PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك هواداران كره شمالي ؛ نخستين افتخار قاره كهن در جهان

صفحه ها : [1] 2

Alamate Soal
07-06-2010, 21:40
به تاپيك هواداران كره شمالي خوش آمدين :5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11D40A26B3E28636

كره شمالي در حالي دومين حضورش در جام جهاني رو تجربه ميكنه كه به باور همگان حضور اولش در سال 1966 و افتخار آفرينيش در اونجا ؛ خريد آبرو و اعتبار براي فوتبال آسيا بود :5:

اميدواريم كره شمالي بتونه با تكيه بر انگيزه ها و درخشش بازيكنانش موفقيت گذشته رو اينبار در مراحل بالاتر تكرار كنه :8:

R0Yal
07-06-2010, 21:44
وقتي ايران در زمينه فوتبال حرفي براي گفتن نداره كه بزنه افتخار آسيايي مي خوام چيكار؟
شما هم بيكاريدا!!!:13:

Alamate Soal
07-06-2010, 21:47
ايران هيچوقت حرفي نخواهد داشت براي زدن

ولي قاره شما بايد به كره شمالي افتخار كنه :8:

H A M A S
07-06-2010, 22:08
اگر بازی آخرشون مقابل عربستان دروازه خالی رو گل میکردن

شاید الان ما هم مسافر جام جهانی بودیم

Amin
07-06-2010, 22:33
سلام
بحث های غیرمرتبط انجام ندین
ممنون

Alamate Soal
07-06-2010, 22:39
باتشكر از امين عزيز كه زحمت پاك كردن ده ها پست بي ربط رو كشيد .

لازمه كه در مورد كره شمالي چدنتا نكته رو عرض كنم :

اين كشور در رده هاي مختلف فوتبال خيلي پيشرفت كرده و حداقل از ما خيلي جلوتره
اولين حضورش در جام هاني 1966 شوك بزرگي به فوتبال دنيا وارد كرد و به يك چهارم نهايي جام جهاني رسيد و با بدشانسي و ناداوري از دور مسابقات حذف شد
فوتباليست هاي اين كشور مثل بقيه فوتباليست ها ماشين هاي مالتي مليوني سوار نميشن و وسيله نقليشون مثل بقيه مردم كشورشون دوچرخه و اتوبوس هست

اين تيم با انگيزه ترين تيم دنياست كه همين مساله باعث ايجاد مشكلات زيايد براي حريفانش ميشه :5:

H A M A S
07-06-2010, 22:42
فوتباليست هاي اين كشور مثل بقيه فوتباليست ها ماشين هاي مالتي مليوني سوار نميشن و وسيله نقليشون مثل بقيه مردم كشورشون دوچرخه و اتوبوس هست
جدا؟؟؟؟
خدایی ایول داره
معلومه خیلی زحمت میکشن
امیدوارم از حق آسای بتونن به خوبی دفاع کنن

Alamate Soal
07-06-2010, 22:56
جدا؟؟؟؟
خدایی ایول داره
معلومه خیلی زحمت میکشن
امیدوارم از حق آسای بتونن به خوبی دفاع کنن

بله بازيكناي كره شمالي اگه همه خونه و زندگيشون رو بفروشن پول يكي از ماشين هاي از اين ستاره هاي بزرگ نميشه .

من مطمعنم كره شمالي همه توانش رو در برابر برزيل خواهد گذاشت و اين تيم رو شكست خواهد داد

Mojtaba N87
07-06-2010, 22:59
سال 66 یا همون طوفان زرد!

تیم عجیبی بود اون سال. امسال به قدرت اون اصلا نیست

sina1415
08-06-2010, 00:06
واقعا از ته دل ارزو می کنم نتایج خوبی تو جام جهانی بگیره...با حکومتی که تو کره برقراره باید بهشون افرین گفت ........چه می شد می زد و از گروهش می اومد بالا چه حالی میداد ... البته چیزی نشدنی نیست حتما بازیکنانش انگیزه زیادی دارن و این یه امتیاز خوبه

mx_2dar
08-06-2010, 00:20
کره شمالی قدرت هسته ای جام :31:

North Korea 1966
08-06-2010, 13:51
طوفان زرد جهان برميگرده و همه تيم ها رو شكست ميده

به اميد درهم كوبيده شدن برزيل و پرتغال و ساحل عاج :46:

طوفان زرد
08-06-2010, 13:59
خدا ميدونه كه طوفان زرد قراره امسال چيكار كنه

Alamate Soal
08-06-2010, 15:51
به طرفداران جديد كره شمالي خيرمقدم عرض مكنم ( كه هر دوشون با دعوت من و پسر عموم به جمع ما اضافه شدن )

اميدوارم هرچه سريعتر جشن قهرماني در جام جهاني رو برگزار كنيم :8:

R0Yal
08-06-2010, 16:19
این کارا چه فایدهای داره!!!
دیروز همه فهمیدن چه تا÷یک افتضاحیه...
با این کارا می خوای چیو ثابت کنی؟:41:
میتونی هر چند تا کاربری( دایی محسن، خاله محسن و ...) که دلت خواست اضافه کنی:13:
خودتو بزن به کوچه علی چپ...:31:

KOREA DPR
08-06-2010, 16:21
خيلي خوشحالم كه طوفان زرد در ايران طرفدار داره :46:

به اميد قهرماني :11:

sina1415
08-06-2010, 18:35
به امید نایب قهرمان شدن کره شمالی .... چون آلمان اول میشه

KOREA DPR
08-06-2010, 18:38

كره شمالي اگه به فينال برسه به هيچ وجه شكست نمنيخوره

Alamate Soal
08-06-2010, 18:52

طوفان زرد اگه از گروهش صعود كنه هيچ چيزي نميتونه جلوي قهرمانيش رو بگيره :40:

amirarsalaan
08-06-2010, 23:44
عمو محسن خیلی با تاپیکت حال کردم
خداییش یه دونه ای من فقط بخاطر عمو محسن از این به بعد طرفداری خودم از کره شمالی را اعلام می دارم
مطمئنن تیم کره شمالی به فینال خواهد رسید اما متاسفانه اونجا به هلند می بازه و دوم میشه

David Jones
08-06-2010, 23:53
من که آخرشم نفهمیدم این جام جهانی که میگن چیه ؟ همون جام جهان بینه ؟ اصلا به من چه ...
زنده باد کره ی شمالی !!! فکر کنم به خاطر قدرت اتمیشون همه تیما رو مثل دونه ی اتم بترکونن !

Alamate Soal
09-06-2010, 08:16
عمو محسن خیلی با تاپیکت حال کردم
خداییش یه دونه ای من فقط بخاطر عمو محسن از این به بعد طرفداری خودم از کره شمالی را اعلام می دارم
مطمئنن تیم کره شمالی به فینال خواهد رسید اما متاسفانه اونجا به هلند می بازه و دوم میشه

زنده باشي عزيز دلم :40:

كره شمالي و هلند اگه در فينال باشن ( نميدونم همچين چيزي ممكنه يا نه )‌ مطمعنا با كيفيت ترين بازي ممكن رو خواهيم ديد :10:

---------- Post added at 09:16 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

من که آخرشم نفهمیدم این جام جهانی که میگن چیه ؟ همون جام جهان بینه ؟ اصلا به من چه ...
زنده باد کره ی شمالی !!! فکر کنم به خاطر قدرت اتمیشون همه تیما رو مثل دونه ی اتم بترکونن !

كره شمالي در هر زمينه اي ابرقدرت هست :5:

yuseph
09-06-2010, 09:48
جدای از هرگونه تعصب بازی واحساسات و....اینجور حرف ها......برای نماینده های آسیا درجام جهانی آرزوی پیروزی دارم!!
موفقیت آنها برای مانیز افتخار محسوب میشه.این حرفم رو اونهایی که خارج سفرکردن بیشتر درک میکنن.(دردنیای خارج به ما ،به عنوان یک آسیایی نگاه میکنن چه خوشت بیاد چه نه)
اما برای کره شمالی آرزو میکنم(شگفتی ساز)جام لغب بگیره.
اونها ازکشوری میان که روزی فقط 2ساعت برق وفقط3ساعت در روزآب دارن..........(بخاطر شرایط سیاسی وتحریم)
عمو محسن موفق باشی.

مانی 22
09-06-2010, 09:59
در قهرماني كره شمالي در جام جهاني هيچگونه شك و ترديدي وجود ندارد
كره شمالي قهرمان از پيش تعين شده جام جهاني
طوفان زرد اگه از گروهش صعود كنه هيچ چيزي نميتونه جلوي قهرمانيش رو بگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا یه چیزی که هست اینه که حالا بیایم بگیم کره عالیه و اینا با ماشین میلیونی این ور و اونور نمیرن و از این حرفا مشکلی نیست ولی دیگه توهم زدن یه بحث دیگست!
هی بگیم کره قهرمانه جامه!
به امید جشن قهرمانی!
اینا دیگه والا توهمه ها ...
شرط می بندم اینا یک امتیاز از این گروه می گیرن.
:)

KOREA DPR
09-06-2010, 10:05
آقا یه چیزی که هست اینه که حالا بیایم بگیم کره عالیه و اینا با ماشین میلیونی این ور و اونور نمیرن و از این حرفا مشکلی نیست ولی دیگه توهم زدن یه بحث دیگست!
به امید جشن قهرمانی!

كره شمالي حتما قهرمانه . مگه تيمي قوي تر از كره شمالي در جام داريم ؟

جدای از هرگونه تعصب بازی واحساسات و....اینجور حرف ها......برای نماینده های آسیا درجام جهانی آرزوی پیروزی دارم!!
موفقیت آنها برای مانیز افتخار محسوب میشه.این حرفم رو اونهایی که خارج سفرکردن بیشتر درک میکنن.(دردنیای خارج به ما ،به عنوان یک آسیایی نگاه میکنن چه خوشت بیاد چه نه)
اما برای کره شمالی آرزو میکنم(شگفتی ساز)جام لغب بگیره.
اونها ازکشوری میان که روزی فقط 2ساعت برق وفقط3ساعت در روزآب دارن..........(بخاطر شرایط سیاسی وتحریم)
عمو محسن موفق باشی.

در همه شهر ها برق 24 ساعته وصله ( روستاها چنين وضعيتي كه شما ميگين رو دارن )
به ما كه بيشتر ب عنوان خاورميانه اي نگاه ميكنن تا آسيايي ! چيني ها و ژاپني ها احترام زيادي در جهان دارن .
كره شمالي با شگفتي سازي قهرمان اين جام ميشه و همه متعجب ميشن

:40:

yuseph
09-06-2010, 10:06
به امید جشن قهرمانی!
تاریخ بشریت به ویژه درعرصه فوتبال به خوبی ثابت کرده که هرچیزی ممکنه!
قبول دارم حرف شماروکه،منطقی به نظر نمیرسه،موفقیت کره شمالی،یا اینکه ازگروهش بالابیاد وازاین حرفها...
اما یه سوال؟
طوفان زرد کره منطقی بود؟
دوست من،انسان با امید زندست.وهمین امیدکه گاهی نیرویی به انسان میده که هرغیرممکنی روممکن کنه.

cdcenter
09-06-2010, 10:29
عمو حسن این تعصب شما در نوع خودش جالبه . اما کره در جام جهانی حرفی برای گفتن نخواهد داشت . بهتره با واقعیت زندگی کنید . البته مردم کره به خاطر اینکه از دنیا بی خبر هستن ( به دلایل اوضاع سیاسی درون کشورشون) شاید واقعا باور کنن که قویترین تیم دنیا باشن اما ......

مانی 22
09-06-2010, 10:48
تاریخ بشریت به ویژه درعرصه فوتبال به خوبی ثابت کرده که هرچیزی ممکنه!
قبول دارم حرف شماروکه،منطقی به نظر نمیرسه،موفقیت کره شمالی،یا اینکه ازگروهش بالابیاد وازاین حرفها...
اما یه سوال؟
طوفان زرد کره منطقی بود؟
دوست من،انسان با امید زندست.وهمین امیدکه گاهی نیرویی به انسان میده که هرغیرممکنی روممکن کنه.

دوست عزیز!
ما اومدیم در مورد فوتبال بحث کنیم نه در مورد نیروی بشریت و زندگی!
حرف شما هم درسته.
ولی روی کاغذ کره یک امتیاز بیشتر نمی گیره !اونم احتمال داره!
منتها توی زمین شاید اتفاقات دیگه ای بیفته...
مثل سال 94 که ایتالیا با سه امتیاز از گروهش اومد بالا!
شایدم امسال همه با هم مساوی کردن و کره اومد بالا!:27:

yuseph
09-06-2010, 11:19
مانی22جان دوست فرانسوی من.کاغذ روبی خیال،بچسبیم به امید.
به امید درخشش کره شمالی:20:
به امید موفقیت فرانسه:46:
به امید قهرمانی آلمان(البته با اجازه دوستان) :40:

KOREA DPR
09-06-2010, 11:46
عمو حسن این تعصب شما در نوع خودش جالبه . اما کره در جام جهانی حرفی برای گفتن نخواهد داشت . بهتره با واقعیت زندگی کنید . البته مردم کره به خاطر اینکه از دنیا بی خبر هستن ( به دلایل اوضاع سیاسی درون کشورشون) شاید واقعا باور کنن که قویترین تیم دنیا باشن اما ......

كره شمالي واقعا قويترين تيم دنياست و خواهد بود :46:

دوست عزیز!
ما اومدیم در مورد فوتبال بحث کنیم نه در مورد نیروی بشریت و زندگی!
حرف شما هم درسته.
ولی روی کاغذ کره یک امتیاز بیشتر نمی گیره !اونم احتمال داره!
منتها توی زمین شاید اتفاقات دیگه ای بیفته...
مثل سال 94 که ایتالیا با سه امتیاز از گروهش اومد بالا!
شایدم امسال همه با هم مساوی کردن و کره اومد بالا!:27:

كاري با كاغذ نداريم بازي رو توي چمن برگزار ميكنن و هر تيمي ممكنه توي هر بازي 3 امتياز بگيره

كاغذ من كه توش كره شمالي ميتونه 9 امتياز رو بگيره ؛ لابد جنس كاغذ شما اشكال داره :46:

مانی22جان دوست فرانسوی من.کاغذ روبی خیال،بچسبیم به امید.
به امید درخشش کره شمالی:20:
به امید موفقیت فرانسه:46:
به امید قهرمانی آلمان(البته با اجازه دوستان) :40:

به اميد قهرماني كره شمالي :40:

sAeEd_kHaAn
09-06-2010, 11:55
تیمی که باعث حذف تیم ملی خودمون شد طرفداری داره ؟ این اسمش خیانت به کشوره خودمونه متاسفم واسه کسایی که این تیمو طرفداری میکنن

yuseph
09-06-2010, 12:13
تیمی که باعث حذف تیم ملی خودمون شد طرفداری داره ؟ این اسمش خیانت به کشوره خودمونه متاسفم واسه کسایی که این تیمو طرفداری میکنن
دوست من،کره فعلا یکی از نمایندهای قاره ماست!:31:

Sharingan
09-06-2010, 12:30
اگر شما راجب کره اطلاعاتی داشتید، طرف دار تیم فوتبال آن نبودید و برای آن گریه می کردید. برای مردم بی پناه و به شدت منزوی، مردمی که حتی برای گرفتن دوچرخه هم باید از جنرالها اجازه بگیرند. مردمی که فقط دو وعده در روز غذا می خورند. این تیم، تیم قهرمانی نیست. تیمی نیست که از مردم شکل گرفته باشد. تیمی است که یک مشت جنرال کومونیست و زورگو تهیه کرده اند. واقعا متاسفم. :41:

Alamate Soal
09-06-2010, 12:42

آلمان در سال 1998 و مكزيك و پرتغال هم در سال 2006 باعث حذف تيم ما از جام جهاني شدن . آيا طرفداران اونها هم خيانت دارن ميكنن ؟

كسي كه ميخواد به ورزش علاقه داشته باشه و فوتبال رو پيگيري كنه بايد منطقي و واقع بين باشه

SI-SA
09-06-2010, 12:42
اگر شما راجب کره اطلاعاتی داشتید، طرف دار تیم فوتبال آن نبودید و برای آن گریه می کردید. برای مردم بی پناه و به شدت منزوی، مردمی که حتی برای گرفتن دوچرخه هم باید از جنرالها اجازه بگیرند. مردمی که فقط دو وعده در روز غذا می خورند. این تیم، تیم قهرمانی نیست. تیمی نیست که از مردم شکل گرفته باشد. تیمی است که یک مشت جنرال کومونیست و زورگو تهیه کرده اند. واقعا متاسفم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان که این تاپیک واسه ی این تیم زده شده ، جا داره بگم مردم این کشور حتی اجازه استفاده از اینترنت ندارند!! چه برسه به اینکه بخوان مثل شما واسه خودشون تاپیک بزنند !
ولی خوب بازم شاید بحث نامربوطی باشه ...

David Jones
09-06-2010, 13:38
شک نکن که ما خائنیم ، در شرایطی که فوتبال ما از سرمربی گرفته تا اون ته تهای اعماق نیمکت نشینان ، صد میلیونی (روی کاغذ ، خارج از کاغذشم ما بی خبریم) درآمد دارن و دریغ از اینکه ذره ای احساس مسئولیت داشته باشن ، آره والا ما خائنیم که به این طفلکیای زحمت نکش مفت خور زورگیر ... پشت کردیم و شدیم طرفدار کره ...

mx_2dar
09-06-2010, 13:46
بعد انگلیس حق کره شمالیه که قهرمان بشه :31: ملکه الیزابت حمایت قاطع خودش رو از بازیکنان زحمت کش کره اعلام می دارد
محسن اگر جام رو نگرفتین موشک ها اتمی رو بزن ایتالیا و آلمان رو بترکون :31:

Amin
09-06-2010, 15:06
سلام
به شدت دارین به سمت جاده خاکی حرکت میکنید!

yuseph
09-06-2010, 15:12
مثل اینکه یواش یواش اینجاهم داره به حاشیه کشیده میشه!:41:
وقت رفتنه!عمو محسن،من کاری رو که باید بعنوان یک آسیایی انجام میدادم ، انجام دادم.:31:
برای شما وکره شمالی آرزوی موفقیت میکنم.:20:

Luxe
09-06-2010, 15:23
یه روزی ما نفر اول آسیا بودیم.ادعا میکردیم کره شمالی تو گروهمون اصلا حساب نمیکردیم.
حالا جفت کره ها رفتن جام اونا کجا رفتن ما هنوز داریم دعوا میکنیم که قطبی مقصره یا علی دایی.!!
من طرفدارشون نیستم برام هم مهم نیست چیکار میکنن.ولی آفرین به عرضشون.

Alamate Soal
09-06-2010, 16:36
بچه ها يه چيز جالب در مورد تيم كره شمالي بهتون بگم البته فكر كنم همه ميدونن ولي بازم سوژه خندس

كره شمالي براي فريب دادن فيفا اسم يه مهاجمش رو به جاي دروازه بان زده بود كه به جاي 3 درباوزبان ؛ 2 تا دروازبان با خودش ببره ولي يه مهجم بيشتر داشته باشه . فيفا وقتي موضوع رو فهميد بلافاصله گفت كه براي اون بازيكن ITC دروازبان صادر ميكنه و اون مهاجم فقط حق داره تو دروازه بايسته :27:

vishtasp2
09-06-2010, 16:41
در مورد اين تيم کره شمالی هم به دلايل انسانی اميدوارم با سنگين ترين شکست ها همون دور اول اوت بشه

چون هر پيروزی برای اين تيم , امتيازی تبليغاتی برای دولت آدم خوار و ضد انسانيش خواهد بود

Luxe
09-06-2010, 16:59
در مورد اين تيم کره شمالی هم به دلايل انسانی اميدوارم با سنگين ترين شکست ها همون دور اول اوت بشه

چون هر پيروزی برای اين تيم , امتيازی تبليغاتی برای دولت آدم خوار و ضد انسانيش خواهد بود

نه ببین دوست عزیز جدا از دولتی که داره حالا وارد بحث سیاسی نشیم، مسئله اینه که این کشور فقیر با کمترین امکانات که مردمش از سوع تغذیه رنج میبن توانستن صعود کنه.ولی ما با این همه باشگاه مربی ادعا عقب موندیم.

ali.sholug
09-06-2010, 17:10
سلام
دوستان عزیز
در فوتبال امروز (در همه چیز نه تنها فوتبال) فقط با تلاش و کوشش نمیشه نتیجه گرفت باید به علم روز دسترسی و تسلط داشته باشه البته امکانات هم بی تاثیر نیست

با توجه به گروهی که کره شمالی در اون قرار داره من با اطمینان میگم که کره با 3 شکست با بازیهای جام جهانی خدا حافظی میکنه اما 2 تا نماینده دیگه فکر کنم بهتر باشن
توجه داشته باشین که در جام جهانی همه با انگیزه کار میکنن و با توجه به موقعیت آب و هوایی آفریقای جنوبی تیمهایی مثل کره از نظر بدنی هم کم میارن

Alamate Soal
09-06-2010, 18:12
كره شمالي به هيچ وجه از نظر بدني كم نمياره بلكه رقيبانش ( به جز ساحل عاج ) دچار ضعف بدني ميشن و كم ميارن ولي كره شمالي همه بازي ها رو ميبره و در نهايت هم قهرمان جام جهاني ميشه :11:

Mojtaba-MCI
09-06-2010, 18:17
حقیقتا هنوزم باور نمیکنم کره اونم کره ی شمالی توو ایران طرفدار داشته باشه:18:!
ایول تنوع:31:!

sasan816
09-06-2010, 18:22
کره ی شمالی حتما از گروه خودش صعود میکنه و به 1/8 هم میرسه

David Jones
09-06-2010, 18:24
حقیقت اینه که بچه های این تاپیک به اون حد از باور رسیدن که واسه بقیه باور ناپذیر شدن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alamate Soal
09-06-2010, 19:13
کره ی شمالی حتما از گروه خودش صعود میکنه و به 1/8 هم میرسه

قهرمان هم ميشه :46:

حقیقت اینه که بچه های این تاپیک به اون حد از باور رسیدن که واسه بقیه باور ناپذیر شدن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اون پست هاي مفهومي بودا :31:

بعد از قهرماني در جام جهاني اونقدر طرفدار ديگه هم جذب ميكنه در سراسر جهان ؛ كه طرفداراش از برزيل هم بيشتر ميشه:40:

S_ALI_A
09-06-2010, 21:07
دوست من شما فوتبالو درك نكردي هنوز:31:

pinchingholian
09-06-2010, 21:46
من طرفدار تیم کره شمالی نیستم و فکر میکنم که کره باید خیلی تلاش کنه که تحقیر نشه. یعنی سعی کنه که کمتر گل بخوره. این گروه بسیار گروه سختیه و اگر کره بتونه از نیمه زمین هم عبور کنه کار بزرگی رو انجام داده.
امیدوارم کره آبروی آسیا رو نریزه و حتی بتونه کسب آبرو هم کنه البته اگه ایران هم به جای کره بود بازم همین نظر رو داشتم.
برای شما دوستداران کره شمالی آرزوی موفقیت میکنم

REZAt1980
09-06-2010, 22:15
سلام.

یکی بیاد به من بگه که چرا دوستان اینجا انقدر میگن کی قهرمان میشه؟ مگه این گفتن ها تاثیری هم تو نتیجه داره؟

در ضمن یکی از شما دوستان هم بیاد بگه که چرا انقدر، میگید کره شمالی قهرمان میشه؟ تیمی که برای بار دوم میره جام جهانی و برای صعود هم چندان قاطعانه نرفت، جام جهانی.

یکی اینها رو به بگه که بی اطلاعیم.

ممنون.

بردیا
09-06-2010, 22:31
نه مخالفم
نمیشه گفت مسخره بازی
اینجا برای تفریح افتتاح شده
کل تالار جام جهانی هدفش تفریحه
حالا هرکی میتونه برای لذت بردن طرفدار هر تیمی باشه

amirarsalaan
09-06-2010, 22:55
با اجازه ی عمو حسن

سلام.

یکی بیاد به من بگه که چرا دوستان اینجا انقدر میگن کی قهرمان میشه؟ مگه این گفتن ها تاثیری هم تو نتیجه داره؟

در ضمن یکی از شما دوستان هم بیاد بگه که چرا انقدر، میگید کره شمالی قهرمان میشه؟ تیمی که برای بار دوم میره جام جهانی و برای صعود هم چندان قاطعانه نرفت، جام جهانی.

ممنون.

دوست عزیز شما مثل اینکه اصلن از اخبار روز خبر نداری ، من برایتان می شکافم این موضوع را : تیم کره شمالی یک تیم متحول شده در بازیهای امسال می باشد آن ها همین چند هفته پیش پس از اجرا کردن آیین واشونگ واشونگ به کلی متحول شده اند و اکنون تهدید بزرگی به حساب می آیند ، شما اصلن می دانید آیین واشونگ واشونگ چیست ؟؟؟یک کمی که مطالعه تان را بیشتر کنید پی می برید که فوتبال فقط به دریبل زدن و تکنیک و تاکتیک و دروازه بان و مربی و بردو باخت و دفاع و حمله و فروارد و گوش چپ و گوش راست و هافبک و تمرینات بدنسازی و مسایل روانشناسی و یارگیری نفر به نفر و من تو منو تغذیه مناسب و ... نیست
فقط تنها عیب کره شمالی این است که در فینال به هلند خواهد باخت البته این را متذکر شوم آنها اگر به پنالتی ای که در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم داور خواهد گرفت اعتراض نکنند احیانن بازی را به وقت اضافه نیز خواهند کشید اما قهرمان مسلمن نمی شوند
امیدوارم که روشن شده باشید:5:

به خاطر تقلید از تاپیک هوادارای هندوراسه

البته تا اونجایی که من یادم میاد این هواداران هندونه بود ؟؟؟ چی بود اسم این تیمه که گفتی ؟؟؟ به هر حال آن ها بودند که بعدن تاپیک درست کردند البته من نمی دونم اونجا چه خبره ؟؟؟ فقط فرق اینجا با جاهای دیگر این است که اینجا با یک قدرت بلامنازع برای خیز قهرمانی طرف هستید اما تیم هایی اینچنین ضعیف مانند هندوانه یا گیلاس یا خیار یا هر چیز دیگر حرفی برای گفتن ندارند پس نتیجه اخلاقی می گیریم که طرفداران باقی تیم های اینچنینی همانند طرفداران تیم مردمی و با قدمت کره شمالی چیزی برای گفتن ندارند :41:

به قول قدیما ، برای مسخره بازی دنبال فرصت میگردن

البته مادر بزرگ مادر من ( عمرش را چند سالی است که داده است به شما ) می گفت که این مثال برای قدیمی ها نیست بلکه برای جدیدی های تازه از آب و گل درآمده است که فرق بزرگتر و کوچکتر را نمی شناسند :11: امیدوارم که این مطلب به دردتان خورده باشد

sina1415
09-06-2010, 23:21
سلام.

ممنون.

عزیزم امید و ایمان کوه رو جابجا می کنه ... البته قرار نیست کره اول بشه ... چون المان اوله و کره دوم

vahidgame
09-06-2010, 23:32
عزیزم امید و ایمان کوه رو جابجا می کنه ... البته قرار نیست کره اول بشه ... چون المان اوله و کره دوم
دقیقا این دو تا چیز به همدیگه میان. وقتی کره شمالی بخواد دوم بشه حتما آلمان هم می خواد قهرمان بشه:)

yuseph
09-06-2010, 23:34
دقیقا این دو تا چیز به همدیگه میان. وقتی کره شمالی بخواد دوم بشه حتما آلمان هم می خواد قهرمان بشه:)
بترکه چشم حسود............:27::27::27::27:

amirarsalaan
09-06-2010, 23:41
من این بحث را ادامه نمی دهم چون شما طنز را بلد نیستید و فرق کل کل با توهین را نمی دانید و به شخصیت آدم توهین می کنید :13:

والا دوست عزیز اون موقع که شما داشتی فکر میکردی یوزرت رو چی بزاری من 4 سال بوده توی این فروم عضو بودم پس بهتر میدونم چی قدیمیه چی جدید

البته ما مخلص همه قدیمیام هسیم ( قاف را لطفن با کسره بخوانید :31: ) اما موضوع قدمت در زمینه ی فوتبال با موضوع قدمت در تالار گفتگو یکمی زیاد متفاوت است :11: کره شمالی را می گویم ( همان طوفان زرد ) :31:

گرافيكار
09-06-2010, 23:46
شخصا وقتي خوب فكر ميكنم ميبينم بد نيست كه كره شمالي طبق وعده دوستان قهرمان بشه
چون اونوقت تيمي قهرمان جهان ميشه كه حتي براي يك بار هم نتونسته تيم ايران رو شكست بده
پس زيادم بد نيست كه كره شمالي قهرمان بشه
آخه از قديم گفتن
دشمن دانا بلندت ميكند
بر زمينت ميزند نادان دوست

sina1415
10-06-2010, 00:01
کره شمالي در انديشه شکست برزيل است

" جانگ تائه سه " مي گويد: پيروزي بر تيم ملي فوتبال برزيل تصوير ديگري از کره شمالي را به نمايش خواهد گذاشت.
وي که در " جي ليگ " ژاپن توپ مي زند و به " وين روني " آسيا شهرت دارد، در تازه ترين مصاحبه خود با خبرنگاران قبل از رويارويي تيم ملي فوتبال کره شمالي با حريفان گفت: ما بايد تصاوير کره شمالي را تغيير دهيم.
وي افزود: ما تيمي با روحيه و قوي همچون تيم ملي فوتبال آلمان هستيم و روحيه اي آلماني در فوتبال داريم. ذهنيت ما همانند آلماني‌هاست. اين بازيكن 26 ساله تيم ملي آلمان با مربيگري يوآخيم لو را بهترين تيم دنيا دانست.
" جانگ " تيم ملي فوتبال کره شمالي را يک تيم جسور و بي باک خواند و گفت: ما مي توانيم بر برزيل فائق بيايم، حتي اگر همه بگويند اين امکان پذير نيست ولي با شجاعت و روحيه جسورانه مي توان به اين پيروزي دست يافت.
وي هم گروه شدن تيم ملي فوتبال کره شمالي با تيم هاي برزيل، ساحل عاج و پرتغال را تعجب آور توصيف کرد و گفت : ديدارهاي سختي پيش روي ما است.
کره شمالي اميدوار است بتواند، همانند 44 سال پيش که در جام جهاني با شکست ايتاليا و رسيدن به يک چهارم نهايي شگفتي ساز شود اين بار با شکست غول هاي فوتبال جهان تيم شگفتي ساز جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي لقب بگيرد.

=====================

معلومه فقط از المان می ترسن.............

KOREA DPR
10-06-2010, 00:04
شخصا وقتي خوب فكر ميكنم ميبينم بد نيست كه كره شمالي طبق وعده دوستان قهرمان بشه
چون اونوقت تيمي قهرمان جهان ميشه كه حتي براي يك بار هم نتونسته تيم ايران رو شكست بده
پس زيادم بد نيست كه كره شمالي قهرمان بشه
آخه از قديم گفتن
دشمن دانا بلندت ميكند
بر زمينت ميزند نادان دوست

چه ربطي داره كه نتونسته ايران رو شكست بده ؟‌ از ايران بزرگترش رو كه شكست داده ! ايتاليا رو برده :40:

در ضمن كره شمالي الان رفته جام جهاني ؛ ايران رفته كجا ؟

كره شمالي وقتي ميتونه قهرمان نشه كه حقش رو در بازي فينال بخورن :41:

amirarsalaan
10-06-2010, 00:05
سینا همه رو گفتی که آخرش برسونی به آلمان دیگه :27:
خیلی باحال بود خبرت دمت گرم :46::11:

Alamate Soal
10-06-2010, 00:09
کره شمالي در انديشه شکست برزيل است

" جانگ تائه سه " مي گويد: پيروزي بر تيم ملي فوتبال برزيل تصوير ديگري از کره شمالي را به نمايش خواهد گذاشت.
وي که در " جي ليگ " ژاپن توپ مي زند و به " وين روني " آسيا شهرت دارد، در تازه ترين مصاحبه خود با خبرنگاران قبل از رويارويي تيم ملي فوتبال کره شمالي با حريفان گفت: ما بايد تصاوير کره شمالي را تغيير دهيم.
وي افزود: ما تيمي با روحيه و قوي همچون تيم ملي فوتبال آلمان هستيم و روحيه اي آلماني در فوتبال داريم. ذهنيت ما همانند آلماني‌هاست. اين بازيكن 26 ساله تيم ملي آلمان با مربيگري يوآخيم لو را بهترين تيم دنيا دانست.
" جانگ " تيم ملي فوتبال کره شمالي را يک تيم جسور و بي باک خواند و گفت: ما مي توانيم بر برزيل فائق بيايم، حتي اگر همه بگويند اين امکان پذير نيست ولي با شجاعت و روحيه جسورانه مي توان به اين پيروزي دست يافت.
وي هم گروه شدن تيم ملي فوتبال کره شمالي با تيم هاي برزيل، ساحل عاج و پرتغال را تعجب آور توصيف کرد و گفت : ديدارهاي سختي پيش روي ما است.
کره شمالي اميدوار است بتواند، همانند 44 سال پيش که در جام جهاني با شکست ايتاليا و رسيدن به يک چهارم نهايي شگفتي ساز شود اين بار با شکست غول هاي فوتبال جهان تيم شگفتي ساز جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي لقب بگيرد.

=====================

معلومه فقط از المان می ترسن.............

كره شمالي بدون هيچ شك و ترديدي موفقيت كسب خواهد كرد و در همه بازي هاي خود حريفان را به زانو درخواهد آورد

من هركاري ميكنم نميتونم در قهرماني كره شمالي شك كنم :40:

AaVaA
10-06-2010, 00:18
سلام
امسال تیمتون با چه لباسهایی بازی میکنه؟

yuseph
10-06-2010, 00:32
سلام
پلو خوری:27:(شوخی کردم)

sina1415
10-06-2010, 00:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sAeEd_kHaAn
10-06-2010, 09:00
واقعا متاسفم وا کسایی که طرفه این تیمن مگه اسیا همین نمایندرو داره که از ابروش دفاع کنه
امیدوارم با تعداد گل زیاد هر سه بازیشو ببازه برگرده کشورش

AaVaA
10-06-2010, 10:41
سلام

واقعا مجذوب اطلاعات شما در مورد تیم مورد حمایتون شدم
آخه چقدر اطلاعات...از کجا میارین این همه نکات رو؟

yuseph
10-06-2010, 10:48
واقعا متاسفم وا کسایی که طرفه این تیمن مگه اسیا همین نمایندرو داره که از ابروش دفاع کنه
امیدوارم با تعداد گل زیاد هر سه بازیشو ببازه برگرده کشورش
تورو خدا از این متاسف بازی ها بیا بیرون!:31:
خیلی دلت می سوزه؟یه تاپیک برای تیم ژاپن بزن.:27:
من هم قول میدم اولین سامورایی باشم که به تاپیک تون می پیونده.(جدی میگم،چرا میخندی؟):27:

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

واقعا مجذوب اطلاعات شما در مورد تیم مورد حمایتون شدم
آخه چقدر اطلاعات...از کجا میارین این همه نکات رو؟
اخه چه اطلاعاتی؟
تنها عنصر امیده که بچه ها رو امیدوار نگه داشته،نه تاریخ واطلاعات یا اینفورمیشن،بیوگرافی وچه میدونم از همین حرفها...........
اینجا یه تاپیک احساسیه.
حالا اگر شما هم یه جورایی احساس میکنی کره پیروز میشه،بسم الله...............(عمو محسن)درخدمت شماست.

AaVaA
10-06-2010, 10:52
جواب سوالمو گرفتم ممنون

Mojtaba-MCI
10-06-2010, 11:25
باور قشنگیه ولی وقتی فکرشو میکنم دوکره نذاشتن ایران صعود کنه ترجیح میدم دوست داشتن کره در نظرم غیر قابل باور باشه...

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

البته این نظر منه ، دوست ندارم با کسی وارد بحث های الکی بشم!
هرکسی معیارهایی داره که طرفدار تیمی میشه...
موفق باشید!

Alamate Soal
10-06-2010, 11:38
كره شمالي لحظه شماري ميكند براي درهم كوبيدن برزيل :46:
من نتيجه رو 7-1 پيش بيني ميكنم :5:

yuseph
10-06-2010, 11:44
به نفع برزیل دیگه؟
احسنت حال شد.منطقی باش بابا،وقتی میبینی زورت نمیرسه تسلیم شو.7-7هم گل بخور.....:31:
نوش جان.فقط زیاد نخور رودل نکنی،حال ندایم دربه در دکتر بشیم....:27:

Alamate Soal
10-06-2010, 13:48
دوست عزيز من نتيجه رو 7-1 به نفع كره شمالي پيش بيني ميكنم :46:
اون گل برزيل هم احتمالا آسايد خواهد بود يا روي يك ضربه ازاد با تشخيص اشتباه به ثمر ميرسه . :13:

yuseph
10-06-2010, 13:55
دوست عزيز من نتيجه رو 7-1 به نفع كره شمالي پيش بيني ميكنم :46:
اون گل برزيل هم احتمالا آسايد خواهد بود يا روي يك ضربه ازاد با تشخيص اشتباه به ثمر ميرسه . :13:
نه گوووووووووووووووو:18::18::18::18: :18::18:
ای دادبیداد،کار از رفتن دکتر هم گذشته.............................:41:
شرمندم دوست من .....شما دوچار ...............(بدلیل مسائل امنیتی نمیتونم بگم)شودید.:18:

vishtasp2
10-06-2010, 14:45
سپاس از مديريت به خاطر سانسوری که در پست قبلي من اعمال کرد !

R0Yal
10-06-2010, 15:01
دوست عزيز من نتيجه رو 7-1 به نفع كره شمالي پيش بيني ميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون گل برزيل هم احتمالا آسايد خواهد بود يا روي يك ضربه ازاد با تشخيص اشتباه به ثمر ميرسه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من موندم این تاپیک چرا همچنان در حال فعالیته؟!!!:13:
عمو محسن!! خوب همه رو سر کار گذاشتیا...:21:
عاقبت این تاپیک دیدنی
یا انکار از طرف ایشون و خندیدن به ریش اونایی که باور کردن یا افشای یه رسوایی!!!:5:

yuseph
10-06-2010, 15:05
من موندم این تاپیک چرا همچنان در حال فعالیته؟!!!:13:
عمو محسن!! خوب همه رو سر کار گذاشتیا...:21:
عاقبت این تاپیک دیدنی
یا انکار از طرف ایشون و خندیدن به ریش اونایی که باور کردن یا افشای یه رسوایی!!!:5:
تا حالا نفهمیدی؟یا تازه فهمیدی؟
عاقبت رو من کار ندارم ........
ولی خودت هم اشاره کردی به اصل موضوع........
بهرحال در هرجمعی همچین شخصیت هایی هم پیدا میشه.
اون هم تو این دوره زمونه که تفریح های سالم کم شده!
این هم یه نوع تفریح سالمه دیگه!!!!!
راستی یادم رفت بگم
اینکه این تاپیک باز باشه یا بسته؟ فکر کنم به من وشما ربطی نداشته باشه...اینجا مدیر داره....لطفا توکار بزرگترها دخالت نکنیم.!!!!!!!!!!

IYIostafa
10-06-2010, 15:07
این دوستمون احتمالا اگه کوبا یا یه کشور کمونیستی دیگه هم تو جام جهانی بود، براشس تایپییک باز می کرد...

R0Yal
10-06-2010, 15:18
تا حالا نفهمیدی؟یا تازه فهمیدی؟
نه منتظر یه جرقه از طرف شما بودم، داشتم نا امید می شدم که از راه رسید.

اینجا مدیر داره....لطفا توکار بزرگترها دخالت نکنیم.!!!!!!!!!!
این یه قلمو خوب اومدی بهتره کاری به کار بزرگترا نداشته باشی!!!

sAeEd_kHaAn
10-06-2010, 15:19
تورو خدا از این متاسف بازی ها بیا بیرون!:31:
خیلی دلت می سوزه؟یه تاپیک برای تیم ژاپن بزن.:27:
من هم قول میدم اولین سامورایی باشم که به تاپیک تون می پیونده.(جدی میگم،چرا میخندی؟):27:
.

خیلی لوسی تو :13:نمک
نخیر منم همون ایتالیا رو دارم بسمه شما و عمو جونم سر این تیم درپیت یکی بدو کنین عزیزم :5:

yuseph
10-06-2010, 15:24
نه منتظر یه جرقه از طرف شما بودم، داشتم نا امید می شدم که از راه رسید.

این یه قلمو خوب اومدی بهتره کاری به کار بزرگترا نداشته باشی!!!
امیدوارم با این جرقه آتیش نگیری!!!مواظب باش تروخدا!:38:
درمورد بزرگتر هم باید بگم........ولش کن هرچی توبگی.....فقط حواست پرت نشه،یه موقع آتیش نگیری:38:

MoJtaBa.R
10-06-2010, 15:45
چه جلب : نو ایران طرفدار کره شمالی ؟؟؟؟

واقعا فن هستین یا اینکه واسه کوبیدن برزیله که اینجایید ؟:دی

برزیل چه قدر دشمن داره :دی

Alamate Soal
10-06-2010, 15:53
مجتبي جان ما طرفدار واقعي اين تيم هستيم و با برزيل هم دشمن نيستيم ولي در حال حاضر بايد ناودش كنيم تا از گروه صعود كنيم :5:

yuseph
10-06-2010, 15:58
مجتبي جان ما طرفدار واقعي اين تيم هستيم و با برزيل هم دشمن نيستيم ولي در حال حاضر بايد ناودش كنيم تا از گروه صعود كنيم :5:
میشه بپرسم (ما)یعنچی؟منظورت از (ما)؟:18:
اخه شما چند نفرید؟:18:
فکر نکنم بیشتراز( یکی ونصفی)باشید.:38:
طرفدار کره شمالی کجا بود؟دلت خوشه.:38:

Alamate Soal
10-06-2010, 16:03
میشه بپرسم (ما)یعنچی؟منظورت از (ما)؟:18:
اخه شما چند نفرید؟:18:
فکر نکنم بیشتراز( یکی ونصفی)باشید.:38:
طرفدار کره شمالی کجا بود؟دلت خوشه.:38:

توي اين تاپيك به جز من 2تا از پسرعموهام هم هستند ولي متاسفانه فقط چندبار آنلاين شدن :13:
يه دوست ديگه هم دارم كه يوزرش KOREA DPR هست و ايشون هم از كشور كره جنوبي هستند ولي طرفدار كره شمالي :27: يكي دو نفر ديه هم هستند كه نميدونم اينجا پست دادن يا نه ؛ ضمن اينكه كره شمالي در اين انجمن به عنوان يكي از شگفتي سازان جام پيش بيني شده ( ميتونين تاپيك نظرسنجيش رو ببينين )
در كل فكر كنم كره شمالي تنها تيم آسايي باشه كه طرفدار داره :40:

مطمعن باشيد طوفان زرد كاري ميكنه كه طرفداراش امسال چندين برابر بشه :11:

REZAt1980
10-06-2010, 18:50
توي اين تاپيك به جز من 2تا از پسرعموهام هم هستند ولي متاسفانه فقط چندبار آنلاين شدن :13:
يه دوست ديگه هم دارم كه يوزرش KOREA DPR هست و ايشون هم از كشور كره جنوبي هستند ولي طرفدار كره شمالي :27: يكي دو نفر ديه هم هستند كه نميدونم اينجا پست دادن يا نه ؛ ضمن اينكه كره شمالي در اين انجمن به عنوان يكي از شگفتي سازان جام پيش بيني شده ( ميتونين تاپيك نظرسنجيش رو ببينين )
در كل فكر كنم كره شمالي تنها تيم آسايي باشه كه طرفدار داره :40:

مطمعن باشيد طوفان زرد كاري ميكنه كه طرفداراش امسال چندين برابر بشه :11:

ببخشید.

من یه بار دیگه این سوال کردم ولی جواب ندادید.

شما میگید که همش فوتبالیه طرفداریتون. واقعا؟

من از روی اون عکس آواتارتون، پرسیدم که آیا مسئله ی تفکرات کره ای ها که به نوعی ، امام و پیغمبرشون تو آواتار شما هست، دخیل نیست تو این موضوع.

در ضمن.

یه دوستی، گفتند که کره ی شمالی یه آیینی رو برگزار کرده به نام، واشونگ واشونگ که جالبه ، اولین بار از زبونش بیرون اومده بود و بنده متوجه شدم که سرکاری هست. گفتم که یه وقت کسی نخونه و بره دنبالش. چون نتیجه ای نداره.

و کلا نظرم در مورد کل این تایپیک هم همون قضیه سرکاری هست.

انشالله در رسیدن به این هدف یعنی سرکار گذاشتن و پر کردن اوقات دوستان فروم موفق و موید باشید.

راستی جواب سوال اول یادتون نره.

MoJtaBa.R
10-06-2010, 19:17

اوکی : من نظرم رو گفتم چون مد شده از این جور حرکات

ولی حرف شما متین و امیدوارم همیشه کره رو طرفداری کنی

David Jones
10-06-2010, 21:10
باور قشنگیه ولی وقتی فکرشو میکنم دوکره نذاشتن ایران صعود کنه ترجیح میدم دوست داشتن کره در نظرم غیر قابل باور باشه...

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

البته این نظر منه ، دوست ندارم با کسی وارد بحث های الکی بشم!
هرکسی معیارهایی داره که طرفدار تیمی میشه...
موفق باشید!

ترسیدی وارد مباحثه بشی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفت بی معنیه ، مهم اینه که دو تا کره کارشون رو به درستی انجام دادن و نمیتونم بگم تیم ما کارشو به درستی انجام نداد ، چون اصلا کاری انجام نداد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

David Jones
10-06-2010, 21:28
نشسته ای بر دشت شمالی

کره ، ای تحقق بخش محالات
واسه فوتبال بالاترین افتخارات

به پیش تو ؛ فوتبال معنا میگیره

مارادونا واسه بازیت میمیره

تمام باشگاهای مطرح ، پول میریزن

میخوان بازیکناتو ، ولی اونا نمیرن

نبیند هیچ بازیکنی در خواب و بیدار

بیاد توپ جمع کنت شه حتی یکبار

کیزوگی و تارو و ایشی زاکی
ایزاوا و تاکی ، واکی بایاشی

کاکرو و تاکه شی و واکاشی

تاچی بانا و ماتسو و میزوگی

واسه هر فوتبالیستی هستی رویا

همه شاگردتند حتی سوباسا

بکام و وین رونی و جان تری

رونالدو و مسی ، تیه ری آنری

تو که بنشسته ای بر دشت شمالی

میخوام گوش برزیل رو بمالی

برزیل رو بترکون ،میتوانی
بگیر آب پرتغال رو میتوانی

مرا چشم امیدی بر تو باشد
آخه خیری توی افشین نباشد

همه تیمها خاکسار تو هستند
تو ای والاترین فوتبالیستا

Mojtaba-MCI
10-06-2010, 21:30
ترسیدی وارد مباحثه بشی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترسیدم؟!کدوم مباحث؟!نمیخواستم بحثای الکی راه بیوفته...
از همه ی دوستان طرفدار عذر میخوام ولی کره ی متقلب هیچی نداره که لایق طرفداری باشه ، هیچی!
توو همون مرحله ی مقدماتی آبروی آسیا رو میبره...
حالا هی بگید طوفان زرد!طوفان زرد!

حرفت بی معنیه ، مهم اینه که دو تا کره کارشون رو به درستی انجام دادن و نمیتونم بگم تیم ما کارشو به درستی انجام نداد ، چون اصلا کاری انجام نداد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرف من بی معنیه؟!
تیم ملی ایران هرچقدر هم که ضعیف کار کرد باز تیم ملی خودمونه و من در هرصورت طرفدارشم...
درسته برای جام جهانی برنامه ای نداشت ولی هرچقدر فک میکنم هیچ تیم دیگه توو آسیا ارزش طرفداری رو نداره!

David Jones
10-06-2010, 21:33
ترسیدم؟!کدوم مباحث؟!نمیخواستم بحثای الکی راه بیوفته...
از همه ی دوستان طرفدار عذر میخوام ولی کره ی متقلب هیچی نداره که لایق طرفداری باشه ، هیچی!
توو همون مرحله ی مقدماتی آبروی آسیا رو میبره...
حالا هی بگید طوفان زرد!طوفان زرد!

حرف من بی معنیه؟!
تیم ملی ایران هرچقدر هم که ضعیف کار کرد باز تیم ملی خودمونه و من در هرصورت طرفدارشم...
درسته برای جام جهانی برنامه ای نداشت ولی هرچقدر فک میکنم هیچ تیم دیگه توو آسیا ارزش طرفداری رو نداره!

همون که گفتم ، کاش میشد گفت تیم ما کارشو درست انجام نداده یا ضعیف کار کرد ، چون اصلا کاری نکرد .
و هیچ دلیلی نمبینم ، با وجود دستمزدهای نجومی ، توجیهی واسه کمکاری داشته باشن ، چون اصلا کاری انجام نداد ، جز ماشین بازی

بعدشم خیلی جدی نگیر ، چون تو دیکشنری ورزشی من لغت فوتبال وجود نداره ، اومدیم دور هم باشیم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخرشم نفهمیدم این جام جهانی که میگن چیه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چی هست خوب همه رو الاف خودش کرده ...

amirarsalaan
10-06-2010, 21:48
در جام جهانی از این صحنه ها زیاد خواهیم دید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Unco
10-06-2010, 22:59
برای کره شمالی تاپیک زده شده؟؟:18:
کره شمالی هوادار داره؟؟:18:

REZAt1980
10-06-2010, 23:04
نشسته ای بر دشت شمالی

کره ، ای تحقق بخش محالات
واسه فوتبال بالاترین افتخارات

به پیش تو ؛ فوتبال معنا میگیره

مارادونا واسه بازیت میمیره

تمام باشگاهای مطرح ، پول میریزن

میخوان بازیکناتو ، ولی اونا نمیرن

نبیند هیچ بازیکنی در خواب و بیدار

بیاد توپ جمع کنت شه حتی یکبار

کیزوگی و تارو و ایشی زاکی
ایزاوا و تاکی ، واکی بایاشی

کاکرو و تاکه شی و واکاشی

تاچی بانا و ماتسو و میزوگی

واسه هر فوتبالیستی هستی رویا

همه شاگردتند حتی سوباسا

بکام و وین رونی و جان تری

رونالدو و مسی ، تیه ری آنری

تو که بنشسته ای بر دشت شمالی

میخوام گوش برزیل رو بمالی

برزیل رو بترکون ،میتوانی
بگیر آب پرتغال رو میتوانی

مرا چشم امیدی بر تو باشد
آخه خیری توی افشین نباشد

همه تیمها خاکسار تو هستند
تو ای والاترین فوتبالیستا

به گوش خود شنیدم که فردوسی و حافظ و مولوی همگی بالاتفاق در گور لرزیدند

MoJtaBa.R
10-06-2010, 23:06
قطعا کره شمالی بدونه یه همچین تاپیکی اینجاست کف بر میشه اساسی

David Jones
10-06-2010, 23:08
به گوش خود شنیدم که فردوسی و حافظ و مولوی همگی بالاتفاق در گور لرزیدند

گوشیت رو ویبره بوده ، و الا همشون اینجا دارن کره ی شمالی رو تشویق میکنن
![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad_Sn2001
11-06-2010, 09:55
ای وطن فروش :2: :2: :2: :2: :2: :2:

mehryazdan
11-06-2010, 10:22
از همین الان بهتون قول میدم کره شمالی کیسه گل دیگر تیمها هست به خصوص ساحل عاج
آخه قدرت بدنی ساحل عاج کجا قدرت بدنی کره شمالی کجا ؟ :31:

Alamate Soal
11-06-2010, 10:28

انگيزه و توانايي روحي هيچ تيمي به اندازه كره شمالي نيست .

كره شمالي يعني قهرمان :40:

David Jones
11-06-2010, 10:33
ای وطن فروش :2: :2: :2: :2: :2: :2:
چه ربطی داره فرزند ، شما طرفدار کدوم تیمی ؟ پس برو تاپیکای دیگه رو ببین که چه میکنن برای تیمای اروپایی !
فرزند وطن فروشا رو ندیدی که چه میکنن در این شبکه های ماهواره ای ...

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

کیسه شون گوشه نداشته بید جیگر.
میخوای بدونی قدرت بدنی تیما مجاس ؟بهت میگ :
ساحل عاج و سایر تیمهای حاضر ، در ماهیچه هاشونه.
کره ی بنشسته در دشت شمالی ، قدرتشون تو فکرشونه.

Alamate Soal
11-06-2010, 10:36
چه ربطی داره فرزند ، شما طرفدار کدوم تیمی ؟ پس برو تاپیکای دیگه رو ببین که چه میکنن برای تیمای اروپایی !
فرزند وطن فروشا رو ندیدی که چه میکنن در این شبکه های ماهواره ای ...

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

کیسه شون گوشه نداشته بید جیگر.
میخوای بدونی قدرت بدنی تیما مجاس ؟بهت میگ :
ساحل عاج و سایر تیمهای حاضر ، در ماهیچه هاشونه.
کره ی بنشسته در دشت شمالی ، قدرتشون تو فکرشونه.

كاملا درسته . كره شمالي قدرتش در روح تك تك مردم كشورشه :5:
قدرتي كه برزيل رو به خاك سياه خواهد كشوند و پرتغال رو بيچاره خواهد كرد !

شايعه شده كه ساحل عاج از ترس كره شمالي ميخواد انصراف بده از مسابقات كه در مقابل كره شمالي تحقير نشه !
برزيل هم ميخواد با تيم دومش وارد بازي بشه كه اگه خيلي گل خورد بهونه بياره كه تيم دومم بود !:27:

David Jones
11-06-2010, 10:40
كاملا درسته . كره شمالي قدرتش در روح تك تك مردم كشورشه :5:
قدرتي كه برزيل رو به خاك سياه خواهد كشوند و پرتغال رو بيچاره خواهد كرد !

شايعه شده كه ساحل عاج از ترس كره شمالي ميخواد انصراف بده از مسابقات كه در مقابل كره شمالي تحقير نشه !
برزيل هم ميخواد با تيم دومش وارد بازي بشه كه اگه خيلي گل خورد بهونه بياره كه تيم دومم بود !:27:
سلام عمو محسن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من شنیدم همه ی ستاره نماها خودشونو به مصدومیت زدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidgame
11-06-2010, 10:50
شما که می خواست تاپیک بزنید برای یه تیمی می زدید که حداقل می تونست یه برد بیاره و همون دور گروهی حذف نشه.تیم ذخیره های برزیل و پرتغال و ساحل عاج خیلی قوی تر از تیم اصلی کره شمالی هست.
واقعا نمی دونم وقتی کره شمالی با گلهای زیاد بدرقه شد و به عنوان ضعیفترین تیم جام جهانی شناخته شده شما اینجا چی می خواید بگید.

David Jones
11-06-2010, 10:56
شما که می خواست تاپیک بزنید برای یه تیمی می زدید که حداقل می تونست یه برد بیاره و همون دور گروهی حذف نشه.تیم ذخیره های برزیل و پرتغال و ساحل عاج خیلی قوی تر از تیم اصلی کره شمالی هست.
واقعا نمی دونم وقتی کره شمالی با گلهای زیاد بدرقه شد و به عنوان ضعیفترین تیم جام جهانی شناخته شده شما اینجا چی می خواید بگید.

میگیم تمام تلاشش رو به کار بست و مردانه تا پای جان مبارزه کرد ، اما چه تلخ است تقدیر .
اما تیمهای دیگه بخصوص تیمهای اروپایی با ثروتهای هنگفتی که از همین ملت و امثالهم غارت کرده اند ، در رفاه کامل بازی میکنن و غمی هم ندارن اگر بخواهند بخرند داوران را.

Alamate Soal
11-06-2010, 10:57

كره شمالي همه تيم ها رو با تفاضل گل بالاي 3 شكست ميده طوري كه برزيل و ساحل عاج از الان دنيال بهانه براي شكستمقابل كره شمالي هستن ! :13:
در ضمن \ من در هر صورت به كره شمالي افتخار ميكنم :40:

سلام عمو محسن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من شنیدم همه ی ستاره نماها خودشونو به مصدومیت زدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازيكناي همه تيم ها به جز كره شمالي ضعيف هستند ؛ از هر نظر :20:

hamid_diablo
11-06-2010, 12:03
یه سئوال

چرا این تاپیک زده شد ؟

David Jones
11-06-2010, 12:38
یه سئوال

چرا این تاپیک زده شد ؟
یه سئوال مفهومی ...
به دلیل ایجاد لحظات مرفه ...

amirarsalaan
11-06-2010, 13:06
من فکر می کنم یک عده از طرفدارهای تیم های دیگه برای تضعیف روحیه ی هواداران تیم محبوب کره شمالی دست به کار شده اند و این نشان دهنده ی این است که چقدر از این تیم مردمی واهمه دارند اما کره شمالی با فراغ بال و با اطمینان می داند که تیم ها را یکی پس از دیگری از پیش رو برمیدارد پس دلیلی ندارد که طرفداران ما به تاپیک این تیم ها بروند و بخواهند از واقعیت ها دفاع کنند
من متعجبم این ها اخبار روز را انگار گوش نمی کنند :41:
من این لقب را برای کره شمالی برگزیده ام :
کره شمالی معجزه ی جام جهانی ۲۰۱۰

MoJtaBa.R
11-06-2010, 13:42
این بحثا به کنار : دوستان فن ، یکمی از اخبار تیمنون بزارید تا ما هم بی نصیب نباشیم از حال و هوای تیمتون !

Alamate Soal
11-06-2010, 13:50
من فکر می کنم یک عده از طرفدارهای تیم های دیگه برای تضعیف روحیه ی هواداران تیم محبوب کره شمالی دست به کار شده اند و این نشان دهنده ی این است که چقدر از این تیم مردمی واهمه دارند اما کره شمالی با فراغ بال و با اطمینان می داند که تیم ها را یکی پس از دیگری از پیش رو برمیدارد پس دلیلی ندارد که طرفداران ما به تاپیک این تیم ها بروند و بخواهند از واقعیت ها دفاع کنند
من متعجبم این ها اخبار روز را انگار گوش نمی کنند :41:
من این لقب را برای کره شمالی برگزیده ام :
کره شمالی معجزه ی جام جهانی ۲۰۱۰

واقعا ميشه لطافت رو در احساسات پاك شما ديد :46:
كره شمالي وقتي قهرمان بشه همه تيم هاي دنيا بايد بيان جلوش زانو بزنن :46:

♠ ♥ ♦ ♣
11-06-2010, 13:59
چقدر خنده دارید :دی

d2000
11-06-2010, 14:27
وقتی پست های این تاپیک رو میخونم چقدر یاد فیلم خداحافظ لنین می افتم

من فکر کنم تلوزیون کره شمالی اگر بازی رو نشون اولا با تاخیر 5-6 ساعته نشون خواهد داد ولی میزنه پخش مستقیم بعدش هم یه جوری فیلم رو ادیت میکنن که بازی فینال هست و تیم کره شمالی 10-0 آمریکا رو شکست داده:31:

کمونیست بودن هم عالمی داره
اکثر رهبرانشون قبلش چند تا قرص میزنن بالا بعد میرن سخنرانی ملت بدبخت از همه جا بیخبر هم هرچی اونا میگن باور میکنن

شما احتمالا باسفیر کره شمالی اگر داشته باشه توی ایران نسبتی دارین

aliani
11-06-2010, 15:15
کلا تاپیک خوشحالیه :31:

نتیجه 4 به 1 برزیل میزنه همه بزنین با اختالف 3 گل تا یه امتیازیم بگیرید :20:

Alamate Soal
11-06-2010, 15:52
کلا تاپیک خوشحالیه :31:

نتیجه 4 به 1 برزیل میزنه همه بزنین با اختالف 3 گل تا یه امتیازیم بگیرید :20:
كره شمالي برزيل رو 7 - 1 شكست خواهد داد نه 4 - 1 :10:

*Necromancer
11-06-2010, 16:06
فقط کره اونم از نوع شمالی

M . Sayid
11-06-2010, 17:43

با توجه به آواتارت اگه طرفدار غیر از کره شمالی بودی جای تعجب داشت
ولی کره شمالی 1 بار رفت جام جهانی اون دوره انگلیس برای اولین بار قهرمان شد امیدوارم ایندفعه اینجوری نشه

Alamate Soal
11-06-2010, 18:03
با توجه به آواتارت اگه طرفدار غیر از کره شمالی بودی جای تعجب داشت
ولی کره شمالی 1 بار رفت جام جهانی اون دوره انگلیس برای اولین بار قهرمان شد امیدوارم ایندفعه اینجوری نشه

همون دوره هم پدر ايتاليا رو درآورد و پرتغال رو هم به زانو درآورد و طوفان زرد لقب گرفت !

مطمعنا اين دوره حتما قهرمانه

d2000
11-06-2010, 19:32

یعنی شما میگین برزیل میتونه به کره گل هم بزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:31::31::31::31::31::31:

ناراحت نشین فقط مزاح میکنیم با هم بخندیم:8::8::27::27::27:

انشاالله کره بتونه نتیجه های بدی نگیره حداقل ملت بنده خدا کره شمالی یکم خوشحال بشن و طعم خوشحالی رو هم بچشن

در مورد به زانو در آوردن کره جنوبی رو هم توی جام جهانی 2002 یادمون نره

کیفیت مهمه نه کمیت

amirarsalaan
11-06-2010, 20:40
یعنی شما میگین برزیل میتونه به کره گل هم بزنه ????????!!!!

آره عمو من هم با نظر این دوستمون موافقم خوردن گل از برزیل یک کمی دور از ذهنه :5:
به هر حال من هم امیدوارم که برزیل بتونه این یک گل رو به کره بزنه :11: چرا که اونها هم برای خودشان آبرویی کسب کرده اند و میزبان المپیک بعدی هستند به هر حال :8:

*Necromancer
11-06-2010, 21:00
طوفان زرد زلزله خواهد کرد

David Jones
11-06-2010, 21:18
طوفان زرد زلزله خواهد کرد
این یکی از پیشگویی های پیش گوی اعظم پی سی ورلد است .

*Necromancer
11-06-2010, 21:23
این یکی از پیشگویی های پیش گوی اعظم پی سی ورلد است .
دعا کنید القاعده قبل از بازی های کره شمالی کل استادیومو منفجر کنه جام جهانی تعطیل شه :31:

David Jones
11-06-2010, 21:52
دعا کنید القاعده قبل از بازی های کره شمالی کل استادیومو منفجر کنه جام جهانی تعطیل شه :31:
چرا ؟.............

♠ ♥ ♦ ♣
11-06-2010, 22:22
جمع کنید بابا دلتون خوشه :دی

M . Sayid
11-06-2010, 22:35
جمع کنید بابا دلتون خوشه :دی

این که خوبه من یکیو میشناسم 2002 طرفدار عربستان بود بعد از این که 8 تا از آلمان خورد گفتم نظرت چیه؟
گفت عمدا خوب بازی نکرد

Alamate Soal
11-06-2010, 22:37
مطمعن باشين وقتي كه كره شمالي 7 تا گل به برزيل بزنه اينكار خود به خود انجام ميشه و نيازي به القاعده نيست :46:

Mr.Unco
11-06-2010, 22:46
عمو محسن این قدر مطمئن میگی 7 تا اگه نتیجه برعکس شد چی کار میکنی؟
انصافا چی کار میکنی؟
روت میشه بیای اینجا؟

♠ ♥ ♦ ♣
11-06-2010, 22:47
مطمعن باشين وقتي كه كره شمالي 7 تا گل به برزيل بزنه اينكار خود به خود انجام ميشه و نيازي به القاعده نيست :46:
خدا وکیلی نباید بخندیم ؟ :27::27:

David Jones
11-06-2010, 23:06
خدا وکیلی نباید بخندیم ؟ :27::27:
نمیدونم اینو از کجا شنیدم ، فقط میدونم که شنیدم که میگه :

خوش به حال دیوونه *** که همیشه خندونه

d2000
12-06-2010, 00:04
از این که لحظات شاد و مفرحی توی این تاپیک ایجاد میکنین صمیمانه ازتون ممنونم

amirarsalaan
12-06-2010, 00:06
عمو محسن دلم شور افتاده
اینا راست میگن ؟؟؟
اگه اومدیم یهو برزیل تونست ازمون مساوی بگیره چی ؟؟؟

David Jones
12-06-2010, 05:21
از این که لحظات شاد و مفرحی توی این تاپیک ایجاد میکنین صمیمانه ازتون ممنونم

lebowski
12-06-2010, 06:02
حالا اصلا گیریم که این بنده های خدا قهرمان بشن وقتی مردمشون از گشنگی دارن علف میخورن (اینو تو یه فیلم مستند دیدم واقعا تا چند روز حالم بد بود هر وقت یاد قیافه رنجورشون میوفتم از آدم بودنم ننگم میشه) قهرمانی جام جهانی به چه دردشون میخوره؟

Alamate Soal
12-06-2010, 08:41
عمو محسن دلم شور افتاده
اینا راست میگن ؟؟؟
اگه اومدیم یهو برزیل تونست ازمون مساوی بگیره چی ؟؟؟

برزيل از تيم نوجوانان كره شمالي هم نميتونه تساوي بگيره !

عمو محسن این قدر مطمئن میگی 7 تا اگه نتیجه برعکس شد چی کار میکنی؟
انصافا چی کار میکنی؟
روت میشه بیای اینجا؟

من هميشه طرفدار كرهش مالي بودم و هستم و خواهم بود :21:

نمیدونم اینو از کجا شنیدم ، فقط میدونم که شنیدم که میگه :

خوش به حال دیوونه *** که همیشه خندونه

:21:

mehryazdan
12-06-2010, 16:36
به نظر من شما به خاطر اعتقاداتتون از این تیم طرفداری میکنید .
البته صاحب اختیار هستید

*Necromancer
13-06-2010, 02:53
من هميشه طرفدار كرهش مالي بودم و هستم و خواهم بود
درسته!
یه طرفدار واقعی به برد و باخت تیمش اهمیت نمیده
البته کره شمالی که قرار نیست ببازه

shahab47
13-06-2010, 11:47
برزيل از تيم نوجوانان كره شمالي هم نميتونه تساوي بگيره !

:21:

نمیدونم چقدر به این حرفی که میزنی اعتقاد داری

ولی احتمال آخرشدنش تو گروه زیاده برزیل رو که اصلا نمیتونه شاید یه مساوی از شیلی یا هندوراس ( اونم شانس بیاره ) بتونه بگیره

ولی کره جنوبی رو میشه بهش امیدوار بود اونم به سرحال بودن یا نبودن نیجریه ربط داره

M . Sayid
13-06-2010, 12:28
نمیدونم چقدر به این حرفی که میزنی اعتقاد داری

ولی احتمال آخرشدنش تو گروه زیاده برزیل رو که اصلا نمیتونه شاید یه مساوی از شیلی یا هندوراس ( اونم شانس بیاره ) بتونه بگیره

ولی کره جنوبی رو میشه بهش امیدوار بود اونم به سرحال بودن یا نبودن نیجریه ربط داره

دوست عزیز این چجور گروه بندیه
امکان نداره 2 تا تیم غیر اروپایی از یک قاره همگروه باشن
گروهی که گفتی اصلا اروپایی نداره
تازه همگروهاش پرتغال و ساحل عاج هستن

ولی بعد از اولین بازیش با برزیل فکر کنم این تاپیک بترکه از کنایات

mx_2dar
13-06-2010, 15:54
من 7 -0 رو بازی کره با برزیل شرط بندی میکنم شرطمون هم روی یک موشک بالستیک هسته ای به همراه کیک زرد :31: کیم یابو هم میاد روبانشو میبره :31:

Amin Asterix
13-06-2010, 16:42
من در دهان این کره میزنم: دی
من هم با بهنام علیه الرحمه سر برزیل کره شرط بستم: دی

اصلا من چرا دارم اینجا پست میدم محسن؟

robert
13-06-2010, 16:47
کره شمالی ...:41: این کشور از نظر سطح آزادی و رفاه و درک اجتماعی و شعور ملی از کمترین های دنیااست...

این بدبختها ی از همه جا بی خبر که فرق دلار و یورو رو نمیفهمند هم رفتند جام جهانی... اونوقت ما به یمن وجود یه عده مفت خور با امکاناتی صد برابر بیشتر از کره شمالی از FIFA 2010 جا موندیم....

یادمه علی دایی پس از افتضاح در رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2006 آلمان گفته بود برای جام جهانی 2010 جبران میکنیم...

احتمالا جام جهانی 2014 هم همین وضع برای تیم ملی ایران تکرار خواهد شد....:41:

rvin@
13-06-2010, 18:02
راستشو بگو ببینم که میخواستی از کره طرفداری کنی یا میخواستی یه تایپیک قانونی برای اسپم زدن افتتاح کنی

robert
13-06-2010, 19:19
راستشو بگو ببینم که میخواستی از کره طرفداری کنی یا میخواستی یه تایپیک قانونی برای اسپم زدن افتتاح کنی

اصلا چیزی برای طرفداری داره...؟؟

قزپیت ترین کشور دنیاست..... تو همین دور اول هم حذف خواهد شد...

*Necromancer
13-06-2010, 19:45
باور بکنی یا نکنی
کره شمالی قهرمان جام جهانی
: دی

David Jones
13-06-2010, 20:43
باور بکنی یا نکنی
کره شمالی قهرمان جام جهانی
: دی
این دوستانمون از شدت سوز و سرمای مفت خورهای ملی پوش بی عار بی درد مرفه .... )××÷!×@ وجودشون ملتهبه ! حق هم دارند .

David Jones
13-06-2010, 20:52

اگه تیمی تو ایندوره باشه که لیاقت قهرمانی رو داشته باشه اون کره ی شمالیه ، شما هم اگه دوست داری اسپم بدی به یمن وجود این تاپیک تا دلت میخواد اسپم بده ، لذتش رو ببری... نوش جونت.

باز که اشتب زدی ، قزپیت که تیم خودمونه که همون بازی اول حذف میشه .

sina1415
13-06-2010, 21:11
بابا بی خیال ... کره شمالی نایب قهرمانه ....چون آلمان اوله

نمی دونم چرا بعضی ها با کره بدن ..تیمی که با این شرایط بتونه بیاد تو جام جهانی باید بهش افرین گفت و یه کم ایران خجالت بکشه.. امیدوارم عالیه بازی کنه و ...

رعد
14-06-2010, 00:52
من دوست دارم كره شمالي بياد بالا ولي كره جنوبي نه!

Alamate Soal
14-06-2010, 08:56
كره شمالي با قهمراني در جام جهاني 2010 سهميه آسيا رو در جام جهاني 2014 بيشتر خواهد كر تا شايد ايران بتونه اون موقع بره جام جهاني :8:

مانی 22
14-06-2010, 09:03

ایول !
خوشم اومد از این جواب !
دقیقا حرف درست همینه!

Alamate Soal
14-06-2010, 10:50
كره شمالي در تمام نقاط زمين نسبت به حريفانش برتري داره
حتما قهرمان خواهد شد :8:

zahedy2006
14-06-2010, 11:28
برای من تنها دلیلی که باعث میشه بخواهم تیم های آسیایی از جمله کره ها به مراحل بالا برسند سهمیه بیشتر رای آسیاست

(با منظور داشتن افتضاح دیشب استرالیا!!)

Alamate Soal
14-06-2010, 11:38
طوفان زرد كاري ميكنه كه سهميه آسيا رو حداقل 2تا بيشتر كنن ! تازه كره جنوبي هم كه خيلي خوب برداشته گام اول رو :8:

danielo
14-06-2010, 12:13
کره های شمالی 2 بر 1 پیروز میشود.اگربه ارژانتین نخوره تا فینال میتونه بیاد :27:

M3HRD@D
14-06-2010, 13:19
خداوکیلی عمومحسن ادم جالبی ایشالله که تیمت نتیجه بگیره

David Jones
14-06-2010, 14:01
برای من تنها دلیلی که باعث میشه بخواهم تیم های آسیایی از جمله کره ها به مراحل بالا برسند سهمیه بیشتر رای آسیاست

(با منظور داشتن افتضاح دیشب استرالیا!!)

خوشم نمیاد استرالیا رو جزو آسیا بدونی ، به زور چسبوندنش به آسیا.

ali.sholug
14-06-2010, 14:10
احتمال خیلی زیاد کره شمالی هم گند خواهد زد جز کره جنوبی و ژاپن بقیه نماینده های آسیا آبروی آسیا رو میبرن
در ضمن سهمیه آسیا بیشتر بشه که چی بشه وقتی سطح تیمهای آسیایی اینقدر پایین هست؟ سهمیه که بیشتر بشه تیمهای ضعیفتری میان جام جهانی آبرو ریزی میکنن

yuseph
14-06-2010, 14:50
:18::18::18::18::18::18:
کره های شمالی 2 بر 1 پیروز میشود.اگربه ارژانتین نخوره تا فینال میتونه بیاد :27:

*Necromancer
14-06-2010, 15:35
من دیگه نمی تونم برای بازی های کره شمالی صبر کنم

RezaTayebiJ
14-06-2010, 15:46
از همین جا برای رفیق کیم جونگ ایل و پرطرفداران ترین تیم قاره کهن، کره شمالی، آرزوی موفقیت می کنیم.

به قول خود کره ای ها :(( ماسی مازه کیم جونگ ایل، مازه)) که یعنی: ستایش می کنیم کیم جونگ ایل را، ستایش.

متاسفانه عوامل غرب و استکبار جهانی توهین های بی شماری به ملت کره شمالی و رهبری معظم این کشور می کنن. برای آنها قابل درک نیست که این یک میلیون نفری که در دهه نود میلادی در اثر قحطی در کره شمالی جان باختند برای کنترل جمعیت بوده و با اهداف بشر دوستانه به آنها غذا نرسیده.

ضمنا اینکه مردم کره شمالی حق ندارن از کشورشون خارج بشن و سفر شهر به شهر هم مجوز می خواد کاملا منطقیه. اینطوری در مصرف سوخت صرقه جویی می شه.

اینکه اینترنت و ماهواره در کار نیست و داشتن موبایل مجوز می خواد هم واقعا عالیه. باعث می شه جوون ها به درس و زندگیشون.

خلاصه اینکه به تبلیغات دروغین غرب توجه نکنید و بدونید که کره شمالی تکه ای از بهشت روی زمینه.

Alamate Soal
14-06-2010, 16:29
كره شمالي قعطا با تكيه بر استعدادهاي جوانانش فردا برزيل رو با خاك يكسان ميكنه :5:

SAMAN-JEEZY
14-06-2010, 18:26
بچه ها یه نگا به تگ ها بندازین!:2:

danielo
14-06-2010, 18:58

کره شمالی قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه
:40:

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

كره شمالي قعطا با تكيه بر استعدادهاي جوانانش فردا برزيل رو با خاك يكسان ميكنه :5:

خیلی دلم میخواد قیافه این ادم ها را بعد از اینکه کره شمالی با اختلاف چند گل برزیل را زد ببینم:27:

M . Sayid
14-06-2010, 20:16
بازی های جام جهانی تو کره شمالی پخش نمیشه و مردم این کشور حتی بازی تیم خودشون رو هم نمی بینن و فقط اون قسمت از بازی های این تیم به صورت ضبط شده پخش میشه که نشان دهنده برتری تیم کره شمالی باشه
کوبا هم از این کشور پیشرفته تره اون روستایی که بعد از چندسال فهمیدن تو ایران انقلاب شده از اینا پیشرفته ترن
حالا ما به محمدعلی شاه میگیم استبداد صغیر واقعا باید خجالت بکشیم

در کل به عنوان نماینده آسیا دوست داریم ببره ولی این اوضاع سیاسی و اجتماعی و ... تاسف باره( به خدا مردم تو چند هزار سال پیش کوروش خیلی بیشتر حال می کردن)

danielo
14-06-2010, 23:30
دشمنان کره شمالی بدانند که فردا روز عزا برای انان هست.
توصیه میکنم قبل از اینکه دیر بشه به کره شمالی بپیوندید.

yuseph
15-06-2010, 00:50
جوابی نداری بدی ، اسپم بده ... پستات بره بالا ، حالش رو ببری.

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

راستش جواب زیاده ولی(درگیر نشیم بهتره!!!)چه فایده داره من بگم روزه توبگی شبه!!!!!
اسپم ها هم توی این انجمن شمارش نمیشه!!!توکه قدیمی هستی چرا؟
نیازی هم بالا رفتن پست هام ندارم که اگه داشتم اینجانبودم!!!
حالش رو من نمیبرم. شماتوی بازی با برزیل خودتون حسابی حال خواهید کرد:38:
بعد از بازی با برزیل ..........:27::27::27:

scali
15-06-2010, 00:56
تاپیک کره شمالیه یا از دوباره بحث های بی انتهای سیاسی و مذهبی راه افتاده . :41:

Mojtaba N87
15-06-2010, 01:01
تگ های جالبی داره این تاپیک : دی

قهرمان جام جهاني معلوم شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AC%D8%A7%D9%85+%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%8A+ %D9%85%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85+%D8%B4%D8%AF), كره شمالي 7 برزيل 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%84%D9%8A+7+%D8%A8%D8%B1%D8%B2%D9%8A%D9%84+1), كره شمالي قهرمان زودهنگام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%84%D9%8A+%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86+ %D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85), طوفان زرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B1%D8%AF)

mx_2dar
15-06-2010, 02:15
d2000 انتظار نداشتم اینجور محسن و تیمشو و ایدئولوژی کمونیستیشو رو افتوبه بگیری :31: دمت گرم:31: زنده باد ملکه الیزابت :31:
البته این چیزی از ارزش های تیم کره مدعی قهرمانی کم نمی کنه :31: کره قهرمان بلا منازع جام جهانی 2010 اگر کره قهرمان نشه افریقا قیامت میشه :31:

Alamate Soal
15-06-2010, 07:03
من فكر ميكنم كره شمالي گل زدن رو از همون نيمه اول شروع كنه ، طوري كه بين دو نيمه دروازه بان برزيل رو به دليل گل هاي خورده زياد تعويضش كنن !

دونگا امشب آرزو خواهد كرد كه اي كاش هرگز مربي برزيل نميشد تا مقابل طوفان زرد بايسته !

mx_2dar
15-06-2010, 11:03
امشب تکلیف قهرمان مشخص میشه :31: رقابت بین دو قطب فوتبال دنیا مسئله این است :31:

mahdishata
15-06-2010, 11:47
چند هزار تماشاگر چینی به آفریقای جنوبی رفته‌اند تا تیم ملی کره شمالی را تشویق کنند.

چینی‌ها همه بازارهای جهانی را فرا‌گرفته‌اند، حتی شما نمیتوانید سکویی در ورزشگاها بیابید که زرد پوستان چینی با تکان دادن پرچمی غیر از پرچم خودشان آن را پر نکرده باشند. مسولان فدراسیون چین به فکر اشتغال زایی هوادارانشان هستند و فکی می‌کنید کدام کشور میتواند چند هزار چینی را کرایه کند تا تیم ملی کشورش را تشویق کنند؟ بله، درست حدس زدید کره شمالی‌ها و سران فوتبالشان به دلیل اینکه تعداد کمی از کارگران کره شمالی حاضر در آفریقای جنوبی می‌توانند برای تشویق تیم ملی خود در جام جهانی 2010 به آفریقای جنوبی بروند، اقدام به استخدام یک هزارهوادار چینی کرده است. از این رو دفتر کمیته ورزش‌های کره شمالی در پکن شروع به توزیع بلیت‌های تیم ملی این کشور کرده است. هواداران چینی قرار است در بازی مقابل تیم‌های برزیل و پرتغال، تیم ملی کره شمالی را تشویق کنند. هواداران چینی که قرار است تیم ملی کره شمالی را تشویق کنند شامل گروه‌های مشخصی که قبلا تیم‌های چینی را مورد تشویق قرار داده اند، می‌شوند. همه منتظرند تا کره شمالی در این جام هم شگفتی ساز شود اما با توجه به گروهی که این تیم در آن قرار دارد تا حدودی این اتفاق دور از انتظار به نظر می‌رسد اما در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alamate Soal
15-06-2010, 12:28
كره شمالي امشب برزيل رو با اختلاف 6 گل شكست خواهد داد .

طوفان زرد امشب دوباره راه خواهد افتاد :27:

دلیل اینکه تعداد کمی از کارگران کره شمالی حاضر در آفریقای جنوبی می‌توانند برای تشویق تیم ملی خود در جام جهانی 2010 به آفریقای جنوبی بروند

كاملا اشتباه هت و كرهش مالي به جز ديپلمات ها ؛ هيچ تبعه ديگري در خارج از كشورش نداره و تنها كارگران كره اي در خارج از كشور ؛ كارگراني بودند كه در پروژه صنعتي مشترك با كره جنوبي كار ميكردند كه اونها هم خراج شدند و به كشورشون برگشتند .

REZAt1980
15-06-2010, 13:37
سلام.

بالاخره انتظار به سر اومد.

امشب همون شبی هست که همه متوجه میشوند، که این تایپیک سرکاری بوده.

و همه متوجه میشوند، که این طرفداری های عجیب با اطمینان عجیبتر از کره ی شمالی تنها فیلمی برای سرگرم کرده شما خواننده ی عزیز بوده و بس.

یا حق

mehryazdan
15-06-2010, 14:06
بابا مثل اینکه شما کره شمالی ر خیلی جدی گرفتیدها
ولی بدجوری به ذوقتون میخوره

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

خیلی تایپیک خنده داری شده

David Jones
15-06-2010, 14:29
امشب چه شبی بشه !

danielo
15-06-2010, 14:32
بابا مثل اینکه شما کره شمالی ر خیلی جدی گرفتیدها
ولی بدجوری به ذوقتون میخوره

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

خیلی تایپیک خنده داری شده

حالا میبینیم که امشب چه اتفاقی میوفته.
این احتمال بسیار بسیار پایین هست که شاید بازی مساوی بشه یا کره شمالی ببازه و اگر هم این چنین بشه شک نداشته باشید که کار پشت پرده هست که نمیخواهند موفقیت کره شمالی را ببینند.ولی بدانید که ما تا ابد طرفدار کره شمالی خواهیم ماند.

c0rd3r
15-06-2010, 14:33
كره شمالي مظهر فوتبال مدرن است
طوفان زرد اگر به پا خيزد برزيل را درهم كوبد

( :31: :31: :31: )

آرسـام
15-06-2010, 14:36
بازی امشب برزیل با کره جنوبی عیار آسیا رو مشخص خواهد کرد.
فعلا که ژاپن و کره شمالی خوب تونستن پوز کامرون و یونان رو به خاک بمالند.
به امید موفقیت کره جنوبی در بازی امشب.

Alamate Soal
15-06-2010, 14:37
بازی امشب برزیل با کره جنوبی عیار آسیا رو مشخص خواهد کرد.
فعلا که ژاپن و کره شمالی خوب تونستن پوز کامرون و یونان رو به خاک بمالند.
به امید موفقیت کره جنوبی در بازی امشب.

كره جنوبي يونان رو برده :31: امشب كره شمالي بازي داره مجيد جون :27:

danielo
15-06-2010, 14:37
كره شمالي مظهر فوتبال مدرن است
طوفان زرد اگر به پا خيزد برزيل را درهم كوبد

( :31: :31: :31: )

درود بر شما
میبینم که هر لحظه بر تعداد طرفداران کره شمالی افزوده میشه.
تعداد پست هایی که این تاپیک داره از تاپیک های برزیل و ارژانتین و پرتغال و ایتالیا و غیره بیشتر هست که این نشان دهنده خیلی چیز ها هست

mahdishata
15-06-2010, 14:40
ه این نشان دهنده خیلی چیز ها هست

نشون میده ملت کلا سیستم خوشحالی دارن:31:

Alamate Soal
15-06-2010, 14:41
درود بر شما
میبینم که هر لحظه بر تعداد طرفداران کره شمالی افزوده میشه.
تعداد پست هایی که این تاپیک داره از تاپیک های برزیل و ارژانتین و پرتغال و ایتالیا و غیره بیشتر هست که این نشان دهنده خیلی چیز ها هست

هر روز تعداد كسايي كه حقايق رو در مورد تيم كره شمالي متوجه ميشن افزوده ميشه

طولي نميكشه كه با قهرماني كره شمالي ميليون ها نفر طعم واقعي شربت شيرين فوتبال رو چشيده و طرفدار اين تيم بشن :40:

danielo
15-06-2010, 15:04
هر روز تعداد كسايي كه حقايق رو در مورد تيم كره شمالي متوجه ميشن افزوده ميشه

طولي نميكشه كه با قهرماني كره شمالي ميليون ها نفر طعم واقعي شربت شيرين فوتبال رو چشيده و طرفدار اين تيم بشن :40:

:40::40::40::40::40::40:

nafe-bandar
15-06-2010, 15:07
محسن جون ديگه نه تا اين حد!
واقع بينانه قضاوت كنيم
با اختلاف يه گل برزيل مي بره ولي آسيا هم آبرو داره شايد با موفقيت كره سهميه آسيا بيشتر شه!

خلاصه موفق باشيد!:40::31:

*Necromancer
15-06-2010, 15:34
فقط چند ساعت تا لوله شدن بلرزیل مونده :دی

Mr.Unco
15-06-2010, 15:37
فقط تا لحظه دیگه تا ضایع شدن بعضی از کاربران این تاپیک مونده!!

پ ن:خسته شدم چرا از عضو جدید بیرون نمیام

masud-000000
15-06-2010, 15:41
من موندم شما که اینقدر زیادید پس چرا وضعتون اینه....:31:

*Necromancer
15-06-2010, 15:42
من موندم شما که اینقدر زیادید پس چرا وضعتون اینه....
چون ما بیشماریم :27:

CHAPTER
15-06-2010, 15:51
اینم ترکیب احتمالی دو تا تیم به نقل از سایت گل
Brazil

Gomes; Maicon, Lucio, Thiago Silva, Michel Bastos; Gilberto Silva, Ramires; Elano, Kaka, Robinho; Luis Fabiano

North Korea

Myong-Guk; Jun-Il, Nam-Chol, Song-Chol, Kwang-Chon, Chol-Jin; In-Guk, Young-Hak, Nam-Chol, Yong-Jo; Tae-Se

به امید پیروزی نماینده آسیا

bax_021
15-06-2010, 15:59
مظلوم ترين کشور حاضر در جام

کره‌شمالي در آفريقا بدون هيچ هواداري است در حالي که حريف اين تيم از محبوبيت ويژه‌اي سود مي‌برد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ هواداران تيم فوتبال برزيل حضور پر شوري در آفريقاي جنوبي دارند و با پرچم‌هاي کشور خود در خيابان‌هاي ژوهانسبورگ به تشويق بازيکنان اين تيم مشغول هستند. برخي تماشاگران برزيلي با خانواده‌هاي خود در آفريقا حضور پيدا کرده و رقابت‌ها را دنبال مي‌کنند.
اين در حالي است که تيم کره‌شمالي اولين حريف برزيل در جام جهاني مظلوم‌ترين کشور حاضر در جام است و هيچ هواداري از اين کشور در آفريقاي جنوبي حضور ندارد. اين در حالي است که پرچم کشورهاي ناشناسي چون هندوراس و اسلووني در جام جهاني وجود دارد.
مقامات دولتي کره‌شمالي که اجازه خروج تماشاگران اين کشور را ندادند در حال حاضر شاهد مظلوميت کشور خود در جام جهاني هستند.
هيچ خبرنگاري از اوضاع دروني تيم کره‌شمالي خبر ندارد و تمام افراد منتظر جدال اين تيم برابر برزيل هستند.
شایان ذکر است که کره‌شمالي امشب ساعت 23 به وقت تهران به مصاف برزيل خواهد رفت.

CHAPTER
15-06-2010, 16:04
Yong-Hak هافبک تیم کره شمالی :

آماده یک شوک برای برزیل باشید
"طرز فکر ما برای پیروزی ، قدرت قوی سازمانی و وحدت در مبارزه با این ویژگی ها در مقابل برزیل خواهیم ایستاد ، ما آماده ارسال خبر خوب برای مردم کشور خود هستیم"

*Necromancer
15-06-2010, 16:06
شنیدم اعضای خانواده تیم کره شمالی رو گروگان گرفتن که هوس نکنن به کشور بر نگردن و یه جا پناهنده شن

Alamate Soal
15-06-2010, 16:10
من موندم شما که اینقدر زیادید پس چرا وضعتون اینه....:31:

اولا : والا بيضاعت نداريم :31:

ثانيا اينها رو يادت رفت :

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

شنیدم اعضای خانواده تیم کره شمالی رو گروگان گرفتن که هوس نکنن به کشور بر نگردن و یه جا پناهنده شن

هركسي كه از كره شمالي خارج ميشه اين كار رو باهاش ميكنن :46:
ولي همونطور كه گفتم هيچ نگراني نيست ، تو بازي هاي مقدماتي هم همين وضع بوده ديگه ؛ خيلي خوب تونستند از گروهشون صعود كنن :20:

danielo
15-06-2010, 16:13

برای رسیدن به یک هدف باید خیلی کار ها کرد.

masud-000000
15-06-2010, 16:13
جناب محسن شما واقعا برد کره شمالی با بیش از 3 گل رو انتخاب کردید؟؟؟:18:
بابا غیرت!!!!:31:

Alamate Soal
15-06-2010, 16:23
جناب محسن شما واقعا برد کره شمالی با بیش از 3 گل رو انتخاب کردید؟؟؟:18:
بابا غیرت!!!!:31:

من به هدفم ايمان دارم :11:

danielo
15-06-2010, 18:20
رفتم به یکی از سایتهای پیشبینی فوتبال و دارم روی کره شمالی 50000 تومان شرط میبندم.چون مطمئن هستم رویش
یعنی اگر ببره بالای یک ملیون میبرم.
به طرفداران هم توصیه میکنم که این شرط را ببندید

آرسـام
15-06-2010, 19:55
یه حسی بهم میگه کره 1 بر 0 برزیل رو میزنه.

Alamate Soal
15-06-2010, 20:10
1 -0 ؟؟؟؟

اينطوري بشه كه برزيل بايد جشن بگيره !! به نظر من نتيجه 7 - 1 هست كه اون گل برزيل هم از روي ضربه ازادي كه با اشتباه داور گرفته شده به ثمر ميرسه :46:

آرسـام
15-06-2010, 20:19
1 -0 ؟؟؟؟

اينطوري بشه كه برزيل بايد جشن بگيره !! به نظر من نتيجه 7 - 1 هست كه اون گل برزيل هم از روي ضربه ازادي كه با اشتباه داور گرفته شده به ثمر ميرسه :46:
من دیگه تو بدترین شرایط حساب کردم :46: وگرنه میدونم امشب چی در انتظار برزیل هست :27:

Alamate Soal
15-06-2010, 20:42
من دیگه تو بدترین شرایط حساب کردم :46: وگرنه میدونم امشب چی در انتظار برزیل هست :27:

بله در بدترين شريط ممكنه برزيل با اختلاف كمتر از 3 گل ببازه :46:
چيزي جز تحقير در انتظار برزيل نيست !:27:

D r i v e r
15-06-2010, 20:45
سلام
مطمئنن بازی امشب یه برنده داره
و به احتمال خیلی زید برزیل کره رو به راحتی میزنه

masud-000000
15-06-2010, 20:45
بچه ها احساس میکنم بوی شگفتی به مشام میرسه...اینطور نیست؟:23::rambo:

آرسـام
15-06-2010, 20:49
این بوی شگفتی نیست. خود شگفتی است. :40:

Alamate Soal
15-06-2010, 20:53

اين بوي شگفتي از درهم كوبيده شدن برزيل سرچشمه ميگيره :40:

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

این بوی شگفتی نیست. خود شگفتی است. :40:
چه تعبير زيبا و شاعرانه اي :40:

آرسـام
15-06-2010, 20:55
اين بوي شگفتي از درهم كوبيده شدن برزيل سرچشمه ميگيره :40:

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

چه تعبير زيبا و شاعرانه اي :40:
کجایند طرفداران ناراستین برزیل ؟
براستی که برزیل در هنگام باختن چقدر بدبو میشود. :40:

Alamate Soal
15-06-2010, 21:08
به نظر من ممكنه امشب كره شمالي از همون دقيقه اول به آب و آتيش نزنه براي گز دن ؛ احتمالا با بازي منطقي شروع كنه و غرش طوفان زرد رو در نيمه دوم شاهد باشيم :5:

آرسـام
15-06-2010, 21:10
ممکن است در لحظات ابتدایی بازی چندین گل از برزیل بخوریم اما در نهایت پیروزی با ماست.

proti_n
15-06-2010, 21:26
دوست ندارم اینو بگم
اماشک نکنین که کره امشب فرته
با این حال اگه مساوی هم کنه باید جشن ملی بگیرن

و باز حسرت میخوریم چرا تیم خودمون اینورا نیست

Alamate Soal
15-06-2010, 21:28
دوست ندارم اینو بگم
اماشک نکنین که کره امشب فرته
با این حال اگه مساوی هم کنه باید جشن ملی بگیرن

و باز حسرت میخوریم چرا تیم خودمون اینورا نیست

تيمي كه 7 تا به برزيل ميزنه فرته ؟؟؟

کره تا الان 13 بر صفر از برزیل پیشی گرفته:26:

:27:

danielo
15-06-2010, 21:41
پیروزی از ان کره شمالی است

Mojtaba N87
15-06-2010, 21:43
آرزو بر جوانان عیب نیست : )

Alamate Soal
15-06-2010, 22:02
عشق رو ميشد از اشك هايي كه تائه سه مقابل دوربين ميريخت ديد :40:

Alamate Soal
15-06-2010, 22:32
عجب شانسي داره برزيل !‌ موقعيت هاي كره شمالي خيلي بهتر بوده تا اين لحظه

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 22:32
کاملا حقارت و بدبختی رو میشه از چهره و طرز بازیه کره دید

danielo
15-06-2010, 22:36
چقدر این برزیل شانس داره.
تا حالا باید حداقل 2 تا گل میزدیم.
داوری هم داره به نفع برزیل میگیره.
برزیل هم داره بدجوری دفاع میکنه.

Alamate Soal
15-06-2010, 22:37
برزيل هيچ كاري نتونسته بكنه فعلا ! كره خيلي خطرناكتر بوده

danielo
15-06-2010, 22:40
North Korea is SUPER POWER

چه شانسی برای نیمه اول اورد برزیل

saeedsamiri
15-06-2010, 22:49
ایول کره شمالی
اگه نیمه دوم هم همین طور بازی کنه قطعا جزو 4 تیمه
بابا فرامشو نکنید این تیم روبروش برزیله.برزیل

Alamate Soal
15-06-2010, 22:49
برزيل با نامردي تونسته اين تساوي رو در نيمه اول بگيره‌! 3 -4 تا ضدحمله رو با خطا روي مهاجماي كره از بين بردن !

H.Operator
15-06-2010, 22:50
آفرین به کره شمالی واقعآ خوب بازی کرد بهترین بازی بود که از یک تیم دیده بودم.

pouya_99999
15-06-2010, 22:54
عمو محسن دارم بهت ایمان میارم

Boy Ka
15-06-2010, 22:55
آقا نتیجه پیش بینی شده رو پس میگیرم. لول. از طرفداران غیور و پرشور کره شمالی هم معذرت میخوام واسه پیش بینی نتیجه 8-0. دی.

Dark.Life
15-06-2010, 22:55
منم طرفدار کره شدم :دی
حیف که تو بد گروهی افتاده :13:
ولی خداییش حق کره بود بیاد جام جهانی ... اگه ایران بود که ....
خیلی سخته تو یه ورزشگاه که همه طرفدار برزیلن اینجوری بازی کنه و خودشو نبازه
بازم میگم حیف که تو این گروه افتاد

danielo
15-06-2010, 22:57
ایول کره شمالی
اگه نیمه دوم هم همین طور بازی کنه قطعا جزو 4 تیمه
بابا فرامشو نکنید این تیم روبروش برزیله.برزیل

تازه به این نتیجه رسیدید؟؟

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

North Korea is SUPER POWER

caca_caca888
بابا دمش گرم
تركونده
من هوادار هيچ تيمي نيستما
اما خيلي خوشم مياد تيماي ضعيف خوب بازي كنن.
بيچاره مردمش از دونستن اين نعمت محرومند

masud-000000
نگفتم بوي شگفتي مياد...

max_3d
15-06-2010, 22:59
عجب خر شانسيه برزيل ! تا الان گل نخورده !
:blink::18::27::27:

MAHY@R
15-06-2010, 23:01
خیلی خوشم آومد از بازیه کره، اصلا کم نیوردن و موقیت گل هم داشتن

Bibi Gol
15-06-2010, 23:02
اگر بخايم منطقي و بدون احساساتي شدن به اين بازي نگاه كنيم برزيل ميتونه برنده بازي باشه ( در اين بازي به شدت از قبل از بازي طرفدار كره بودم ) . اما به نظرم كره بازي رو به همين روال پيش مي بره تا مساوي بشه ...

H.Operator
15-06-2010, 23:05
نیمه اول

Alamate Soal
15-06-2010, 23:12
اين گل هيچ ارزشي نداره :41:

amirarsalaan
15-06-2010, 23:14
آقا کره یدونه خورد حالاست که دیگه باید منتظر طوفان زرد باشیم

فکر کنم هر ۵ دقیقه یک گل بزنند :27:

danielo
15-06-2010, 23:16
اين گل هيچ ارزشي نداره :41:

خیلی نامردی بود.
بدشانسی

Alamate Soal
15-06-2010, 23:17
داوري خيلي افتضاحه !

tahoori
15-06-2010, 23:20
برزیل لوله

Alamate Soal
15-06-2010, 23:24
برزيل فقط بلده با خطا و ناداوري بازي كنه !

pouya_99999
15-06-2010, 23:28
7 بر یک کره شمالی جلو هستش . تلویزیون دروغ میگه

حرفمو پس می گیرم . کره شمالی عالی بود

man war
15-06-2010, 23:29
گل دومم {2 } خوردن

amirarsalaan
15-06-2010, 23:35
کره ای ها را دارند سر می برند و هیچ کس هیچی نمی گوید :41: اگر مرد هستند بگذارند فوتبال روال عادی خودش را داشته باشد تا کره شمالی هفت تایی را که همه منتظرش هستند بزند :5:
برزیل فقط با شانس تا این دقیقه پا به پای ما جلو آمده مطمئنن از این دقیقه کره پوست می اندازد و بازی اصلی بچه ها را خواهیم دید :8:
بچه ها صبور باشید پیروزی در راه است

Alamate Soal
15-06-2010, 23:42
خطاي پنالتي رو تائه سه رو اعلام نكردن !!!!!!!

d2000
15-06-2010, 23:42
جدی فکر نمیکردم کره این همه خوب بازی کنه البته توی نیمه اول

در شب بد برزیل کره واقعا خوب بود انشاالله بتونه توی دو بازی بعدش هم مثل نیمه اول این بازی باشه

اگر کره توی آسیا هم همین طور بازی کنه قهرمان میشه ولی نمیدونم چرا توی آسیا اینطوری نیست

Alamate Soal
15-06-2010, 23:48
گل :5:
گل تساوي رو هم به زودي ميزنيم :46:

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

داور نزاشت بازي رو ببريم :13:

nafe-bandar
15-06-2010, 23:53
برزيل شانس آورد!!!!
كره تازه داشت راه ميوفتاد !!!!!

scali
15-06-2010, 23:56
بابا اینا عجب دفاعی دارن . :31:

*Batman*
15-06-2010, 23:56
بابا کره خیلی خوب باز کرد.همه روی 4-5 تا بسته بودن.
قبلا هم گفته بودم برزیل به زور کره شمالی رو میزنه.

caca_caca888
15-06-2010, 23:57
خيلي قشنگ بود تازه موقعيت گل دومم داشتند اما ديگه خيلي حول شده بودند:31:
كاشكي مساوي ميشدن

Alamate Soal
16-06-2010, 00:00
كره شمالي هيچي از برزيل كم نداشت ! برزيل با نامردي و چنگ و دندون برنده بازي شد :(