PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طوري وب سايتمو به موتورهاي به Search Engine ها بشناسونم؟

galaxy_110
17-04-2006, 18:46
با سلام

دوستان من يه سال Web Site راه انداختم ولي هنوز Google اونو نميتونه پيدا كنه ولي MSN و Yahoo ميشناسنش.

هر چي هم تو قسمت Add URL گوگل اد ميكنمش بازم نميشناسدش.

در ضمن عكسهاي توي سايتو كه هيچكدومو از Search Engine ها تو قسمت image شون نميتونن پيدا كنن.

ممنون ميشم اگه لطفا راهنمايي ام كنيد كه چه طوري ميتونم ادرس سايتمو به گوگل و عكسهاشو به تمامي search Engine ها معرفي كنم.

مرسي

sa3er
18-04-2006, 00:11
احتمالا سايت شما بن شده است:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
18-04-2006, 01:08
با سلام

دوستان من يه سال Web Site راه انداختم ولي هنوز Google اونو نميتونه پيدا كنه ولي MSN و Yahoo ميشناسنش.

هر چي هم تو قسمت Add URL گوگل اد ميكنمش بازم نميشناسدش.

در ضمن عكسهاي توي سايتو كه هيچكدومو از Search Engine ها تو قسمت image شون نميتونن پيدا كنن.

ممنون ميشم اگه لطفا راهنمايي ام كنيد كه چه طوري ميتونم ادرس سايتمو به گوگل و عكسهاشو به تمامي search Engine ها معرفي كنم.

مرسي
سلام ...
يه سري پيشنهاد مي كنم:
1- يه سري برنامه هستن كه وقتي استفاده مي كني كدهايي در وبسايتت مي زارن كه امكان Search رو در Search Engine ها فعال مي كنن...
2- از سايت هاي جانبي براي تبليق استفاده كن... مثلا برو در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نامش كن كه از اونجا بشه به سايتت دسترسي داشته باشي...
3- اگه در سايت هاي معتبر (مثل همينجا يه فروم هاي ديگه) عضوي... اسم سايتت رو در پايين امضات بزار بعد راحت تر پيدا مي شه...
موفق باشي. ;)

galaxy_110
18-04-2006, 16:23
اشكان جون

ميشه اگه زحمتي نيست اسم اون برنامه هاو طرز كار با اونا رو به من بدي. وآيا واقعا كار ميكنه؟

در ضمن با استفاده از اون برنامه ها ميتونم عكسهاي سايتمو به سرچ انجين ها بشناسونم؟

ممنون

galaxy_110
19-04-2006, 23:00
بابا اي ول

يكي كمك كنه

sa3er
19-04-2006, 23:15
احتمالا سايت شما بن شده است:

galaxy_110 جان،
همونطور كه در چند پست بالاتر خدمت شما عرض كردم ولي متاسفانه ظاهرا شما اون رو نديديد.... به احتمال زياد سايت شما توسط موتور جستجوي google بن (ban) شده است. لطفا به لينكي كه قرار دادم مراجعه كنيد. صفحه مربوطه حاوي توضيحاتي هست در رابطه با علل بن شدن سايتها توسط google و راههاي بيرون آمدن از ليست سياه اين شركت.

با آرزوي موفقيت.

Hamid110
19-04-2006, 23:20
سلام

دوست عزيز براي پيدا شدن سايت شما در گوگل بايد در سايت گوگل ثبت نام كنيد و آدرس سايت تون رو به گوگل بديد

توي سايت بلگفا خوب توضيح داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد

mamo
19-04-2006, 23:26
یه روش بهت پیشنهاد میکنم :
برای این کار در گوگل و در Add URL بنویس " ثبت در گوگل" و در لیست حاصل گزینه اول رو انتخاب کن:

ویا لینک مستقیم همین صفحه:

galaxy_110
20-04-2006, 17:12
sa3er و حميد و مامو ي عزيز

از راهنمايي هاي بسيار مفيدتون خيلي خيلي ممنون :happy:

مرسي