PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل پیکچرمسيج

abtin_khosravi
17-04-2006, 15:37
سلام بچه ها خیلی عذر میخوام..شرمنده ام..من معمولا سعی می کنم خودم مشکلاتم رو حل کنم و کمتر تاپیک بزنم اما این مورد ضروری بود...می دونین من چندین نرم افزار برای تبدیل عکس به پیکچر مسیج روی گوشیم نصب کردم و پاک کردم تا بالاخره یکیش که خوب و مطمین بود رو پیدا کردم و حالا اونو روی گوشیم دارم.اما حالا یک مشکل اسیدی برای فایلهام بوجود اومده و اونم اینه که حالا گوشیم فایلهای ota رو نمي شناسه و همين منو بدبخت كرده.البته توي خود فولدر اونها رو بصورت تامب نيل ( مدل كوچك شده ي عكس اصلي) نشون ميده اما وقتي ميخوام باز كنم مي گه: Gallery: unknown file format!
گفتم بيخيالش مدل كوچكش رو ميبينم مورد نداره.اما بدبختي اينجاست كه حالا وقتي يك پيكچر مسيج برام فرستاده ميشه اونو نمي تونم سيو كنم.البته من مطمين نيستم كه به خاطر اون برنامه ها باشه.راستش من روي گوشيم آت آشغال زياد نصب مي كنم و دوباره پاك مي كنم.حالا كسي مي دونه من چطور مشكلم رو حل كنم؟ واقعا ازتون ممنون ميشم آقا .راستي مدل گوشي 7610 هستش و در ضمن يك تم جديد هم روش نصب كردم.نمي دونم مال اونها مي تونه باشه يا نه؟اما گمون نكنم :blink: به حال تورو خدا كمك كنين بدجور كارم گيره.

با تشكر

آبتين

abtin_khosravi
19-04-2006, 20:41
كسي نيست جواب سوال منو بده؟يعني فرمتش كنم خلاص؟

mohammadtaher1368
22-04-2006, 17:19
من برنامه ای نصب نکردم و گوشیم مثل گوشی شما پیکچر مسیجا رو سیو نمیکنه منم کپی میکنم توی مای فولدر