PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایران و جام جهانی

mahdishata
09-06-2010, 17:40
سلام
دیدم بر وبچز همه خوشن گفتم یه تاپیک بزنم یه کمی ایه یاس بخونم:31:
البته نباید مقصرین این کار رو فراموش کرد.
مخلصم:40::40:

mahdishata
09-06-2010, 17:47
پرواز ساعت 7و سی دقیقه بامداد تهران و ژوهانسبورگ یک مهمان ویژه داشت؛ علی کفاشیان.

رئیس فدراسیون فوتبال 4 روز قبل از آغاز جام جهانی تهران را به مقصد پایتخت آفریقای جنوبی ترک کرد تا در مراسم افتتاحیه جام جهانی حاضر باشد. او البته در این سفر و در روز افتتاحیه دو ایرانی سرشناس دیگر را هم در ورزشگاه و در میان میهمانان ویژه مراسم افتتاحیه می بیند. علی دایی عضو کمیته جوانان فیفا و افشین قطبی سرمربی تیم ملی ایران . این سه یک ویژگی مشترک دارند. هر سه در کنار هم نقشی بزرگ در حذف تیم ملی ایران از جام جهانی افریقای جنوبی داشتند.

علی کفاشیان که در بهمن ماه سال 1387 در انتخاباتی سورئال توانست به لطف ممانعت فیفا از حضور محمد علی آبادی در فدراسیون فوتبال بر مسند رایست فدراسیون بنشیند چون دست عنایت سازمان ورزش بر سر او کشیده شده بود. پس از این انتخاب بود که پروسه انتخاب مربی تیم ملی آغاز شد . در شرایطی که تیم ملی باید از همان روزها آماده حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی می شد. پروسه انتخاب تیم ملی ، این بزرگترین رویداد در همه حوادث تلخی بود که سرانجانش شد باز ماندن تیم ملی ایران در راه رسیدن به جام جهانی ؛« سخت ترین لحظات کاری من ، زمان هایی بود که سرمربی انتخاب می کردم. از همان روز اول هم که فدراسیون را در دست گرفتم در این بازی افتادم. . ما همین که رای آوردیم و انتخاب شدیم باید سرمربی تیم ملی را انتخاب می کردیم . بعد هم این روند ادامه پیدا کرد. آنقدر فشار این کار زیاد است که بعضی وقتها می شود گفت که فشار بر تدبیر غلبه کند یعنی شما می خواهید کسی را انتخاب کنید که قضیه را جمع کنی . برای همین من سخت ترین روزهایم را روزهای انتخاب مربی می دانم . کلمنته ، دایی ، قطبی و همه اتفاقاتی که خودتان هم می دانید. تصمیم گرفتن در این مواقع خیلی سخت است. اگر اشتباه تصمیم بگیری هم کار خیلی سخت تر می شود برای همین است که آدم در تصمیم گیری هایش راحت نیست یعنی مدام می خواهد تمام جوانب کار را ببیند . با این وجود به جایی می رسی که می خواهی هر طور هست همان لحظه بحران را بخوابانی و نمی توانی برای 10 روز بعد فکر کنی.»

او درحالی دایی را انتخاب کرد که می خواستند افشین قطبی را به تیم ملی بیاورند اما تلفنی کذایی سبب شد تا ناگهان نظر همه عوض شود و دایی به تیم ملی بیاید. آن روزها کفاشیان با قاطعیت از صعود تیمش به جام جهانی می گفت و ادعا می کرد:« جام جهانی نهایت خواسته های فوتبالی کشور است و حتی به قیمت تعطیلی لیگ آن را بدست می آوریم. حتما باید به ژوهانسورگ برویم.» او البته روزی که به جام جهانی نرسید در پاسخ به خبرآنلاین گفت:« فوتبال همین است. باید بپذیریم دیگر از قطب های فوتبال آسیا نیستیم و مردم باید خواسته های شان را کم کنند . باید انتظارات شان منطقی باشد.»

علی دایی دیگر مهمان ایرانی ویژه بازی های افتتاحیه جام جهانی است. او که عضو رسمی کمیته جوانان فیفا است با دعوتنامه رسمی از سپ بلاتر به مراسم افتتاحیه می رود . دایی کسی بود که قرعه ایران را برای حضور در این گروه مقدماتی از گلدان در آورد و خود هدایت تیم را پس از مدتی بدست گرفت. کسی که تنها سابقه مربیگری اش محدود می شد به قهرمانی در لیگ برتر با سایپا ، آن هم در کمتر از یک فصل مربیگری. دایی از 5 مسابقه ای که هدایت تیم ملی را در دست داشت نتوانست امتیازات لازم را کسب کند. تساوی در برابر کره جنوبی و البته در خانه ، ترس را به دل مردم آورد. تنها کافی بود که او برابر عربستان بازنده شود و فاجعه شود. دایی اما در فاصله دو هفته به بازی حساس ایران با عربستان رودرروی خبرنگار ما نشست و ما با اطمینان گفت:« کارم را بلدم. مطمئن باشید ما صعود می کنیم و به جام جهانی می رویم. آنها که در پی برکناری من هستند ، ناکام می مانند. من روزی می روم که خودم بخواهم. مطمئن باش که ما به جام جهانی می رسیم.»

او اما هشتم فروردین به عربستان باخت و برکنار شد تا مشخص شود روزی می رود که اراده بر رفتنش باشد و حالا یک سال و دو ماه پس از آن اتفاق هنوز از پی این است که به مرم بگوید تلفنی ناشناس برکنارش کرده ، البته دایی هیچ گاه از تماس غیبی برای آمدنش به تیم ملی نمی گوید.

افشین قطبی راهکاری بود که با برکناری علی دایی برای تیم ملی باقی ماند. سه بازی و نیز به 7 امتیاز. تیمی که شانس زیادی برای صعود نداشت. او اما در اوج اعتماد به نفس رو به دوربین ها گفت:« کره ها را مثل کف دستم می شناسم. من بلیت ژوهانسبورگ را از همین حالا در جیب دارم. شک نکنید ما آنجا خواهیم بود.»

تیم او از سه بازی توانست 5 امتیاز بگیرد اما این میزان امتیاز این قدر نبود که تیم ملی را به جام جهانی برساند و ما در دقیقه 83 بازی ایران و کره با گلی که خوردیم از جام جهانی محروم شدیم. او لبته پس از این ناکامی در توجیه ادعاهایش گفت:« ناچار بودم به مردم و تیمم روحیه بدهم تا دقیقه آخر بتوانیم بجنگیم. من در بدترین شرایط تاریخی کشور فقط 7 دقیقه کم آوردم. این کار بزرگی است.»
این سه در روز افتتاحیه جام جهانی حاضر می شوند. هر سه البته از مدت ها قبل قول داده بودند برای جام جهانی به ژوهانسبورگ می روند. آنها به وعده شان عمل کرده اند البته هرچند برای کاهش هزینه های فوتبال کاروان 30 نفره بازیکنان را با خود نبرده اند. مهم این است که تیم ملی سه نفره ما به جام جهانی رفته اند. آنها که از ابتدا هم قرار بود ، حتما در آن روز خاص در ژوهانسبورگ باشند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdishata
09-06-2010, 17:53
فوتبال یک صنعت محبوب است . این قدر دوست داشتنی که با آغاز جام جهانی ، همان قدر که تماشای بازی تیمی مثل برزیل برای من و شما در ایران پیدا می کند بی شک وزیر یا نخست وزیر یک کشور پیشرفته اروپایی را هم محو تماشا می کند. همین ویژگی منحصر به فرد است که سبب شده تا فوتبال در روزهای رکود اقتصادی بتواند سودآفرین باشد. فیفا تنها نهاد بین المللی بود که در دل بحران های مالی رشد اقتصادی را تجربه کرد.

همه فوتبال را پیگیری می کنند تا اتفاقات خارق العاده اش ؛ آنچه در آن 90 دقیقه بازی رخ می دهد ببینند و آن است که همان ابتدا به ساکن اهمیت پیدا می کند و دیگر مسائل جنبی ، در حاشیه اش قرار می گیرند. جام جهانی کارنوال بزرگی است تا تمام ملتها در کنار هم این این هیجان را تقسیم کنند. مردمی که از گوشه گوشه دنیا کنار هم قرار می گیرند و این فرصتی است تا فرهنگ ها معرفی شوند. شاید آن کشر کوچک افریقایی که در تمام سال همه حجم خبرهایش در رسانه های بین المللی به تعداد انگشتان دو دست نرسد به واسطه پیشرفت فوتبالش و حضور در جمع 32 تیم برتر دنیا ، این شانس را بدست بیاورد که دیده شود. اینکه در بازار جنبی این کارناوال بزرگ فرصت داشته باشد گوشه ای از گفتنی هایش را عرضه کند. این نکته ای است که در دیپلماسی ، دیپلماسی عمومی با گرایش ورزشی نامیده می شود.

شکلی از دیپلماسی که حالا دولت ها حتی بیش از تلاش های دیپلماتیک رسمی شان به آن می پردازند. اینکه حالا پیراهن تیم های ملی فوتبال برای رهبران کشورهای درحال توسعه به عنوان نمادی از دوستی شان عرضه می شود. کاری که دیپلمات های کشورهایی چون آرژانتین و برزیل در سالهای اخیر بارها انجام داده اند یا نمونه های بسیار دیگری از این دست که همه در خاطر داریم. حالا فوتبال نماد صلح است. نماد دوستی میان ملت ها. دیگر بحثی از تخاصم نیست. همه کنار هم جمع می شوند تا شاد باشند و 32 کشور که مجوز حضور در بازی ها را در دست دارند ، سهمی بزرگتر از دیگران دارند. تیم هایی که بی شک تلاش شان بیش از سایرینی بوده که باز مانده اند.

اگرچه معتقدم نرفتن به جام جهانی ا فاجعه نیست و با صعود به جام جهانی هم معجزه ای رخ نداده . بی شک با حضور در این رقابت ها از جهات گوناگون ورزش و دولت ما بیشترین منافع را بدست می آورد. از لحاظ روحی می توانستیم خوشحال باشیم که یک ملت احساس غرور می کنند و به تیم ملی شان حس غرور خواهند داشت . با این وجود نباید از یاد ببریم چه بسیار کشورهای صاحب فوتبالی هستند که گاه از صعود بازمانده اند اما در کشورشان عزای عمومی اعلام نمی کنند. آنچه اما این نرفتن را برای مان تلخ می کند مکانیسم اشتباهی است که در پیش گرفته بودیم. ما می بازیم چون باوری غلط را بر افکار مان غلبه داده ایم. اینکه بهترینیم.

بهترینی شاخص هایی دارد. تلاش می خواهد ، برنامه ریزی و تلاش مضاعف اما هنوز وقتی می خواهیم دلایل ناکامی فوتبال ایران را ردیف کنیم ؛ می گویند: تعلیق. تعلیقی که فقط 4 روز طول کشید و البته سبب خیر بود تا فوتبال مان گامی به سوی استقلال بر دارد. از یاد می بریم که برنامه ریزی نداریم ، هدف نداریم افق دیدمان مشخص نیست و در این شرایط نباید عزا بگیریم که رفتن مان است که باید تعجب برانگیز شود.

حمیدرضا آصفی
عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

far2009
09-06-2010, 18:28
عجب رویی داره این کفاشیان ! :13: باعث حذف تیم شده - علاقه مردم ایران را زیر پا گذاشته . حالا می خواهد بره جام جهانی را ببینه ؟

به جای این کار ها باید بشینه یک فکری برای تیم ملی ایران بکنه

jyjy
09-06-2010, 18:45
بابا بی خیال حالا که تیم نرفت جام جهانی.
دیگه هم با این اوضاع حالا حالا نمی ره جام جهانی.
فقط باید بشینیم وحسرت بخوریم.

yuseph
09-06-2010, 18:51
چه اعصابی دارید شما؟درمورد چیز بهتری نمیشه بحث کنید؟یه جوری شدم حالم د...ا....ر...ه...ب...ه....م......می خوره.
ولش کنید بابا بی خیال.

sasan816
09-06-2010, 18:51
بابا بی خیال حالا که تیم نرفت جام جهانی.
دیگه هم با این اوضاع حالا حالا نمی ره جام جهانی.
فقط باید بشینیم وحسرت بخوریم.
بریم جام جهانی چیکار ما تو آسیا هم حرفی برای گفتن نداریم

S@nti@go_s&k
09-06-2010, 19:01
حرف واسه گفتن ندارن ولی یه سری چیزها هست که واسه خوردن دارن

Amin
09-06-2010, 19:07
نرفتن ایران به جام جهانی
یه خوبی واسه ما داره
که راحت میشیم بازیها رو دنبال میکنیم
و بعد از حذف ایران دپرس نمیشیم !

Alamate Soal
09-06-2010, 19:10
من كه زياد واسم مهم نيست ايران رفته باشه يا نرفته باشه .
تنها تفاوتي كه براي من داره اينه كه الان طرفدار 2تا تيم بودم : كره شمالي و ايران .

اميدوارم حداقل تا 12 سال آينده ايران نتونه بره جام جهاني

Gita
09-06-2010, 19:25
ما فعلا باید غصه های بزرگتری واسه کشورمون بخوریم
کو تا برسه به غصه ی جام جهانی

senaps
09-06-2010, 19:59
ما فعلا باید غصه های بزرگتری واسه کشورمون بخوریم

افرین....عالی نوشتی!
ردضمن،ما باید قبول کنیم که الان دیگه اون روزها نیست که یه علی دایی بیاد با غیرتش بازی کنه نه با شیکمش!!!
الان دیگه اون روزها نیست که فوتبال واقعی باشه......
واقعیت اینه که ما الان چیزی به اسم فوتبال نداریم! فقط یه سری ادمن که میان پول نفت مردم رو میگیرن و خرج میکنن و حقوق های میلیونی بابت کارای 2زاری میگیرن و بس!
در حال حاظر من فکر میکنم تنها چیزی که فوتبال ایران داره،سابقش برای سالهای خیلی دوره نه چیزی که الان هستش!

H A M A S
09-06-2010, 20:17
یادش بخیر تیم ایران سال 98 ---مردم برای صعود به جام جهانی و بعد از اون موفقیت در جام جهانی سر سجاده ها موقع نمازشان دعا میکردن اما همون آدما خوشحالن که ایران نرفت جام جهانی
چون بازیکن های الان تیم ملی یک گله بچه سوسول پول پرست هستند که بیشتر به فکر جیبشون هستند تا غرور کشورشان
============================
بازم یاد تیم 98 بخیر

Mojtaba N87
09-06-2010, 21:01
یادش بخیر تیم ایران سال 98 ---مردم برای صعود به جام جهانی و بعد از اون موفقیت در جام جهانی سر سجاده ها موقع نمازشان دعا میکردن اما همون آدما خوشحالن که ایران نرفت جام جهانی
چون بازیکن های الان تیم ملی یک گله بچه سوسول پول پرست هستند که بیشتر به فکر جیبشون هستند تا غرور کشورشان
============================
بازم یاد تیم 98 بخیر

اون موقع همه چیز فرق می کرد نه فقط بازیکن ها!

بهتره وارد بحث های حاشیه ای نشم . جام جهانی لایق تیم ها و فدراسیون ها و مدیران خوبه

H A M A S
09-06-2010, 21:38
اون موقع همه چیز فرق می کرد نه فقط بازیکن ها!

بهتره وارد بحث های حاشیه ای نشم . جام جهانی لایق تیم ها و فدراسیون ها و مدیران خوبه

آخرین باری که دید یه بازیکن تیم ملی با سر بانداژ شده بازی کنه کی بود؟؟؟
از لحاظ امکانات و مدیریت همین بس زمانی که ایران کره رو 6 بر دو برد --تیم ملی توی زمین گلف تمرین میکرد!!!

*Necromancer
09-06-2010, 21:41
من مثل شما نمی تونم تیم ملی مثلا فرانسه رو تشویق کنم و با گل زدنش خوشحال بشم
آخه آدم چجوری می تونه طرفدار تیم یه کشور دیگه باشه؟

S@nti@go_s&k
09-06-2010, 21:54
از بیکاریه تابستونم تو راهه دیگه الاف تر از قبل

البته من که خودم چند تا بازی بیشتر نگاه نمیکنم یکی از بازیها هم بازی فیناله :دی

ساحل عاج و برزیل :دی

REZAt1980
09-06-2010, 22:01
من كه زياد واسم مهم نيست ايران رفته باشه يا نرفته باشه .
تنها تفاوتي كه براي من داره اينه كه الان طرفدار 2تا تيم بودم : كره شمالي و ايران .

اميدوارم حداقل تا 12 سال آينده ايران نتونه بره جام جهاني

لابد به خاطر تفکرات کمونیستی. همون که عکس آواتارته:31:

راستی به نظر من.

از همون دری که پول های کلون وارد فوتبال شد، غیرت فوتبالی هم خارج شد.

پول فوتبال ایران رو خراب کرد.

نه که در اروپا پول نیست، هست. اما پول حرفه ای فوتبال حرفه ای میخواد.

اگر پول حرفه ای وارد فوتبال سنتی ( یعنی فوتبال ایران) شد، از پایه خراب میکنه. که کرد.

حالا قطعا ما نمیتونیم به فوتبال سنتی موفقمون برگردیم. و تنها راه باقی مونده، اینه که به سمت حرفه ای شدن واقعی بریم. که فعلا نمیشه. چون آقای خنده رئیس فدراسیون هست و اگر خدای ناکرده دستمون بهش بخوره ، fifa ی نامرد تعلیق کرده رفته.

N O V A L I S
09-06-2010, 22:14
چرا باید از نرفتن ایران به جام جهانی ناراحت باشیم؟
اگر می رفتن چه کار می خواستم بکنن؟! نهایتش یک مساوی یا اگر غیرت (و شاید مدیریت صحیح) بزرگان تیم ملی تو جام جهانی 1998 رو داشتن یک برد! (درخشش عابدزاده تو بازی با آمریکا رو هیچ وقت فراموش نمی کنم!)
وقتی هدف رو "رفتن به جام جهانی" گذاشتیم، همون بهتر که هیچ وقت نریم!
نمی دونم... قدیم ها و قبل 20 سالگی بیشتر پیگیر بازی ها بودم.. الان هم گاهی با دیدن تصادفی بعضی بازی های باشگاههای اروپا و یا مسابقات دوستانه بین تیم های ملی از دیدن "هماهنگی" و "نظم" و "تعهد"این فوتبالیست های خارجی لذت می برم..
البته تو ایران خودمون هم داریم امثال این ورزشکار ها رو.. ولی افسوس!
راستی یادمون نره که خیلی ها از سرگرم کردن مردم لذت می برند و خواهند برد!

manreza71
09-06-2010, 22:44
لعنت به لابی کننده ای که تیم ملی رو از جام جهانی 2010 محروم کرد و تو جام جهانی 2006 ناک اوت .

همه بازیهای افتضاخ وعجیب وحشت ناک دایی رو یاد دارن که چه جوری آبروی ایران رو تو جام جهانی 2006 برد وتیم ملیمسخره خاص وعام شد . بعدش این مافیای فوتبال ایران با لابی هایی که با همه ودر راس اون رئیس تربیت بدنی انجام داد مربی تیم ملی شد در حالی که بین پنج گرسه فدراسیون نبود . این دایی با لج بازی وخودخواهیش تیم ملی رو حذف کرد ، 1 ملیارد ناقابل گرفت والانم برای 2 سال دیگه که کار نکرده 2 ملیارد دیگه میخواد !!! من موندم این بابا چه طور این پولها از گلوش پایین میره با این خیانتی که به 70 ملیون کرده !!!!!! به امید اینکه یک روز مافیای فوتبال ایران نابود بشه والبته نسلش منقرض .

بد نیست یادی از افتضاحات دایی تو جام جهانی 2006 بکنیم

دایی چهار سال برای تیم ملی کم گذاشت وعملا تیم ملی در 4 سال با 10 نفر بازی میکرد .اوج 10 نفره بودن تیم ملی در جام جهانی 2006 بود که دیگه اعصاب همه رو بهم ریخته بود ، وعلاوه بر اینکه تو زمین راه میرفت .وکاری نمیکرد وگزارشگر دبی اسپرت هم مسخرش کرد باز هم دسته گل به اب داد ، دایی در حالی که مهاجم بود ، بدون پذیرفتن تاکتیک مربی به دفاع برگشته بود ( ایران -مکزیک) وگل اولی که مکزیک زد رو جناب دایی کمکشون کرد ،چون خط افساید رو پر کرده بود

بعدش دیدیم که برای جام ملتهای 2007 دعوت نشد وهمگان از این بابت خوشحال بودن و کوچکترین انتقادی از قلعه نویی نشد ، چون دایی باید 4 سال پیش اخراج میشد ،

اینم گوشه هایی از افتضاحات دایی در جامجهانی 2006

1-انتقاد کارشناسان از برانکو برای دعوت کردن دایی به تیم ملی
برانکو پس از پایان دیدار مقابل مکزیک در حضور رسانه ها گفت: "ما بهاشتباهات فردیباختیم." بله ایران به اشتباهات فردی باخت و یکی از افراد اشتباهکار ، خودشخصبرانکو بود که هیچ گاه به انتقادات سازنده ای که علیه تیم ملی می شد وقعیننهاد.وقتی همگان می گفتند دایی پا به سن گذاشته برای حضور در خط حمله تیمملیایرانمناسب نیست، برانکو و فدراسیون فوتبال فوتبال، منتتقدان رابه ایجاد اغتشاش روحیه تیم ملی متهم کردند

2-مفسر شبکه RTL: علی دایی تیم ملی ایران را ناک اوت کرد
مفسر شبکه RTL با انتقاد از عملکرد علی دایی در دیدار برابر مکزیک گفت: او بازیکنی است که به تیمش فکر نمی کند و تنها به فکر بالا بردن رکوردهایش است.

پیرلیتبارسکی هافبک تکنیکی تیم ملی فوتبال آلمان دراواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی که وظیفه تحلیل دیدارتیم هایایران و مکزیک را برعهده داشت ضمن بیان این مطلبافزود: کادر فنی تیم ملی ایران در بازی با مکزیک اشتباهاتزیادیداشت که یکی از آنها تعویض نکردن علی دایی درطولبازیبود.

لیتبارسکی ادامه داد: قبل از بازی تصور می کردمتیم ملیایران با نتیجه 2 بر1 تیم ملی مکزیک را شکست میدهد وزمانی که دو تیم در نیمه اول 1 بر1 مساوی بودندنیز به اینپیش بینی خودم اعتقاد پیدا کردم اما نمی دانم چهاتفاقیافتاد که ایران در نیمه دوم بازی را واگذار کرد.

این مفسر باسابقه در ادامه به نقش حضور علیدایی درزمین اشاره کرد و گفت: به نظر من حضور دایی درزمین وتعویض نکردن او تا پایان بازی عملا تیم ملی ایرانرا ناکاوت کرد. کاپیتان تیم ملی ایران تنها به بالا بردنرکوردبازی و گل ملی خودش توجه می کند و به فکر تیمایراننیست.

3- مجید جلالی :گفته بودم دایی در بازی با مکزیک کارایی ندارد

مجید جلالی تاکید کرد: همانطور که قبلا هم گفته بودم علی دایی در دیدار برابر مکزیک هیچ کارایی نداشت چرا که کندی او در مقابل سرعت مکزیکی ها کاملا قابل پیش بینی بود.

جلالی که با حضور در ورزشگاه فرانکن اشتادیون شهر نورنبرگ دیدار تیم ملی کشورمان برابر مکزیک را از نزدیک تماشا کرد افزود: از ماهها پیش اعلام کردم به دلیل اینکه علی دایی بازیکنی با سن بالا و عکس العمل های کند است عملا نمی تواند در مقابل سرعت مکزیکی ها برای تیم ملی مفید باشد اما متاسفانه کسی به این مسئله مهم توجهی نداشت

4-محمود خوردبین :دایی را به تیم ملی تحمیل کرده اند

محمود خردبین گفت: برانکو و دادکان با تحمیل دایی به تیم با ملت ایران لجبازی می کنند و دلیل این اصرارها با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

محمود خردبین در گفت وگو با خبر نگار ورزشی" مهر"ضمن بیان این مطلب در کرج افزود :وجود شخصی مانند دایی که هیچ کارایی در زمین نداشت فشار زیادی به بازیکنان دیگر آورد و آنها را خسته کرد به خصوص وحید هاشمیان که مجبور بود خلاء او را در زمین جبران کند و به جای او نیز بدود.

وی ادامه داد : نمی دانم چه ترسی از دایی وجود دارد که اجازه نمی دهد قاطعانه او را از زمین بیرون بکشند و احساسات یک ملت این گونه بازی گرفته می شود.

ملی پوش اسبق تیم ملی خاطرنشان کرد: مگر غیر از این است که از میدان دادن به جوانانی مانند تیموریان نتایج بسیار خوبی به دست آوردیم پس چرا این میدان به کاظمیان ،خطیبی ،برهانی و ... داده نمی شود.

وی در پایان اظهارداشت: اگر ترکیب تیم ایران در بازی های بعدی ترکیبی جوان شده باشد می توان به صعود ایران به مرحله بعد امیدوار بود اما اگر با این ترکیب به میدان برود از همین الان باید منتظر سقوط و شکست های ناباورانه تیم کشورمان باشیم.

5-شبکه اسکای اسپورت انگلیس:ایران خط حمله نداشت/ دایی درزمین قدم میزند

میرزاپور باز هم ناشیانه عمل کرد / ایران خط حمله نداشت

شبکه اسکای اسپورت انگلیس ضعف خط حمله و مهاجمین تیم ملی ایران را عامل شکست سنگین این تیم برابر مکزیک عنوان کرد .

به گزارش خبرگزاری"مهر" شبکه اسکای اسپورت انگلیس گزارش کرد: علی دایی مهاجم کهنه‌ کارتیم ملی ایران درشرایطی درخط حمله تیمش در برابر مکزیک قدم می ‌زد که به خوبی از سوی بازیکنان اطرافش چون علی کریمی حمایت می ‌شد.

اسکای اسپورت ضمن تمجید ازخلق صحنه‌ های خطرناک توسط وحید هاشمیان دیگرمهاجم تیم ملی ایران نوشت : ضربه سر ماهرانه وی در اوایل نیمه اول تنها به مدد حرکت آکروباتیک "اسوالدو سانچز" دروازه ‌بان مکزیک دفع شد.

6-علی دایی برای روبه رو نشدن با خشممردم به ایران بر نمیگردد

از جمع بازیکنان شاغل در ایران تنها علی دایی به ایران بازنخواهد گشت . وی به برلین سفرکرده تا به همراه خانواده اش مدتی را به دور ازهیاهوی فوتبال به استراحت بپردازد .

پ.ن : البته فرار کردن به المان وامریکا نتیجه ای نداشت چون مردم حداقل شیشه های مغازش رو پایین آوردن

7- گزارش گزارشگر دبی اسپرت : داییبلد نیست توپ را استپکند

گزارشگر شبکه دبی اسپرت بعد از انکه دایی 2 بار در استپ کردن ساده توپ به مشکل برخورد وتوپ ها رو لود داد با تمسخر به این بازیکنان ایرانی به گزارش خود ادامه داد وعنوان کرد ، دایی حتی بلد نیست تو پ را استپ کند ، معلوم نیست معیار انتخاب دایی برای تیم ملی ایران کدام توانایی او بوده است

!!!!)
اینم آمار مجسمه بودن دایی در بازی با مکزیک

دایی، فقط تماشاگر

علی دایی، کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ایران در بازی برابر مکزیک آرام‌ترین و کم تأثیرترین بازیکن میدان بود‌.
دایی در حضور 90 دقیقه‌ای خود برابر مکزیک در گلزنی و دادن پاس گل ناکام بود.
وی هیچ شوتی به سمت دروازه مکزیک نکرد و از دادن یک پاس بلند یا کوتاه مؤثر نیز عاجز نشان داد‌.
وی در عبور از بازیکنان مقابلش نیز ناکام بود و حتی یک تکل صحیح نیز روی پای بازیکنان مکزیکی نزده است‌.
بازیکنان حریف برای دریافت توپ از کاپیتان تیم‌ملی نیز از تکل استفاده نکرد‌ه‌اند‌.

Boy Ka
09-06-2010, 22:57
زنده باد ایران, این ایران! با همین حکومت و با همین مردم و با همین جامعه! ( اینو گفتم که اینقدر صحبت سیاسی نکنید. )

در مورد تیم ملی هم تا وقتی سیستم درستی رو ورزش مملکت حاکم نباشه همین اشه و همین کاسه.

manreza71
09-06-2010, 23:02
لعنت به لابی کننده ای که تیم ملی رو از جام جهانی 2010 محروم کرد و تو جام جهانی 2006 ناک اوت .

همه بازیهای افتضاخ وعجیب وحشت ناک دایی رو یاد دارن که چه جوری آبروی ایران رو تو جام جهانی 2006 برد وتیم ملیمسخره خاص وعام شد . بعدش این مافیای فوتبال ایران با لابی هایی که با همه ودر راس اون رئیس تربیت بدنی انجام داد مربی تیم ملی شد در حالی که بین پنج گرسه فدراسیون نبود . این دایی با لج بازی وخودخواهیش تیم ملی رو حذف کرد ، 1 ملیارد ناقابل گرفت والانم برای 2 سال دیگه که کار نکرده 2 ملیارد دیگه میخواد !!! من موندم این بابا چه طور این پولها از گلوش پایین میره با این خیانتی که به 70 ملیون کرده !!!!!! به امید اینکه یک روز مافیای فوتبال ایران نابود بشه والبته نسلش منقرض .

دایی چهار سال برای تیم ملی کم گذاشت وعملا تیم ملی در 4 سال با 10 نفر بازی میکرد .اوج 10 نفره بودن تیم ملی در جام جهانی 2006 بود که دیگه اعصاب همه رو بهم ریخته بود ، وعلاوه بر اینکه تو زمین راه میرفت .وکاری نمیکرد وگزارشگر دبی اسپرت هم مسخرش کرد باز هم دسته گل به اب داد ، دایی در حالی که مهاجم بود ، بدون پذیرفتن تاکتیک مربی به دفاع برگشته بود ( ایران -مکزیک) وگل اولی که مکزیک زد رو جناب دایی کمکشون کرد ،چون خط افساید رو پر کرده بود

بعدش دیدیم که برای جام ملتهای 2007 دعوت نشد وهمگان از این بابت خوشحال بودن و کوچکترین انتقادی از قلعه نویی نشد ، چون دایی باید 4 سال پیش اخراج میشد ،

برانکو پس از پایان دیدار مقابل مکزیک در حضور رسانه ها گفت: "ما بهاشتباهات فردیباختیم." بله ایران به اشتباهات فردی باخت و یکی از افراد اشتباهکار ، خودشخصبرانکو بود که هیچ گاه به انتقادات سازنده ای که علیه تیم ملی می شد وقعیننهاد.وقتی همگان می گفتند دایی پا به سن گذاشته برای حضور در خط حمله تیمملیایرانمناسب نیست، برانکو و فدراسیون فوتبال فوتبال، منتتقدان رابه ایجاد اغتشاش روحیه تیم ملی متهم کردند

مفسر شبکه RTL با انتقاد از عملکرد علی دایی در دیدار برابر مکزیک گفت: او بازیکنی است که به تیمش فکر نمی کند و تنها به فکر بالا بردن رکوردهایش است.

پیرلیتبارسکی هافبک تکنیکی تیم ملی فوتبال آلمان دراواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی که وظیفه تحلیل دیدارتیم هایایران و مکزیک را برعهده داشت ضمن بیان این مطلبافزود: کادر فنی تیم ملی ایران در بازی با مکزیک اشتباهاتزیادیداشت که یکی از آنها تعویض نکردن علی دایی درطولبازیبود.

لیتبارسکی ادامه داد: قبل از بازی تصور می کردمتیم ملیایران با نتیجه 2 بر1 تیم ملی مکزیک را شکست میدهد وزمانی که دو تیم در نیمه اول 1 بر1 مساوی بودندنیز به اینپیش بینی خودم اعتقاد پیدا کردم اما نمی دانم چهاتفاقیافتاد که ایران در نیمه دوم بازی را واگذار کرد.

این مفسر باسابقه در ادامه به نقش حضور علیدایی درزمین اشاره کرد و گفت: به نظر من حضور دایی درزمین وتعویض نکردن او تا پایان بازی عملا تیم ملی ایرانرا ناکاوت کرد. کاپیتان تیم ملی ایران تنها به بالا بردنرکوردبازی و گل ملی خودش توجه می کند و به فکر تیمایراننیست.

مجید جلالی تاکید کرد: همانطور که قبلا هم گفته بودم علی دایی در دیدار برابر مکزیک هیچ کارایی نداشت چرا که کندی او در مقابل سرعت مکزیکی ها کاملا قابل پیش بینی بود.

جلالی که با حضور در ورزشگاه فرانکن اشتادیون شهر نورنبرگ دیدار تیم ملی کشورمان برابر مکزیک را از نزدیک تماشا کرد افزود: از ماهها پیش اعلام کردم به دلیل اینکه علی دایی بازیکنی با سن بالا و عکس العمل های کند است عملا نمی تواند در مقابل سرعت مکزیکی ها برای تیم ملی مفید باشد اما متاسفانه کسی به این مسئله مهم توجهی نداشت

محمود خردبین گفت: برانکو و دادکان با تحمیل دایی به تیم با ملت ایران لجبازی می کنند و دلیل این اصرارها با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

محمود خردبین در گفت وگو با خبر نگار ورزشی" مهر"ضمن بیان این مطلب در کرج افزود :وجود شخصی مانند دایی که هیچ کارایی در زمین نداشت فشار زیادی به بازیکنان دیگر آورد و آنها را خسته کرد به خصوص وحید هاشمیان که مجبور بود خلاء او را در زمین جبران کند و به جای او نیز بدود.

وی ادامه داد : نمی دانم چه ترسی از دایی وجود دارد که اجازه نمی دهد قاطعانه او را از زمین بیرون بکشند و احساسات یک ملت این گونه بازی گرفته می شود.

ملی پوش اسبق تیم ملی خاطرنشان کرد: مگر غیر از این است که از میدان دادن به جوانانی مانند تیموریان نتایج بسیار خوبی به دست آوردیم پس چرا این میدان به کاظمیان ،خطیبی ،برهانی و ... داده نمی شود.

وی در پایان اظهارداشت: اگر ترکیب تیم ایران در بازی های بعدی ترکیبی جوان شده باشد می توان به صعود ایران به مرحله بعد امیدوار بود اما اگر با این ترکیب به میدان برود از همین الان باید منتظر سقوط و شکست های ناباورانه تیم کشورمان باشیم.

شبکه اسکای اسپورت انگلیس ضعف خط حمله و مهاجمین تیم ملی ایران را عامل شکست سنگین این تیم برابر مکزیک عنوان کرد .

به گزارش خبرگزاری"مهر" شبکه اسکای اسپورت انگلیس گزارش کرد: علی دایی مهاجم کهنه‌ کارتیم ملی ایران درشرایطی درخط حمله تیمش در برابر مکزیک قدم می ‌زد که به خوبی از سوی بازیکنان اطرافش چون علی کریمی حمایت می ‌شد.

اسکای اسپورت ضمن تمجید ازخلق صحنه‌ های خطرناک توسط وحید هاشمیان دیگرمهاجم تیم ملی ایران نوشت : ضربه سر ماهرانه وی در اوایل نیمه اول تنها به مدد حرکت آکروباتیک "اسوالدو سانچز" دروازه ‌بان مکزیک دفع شد.

از جمع بازیکنان شاغل در ایران تنها علی دایی به ایران بازنخواهد گشت . وی به برلین سفرکرده تا به همراه خانواده اش مدتی را به دور ازهیاهوی فوتبال به استراحت بپردازد .

پ.ن : البته فرار کردن به المان وامریکا نتیجه ای نداشت چون مردم حداقل شیشه های مغازش رو پایین آوردن

گزارشگر شبکه دبی اسپرت بعد از انکه دایی 2 بار در استپ کردن ساده توپ به مشکل برخورد وتوپ ها رو لود داد با تمسخر به این بازیکنان ایرانی به گزارش خود ادامه داد وعنوان کرد ، دایی حتی بلد نیست تو پ را استپ کند ، معلوم نیست معیار انتخاب دایی برای تیم ملی ایران کدام توانایی او بوده است

!!!!)

دایی، فقط تماشاگر

علی دایی، کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ایران در بازی برابر مکزیک آرام‌ترین و کم تأثیرترین بازیکن میدان بود‌.
وی هیچ شوتی به سمت دروازه مکزیک نکرد و از دادن یک پاس بلند یا کوتاه مؤثر نیز عاجز نشان داد‌.
وی در عبور از بازیکنان مقابلش نیز ناکام بود و حتی یک تکل صحیح نیز روی پای بازیکنان مکزیکی نزده است‌.
بازیکنان حریف برای دریافت توپ از کاپیتان تیم‌ملی نیز از تکل استفاده نکرد‌ه‌اند‌.

19baby91
09-06-2010, 23:03
فایده این تاپیک چیه جز غصه خوردن که ایران نرفته جام جهانی؟؟؟؟؟؟نمیشه یه کم ضد حال نزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بردیا
09-06-2010, 23:05
1 ملیارد ناقابل گرفت والانم برای 2 سال دیگه که کار نکرده 2 ملیارد دیگه میخواد !!! من موندم این بابا چه طور این پولها از گلوش پایین میره با این خیانتی که به 70 ملیون کرده !!!!!! به امید اینکه یک روز مافیای فوتبال ایران نابود بشه والبته نسلش منقرض .

من کاری به اینکه دایی گند زد به تیم ملی ندارم ولی از نظر حقوقی و قانونی اون پولا کاملا حقشه و مقصر فدراسیونه که همچین قراردادی رو باهاش بسته
توی کل دنیا مربی که اخراج میشه باید تا آخرین ریال،دلار،یورو،فرانک قراردادشو بگیره و هیچ کسیم نمیتونه بگه بالای چشمت ابرو هستش

manreza71
09-06-2010, 23:13
من کاری به اینکه دایی گند زد به تیم ملی ندارم
کسی نمیتونه کاری داشته باشه ، چون دایی مافیای فوتبال ایران هست وتو این شکی نیست. امروز هم همگان از زد وبند هایی که انجام میده با خبرن

ولی از نظر حقوقی و قانونی اون پولا کاملا حقشه و مقصر فدراسیونه که همچین قراردادی رو باهاش بسته
توی کل دنیا مربی که اخراج میشه باید تا آخرین ریال،دلار،یورو،فرانک قراردادشو بگیره و هیچ کسیم نمیتونه بگه بالای چشمت ابرو هستش
مگه همین دایی نبود که سیابازی درمیاورد ومیگفت تیم ملی سرباز میخواد ، و.... ولی مشخص شد که هدف دایی فرماندهی به سربازان والبته نابودی تیم ملی بود نه چیز دیگه !! اگه سر بازی اینجوری تا ملت برن هر کردوم نفری 3 ملیارد از بیت المال بالا بکشن !!!

در ضمن دایی برای منافع خودش پای همه چیز رو وسط میکشه ، تو 90 هم دیدم که پای شهدا وجابازان رو وسط کشید تا سیابازی کنه ، در حالی که خودش تو جنگ نبود وپله های ثروت رو زمانی که هم سن وسالاش تو جنگ بودن این بابا برای خودش بالا میرفت ، والنم میبینیم با این پولهایی که گرفته شکمش تا کجا ها رفته !!

من که تا عمر دارم به عنوان یکی از 70 ملیون جمعیت نمیبخشم وروز قیامن یقش رو کیگیرم ، همونطوری که برای 3 ملیارد نزولی که گرفته یقش گرفته میشه

mahdishata
09-06-2010, 23:15
اگرچه محمد علی آبادی گفت به افتتاحیه جام جهانی نمی رود اما او حتی بلیت سفر به ژوهانسبورگ را هم گرفته بود.

رئیس کمیته ملی المپیک که یکی از مهمانان ویژه فیفا برای این مراسم بود ، قصد داشت تا به این سفر برود اما یک موضوع ویژه سبب شد تا او از رفتن باز بماند. نکته مهم این بود که بسته کمک 10 میلیارد تومانی دولت به کمیته ملی المپیک برای تامین هزینه های بازی های گوانگژو به رغم اعلام قبلی پرداخت نشد تا رئیس کمیته ملی المپیک ناچار باشد باری دیگر برای مذاکرات به معاونت برنامه ریزی دولت برود.
حضور او در کنار کفاشیان ، دایی و قطبی می توانست مثلث ناکامی فوتبال ملی را صاحب ضلع چهارم کند.

mortezaon
09-06-2010, 23:17
داغ ما را تازه نكن

.

mahdishata
09-06-2010, 23:18
محمد علی آبادی تنها دقایقی پس از انتشار خبر سفرش به ژوهانسبورگ ، این خبر را تکذیب کرد.

درحالی که کمتر از ساعتی پیش ، خبر سفر محمد علی آبادی به ژوهانسبورگ را یکی از خبرگزاری ها منتشر کرد ، رئیس کمیته ملی المپیک ایران در گفت و گویی کوتاه با خبرآنلاین تاکید کرد قرار نیست به ژوهانسبورگ برود. او در این باره به خبرآنلاین گفت:« تهران هستم و امروز صبح هم در دفتر کارم در کمیته ملی المپیک بودم. »
او در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است به ژوهانسبورگ برود هم گفت:« اصلا چنین قصدی را ندارم.»
حضور علی آبادی در مراسم افتتاحیه می توانست جمع مسببان حذف تیم ملی از جام جهانی را تکمیل کند. پیش از این علی دایی ، افشین قطبی و علی کفاشیان برای حضور در افتتاحیه جام جهانی به ژوهانسبورگ رفته بودند.

ارمغان جنون
09-06-2010, 23:19
واقعا جای ایران خالیه
حیفه که تیم هایی مثل انگلیس و هندوراس و کره شمالی تو جام جهانی باشن اونوقت ایران نباشه :41:

manreza71
09-06-2010, 23:20
حضور او در کنار کفاشیان ، دایی و قطبی می توانست مثلث ناکامی فوتبال ملی را صاحب ضلع چهارم کند.
خیلی جالبه ، به خدا دیگه از این بدتر نمیشه مردم رو.. خطاب کرد

میبینیم دایی تیم ملی رو حذف کرد ب لج بازی وخودخواهی وکینه ورزی ، اما الان 3 ملیارد نزول رو میخواد هیچ ، راست راست تا آفریقا هم رفته

من الن از ته دل نفرینی برای دایی میفرستم که تو هواپیمل یا تو مسیر و... نابود بشه وفوتبال ایران از مافیا خلاص . الهی آمین

بردیا
09-06-2010, 23:30
کسی نمیتونه کاری داشته باشه ، چون دایی مافیای فوتبال ایران هست وتو این شکی نیست. امروز هم همگان از زد وبند هایی که انجام میده با خبرن

مگه همین دایی نبود که سیابازی درمیاورد ومیگفت تیم ملی سرباز میخواد ، و.... ولی مشخص شد که هدف دایی فرماندهی به سربازان والبته نابودی تیم ملی بود نه چیز دیگه !! اگه سر بازی اینجوری تا ملت برن هر کردوم نفری 3 ملیارد از بیت المال بالا بکشن !!!

در ضمن دایی برای منافع خودش پای همه چیز رو وسط میکشه ، تو 90 هم دیدم که پای شهدا وجابازان رو وسط کشید تا سیابازی کنه ، در حالی که خودش تو جنگ نبود وپله های ثروت رو زمانی که هم سن وسالاش تو جنگ بودن این بابا برای خودش بالا میرفت ، والنم میبینیم با این پولهایی که گرفته شکمش تا کجا ها رفته !!

من که تا عمر دارم به عنوان یکی از 70 ملیون جمعیت نمیبخشم وروز قیامن یقش رو کیگیرم ، همونطوری که برای 3 ملیارد نزولی که گرفته یقش گرفته میشه

من که گفتم کاری به گندایی که زد ندارم چون هیچ شکی توش نیست یکی از مقصرای درجه یک عدم صعود دایی بود
درینکه آدمیه که سعی میکنه در هر شرایطی خودشو حق به جانب نشون بده و گند اخلاقه هیچ شکی نیست ولی اون پول از نظر قانونی کاملا حقشه و هیچ شکیم توش نیست
احساسی برخورد نکنیم با کلماتی مثل نزول و این صوبتا

manreza71
09-06-2010, 23:34
من که گفتم کاری به گندایی که زد ندارم چون هیچ شکی توش نیست یکی از مقصرای درجه یک عدم صعود دایی بود
درینکه آدمیه که سعی میکنه در هر شرایطی خودشو حق به جانب نشون بده و گند اخلاقه هیچ شکی نیست ولی اون پول از نظر قانونی کاملا حقشه و هیچ شکیم توش نیست
احساسی برخورد نکنیم با کلماتی مثل نزول و این صوبتا

دوست من قبل از هرچیز انتصاب دایی مشکل داشته ، چون خودش تو 90 اعتراف کرد که بالابی علی آبادی مربی تیم ملی شده ، این در درجه اول ، اما به قول شما شاید این پول قانونی باشه ولی به لحاظ شرعی این پولی که حاج علی دایی میگیره ( از یه طرف تسبیح دست میگیره ، واز این طرف ربا یخوره ) حرام هست . البته لقمه حرام به خیلی ها میچسبه !!!!!!!!!!!!

مگه تعریف نزول چیه که دایی نزول میخواد ؟؟

بردیا
09-06-2010, 23:43
دوست من قبل از هرچیز انتصاب دایی مشکل داشته ، چون خودش تو 90 اعتراف کرد که بالابی علی آبادی مربی تیم ملی شده ، این در درجه اول ، اما به قول شما شاید این پول قانونی باشه ولی به لحاظ شرعی این پولی که حاج علی دایی میگیره ( از یه طرف تسبیح دست میگیره ، واز این طرف ربا یخوره ) حرام هست . البته لقمه حرام به خیلی ها میچسبه !!!!!!!!!!!!

مگه تعریف نزول چیه که دایی نزول میخواد ؟؟

میبینم که فدراسیون با بیانیه ای که داده تونسته با احساسات یه عده بازی کنه
برادر من،همه چیز کاملا مطابق قراردادی بوده که خود فدراسیون با دایی بسته و مقصر درجه یک خود فدراسیونه که همچین قرارداد سنگینی رو بسته
و بر طبق قراردادی که بینشون امضا شده و در تمام دنیا رسمه درصورتی که اخراج بشه باید حق و حقوقش کامل پرداخت بشه
فرافکنی نکنیم خیلی بهتره رفیق

manreza71
09-06-2010, 23:51
میبینم که فدراسیون با بیانیه ای که داده تونسته با احساسات یه عده بازی کنه
میبینم که خیلی ها با سیبازیشون تونستن مردم رو گول بزنن

دومطلب روذکر میکنم
1- کسی که با خلق الله لابی کرده بازنده هست ( تو این شک نکینید ) نمونه بارزش قدرتمندترین لابی گر جهان علی دایی
2- شاید بشه تا مدتی با دروغ مردم رو فریب داد ، اما برای همیشه نه - اینم باز حکاین حال دایی هست

در پایان هم به اون جمله که خیلی جالب وعالی هست که تو امضای خودتون هست اشاره میکنم

وقتی زور جامه تقوا میپوشد،بزرگترین فاجعه در تاریخ پدید می آید

بردیا
09-06-2010, 23:55
میبینم که خیلی ها با سیبازیشون تونستن مردم رو گول بزنن

دومطلب روذکر میکنم
1- کسی که با خلق الله لابی کرده بازنده هست ( تو این شک نکینید ) نمونه بارزش قدرتمندترین لابی گر جهان علی دایی
2- شاید بشه تا مدتی با دروغ مردم رو فریب داد ، اما برای همیشه نه - اینم باز حکاین حال دایی هست

در پایان هم به اون جمله که خیلی جالب وعالی هست که تو امضای خودتون هست اشاره میکنم

وقتی زور جامه تقوا میپوشد،بزرگترین فاجعه در تاریخ پدید می آید

دقیقا بات موافقم ولی بر طبق قانون اون پول کاملا حق دایی هستش هر چند معتقدم دایی هیچوقت تو عرصه مربی گری نمیتونه استمرار داشته باشه موفقیاتش و کاملا مقطعیه
کمتر از 2سال دیگه هم مجبور میشه از پرسپولیس بره و امیدوارم کاشانی باهاش درست قرارداد بسته باشه که بعدا ناچار به بیانیه دادن نشن بگن جون مادرت بیا ازین پول بگذر

senaps
10-06-2010, 00:03
علی دایی یکی از بزرگان فوتبال ایرانه...
تقصیر کسی نیست که بعضی ها نیستن!!! و نیازی هم نداره که خودش رو اثبات کنه به کسی.....
همین که علی دایی چند سال پیش(من سال رو دقیقا یادم نیست) در بازیی که بین بهترین بازیکنان فوتبال برگذار شد،شرکت داشت خودش یه افتخاره.....افتخاری که بعضی ها نداشتنش!
همین علی دایی،زمانی که باید،با سرشیکسته و نفس بریده بازی کرد و زحماتی که باید می کشید رو کشید خداییش بیشتر هم کشید...الان هم هرچی داره میگیره،حقشه! حق قانونیش....
شما میخوای چی رو اثبات کنی؟ اون با فدراسیون یه قراردادی بسته،حالا که بیرونش کردن طبق حق قانونیش باید اون پول رو بگیره! توی تمام دنیا هم این قانون هست! بنابراین لطفا مزخرفات ربا و ... رو نکشید وسط!

درضمن از نظر من،مقصر اصلی باخت ایران و نرفتنش به جام جهانی،افشین قطبیه که دلار میگیره و تومن خرج میکنه!!!
این ادم توی سه بازیی که داشت،با وجود بدترین نتیجه ها،ولی بازم تا اخرین بازی شانس صعود رو یدک می کشید و در عین ناباوری با بی لیاقتی تیم ملی رو حذف کرد!
اینا همش از بی عرضگی افشین قطبی و یه سری افراد دیگه ی همدستش هستش!!!
به نظر من پروژه ای برای خراب کردن علی دایی،این ستاره ی سرشناس فوتبال جهان در کار بود که متاسفانه با وجود ادمایی چون شما به موفقیت رسیده ظاهرا!

manreza71
10-06-2010, 00:04
کمتر از 2سال دیگه هم مجبور میشه از پرسپولیس بره و امیدوارم کاشانی باهاش درست قرارداد بسته باشه که بعدا ناچار به بیانیه دادن نشن بگن جون مادرت بیا ازین پول بگذر

دایی از هر چی بگذره از عزیز جونش (پول نمیگذره ) چون با پولش همه کار میکنه
سابقه های پولکی بودن دایی

1-سال 70 علی دایی به دعوتبا شگاه پرسپولیس پشت کرد وعلنا اعلام کرد که پول بانک تجارت رو به پیراهن پرسپولیس ترجیح میدهد

2- سال 83 ، اتوبوس پرسپولیس رو در عوارضی اتوبان متوقف کرد ودر حالی که مثل همه بازیکنان تنها 15% پولشو نگرفته بود ، اعلام کرد تا بقیه پولم رو ندید ، اجازه حرکت نمیدم

3- آخریش هم این 3 ملیارد ناقابل هست که برای حذف تیم ملی میگیره

...ودر آینده ای نزدیک مبلغی نجومی که از پرسپولیس طلبکار خواهد شد

بردیا
10-06-2010, 00:11
درضمن از نظر من،مقصر اصلی باخت ایران و نرفتنش به جام جهانی،افشین قطبیه که دلار میگیره و تومن خرج میکنه!!!
ببشید رفیق اونوقت مقصر تساوی جلوی امارات در حالی که نزدیک 6تاگلو نخوردیم،تساوی جلوی کره توی تهران،شکست مقابل عربای عوضی جلوی چشم 100هزارتا تماشاگر کی بود؟
کره شمالی رو هم که 2-1 زدیم آخر بازی همه دست به دعا برده بودن که کره شمالی گل مساوی رو نزنه

manreza71
10-06-2010, 00:15
علی دایی یکی از بزرگان فوتبال ایرانه...
تقصیر کسی نیست که بعضی ها نیستن!!! و نیازی هم نداره که خودش رو اثبات کنه به کسی.....
همونطوری که کریمی هست و مهدویکیا ، به خصوص کریمی

همین که علی دایی چند سال پیش(من سال رو دقیقا یادم نیست) در بازیی که بین بهترین بازیکنان فوتبال برگذار شد،شرکت داشت خودش یه افتخاره.....افتخاری که بعضی ها نداشتنش!

پارسال که که دایی بالج بازی وبچه بازی علی کریمی رو دعوت نمکیرد ، علی کریمی به تیم منتخب جهان دعوت شد ، تا بار دیگر مشخص شود ، دایی با زمینو زمان و همه کس لج میکند ، اینم یه افتخار برای ایران بود چون کریمی به عنوان تنها آسیایی برای این مسابقه دعوت شد

همین علی دایی،زمانی که باید،با سرشیکسته و نفس بریده بازی کرد و زحماتی که باید می کشید رو کشید خداییش بیشتر هم کشید...الان هم هرچی داره میگیره،حقشه! حق قانونیش....
خیلی ها با این جملشون سر مردم شیره مالیدن و هر کاری میخوان میکنن
مگه دنده های عابدزاده در بای با ژاپن له نشد ،
مگه سر گل محمدی در بازی با پرتغال شکسته نشد و همسنطور ضزبه ای که به شکمش زدن وسر از بیمارستان دراورد
مگه سر ابراهیم تقی پور در جام ملت های 2007 نشکست
و....

چرا کسی اینا رو نمیگه ، آیا جز این نیست یه عده افراد سود جو که منافع خودشونو به مهم چیز ترجیح میدن بیان این مطالب رو عنوان کنن؟؟؟

شما میخوای چی رو اثبات کنی؟ اون با فدراسیون یه قراردادی بسته،حالا که بیرونش کردن طبق حق قانونیش باید اون پول رو بگیره! توی تمام دنیا هم این قانون هست! بنابراین لطفا مزخرفات ربا و ... رو نکشید وسط!
همه چیز کاملا مشخص هست ، سیا باز معلومه

این ادم توی سه بازیی که داشت،با وجود بدترین نتیجه ها،ولی بازم تا اخرین بازی شانس صعود رو یدک می کشید و در عین ناباوری با بی لیاقتی تیم ملی رو حذف کرد!
اینا همش از بی عرضگی افشین قطبی و یه سری افراد دیگه ی همدستش هستش!!!
نظر شمتا محترم ، ولی توجه شما رو به نظر مردم در برنامه 90 که تو شبغیر اختصاصی وپنجشنبه شب برگزار شد وبالای 3 ملیونو دویست وپنجاه هزار نفر شرکت کردن ، علی دایی رو مقصر اصلی حذف تیم ملی دونستن ، چون با لج بازیش با کریمی ، تیم ملی رو قربانی کرد ، لج وکینه ای که از سال 76 شروع شد ، جای که دایی در قبال لایی هایی که از کریمی خورد ، به کریمی سیلی زد ، اما کریمی 1 سال بعد از پرسپولیس وتیم ملی سردراورد وخودشو به عنوان یکی از بزرگان فوتبال آسیا مطرح ساخت .

به نظر من پروژه ای برای خراب کردن علی دایی،این ستاره ی سرشناس فوتبال جهان در کار بود که متاسفانه با وجود ادمایی چون شما به موفقیت رسیده ظاهرا!
صد البته دایی در برابر تیمهای درجه 8 ستاره هست
كيفيتت گل هاي دايي رو در زير ببينيد

لائوس..................8

مالديوو .................7

لبنان....................7

گوام.....................6

سريلانكا..............5

نپال....................5

كويت.................4

سوريه.................4

عمان..................4

تايلند .................3

اردن...................3

تاجيكستان..........3

ازبكستان ...........3

بوسني ..............3

قطر..................2

بحرين..............2

امارات...........1

توگو..............1

مقدونيه.........1

پاناما............1

ليبي............1

manreza71
10-06-2010, 00:22
تقدیم به کاربر senaps

!!!!)

دایی، فقط تماشاگر

این کاریکاتور هم مربوط به همون افتضاحات ومجسمه بودن دایی تو زمن بود که آبروی فوتبال ما رو تو جام جهانی برد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
10-06-2010, 00:39
ببشید رفیق اونوقت مقصر تساوی جلوی امارات در حالی که نزدیک 6تاگلو نخوردیم،تساوی جلوی کره توی تهران،شکست مقابل عربای عوضی جلوی چشم 100هزارتا تماشاگر کی بود؟
بله! ولی در نهایت بازم شانس داشتیم یا نه؟! افتضاح به بار اوردن بدتره یا کلا حذف شدن؟! قطبی بی عرضگیش رو با عدم موفقیتش تو بازی ها نشون داد!!!!!

قبول دارم که دایی توی 2006 رسما رید به تیم ملی!!!! ولی اونموقع حجم تیم ملی خودش مکعب بود و همه داشتن میریدن،دایی هم یکی بود روش!!!!(عذر می خوام برا اینجوری حرف زدن!)

من فکر نمی کنم تصویر ضربه خوردن هیچ بازیکنی به اندازه ی علی دایی دیده شده باشه(منظور تعداد دفعاتیه که این اتفاق براش افتاده!)

ایران پر از بازیکنان پر افتخاره! دایی و کریمی و اینا هم همش جزوشونن.....دایی جز مربی گری تیم ملی(اشتباه محض بود قبول این سمت از طرفش ولی بی انصافیه که همش به پول ربط داشته باشه! به منم اگه بگ رایگان بیا فقط پول خورد خوراکت رو میدیم میرم میشم سر مربی با این همه افتخار!!!! دایی هم یکیشون!

manreza71
10-06-2010, 00:43
اینم افتخارات کریمی

1- اولین بازیکن ایرانی که به صورت مستقیم به تیم درجه اول اروپا راه یافت

2- تکنیکیترین بازیکن تاریخ آسیا ( ملقب به مارادونای آسیا ) ، این مطلب انگلیسی زیر رو هم داشته باشی که درمورد مارادونای آسیاست کمکت میکنه
Fath Football Club and experienced significant improvement during the time he was playing for Persepolis football club.He finished Third Twice withPersepolis F.C.in Asian Club Championship. His good performance for Persepolis and thenational side against Asian powerhouses in theWorld Cup 2002 qualifications, lead to serious interest from the Spanish sideAtlético Madrid among other European clubs. However, Karimi chose to play in the instead, because according to him he wanted to stay close to He is one of the best dribblers in Asia. His skills are often compared to those of Diego Maradona asian Maradona from world newspapers.

3- نامزد عنوان تکنیکی ترین بازیکن جام جهانی 2006 آلمان

4- جز 11 بازیکن برتر دهه 2000 تا 2010 آسیا ، به عنوان بهترین هافبک مهاجم

5- بازیکن سال آسیا 2004

6- سومین بازیکن سال آسیا 2001 ( با حق کشی چینی ها این عنوان به فان زهی رسید ، درصورتی که همگان کریمی رو شایسته این عنوان میدونستن )

7- جز 10 بازیکن برتر سال آسیا 2005 ( علی کریمی در کنار ناکامورا و جی سونگ پارک ، به عنوان 3 نامزد اصلی انتخاب شدن ، اما چون این سه عنوان کردن که نمیتونن برای گرفتن این جایزه به مالزی برن(همراهی باباشگاههای ار.پایی ) ، تنها دربین 10 گزینه ماندن )

8- قهرمانی با بایر مونیخ دربوندسلیگا 2005-2006

9- قهرمانی با بایرمونیخ در جام حذفی 2005-2006

10- رکورد حضور 100000 تماشاگر برای دیدن بازی کریمی ( هشتمین دوره لیگ برتر 87-88 ) ، گفتنیست که رونالدو پرتعالی هنگام پیوستن به رئال مادرید با استقبال 85000 مواجه شد اما به کریمی نرسید )

11- هشتمین بازیکن محبوب جهان 2009

12- بهترین گلزن جام ملتهای آسیا 2004 ( علی کریمی دراین بازیها علاوه بر زدن 5 گل ، دوپنالتی در بازی با تایلند وهمچنین دیدار رده بندی با بحرین گرفت که هردو رو دایی زد ، کریمی به فکر تیم بود نه آمار خودش )

13- دعوت به تیم منتخب جهان 2009 ( علی کریمی در سال 2009 ، در حالی که از سوی دایی به تیم ملی دعوت نمیشد به تیم منتخب جهان به عنوان تنها آسیایی دعوت شد ، تا =بار دیگر مشخص شود که دایی با کریمی لج میکند )

14- قهرمانی با پرسپولیس در لیگ 77و 79

15- قهرمانی در جام حذفی با پرسپولیس 79

16- کسب مقام سوم با پرسپولیس در جام باشگا ه های آسیا 79

17- بازیکن سال ایران 2003

18- - بهترین بازیکن جام بین قاره‌ای (2003)

19- قهرمانی با تیم فوتسال فتح ( حسین شمس مربی کنونی تیم ملی فوتسال که مربی اونموقع فتح بود اونقدر به بازی کریمی مطمئن بود که تو قررداد پرسپولیس با کریمی در سال 77 یک بند رو قرار داد وگفت ، زمانی که کریمی به تیم خارجی رفت باید 40% قراردادش رو به تیم فتح بدن . این در حالی بود که کریمی هنوز در چمن بازی نکرده بود . ولی شمس اینو مطمئن بود ودیدیم کاملا پیش بینیش درست درومد )
................................................

در ضمن از مخالفت مدیریت وقت پرسپولیس در سال 79 هم نگذریم که با رفتن علی کریمی به تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا مخالفت کرد ( به این دلیل که با شگاه به کریمی نیازمند هست )

.......................
پ.ن: بنده اصلا قصد نداشتم این مطالب رو عنوان کنم ، ولی بعضی دوستان ، بعضی چیزا رو بدونن بد نیست !!!

sasan816
10-06-2010, 07:34
این رو دیگه قبول ندارم چون قبلش خیلی ها بودند
مستقیم هم نبود از یک تیم عربی رفت به مونیخ

masoudtr
10-06-2010, 09:15
علی آبادی هم مسافر آفریقا شد/ راه‌یابی همه مسببان شکست ایران به جام جهانی!

بعد از علی کفاشیان، افشین قطبی و علی دایی، محمد علی‌آبادی هم برای حضور در مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۰ راهی آفریقای جنوبی می‌شود.
محمد علی آبادی امروز تهران را به مقصد آفریقای جنوبی ترک خواهد کرد. گفته می‌شود که حضور علی آبادی در مسابقات جام جهانی با هزینه شخصی بوده است.
پیش از این نیز علی کفاشیان، افشین قطبی و علی دایی نیز راهی آفریقای جنوبی شده بودند. با حضور علی آبادی در جام جهانی می‌توان گفت که تمام مسببان ناکامی ایران در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۰، خودشان به جام جهانی راه یافتند!
از میان این افراد علی دایی به عنوان میهمان افتخاری فیفا به آفریقای جنوبی سفر کرده بود و علی کفاشیان هم برای حضور در کنگره فیفا عازم این کشور شده بود.

manreza71
10-06-2010, 09:43
این رو دیگه قبول ندارم چون قبلش خیلی ها بودند
مستقیم هم نبود از یک تیم عربی رفت به مونیخ __________________

منظورم اینه که وقتی به اروپا رفت ، از تیمهای ضعیف شروع نکرد( مثلا بوخوم ، کلن و...)) تا به بایرن برسه ، به طور مستقیم به تیم درجه اول رفت .

---------- Post added at 09:43 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

علی آبادی هم مسافر آفریقا شد/ راه‌یابی همه مسببان شکست ایران به جام جهانی!

بعد از علی کفاشیان، افشین قطبی و علی دایی، محمد علی‌آبادی هم برای حضور در مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۰ راهی آفریقای جنوبی می‌شود.
محمد علی آبادی امروز تهران را به مقصد آفریقای جنوبی ترک خواهد کرد. گفته می‌شود که حضور علی آبادی در مسابقات جام جهانی با هزینه شخصی بوده است.
پیش از این نیز علی کفاشیان، افشین قطبی و علی دایی نیز راهی آفریقای جنوبی شده بودند. با حضور علی آبادی در جام جهانی می‌توان گفت که تمام مسببان ناکامی ایران در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۰، خودشان به جام جهانی راه یافتند!
از میان این افراد علی دایی به عنوان میهمان افتخاری فیفا به آفریقای جنوبی سفر کرده بود و علی کفاشیان هم برای حضور در کنگره فیفا عازم این کشور شده بود.
به به
دیگه جمع نشوش کاملا جمع شد.

به خدامردمن بازیچه دست اینان ، همه خون دل وبدبختیش برای ما موند ، اونوقت آقایون ودر راس همه ، دایی ککش هم نمیگزه ودراز دراز تا آفریقا رفته . انشالله که همشون سالم به ایران بر نگردن وبمیرن. خائنا ن بی شرف

Jang Bogo
10-06-2010, 10:37
تا وقتی که سی-است با فوتبال ما به این شدت قاطی باشه، همینی هست که هست
به نظر من، نرفتن ایران به جام جهانی کاملا عمدی بوده

pcforlife
10-06-2010, 11:13
فکر کنم اولین بازیکنی ایرانی هم بود که دو فصل بیشتر تو اروپا دووم نیاورد!:27: کریم باقری و عزیزی حداقل سه فصل تو اروپا توپ زدن!:31: البته من خودم علی کریمی رو خیلی دوست دارم و اونو به عنوان یکی از بزرگان دهه اخیر فوتبال ایران کاملا قبول دارم ولی برای مثال بعضی از رفتاراش مثل محرومیت 1 سالش (که اول دو سه سال بود) به خاطر حمله به داور رو هم هنوز فراموش نکردم یا ادامه ندادن فوتبالش در اروپا به خاطر سادگی لیگ قطر و پردرآمد بودنش.:20:
ضمنا دوست عزیز نصف عناوینی که نوشتی، عنوان های نامزدی یا ژورنالیستی بود! یهو میومدی عناوین بازی های گل کوچیک علی کریمی رو هم می نوشتی!:31:
بعد پیشنهاد می کنم عنوان تاپیک رو به "علی دایی و علی کریمی در جام جهانی" تغییر بدید.:20::31:
یاعلی:11:

H A M A S
10-06-2010, 11:14
کلا علی دایی یک موجود نفرت انگیزه!
علی دایی باید در اوج خداحافظی میکرد تا کارش به اینجا نکشه

مانی 22
10-06-2010, 11:24
بریم جام جهانی چیکار ما تو آسیا هم حرفی برای گفتن نداریم

بهترین حرف در مورد تیم ملی ایران همینه.
:41:

manreza71
10-06-2010, 11:30
فکر کنم اولین بازیکنی ایرانی هم بود که دو فصل بیشتر تو اروپا دووم نیاورد! کریم باقری و عزیزی حداقل سه فصل تو اروپا توپ زدن! البته من خودم علی کریمی رو خیلی دوست دارم و اونو به عنوان یکی از بزرگان دهه اخیر فوتبال ایران کاملا قبول دارم ولی برای مثال بعضی از رفتاراش مثل محرومیت 1 سالش (که اول دو سه سال بود) به خاطر حمله به داور رو هم هنوز فراموش نکردم یا ادامه ندادن فوتبالش در اروپا به خاطر سادگی لیگ قطر و پردرآمد بودنش.
ضمنا دوست عزیز نصف عناوینی که نوشتی، عنوان های نامزدی یا ژورنالیستی بود! یهو میومدی عناوین بازی های گل کوچیک علی کریمی رو هم می نوشتی!
بعد پیشنهاد می کنم عنوان تاپیک رو به "علی دایی و علی کریمی در جام جهانی" تغییر بدید.
یاعلی
مثل اینکه بدجوری از افتخارات کریمی سوختی

اولا کریمی تنها بازیکن ایرانی هست که مستقیما به تیم درجه اول اروپا (بایرن رفته )

2- کریمی تنها بازیکن ایرانی هست که تو بایرن 2 سال باهاش قرار داد بستن

3- کریمی از 24 بازی ممکن که در فصل اول با برن بود 21 هفته رو در زمین بود تا اینکه هفته 24 در بازی با هامبورگ به شدت از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و پاش رو گچ گرفتن

پ.ن: کریمی هنگام جدایی از بایرن از دو تیم شالکه 04 و وولسوورگ پیشنهاد داشت ، که متاسفانه وباز هم متاسفانه به خاطر مسائل خانوادگی آلمان رو ترک کرد ، همینطور از گالگسی امریکا که بکهام توش بود و...

درضمن باقری یک فصل تو آرمینیا بود و عزی یک فصل تو کلن که فصل بعد به دسته دوم سقوط

4-در مورد اون حولی که به داور زد ، اونموقع کریمی 18 سال داشته واز یک بازیکن 18 ساله هم نمیشه انتظار داشت که خودش رو کنتذل کنه ،
در ضمن بی ادب کسی هست که تو بازی پرسپولیس .و سایپا با سر تو شکم شیث رضایی زد ( علی دایی ) -
بی ادب اونی هست که تو یه کنفرانس مطبوعاتی با یک خبر نگار زد وخورد مرد
بی ادب اونی هست که در بازی ایران وعربستان در مورد یکی از تماشاگرا که به دایی میگه آقای دایی چند گل به مالدیوو میزنی ، به تماشاگر میخواد حمله کنه و....

- حالا چرا اشاره ای به دایی نمیکنی که به نیمکت بایرن چسبیده بود وبازیش نمیدادن ، وتو فصل بعد هم از تیم اخراجش کردن

یا چرا حرفی از چسبیدنش به نیمکت تو هرتا نمیزنی که تو 8 بازی اونم ذخیره به بازی اومد واز اونجا اوتش کردن

یا چرا حرفی از رفتن دایی به السد قطر نمیزنی که سال 1996-1997 به اونجا رفت

یا چرا حرفی از رفتنش به تیم الشباب قطر در سال 2001-2002 - بعد از اوت شدنش از هرتا نمیزنیو....

...............................
البته نباید از لایی خوردن دایی از کریمی سال 76 تو بازیهای سالن گذشت که دایی در قبال لایی هایی که از کریمی دریافت کرد ، یک سیلی به کریمی زد ( البته بعدش خودش اظهار ندامت کرده بود )

2- برای اینکه شما کاسه داغ تر از آش نشی همین دایی تو برنامه 90 اعلام کرد ، که سطح فنی بازی کریمی از تمام بازیکنان ایران و خودش بالاتر بود که مشاوران خوبی نداشته و باید تو تیمی مثل بارسلونا یا رئال میبوده ( بعدش اشاره به مکشاوران دلسوزر خودش کرد که تو آلمان تو شب حتی بهش زنگ میزدن تا ببینن خواب هست یاتنه ، که من با این گفته دایی موافقم کریمی مشاوران خوبی نداشت )

2- اندریاس کبکه وقتی بازی کریمی دربرابر تیم ملی آلمان رو دیده بود ، گفته بود کریمکی میتونه نامزد توپ طلای چهان باشه

3- مقایسه کریمی ورونالدینیو در برنامه 90 که توسط مجید جلالی انجام شد . دلیلی دیگری بر توانایی های بیشمار کریمی هست

pcali
10-06-2010, 11:41
کلا علی دایی یک موجود نفرت انگیزه!
علی دایی باید در اوج خداحافظی میکرد تا کارش به اینجا نکشه

آره متاسفانه در اوج خداحافظی نکرد و خودشو کاملا خراب کرد حیف اون همه
زحمت که کشیده بود شد.

pcforlife
10-06-2010, 13:00
درضمن باقری یک فصل تو آرمینیا بود و عزی یک فصل تو کلن که فصل بعد به دسته دوم سقوط
دوست گرامی، پس قبول داری 3 فصل تو اروپا بودن دیگه! ضمنا اگه اینا به دسته دو سقوط کردن، دسته دوم آسیا که نبودن...:31:

اولا کریمی تنها بازیکن ایرانی هست که مستقیما به تیم درجه اول اروپا (بایرن رفته )
در تکمیل حرفت: و بعد از 2فصل که فصل آخرش همراه بود با ناکامی، به حاشیه خلیج فارس بازگشت!:20:

اینم یه اطلاعات ناقص دیگه ای از شما! علی کریمی در شروع کارش با بایرن 1 ساله با بایرن بست! اینو کودک و نوجوان میدونن! بعد تو قراردادش یه بند گفته شده بود که اگه بتون 25 بازی واسه بایرن تو اولین فصلش بازی کنه، قراردادش اتوماتیک وار میشه دوساله که علی کریمی هم دقیقا اون فصل 25 بازی کرد واسه بایرن.

پ.ن: کریمی هنگام جدایی از بایرن از دو تیم شالکه 04 و وولسوورگ پیشنهاد داشت ، که متاسفانه وباز هم متاسفانه به خاطر مسائل خانوادگی آلمان رو ترک کرد ، همینطور از گالگسی امریکا که بکهام توش بود و...
:31:
عین متن ویکیپدیا راجع به پیشنهادات و شایعات بازار ترنسفر درباره علی کریمی در اون دوره:

there were only a handful of offers for him and most of these were from smaller clubs (including bids from Red Bull Salzburg, which he turned down twice) or clubs such as Al-Ittihad and Al-Ahli, Karimi's former club. There were also rumors that Wolfsburg, Galatasaray SK and other European clubs would pursue him in the offseason; however, these rumors proved to be untrue. On 29 May 2007 Bayern Munich announced Karimi would be leaving the club, though his new club was not yet known.

4-در مورد اون حولی که به داور زد ، اونموقع کریمی 18 سال داشته واز یک بازیکن 18 ساله هم نمیشه انتظار داشت که خودش رو کنتذل کنه ،
اولا علی کریمی اون موقع 20 سال داشت... دوما فکر کنم احترام به یه داور (اونم یه داور غیر وطنی!) رو همه جای دنیا روش تاکید دارن و به سن مربوط نیست... سوما رفتار علی کریمی رو همین سال گذشته که 31 سالش بود با داور ها خیلی زیبا می دیدیم!

- حالا چرا اشاره ای به دایی نمیکنی که به نیمکت بایرن چسبیده بود وبازیش نمیدادن ، وتو فصل بعد هم از تیم اخراجش کردن

یا چرا حرفی از چسبیدنش به نیمکت تو هرتا نمیزنی که تو 8 بازی اونم ذخیره به بازی اومد واز اونجا اوتش کردن

یا چرا حرفی از رفتن دایی به السد قطر نمیزنی که سال 1996-1997 به اونجا رفت

یا چرا حرفی از رفتنش به تیم الشباب قطر در سال 2001-2002 - بعد از اوت شدنش از هرتا نمیزنیو....

...............................
البته نباید از لایی خوردن دایی از کریمی سال 76 تو بازیهای سالن گذشت که دایی در قبال لایی هایی که از کریمی دریافت کرد ، یک سیلی به کریمی زد ( البته بعدش خودش اظهار ندامت کرده بود )

2- برای اینکه شما کاسه داغ تر از آش نشی همین دایی تو برنامه 90 اعلام کرد ، که سطح فنی بازی کریمی از تمام بازیکنان ایران و خودش بالاتر بود که مشاوران خوبی نداشته و باید تو تیمی مثل بارسلونا یا رئال میبوده ( بعدش اشاره به مکشاوران دلسوزر خودش کرد که تو آلمان تو شب حتی بهش زنگ میزدن تا ببینن خواب هست یاتنه ، که من با این گفته دایی موافقم کریمی مشاوران خوبی نداشت )

2- اندریاس کبکه وقتی بازی کریمی دربرابر تیم ملی آلمان رو دیده بود ، گفته بود کریمکی میتونه نامزد توپ طلای چهان باشه

3- مقایسه کریمی ورونالدینیو در برنامه 90 که توسط مجید جلالی انجام شد . دلیلی دیگری بر توانایی های بیشمار کریمی هست
اینم یک سری تخیلات دیگه!:41:
بعد اگه کریمی مثل دایی عاشق دلارهای شیخ نشین های خلیج فارس نبود، 5 فصل اونجا توپ نمیزد و مثل دایی کلا 2 فصل اونجا می موند. ضمنا دایی قبل از رفتنش به اروپا در یک فصل و بعد از اومدن از اروپا هم یک فصل به تیم السعد و الشباب ملحق شد.

مثل اینکه بدجوری از افتخارات کریمی سوختی
فقط خدا شفات بده که فکر میکنی همه با کریمی مشکل دارن و عاشق علی دایی هستند...:20:
دیگه بحث و ادامه نمیدم. (امیدوارم فکر نکنید که حرفام تو این پست با لحن توهین آمیز بوده:11:)
قربون همتون:40:

manreza71
10-06-2010, 13:57
دوست گرامی، پس قبول داری 3 فصل تو اروپا بودن دیگه! ضمنا اگه اینا به دسته دو سقوط کردن، دسته دوم آسیا که نبودن...فکر کنم متن فارسی متوجه نمیشی !!
این جواب من بود.درضمن باقری یک فصل تو آرمینیا بود و عزی یک فصل تو کلن که فصل بعد به دسته دوم سقوط

اینم یه اطلاعات ناقص دیگه ای از شما! علی کریمی در شروع کارش با بایرن 1 ساله با بایرن بست! اینو کودک و نوجوان میدونن! بعد تو قراردادش یه بند گفته شده بود که اگه بتون 25 بازی واسه بایرن تو اولین فصلش بازی کنه، قراردادش اتوماتیک وار میشه دوساله که علی کریمی هم دقیقا اون فصل 25 بازی کرد واسه بایرن.در این مورد بگن که کریمی 21 بازی برای بایرن انجام داد و هفته 24 مصدوم شد وتا آخر فصل بازی نکرد ، پس بیخود ... بلغور نکنید

عین متن ویکیپدیا راجع به پیشنهادات و شایعات بازار ترنسفر درباره علی کریمی در اون دوره:

there were only a handful of offers for him and most of these were from smaller clubs (including bids from Red Bull Salzburg, which he turned down twice) or clubs such as Al-Ittihad and Al-Ahli, Karimi's former club. There were also rumors that Wolfsburg, Galatasaray SK and other European clubs would pursue him in the offseason; however, these rumors proved to be untrue. On 29 May 2007 Bayern Munich announced Karimi would be leaving the club, though his new club was not yet known
میبینم که به پیشنهاد ولسوورگ و گالگسی اشاره ای داشتی ولی بهتر بود اشاره ای هم به پیشنهاد شالکه 04 میکردی

اولا علی کریمی اون موقع 20 سال داشت... دوما فکر کنم احترام به یه داور (اونم یه داور غیر وطنی!) رو همه جای دنیا روش تاکید دارن و به سن مربوط نیست... سوما رفتار علی کریمی رو همین سال گذشته که 31 سالش بود با داور ها خیلی زیبا می دیدیم!نه خیر کریمی 18 سال داشت ، در ضمن کریمی اونموقع تیم ملی رو برای حضور در المپیک تا حد 100% مطمئن کرده بود که متاسفانه با محرومیت یک ساله ، ونبودن در تیم ملی المپیک ، باز هم تیم المپیک از المپیک بازماند ، همنطوری که تیم بزرگسالان در زمان دعوت نشدن کریمی با لج بازی دایی از جام جهانی 2010 بازماند
در ضمن این دایی هست که به همه کس توهین میکنه وبا همه مشکل داشته
در ضمن بی ادب کسی هست که تو بازی پرسپولیس .و سایپا با سر تو شکم شیث رضایی زد ( علی دایی ) -
بی ادب اونی هست که تو یه کنفرانس مطبوعاتی با یک خبر نگار زد وخورد مرد
بی ادب اونی هست که در بازی ایران وعربستان در مورد یکی از تماشاگرا که به دایی میگه آقای دایی چند گل به مالدیوو میزنی ، به تماشاگر میخواد حمله کنه و....

اینم یک سری تخیلات دیگه!
بعد اگه کریمی مثل دایی عاشق دلارهای شیخ نشین های خلیج فارس نبود، 5 فصل اونجا توپ نمیزد و مثل دایی کلا 2 فصل اونجا می موند. ضمنا دایی قبل از رفتنش به اروپا در یک فصل و بعد از اومدن از اروپا هم یک فصل به تیم السعد و الشباب ملحق شد.
خودتم میگی دایی 2 سال برای تیمهای قطری بازی کرده وبالاخره به ایران اومد ، سال 83-84 همراه پرسپولیس پنجم لیگ شد والبته راهی صبا شد ، تااینکه به جام جهانی رسید ، واونقدر تو جام جهانی ضعیف وذلیل نشان داد که حتی باشگاه صبا هم حاضر نشد با دایی قرارداد ببنده و دایی با اوت شدن از تیم ملی وصبا بار دیگر تحقیر شدو عقده هایش دوچندان !!
................................
جریان کامل لایی خوردن دایی از علی کریمی وهمچنین محل واقعه ای که دایی توسط کریمی تحقیر شد .

. سال76 در سالن كوی نصر (گیشا) جمعیت كیپ تا كیپ نشسته‌اند چون گلزن اول تیم‌ملی یعنی علی دایی با برادران و تنی چند از دوستانش در آنجا تیم داده‌اند.دایی می‌خواهد در تعطیلات بوندس‌لیگا آمادگی بدنی‌اش را حفظ كند ولی در تیم مقابل یك جوان تكنیكی ( علی کریمی ) مراعات شماره 10 تیم‌ملی را نمی‌كند و چند لایی پشت‌سر هم به او می‌زند. پاسخش هم كشیده‌ای از سوی دایی است .سالن به هم می‌ریزد و بچه‌های طرشت كه جوان تكنیكی عضو آن تیم است به طرف .... حمله‌ور می‌شوند ولی غائله ختم به خیر می‌شود.

این جریان رو روزنامه ابرار ورزشی نیز نوشت. همچنین روزنامه گل در زمانی که دایی با کریمی لج کرده بود وکینه ورزی میکرد ، این جریان رو بار دیگر بازگو کرد .. وهمچنین در کتاب خاطرات یکی از فوتبالیست ها هم بزودی این خاطره باز گو خواهد شد

فقط خدا شفات بده که فکر میکنی همه با کریمی مشکل دارن و عاشق علی دایی هستند...
دیگه بحث و ادامه نمیدم. (امیدوارم فکر نکنید که حرفام تو این پست با لحن توهین آمیز بوده)من شنیدم کسی که چیز هایی بخوره ... توهم زده میشه ولی انگار توهم تو خون خیلی ها جادره.

به جون خودم اونقدر از این جمله پایانیت خندیدم که ند حد داشت نه حساب میدونی چرا ، چون همه میدونند مقصر اصلی حذف تیم ملی شخص علی دایی بود که با کینه ورزی ولج بازی با 70 ملیون نفر تیم ملی رو قربانی ، عقده های خودش کرد

دایی با همه عالم وهمه کس مشکل داره و اینو تو تمام دوران ورزشیش علی الخصوص 4 سال آخر بازیگریش ومربیگیری تیم ملی نشون داده ....

pcforlife
10-06-2010, 15:22
این جواب من بود.درضمن باقری یک فصل تو آرمینیا بود و عزی یک فصل تو کلن که فصل بعد به دسته دوم سقوط
تعداد فصول حضور کریم باقری و خدادا عزیزی در آلمان:

در این مورد بگن که کریمی 21 بازی برای بایرن انجام داد و هفته 24 مصدوم شد وتا آخر فصل بازی نکرد ،

میبینم که به پیشنهاد ولسوورگ و گالگسی اشاره ای داشتی ولی بهتر بود اشاره ای هم به پیشنهاد شالکه 04 میکردی

شما که اینقدر روزنامه ها و متون خارجی رو مطالعه کردید، عجیبه که معنی کامه rumors یا جمله however, these rumors proved to be untrue رو نمیدونید!:27:

نه خیر کریمی 18 سال داشت

مرغ یه پا داره دیگه!:27: عبارت 13 بهمن 1377 رو سرچ کن! انشاءالله میدونید که علی کریمی متولد 57 هستش...خوب.... حالا اینجوری شدی؟!==>>:43:

، در ضمن کریمی اونموقع تیم ملی رو برای حضور در المپیک تا حد 100% مطمئن کرده بود که متاسفانه با محرومیت یک ساله ، ونبودن در تیم ملی المپیک ، باز هم تیم المپیک از المپیک بازماند ، همنطوری که تیم بزرگسالان در زمان دعوت نشدن کریمی با لج بازی دایی از جام جهانی 2010 بازماند
توهمات!:41:

دوستانی که احیانا پست من رو میخونید! تو رو خدا ربط نقل قول پایین با بالا رو پیدا کنید!:18:

خودتم میگی دایی 2 سال برای تیمهای قطری بازی کرده وبالاخره به ایران اومد ، سال 83-84 همراه پرسپولیس پنجم لیگ شد والبته راهی صبا شد ، تااینکه به جام جهانی رسید ، واونقدر تو جام جهانی ضعیف وذلیل نشان داد که حتی باشگاه صبا هم حاضر نشد با دایی قرارداد ببنده و دایی با اوت شدن از تیم ملی وصبا بار دیگر تحقیر شدو عقده هایش دوچندان !!

ضمنا پاسخ بی ادبیت رو نمیدم، چون ادبت در حده اطلاعاتته که همش تخیلیه!:13: اگر هم به اندازه یه پیست دیگه به این بحث اضافه کردم، برای طرفداری از دایی یا کریمی یا کسه خاصی نیست! واسه اینکه کسایی که اطلاعات فوتبالیشون زیاد نیست و دنبال اطلاعات مستند هستند، با خوندن حرفای شما، دچار افکار تخیلی و توهمی نشن! ضمنا منبع همه عکس ها از ویکیپدیای انگلیسی هستش.

manreza71
10-06-2010, 16:14
تعداد فصول حضور کریم باقری و خدادا عزیزی در آلمان:
خوب همونطوری که گفتم عزیزی یه فصب تو کلن بود ، بعدش کلن به دسته دوم رفت ، و..

بنده هم گفتم کریمی 21 بازی در بوندسلیگا انجام داده ، که طبق آمار شما 20 بازی بود والبته اینو فراموش نکنیم از هفته 24 مصدوم شد والبته پاشو گچ گرفتن .

در ضمن بزودی فیلم مصاحبه ماگات در تهران ( بازی پرسپولیس _بایرن ) رو برات میزارم که در مرود رضایتش از کریمی وایتکه خواهان بستن قرارداد برای یک ساله دیگه با کریمی هستن بهت نشون میدم . اون رو که دیگه نمیتونی بگی با کامپیوتر درست کردن ، توهم هست و....
اون فیلم هست .

مرغ یه پا داره دیگه! عبارت 13 بهمن 1377 رو سرچ کن! انشاءالله میدونید که علی کریمی متولد 57 هستش
خوب که چی 19 سال و 18 سال چه فرقی داره ؟؟ حالا چی میخوای بگی ؟؟
مهم اینه که وقتی کریمی به فوتبال پا گذاشته از بدو ورودش به همه چیز رسیده ، فقط وفقط به خاطر استعدای که داشت ،

توهمات!
والا تا اونجا که خودت گفتی ، شما تورک هستی و همینطور دایی هم تورک هست . این یعنی شما دچار توهم شدین و چون دایی از خود شما هاست ، دچار توهم شدی واینطور مطالب بی پایه رو بیا نمیکنی !! یکم واقع بین باش

مردم غیور تورک برای دایی کم نزاشتن ، اما دایی خیلی براشون کم گذاشت ، ودر جواب محبت مردم تورک گفت ، 2% مردم تبریز آدم نیستن !!!!!!!!!
اینکه تیم ملی المپیک آیران رو کریمی میچرخید والبته مهدویکیا وخطیبی و... رو نیز داشت همه رو برای صعود به المپیک امیدوار کرده بود ، که کریمی متاسفانه 1 سال محروم شد وبدین ترتیب باز هم ایران از المپیک جاموند.

2- نرفتن تیم ملی ایران به جام جهانی 2010 ، فقط وفقط به خاطر لج بازی دایی با کریمی ودعوت نکردنش به تیم ملی بود !! همه هم بر این قضیه گواهی دادن . اگه کریمی از اول با تیم ملی بود ، تیم ملی به جام جهانی میرفت .

دوستانی که احیانا پست من رو میخونید! تو رو خدا ربط نقل قول پایین با بالا رو پیدا کنید!
ربطش مشخصه ، ( دایی به عشق پول از پرسپولیس جدا شد )
دایی وقتی از قطر به پرسپولیس اومد ، بازم سر پول از تیم جدا شد ، چون عاشق پول هست وهونطور که گفتم ،اتوبوس تیم رو در عوارضی اتوبان متوقف کرد و گفتم تا15% بقیه پولم رو ندید اجازه حرکت نمیدم ( این درحالی بود که سایر بازیکنان هم همین وضعیت رو داشتن وبقیه پولشنو نگرفته وبدن)
...................

درمورد اون جملات آخرتون ، بی ادبی رو کس دیگه شروع کرد واین شما هستین که به بهانه اینکه دایی تورک هست وخود شما هم تورک هستین ازش حمایت میکنید ( کورکورانه ، بدون پذیرفتن منطق ) و بدیهی است که چنین حمایتی میتونه خیلی توهم آمیز همراه با اغراق یا .... باشه

vroom
10-06-2010, 16:23
والا تا اونجا که خودت گفتی ، شما تورک هستی و همینطور دایی هم تورک هست . این یعنی شما دچار توهم شدین و چون دایی از خود شما هاست ، دچار توهم شدی واینطور مطالب بی پایه رو بیا نمیکنی !! یکم واقع بین باش

درمورد اون جملات آخرتون ، بی ادبی رو کس دیگه شروع کرد واین شما هستین که به بهانه اینکه دایی تورک هست وخود شما هم تورک هستین ازش حمایت میکنید ( کورکورانه ، بدون پذیرفتن منطق ) و بدیهی است که چنین حمایتی میتونه خیلی توهم آمیز همراه با اغراق یا .... باشه

:41:

دوست عزیز شما ظاهرا به هیچ صراطی مستقیم نیستی
بحث کردن باهات هم هیچ فایده ای نداره:13:

راستی احتمالا مسئولین افریقای جنوبی هم تٌرک هستن چون علی دائی را دعوت کردن بره اونجا!!:دی

manreza71
10-06-2010, 16:36
بحث کردن باهات هم هیچ فایده ای نداره
آره بحث کردن با کسانی که پای قوم رو وسط نمیکشن ، هیچ فایده ای نداره ( چون منطق رو بر قومیت ترجیح میدن !!! )

راستی احتمالا مسئولین افریقای جنوبی هم تٌرک هستن چون علی دائی را دعوت کردن بره اونجا!!

انقدر نگو فیفا ، فیفا ، دایی چون به زبان انگلیسی وآلمانی تسلط داره عضو فیفاست ، همونطوری که کارمنداش همین وضعیت رو دارن ( تسلط بر زبا نانگلیسی )

در ضمن شما یه لطفی کن و رزومه بازی کردن سبلاتر رئیس فیفا رو برام بگو !!!!!!!!

pcforlife
10-06-2010, 17:03
خوب همونطوری که گفتم عزیزی یه فصب تو کلن بود ، بعدش کلن به دسته دوم رفت ، و..
دوست گرامی، مگه من منکر این جریان شدم؟! من میگم سالهای حضور علی کریمی در اروپا متاسفانه حتی از خداداد و کریم هم کمتره، یه نفر مثل وحید هاشمیان حاضره برای پیشرفتش تو تیم های درجه دو اروپا هم بازی کنه و چشمش رو روی پول های باشگاه های اماراتی و قطری ببنده. آیا این حرف من غلطه؟؟!

در ضمن بزودی فیلم مصاحبه ماگات در تهران ( بازی پرسپولیس _بایرن ) رو برات میزارم که در مرود رضایتش از کریمی وایتکه خواهان بستن قرارداد برای یک ساله دیگه با کریمی هستن بهت نشون میدم .

خدایی (دارم میگم خدایی) این دو تا حرفت متناقض نیست؟؟؟
شما اول اومدی گفتی کریمی 2 ساله با بایرن بسته. بعد من گفتم که کریمی 1 ساله بسته که تو یه بند از قراردادش ذکر شده که اگه 25 بازی رسمس واسه بایرن انجام بشه، قراردادش اتوماتیک وار تمدید میشه. واسه دلیلم هم عکسی از تعداد بازی های کریمی در فصل 2005-2006 گذاشتم. بعد حالا شما میگی که ماگات ابراز رضایت کرده که با کریمی یک سال دیگه تمدید کنه!! تناقض از این آشکارتر؟؟؟

خوب که چی 19 سال و 18 سال چه فرقی داره ؟؟
شما گیر دادید به فرقش!:31: جسارت نشه، اگه تمام اطلاعاتی که میدید، مثل سن علی کریمی باشه که دیگه...!!:20:

مردم غیور تورک برای دایی کم نزاشتن ، اما دایی خیلی براشون کم گذاشت ، ودر جواب محبت مردم تورک گفت ، 2% مردم تبریز آدم نیستن !!!!!!!!!

این رئیس کمیته انضباطی جناب شریفی میگفت مغالطه (یه همچین چیزی) دقیقا اینجا داره مصداق بارزش رخ میده! اصالت آذری بودن من چه ربطی داره به نوع تفکرم؟! تو این مملکت مگه آذری زبون یا کلا آدم بهتر از علی دایی یا علی کریمی قحطه که من برم مثل شما (ناراحت نشید) متعصبانه از یکیشون طرفداری کنید. من نه مثل شما منکر افتخارت دایی میشن و نه مثل مخالفان کریمی منکر افتخارات علی کریمی... بردار او عینک بدبینی رو دوست من!:20:

ربطش مشخصه ، ( دایی به عشق پول از پرسپولیس جدا شد )
پس چرا علی کریمی قبل از رفتن به بایرن 4 سال تو لیگ امارات توپ زد (میتونست تو پرسپولیس بمونه) یا چرا بعد از بایرن مستقیم به پرسپولیس نیومد یا چرا امسال تو پرسپولیس نموند و به استیل رفت. (پس اینا هم نشون میده علی کریمی عشق پوله دیگه...نه؟) حتی من یادمه عادل فردوسی پور تو یکی از برنامه هاش از دست علی کرمی که تو اروپا نمونده بود، کفری بود(درست مثل اون موقع که به اروپا نمی رفت)

واین شما هستین که به بهانه اینکه دایی تورک هست وخود شما هم تورک هستین ازش حمایت میکنید ( کورکورانه ، بدون پذیرفتن منطق ) و بدیهی است که چنین حمایتی میتونه خیلی توهم آمیز همراه با اغراق یا .... باشه
اگه تو حرفای من که هم در حمایت دایی و هم در نقض اون از گذشته تا حالا تو این فروم زده شده، دروغ پیدا کردید، من رسما از شما و همه اعضای فروم عذر خواهی می کنم. اینکه دلیل نمیشه که به هر کی که طرف یه چیزی رو گرفت بگیم متعصب و بی منطق! من سعی کردم حرفام رو با دلیل بگم. هر جا هم از حرفای من مستندات بخوای، من بلافاصله رو می کنم. ولی خوب شما رو نمیدونم. در مجموع بهتره این بحث و ادامه ندیم. (یعنی میشه؟!:18:)

بحث کردن باهات هم هیچ فایده ای نداره
متاسفانه...:41:

راستی احتمالا مسئولین افریقای جنوبی هم تٌرک هستن چون علی دائی را دعوت کردن بره اونجا!!:دی
:31:جدی دعوت شده؟!:46:

manreza71
10-06-2010, 19:12
دوست گرامی، مگه من منکر این جریان شدم؟! من میگم سالهای حضور علی کریمی در اروپا متاسفانه حتی از خداداد و کریم هم کمتره، یه نفر مثل وحید هاشمیان حاضره برای پیشرفتش تو تیم های درجه دو اروپا هم بازی کنه و چشمش رو روی پول های باشگاه های اماراتی و قطری ببنده. آیا این حرف من غلطه؟؟!
میشه بفرمایید ، چسبیدن به نیمکت ، با نام عضویت در تیم اروپایی ، چه پیشرفتی حاصل میکنه ؟؟
مهم افتخاری هست که با تیم بدست میاد نه اینکه عضو تیمی باشه که برای بقا تلاش کنه یا به نیمکتش بچسبی.

خدایی (دارم میگم خدایی) این دو تا حرفت متناقض نیست؟؟؟
شما اول اومدی گفتی کریمی 2 ساله با بایرن بسته. بعد من گفتم که کریمی 1 ساله بسته که تو یه بند از قراردادش ذکر شده که اگه 25 بازی رسمس واسه بایرن انجام بشه، قراردادش اتوماتیک وار تمدید میشه. واسه دلیلم هم عکسی از تعداد بازی های کریمی در فصل 2005-2006 گذاشتم. بعد حالا شما میگی که ماگات ابراز رضایت کرده که با کریمی یک سال دیگه تمدید کنه!! تناقض از این آشکارتر؟؟؟من میگم خدابی جمع 1 با 1 چند میشه ؟؟
خوب عزیز من من دارم میگم کریمی تو فصل اول حضورش در بایرن 1 ساله بست ، که همونطور که گفتم ماگات از بازی کریمی در فصل اول ابراز رضایت کرد وگفت 1 فصل دیگه هم با کریمی تمدید میکنیم.

طبق فرمول ساده ریاضی 1+1=2

نمیدونم شاید تو ریاضی شما 1+1= چیز دیگه ای باشه !!!!!!!!!!!

این رئیس کمیته انضباطی جناب شریفی میگفت مغالطه (یه همچین چیزی) دقیقا اینجا داره مصداق بارزش رخ میده! اصالت آذری بودن من چه ربطی داره به نوع تفکرم؟! تو این مملکت مگه آذری زبون یا کلا آدم بهتر از علی دایی یا علی کریمی قحطه که من برم مثل شما (ناراحت نشید) متعصبانه از یکیشون طرفداری کنید. کلا مردم غیور تورک پای هر چیزی باشن تا آخرش هستن ( مگر اینکه بهمن بهشن خیانت شده )
خوب تو لیگ امسال وبازی تراکتور و سایپا که تو کرج برگزار شد 13000 تبریزی حاضر در کرج دایی رو تشویق کردن !! در حالی که دایی تازه مربی پرسپولیس شده بود ... میبینی که این دو جریان ربطی بهم نداشتن جز قوم گرایی و تعصب قومی . شما هم الان دارین همینطور حمایت متعصبانه میکنید .

پس چرا علی کریمی قبل از رفتن به بایرن 4 سال تو لیگ امارات توپ زد (میتونست تو پرسپولیس بمونه)اولا چه ربطی داره ؟؟
ثانیا میتونستی اینو اینطور هم بگی ، کریمی میتونست به اتلتیکو مادرید اسپانیا بره ، که باشگاه پرسپولیس با رفتنش مخالفت کرد ( چون گفت پرسپولیس به کریمی نیاز داره ) .

یا چرا امسال تو پرسپولیس نموند و به استیل رفتچون در وحله اول عباس انصاریفرد با کریمی مشکل داشت و انو از تیم اخراج کرد که همه تو جریانش هستن --- حتی تو وسط لیگ هم یه بار اخراجش کرد که با رای هیات مدیدره ونیازی که پرسپولیس به کریمی داشت ، کریمی رو اونموقع اخراج نکرد.

درموقع نقل وانتقالات هم لیست پرسپولیس رو کاملا پر کرد تا کریمی نتونه بر گرده ( البته نمیدونست با یک سری شرایط کریمی میتونه برگرده )

2- درنیم فصل کریمی تمایل خودش رو برای برگشتن به پرسپولیس نشون داد ، که شخص هدایتی( حالم ازش بهم میخوره ، چون گفت جادوگر دست من امانت هست ، ولی زیرش زد ) به خاطر مشکلاتی که با کاشانی داشت ، کریمی رو به پرسپولیس نداد .

اینم تیتر روزنامه ها در مورد همین جریان در ان موقع

این تیتر روزنامه ایران ورزشی در تاریخ سه شنبه 14 مهر 88 هست که کریمی گفته دوست دارم به پرسپولیس بر گردم

14 مهر 88 کریمی: دوست دارم به پرسپولیس برگردم**** به دلیل بزرگ بودن عکس روزنامه لینکش رو در زیر قرار میدم

اینم تیتر روزنامه ایران ورزشی تاریخ یک شنبه 3 آبان 88 هست که جادوگر از مسئولان استیل اذین عصبانی شده و هدایتی گفته کریمی را به پرسپولیس نمیدهم

3 آبا 88 :هدایتی : گریمی را به پرسپولیس نمیدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید..

اینم بیانیه باشگاه استیل آذین درمورد مخالفت با رفتن کریمی به پرسپولیس در نیم فصل

بیانیه کامل باشگاه استیل آذین در خصوص کریمی
باشگاه استيل‌آذين با انتشار بيانيه‌اي مخالفت خود را با انتقال كريمي به پرسپوليس اعلام كرد.
در بيانيه باشگاه استيل‌آذين آمده است:
"باشگاه استيل‌آذين در بيانيه‌اي به منظور تنوير افكار عمومي اهالي فوتبال و رسانه‌هاي گروهي، موارد زير را در خصوص علي كريمي به آگاهي مي‌رساند:
باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين به ياري پروردگار متعال و بر پايه برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، در سومين سال فعاليت است وتيم فوتبال آن در ليگ برتر عملكرد شايسته‌اي داشته است. هيأت مديره باشگاه استيل آذين در همين جا از عملكرد مثبت مديرعامل محترم وكادرفني (مربيان) و بازيكنان تيم فوتبال سپاسگزاري مي‌كند و اميدوار است موفقيت‌هاي اين تيم تا به پايان ادامه پيدا كند. در عين حال هيأت مديره وظيفه خود مي‌داند انسجام و تماميت اين تيم را كه مورد درخواست كادرفني و بازيكنان است حفظ كند.
مديريت باشگاه استيل آذين با آينده‌نگري و با هدف تحكيم حضور اين باشگاه غير دولتي در عرصه ورزش كشور، گام‌هايي اساسي و بر پايه معيارهاي بين‌المللي برداشته است و به منظور سهيم كردن هواداران در مالكيت واداره امور باشگاه، به عنوان نخستين باشگاه ورزشي ايراني، مقدمات لازم را براي ورود به بورس اوراق بهادار، وعرضه كردن سهام باشگاه در بورس، فراهم آورده ايم واميدواريم اين اقدام الگويي براي كل ورزش ايران بشود.
همچنين به عنوان نخستين گام درتأسيس و اداره يك باشگاه حرفه اي غيردولتي، درصدد هستيم يكي از ورزشگاه‌هاي شهر تهران را با پرداخت بهاي عادلانه در اختيار بگيريم و نخستين باشگاه غير دولتي باشيم كه در ليگ برتر صاحب ورزشگاهي متعلق به خود است. در همين راستا، تأسيس مدرسه فوتبال وتشكيل تيم هاي پايه و سرمايه‌گذاري بايسته در اين عرصه‌ها را در فهرست برنامه‌هاي كوتاه مدت باشگاه قرار داده‌ايم.
برنامه‌ها واقداماتي كه از آنها يادكرديم، وده‌ها و ده‌ها برنامه هدفمند ديگر براي رسيدن به هدف‌هاي زير طراحي شده يا اجرا شده است:
1-اخذ سهميه ورود به مسابقات قهرماني باشگاه‌هاي آسيا
2-حضور در مسابقات قهرماني باشگاه‌هاي آسيا
3-حضور در مسابقات قهرماني باشگاه‌هاي جهان به عنوان يكي از نمايندگان آسيا
4-الگوسازي، به عنوان باشگاه غيردولتي موفق
هيأت مديره باشگاه استيل آذين در ابتداي فصل، تيم فوتبال وكادر فني خود را براي دست يابي به هدف‌هاي مذكور سازماندهي كرده و در جذب بازيكنان خود، ذره‌اي از اخلاق و ضوابط حرفه‌اي، قوانين و مقررات و عرف حاكم تخطي نكرده است.
همچنين در مورد آقاي علي كريمي نيز به همين ترتيب عمل كرده‌ايم. هنگامي كه مديران پيشين باشگاه پيروزي (پرسپوليس) در عقد قرارداد با آقاي كريمي تأخير كردند، مديران استيل آذين در آخرين لحظات براي حفظ حرمت و شان اين بازيكن محبوب وشايسته و با توجه به نقشي كه او مي‌توانست در تحقق بخشي از هدف‌هاي باشگاه به عهده بگيرد، با وي مذاكره كرده و در نهايت او را به استيل آذين جذب كرد و اكنون اين ستاره فوتبال ايران در بهترين فرم ممكن، در اين باشگاه درخشش دوباره آغاز كرده است، اما در همين هنگام كه ليگ اوج گرفته و مديران و كادر فني و بازيكنان استيل آذين گوشه‌اي از ثمرات و برنامه‌ريزي‌ها و سرمايه گذاري‌هاي خود را شاهد هستند، كاپيتان ، گلزن اول و ستاره تيم فوتبال استيل آذين نشانه گيري شده و در مجالس و محافل و رسانه‌ها و در ورزشگاه‌ها، انتقال او از استيل آذين به پرسپوليس، به تيتر اول تبديل شده است.
ما از همه وجدان‌ها آگاه مي‌پرسيم: كدام حق، كدام عدالت، كدام عقل سليم، كدام ضابطه فوتبال حرفه‌اي، كدام مقررات و كدام عرف اجازه مي‌دهد بازيكني را كه با طي مراحل قانوني براي مدت يك سال به باشگاهي منتقل شده و نسبت به آن باشگاه تعهد قانوني واخلاقي دارد، در زماني كه مسابقات ليگ در جريان است اين گونه زيرفشار بمباران‌هاي تبليغاتي قراربدهند؟

هيأت مديره باشگاه استيل آذين، با توجه به آنچه در بالا گفته شد و مطابق با قوانين و مقررات و قاعده عدل و انصاف وبا توجه به نياز مبرم كادرفني تيم فوتبال استيل آذين به ادامه حضور آقاي علي كريمي در اين تيم و با درنظر گرفتن برنامه ريزي‌هاي ما وسرمايه‌گذاري‌هاي انجام شده به منظور موفقيت در ليگ برتر و ان‌شاءا... حضور مقتدرانه در عرصه آسيا، با ابراز احترام عميق به هواداران خون گرم تيم فوتبال پيروزي (پرسپوليس) اعلام مي كنيم كه آقاي علي كريمي تا پايان فصل جاري در باشگاه استيل آذين خواهند ماند، و در پايان فصل، هر آينه ايشان تمايلي به ادامه حضور در استيل آذين نداشته باشند و مديران پرسپوليس نيز به حضور وي در پرسپوليس اصرار داشته باشند، باشگاه استيل آذين به نفع پرسپوليس، از دايره رقابت براي حفظ آقاي كريمي كنار خواهد رفت

..................

میبینیم که تو نیم فصل هم هدایتی مانع اومدن کریمی به پرسپولیس شد .

............................

اما الان با وجود دایی در تیم پرسپولیس ومشکلاتی که دای وکریمی با هم دارن ، کریمی به تیم برنمیگرده تا وقتی دایی هست ، چون دایی نشون داد در لج بازی و.... هیچ رقیبی نداره وهمه چیز رو به خاطر لج بازی فدا میکنه

برای روشن شدن وضعیت دایی بهتره باخداد تماسی بگیریدتا شما رو در جریان قرار بده ، اما بهتره اینو بدونید کهوقتی دایی وکریمی با هم اختلاف پیدا کردنوهمه شما از اون باخبرید ، چند هفته قبل از بازی باعربستانخدادادعزیزی که دوست مشترک دایی وکریمی هستتصمیم گرفت اونارو آشتی بده ،برای همین اونارو تو یک باغ رودرروی هم قرار داد وعلی کریمی ودایی حدود 2 ساعت با هم بجث کردن و ... خلاصه دایی گفته بودچون علی کریمی تو رسانه ها اعلام کرده به تیم ملی نمیامبرای اینکه دعوتش کنم باید تو رسانه ها اعلام کنه حاضرم برگردم تیم ملی ( خدادد عزیزی هم شاهد این قضیه هست ) ، خلاصه علی کریمی هم میپذیره وتو بازی با الشارجه که بهترین بازیکن زمین انتخاب میشه ویک گل و 2 پاس گل میده در برابر دوربین اعلام میکنه حاضزم به تیم ملی برگردم ، حتی تو تمرین پرسپولیس با لباس تیم ملی اومد تمرین کرد ، این از کریمی که به قول خودش عمل کرد ، حالا نوبت دایی هست که مثل مرد رو قولش باشه ، اما چه فایده ، غرور دایی و لج او جایی برای هیچ چیز باقی نمیزاره و خداد عزیزی رو هم عصبانی میکنه و...
بعد خداد همبعد از برکناری دایی میگه دایی به لج خودش باخت

........................................
مانند این جریانات و... زیاد بود که متاسفانه مردم از اونا خبر دار نمیشن ، چون کریمی م.س بسته بود ، برا همین یه عده با هدف مشخص میخوان یه کارایی بکنن ، که به امید خدا و با خلوص وسادگی که کریمی داره این دسیسه ها همگی به خیال برا اونا تبدیل میشه وکریمی سربلند بیرون میاد.

mahdishata
10-06-2010, 19:25
متاسفم که اینجا شده محل عقده گشایی:41:
بابا تعطیل کنید دیگه.2-3 صفحه قبل چه ربطی به بحث تاپیک داره؟

manreza71
10-06-2010, 19:45
آره متاسفانه اینجا شده محل عقده گشایی !!

بعضی ها که با عقده گشایی تیم ملی رو نابود کردن

الانم که بچه های فروم دارن درمورد مصوبان حذف تیم ملی که همه اونارو میشناسید حرف میزنن. بچه ها داشتن رو اینکه اینا دارن به آفریقا میرن وککشون هم نمیگزه حرف میزدن( اما بعضی دوستان میخوان مسیر این تایپیک رو منحرف کنن !! نمیدونم دلیلش چیه ؟؟)

بی باک بی بال
10-06-2010, 20:03
اقایی manreza71
یه سوال فنی این اقا دایی چه هیزمتری به شما فروخته :41:

بعد فکرکنمیادت رفت بگی که دایی به چه تیمهای گل زده

Amin
10-06-2010, 20:18
آره متاسفانه اینجا شده محل عقده گشایی !!

بعضی ها که با عقده گشایی تیم ملی رو نابود کردن

الانم که بچه های فروم دارن درمورد مصوبان حذف تیم ملی که همه اونارو میشناسید حرف میزنن. بچه ها داشتن رو اینکه اینا دارن به آفریقا میرن وککشون هم نمیگزه حرف میزدن( اما بعضی دوستان میخوان مسیر این تایپیک رو منحرف کنن !! نمیدونم دلیلش چیه ؟؟)
سلام
اگه الان با این پست من شما نتیجه نمیگیرین که من ترک هستم ... یا عاشق علی دایی ام ... یا از علی دایی پول گرفتم
باید بگم که

1- خود علی کریمی نخواست بره اتلتیکو مادرید
چون با زندگی تو اروپا مشکل داشت
میخواست نزدیک ایران تو امارات باشه

2- مسببان اصلی حذف ایران تو جام جهانی رو باید تو قسمت مدیریت پیدا کنی
همونا که چند ماه فدراسیون رو بدون مدیر رها کردن
همونا که چند ماه تیم ملی رو بدون سرمربی رها کردن
همونا که با مربیای ایرانی مشاوره میکردن بعد میرفتم سراغ مربی خارجی
همونا که 5 تا گزینه داخلی معرفی میکردن بعد مربی رو خارج از کاندیداها انتخاب میکردن
همونا که 2 تا بازی تدارکاتی درست و درمون نمیتونستن واسه تیم تدارک ببینن
...

3- حداقلش اینه که علی دایی اینقدر تو دنیا اعتبار داره که واسه این مراسم ازش دعوت میشه
شرمنده اما اووون قسمتی که گفته بودی چون علی دایی زبان بلده ازش دعوت میکنن خیلی خیلی مضحک بود !

من یه پرسپولیسیم
علی کریمی و علی دایی رو به یک اندازه دوست دارم
اما مثل شما تعصب منطقم رو کور نکرده

+++

یکی از دوستان تو یکی از تاپیکها گفته بود مدیریت نباید تذکر بده و جلوی بحث ها رو بگیره
من خواستم اعتماد کنم و اجازه همچین کاری رو بدم
اما متاسفانه شاهد این بودیم که تعدادی از کاربران تو تاپیکهای مختلف به همدیگه توهین میکنند

arctany
10-06-2010, 20:20
یادش بخیر چقدر اون شب حرص خوردیم من که اون موقع 8 سالم بود داشتم از هیجان می مردم

manreza71
10-06-2010, 20:54
سلام
اگه الان با این پست من شما نتیجه نمیگیرین که من ترک هستم ... یا عاشق علی دایی ام ... یا از علی دایی پول گرفتم
بنده کسی رو که حرف حق بزنه به جانب داری محکوم نکردم ، اما یکی از دوستان تورک ما بدجوری از یه شخص خاص حمایت میکرد که بنده هم عنوان کردم

1- خود علی کریمی نخواست بره اتلتیکو مادرید
چون با زندگی تو اروپا مشکل داشت
میخواست نزدیک ایران تو امارات باشهنه دوست من بار اول که نماینده باشگاه اتلتیکو مادرید برای دیدن بازی علی کریمی در جام باشگا ههای آسیا ( پرسپولیس - الهلال ) اومد وعلی کریمی رو پسندید ، باشگاه با رفتن کریمی به اتلتیکو مادرید مخالفت کرد ، این در حالی بود که کریمی تمایل خودش رو برای بازی در اتلتیکو نشون داده بود ، ولی سری دوم که بهش پیشنهاد دادن آره مقصر خود کریمی بود که نرفت
اما درمورد

2- مسببان اصلی حذف ایران تو جام جهانی رو باید تو قسمت مدیریت پیدا کنی
همونا که چند ماه فدراسیون رو بدون مدیر رها کردن
همونا که چند ماه تیم ملی رو بدون سرمربی رها کردن
همونا که با مربیای ایرانی مشاوره میکردن بعد میرفتم سراغ مربی خارجی
همونا که 5 تا گزینه داخلی معرفی میکردن بعد مربی رو خارج از کاندیداها انتخاب میکردن
همونا که 2 تا بازی تدارکاتی درست و درمون نمیتونستن واسه تیم تدارک ببینن
...درمورد مسببان اصلی عدم راه یابی ایران به جام جهانی

1- علی دایی
2- علی آبادی
3- کفاشیان
4- قطبی
............
درمورد ترتیب اینا هم که گذاشتم میتونیم بحث کنیم ( این مطلب کاملا به تایپیک مربوط هست )

..........
در مورد دعوت شدن دایی هم بنده اعلام کردم که معیار انتخاب کارمندان فیفا ، بازیکن یا مربی بودن نیست ، همونطوری که رئیس فیفا سبلاتر چنین نیست.

مانی 22
10-06-2010, 21:04
manreza71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما یا خود علی کریمی هستی
یا دوستشی
یا پسرشی
یا باباشی
یا مدیر برنامه هاشی
بالاخره یه چیزیش هستی!
این همه تعصب دیگه یه کم نشانه های افراطی داره.

هی هم علی دایی رو با کریمی مقایسه نکونید
علی دایی با هیچکدوم از مهاجمین ایران قابل قیاس نیست
اونایی که می گن علی دایی با گل زدن به مالدیو و گوام رسیده به اینجا، باید بدونن که این همه مهاجم از هاشمیان تا آرش برهانی و بقیه ، اینام این همه بازی کردن، پس چرا یه کدوم نتونستن این همه گل بزنن؟
در عین حال می پذیرم که علی دایی شخصیت خوبی نداره
ولی نمی شه که از کاراش چشم پوشی کرد
بحث قیاس بین این دو رو کنار بذارید...

manreza71
10-06-2010, 21:20
هی هم علی دایی رو با کریمی مقایسه نکونید
علی دایی با هیچکدوم از مهاجمین ایران قابل قیاس نیست
علی کریمی و دایی قابل قیاس نیستن ، چون کریمی هافبک هست ودایی مهاجم ، در ضمن کریمی رو با رونالدینیو مقایسه میکنن ، همینطور مارادونا

اونایی که می گن علی دایی با گل زدن به مالدیو و گوام رسیده به اینجا، باید بدونن که این همه مهاجم از هاشمیان تا آرش برهانی و بقیه ، اینام این همه بازی کردن، پس چرا یه کدوم نتونستن این همه گل بزنن؟
دایی همیشه تو تیم ملی مهاجم هدف بوده ، یعنی همه توپ ها به اون ختم میشده ، در ضمن از زمان آمدن مهاجمان جدید ، متاسفانه هیچ کدومشون شانس بازی کردن در برابر مالدیو ، گوام ، لائوس ، مالیدوو و... رو نداشتن وگرنه هر کدومشون الان صاحب رکوردی در گلزنی بودن

پ.ن: هیچ مهاجم ایرانی هم به اندازه دایی با این تیمها در جه 8 بازی نکرده

manreza71
10-06-2010, 21:34
اقایی manreza71
یه سوال فنی این اقا دایی چه هیزمتری به شما فروخته

بعد فکرکنمیادت رفت بگی که دایی به چه تیمهای گل زدهبه شرافتم قسم ، من تا سال 2000 طرفدار دایی بودم ( به خدا قسم ) چون واقعا برا تیم ملی بازی میکرد ، وقتی عکسی رو که دوست خوبمون گذاشتن یاد این علاقم افتادم ، اما بعد از اون از دایی هیچی ندیدم ،
جز
غرز ورزی ( داشتن غرض با همه عالم )

... جز کینه ورزی ( کینه ای که حتی تیم ملی رو قربانی نرفتن به جام جهانی کردکرد )

....جز راه رفتن در زمین ( جام ملت های آسیا 2004 و جام جهانی 2006 ، که البته مفصلا توضیحشون دادم )

...جز سیا بازی ( کشیدن پای شهدا وجانبازان در دفاع از خود !!! و کوبیدن این ارزش ها بر سر دیگران )

...جز بازی با افکار مردم ( دایی تیم ملی رو چهارم تحویل داد و از 15 امتیاز ممکن 6 امتیاز گرفت و حتی با امارات مساوی کرد ، اما با کلمات بازی میکرد ومیگفت من یک باخنت داشتم ، آیا نمیشه اینطور گفت 6 امتیاز با دو برد و3 باخت همون 6 امتیاز هست .. نتیجه اینکه علت بر کناری دایی امتیازات ضعیف بود نه یک باخت که ازش استفاده کنه وافکار عمومی رو بازی بده )

... جز قیافه حق به جانب گرفتن ( همیشه تو همه جا ، با همه کس قیافه حق به جانب میگیره واصلا انتقاد پذیر نیست !!)

... جز به فکر منافع بودن ( گرفتن 3 ملیارد از بیت المال برای حذف تیم ملی ، گرفتن پول لباسهای تیم ملی که هر اسپانسری با منت کشی اونو رایگان قبول میکرد )
و...

manreza71
10-06-2010, 22:21
راه‌یابی همه مسببان شکست ایران به جام جهانی !!

...........................

ّبه خدا قسم ، دلم برای مردم میسوزه ، همه بدبختی وخون دل خوردن و ... نرفتن تیم ملی به جام جهانی رو مردم کشیدن ، اما الان میبینیم ، مسببان حذف تیم ملی دراز دراز تا آفریقا رفتن و عین خیالشون هم نیست .

Mr.Unco
10-06-2010, 22:57
این پست پاک شود.

بی باک بی بال
11-06-2010, 06:28
در مسابقات جام جهانی با هزینه شخصی بوده است

سه بار :41:

manreza71
11-06-2010, 09:44
در مسابقات جام جهانی با هزینه شخصی بوده است
اسنکه شخصی هست یا نه بماند!!

حساب کنید اگه شخصی رفته ، چه خر پولی هست !!

اینا دارن پول حق من وشما ها رو میچاپن وتیم ملی رو حذف میکنن و الانم دارن عشق وحالشو تو آفریقا میبرن :41:

Rastin.
11-06-2010, 10:09

بله! ولی در نهایت بازم شانس داشتیم یا نه؟! افتضاح به بار اوردن بدتره یا کلا حذف شدن؟! قطبی بی عرضگیش رو با عدم موفقیتش تو بازی ها نشون داد!!!!!

پس نقش قطبی در حذف ایران بیشتر از دایی بود ...یا اگه دایی می موند شانس رفتن داشتیم! جالب بود!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من حرفی نمیزنم چون نتایج این دو مربی همه چیزو نشون میده: دایی در 6 بازی 6 امتیاز گرفت..قطبی در 3 بازی 5 امتیاز.
کمی منطق بد نیست..

در مورد عوامل عدم صعود ایران:
1.علی آبادی و دادکان
2.کفاشیان
3.دایی

manreza71
11-06-2010, 10:39
من نمیدنم چرا دوستان میخوان دایی روتبرئه کنن !!

قبل از هرچیز انتصاب دایی در سمت مربیگری تیم ملی معیار فنی نداشت و فقط به خاطر لابی انجام گرفت که با رئیس تربیت بدنی وقت ( علی آبادی انجام شد ) .که خود دایی هم به این قضیه اعتراف کرد . دقیقا یادم هست که وقتی قطبی به عنواتن سرمربیگری تیم ملی انتخاب شده بود ، دایی در تماسی با برنامه 90 به قطبی حمله کرد و عنوان کرد هرکی لابیش قویتر وپرزور تر باشه اون مربی تیم ملی میشه و دیدم کاملا حق با دایی بود چون در حالیکه بین 5 گزینه فدراسیون نبود ( جلالی ، قطبی ، قلعه نویی ، مایلی کهن ، ذولفقار نسب ) با لابی وشامی که با رئیس تربیت بدنی خود مربی تیم ملی شد وچنین شد که تیم ملی رو ناک اوت کرد ، همون طوری که به گزارش شبکه RTL انگلیس در جام جهانی 2006 با لابی با داکان فوتبال ایران رو ناک اوت کرده بود !!!!!!!!!

دایی از 15 امتیاز ممکن 6 امتیاز گرفته ، وتیم امارات هم تنها یک امتیاز گرفت اونم از ایران ( البته فراموش نکنیم که مهدی رحمتی ستاره اون بازی بود وچندین موقعیت تک به تک گرفت والبته کریم باقری که گل مساوی رو زد ) والبته از بین 5 تیم ، تیم رو چهارم تحویل داد !!

دایی تیم ملی رو با کودکستان اشتباهی گرفته بود ویه مشت بچه که بازی ملی نداشتن رو برای تورنومنتی به اسم راهیابی به جام جهانی 2010 دعوت کرد که هیچی نکردن ( البته دایی میترسید که بازیکنان خوب تیم ملی که بالای 100 بازی ملی داشتن بهش برسن ، در حالیکه هیچ کدوم از اونا به فکر آمار نیستن ، بف فکر تیم بودن وبارها اینو ثابت کردن )

اما درمقابل این بازیکنان باتجربه تیم ملی بودن که همون 6 امتیاز رو برای دایی گرفتن که دریزر برسی میکنیم .

...... در بازی اول با عربستان که اتفاقا کارشناس داوری هم اعلام کرد که داور اشتباه کرده ویک پنالتی برای عربستان نگرفته ، وبازی فوقالعاده ضعیف تیم ملی ، این نکونام بود که بازی رو در دقایق پایانی مساوی کرد.

...... دربازی با امارات که مسای شد والبته رحمتی ستاره زمین بود این کریم باقری بود که بازی رو مساوی کرد

.......دربازی با کره شمالی این مهدویکیا بود که یک گل زد ویک گل ساخت

.......دربازی با کره جنوبی بازهم این نکونام بود که گل زد وبازی

و...
میبینیم که بچه سوسول هایی که دایی دعوت کرد تیم ملی هیچ کاری نکردن و فقط با کمک دایی ابروی فوتبال ایران رو بردن .

اما میرسیم به اصلی ترین نکته ، یعنی لجبازی دایی با کریمی و قربانی کردن تیم ملی به خاطر لج بازی .
کریمی به نظر کارشناسان بهترین بازیکن پرسپولیس ولیگ بود وتیم پرسپولیس هم بدون کریمی همیشه مشکل داشت ، چیزی که حتی به مربیان نیز انتفاد میشد که چرا این همه تیم به کریمی وابستس . خوب کریمی بهترین بازیکن لیگ به نظر کارشناسان بود و در 6 بازی که کریمی با پرسپولیس نبود ( به علت مصدومیت یا محرمیت ) پرسپلیس از 18 امتیاز ممکن 2 امتیاز گرفت .

لج بازی دایی با کریمی ادامه داشت تا اینکه قبل ازبازی برگشت با عربستان ، تصمیم گرفته شده به خاطر ملت دایی وکریمی رو آشتی بدن ، مامور انجام این کار هم خداد عزیزی بود که این دورو با هم آشتی داد ( در دیداری که در باغ در تهران انجام شد ) ، دایی اعلام کرد چون کریمی در رسانه ها اعلا کرده به تیم ملی برنمیگردم ، برای اینکه مجدا دعوتش کنم ، باید تو رسانه ها اعلام کنه که به تیم ملی برمیگردم ، کریمی در بازی با الشارجه امارات که یک گل و 2 گاس گل داد وبهترین بازیکن زمین نیز انتخاب شد ، بعد از بازی به رسانه ها اعلام کرد که برای کمک به تیم ملی آماده هست و حتی پارو فرتر از این گذاشت ودر تمرین تیم پرسپولیس با لباس تیم ملی تمرین کرد !!! اما چی فایده که دایی با لج بایز وکینه بازی زیر همه چیز زد وکریمی رو برای بازی با عربستان دعوت نکرد.....

البته مردم حق دایی رو تو کف دستش گذاشتن و در اوج فلاکت همراه بازیکنان عربستان به رخت کن رفت و....که همه بهتر میدونید ، ودیدیم کریمی با عزت واحترام به تیم ملی برگشتو دربازی با امارات 3 امتیاز به تنهایی گرفت ، تا مشخص شود علت اصلی ناکامی تیم ملی شخص علی دایی بوده است که به خاطر زخم کهنه تیم ملی رو فدای کینه خودش کرد.

مانی 22
11-06-2010, 10:59
اسنکه شخصی هست یا نه بماند!!

حساب کنید اگه شخصی رفته ، چه خر پولی هست !!

اینا دارن پول حق من وشما ها رو میچاپن وتیم ملی رو حذف میکنن و الانم دارن عشق وحالشو تو آفریقا میبرن :41:

علی کریمی و دایی قابل قیاس نیستن ، چون کریمی هافبک هست ودایی مهاجم ، در ضمن کریمی رو با رونالدینیو مقایسه میکنن ، همینطور مارادونا

قابل قیاس نبودن رو خودم فکر کنم گفتم! دقیقا کلمه من هم همین بود!قابل قیاس!

عزیز من، شما خیلی کورکورانه بحث می کنی.
کریمی رو که با مارادونا و رونالدینیو مقایسه می کنی.(حالا خوبه نگفتی زیدان و پله! در حد مارادونای معتاد هم نیست چه رسد به مارادونای سرحال!)
والا اگر کریمی مارادونا بود می تونست تو جام جهانی کل تیم ملی آنگولا رو لااقل دریبل کنه و یه گل بزنه؟
کلا بی منطقی.
یه کاری می کنی کسی که طرفدار علی کریمی و یه شخص مخالف علی کریمی مثل دایی باشه، از علی کریمی زده بشه...
من خودم میگم علی کریمی بازیکن عالی ایه.
ولی دایی ، خداد، عابدزاده و خیلی های دیگه هم خوبن.

چرا فقط کریمی؟؟؟
شما طرفدار یحیی گل محمدی هم بودی فکر کنم اونو می رفتی با کاناوارو و لیلیان تورام مقایسه می کردی؟!:27::27:
دیگه هم باهات بحث نمی کنم !
چون:

کلا بی منطقی.
:21:
حتما هم در جوابم می گی شما بی منطقی که میگی دیگه باهات بحث نمی کنم !
:27::27::27:

manreza71
11-06-2010, 11:20
عزیز من، شما خیلی کورکورانه بحث می کنی.
کریمی رو که با مارادونا و رونالدینیو مقایسه می کنی.(حالا خوبه نگفتی زیدان و پله! در حد مارادونای معتاد هم نیست چه رسد به مارادونای سرحال!)1- کریمی رو من با رونالدینیو مقایسه نکردم ، جلالی در برنامه 90 در سال 2004 مقایسه کرد !!!

2- کریمی تکنیکیترین بازیکن تاریخ آسیاست و در آسیا با مارادونای آسیا معروف هست ( البته مصاحبه هایی که با کریمی شده واونو لایق سومین بازیکنی جهان دونستن رو اصلا نمیگم ( چون اعصابم بهم میریزه و عصه میخورم وقتی این مطالب زو میخونم ) ، چون کریمی با تنبلی خودش استعدادش رو هدر داد ) به قول فردوسی پور با این استغدادی که کریمی داشت تا عرش باید بالا یرفت ، امت حیف خودش نخواست . همون دایی تو برنامه 90 گفت که کریمی باید تو تیمی مثل بارسلونا یا رئال مادرید بازی میکرده ، یا اندریاس کبکه که کریمی رو لایق کسب توپ طلای جهان دونسته بود و.....

برای رسیدن به این مطالب بهتره ، بازی ایران در برابر رم ایتالیا رو ببینی که کریمی چطور توتی رو انگشت بدهن گذاشت ، اوناع لایی ، دریبل 6 نفره ، 5 نفره و... رو به روم ها زد ، یا بازی با آلمان که گزارشگر آلمانی کریمی رو ستاره زمین نام برد و کریمی فوقالعاده بود و.... یا همین ویدیو مقایسه کریمی ومارادونا ....

پ.ن: مارادونا از سال 1982 که به بارسلونا رفت با کوکائین آشنا شد یعنی وقتی 22 سال داشت !!
البته از یک نکته هم نگذریم که مدیر عامل پرسپولیس در سال 79 با رفتن کریمی به اتلتیکو مادرید اسپانیا مخالفت کرد :41:

والا اگر کریمی مارادونا بود می تونست تو جام جهانی کل تیم ملی آنگولا رو لااقل دریبل کنه و یه گل بزنه؟دوست من متاسفانه باید بگم شما ، یکم بی مطالعه هستید ، چون کریمی در بازی با انگولا اصلا بازی نکرد !! ضمنا کریمی در 3 ماه ونیم مانده به مسابقات جام جهانی در بازی با هامبورگ به شدت مصدوم شد وپاش رو هم گچ گرفتن !! اینم عکسی از مصدوم شدن کریمی

اینم ویرانی رم ایتالیا با دریبل های کریمی و متحیر ماندن توتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ویرانی تیم ملی آلمان با دریبل های کریمی ( به قول فردوسی پور که بازی رو گزارش میکنه آلمانها از دربل ردن کریمی متحیر شدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ویدیو مقایسه علی کریمی ومارادونا که بازیکنان حریف رو 6تا 5تا 4 تا دریبل میزنند و ...که بهتره خودتون ببینین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدین عکس مربوط به بازی مقدماتی جام جهانی 2002 ( ایران- ایرلند ) هست ، گزارشگر ایرلندی از دریبل های خارق العاده کریمی به مدافعان تیم ایرلند به وجد آمده بود از ته دل داد میزد ، کریمی یک بازیکن معمولی نیست اویک جادوگر هست ( لقب جادوگر رو از اون وقت به کریمی دادن )

ولی دایی ، خداد، عابدزاده و خیلی های دیگه هم خوبن.

چرا فقط کریمی؟؟؟من هیچ وقت نگفتم فقط کریمی !! بنده بحث عدم راهیابی تیم ملی به جام جهانی 2010 رو کردم که به خاطر دعوت نشدناز کریمی تیم ملی حذف شد ، و به بجث مربوز هست

اما درمورد بهترین بازیکنان تاریخ ایران

کریمی ، عابدزاده، عزیزی ، مهدویکیا ،باقری، زرینچه ، پنجعلی ، محرمی ، پروین ، پیروانی ، {دایی (تاسال 2002) }

عابدزاده
زرینچه ---- پنجعلی ---- پیروانی ---- محرمی
مهدویکیا ---- باقری ---- پروین
کریمی ---- عزیزی
دایی

( بهترین های تاریخ ایران با تزکیب 1-2-3-4 )

اینها همگی بهترین بازیکنان تاریخ ایران هستن ، اما بعضی هاشون خودشونو خراب کردن واز چشم مردم انداختن !!

AMir_JAKAL
13-06-2010, 04:35
فرض کنیم ایران میرفت جام جهانی خب که چی؟؟
اتبوس حامل بازیکن های ایرانی می ایسته و بازیکن های ایرانی (با شلوار کردی (برای نشون دادن فرهنگ اصیل ایرانی)) از اتبوس پیاده میشن
یا اینکه میخواین تجربه ایران - پرتقال دوباره تکرار بشه
درصد مالکیت توپ یچیزی تو مایه های 75%-25% بود
خداروشکر که ایران صعود نکرد تا همون یزره ابرویی که قدیمی های فوتبال ایران برامون گزاشتن از بین نره
بقول یک دوستی ایران توی اسیا هم حرفی برای گفتن نداره چه برسه به رویدادی مثل جام جهانی

AMir_JAKAL
13-06-2010, 04:41
من یک ایرانی هستم و ارزوم دیدن قهرمانی ایران در جام جهانی هست
اما واقعا ایران فعلا اصلا لیاقت حضور توی مسابقات رو اصلا نداره

Traceur
13-06-2010, 05:00
من یک ایرانی هستم و ارزوم دیدن قهرمانی ایران در جام جهانی هست
اما واقعا ایران فعلا اصلا لیاقت حضور توی مسابقات رو اصلا نداره
دقیقا عزیز
حالا می تونیم امیدوار باشیم به پیشرفت ایران تو رنکینگ فیفا.:31:
میدونید چرا چون قبل جام جهانی ایران رتبه ی حدودا 20 رو داشت ولی موقعی که جام جهانی تموم شد ایران رتبش دورو وره 45 شد . حالا جالب اینجا بود که گینه ی بیسائو که اصلا فوتبالیست نداره امتیازش از ایران بالاتر بود!!!:31:

---------- Post added at 05:55 AM ---------- Previous post was at 05:52 AM ----------

خب حالا که ایران هیچ اتصالی به جام جهانی نداره خواهشا برید 3 4 سال دیگه بیایید.:31:

---------- Post added at 06:00 AM ---------- Previous post was at 05:55 AM ----------

ایران به خاطر نامردی داور ژاپنی حذف شد. اگه یادتون باشه 2 تا پنالتی نگرفت وگرنه 3-1 زده بودیم.:47:
البته مهم نیست چون ایران تو آفریقا ضایمون می کرد. به قول مسئولای تیم ملی بچه هامون گرمشون بود و.... :31:

marvan zhao
14-06-2010, 11:56
با مربیگری افشین قطبی خدا رو شکر که نرفتیم جام جهانی
واقعا ما چقدر بدبختیم که به داشتن انالیزور سوم واخراجی تیم کره افتخار میکنیم

M . Sayid
14-06-2010, 13:11
1- کریمی رو من با رونالدینیو مقایسه نکردم ، جلالی در برنامه 90 در سال 2004 مقایسه کرد !!!

2- کریمی تکنیکیترین بازیکن تاریخ آسیاست و در آسیا با مارادونای آسیا معروف هست ( البته مصاحبه هایی که با کریمی شده واونو لایق سومین بازیکنی جهان دونستن رو اصلا نمیگم ( چون اعصابم بهم میریزه و عصه میخورم وقتی این مطالب زو میخونم ) ، چون کریمی با تنبلی خودش استعدادش رو هدر داد ) به قول فردوسی پور با این استغدادی که کریمی داشت تا عرش باید بالا یرفت ، امت حیف خودش نخواست . همون دایی تو برنامه 90 گفت که کریمی باید تو تیمی مثل بارسلونا یا رئال مادرید بازی میکرده ، یا اندریاس کبکه که کریمی رو لایق کسب توپ طلای جهان دونسته بود و.....

برای رسیدن به این مطالب بهتره ، بازی ایران در برابر رم ایتالیا رو ببینی که کریمی چطور توتی رو انگشت بدهن گذاشت ، اوناع لایی ، دریبل 6 نفره ، 5 نفره و... رو به روم ها زد ، یا بازی با آلمان که گزارشگر آلمانی کریمی رو ستاره زمین نام برد و کریمی فوقالعاده بود و.... یا همین ویدیو مقایسه کریمی ومارادونا ....

پ.ن: مارادونا از سال 1982 که به بارسلونا رفت با کوکائین آشنا شد یعنی وقتی 22 سال داشت !!
البته از یک نکته هم نگذریم که مدیر عامل پرسپولیس در سال 79 با رفتن کریمی به اتلتیکو مادرید اسپانیا مخالفت کرد :41:

دوست من متاسفانه باید بگم شما ، یکم بی مطالعه هستید ، چون کریمی در بازی با انگولا اصلا بازی نکرد !! ضمنا کریمی در 3 ماه ونیم مانده به مسابقات جام جهانی در بازی با هامبورگ به شدت مصدوم شد وپاش رو هم گچ گرفتن !! اینم عکسی از مصدوم شدن کریمی

اینم ویرانی رم ایتالیا با دریبل های کریمی و متحیر ماندن توتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ویرانی تیم ملی آلمان با دریبل های کریمی ( به قول فردوسی پور که بازی رو گزارش میکنه آلمانها از دربل ردن کریمی متحیر شدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ویدیو مقایسه علی کریمی ومارادونا که بازیکنان حریف رو 6تا 5تا 4 تا دریبل میزنند و ...که بهتره خودتون ببینین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدین عکس مربوط به بازی مقدماتی جام جهانی 2002 ( ایران- ایرلند ) هست ، گزارشگر ایرلندی از دریبل های خارق العاده کریمی به مدافعان تیم ایرلند به وجد آمده بود از ته دل داد میزد ، کریمی یک بازیکن معمولی نیست اویک جادوگر هست ( لقب جادوگر رو از اون وقت به کریمی دادن )
من هیچ وقت نگفتم فقط کریمی !! بنده بحث عدم راهیابی تیم ملی به جام جهانی 2010 رو کردم که به خاطر دعوت نشدناز کریمی تیم ملی حذف شد ، و به بجث مربوز هست

اما درمورد بهترین بازیکنان تاریخ ایران

کریمی ، عابدزاده، عزیزی ، مهدویکیا ،باقری، زرینچه ، پنجعلی ، محرمی ، پروین ، پیروانی ، {دایی (تاسال 2002) }

عابدزاده
زرینچه ---- پنجعلی ---- پیروانی ---- محرمی
مهدویکیا ---- باقری ---- پروین
کریمی ---- عزیزی
دایی

( بهترین های تاریخ ایران با تزکیب 1-2-3-4 )

اینها همگی بهترین بازیکنان تاریخ ایران هستن ، اما بعضی هاشون خودشونو خراب کردن واز چشم مردم انداختن !!

یه کمی تعصبات رنگی رو بزارید کنار حجازی دومین دروازه بان برتر آسیاست بعد از الدعایه میشه بهترین ایران نباشه(هر چند عابدزاده خیلی عزیزه)
در ضمنا اسکندریان و شاید درخشان بازیکنای خوبی بودن

وین رونی
14-06-2010, 13:29
به نظر شما تیم ایران که مقابل کره یک یک کرد اگه دیشب با آلمان بازی میکرد جای استرالیا چه نتیجه ای میگرفت؟

asman616
14-06-2010, 13:34
اقا بیخیال این بحس بدرد نخور
ولی به نظر من مقصر دایی نبود
بازی با عربستان تو تهران شما یه بار دیگه ببینین حق ایران بردن تو این بازی بود ولی بازی ایران کره شمالی یا ایران کره جنوبی رو ببینین با مربی گری قطبی خداییش حق ایران باخت بود تو این بازیا حالا با کره جنوبی نه چون راهی واسه ایران نمونده بود
بعدشم دایی بازیکن ایی به تیم ملی دعوت کرد که الان خیلیاشون جزو بهترین های ایرانن ولی قبلش کسی اینارو نمی شناخت

DJ POLESTAR
14-06-2010, 13:50
بازی با عربستان تو تهران شما یه بار دیگه ببینین حق ایران بردن تو این بازی بود ولی بازی ایران کره شمالی یا ایران کره جنوبی رو ببینین با مربی گری قطبی خداییش حق ایران باخت بود تو این بازیا حالا با کره جنوبی نه چون راهی واسه ایران نمونده بود
رفیق یه مربی رو تو 1 ماه توانایی هاش رو بررسی نمیکنن!!!
من نه طرفدار دایی هستم و نه قطبی، اما بعد رفتن دایی قطبی هنوز مگه چند مسابقه بود که اینطوری میگید؟
توانایی یک مربی رو در وحله اول تو چند سال عرض یابی میکنن و تو وحله دوم تجربه! که متصفانه تو ایران گشتم نبود نگرد نیست!

AMir_JAKAL
14-06-2010, 18:55
تیم المان فکر کنم توی 100 سال گزشته 9 تا مربی عوض کرده (امار دقیقش یادم نیست ولی همین حدوداس)
بعد ما تو 1 سال 3تا مربی عوض کردیم . برانکو حقش نبود بره . افتضاحی که ما تو جام جهانی زدیم تقصیر برانکو نبود

DJ POLESTAR
14-06-2010, 20:47
برانکو حقش نبود بره . افتضاحی که ما تو جام جهانی زدیم تقصیر برانکو نبود
حرف شما تا حدودی تایید میشه.
اما تیم ملی ایران اصلا تو جام جهانی 2006 افتضاح نبود، بزاعت تیم ملی ایران همین بود! و واقعا هم بنظرم قابل تحسین بود!!!
زمان برانکو ایران یکی از قدرتهای اصلی آسیا به حساب میومد و یادمه وقتی تو آسیا و تورنمنت های آسیا بازی داشت خیلی عالی بود...
اما بعد...
کاش بعد جام جهانی برانکو بازم میموند...

manreza71
15-06-2010, 00:05
با مربیگری افشین قطبی خدا رو شکر که نرفتیم جام جهانی
واقعا ما چقدر بدبختیم که به داشتن انالیزور سوم واخراجی تیم کره افتخار میکنیم
بنده نه از دایی خوشم میاد نه از قطبی ، ولی آدم اگه یه چیز به نام وجدان رو داشته باشه وبهش مراجعه کنه ، میفهمه ، قطبی خیلی بهتر از دایی نتیجه گرفته !!

خوب خیلی واضح هست ، دایی از 5 بازی 6 امتیاز گرفته ( 3 بازی داخل خانه 2 تا خارج ) والبته در برابر امارات که تنها یک امتیاز گرفت هم مساوی کرد البته و صدالبته با درخشش رحمتی وکریم باقری. ولی قطبی از 3 بازی 5 امتیاز( 2 بازی خارج خانه برابر کره و یکی داخل برابر امارات ) .. با هر خسابی این نتایج محاسبه بشن ، قطبی از دایی بهتر نتیجه گرفته ( با منطق ، بی منطق ، بر حسب ریاضی ، بر حسب ادبیات ، بر حسب وجدان و... )

ضمن اینکه دایی خودش ، خودش رو کنار زد ، بالج بازی قد بازی وجوابشو هم گرفت.

اقا بیخیال این بحس بدرد نخور
بازی با عربستان تو تهران شما یه بار دیگه ببینین حق ایران بردن تو این بازی بود ولی بازی ایران کره شمالی یا ایران کره جنوبی رو ببینین با مربی گری قطبی خداییش حق ایران باخت بود تو این بازیا حالا با کره جنوبی نه چون راهی واسه ایران نمونده بوددوستان خواهشا بحث رنگی نکنید !! بحث بحث ملی هست .

1-حالا من اینطور جواب شما رو میدم ، دربازی رفت با عربستان همین نسر زاده در برنامه 90 گفت که داور یک پنالتی برای عربستان نگرفته و... والبته خیلی بد تیم ملی که با خوش شانسی مساوی کرد

2-دربازی با امارات که امارات تنها امتیازش رو از ایران گرفت ، ستاره زمین وبهترین بازیکن زمین رحمتی شناخته شد و با خوش شانسی ایران باز هم مساوی کرد.

3- دربازی با عربستان ، دایی به لج خودش باخت !! وهمه هم اینو بهتر میدونن ونیازی به توضیح نداره.

بعدشم دایی بازیکن ایی به تیم ملی دعوت کرد که الان خیلیاشون جزو بهترین های ایرانن ولی قبلش کسی اینارو نمی شناخت شما میگید دایی به تیم ملی بازیکن جدید معرفی کرد !! من از شما میپرسم کدام بازیکن جدید ؟؟ همان امثال غلامرضا رضایی ، علامنژاد یا اشجاری یا .... که تیم ملی رو با کمک دایی نابود کردن .
تمام نتایجی که تیم ملی گرفت با همت وکمک با تجربه های تیم ملی بود
در بازی با امارات که باقری بازی رو دقیقه 73 مساوی کرد ودیدیم رحمتی ستاره زمین شناخته شد ( یعنی تیم ملی خیلی افتضاح بود که رحمتی بهترین بازیکن زمین شناخته شد )
در بازی با عربستان باخوش شانسی محظ ونگرفتن پنالتی صحیح به سود عربستانی ها باز هم با تجربه تیم ملی جواد نکونام بازی رو در دقایق پایانی مساوی کرد
در بازی با کره شمالی مهدویکیا در برد 2 بر یک نقش داشت و یک گل ویک پاس گل داد
در بازی برگشت با عربستان همینطور نکونام و...

حالا سوال من اینه که
1- چرا با این بازیکنان جدید پوشالی که دای دعوت کرد تیم ملی چهارم شد ؟؟

2- چرا با این بازیکنان که دایی معرفی کرده هیچ کس امیدی به فوتبال ایران نداشت ؟؟

آیا هدف فقط بازار گرمی و .... نیست؟؟

manreza71
15-06-2010, 00:22
اما تیم ملی ایران اصلا تو جام جهانی 2006 افتضاح نبود، بزاعت تیم ملی ایران همین بود! و واقعا هم بنظرم قابل تحسین بود!!!
زمان برانکو ایران یکی از قدرتهای اصلی آسیا به حساب میومد و یادمه وقتی تو آسیا و تورنمنت های آسیا بازی داشت خیلی عالی بود...
زمان برانکو تیم واقعا خوب بود ، اما باز هم یک مشکل خیلی اساسی داشت ، تیم 10 نفره بازی میکرد !!

هم در جام ملت های آسیا 2004 !!

وبه خصوص به خصوص جام جهانی 2006 !!

کطکئنا اگه تیم ملی در این بازیها با 11 نفر بازی میکرد 100% نتیج بهتری میگرفت !!

تیم المان فکر کنم توی 100 سال گزشته 9 تا مربی عوض کرده (امار دقیقش یادم نیست ولی همین حدوداس)
بعد ما تو 1 سال 3تا مربی عوض کردیم .

دوست من متاسفانه انتصاب مربی در ایران هیچ معیار فنی نداره وفقط وفقط لابی تعیین کننده همه چیز هست !!

به قول بعضی ها هر کی لابیش پرزور تر باشه مربی تیم ملی میشه ( البته لابی کندد گان تیم ملی رو نابود میکنند ، چون فقط بالابی اومدن نه شایستگی )

افتضاحی که ما تو جام جهانی زدیم تقصیر برانکو نبود
تا حدودی هم برانکو مقصر بود ، چون هر چه کارشناسان و... به 10 نفره بازی کردن تیم ملی اعتراض داشتن ، برانکو در برابر اونا مقاومت میکرد ( البته برانکو موظف بود مقاومت کنه !!!!!!)

mahdishata
15-06-2010, 11:52
«از اینکه می‌شنوم با قطبی در ایران چنین برخوردهایی می‌شود، تعجب می‌کنم. به نظرم ایرانی‌ها باید قطبی را بیش از این بدانند. او مربی بزرگی است که می‌تواند جانشین من در استرالیا باشد.»

این بخشی از گفته‌های پیم فربیک است که حدود دو ماه قبل درباره همکار سابقش در تیم ملی کره جنوبی به زبان آورد. مصاحبه‌ای که بخش فارسی سایت بین‌المللی گل در سری مصاحبه‌های خود با بزرگان فوتبال دنیا در حمایت از قطبی روی خروجی خود فرستاد.

گفت‌وگوهایی که درباره خیلی از آنها بسیاری از رسانه‌های ورزشی به دیده تردید نگریستند. اینکه سرمربی تیم ملی تیمی درگیر با مسابقات جام‌جهانی برای خود جانشین پیشنهاد می‌دهد و می‌گوید این مربی می‌تواند جایگزینی ایده‌آل برای من باشد. مصاحبه‌ای که درست در سخت‌ترین روزهای کاری افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی انجام می‌شود تا او گزینه‌ای ایده‌آل برای بقا در تیم معرفی شود. درست در بازه‌ای از زمان که فدراسیون فوتبال مذاکرات جدی با گزینه‌های خارجی سرشناس چون فاتح تریم و اسون گوران اریکسون را آغاز کرده بود تا یکی از این دو را روی نیمکت تیم ملی بنشاند.

یک‌شنبه شب اما و پس از اولین نمایش تیم ملی استرالیا در جام‌جهانی کمتر خبرنگار ایرانی بود که تردید داشته باشد آنچه از فربیک در حمایت از قطبی نقل شده بی‌شک گفته‌های این مربی هلندی بوده است. مردی که تیمش در یک نمایش دور از انتظار برابر آلمان با 4 گل در هم شکست. او که تیمی پا به سن گذاشته را به جام‌جهانی برده است پس از بازی با انتقاد شدید بسیاری از چهره‌های سرشناس فوتبال استرالیا مواجه شد. استرالیا که به عنوان تیم دوم گروه خود و پس از ژاپن به جام‌جهانی رسید با این نتیجه تلخ نشان داد شانس زیادی برای تداوم حضور در جام، بیش از سه بازی ندارد.

فربیک که می‌داند قراردادش بعد از جام‌جهانی 2010 در استرالیا تداوم نخواهد داشت قرار است پس از جام‌جهانی به مراکش برود تا مدیر فنی تیم‌های ملی پایه این کشور آفریقایی باشد. این بالاترین سطحی است که مرد هلندی پس از رخداد بزرگ جام‌جهانی برای خود متصور می‌شود.

او که همراه با افشین قطبی در جام‌جهانی 2006 افتخار دستیاری مربی بزرگی چون دیک ادوکات را داشتند، پس از او این فرصت را در کره یافتند تا برای خود سکوی پرتابی بسازند. فربیک به استرالیا رفت و قطبی هم سوار بر موج احساسات مردمی که لحن گفتار او برایشان تازگی داشت توانست در زادگاه پدری‌اش به شهرت برسد. هر دو اما در بازه نه چندان طولانی مدتی نتوانستند در نتیجه‌گیری به عنوان سرمربی موفق عمل کنند و دیگر برای مردم تیم‌هایی که سرمربیگری تیم‌های کشورشان را بر عهده دارند، صاحب جذابیتی نیستند.

شاید همان‌طور که فربیک پیشنهاد داده، قطبی بتواند گزینه‌ای مناسب برای استرالیا باشد تا با حضور او اگر امروز آنها 4 گل از آلمان می‌خوردند، در آینده‌ای نزدیک با نتیجه درخشان یک بر صفر بتوانند از سد تیم‌های قدرتمندی چون سنگاپور و تایلند بگذرند و افشین با هیجان برای مردم سرزمین کانگورو‌ها از دل کانگورو بگوید.

manreza71
15-06-2010, 12:18
بنده همونطور که گفتم از اول از قطبی خوشم نیومده، الانم میگم نمیاد ، فردا هم همین را خواهم گفت ، ومثل خیلی های دیگه نیستم که در برنامه 90 حدود 93% به مربی شدن قطبی در تیم ملی رای دادن والان دارن علیهش حرف میگن.!!

اما حرف من اینه که فوتبال ا رو یک مافیای خاص میچرخونه و انقدر قوی هست که همه کار میکنه ، برای هر کسی بخواد میتونه مشکل پیش بیاره ، هر کاری بخواد میکنه و....

وچنین افرادی رو فقط وفقط مردم میتونن به زیر بکشن که چند بار هعم کشیدن .

الانم خیلی ها چشم ندارن موفقیت قطبی با تیم ملی رو ببینن وبرا تیم ملی آرزوی باخت میکنن ! واز اونور ادعا این رو دارن ما تیم ملی کشورمون رو دوست داریم و... وکلا بازی با کلمات رو خوب بلدن

به امید خدا تیم ملی با قطبی نتیجه بگیره ، تا چشم بدخواهان تیم ملی از حدقه در بیاد .

mahdishata
15-06-2010, 12:21
فوتبال این مملکت تا به شکل یک NGO در نیاد وهمچنان یه نهادی زیر دست کسایی باشه که میخان معروف بشن باشه,وضعش بهتر که هیچ بدتر میشه

manreza71
15-06-2010, 13:01
فوتبال این مملکت تا به شکل یک NGO در نیاد وهمچنان یه نهادی زیر دست کسایی باشه که میخان معروف بشن باشه,وضعش بهتر که هیچ بدتر میشه
کاملا موافقم
البته + موارد زیر

1- به قول دستمون خیلی ها میخوان تو این فوتبال معروف بشن والبته شدن اما هیچ وقت جایگاهی بین مردم نداشتن ( یکی از بازیکنان با تجربه تیم ملی !!)

2- خیلی ها با هیچ نداشتشون میخوان معروف بشن !!

---- هدایتی : کسی که یکدفعه سروکلش پیدا شد و در ابتدا ادعای پرسپولیسی بودن رو داشت و خودش رو معروف کرد اما اعتباری اگر داشت زمانی بود والن اعتباری نداره ، چون هیچ وقت پول برای هیچ کسی نمیتونه جایگاه مردمی رو بیاره ( همون یک سال اعتبار داشت وخیلی ها هم دوره ای اعتبار خواهن داشت )

------- کاشانی : شخص 10 شغله ای که از همه جا پول میگیره و چندین شغل داره و طبق قانون چند شغله نبودن ها تو چند جا فعالیت داره!!! والانم با اوردن نامه ای از آموزش .پرورش خودش رو تک شغله تربیت بدنی معرفی کرده . این آقا چندین شغل وسمت داره و دقیقا مثل هدایتی دنبال هدفی خاص هست ( معروف شدن )

1- عضو شورای شهر
2- کارمند آموزش پرورش
3- سرپرست باشگاه پرسپولیس
و....

اما کار این آقا همین جا تمام نمیشه ، این آقا باجناق خودش رو ( علیپور ) رو سخنگوی باشگاه کرده ودر آینده سردبیر روزنامه پرسپولیس خواهد شد . پسرش رو هم میخوان یه پست تو پرسپولیس بهش بدن و....

میبینیم امثال همین کاشانی براحتی حق چندین جوون رو ریر پا له میکنند و همه چیز رو مال خودشون میدونن

کسی که با داغ کردن مهر بر پیشانی و پیشوندی به نان حاجی ، همه جور استفاده ای از این فوتبال میکنه و یکی از مهمترین اهدافش استفاده از مردم برای انتخابات شوراها و... هست.

3-عده ای هم نقش دلال رو بازی میکنن :( انصارفرد ) کسیکه باز هم در فوتبال معروف شد ولی هیچ جایگاهی بین مردم نداره . همین بابا در شرکت دلالیش برای دو بازیکن بنجل ونیمکتنشین پرسپولیس 2 ملیار هزینه کرده ( خدا میدونه چقدرش رو خودش بالا کشیده ) این در حالی هست که با شگاه سایپا هردوشون رو با 380 ملیون هم نخواسته بود . 2 ملیار کجا 380 ملیون کجا

4- خیلی از بازیکنان هم به کمک عواملشون در بازار دلالی ، اسمس براس خود دست وپا میکنند و اسمشون رو میخوان به تیمهای بزرگی مثل پرسپولیس استقلال بچسبونن که میبینیم بعد ازرسیدن به این تیمها والبته تیم ملی ، هیچی بارشون نیست ، چون همون عوامل که پشت سرشون هستن میخوان بگن اینا بازیکنان خوبی هستن ولی در عمل هیچی نیستن!!

و 1000 مورد دیگر که از حوصله بنده وبحث خارج هست واگه لازم شد میتونیم به اونا هم اشاره ای داشته باشیم

نتیجه : قزبانی همه خواسته های این آدما ، مردم هستن ، الانم میبینیم عواملی که مردم رو از فوتبال زده کردن ، خودشون به همه مقاصدشون رسیدن و البته به جام جهانی !!

H A M A S
15-06-2010, 14:09
کاملا موافقم
البته + موارد زیر

1- به قول دستمون خیلی ها میخوان تو این فوتبال معروف بشن والبته شدن اما هیچ وقت جایگاهی بین مردم نداشتن ( یکی از بازیکنان با تجربه تیم ملی !!)

2- خیلی ها با هیچ نداشتشون میخوان معروف بشن !!

---- هدایتی : کسی که یکدفعه سروکلش پیدا شد و در ابتدا ادعای پرسپولیسی بودن رو داشت و خودش رو معروف کرد اما اعتباری اگر داشت زمانی بود والن اعتباری نداره ، چون هیچ وقت پول برای هیچ کسی نمیتونه جایگاه مردمی رو بیاره ( همون یک سال اعتبار داشت وخیلی ها هم دوره ای اعتبار خواهن داشت )

------- کاشانی : شخص 10 شغله ای که از همه جا پول میگیره و چندین شغل داره و طبق قانون چند شغله نبودن ها تو چند جا فعالیت داره!!! والانم با اوردن نامه ای از آموزش .پرورش خودش رو تک شغله تربیت بدنی معرفی کرده . این آقا چندین شغل وسمت داره و دقیقا مثل هدایتی دنبال هدفی خاص هست ( معروف شدن )

1- عضو شورای شهر
2- کارمند آموزش پرورش
3- سرپرست باشگاه پرسپولیس
و....

اما کار این آقا همین جا تمام نمیشه ، این آقا باجناق خودش رو ( علیپور ) رو سخنگوی باشگاه کرده ودر آینده سردبیر روزنامه پرسپولیس خواهد شد . پسرش رو هم میخوان یه پست تو پرسپولیس بهش بدن و....

میبینیم امثال همین کاشانی براحتی حق چندین جوون رو ریر پا له میکنند و همه چیز رو مال خودشون میدونن

کسی که با داغ کردن مهر بر پیشانی و پیشوندی به نان حاجی ، همه جور استفاده ای از این فوتبال میکنه و یکی از مهمترین اهدافش استفاده از مردم برای انتخابات شوراها و... هست.

3-عده ای هم نقش دلال رو بازی میکنن :( انصارفرد ) کسیکه باز هم در فوتبال معروف شد ولی هیچ جایگاهی بین مردم نداره . همین بابا در شرکت دلالیش برای دو بازیکن بنجل ونیمکتنشین پرسپولیس 2 ملیار هزینه کرده ( خدا میدونه چقدرش رو خودش بالا کشیده ) این در حالی هست که با شگاه سایپا هردوشون رو با 380 ملیون هم نخواسته بود . 2 ملیار کجا 380 ملیون کجا

4- خیلی از بازیکنان هم به کمک عواملشون در بازار دلالی ، اسمس براس خود دست وپا میکنند و اسمشون رو میخوان به تیمهای بزرگی مثل پرسپولیس استقلال بچسبونن که میبینیم بعد ازرسیدن به این تیمها والبته تیم ملی ، هیچی بارشون نیست ، چون همون عوامل که پشت سرشون هستن میخوان بگن اینا بازیکنان خوبی هستن ولی در عمل هیچی نیستن!!

و 1000 مورد دیگر که از حوصله بنده وبحث خارج هست واگه لازم شد میتونیم به اونا هم اشاره ای داشته باشیم

نتیجه : قزبانی همه خواسته های این آدما ، مردم هستن ، الانم میبینیم عواملی که مردم رو از فوتبال زده کردن ، خودشون به همه مقاصدشون رسیدن و البته به جام جهانی !!

حرفات یه جورایی به دل میشینه و تازگی داره

میخواستم بدونم قضیه دعوت نشدن خداداد به تیم ملی مثل سناریوی علی کریمی با دایی بود؟کلا فکر کنم همین مافیایی ها با خداداد خیلی مشکل داشتن؟

دادکان چی؟من فکر میکنم اونم یه ریگی تو کفشش بود؟
چندتا از مافیایی های دیگه هم اسم ببر تا بهمیم چی به چی هست

آرسـام
15-06-2010, 14:24
فوتبال این مملکت تا به شکل یک NGO در نیاد

هر فدراسیونی که به صورت NGO در بیاد، فیفا اونو تعلیق میکنه. این جزو قوانین و اساسنامه فیفاست.

scali
15-06-2010, 14:30
باید قبول کنیم که قطبی به درد تیم ملی ما نمیخوره . همینطور که دایی نمی خوره .

تیم ملی نیاز به یه مربی خیلی خیلی بزرگ داره با حداقل 3 - 2 سال فرصت برای بازسازی تیم ملی .

اوضاع تیم ملی اصلا خوب نیست و تو آسیا هم هیچ حرفی واسه گفتن نداریم .

یه زمانی تیم های کره و ژاپن از رویارویی با ایران وحشت داشتن ولی الان چی ؟

تیم های درپیت عربی هم ما رو بحساب نمیارن .:41:

manreza71
15-06-2010, 16:11
میخواستم بدونم قضیه دعوت نشدن خداداد به تیم ملی مثل سناریوی علی کریمی با دایی بود؟کلا فکر کنم همین مافیایی ها با خداداد خیلی مشکل داشتن؟همونطور که گفتم ، فوتبال ایران مافیا داره وکم کم همه دارن اونو میشناسن ، وفقط وفقط مردم میتونن اونا رو پایین بکشن ، همونطور که بارها کشیدن !! متاسفانه خداداد هم قربانی مافیا معروف فوتبال شد واز تیم ملی دور ماند ،
فکر کنم به خاطر یک جمله : بالاخره ما هم از آقای x یک پاس دریافت کردیم!!

سناریو ، مشکل X با کریمی هم از سال 76 شروع شد ( نمیدونم در جریانش هستی یانه ) و برای اینکه این باند مافیایی ، باز هم قدرت خودشونو نشون بدن ، کریمی رو به خاطر این موضوع برای بازیهای آسیایی بوسان دعوت نکردن ( چون مربی فقط یک مترسک بود وعده دیگه تیم رو میچرخوندن که در پایین توضیح خواهم داد ). آخریش هم که قربانی کردن تیم ملی به خاطر این باند مافیایی بود.

دادکان چی؟من فکر میکنم اونم یه ریگی تو کفشش بود؟متاسفانه با آمدن دادکان ، یک مشکل خیلی خیلی اساسی ، گریبان تیم فوق العاده قدرتمند ایران در اون زمان رو گرفته بود !! مشکلی به نام بازی کردن با 10 نفر ( در صورتی که همه تیمها 11 نفر داشتن ). یکی از شزوط ماندن برانکو در تیم ملی دعوت از شخصی خاص برای حضور در تیم ملی بود که با اجبار فدراسیون باید حتما دعوت میشد. سناریو از این قرار بود ، این آقا رو میخواستن به قیمت نابودی تیم ملی هم که شده به آمار گل هاش اضافه کنن ، چون همون شخص گرداننده ... بود .خوب تیم فوقالعاده قدرتمند ایران در جام ملت های آسیا 2004 همه رو محو تماشای بازیهای خودش کرده بود ،واکثر کشورها وحتی رسانه های کشور عربستان از بازی اونموقع ایران به عنوان قدرای فراتر از آسیا نام میبردن وصد البته به 10 نفر بازی کردن تیم ملی رو نیز همیشه بیان میکردن.

شخص x که بالابی به ترکیب تیم ملی تحمیل شده بود ، در زمین راه میرفت و با هنر نمایی علی کریمی که در بازی اول و رده بندی بادریبل مدافعان حریف 2 پنالتی گرفت ، در آن تورنومنت 2 گل زد . که اونموقع هم مردم صداشون درومده بود ولی به خاطر سوم شدن تیم ملی وصد البته بازیهای خوب 10 نفر دیگر این مسئله کمتر پرداخته شد.( این درحالی بود که آقای گل چند دور لیگ برتر به نیکت تیم ملی دوخته شده بود و تو یک بازی هم که بازی اومد یک گل زد )
جریانات ادامه داشت تا ...

جام جهانی 2006.که دادکان در مقابل کارشناسانی که از دعوت شدن X به تیم ملی انتقاد میکردن ، چنین جواب میداد ، شما فقط در جهت تخریب تیم انتقاد میکنید و بدین ترتیب از شخص x حمایت شد و جناب x باتمامی قدرتی که از ش حمایت میکردن راهی جام جهانی شد .

اوج 10 نفره بازی کردن تیم ملی در جام جهانی بود ، جایی که شخص x دربازی با مکزیک ، آبروی وحیثیت فوتبال ایران رو به باد داد و تیم ملی ایران مسخره خاص وعام شد .( اگه مسخره شدنها رو نمیدونی تا عنوان کنم ؟؟)، این آقای x به مدن 90 دقیقه کامل در زمین مثل بت ایستاد وهیچ آماری ، حتی یک پاس ، یک شوت ، یک تکل ، یک تکا از حریف روی پای X و... ازش جانموند وبدین ترتیب اعصاب ملت ريا، کمارشناسان و... به ستوه امد و شخص x دربازی بعدی به خاطر فلاکتی که به جا گذاشته بود ، حتی از طرف دوست صمیمیش دادکان نیز نمیتوانست بار دیگر به زمین برود ، چون عمق فاجعه زیاد بود ..و بازی بعد به زمین نرفت.

اما این پایان ماجرا وقدرت مافیایی شخص x در تیم ملی نبود ، شخص مزبور حتی برسر نشستن بر صندلی در هنگام عذاخوردن نیز با تمام بازیکنان تیم ملی به مشکل برخورد ، و به بازیکن جوانی که روی صندلی که همنیشه شخص خاص روش مینشسته نشته بود چنین میتازد ، تیم ملی اونقدر بیصاحب نشده که تو جای من بشینی !!!!:18::18:

این جمله دونکته رو داره ،

1-شخص x قدرتی زیاد درتیم ملی دارد که حتی برای یک صندلی چنین جملاتی عنوان میکند
2- تیم ملی ارثیه مافیایی شخص x هست.

در میان این هیایو عده ای از بازیکنانم تیم ملی و به خصوص کریمی در مقابل این رفتار ها واکنش نشون میدن و میبینیم ، براحتی هر چه تمام تر علی کریمی به خاطر مشکلی که مافیای فوتبال ایران با او دارد ، از بازی سوم به آنگو لا باز میماند !!!!! ( البته مشکلات شخص x با کریمی به بعد از جام جهانی نیز کشیده شد که همه بهتر یمدونید !!)

به همین راحتی وسادگی .

اما همونطور که عرض کردم فقط وفقط این مردم هستن که میتوانند این باند های مافیایی رو پایین بکشن ، شخص x به عنوان تنها بازیکن که در لیگ ایران بازی میکرد برای دوری از خشم و نفرت مردم به کشور برنگشت و دو هفته رو در آلمان والبته در آمریکا با پاسپورت آمریکایی خودش گذراند . هر چند در این مدت شیشه های مغازه شخص x به دست مردم افتاد و مردم با شکستن شیشه ها ی مغازه x خشم خودشونو خالی کردن.

+
امیر قلعه نویی وقتی که از تیم ملی به عنوان سرمربی کنار گذاشته شد ، الام کرد چون من به شخص x نه گفتم اخراج شدم .

همه این موارد و1000 مورد دیگر با مافیای فوتبال ایران به وجود اومدن .

پ.ن: شاید بشه بادروغ مردم رو مدتی فریب داد ، اما برای همیشه نه ( این حرف من به مافیای فوتبال ایران هست )

بردیا
15-06-2010, 17:06
هر فدراسیونی که به صورت NGO در بیاد، فیفا اونو تعلیق میکنه. این جزو قوانین و اساسنامه فیفاست.
تو یه ریگی تو کفشت هست با این حرفایی که میزنی و همش هم برعکس هستش و فکر میکنم که عمدا این پرت و پرتا رو میگی
حالا دلیلش رو نمیدونم
هر فدراسیونی که دولت توش دخالت بکنه بالافاصله تعلیق میشه و فدراسیون ها باید به شکل کاملا غیردولتی اداره بشن

امیر قلعه نویی وقتی که از تیم ملی به عنوان سرمربی کنار گذاشته شد ، الام کرد چون من به شخص x نه گفتم اخراج شدم .
امیر قلعه نوعی زر مفت زده
یکی از بهترین تیمای ایران رو تحویل گرفت و وقتی قدرتایی مثل کره و ژاپن توی ضعف بودن باعث شد که ایران با نمایشای افتضاح حذف بشه و اونوقت توقع داشت که تو تیم ملی بمونه؟

دادکان هرچی که بود فدراسیون زمانش استقلال داشت و فوتبال ایران برای خودش بروبیایی داشت
بعدشم انتظار داشتید ما با شکست پرتغال و مکزیک بریم بالا و بعدشم همه تیما رو ببریم و قهرمان بشیم؟
بازیکنایی که حتی نمیتونستن فشار تمرینا رو تحمل بکنن و توی همون دوره اولیه بدن سازی زارتی مصدوم میشن

علی کریمی به خاطر مشکلی که مافیای فوتبال ایران با او دارد ، از بازی سوم به آنگو لا باز میماند !!!!!

بهتره فرافکنی نکنی
علی کریمی به هیچ وجه حق نداشت که بعد تعویضش لگد بزنه به ساک تیم ملی
گنده تر از اونشم توی فوتبال دنیا این کارارو نمیکنن
به همین خاطر هم بود که بازی سوم رو نیمکت نشست و مثل اینه که یادت رفته وقتی برانکو میخواست بفرسدتش تو و کریمی قبول نکرد بره تو

اکثر حرفاتو قبول دارم ولی تو میخوای کریمی رو کاملا سفید جلوه بدی و طرف مقابل رو کاملا سیاه و هر چی کاسه کوزه هست سر اون بشکونی

manreza71
15-06-2010, 17:41
امیر قلعه نوعی زر مفت زده
یکی از بهترین تیمای ایران رو تحویل گرفت و وقتی قدرتایی مثل کره و ژاپن توی ضعف بودن باعث شد که ایران با نمایشای افتضاح حذف بشه و اونوقت توقع داشت که تو تیم ملی بمونه؟من کاری ندارم زر مفت زده یانه !! ( البته قلعه نویی برخلاف جام ملت های 2004 تیم رو که 5 امتیازاورد ، 7 امتیازه وبه عنوان تیم اول گروه تحویل داد ) ودربازی بعد با کره با بدشانسی محظ ایران کارش به مساوی کشیده شد. البته فکر کنم قلعه نویی هیچ شکستی با تیم ملی نداشت وتیم ملی بی صاحب اونموقع رو به جام ملت ها رسوند .

کلا من بحثی سر خوب بودن قلعه نویی یا بد بودنش ندارم ( هر چند معتقدم که تو آسیا حرفی برای گفتن نداره )

اما مهم اون مطلبی هست که بعد از برکناریش گفته نه چیز دیگه !!

دادکان هرچی که بود فدراسیون زمانش استقلال داشت و فوتبال ایران برای خودش بروبیایی داشتبنده هم موافقم ، فدراسیون دادکان یکی از بهترین فدراسیون های ایران بوده ولی یک مشکل اساسی داشت ، تیم ملی با 10 نفر در جام ملت های 2004 آسیا وجام جهانی 2006 حاضر شد وعاملش همین دادکان بود .

بعدشم انتظار داشتید ما با شکست پرتغال و مکزیک بریم بالا و بعدشم همه تیما رو ببریم و قهرمان بشیم؟انتظار همه این بود که تیم 10 نفره بازی نکنه نه چیز دیگه !!

بهتره فرافکنی نکنی
علی کریمی به هیچ وجه حق نداشت که بعد تعویضش لگد بزنه به ساک تیم ملی
گنده تر از اونشم توی فوتبال دنیا این کارارو نمیکنن
به همین خاطر هم بود که بازی سوم رو نیمکت نشست و مثل اینه که یادت رفته وقتی برانکو میخواست بفرسدتش تو و کریمی قبول نکرد بره تو

اکثر حرفاتو قبول دارم ولی تو میخوای کریمی رو کاملا سفید جلوه بدی و طرف مقابل رو کاملا سیاه و هر چی کاسه کوزه هست سر اون بشکونی من کاری به این ندارم که تعویض کریمی درست بود یا نه ( به نظر کارشناسان تعویض کریمی یکی از مضحک ترین تعویض های برانکو بود ) اما بنده هم میگم ، که کریمی اشتباه کرد ونباید اون کار رو میکرد ،( گردن آدم در برابر حرف حق از مو هم باریکتر هست ودر این مورد کاملا حق با شماست ) اما اینکه شما میگید برانکو به کریمی گفته گرم کن وکریمی نیومده بلاید بگم اصلا اینطور نوبده . اینو بخون

افراد دیگری برای برانکو تصمیم می گیرند / از من نخواستند بازی کنم
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد: کادر فنی تیم ملی برای حضور در میدان از من درخواستی نداشت.علی کریمی که دیداربرابر پرتغال به تعویض اش اعتراض کرده بود در این دیدار روی نیمکت نشست.
کریمی پس ازپایان بازی گفت : کادر فنی هیچ درخواستی برای بازی کردن از من نداشت این درحالی بود که من با حضور در پشت دروازه خودم را برای حضور در میدان آماده کرده بودم.

D3vil_A
15-06-2010, 18:01
سلام....
من نظری در رابطه با فدرسیون این حرفا ندارم...
ولی به نظر من بهترین دوره تیم ملی زمان دادکان و برانکو بود......
بازی ایران در مقابل کره جنوبی یا بازی دوستانه ایران و آلمان رو تو استادیوم آزادی ......چقدر کریمی و مهدوی کیا.....یا کلا تیم جلوی آلمان قشنگ بازی کرد با اینکه 2 تا گل خورد....یا بازی هاش در مقابل ژاپن......
این هم بگم که من کلا فوتبال ایران از هر لحاظ قبول ندارم و نتایجش رو دنبال نیمکنم.....فقط اروپا..!:40:

بردیا
من کاری ندارم زر مفت زده یانه !! ( البته قلعه نویی برخلاف جام ملت های 2004 تیم رو که 5 امتیازاورد ، 7 امتیازه وبه عنوان تیم اول گروه تحویل داد ) ودربازی بعد با کره با بدشانسی محظ ایران کارش به مساوی کشیده شد. البته فکر کنم قلعه نویی هیچ شکستی با تیم ملی نداشت وتیم ملی بی صاحب اونموقع رو به جام ملت ها رسوند .

کلا من بحثی سر خوب بودن قلعه نویی یا بد بودنش ندارم ( هر چند معتقدم که تو آسیا حرفی برای گفتن نداره )

اما مهم اون مطلبی هست که بعد از برکناریش گفته نه چیز دیگه !!
ملاک امتیاز نیست
شما اون بازی که ما با ژاپن کردیم یا بازی که 4تا گل به کره زدیم و بازی که 10نفره جلوی چین کردیم و اگر علی بداوی دقیقه نود تک به تک رو گل کرده بود رو با بازیای ما جلوی امثال ازبکستان و مالزی مقایسه میکنی؟

خدایی خودت به حرفی که زدی اعتقاد داری؟
ایران با بدشانسی به کره باخت؟
ایران به جز یه تک به تک کریمی اصلا موقعیت داشت؟
قلعه نوعی به جای اینکه توی وقت اضافه با تعویض بازیکن روند رو عوض کنه و نزاره بازی به پنالتی کشیده بشه(چون ایرانیا اکثرا توی مواقع حساس تمرکز روانی لازم رو ندارن) انقدر دست نگهداشت تا دقیقه آخر برسه و طالب لو رو بیاره توی زمین که از 5تا پنالتی 4تاشو خلاف جهت رفت و اون یکی هم شانسی به پاش برخورد کرد
بعدشم قلعه نوعی برکنار نشد.قراردادش تمدید نشد.این 2تا کلی باهم توفیر دارن
وقتی یه مربی موفق نمیشه باید بره و اصلا هم مهم نیست که بعدش چه مصاحبه ای میکنه
قلعه نوعی پر امیدترین تیم ایران برای فتح جام رو خیلی راحت زمین زد،یادته به زور پنالتی مالزی رو بردن یا توی اون بازیا فورواردا حتی 1گل هم نتونستن بزنن؟

به نظر کارشناسان تعویض کریمی یکی از مضحک ترین تعویض های برانکو بود
میشه بگی کدوم کارشناسا؟
من که یادم نمیاد کریمی تو کل اون بازی حتی یه حرکت مفید هم کرده بود.فردوسی پور هم اینو موقع تعویضش گفت ولی گفتش به هر حال اسمش علی کریمی هستش((شاید همه ازش توقع معجزه داشتن که میگفتن باید همیشه تو زمین بمونه))

درباره مصاحبه آخر هم من مقاله های اون موقع رو یادمه که میگفتن کریمی به 70میلیون ایرانی خیانت کرده و این مزخرفا و البته نمیدونم کدوم دارن راست میگن ولی یادمه که کریمی پشت دروازه داشت گرم میکرد بازی با آنگولا((و باید بگم نیمکت نشینی تو اون بازی حق مسلمش بود:دی))

yuseph
من نمیدونم، بحث سر چیه؟
آقا ما همینیم!!!
یه تیم عقب مونده از جهان.....که اگه اجازه بدن میخوایم از خودمون هم عقب بزنیم!!!!
توی این آشوفته بازار امروز دنبال ثابت کردن چی هستید؟.علی دایی مقصر؟قطبی مقصر؟فدراسیون؟ملت؟اجتماع؟ مادربزرگم؟
من؟تو؟یا شاید سایتp30world؟
گیرم فهمیدیم بعدش چی؟ اعدامش میکنید؟تیربارونش میکنید؟یا نهایت کار توی دلتون بهش فحش میدین؟
دوستان از شما بعیده بخدا!!!!
ما یعنی روم به دیوار چهارتا کلمه حرف بلدیم بزنیم رفتارمون اینه وای به باقی!!!
یعنی هرکی دوتا روزنامه خوند،دوتا جام جهانی نگاه کرد،شد کارشناس فوتبال؟شد طبیب فوتبال؟
عزیزان جان هرچی میپرستید یه خورده دورتر روهم نگاه کنیم!!!
چی باید بگم دیگه؟به کی بگم؟ دعوا نکنید!!!آب توی هاون نکوبید!!!
زمستان است اینجابرادر سراغ از تابستان میگیری؟

manreza71
15-06-2010, 18:30
ملاک امتیاز نیست
پس حتما ملاک تعداد دفعات زیادتر آبروریزی هست!!!

شما اون بازی که ما با ژاپن کردیم یا بازی که 4تا گل به کره زدیم و بازی که 10نفره جلوی چین کردیم و اگر علی بداوی دقیقه نود تک به تک رو گل کرده بود رو با بازیای ما جلوی امثال ازبکستان و مالزی مقایسه میکنی؟

خدایی خودت به حرفی که زدی اعتقاد داری؟
ایران با بدشانسی به کره باخت؟
ایران به جز یه تک به تک کریمی اصلا موقعیت داشت؟
قلعه نوعی به جای اینکه توی وقت اضافه با تعویض بازیکن روند رو عوض کنه و نزاره بازی به پنالتی کشیده بشه(چون ایرانیا اکثرا توی مواقع حساس تمرکز روانی لازم رو ندارن) انقدر دست نگهداشت تا دقیقه آخر برسه و طالب لو رو بیاره توی زمین که از 5تا پنالتی 4تاشو خلاف جهت رفت و اون یکی هم شانسی به پاش برخورد کرد
بعدشم قلعه نوعی برکنار نشد.قراردادش تمدید نشد.این 2تا کلی باهم توفیر دارن
وقتی یه مربی موفق نمیشه باید بره و اصلا هم مهم نیست که بعدش چه مصاحبه ای میکنه
قلعه نوعی پر امیدترین تیم ایران برای فتح جام رو خیلی راحت زمین زد،یادته به زور پنالتی مالزی رو بردن یا توی اون بازیا فورواردا حتی 1گل هم نتونستن بزنن؟

بنده هم گفتم تیم ملی در جام ملت های آسیا 2004 فوقالعاده قوی بود وصد البته بخت اول قهرمانی به گفته همه کارشناسان ، حتی کشور عربستان هم اینو گفته بود ولی متاسفانه با حق کشی چینی ها ایران از فینال بازموند.

1-خو ب تو بازی با ژاپن که تیم ژاپن خوش شانس بود وبازی مساوی شد
2- در بازی با کره هم که تیم ملی فوقالعاده بود ( البته در پست هافبک ) ودر خط رفاع فوقالعاده ضعیف همینطور خط حمله
3- دربازی با چین که نصرتی رو داور با جانبداری از چین میزبان احراج کرد ودر دقایق پایانی بازی که کریمی با یک استارت 3 چینی رو از پیش رو برداشت ودر حالی که میرفت با دروازه بان تک به تک بشه با تکل از پشت بازیکن چین مواجه شد ودر عین ناباوری بازیکن چین یک کارت زرد گرفت وبازی به پنالتی کشیده شد وایران بازی رو واگذار کرد .

اما در جام ملت های 2007 ایران با چینی همگروه بود که نایب قهرمان دوره قبل بود ، تیم متوسطازبکستان ( مثل عمان در جام ملت های 2004 ) و تیم ضعیف مالزی

خوب ایران با چین 2-2 کرد ، ازبکستان رو بردو مالزی رو با 2 گل مغلوب کرد

پ.ن: ایران در جام ملت های 2004 هم بدون مهاجم بازی میکرد !!

میشه بگی کدوم کارشناسا؟
جلالی ، ناصر ابراهیمی ، ذوالفقار نصب ،و...

درمورد اون مطلبی که گفتی نوشتن منمم یه چیزایی شنیدم ، خوب معلومه همین مطالب رو عوامل مافیای فوتبال ایران که ایران رو تحقیر کرده بود نوشتن ، مهم مردم هستن که همه چیز رو تشخیص میدن وصد البته خود اون شخص که میدونست مقصر هست به ایران تا 2 هفته بر نگشت . ومردم که تنبیهش کردن

manreza71
15-06-2010, 19:28
من نمیدونم، بحث سر چیه؟
آقا ما همینیم!!!
یه تیم عقب مونده از جهان.....که اگه اجازه بدن میخوایم از خودمون هم عقب بزنیم!!!!
توی این آشوفته بازار امروز دنبال ثابت کردن چی هستید؟.علی دایی مقصر؟قطبی مقصر؟فدراسیون؟ملت؟اجتماع؟ مادربزرگم؟
من؟تو؟یا شاید سایتp30world؟
گیرم فهمیدیم بعدش چی؟ اعدامش میکنید؟تیربارونش میکنید؟یا نهایت کار توی دلتون بهش فحش میدین؟
دوستان از شما بعیده بخدا!!!!
ما یعنی روم به دیوار چهارتا کلمه حرف بلدیم بزنیم رفتارمون اینه وای به باقی!!!
یعنی هرکی دوتا روزنامه خوند،دوتا جام جهانی نگاه کرد،شد کارشناس فوتبال؟شد طبیب فوتبال؟
عزیزان جان هرچی میپرستید یه خورده دورتر روهم نگاه کنیم!!!
چی باید بگم دیگه؟به کی بگم؟ دعوا نکنید!!!آب توی هاون نکوبید!!!
زمستان است اینجابرادر سراغ از تابستان میگیری؟
مقصر یا مقصرین کاملا مشخص هستند ولی اون چیزی که مهم هسست اینه که هیچ کسی حریفشون نمیشه ، چون فوتبال رو همینا میچرخونن !!
به امید روزی که این عوامل منقرض بشن ( خدا یعنی اون روز میاد دیگه کسی لابی نکنه ، کسی مافیا نداشته با شه) یعنی میشه؟؟

Pami
16-06-2010, 15:58
عنوان تاپیک رو دیدم گفتم بیام حرفم رو بزنم ، تیم ملی ما هنر کنه تو یه تورنمنت از بین 4 تا تیم سوم بشه نیازی نیست بره جام جهانی ! پیشرفت رو در آسیا باید از تیمهایی مثل کره جنوبی یاد گرفت ، یه زمانی همین کره که یونان رو 2 تا بهش میزنه رو ما له میکردیم اما الان با همین کره بازی کنیم شانس آوردیم 2 رقمی نشیم !
یکسری افراد عین بختک افتادن روی فوتبال ( کلا ورزش ما ) و تا زمانی که اینها باشن و بخوان جیبشون رو پر کنن همین آش و همین کاسه ...

errmii
18-06-2010, 21:27
بكن بائر: از غيبت فوتبال ايران در جام جهاني متاسفم

فارس: اسطوره فوتبال آلمان در مورد تيم‌هاي آسيايي خاطرنشان كرد: كره جنوبي بسيار خوب است. اگر آنها مثل سال 2002 بازي كنند و انسجام تيمي خود را داشته باشند مي‌توانند تا مراحل حذفي پيش بروند.

بكن باوئر همچنين گفت: از دست دادن ستارگان به خاطر مصدوميت مهمترين ويژگي و اتفاق پيش از جام جهاني بود. ما بزرگاني مثل دروگبا، اسين و بالاك را از دست داديم كه البته پيش‌بيني مي‌شود دروگبا به بازي‌ها برسد.

وي ادامه داد: كادر پزشكي مي‌تواند فاكتور بسيار مهمي در قهرماني يك تيم محسوب شود.

بكن باوئر در مورد فوتبال ايران گفت: شناخت نسبي از فوتبال ايران دارم و مي‌دانم فوتبال شما ريشه‌دار است. از اينكه فوتبال ايران در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي غايب است متأسفم.

بكن باوئر در مورد آفريقاي جنوبي تصريح كرد: اين كشور ميزبان جام جهاني است و مي‌خواهد نهايت استفاده را ببرد. با توجه به اتفاقات اخير مشخص است كه آفريقاي جنوبي براي رسيدن به مراحل پاياني اراده جدي دارد و به نظر من هر تيم آفريقايي مي‌تواند يك زنگ خطر جدي براي تيم‌هاي ديگر باشد.

aaeiria
19-06-2010, 00:32
خدا رو شکر ایران جام جهانی نرفت وگرنه ...:20::18:

nafe-bandar
19-06-2010, 00:45
به نظر من هر تيم آفريقايي مي‌تواند يك زنگ خطر جدي براي تيم‌هاي ديگر باشد.

مگه اين مصاحبه ماله چه زمانيه؟
افريقا مثل شير داره گل مي خوره
ولي بهتر كه ايران نرفت
بزار با اين ثبات مديريتيش عزمش رو جزم كنه واسه دوره ي بعديش