودش رو توی کار بهت ثابت می کنه.
خوبی کار این چشم تنگا اینه که محصولاتشون زیبایی داره و مشخصاتشون روی کاغذ هم که زمین تا آسمون با محصولات اروپایی فاصله داره و خیلی مشتری جذب کنه ولی در مورد بازدهی هنوز نتونستن خودشون رو به کهنه کارهای بازار برسونند.

Shr776
11-06-2010, 23:35
مرسی از کمک همه دوستان
میشه در مورد محصولات اروپایی و اصل بودنشون در ایران و همچنین مارک ایندزیت بیشتر توضیح بدید
من شخصا توی شبکه های ایتالیایی دیدم که این مارک خیلی تبلیغ میشه
کنوود رو هم خیلی ازش تعریف شنیدم
میمونه ا اگ و بوش
فقط امیدوارم اصلشون در ایران یافت بشه و خدمات پس از فروششون هم خوب باشه

amir3408
11-06-2010, 23:44
مرسی از کمک همه دوستان
میشه در مورد محصولات اروپایی و اصل بودنشون در ایران و همچنین مارک ایندزیت بیشتر توضیح بدید
میمونه ا اگ و بوش

فکر کنم بوش یا کنوود رو الان ترکیه تولید داره. البته این مسئله اصلا و اصلا مهم نیست چون شما محصول کمپانی رو میخرید و نه جنس ترکیه رو.

البته شاید الان آلمانیش هم پیدا بشه و من اطلاع ندارم.

جنسی که با نام بوش در ترکیه تولید میشه QC کمپانی رو رد کرده و تفاوت آنچنانی با جنس آلمانی نداره.

خیلی از مردم ما روی این مسئله الکی حساس هستند.

soheildolatabadi
14-06-2010, 23:57
مرسی از کمک همه دوستان
میمونه ا اگ و بوش

سلام دوست عزیز نگرانیت رو کاملا درک می کنم. منم قبل از عید امسال حدود 2 ماه دنبال ماشین لباسشویی خوب گشتم. خیلی هم گشتم. اینایی که بهت میگم حاصل تجربه خودم هست:
من هم مثل خودت فکر می کنم. در این مورد باید بهت بگم چون گفتی کیفیت ساخت و کاراییش برات خیلی مهمه
بهترین انتخاب ها و مارک هایی که می تونی تو ایران بخری به ترتیب :
اول : اروپایی های درجه یک مثل بوش و زیمنس که هر دو اصل آلمان هم دارند
دوم : اروپایی های درجه دو مثل بوش اسپانیا - ایندزیت و آاگ و زانوسی و همچنین وستینگهاوس و امثالهم
سوم : اروپایی های درجه سه مثل بوش لهستان و بوش ترکیه و کنوود– آسیایی های درجه یک مثل مدل های پیشرفته ال جی و سامسونگ
چهارم : آسیایی های ضعیف تر مثل مدل های ضعیف تر ال جی و سامسونگ (رنج 400-500 تومن)
پنجم : ایرانی ها – که تو اینها آبسال مناسب تره
پایین تر از اینم هست که دیگه ارزش خریدن نداره

و اما :
من روی بوش تمرکز کردم پس در مورد بوش توضیح میدم (بقیه هم خوب توشون هست ولی چون من روی اونها تحقیق نکردم نمی خوام حرف الکی تحویلت بدم)
سایت و تلفن نماینده انحصاری لباسشویی های بوش در ایران رو برای شما پیام خصوصی فرستادم (سه سال گارانتی داره)

گفتی : جنس اروپایی اصل ؟؟ بله هست بوش و زیمنس اصل آلمان (تمام قطعات آلمان – مونتاژ : نرو دنبالش که من سر همین موضوع دیوونه شدم! بیست بار به آلمان ایمیل زدم ولی جواب ندادند) اینها قیمتش از 900 به بالا هست (خودم مدل بوش WAE 28493 – هفت کیلویی خریدم اسفند 88 : 1030000 تومان که مدل مشابه همون ولی اسپانیاییش حدود 720 تومن بود)
یه درجه پایین تر بوش اسپانیا هست که حدود 700 تا 800 هست (که پیشنهاد میدم همین رو بگیری) در مورد این ها میگن همه قطعات آلمان هست فقط مونتاژ اسپانیا ولی من میگم دروغ میگن همه قطعات یکسان نیست و یه درصد جزیی خارج از آلمان تولید میشه

چند نکته پراکنده از تجربیات خودم :
برای دور موتور، بالاتر از 1200 دور اصلا نیاز نیست
برنامه ضد چروک چیز خوبیه
موتور بدون تسمه و بخار شوی : دو تا از امکانات بسیار خوب... ولی بیشتر جنبه تبلیغاتی داره!
ال جی تکنولوژی قوی در زمینه لباسشویی داره ولی بازم میگم بوش حتی ترکیه ایش!!
به غیر از بوش چیز خوب بازم هست ولی باور کن بوش چیز خوبیه (اینو با اطمینان قلبی بهت میگم) اگه چیز ساده و بی آلایش اما جون سخت و با کارایی و کیفیت قابل تحسین می خوای، با توجه به بودجه شما من بوش اسپانیا رو پیشنهاد می کنم
یادت باشه این جمله : هر چی پول بدی آش میخوری، به نظر من اشتباهه! بهترین کار خرید هوشیارانه هست
در نهایت دوست عزیز تاکید می کنم اینایی که گفتم حاصل تجربه خودم هست . شما خودت هم حتما و حتما برو و تحقیق کن. برای تحقیق حتما این منابع رو چک کن :
اینترنت
بررسی دقیق محصولات بازار از نزدیک با چشم و گوش و دست و پا!
پرسش از خریداران راضی
پرسش از خریداران ناراضی
پرسش از تعمیر کار ها
پرسش از فروشنده های بازار
پرسش از شرکت های وارد کننده

حرف آخر : شک نکن – جو گیر نشو – اعتماد بی دلیل نکن – عجله نکن – زیاد هم وسواس به خرج نده
در خرید کردن هیچ چیز به اندازه رضایت از خرید لذت بخش نیست (من قلبا از خریدم راضیم)
امیدوارم خرید خوبی داشته باشی :11:

amir3408
15-06-2010, 00:36
دوست من اون بخش از حرفاتون که بوش ساخت کشورهای مختلف رو خیلی طبقه بندی میکنید قبول ندارم.

QC کمپانی همه جا و در همه سایتهاش اعمال میشه و کمپانی معظمی مثل بوش کاری نمیکنه که خدشه ای به اعتبارش وارد بشه چون اونوقت فروشش کم میشه و سهامدارها صداشون در میاد و .....

اینهمه حساسیت جدا زیاده. فاصله بین کمپانی هایی در سطح تاپ جهان مثل بوش و کنوود و AEG واقعا اونقدر نیست که خیلی از ماها فکر میکنیم.

ولی قضیه آشخوری رو تا حدی قبول دارم.

soheildolatabadi
15-06-2010, 06:48
دوست من اون بخش از حرفاتون که بوش ساخت کشورهای مختلف رو خیلی طبقه بندی میکنید قبول ندارم.

QC کمپانی همه جا و در همه سایتهاش اعمال میشه و کمپانی معظمی مثل بوش کاری نمیکنه که خدشه ای به اعتبارش وارد بشه چون اونوقت فروشش کم میشه و سهامدارها صداشون در میاد و .....

اینهمه حساسیت جدا زیاده. فاصله بین کمپانی هایی در سطح تاپ جهان مثل بوش و کنوود و AEG واقعا اونقدر نیست که خیلی از ماها فکر میکنیم.

ولی قضیه آشخوری رو تا حدی قبول دارم.

ممنون از تذکرت دوست عزیز. با شما موافقم. البته تو اون طبقه بندی اختلاف ها خیلی کم هست و بعضی جاها بیشتر اختلاف به دلیل مسایل مالیاتی و گمرکی و .... هست و کیفیت ها خیلی نزدیک به هم هست (اما قبول کن صفر نیست)
امیدوارم بحث خوبی اینجا شکل بگیره که به دوستمون تو خریدش کمک کنه

amir3408
15-06-2010, 10:01
ممنون از تذکرت دوست عزیز. با شما موافقم. البته تو اون طبقه بندی اختلاف ها خیلی کم هست و بعضی جاها بیشتر اختلاف به دلیل مسایل مالیاتی و گمرکی و .... هست و کیفیت ها خیلی نزدیک به هم هست (اما قبول کن صفر نیست)
امیدوارم بحث خوبی اینجا شکل بگیره که به دوستمون تو خریدش کمک کنه

آره صفر نیست ولی در حد صفره.

وقتی من چیزی میخوام بخرم روشم اینجوری هست که با بودجه ای که دارم محصولات کمپانی هایی که میخوام ازشون خرید کنم رو لیست میکنم و بعد میشینم چک میکنم با پول من هرکودوم از اون کمپانی ها چه تکنولوژی هایی حاضرن بهم بفروشن و بعد چشم بسته بدون هیچ تردیدی میرم و خرید میکنم.

کل حرف من اینه که محصولات کمپانی های هم رده، خیلی کم باهم فاصله دارند. و این فاصله اونقدر نیست که خریدار رو گیج کنه.

AB
15-06-2010, 10:11
دنبال ال جی و سامسونگ نرو که آخرش پشیمونیه.

من بودم بین AEG و بوش یکی رو انتخاب میکردم.(اولویت با AEG چون برنامه هاش(مدل دیجیتال) خیلی دقیق تر عمل میکنن.)

ولی اینم در نظر بگیر که خدمات AEG خیلی ضعیفه.ولی هیچ وقت هم خراب نمیشه که خدمات بخاد.

ghadami2005
15-06-2010, 16:21
سلام .ما یدونه 76730 AEG داریم.الان 7 ساله داره کار میکنه هر روزم روشنه.هیچیشم نشده.نمایندگی هم داره ولی تا حالا خراب نشده.فقط چند بار اشغال گرفته که دریچه پایینشو باز کردیم و درست شده( نمایندگی بهمون یاد داد). اون موقع 850 خریدیم

عکسش:

AMNA
26-08-2010, 19:51
باور کنین همین سامسونگ از همه مناسبتره ما یه سامسونگ داریم چندین ساله کار میکنه اخ هم نگفته خیلی راضی هستیم ازش.

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 21:55
دنبال ال جی و سامسونگ نرو که آخرش پشیمونیه.

من بودم بین AEG و بوش یکی رو انتخاب میکردم.(اولویت با AEG چون برنامه هاش(مدل دیجیتال) خیلی دقیق تر عمل میکنن.)

ولی اینم در نظر بگیر که خدمات AEG خیلی ضعیفه.ولی هیچ وقت هم خراب نمیشه که خدمات بخاد.

سامسونگ لباس شویی های معرکه ای تولید میکنه... با کیفیت و با امکانات عالی.

Amir M.ohAma.D
31-08-2010, 22:36
ال جي حرف نداره يدونه باشه
اروپايي زيمنس و بش

muhakh
31-08-2010, 22:45
سامسونگ اگه خراب شد دیگه کارش تمومه همون بلایی که سر دوستم اومد و سر یه جا تایدی پلاستیکی الان یک ماهه الافه

jabarsink2000
31-08-2010, 22:49
تمام محصولات LGافزایش قیمت 10%پیدا کرد به جز کولر وlcd.

Apachi
31-08-2010, 22:54
برای خرید ماشین در درجه اول miele
بعد زیمنس و بولمبرگ که هردو تقریبآ تکنولوژی یکسانی دارند

kgh
04-09-2010, 09:45
سلام

تلفن و سایت نمایندگی بوش رو لطف کنید.

بوش اصل آلمان هم داره این نمایندگی ؟؟

نظرتون در رابطه با خرید لباسشویی اصل آلمان از بانه چی هست؟؟

ممنون

peaceful1
04-09-2010, 17:19
سلام

تلفن و سایت نمایندگی بوش رو لطف کنید.

بوش اصل آلمان هم داره این نمایندگی ؟؟

نظرتون در رابطه با خرید لباسشویی اصل آلمان از بانه چی هست؟؟

ممنون

afshin49
10-12-2010, 10:24
سلام به همه دوستان
قصد خرید یک ماشین لباسشوئی دارم که مشخصات ذیل را داشته باشه:
7-8kg رنگ سیلور روشن
ورودی مجزای آب سرد وگرم
100% خشک کن
تقریبا بدون لرزش و بی صدا
دکمه 2/1 برای حجم کم لباس
گارانتی مناسب
بشه همه جور لباسی رو باهم توش بریزم!
از دوستانی که اطلاعی از نامبرده !دارند خواهشمندم خانواده ای را از نگرانی در بیاورند:46:

afshin49
10-12-2010, 22:15
چه جالب هیچکی این طرفا نیست:20:

gmd
20-01-2011, 11:35
با سلام خدمت دوستان محترم
تجربه خرید ماشین لباسشویی آبسال
من به اصرار یکی از دوستان چند ماهی میشه که یک ماشین لباسشویی آبسال مدل 453 گرفتم و کاملا ناراضی و پشیمان هستم . اولا اصلا لباسها را خوب نمی شوید که وظیفه اصلی آن است وکاملا پر سروصدا میباشد بخصوص وقتی مثلا میخواهد لباسها را خشک کند به حدی که ممکن است وقتی روی خشک کن میرود شما هم از ترس چند متری به هوا بپرید لرزش آن به حدی شدید است که همیشه بعد از شست و شو مجبورید ماشین لباسشویی را دوباره به محل استقرار آن برگردانید و هر چقدر آن را طراز کنید فایده ای ندارد . درب آن هم تنظیم نیست و با کمی گیر و خیلی خشک و با صدای جیر جیر بسته میشود طوری که احساس میکنید هر لحظه ممکن است لولای آن بشکند . به نصاب شرکت هم که میگوییم میگوید همه چیز ماشین درست است و ایرادی ندارد . البته این فقط ایراد ماشین لباسشویی من نیست ویکی از دوستان دیگر هم که همین ماشین لباسشویی را دارد عینا" همین ایرادها را دارد . در ضمن ذکر کنم که قبلا" هم ماشین لباسشویی آبسال داشتم که از نظر کارکرد بهتر از این بود و از نظر صدا کمی بهتر ولی وقتی بعد از دو بار تعمیر و دریافت هزینه ای گزاف توسط شرکت وقتی برای بار سوم خراب شد تعمیر کار شرکت گفت که هزینه تعمیر آن به اندازه پول یک ماشین جدید میشود وبهتر است که یکی دیگر بخرید . به هر حال امیدوارم شما مثل من گول تبلیغات یکماه تعویض و دوسال گارانتی وتحت لیسانس فاگور اسپانیا را نخورید ( حیف پول ) . بیچاره اسپانیاییها که اگر قرار است فاگور اسپانیا این محصولش باشد آنها چقدر بدبخت هستند !!!
موفق باشید

AB
20-01-2011, 16:22
با سلام خدمت دوستان محترم
تجربه خرید ماشین لباسشویی آبسال
من به اصرار یکی از دوستان چند ماهی میشه که یک ماشین لباسشویی آبسال مدل 453 گرفتم و کاملا ناراضی و پشیمان هستم . اولا اصلا لباسها را خوب نمی شوید که وظیفه اصلی آن است وکاملا پر سروصدا میباشد بخصوص وقتی مثلا میخواهد لباسها را خشک کند به حدی که ممکن است وقتی روی خشک کن میرود شما هم از ترس چند متری به هوا بپرید لرزش آن به حدی شدید است که همیشه بعد از شست و شو مجبورید ماشین لباسشویی را دوباره به محل استقرار آن برگردانید و هر چقدر آن را طراز کنید فایده ای ندارد . درب آن هم تنظیم نیست و با کمی گیر و خیلی خشک و با صدای جیر جیر بسته میشود طوری که احساس میکنید هر لحظه ممکن است لولای آن بشکند . به نصاب شرکت هم که میگوییم میگوید همه چیز ماشین درست است و ایرادی ندارد . البته این فقط ایراد ماشین لباسشویی من نیست ویکی از دوستان دیگر هم که همین ماشین لباسشویی را دارد عینا" همین ایرادها را دارد . در ضمن ذکر کنم که قبلا" هم ماشین لباسشویی آبسال داشتم که از نظر کارکرد بهتر از این بود و از نظر صدا کمی بهتر ولی وقتی بعد از دو بار تعمیر و دریافت هزینه ای گزاف توسط شرکت وقتی برای بار سوم خراب شد تعمیر کار شرکت گفت که هزینه تعمیر آن به اندازه پول یک ماشین جدید میشود وبهتر است که یکی دیگر بخرید . به هر حال امیدوارم شما مثل من گول تبلیغات یکماه تعویض و دوسال گارانتی وتحت لیسانس فاگور اسپانیا را نخورید ( حیف پول ) . بیچاره اسپانیاییها که اگر قرار است فاگور اسپانیا این محصولش باشد آنها چقدر بدبخت هستند !!!
موفق باشید

انگلیسی ها یه ضرب المثل دارن که میگه:من اونقدر پولدار نیستم که جنس ارزون بخرم.

یکی از فامیل های ما هم ارج گرفته بود و همین مشکلات شما رو داشت.انداختش دور و بوش گرفت.

amir3408
20-01-2011, 20:28
یک راس ماشین بوش 7 کیلویی به قیمت 830 تومن اصل آلمان 3 سال گارانتی و 1400 دور خریداری شد....هنوز البته نصب نکردم....جنس پدر مادر دار خریدن خیلی لذت بخشه.

gmd
24-01-2011, 09:52
انگلیسی ها یه ضرب المثل دارن که میگه:من اونقدر پولدار نیستم که جنس ارزون بخرم.

یکی از فامیل های ما هم ارج گرفته بود و همین مشکلات شما رو داشت.انداختش دور و بوش گرفت.

با سلام
ایرانی ها هم یک ضرب المثل دارند که میگه سیر از گشنه خبر نداره سواره از پیاده .
قصد فقط راهنمایی دوستانی بود که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده میخواهند ماشین لباسشویی خریداری کنند و یکی از انتخابهای آنها ممکن است آبسال باشد . چون وقتی محدودیت بودجه نباشد مسلم است که دیگر هیچکس لباسشویی ایرانی نمی خرد.

AB
24-01-2011, 10:45
با سلام
ایرانی ها هم یک ضرب المثل دارند که میگه سیر از گشنه خبر نداره سواره از پیاده .
قصد فقط راهنمایی دوستانی بود که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده میخواهند ماشین لباسشویی خریداری کنند و یکی از انتخابهای آنها ممکن است آبسال باشد . چون وقتی محدودیت بودجه نباشد مسلم است که دیگر هیچکس لباسشویی ایرانی نمی خرد.

آخه نکته اینجاست که اونقدر با هم فرق ندارن.آبسال 350 تومن و ال جی 400 تومن و سامسونگ هم 450 تومن.

آبسال 3-2 بار خراب بشه میشه همون پول سامسونگ.به نظر من آدم بهتره پولشو جمع کنه یه بار یه چیز درست حسابی بخره.اشکالی هم نداره 9-10 ماه دیر بشه.در ضمن تو هر محدوده بودجه ای جنس خوب و بد هست.به عنوان مثال پاکشوما مدل 600 تومنی هم داره.در حالی که بلومبرگ با همون مشخصات 620 تومنه.مطمئنا اونی که میخاد مثلا 600 تومن بده توانایی پرداخت 20 تومن اضافه رو هم داره.با 400 تومن میشد ال جی گرفت که خدماتش خیلی بهتر از آبساله.:46:

kaenat_quantom
24-01-2011, 11:41
سلام به همه به نظر من یکی از بهترین کارهایی که میتونی بکنی اینه که با تعمیرکارها هم صحبت کنی ببینی نظرشون چیه آخه اونا میدونن که کدوم یکی بیشتر خرابی داره و کارایی کدوم بهتره....:46:

misha898
26-01-2011, 11:46
سلام دوستان می خواستم نظرتون رو در مورد ماشین لباس شویی بهی Behi ایتالیا بگین این مدل رو 780 میدن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از مشخصاتش:

BWA-63120

Design: White, Varnished housing
Load 1-6kg
Door opening 33 cm; Angle of door opening 180
Stainless steel drum
Spin speed (RPM): 1200rpm; Adjustable
Electricity consumption kWh/cycle: 1,14kWh
Energy consumption kWh/year: 228kWh
Water consumption: 45l
Annual water consumption: 9000l
Time of washing: 140min
Electronic unit with LCD.
Presseting time delay of washing
Wash phase indicator
Digital display of remaining washing time
19 programmes
Programmes: Cotton / Synthetics / Delicate and silk / Wool / Hand wash / Cold wash
Special programmes: Mix / Jogging programme / Intensive washing / Quick wash
Enzyme phase
Foam control
Extra rinse
Overflow protection
Stability Control System
Silent operation
Child protection (CDP)
Service diagnostic
3 compartment detergent dispenser
Undercounter built-in set
Dimensions (W×H×D): 60×85×60cm

amir3408
26-01-2011, 15:31
سلام دوستان می خواستم نظرتون رو در مورد ماشین لباس شویی بهی Behi ایتالیا بگین این مدل رو 780 میدن

Dimensions (W×H×D): 60×85×60cm
[/LIST]

چرا بوش نمیگیری؟ از وضع خدمات پس از فروشش اطلاعی ندارم و ببین اگه ماشینت خراب شد جایی هست که برات تعمیر کنه؟ بتونه قطعاتش رو تامین کنه برات؟ الن رو حساب نکن...10 سال بعد رو ببین.

وقتی جنسی توی بازار کمیاب هست طبعا قطعاتشم کمیابه...همین کمیابی باعث میشه به فرض اوراقیهاش هم کم باشه و شما نتونید از دستگاههایی که اوراق شدند قطعه تامین کنید....این بلا سر من اومده.

یه سونی اریکسون P1 خریدم و ایراد پیدا کرد و نتونستم قطعه پیدا کنم اوراقی هم گیر نمیومد.. از اون موقع وقتی جنسی رو میخرم حساب روزی که خراب شد و نیاز به قطعه پیدا کرد رو میکنم.

AB
26-01-2011, 18:07
چرا بوش نمیگیری؟ از وضع خدمات پس از فروشش اطلاعی ندارم و ببین اگه ماشینت خراب شد جایی هست که برات تعمیر کنه؟ بتونه قطعاتش رو تامین کنه برات؟ الن رو حساب نکن...10 سال بعد رو ببین.

وقتی جنسی توی بازار کمیاب هست طبعا قطعاتشم کمیابه...همین کمیابی باعث میشه به فرض اوراقیهاش هم کم باشه و شما نتونید از دستگاههایی که اوراق شدند قطعه تامین کنید....این بلا سر من اومده.

یه سونی اریکسون P1 خریدم و ایراد پیدا کرد و نتونستم قطعه پیدا کنم اوراقی هم گیر نمیومد.. از اون موقع وقتی جنسی رو میخرم حساب روزی که خراب شد و نیاز به قطعه پیدا کرد رو میکنم.
درسته باید فکر 10 سال بعد رو هم بکنی ولی جنس هایی که الان میان دیجیتال هستن و فکر نکنم اگه 10 سال بعد خراب بشه قابل تعمیر باشه.چون قطعات دیجیتال سال به سال تغییر میکنن.

asal1362
26-01-2011, 23:46
با سلام . اطلاعات خوبی اینجا دیدم . منم حدود یک ماهه دنبال ماشین لباسشویی خوبم . قیمتش برام مهم نیست اما می خوام عالی باشه و همچنین استیل باشه . نظرم روی 2 تا از مدل های بوش هستش که قیمتشون حدود 1,700,000 هستش و یک مدل AEG که 1,450,000 هستش .یکی میگه AEG قدمت داره و بهتره یکی میگه بوش خدمات داره و بهتره !! نمیتونم تصمیم بگیرم کدوم بهتره !! اگه کسی اطلاعاتی داره و یا داره کمک کنه .
و اینکه در مورد بوش 2 تا مدل مد نظره یکی 287X1 یکی 247X1 TR که قیمت هاش یکی هستش .می خواستم بدونم این TR یعنی مونتاژ ترکیه هستش ! اخه فروشنده می گفت یعنی به سفارش ترکیه زده شده اما توی سایت خود بوش که
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش نیست و توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من دیدمش !!! موضوع چیه اگه ترکه نباید قیمتش این باشه !!!!کسی اطلاعی داره ممنون میشم استفاده کنم .

asal1362
31-01-2011, 23:25
هیشکی هیچی نمیدونه !!!!!!!!!

baharshiraz
05-03-2011, 20:33
من تا 500-600 تومن دنبال یه ماشین لباسشویی خوبم. یک روز در میون شستشو داریم و میخوام یه چیزی باشه که جواب کارمون رو بده و اذیت هم نکنه و پیچیده هم نباشه
لطفا راهنمایی کنید

peaceful1
05-03-2011, 20:37
من قیمت ندارم ولی AEG بهترین هست تو ایران میشه گرفت اگه تو این محدوده مدل داشت حتما مد نظر داشته باش ولی اگه محدودیت مالی نداری این رو بگیر:

baharshiraz
05-03-2011, 20:48
من قیمت ندارم ولی AEG بهترین هست تو ایران میشه گرفت اگه تو این محدوده مدل داشت حتما مد نظر داشته باش ولی اگه محدودیت مالی نداری این رو بگیر:

اتفاقا یکی از دوستان هم آ ا گ رو پیشنهاد کرد ولی قیمتاش نجومیه.

من نهایتا 600 میتونم هزینه کنم

یکی مدل 7704 ال جی که بدون تسمه و 1200 دور هست رو پیشنهاد داده

این مدل مورد تایید هست؟

peaceful1
06-03-2011, 10:49
من توصیه میکنم لوازم خونگی کره ای حد المقدور نخری بوش هم تو محدوده بودجه شما نداره؟!
ببین یه وقت بزار برو سه راه امیر حضور کل راسته سوال بپرس از تناقض ها و تایید های فروشنده های درباره مدل های مختلف تا حد قابل قبولی دستت میاد که باید چکار کنی.
متاسفانه من تو این صنف به صورت خاص درباره یخچال اطلاعات دارم که یه دونه تازگی 3 هفته پیش تهیه کردم.

baharshiraz
06-03-2011, 16:01
من توصیه میکنم لوازم خونگی کره ای حد المقدور نخری بوش هم تو محدوده بودجه شما نداره؟!
ببین یه وقت بزار برو سه راه امیر حضور کل راسته سوال بپرس از تناقض ها و تایید های فروشنده های درباره مدل های مختلف تا حد قابل قبولی دستت میاد که باید چکار کنی.
متاسفانه من تو این صنف به صورت خاص درباره یخچال اطلاعات دارم که یه دونه تازگی 3 هفته پیش تهیه کردم.
نه متاسفانه مجبورم با این بودجه این مدل رو بگیرم

حالا میرم تحقیق میکنم انشاالله که خیره

dooste.man83
06-03-2011, 21:58
دوستان من می خوام از برند بوش لباسشویی بگیرم... اما تو بانه ساخت ترکیه هست... گارانتی هم نداره 70 هم هزینه حمل میگیره... خرید ماشین لباسشویی از بانه به صرفه هست یا نه؟ از همین جا بگیرم بهتره؟
تا حدود 1100 چی پیشنهاد میدین؟ اصل آلمان می خوام حتما... ممنون از کمکتون

amir3408
07-03-2011, 01:12
دوستان من می خوام از برند بوش لباسشویی بگیرم... اما تو بانه ساخت ترکیه هست... گارانتی هم نداره 70 هم هزینه حمل میگیره... خرید ماشین لباسشویی از بانه به صرفه هست یا نه؟ از همین جا بگیرم بهتره؟
تا حدود 1100 چی پیشنهاد میدین؟ اصل آلمان می خوام حتما... ممنون از کمکتون

خوب با این پول میتونی یه 7 یا 8 کیلویی بخری...مشکلی نداری که.

mmf66
20-03-2011, 17:19
بهترین ماشین لباسشویی تا 700 تومن چی پیشنهاد میکنید

camel_60
25-03-2011, 16:39
سلام دوستان گل من خسته نباشین
من تصمیم دارم یک عدد لباسشوی تا رنج 500 تومان بخرم برام هم اصلا فرقی نمی کنه که چی مارکی باشه منتظر جواب شما هستم

camel_60
26-03-2011, 13:45
up.............................................

camel_60
27-03-2011, 01:05
UP..................................

amir3408
27-03-2011, 14:12
آخه به 500 تومن چیز خیلی خاصی نمیتونی که بخری...برو بازار از ال جی هرچی پسندیدی بخر

hassan1234
05-05-2011, 17:19
من یه لباسشوئی سامسونگ مدل 1287دارم 8ماه پیش خریدم 600تومن 6کیلوئی و1200دورازکارش واقعا راضیم کلیدسیلورنانوشوکه میزنی لباساروخوب تمیزمیکنه سروصداش زیادنیست ضمن اینکه خدمات بعدازفروش برندهای کره ای بهترازبرندهای اروپائی وامریکائیه

vafa1353
20-05-2011, 11:52
ماشین لباسشویی خانگی - پاناسونیک Panasonic NA-14VA1 قيمت:740

vafa1353
20-05-2011, 12:01
سلام دوستان گل من خسته نباشین
من تصمیم دارم یک عدد لباسشوی تا رنج 500 تومان بخرم برام هم اصلا فرقی نمی کنه که چی مارکی باشه منتظر جواب شما هستم

ماشین لباسشویی خانگی - سامسونگ Samsung B1282 قيمت :470

ظرفیت 6 کیلوگرم واقعی
دور موتور 1200 دور
برنامه ریزی برای چند حالت شستشو
Jog Dial پیشرفته
ورودی آب گرم و سرد مجزا
رنگ سفید و نقره ای
Fuzzy Logic هوشمند
نصب رایگان

mmf66
09-07-2011, 11:22
سلام لطفا اگه درمورد ماشین لباسشویی پاناسونیکNA-16VX1اطلاعاتی دارید بگید
و بین چند مدل پایین کدوم بهتره لطفا جواب بدید

iIndesitقیمت 780000

قیمت856000 تومان پاناسونیکNA-16VX1

Panasonic NA-14VA1 قیمت 797000 تومان

قیمت875000تومانbosch WAE 28494 ME

با تشکر

rasoul_e
28-01-2012, 15:48
سلام دوست عزیز نگرانیت رو کاملا درک می کنم. منم قبل از عید امسال حدود 2 ماه دنبال ماشین لباسشویی خوب گشتم. خیلی هم گشتم. اینایی که بهت میگم حاصل تجربه خودم هست:
من هم مثل خودت فکر می کنم. در این مورد باید بهت بگم چون گفتی کیفیت ساخت و کاراییش برات خیلی مهمه
بهترین انتخاب ها و مارک هایی که می تونی تو ایران بخری به ترتیب :
اول : اروپایی های درجه یک مثل بوش و زیمنس که هر دو اصل آلمان هم دارند
دوم : اروپایی های درجه دو مثل بوش اسپانیا - ایندزیت و آاگ و زانوسی و همچنین وستینگهاوس و امثالهم
سوم : اروپایی های درجه سه مثل بوش لهستان و بوش ترکیه و کنوود– آسیایی های درجه یک مثل مدل های پیشرفته ال جی و سامسونگ
چهارم : آسیایی های ضعیف تر مثل مدل های ضعیف تر ال جی و سامسونگ (رنج 400-500 تومن)
پنجم : ایرانی ها – که تو اینها آبسال مناسب تره
پایین تر از اینم هست که دیگه ارزش خریدن نداره

و اما :
من روی بوش تمرکز کردم پس در مورد بوش توضیح میدم (بقیه هم خوب توشون هست ولی چون من روی اونها تحقیق نکردم نمی خوام حرف الکی تحویلت بدم)
سایت و تلفن نماینده انحصاری لباسشویی های بوش در ایران رو برای شما پیام خصوصی فرستادم (سه سال گارانتی داره)

گفتی : جنس اروپایی اصل ؟؟ بله هست بوش و زیمنس اصل آلمان (تمام قطعات آلمان – مونتاژ : نرو دنبالش که من سر همین موضوع دیوونه شدم! بیست بار به آلمان ایمیل زدم ولی جواب ندادند) اینها قیمتش از 900 به بالا هست (خودم مدل بوش WAE 28493 – هفت کیلویی خریدم اسفند 88 : 1030000 تومان که مدل مشابه همون ولی اسپانیاییش حدود 720 تومن بود)
یه درجه پایین تر بوش اسپانیا هست که حدود 700 تا 800 هست (که پیشنهاد میدم همین رو بگیری) در مورد این ها میگن همه قطعات آلمان هست فقط مونتاژ اسپانیا ولی من میگم دروغ میگن همه قطعات یکسان نیست و یه درصد جزیی خارج از آلمان تولید میشه

چند نکته پراکنده از تجربیات خودم :
برای دور موتور، بالاتر از 1200 دور اصلا نیاز نیست
برنامه ضد چروک چیز خوبیه
موتور بدون تسمه و بخار شوی : دو تا از امکانات بسیار خوب... ولی بیشتر جنبه تبلیغاتی داره!
ال جی تکنولوژی قوی در زمینه لباسشویی داره ولی بازم میگم بوش حتی ترکیه ایش!!
به غیر از بوش چیز خوب بازم هست ولی باور کن بوش چیز خوبیه (اینو با اطمینان قلبی بهت میگم) اگه چیز ساده و بی آلایش اما جون سخت و با کارایی و کیفیت قابل تحسین می خوای، با توجه به بودجه شما من بوش اسپانیا رو پیشنهاد می کنم
یادت باشه این جمله : هر چی پول بدی آش میخوری، به نظر من اشتباهه! بهترین کار خرید هوشیارانه هست
در نهایت دوست عزیز تاکید می کنم اینایی که گفتم حاصل تجربه خودم هست . شما خودت هم حتما و حتما برو و تحقیق کن. برای تحقیق حتما این منابع رو چک کن :
اینترنت
بررسی دقیق محصولات بازار از نزدیک با چشم و گوش و دست و پا!
پرسش از خریداران راضی
پرسش از خریداران ناراضی
پرسش از تعمیر کار ها
پرسش از فروشنده های بازار
پرسش از شرکت های وارد کننده

حرف آخر : شک نکن – جو گیر نشو – اعتماد بی دلیل نکن – عجله نکن – زیاد هم وسواس به خرج نده
در خرید کردن هیچ چیز به اندازه رضایت از خرید لذت بخش نیست (من قلبا از خریدم راضیم)
امیدوارم خرید خوبی داشته باشی :11:

لطفاً شماره تلفنها را برای من نیز ارسال نمائید . با تشکر

poloton7
24-03-2012, 14:19
سلام--این قدر دوستان در مورد ماشین لباشویی بوش می گویند با این تحریمها اگر این ماشین لباشویی را بخریم مشکل با لوازام یدکی پیش نمی اید----متشکر

mmf66
24-03-2012, 14:49
راستش این بوش هم همچین خیلی خوب هم نیست نسبت به پولی که میدید الجی به نظر من گزینه مناسبتری هست

majid_306
24-03-2012, 21:23
سلام--این قدر دوستان در مورد ماشین لباشویی بوش می گویند با این تحریمها اگر این ماشین لباشویی را بخریم مشکل با لوازام یدکی پیش نمی اید----متشکر

پارسال موقع نصب و راه اندازی لباسشویی، نصاب به همین نکته تاکید داشت که بعضی از قطعات کمیاب هست و برای ارسال قطعه گاهی 1-2 ماه ماشین لباسشویی معیوب در تعمیرگاه خاک میخوره.

mse1445
19-06-2012, 15:15
دوستان یه لباسشویی سخت جون 7-8 کیلویی چی پیشنهاد میدید ؟

Ro mina
25-09-2013, 14:43
دوستان یه لباسشویی سخت جون 7-8 کیلویی چی پیشنهاد میدید ؟

ماشین لباسشویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ال جی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدل WM-384NW لباس شویی خوبی هست ، زن داییم داره چند ساله هیچ مشکلی باهاش نداره

sh_asian
13-10-2013, 11:14
هر چی میخرید behi نخرید که بدبختتون می کنه! اسمش ایتالیاییه اما قطعاتشش رو خدا میدونه کجا سر هم میکنن! هنوز یکسال نشده دوبار خراب شده و تعمیر شده! تازه واسه خانواده کم جمعیت!

virgin_spring
31-12-2013, 11:34
سلام
من یه لباسشویی بوش به مذل WAS32794EU از باته 2 روز قبل گرفتم ، الان هرچی تو سایت بوش می گردم همچین مدلی پیدا نمی کنم ، فقط مدل WAS32794ME تو سایت هست که اونم قیافش خیلی با مال من فرق داره
راهنماییم کنین لطفا

majid_306
01-01-2014, 00:10
سلام
من یه لباسشویی بوش به مذل WAS32794EU از باته 2 روز قبل گرفتم ، الان هرچی تو سایت بوش می گردم همچین مدلی پیدا نمی کنم ، فقط مدل WAS32794ME تو سایت هست که اونم قیافش خیلی با مال من فرق داره
راهنماییم کنین لطفا

احیانا لباسشویی شما شبیه این نیست؟

virgin_spring
01-01-2014, 11:18
سلام
جای دکمه های اطراف صفحه نمایشش فرق داره . 3 دکمه بصورت عمودی طرف چپ صفحه نمایش ، 3 دکمه هم طرف راستش ، ولی در کل شبیه همین عکسه!!!!!!
چطور؟!!!!

majid_306
01-01-2014, 14:21
سلام
جای دکمه های اطراف صفحه نمایشش فرق داره . 3 دکمه بصورت عمودی طرف چپ صفحه نمایش ، 3 دکمه هم طرف راستش ، ولی در کل شبیه همین عکسه!!!!!!
چطور؟!!!!

سلام
متاسفانه گرفتار اجناس تقلبی شدید:n03: اینها اجناس ریمارک هستند یعنی رو اجناس چینی، مارک مدلهای معروف رو می زنند. حتی در برخی موارد داخل بدنه هم made in germany رو حک می کنند. این یعنی آخر تکنولوژی تقلب!
بسته بندیشون کاملا با بوش متفاوته!
اگه از فروشنده هم علت این تفاوت ظاهری رو بپرسید میگن این مدلها مخصوص اروپا هست و تو ایران عرضه نمیشه!!! به سایت شرکت بوش در کشورهای اروپایی نگاه کنید متوجه میشید ظاهر همه مدلها یکسانه و این فقط ادعای فروشنده ها برای فروش بیشتره!!
بعضی هاشون جنس اصل هم دارن ولی قیمت بدون گارنتی اونا تقریبا 200 الی 300 تومن ارزونتر از اجناس اصلی با گارانتی سیهاوی هستش که خریدشون صرف نمیکنه.

virgin_spring
01-01-2014, 17:19
واقعا مرسی از جوابتون
حالا اینا کارایی شون در چه حدیه؟

virgin_spring
01-01-2014, 23:29
واقعا مرسی از جوابتون

virgin_spring
03-01-2014, 02:00
سلام
متاسفانه گرفتار اجناس تقلبی شدید:n03: اینها اجناس ریمارک هستند یعنی رو اجناس چینی، مارک مدلهای معروف رو می زنند. حتی در برخی موارد داخل بدنه هم made in germany رو حک می کنند. این یعنی آخر تکنولوژی تقلب!
بسته بندیشون کاملا با بوش متفاوته!
اگه از فروشنده هم علت این تفاوت ظاهری رو بپرسید میگن این مدلها مخصوص اروپا هست و تو ایران عرضه نمیشه!!! به سایت شرکت بوش در کشورهای اروپایی نگاه کنید متوجه میشید ظاهر همه مدلها یکسانه و این فقط ادعای فروشنده ها برای فروش بیشتره!!
بعضی هاشون جنس اصل هم دارن ولی قیمت بدون گارنتی اونا تقریبا 200 الی 300 تومن ارزونتر از اجناس اصلی با گارانتی سیهاوی هستش که خریدشون صرف نمیکنه.

واقعا مرسی از جوابتون

majid_306
03-01-2014, 17:03
واقعا مرسی از جوابتون

کاراییشون رو نمیدونم چطوریه؟ اکثرا چینی هستند و گمنام و هر روز با یک مارکی وارد بازار میشن مثل Coral
ولی اینکه کیفیتشون چه جوریه اطلاعی ندارم

arazboy
17-01-2014, 20:23
برای خرید لباسشویی ال جی یا اسنوا یا دوو یا تکنو گاز خوبه
هم گارانتی خوبی دارند هم همه جوره قطعات اشن ساپورت میشه

مریم50
06-02-2014, 13:45
باسلام ضمن تشکرازراهنمایی های کاربردی تون من یک سوال داشتم که قبلاهم درسایت نوشته شده امامربوطبه سال های قبله ومی خواستم نظربه روزشده تونو بپرسم.من دچارتردیدشدم که لباسشویی ال جی اصل کره روبخرم یابوش مونتاژترکیه؟جواب صریح شما خیلی به من کمک خواهدکرد.ممنونم فوریه.:n01:

majid_306
07-02-2014, 09:03
باسلام ضمن تشکرازراهنمایی های کاربردی تون من یک سوال داشتم که قبلاهم درسایت نوشته شده امامربوطبه سال های قبله ومی خواستم نظربه روزشده تونو بپرسم.من دچارتردیدشدم که لباسشویی ال جی اصل کره روبخرم یابوش مونتاژترکیه؟جواب صریح شما خیلی به من کمک خواهدکرد.ممنونم فوریه.:n01:

نظر و تجربه من:
بوش مونتاژ ترکیه از ال جی سرتره

مریم50
07-02-2014, 11:58
بسیاربسیارممنون

مریم50
07-02-2014, 11:59
نظر و تجربه من:
بوش مونتاژ ترکیه از ال جی سرتره

بسیاربسیارممنون

arazboy
13-02-2014, 22:01
ال جی هم یا در چین و یا در ایران و یاد در کره مونتاژ میشه

mojtaba2321
19-02-2014, 23:44
دوستان تفاوت لباسشویی های تک قلو و دوقلو دقیقا چی هست؟
کدومشون بهتره؟ چرا؟

aminkhan2014
14-05-2014, 17:06
ارزش داره که یک میلیون بیشتر بنسبت به 7 کیلویی الجی بدهیم و بوش اسپانیایی بگیریم؟

ملا نصرالدین
15-05-2014, 11:54
دوستان تفاوت لباسشویی های تک قلو و دوقلو دقیقا چی هست؟
کدومشون بهتره؟ چرا؟

لباسشویی دوقلو 2 تا قسمت داره یکی برای خشک کردن یکی برای شستشو
مزیتش اینه که وقتی وسط شستشو هست چون درش از بالا باز میشه اگر لباسی چیزی رو فراموش کرده باشی میتونی اضافه کنی
عیبش هم اینه که وقتی شستشو تمام شد باید با دست لباس ها رو به اون یکی دریچه منتقل کنی که خشک بشه

به نظر من تک قلو بهتره...لباس ها رو میریزی میری خوش همه کارشو انجام میده

ارزش داره که یک میلیون بیشتر بنسبت به 7 کیلویی الجی بدهیم و بوش اسپانیایی بگیریم؟

مادر من لباسشویی ال جی گرفت اصلا ازش راضی نبود.البته ال جی مدل های 7 کیلویی متنوعی داره...ولی اینی که مادرم گرفته ازش راضی نیست...هر روز هم یه جاش خرابه

arazboy
22-05-2014, 20:40
تک قلو همه اش توی یه سطل هست و لی دوقلو بهتره سطل شست شو و خشک کن جدا هست که این بهتره

aminkhan2014
23-05-2014, 06:31
مادر من لباسشویی ال جی گرفت اصلا ازش راضی نبود.البته ال جی مدل های 7 کیلویی متنوعی داره...ولی اینی که مادرم گرفته ازش راضی نیست...هر روز هم یه جاش خرابه

لطف کنید مدلش را بگید تا ما هم نخریم
کره ای هست یا مونتاژ ایران؟گارانتی گلدیرانه؟
برای نصب هزینه ای از تون گرفتند؟

ata.royalfalcon
02-08-2014, 10:47
سلام .

مادرم قصد خريد ماشين لباسشوئي هفت كيلوئي داره . با بودجه محدودي كه داره (كمتر از 2 ميليون تومان) فكر نميكنم از برندهايي مثل بوش و يا زانوسي و ... بتونه بخره . سايت LG را كه ديدم مدل WM 378N فكر كنم مدل مناسبي باشه (برنامه شستشو متنوعي هم داره) ولي نميدونم اين مدل ميتونه از آب گرم هم استفاده كنه يا خير (براي صرفه جوئي در مصرف برق) . ماشين لباسشوئي ما كه مونارك بوده و بيش از 25 سال كاركرده چنين قابليتي را داشته كه متاسفانه از قسمت تايمرش خراب و غير قابل تعمير هست !

1. مدلي كه نوشتم آيا گزينه مناسبي هست ؟ (از لحاظ كيفيت و عدم خرابي در كوتاه مدت و وجود لوازم يدكي و ...) .
2. لوله ورودي آب گرم و سرد بطور مجزا دارد يا خير ؟
3. مدل بهتري هم موجود هست ؟ (با رعايت محدوديت بودجه) .

aminkhan2014
02-08-2014, 11:47
سلام داش عطا!!!

1.گرانترین مدل 7کیلیویی الجی و بادور1400 دور که بخاطر 200 دور بیشتر و البته درب استیل مانندحدود150-200تومن گرونتر از مدل مشابه 372 هست(فکرنکنم زیاد با 372 فرق خاصی داشته باشه،فوقش یک برنامه شسشو کمترداره)..بگرد مدل کره ای پیدا کن،الجی اکثرا میگن خوبه ولی به پای بوش نمیرسه!!!مدل کره ای وقتی درب را باز می کنی داخلش برچسب made in korea زده ولی بقیه یا نزده یا ناقص زده و البته هفت کیلویی اکثرا مونتاژ ایران هست...درضمن بهترین گارانتی هم گلدیرانه وگرنه مدلهای دیگه هست که نوشته های عربی داره و گارانتی متفرقه هست...
2.فکر کنم این مدل دوشیرهست،توی سایت الجی و گلدیران زده
3.زیر 2 میلیون بهترین انتخاب سامسونگ و الجی هست که نظر اکثریت روی الجی هست...نهایتش مدل بصرفه تر 372 هست...اگه تهران هستین،میتونی با 500-600 تومن افزایش بودجه وگشتن توی راسته امین حضور و...بوش اسپانیا تا2.6 هم گیربیاری...

arazboy
15-08-2014, 15:07
سلام .

مادرم قصد خريد ماشين لباسشوئي هفت كيلوئي داره . با بودجه محدودي كه داره (كمتر از 2 ميليون تومان) فكر نميكنم از برندهايي مثل بوش و يا زانوسي و ... بتونه بخره . سايت LG را كه ديدم مدل WM 378N فكر كنم مدل مناسبي باشه (برنامه شستشو متنوعي هم داره) ولي نميدونم اين مدل ميتونه از آب گرم هم استفاده كنه يا خير (براي صرفه جوئي در مصرف برق) . ماشين لباسشوئي ما كه مونارك بوده و بيش از 25 سال كاركرده چنين قابليتي را داشته كه متاسفانه از قسمت تايمرش خراب و غير قابل تعمير هست !

1. مدلي كه نوشتم آيا گزينه مناسبي هست ؟ (از لحاظ كيفيت و عدم خرابي در كوتاه مدت و وجود لوازم يدكي و ...) .
2. لوله ورودي آب گرم و سرد بطور مجزا دارد يا خير ؟
3. مدل بهتري هم موجود هست ؟ (با رعايت محدوديت بودجه) .

لباسشویی ال جی خوب هستند البته لوازم برقی نمی شود گفت که کدام خوب هست یا بد احتمال خراب شدن وجود داره

اگر نباشه هم مشکلی نیست با یک شیر آب سرد هم جواب می ده تالبته بعضی مدل ها هم تک شیر هستند
به غیر از ال جی لباسشویی های دوو و اسنوا هم توی بازار در نظر بگیر
قیمت ا ش به بودجه شما می خوره

aminkhan2014
16-08-2014, 07:43
اسنوا که اصلا حرفش را نزنین واقعا بنجل ترین جنس داخلی هست!!!در مورد یخچال و اجاقهاش چیزهایی دیدم که دیگه لباسشویی اش ارزش امتحان نداره...دووهم بنظرمن در برابر دوو ارزش خرید نداره

arazboy
16-08-2014, 20:03
اسنوا که اصلا حرفش را نزنین واقعا بنجل ترین جنس داخلی هست!!!در مورد یخچال و اجاقهاش چیزهایی دیدم که دیگه لباسشویی اش ارزش امتحان نداره...دووهم بنظرمن در برابر دوو ارزش خرید نداره

شما فکر کنم 5 کیلیویی گرفتی به مشکل برخوردی 7 یا 8 مشکل خاصی ندارند

mrs.melika
14-10-2014, 18:24
با سلام
من میخوام تا حدود 1700 یک ماشین بگیرم.در این رده معمولا 7 کیلویی و دور موتور 1400 هستند.الجی،سامسونگ و اسنوا در این محدوده گزینه خوبی هستند که طبق نظرات دوستان مثل اینکه الجی بهتره

الجی و سامسونگ هم مثل بوش انواع مختلف دارند؟مثلا بوش اسپانیا،بوش ترکیه
موتور بدون تسمه مزیت حساب میشه؟
امکانات مهم دیگه برای ماشین چه مواردی هست؟
ممنون

rostamiani
14-01-2015, 12:12
در استیل LG 378 فقط برای قشنگی هست یا استحکام لولا و قفل در هم بیشتر از مدل 372 هست؟
ارزش هزینه کردن داره؟

متشکرم

mmf66
14-01-2015, 13:55
در استیل LG 378 فقط برای قشنگی هست یا استحکام لولا و قفل در هم بیشتر از مدل 372 هست؟
ارزش هزینه کردن داره؟

متشکرم

ما که درب نقره ای داریم فکر کنم بیشتر برای قشنگی هست ولی توصیه میکنم همون درب نقره ای بگیرید
به ظرفیت هم توجه کنید از 7 کیلو کمتر نگیرید و اگه بیشتر لازم دارید ظرفیت بیشتر هم میتونید بگیرید

rostamiani
14-01-2015, 14:28
ما که درب نقره ای داریم فکر کنم بیشتر برای قشنگی هست ولی توصیه میکنم همون درب نقره ای بگیرید
به ظرفیت هم توجه کنید از 7 کیلو کمتر نگیرید و اگه بیشتر لازم دارید ظرفیت بیشتر هم میتونید بگیرید

خیلی متشکرم
قفل و لولای در استیل ماشین شما هم فلزی هستند؟ چون فکر می کنم این قسمت بیشتر ممکنه آسیب ببینه.
چون استیل هست بیشتر لک و خش نشده؟

متشکرم

mmf66
14-01-2015, 14:35
خیلی متشکرم
قفل و لولای در استیل ماشین شما هم فلزی هستند؟ چون فکر می کنم این قسمت بیشتر ممکنه آسیب ببینه.
چون استیل هست بیشتر لک و خش نشده؟

متشکرم

قفل و لولا که فلزی هست ولی خودش فکر کنم پلاستیک باشه در کل زیاد فرق نمیکنه بیشتر برای زیبایی گفتم
لک و خشی هم من ندیدم تا حالا دیده نمیشه که آدم بخواد توجه کنه

arazboy
17-01-2015, 17:51
با سلام
من میخوام تا حدود 1700 یک ماشین بگیرم.در این رده معمولا 7 کیلویی و دور موتور 1400 هستند.الجی،سامسونگ و اسنوا در این محدوده گزینه خوبی هستند که طبق نظرات دوستان مثل اینکه الجی بهتره

الجی و سامسونگ هم مثل بوش انواع مختلف دارند؟مثلا بوش اسپانیا،بوش ترکیه
موتور بدون تسمه مزیت حساب میشه؟
امکانات مهم دیگه برای ماشین چه مواردی هست؟
ممنون

ال جی اسنوا دوو خوب هستند
ال جی گارانتی اسلی بگیر متفرقه نگیر در فاکتور فروش قید شو اسم شرکت گارانتی کننده رو
بدون تسمه موتور ندارد / صدای کمتری دارد باید لباس ها را درست بریزی بالانسی دستگاه بهم می خورد
با تسمه موتور دارد یکمی سدای بیشتری دارد

rostamiani
17-01-2015, 18:16
ال جی گارانتی اسلی بگیر متفرقه نگیر در فاکتور فروش قید شو اسم شرکت گارانتی کننده رو
بدون تسمه موتور ندارد / صدای کمتری دارد باید لباس ها را درست بریزی بالانسی دستگاه بهم می خورد

البته حتما خودتون می دونید ولی برای اینکه بعضی به اشتباه نیفتند باید بگم که لباسشویی بدون تسمه موتور داره ولی نوع موتور فرق می کنه.

aminkhan2014
18-01-2015, 09:26

ميشه بگيد گارانتي اصلي(گلديران)چه مزيتي داره وقتي جنس كره اي بدون گارانتي را ميشه ارزانتر خريد؟
غير از اينه كه يك پول علكي توي جيب گلديران ميره و تازه ماشينهاي الجي گلديران هم مونتاژ ايرانه؟

rostamiani
18-01-2015, 09:36
ميشه بگيد گارانتي اصلي(گلديران)چه مزيتي داره وقتي جنس كره اي بدون گارانتي را ميشه ارزانتر خريد؟
غير از اينه كه يك پول علكي توي جيب گلديران ميره و تازه ماشينهاي الجي گلديران هم مونتاژ ايرانه؟

من مونتاژ کره تو بازار ندیدم. مگه هنوز هم وارد میشه؟

arazboy
23-01-2015, 18:52

گلد ایران گارانتی اصلی هست و خوب سرویس می دهد ولی شرکت های دیکر متفرقه هست الکی پول بی جا می گیرند و سرویس های خوب نیستند قیمت های قطعات هم بالاست الکی.......
این وسط فقط خریدار ضرر می کند اینجا فقط فروشندها مفت خوری می کنند و شرکت های سرویس دهنده تقلبی

arazboy
23-01-2015, 18:53
من مونتاژ کره تو بازار ندیدم. مگه هنوز هم وارد میشه؟

هست بهتره نگیری

aminkhan2014
23-01-2015, 20:13
گلد ایران گارانتی اصلی هست و خوب سرویس می دهد ولی شرکت های دیکر متفرقه هست الکی پول بی جا می گیرند و سرویس های خوب نیستند قیمت های قطعات هم بالاست الکی.......
این وسط فقط خریدار ضرر می کند اینجا فقط فروشندها مفت خوری می کنند و شرکت های سرویس دهنده تقلبی

خوب وقتی کیفیت خوب هست دیگه گارانتی اونم برای جنس مونتاژیران بدرد چی میخوره؟چرا بدون گارانتی(قاچاق) را پیشنهاد نمیدهین؟

arazboy
26-01-2015, 20:42
خوب وقتی کیفیت خوب هست دیگه گارانتی اونم برای جنس مونتاژیران بدرد چی میخوره؟چرا بدون گارانتی(قاچاق) را پیشنهاد نمیدهین؟

لوازم برقی مثل هندوانه می مونه به شانس بستگی داره اگر خوب باشد که هیچ اگر بعد باشد مشتری بی چاره هست برای هر تعمیر باید سه برابر قیمت پول بده

hot_boys2005
07-02-2015, 19:06
دوستان من یه ماشین لباسشویی سامسونگ یا یه مدلی که شما پیشنهاد بدید و دروسط باشه میخوام و در حدود 2 یا 3 میلیون تومان بخرم و تعداد اعضای خانواده هم 6 نفر هستیم لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بخریم . متشکرم

shahriyar ps4
22-08-2015, 14:17
سلام دوستان
من میخام ماشین لباسشویی بوش بخرم و بین سه مدل موندم WAK24210ME وWAT24440MEوWAQ2446XME کدوم مدل رو بخرم
بین این سه کدوم مدل بهترینه

- - - Updated - - -

سلام دوستان
من میخام ماشین لباسشویی بوش بخرم و بین سه مدل موندم WAK24210ME وWAT24440MEوWAQ2446XME کدوم مدل رو بخرم

- - - Updated - - -

سلام دوستان

- - - Updated - - -

سلام دوستان

mahdi-mo
07-06-2016, 22:02
سلام دوستان
با بودجه 2500 نهایت 3000 از برند LG چی بگیرم؟
که امتحانش رو هم پس داده باشه
LG Titan WT-L84NW بعضی ها خریدن راضی نبودن

farnibingo
10-08-2017, 11:23
سلام
ماشین لباسشوییم خراب شده یه ماشین لباس شویی خوب ایرانی میخوام بخرم که خدماتش خوب باشه

شنیدم لباسشویی پاکشوما خیلیا ازش راضین نمیخوام زیاد هزینه کنم یه هزینه معمولی کدوم مدل تو بازار خوب در اومد

تعمیر کار لباس شویم میگفت پاکشوما جدیدترین موتور BLDC زده خوبه ! کی داره نظر شو بگه بهم :n11:

esmiz
10-08-2017, 14:30
سلام
ماشین لباسشوییم خراب شده یه ماشین لباس شویی خوب ایرانی میخوام بخرم که خدماتش خوب باشه

شنیدم لباسشویی پاکشوما خیلیا ازش راضین نمیخوام زیاد هزینه کنم یه هزینه معمولی کدوم مدل تو بازار خوب در اومد

تعمیر کار لباس شویم میگفت پاکشوما جدیدترین موتور BLDC زده خوبه ! کی داره نظر شو بگه بهم :n11:خیلی کار خوبی می کنید می خواید ماشین لباس شویی ایرانی بخرید هم به اقتصاد کشور کمک می کنید و هم به خودتون پاکشوما جدیدا خیلی تبلیغ می کنه و می گن محصولات خوبی هم داره اما من تا حالا ازش استفاده نکرده ام ولی ما ماشین لباسشویی اسنوا خریدیم الان سه ساله داره راحت کار می کنه خدمات خیلی گسترده و خوبی هم داره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk