PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : legend یا...؟؟

Mohammad_Ahrari
08-06-2010, 20:02
سلام دوستان

خوب بازم اومدم اما اینبار هیچ اطلاعی ندارم از آندروید مزاحم شما شدم!!!

htc egend چطوره؟؟؟صداش خوبه؟؟دوربینش؟؟کار باهاش راحته؟؟

اصلا قیمتش چنده؟؟

بعد هم desire چطور؟؟

کلا آندروید میخوام با قیمت 500 .چیزی سراغ دارید؟؟

فوریه.

ممنون میشم

cold398
09-06-2010, 09:06
سلام
Legend خیلی عالی
دوربینش خوبه اچ تی سی زیاد روی دوربین کار نمیکنه ولی لنز های با کیفیتی داره . صدای اسپیکر در حد مطلوبی هست و خش خش نداره ولی یه چیزی بگم کلا این معیار های شما یه جورایی با این تلفن های هوشمند نمیخونه ! نمیشه از یک تلفن هوشمند چنین انتظاراتی داشت که مثلا دوربینش در حد کمرا فون های دیگه عمل کنه یا اسپیکر هاش مثل گوشی های موزیک پلیر باشه ! ولی در کل Legend خیلی خوش دسته و کار کردن باهاش لذت بخشه .

Desire خیلی عالی ولی با بودجه شما نمیخونه .

گوشی های دیگه هم در راه هستن اگه عجله ندارین Galaxy سامسونگ هم اینطوری که وعده دادن همین روزاست که وارد بازار بشه و البته از Legend ارزون تره ولی بهتر نیست .

موفق باشید .

faravahar
09-06-2010, 09:21
به نظر من acer liquid خیلی بهتره... هم صفحش بزرگتره هم روزولوشنش بالاتره. آندرویدشم به 2.2 آپدیت میشه. cpu 760 و خورده ای مگاهرتز هم داره که از لجند بهتره. قیمت هم 520. البته فقط برندش یکم مشکل داره.

cold398
09-06-2010, 10:17
به نظر من acer liquid خیلی بهتره... هم صفحش بزرگتره هم روزولوشنش بالاتره. آندرویدشم به 2.2 آپدیت میشه. cpu 760 و خورده ای مگاهرتز هم داره که از لجند بهتره. قیمت هم 520. البته فقط برندش یکم مشکل داره.

این مدل رو دیدم خیلی خوشکله و مشخصات خوبی هم داره .

ایسر یه شرکت تازه تاسیسه که از اواسط 2008 فعالیتش رو در ضمینه تلفن همراه شروع کرده و تا به امروز 16 مدل تلفن همراه بیشتر تولید نکرده . اولین تلفنی رو که معرفی کردن اگه خاطرتون باشه DX900 بود که در اوریل 2009 معرفی شد و بر پایه سیستم عامل ویندوز موبایل ساخته شده بود . فکر کنم ورژنش هم 6.1 بود ،و دقیقا چند روز بعد به بازارهای جهانی عرضه شد .  

با اینکه کامتل این برند رو گارانتی کرده ولی من بازم اعتماد نمیکنم که بخوام تلفنی رو که تازه وارد بازار این کشور شده با این قیمت بگیرم البته نظر هر کسی واسه خودش محترمه .

یادتون نره ایسر کیفیت ساخت خوبی داره ولی چینی در حالی که اچ تی سی جدای از سابقه بیشتر یه شرکت تایوانی هستش البته ممکن این مورد واسه خیلی ها یه معیار انتخاب نباشه !

موفق باشید . 

behnam_n80
09-06-2010, 10:39
سلام
.

گوشی های دیگه هم در راه هستن اگه عجله ندارین Galaxy سامسونگ هم اینطوری که وعده دادن همین روزاست که وارد بازار بشه و البته از Legend ارزون تره ولی بهتر نیست .

موفق باشید .

کدوم گالاکسیا میگی؟i9000?
از لجند که 100% ارزون تر نیست و 100% هم بهتره لجنده

faravahar
09-06-2010, 11:33
ایسر شرکت تازه تاسیسه؟ کجاش تازه تاسیسه بنده خدا؟ هرچند تازه زده تو کار گوشی ساختن ولی گوشیاش کیفیتشون خوبه. فکر نمیکنم شرکت به این بزرگی بیاد اعتبار خودشو با ساخت گوشی های بی کیفیت خراب کنه...

Mohammad_Ahrari
09-06-2010, 11:56
درسته دوستان اما فکر میکنم لجند مناسب باشه.

اسوس ممکنه خوب باشهاما تجربه ی این کار رو زیاد نداره.

alone_king2007
09-06-2010, 12:11
تو خرید لجند شک نکن
بسار عالی
فقط تو ساپورت فارسی یه کم مشکل داره که در آینده حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این سایتو ببین

cold398
09-06-2010, 12:37
این مدل رو دیدم خیلی خوشکله و مشخصات خوبی هم داره .

ایسر یه شرکت تازه تاسیسه که از اواسط 2008 فعالیتش رو در ضمینه تلفن همراه شروع کرده

یادتون نره ایسر کیفیت ساخت خوبی داره

من کی گفتم بده ؟ کی گفتم بی کیفیته ؟
با دقت بخونید چی نوشتم

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

کدوم گالاکسیا میگی؟i9000?
از لجند که 100% ارزون تر نیست و 100% هم بهتره لجنده

خیر
من طبق بودجه دوستمون گفتم منظورم I5700 Galaxy بود که با توجه به امکاناتش میتونه یه انتخابه مناسب باشه .

Mohammad_Ahrari
09-06-2010, 15:27
حالا فعلا که تو شیراز ظاهرا کم یاب شده.کسی جایی رو و شیراز سراغ نداره بشه اینو گیر آورد؟؟

cold398
09-06-2010, 16:49
حالا فعلا که تو شیراز ظاهرا کم یاب شده.کسی جایی رو و شیراز سراغ نداره بشه اینو گیر آورد؟؟

میتونید از اقای فروغی یا اقای محمدی بگیرین قیمتشون تقریبا به روزه

fire159
09-06-2010, 17:26
legend آپديت شده hero هست /
desire خيلي بهتره از هر لحاظ اما قيمتش بالاست حتي بدون گارانتي

ايسر ليكوئيد گوشي خوبيه

با گارانتي 500 گيرت مياد

اگه بتوني موتورولا dext گير بياري هم عاليه و از بهترين اسمارت فونهاي سال انتخاب شده /

hashemi_ali_reza
12-06-2010, 13:35
با توجه به اختلاف قيمت legend و hero ،
legend كاملا به صرفه هست.