PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش آپدیت گوشی های LG با فایل DZ ( تست شده بر روی Kc910)

zeus_1
10-06-2010, 00:01
این روش مخصوص گوشی هایی می باشد که فایل آپدیت آنها دارای پسوند DZ است . من خودم با این روش و به سادگی گوشی KC910 را آپدیت کردم. فقط کافی ست قدم های گفته شده را طی کنید تا در کمتر از 30 دقیقه گوشی خود را آپدیت کنید

مرحله اول: برنامه زیر را دانلود کنید. به کمک همین برنامه که حجم آن حدود 3مگابایت است، گوشی را آپدیت می کنیم
البته از این فایل زیپ شده که دانلود می کنید ما فقط به برنامه LGMDP Euro نیاز داریم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله دوم: گوشی را در حالت Pc Suite به کامیپوتر متصل کنید

مرحله سوم: برنامه LGMDP Euro را باز کنید و در صفحه باز شده گزینه select portرا بزنید ( شکل را مشاهده کنید )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg

مرحله چهارم: پنجره باز شده، مشخصات گوشی خود را مشاهده می کنید. تاکید می کنم که گوشی باید در حالت Pc suite به کامپیوتر متصل شده باشد. بعد از شناسایی گوشی ( مانند شکل زیر) گزینه connect را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).jpg

مرحله پنجم: حالا یک صفحه جدید می آید که چند تا گزینه دارد برای فایل browse کردن که ما به هیچ کدام از اینها کاری نداریم. ( ممکن است بعد از یکبار استفاده از برنامه این قسمت دیگر نمایش داده نشود) شما به قسمت پایین سمت راست صفحه توجه کنید . گزینه ای دارد به اسم Dz. روی آن کلیلک کنید تا پنجره ای به شکل زیر باز شود. فایل آپدیت خود را که قبلا دانلود کرده اید و فرمت آن DZ است را browse کنید. همان طور که در شکل می بینید، این پنجره یک تنظیم دیگر نیز دارد. این قسمت مربوط به نوع نصب فریمور می باشد که اگر حالت keep all contents را انتخاب کنید، هیچ کدام از برنامه ها و فایل ها شما پاک نخواهد شد. تنها مسیج ها پاک خواهد شد. توصیه می کنم از همین تنظیم استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg

بعد از انجام این کارها، گزینه start را بزنید تا عملیات آپدیت شروع شود. توجه کنید که پس از زدن کلید start عملیات شروع خواهد شد. پس از جدا کردن کابل از گوشی، خودداری کنید.

در طول نصب با پنجره ای به شکل زیر مواجه هستید. قسمت مشخص شده در عکس، وضعیت نصب را نشان می دهد. ممکن است در طول نصب، صفحه گوشی به رنگ زرد در آید. نگران نباشید، چون این بخشی از فرآیند کار است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).jpg

هر گاه وضعیت نصب به صورت زیر در آمد، در واقع کار تمام شده است و شما می توانید کابل را جدا کرده و گوشی را روشن کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

کار تمام است... و گوشی شما آپدیت شده است :46:

outpost
10-06-2010, 09:29
Lg Arena رو هم میشه اینجوری آپدیت کرد؟

راستی ، سایت یا مرجعی رو میشناسید که جدیدترین آپدیت ها رو بزاره برای دانلود ؟

zeus_1
10-06-2010, 09:33
Lg Arena رو هم میشه اینجوری آپدیت کرد.

راستی ، سایت یا مرجعی رو میشناسید که جدیدترین آ÷دیت ها رو بزاره برای دانلود ؟

به طور مشخص سایتی وجود نداره. خیلی پراکنده تویه اینترنت وجود داره
برای چه گوشی می خوای؟؟ بگو که اگه چشمم افتاد لینکشو بذارم اینجا

S_ALI_A
10-06-2010, 19:26
به طور مشخص سایتی وجود نداره. خیلی پراکنده تویه اینترنت وجود داره
برای چه گوشی می خوای؟؟ بگو که اگه چشمم افتاد لینکشو بذارم اینجا
gc900 منو فراموش نكنا. اگه روشي غير از روشي كه حسين گذاشتو جايي ديدي واسم بذاري ممنون ميشم. اخه من هنو با اون نرم افزاره مشكل دارم.

zeus_1
11-06-2010, 03:32
djalikhafan جان
یه روش جدید برای گوشی شما پیدا کردم که البته با فایل fls انجام می شه. ورژنش هم اینه
GC900AT-00-V10b-454-XXX-JUN-12-2009 +0. Fls
اگه به دردت می خوره ترجمه کنم

S_ALI_A
11-06-2010, 14:19
djalikhafan جان
یه روش جدید برای گوشی شما پیدا کردم که البته با فایل fls انجام می شه. ورژنش هم اینه
اره اره حتما. البته اگه زحمتي نيست برات. واقعا ممنون ميشم. فقط چند تا چيز. مطمئنه روشش؟ كار دستم نده. و اينكه بازم همون سوال قديمي. انلاينه؟ اخه من نميتونم انلاين انجامش بدم.:11:

S_ALI_A
11-06-2010, 14:25
يه چيز ديگه. ايني كه نوشتي داره ميگه ورژن v10b. درسته؟ الان كه گوشي من ورژن v10d هستش. ايني كه گذاشتي قديميه كه. البته من فريمور v10g رو دان كردم و دارم. فقط يه روش ميخوام كه نصبش كنم. ميشه؟ منظورم اينه كه اين روشي كه پيدا كردي فقط واسه فريمور v10b نباشه.

M - K
11-06-2010, 17:27
میشه لینک دانلود اون آپدیتی که خود شما استفاده کردی رو بزارین؟! (PLEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAASE ) :11:

zeus_1
12-06-2010, 22:56
میشه لینک دانلود اون آپدیتی که خود شما استفاده کردی رو بزارین؟! (PLEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAASE ) :11:

من این ورژن رو ریختم. البته گوشی من kc910 هستشن. یه وقت اشتباه نکنی

عکس های محیط این ورژن رو هم می تونی اینجا ببینی

S_ALI_A
14-06-2010, 15:35
پس من چيييييييييييييييي؟:41:

Michael Ropy
16-06-2010, 21:02
البته من فريمور v10g رو دان كردم و دارم.

:O :O :O :O

ورژن g?!?!?!? مطمئنی؟! لینکشو میذاری ببینم؟!

S_ALI_A
17-06-2010, 08:49
:O :O :O :O

ورژن g?!?!?!? مطمئنی؟! لینکشو میذاری ببینم؟!
واسه gc900 منظورمه ها. البته فك نميكنم فارسي ساپورت باشه. از همون سايتي كه خودت ادرسشو بهم دادي دان كردم:31:

S_ALI_A
25-06-2010, 10:23
djalikhafan جان
اقا من توي خان هشتم:31: گير ميكنم. توي اون مرحله نوشته گوشيو با كابل وصل كن به كام اما نگفته روشن يا خاموش. بعدشم گفت وقتي گوشيو شناخت روي done كليك كن. من هم در حالت روشن و هم خاموش امتحان كردم اما گوشيمو نمسشناسه. چيزي به ذهنت نميرسه؟:19::19::41:

---------- Post added at 10:23 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

حسين با تو هم هستما. من بايد گوشيمو فلش كنم. روشنه؟؟؟؟:31::31:
خواهش ميكنم يكي كمك كنهههههههه:19::19::19:

Michael Ropy
25-06-2010, 11:49
یادمه گفته بودی که با روش KDZ برنامش رویه بعضی کامپیوتر ها کار می کرد، خوب چرا رو همونا فلش نمی کنی!!! :دی

S_ALI_A
25-06-2010, 13:41
یادمه گفته بودی که با روش KDZ برنامش رویه بعضی کامپیوتر ها کار می کرد، خوب چرا رو همونا فلش نمی کنی!!! :دی
اي بابا. من كمك خاستما:41:ا. خوب حتما يه مشكله هست ديگه. اخه اون كامپيوترها ماله كافي نت بود. دنبال يه روش هستم كه هروقت خواستم تو خونه فلشش كنم. حله؟؟؟ :31::31::5: حالا چيزي به ذهنت نميرسه تا كمكم كني؟ ضمنا من الان دارم از روش kdz استفاده ميكنم ديگه حسين جان. ولي از نوعي ديگر:18:. نه از روش dz. البته اين روشو زئوس عزيز واسم پيدا كرده. اين لينكشه. يه امتحان كن به زحمت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منتظرما

S_ALI_A
28-06-2010, 20:19
:19:اي بابا. يكي راهنمائيم كنه ديگه:19:

Michael Ropy
29-06-2010, 10:34
بزار امتحانام تموم بشه.....چشم......:دی اصلا وقت ندارم...

S_ALI_A
24-07-2010, 16:00
حسين جان امتحانات تموم نشد؟ منتظرما

Michael Ropy
26-07-2010, 10:32
حسين جان امتحانات تموم نشد؟ منتظرما

چرا خیلی وقته تموم شده اصلا اینجا رو یادم نبود....

S_ALI_A
30-07-2010, 18:27
چرا خیلی وقته تموم شده اصلا اینجا رو یادم نبود....
همين؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:41::13:

zeus_1
31-07-2010, 03:42
همين؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:41::13:

ظاهرا دیگه باید قید گوشی های بدون سیستم عامل رو زد و رفت به سمت smart phon ها
چون حتی گوشی هایی مثل LG دیگه در ساده ترین موارد هم ساپورت نمی شن و برای یک فلش کردن و یا نصب تم ساده باید کل عالم رو زیر و رو کنی تا یک مطلب در بیاری

S_ALI_A
01-08-2010, 01:23
ظاهرا دیگه باید قید گوشی های بدون سیستم عامل رو زد و رفت به سمت smart phon ها
چون حتی گوشی هایی مثل LG دیگه در ساده ترین موارد هم ساپورت نمی شن و برای یک فلش کردن و یا نصب تم ساده باید کل عالم رو زیر و رو کنی تا یک مطلب در بیاری
اخ نميدوني كه چقد حالم گرفته ميشه گاهي اوقات. نميدوني چقد پشيمونم. ميدونم اينجا جاش نيست ولي اي كاش 15 روز ميموندم تا قيمت اين ويوازه ميومد پايين تا بگيرمش. نميدونم چرا كامتل اينقد اين گوشيهارو گرون ميفروشه. ويواز با دوربين بهتر و سيستم عامل اون موقع فقط 20-30 تومان گرونتر بود

zeus_1
01-08-2010, 01:29
اخ نميدوني كه چقد حالم گرفته ميشه گاهي اوقات. نميدوني چقد پشيمونم. ميدونم اينجا جاش نيست ولي اي كاش 15 روز ميموندم تا قيمت اين ويوازه ميومد پايين تا بگيرمش. نميدونم چرا كامتل اينقد اين گوشيهارو گرون ميفروشه. ويواز با دوربين بهتر و سيستم عامل اون موقع فقط 20-30 تومان گرونتر بود

حالا که باب اعتراف باز شد من هم بگم...
من هم مثل چی پشیمونم که چرا گوشی سیستم عامل دار نگرفتم
من فقط یه گوشی می خواستم که WiFi داشته باشه
اصلا به نیت HTC Touch VIVA رفتم بازار
ولی دوربین این Renoir من رو اغفال کرد
الان وقتی به عکس هایی که با دوربین گوشی گرفتم نگاه می کنم احساس رضایت بهم دست میده
ولی واقعا احساس خلا می کنم
مخصوصا که از همون اول گوشی هام سیستم عامل داشت
از 6600 بگیر تا N82
واقعا کمبود توانایی رو آدم حس می کنه
پول بیاد دستم، حتما یه حرکتی می زنم

Highbury
07-09-2010, 18:10
نحوه ی فلش و یا آپدیت ال جی کا اف 755 سکرت چه جوریه؟

S_ALI_A
08-09-2010, 14:39
نحوه ی فلش و یا آپدیت ال جی کا اف 755 سکرت چه جوریه؟
شما فايل فلششو گير اوردي؟ اگه KDZ باشه به روشي كه حسين گفت. اگه DZ باشه به روشي كهZEUS گفت و اگه FLS باشه من بهت ميگم. شما فايل فلش رو دان كن.

Highbury
08-09-2010, 15:17
فایل فلش رو از کجا دانلدو کنم.لینک بدین من دانلد میکنم.سرعت اینرتنتم خوبه
با تشکر از همه

S_ALI_A
08-09-2010, 15:22
من يه سرچ زدم. فقط فايل فلش با پسوند SSW داره. بايد بگردي و روششو پيدا كني. تو هم بگرد. منم چيزي پيدا كردم ميزارم. بنويسي SSW FRIMWARE پيدا ميكني.

S_ALI_A
08-09-2010, 15:55
يه جا پيدا كردم ولي فارسي نيست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم ترجمه گوگل

فقط يادت باشه اين ماله KF750 هست. روشش همونه فقط فريمور KF755 رو دان كن.

M - K
05-10-2010, 18:14
حدود 2 هفته پیش داشتم موبایلم(Kc 910 ) رو دوباره آپدیت میکردم ولی ایندفعه با یه سری فایل دیگه که پسوندشون DZ نبود ولی اون نرم افزاره میتونست بخونتشون.
آپدیت رو شروع کردم همه چیز خوب پیش میرفت ولی بعد از گذشت 20 دقیقه یکدفعه اینو گفت: Module writing error
از اون موقع تا حالا هر وقت موبایلم رو روشن میکنم صفحه اش زرد/سبز ه و نوشته : Refreshing
البته حدود 1 هفته پیش دوباره یه فایل آپدیت دانلود کردم ولی بازم همون ارور رو داد. دیگه از اون موقع بیخیالش شدم تا حالا که اومدم ببینم پی سی ورلدی ها میتونن مشکل و راه حلشو بفهمند؟!!!
ممنون :11:

zeus_1
05-10-2010, 19:17
حدود 2 هفته پیش داشتم موبایلم(Kc 910 ) رو دوباره آپدیت میکردم ولی ایندفعه با یه سری فایل دیگه که پسوندشون DZ نبود ولی اون نرم افزاره میتونست بخونتشون.
آپدیت رو شروع کردم همه چیز خوب پیش میرفت ولی بعد از گذشت 20 دقیقه یکدفعه اینو گفت: Module writing error
از اون موقع تا حالا هر وقت موبایلم رو روشن میکنم صفحه اش زرد/سبز ه و نوشته : Refreshing
البته حدود 1 هفته پیش دوباره یه فایل آپدیت دانلود کردم ولی بازم همون ارور رو داد. دیگه از اون موقع بیخیالش شدم تا حالا که اومدم ببینم پی سی ورلدی ها میتونن مشکل و راه حلشو بفهمند؟!!!
ممنون :11:

اون صفحه Refreshing که میگی یکی از مراحل نصب. در واقع وسط نصب ، مشکل پیش اومده
باید یه فریمور جدید بریزی
که ورژنی که مطمئنی سالمه رو دانلود کن و تست کن
اگر اینترنت پر سرعت داری، می تونی LG update رو بگیری و گوشی رو با کابل وصل کنی و امیدوار باشی بشناسه گوشی رو. اون وقت می تونی از طریق اینترنت فریمور رو به حالت کارخونه ای برگردونی

من همین دو راه به نظرم رسید

M - K
19-12-2010, 16:09
خوب فکر کنم دیگه موبایلم درست شدنی نباشه چون الان که رو شنش میکنم بعد از 7 8 ثانیه روشن موندن خاموش میشه، تو اون مدت هم که نمیشه آپدیت کرد!!!:44:
میگید چی کار کنم؟! :19:(بجز خریدن یکی جدید!)

LG2011
03-12-2013, 15:08
سلام دوستان
من یک گوشی kc910 LG دارم که قسمت لمسی اون کار نمی کنه .
حالا فکر می کنم که عیب لمسی اون با فلش کردن حل بشه همه موارد زیر را هم دارم اما نمی تونم به روش pcsuit به کامپیوتر وصل بشم (به دلیل خرابی لمسی) تا اونا فلش کنم
راهنمایی کنید
1-با وجود خرابی لمسی اون چطور با روش pc suit به کامپیوتر وصل بشم؟
2-با داشتن اینها چیز دیگری برای فلش کردن نیاز داره یا خیر؟
LGMDP_1.5_build_12.14_Sep_16_2008
KC910-V10b-DEC-29-2008-OPN-DE_DZ
KC910_NV_by_chimed09
درایورها همگی نصبه-کابل سالمه