PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تبدیل دوربین دیجیتال به وب کم

serhossien
09-06-2010, 10:23
سلام به برو بچه های خوب p30world
یه نرم افزار می خوام (اگه همچین چیزی باشه) برای تبدیل دوربین دیجیتال به وب کم .///با تشکر///

serhossien
09-06-2010, 11:09
سلام به دوستان خوبم :40:
کسی نمی تونه به من جواب بده، الان از اعضای فعال این بخش کسی آنلاین نیست.

xeNociDe
09-06-2010, 12:10
WebCam Monitor 5.03 FULL

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

در ضمن دوست عزیز شما میتونید با اتصال کابل USB از دوربین به PC به طور خودکار از قابلیت WebCam استفاده کنید.

serhossien
10-06-2010, 12:56
WebCam Monitor 5.03 FULL

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

در ضمن دوست عزیز شما میتونید با اتصال کابل USB از دوربین به PC به طور خودکار از قابلیت WebCam استفاده کنید.

سلام دوست من
ممنونم که کمکم کردی
فقط هر چقدر می خوام این نرم افزار رو تنظیم کنم نمیشه. یه سوال دیگه من دوربین رو با کابل USB به PC وصل می کنم ولی WEBCAME نمیشه چرا؟ یعنی به محض اتصال وارد حافظه دوربین میشه و فقط فیلم و عکس رو نشون میده.

serhossien
13-06-2010, 10:23
WebCam Monitor 5.03 FULL

سلام دوست من این نرم افزاری که شما معرفی کردید نیاز به چه سخت افزاری داره، فکر کنم به کارت تی وی نیاز داشته باشه یا نه؟

xeNociDe
14-06-2010, 08:45
سلام دوست من
ممنونم که کمکم کردی
فقط هر چقدر می خوام این نرم افزار رو تنظیم کنم نمیشه. یه سوال دیگه من دوربین رو با کابل USB به PC وصل می کنم ولی WEBCAME نمیشه چرا؟ یعنی به محض اتصال وارد حافظه دوربین میشه و فقط فیلم و عکس رو نشون میده.
وقتی به PC وصل کردی Webcam رو از روی گزینه PC ورشدار یعنی به تنظیمات دوربین برو و گزینه PC رو غیر فعال کن یا از روی اون گزینه بردار و به گزینه Webcam تبدیلش کن...
(مدل دوربینت چیه؟)

serhossien
14-06-2010, 11:22
مدل دوربین من canon powershot A1000 IS هستش، ولی منظورتون رو نفهمیدم برم تو تنظیمات نرم افزاری که معرفی کردی یا تو تنظیمات خود دستگاه دوربین برم اگه براتون مقدور هس یه عکس ؟آموزشی برام بزارین.:40: