PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بین سامسونگ و نوکیا کدومو ترجیح میدین

kalemati
17-04-2006, 11:21
آره دیکه میخوام بدونم مردم بیشتر نوکیایی اند یا سامسونگی..
و اینکه تو رقابت کدوم یکیشون کم میاره .

MR.Punisher
17-04-2006, 13:09
به نظر من نوكيا بهتره.
اولا انتن دهي نوكيا بهتره.
دوما برنامه هاي نوكيا از تنوع بيشتري برخوردارن و همه جا گير ميان.
سوما براي فروش نوكيا مشكل كمتري داريد.

Elfin-D
17-04-2006, 15:21
نوكيا
اون اولا انتن دهي سامسونگ افتضاح بود
گوا زيبايي گوشي هاي جديد سامسونگ رو نخور
اينها كلكهاي تجاري هست براي فروش بيشتر

masoud908
17-04-2006, 15:30
شك نكن كه نوكيا حرف اول ميزنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
17-04-2006, 16:32
گوشي فقط نوكيا
آنتن دهي نوكيا كجا سامسونگ كجا !!!!

مطمئن باش سامسونگ راي نمياره

MaFia
17-04-2006, 19:02
دوست خوبم كلوپ گوشي رو براي ايجاد چنين تاپيك هايي ايجاد كرديم
تو قسمت اصلي موبايل چرا!!!
منتقل شد

mahyarSAMSUNG
17-04-2006, 22:55
آنتن دهی سامسونگ اینجاست آنتن دهی نوکیا هم اونجاست

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

mahyarSAMSUNG
17-04-2006, 22:56
آنتن دهي سامسونگ اینجاست آنتن دهی نوکیا اونجاست

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

silver
17-04-2006, 23:11
هيچكدوم ... سوني اريكسون!:wub:

ولي اگه مجبوري بين اين دو تا باشه من صا ايران رو به سامسونگ ترجيح مي دم! :happy:
( بد زدم تو سر مال ها! :blush: )

R@R#M@N
18-04-2006, 15:02
پس بايد تو كلوپ گوشيها , كلوپ صا ايران هم بزنيم !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ADK
18-04-2006, 21:07
من خودم عملا آنتن دهی این دو را در یک مکان دیده ام . اولا در شمال جاهائی که نوکیا یک خط آنتن دهی دارد سامسونگ 4 خط دارد . ثانیا خودم دیده ام که در زیر زمین هم آنتن دهی سامسونگ بهتر است. ( عملا هر دو را دیده ام . و آخری هم چند روز پیش در جاده ی شمال بود که خانمی خودش را کشت که زنگ بزند ونتوانست ولی من راحت این کار را کردم!

mehdi_bjt
18-04-2006, 22:00
سلام
اوني كه بشه باهاش Sms با عنوان "انرژي هسته اي حق مسلم ماست " رو فرستاد.

kalemati
19-04-2006, 20:14
مرسی از همه بچه ها..
ما که نفهمیدیم آخر سر کدوم بهتره.ولی خودمم بیشتر نظرم رو نوکیا است البته با اجازه samsung d600 و ADK .
جدی میگم ..چون من خودم دو سامسونگ داشتم اصلا ازشون راضی نبودم..شایدم به قول silver جون هیچ کدوم بدرد نخوره و
فقط سونی اریکسون بتونه این وسط حرف بزنه..نمیدونم..!!

d_oxid
23-04-2006, 23:22
d600 خوبه...ولي بي اشكالم نيست ديگه....ولي گوشي رديفيه

mahyarSAMSUNG
24-04-2006, 15:05
راست ميگه Adk من هم دیدم که نوکیا 2600 نتوانست در جاده ی قم اصفهان به پن تک زنگ بزند ولی سامسونگ ان 620 تونست

gecret
25-04-2006, 04:26
دوستان اینم یک توضیحی در مورد D600 دیدم خوب توضیح داده گفتم شما هم ببینید
مروری بر sumsong D600

گوشی سامسونگ دی شیصد یک گوشی با صفحه نمایش بسیار عالی ، دوربین 2 مگاپیکسلی، اسلات کارت حافظه و تعداد بیشماری کاربرد است. این گوشی فاتحیت شما را با صدای استریو و چند قابلیت برای اتصال به تلویزیون به پایان می رساند.
خصوصیات کلیدی
• طراحی زیبا
• صفحه نمایش عالی
• کیفیت دوربین 2 مگاپیکسلی
• تقارن اختیارات
• تلویزیون
اشکالات اصلی
• نداشتن پروفایلهای آهنگ
• نداشتن رادیو
• نداشتن پورت Infrared
گوشی حقیقی که در این نقد استفاده شده سامسونگ D600E است. این گوشی شبیه به مدل سامسونگ D600 است اما این گوشی از EDGE و سه باند پشتیبانی می کند نه از چهار باند.
سامسونگ D600 یکی از گوشی های برجسته اما بدون سیستم عامل است. تنها رقبای نیرومند مانند سونی اریکسون K750 یا نوکیا 6230i قابل مقایسه با خصوصیات و کاربردهای آن هستند. در مقایسه ها، این گوشی بواسطه طراحی بسیار زیبای خود برنده شده است؛ در کل، این گوشی همچنین بواسطه خروجی استريو فونيک (دستگاه تقویت کننده صدا از سه جهت) بلوتوث یا خروجی سیگنال ويديويي مرکب نیز برتر است. بله شما می توانید این گوشی را با کمک کابل عرضه شده بدون هیچ مشکلی به یک تلویزیون معمولی اتصال دهید.
این مدل گوشی یادآور گوشی قدیمی تر سامسونگ D500 که هنوز هم با موفقیت و با قیمت مناسبی بفروش میرسد، می باشد. این گوشی دارای وزن یکسان و ابعاد 22*47*96 میلیمتر است بنابراین این گوشی یک میلی متر پهن تر اما یک میلیمتر نازک تر می باشد.
سامسونگ D600 یک دستگاه با ساختمان کشویی است. این فرم قابل توجه در سال گذشته سهم خود را در بازار افزایش داده است. در مقایسه با گوشی های هوشمند، کشویی بودن آن یک راه مناسب و آسان تر عملیاتی را ارائه داده است در حالی که مزایای آن منحصر به فرد است و امکان استفاده از صفحه نمایش بزرگ و صفحه کلید راحت در یک گوشی کوچک دارد. طراحی این گوشی گیرایی دارد اما در مقابل هیچ عامل تکان دهنده ای در ظاهر این گوشی وجود ندارد زیرا این گوشی تقریبا شبیه به گوشی قدیمی تر موفق خود است.
قسمت جلویی این گوشی شامل صفحه نمایش بزرگ که در زیر شیشه .... تیره رنگ، جا سازي شده است. هنگامی که گوشی خاموش است این صفحه نمایش سیاه می شود. در قسمت بالای صفحه نمایش یک قسمت باریک نقره ای رنگ، محفظه هدفون را روشن کرده است؛ در زیر آن نام سازنده به رنگ نقره ای حکاکی شده است که یک قسمت از صفحه نمایش را از کلیدهای کاربردی و سرویس ها مانند یک چوب پنبه هنگام سراندن به سبب ظاهر نرم آن، جدا می کند.
کلیدهای کاربردی پنج عدد هستند و به همراه قسمت کلیدهای نرمی که در زیر صفحه نمایش قرار دارند تماس ها را کنترل می کنند. در آنجا همچنین دکمه غلط گیر C هم قرار دارد. تمام این کلیدها در اطراف دکمه چهار جهته مکان نما که آن نیز در وسط تعبیه شده، جای گرفته اند. شما هیچ دکمه دیگری در قسمت جلویی گوشی نخواهید یافت؛ در گوشه سمت راست گوشی تنها یک دکمه دوربین وجود دارد، در گوشه مقابل دو دکمه برای تنظيمات صدا و کاربردهای دیگر مثل جستجو در دفترچه تلفن، قرار دارد.
من می بایست پوشش بی عیب تمام محفظه ها را ستایش کنم. یک سوراخ برای کارت حافظه TransFlash در پایین ترین قسمت گوشه سمت چپ گوشی، یک سیستم مرکب اتصال در گوشه پایین یا یک اتصال صوتی در قسمت بالای گوشه سمت راست، همه اینها بوسیله سرپوش پلاستيکي مصنوعی محافظت می شوند.... گوشی مانع از صدمه دیدن آن می شود، آنها در تمام زمانی که گوشی بسته است تاثيري بر سطح خارجی آن ندارد.
اگر شما به ناحیه لبه بالایی گوشی با دقت نگاه کنید، من مطمئن هستم که چهار سوراخ (دهانه) کوچک در هر یک از آنها را، گم نخواهید کرد. بله شما درست حدس زدید، این ها صدای آزار دهنده بلندگوهای استريو فونيک را پوشانده اند.
در قسمت بالایی گوشه پشت گوشی ما یک لنز دوربین 2 مگاپیکسلی با زمینه نقره ای رنگ دیدیم که بوسیله یک فلش LED در یک گوشه و یک آینه محدب برای راحت عکس گرفتن از خود، کامل شده است. باطری درست و مستقیما یک قسمت از پشت گوشی است بنابراین حتی در فشارهای بسیار قوی هم صدای قژ قژ نمی دهد. تمام قسمت پشت گوشی لاستیکی است و به سبب این واقعیت سامسونگ حتی در مدت لرزش گوشی به میز زنجیر می شود. سطح نرم (لطیف) اجازه جا ماندن اثر انگشت را نمی گذارد. باطری این گوشی لیتیومی lithium-ionو با گنجایش 850 mAh می تواند گوشی را در طی 12 روز به حالت آماده و 7 ساعت حالت مکالمه تأمین کند. البته این بستگی به کاربرد دارد و اگر از آن زیاد استفاده نکنید ممکن است یک هفته به طول انجامد. شما می توانید هر روز بعد از استفاده زیاد آنرا شارژ کنید. شارژ کامل این گوشی حدود 2 ساعت به طول می انجامد.
بعد از کشیدن قسمت بالایی گوشی ما می توانیم یک صفحه کلید بسیار عالی مشکی را مشاهده کنیم. کلیدها حتی برای انگشتان درشت به اندازه کافی بزرگ هستند و کمی در زیر محفظه روکش احاطه شده، جا سازي شده اند که خیلی خوب بوسیله لمس کردن قابل تشخیص هستند. دکمه ها بسیار پایدار هستند. به سبب این شما می توانید خیلی سریع و راحت بدون اشتباه حتی متن های طولانی، برای مثال ایمیل، تایپ کنید.

این رنگ ها از کجا آمده اند؟
اگر شما می خواهید که بر دوستانتان و یا همکارانتان که با رنگ صفحه نمایش خودشان خودنمایی می کنید، تاثیر بگذارید گوشی سامسونگ D600 را به آنان نشان دهید. صفحه نمایش فعال است و دقیقا ثابت می کند همه امکانات تکنولوژی TFT ، توانا (لایق) است. 76800 پیکسل (240* 320 ماتریس) در یک مساحت 3*4 سانتی متری وجود دارد، صفحه نمایش توانایی نمایش 262K رنگ را دارد. این گوشی گنجایش نوشتن 6 تا 11 خط متن را به طرق مختلف را دارد.
صفحه نمایش این دستگاه واقعا بی همتا است و کیفیت عکس آن نیز حیرت آور است. به سبب دقت بالای نسبی آن روی یک مساحت (محدوده) کافی، پیکسل های جداگانه بدون ظاهر شدن حاشیه مشکی رنگ، به اندازه کافی کوچک هستند؛ گرافيك صفحه نمایش بسیار طبیعی به نظر می رسد. خط های مورب آن به هیچ وجه ناهموار نیستند؛ حقیقت بی عیب بودن آن فقط میزان تازه کردن اطلاعات صفحه نمایش نیست، حتی روشنایی آن هم هست. در نتیجه، ما حتی معتقدیم که هر پیکسل از صفحه نمایش بوسیله دیود خودش backlighted است، مانند مانیتور LCD حرفه ای. بنابراین در یک روشنایی مستقیم روز صفحه نمایش تست شده گوشی بسیار خوانا است .
منو و کنترل
فشار دادن کلید متنی چپ منوی اصلی و فشار تایید کننده مرکزی از طریق حالت آماده (Standby) شما را به WAP اتصال می دهد. شما می توانید هر یک از جهات دکمه مکان نما را برای داخل شدن به منو، تنظیم کنید. منوی اصلی گوشی ماتریس است, 9 آیکون گرافيكي به خوبی چیده شده (آراسته شده)، در دو طریقه نمایش داده شده اند. آیکون انتخابی بزرگتر است و تحرک روان (سلیس) دارد. دو روش در منوی اصلی وجود دارد؛ آیکون کلاسیک که به راحتی قابل تشخیص است و فلش (Flash) که در آن به نظر می رسد آیکون ها با بی نظمی حرکت می کنند، عیناً شبیه به یک تصویر متحرک فلش (Flash animation) است.
شما می توانید از میانبر کلید عددی برای هدایت شدن به منو استفاده کنید. سطح های دیگر منو، (text-based) می باشد و تفاوتی با دیگر منوی مدل های گوشی سامسونگ ندارد. عامل، حسی (ذاتی ) است و خیلی هم به قواعد توجه نمی کند بنابراین تجربه کردن این گوشی خیلی سریع و خوشایند برای بیشتر کاربران منظم خواهد بود. تنها روش برای استفاده از آیتم ها در چند بخش، که نیاز به حرکت افقی دارد بعضی از وقت ها می تواند دست پاچه کننده باشد.
شما می توانید زمینه گوشی را به سلیقه خود از طریق رنگ تم ها، wallpaper شخصی، مقدار روشنایی صفحه نمایش، سبک متن صفحه نمایش یا تصویر تقویم ماه جاری مستقیما در صفحه، بصورت شخصی در آورید
چند خصیصه اختیاری برای شخصی کردن – از تم های رنگ منو گرفته تا انتخاب رنگ نوشته ها و منظره رقم های نوشته در زمینه.
رویایی از گوشی ...
مجدداً باید سامسونگ را ستایش کنیم، این بار به علت صدای بسیار واضح آن هنگام تماس. صوت، صاف و یکدست با کمی عامل بم بیشتر می باشد. صدای هندزفری نیز بطور خوشایند و صدای Mp3 شما را قافلگیر خواهد کرد (این گوشی توانایی پخش AAC و AAC+ را دارد). هنگام پخش یک موسیقی با ....، شما به گوشهایتان ایمان خواهد پیدا کرد که این مطبوعیت و صدای کامل از گوشی ساطع می شود. مقدار صدا بیشتر از حد کافی است و کیفیت صدا حتی در بیشترین مقدار آن، افت نمی کند. شما می توانید با کمک یک برابر کنند یا بوسیله فعال سازی اثر 3D کیفیت صدا را تنظیم کنید. این یک راه مناسب برای بلندگوها، صدای هدفون، اگرچه از شکل طبیعی خارج می شوند، است.
به آن ایمان دارید یا نه، موسیقی پیروزمندانه این گوشی در این جا تمام نمی شود. شما می توانید به آهنگ مورد علاقه خود از طریق راه های مجزا بواسطه دستگاه هدفون سیم استریو اضافی، گوش دهید. شما همچنین می توانید با هدفون بلوتوث استریو اتصال پیدا کنید. برای مثالOvislink BT-120HP20HP یک نوع هدفون است که گوشی هیچ مشکلی با آن ندارد. موسیقی پخش می شود و هیچ سیم مزاحمی هم وجود ندارد.
فایل های موسیقی امکان ذخیره شدن را در کارت حافظه جانبی یا در 75 مگابایت حافظه داخلی گوشی را دارند. پخش کننده، صدا را بواسطه تجسم روی صفحه نمایش تکمیل می کند. بیشتر کاربران به دلیل قابلیت کوچک کردن آن برای اینکه از گوشی راحت استفاده شود، قدردانی خواهند کرد. شما باید آهنگ های مورد علاقه خود را در playlists (لیست پخش) مرتب کنید. یک راه تنظیم مقدار صدا هنگام قفل بودن صفحه کلید با کمک دکمه های گوشه وجود دارد.
ایجاد آلبوم ها و لیست های پخش. انتخاب قسمت ها برای لیست های پخش. شما همچنین می توانید تصاویر ویدیویی را هم پخش کنید.
پشتیبان صدای زنگ شامل Mp3 و ملودی پولی فونیک40 کاناله می باشد و امکان لرزش هم دارد. اگرچه سامسونگ به رد کردن عملکرد پروفایل های ملودی زنگ ادامه می دهد. گوش بزنگ آن به دو طریقه عمل می کند- شما می توانید یکی را به دیگری بوسیله کلید هدایت کننده تغییر دهید- سبک صدای بلند یا خاموش و لرزشی. شما می توانید افراد یا گروه هایشان را بوسیله ملودی زنگ مخصوص و همچنین اختصاص دادن تصاویر یا عکس های شخصی ، از دیگران متمایز کنید.
شما می توانید تا 1000 تماس را در لیست multi-item (11 آیتم برای هر تماس)اضافه کنید. این گوشی دفترچه تلفن داخلی و دفترچه تلفن سیم کارت را همزمان نمایش می دهد؛ شما می توانید با نوشتن تک تک حروف، آتیم های مورد نظر خود را جستجو کنید. سرعت جستجو حتی هنگام کار کردن با چند تماس هم عالی است.
پیام ها از همه جهات
سامسونگ D600 با پیام های متنی کار می کند. بیش از 200 پیام در حافظه ذخیره می شود. گزارش تحویل نیز موجود است؛ حتی شمارش حروف قافلگیر کننده نیست. اطلاعات تعداد پیام ها با سایز معمولی نیز امکان پذیر است، که برای پیام طولانی که می تواند شامل 12 قسمت شود ضروری است.
MMS فقط منحصر به گوشی های عکاسی رده بالا می باشد. ویرایشگر MMS به خوبی جا سازي شده و در بیشتر موارد نسبت به زمینه کامپیوترهای شخصی که ما می شناسیم کوچک تر است. ویرایش لفظی به شما امکان ترکیب کردن پیام ها را می دهد که شما بعد از آن می توانید پیام را ارسال یا در حافظه داخلی ذخیره کنید. بیشترین اندازه برای MMS 300 کیلو بایت می باشد.
شما می توانید با 5 اکانت کار کنید، پروتوکل های POP3 و IMAP قابل دسترسی هستند. اگرچه آنها سطح ضروری امنیتی را تامین نمی کنند که امروزه لازم است و به این دلیل است که من با پرتوکول پشتیبانی شده SecureIMAP هیجان زده شده ام، بدون آن من نمی توانستم بوسیله گوشی صندوق پست خودم را وارد کنم. این گوشی توانایی نمایش مستقیم انواع پیوست ها را دارد. شما می توانید آنها مستقیما در عکسهای گوشی، فایلهای DOC، XLS و دیگر پیوست هایی که توسط PicSel browser پشتیبانی می شوند ، باز کنید. هیچ مشکلی با ISO-8859-2 کلاسیک و UTF8 وجود نخواهد داشت. یک فیلتر anti spam تکمیل شده وجود دارد ( که وظیفه آن تنها مبادی و اصول لیست سیاه و سفید است)؛یک مسئله نسبتاً حیرت آور محدودیت های پیام به مقدار ناچیز 200 کیلوبایت می باشد بنابراین شما شانسی برای ارسال عکس با دقت 2 مگاپیکسل ندارید.
شما می توانید جزئیات کامل نقد دوربین سامسونگ D600 ( در یک بند جداگانه)، که تنها روی کیفیت عکس متمرکز نیست بلکه روی طریقه ایجاد و توانایی تعدیل متمرکز شده است، بخوانید. در اینجا ما تعدادی عکس برای نمونه قرار داده ایم.
یک خصیصه اتصال گوشی به یک تلویزیون، واقعا یک سرویس با ارزش افزوده شده می باشد. در جعبه همراه با سامسونگ D600، یک کابل ويديويي کلاسیک ( که متاسفانه سازنده حداقل یک تبدیل برای S-Video اضافه نکرده است) که همچنین مرکب از میزان صدای استريو فونيک، .... داخل یک قسمت جداگانه اتصالات محکم بسته شده است، تحویل داده می شود. بعد از اتصال گوشی به تلویزیون، تمام صفحه نمایش گوشی محو می شود و کل چیزی که شما در صفحه نمایش می بینید صفحه تلویزیون است. شما همچنین منوی گوشی و زمینه آنرا در یک دایره آبی رنگ ناخوشایند خواهید دید. گوشی با PAL و NTSC کار می کند و شما می توانید آنها در منو تعویض کنید. شما می توانید عکس ها و سکانسهای ويديويي را روی صفحه بگذارید و همزمان به فایل های موسیقی هم گوش کنید.

کیفیت عکس ها بد نیست و به کاربرد تلویزیون بستگی دارد. به این دلیل است که عکس ها در یک تلويزیون معمولی بدون قطر زیاد (تقریباً بیشتر از 50 سانتی متر) نسبتاً خوب هستند، اما در یک HTP-4205 هیوندای پلاسما با قطر 105 سانتی متر، کیفیت با افزایش قطر کاهش پیدا می کند. اگرچه این یک نقص برای گوشی به حساب نمی آید اما برای بازدهی یک عیب محسوب می شود، زیرا از نظر فنی، کابل ترکیبی فقط نمی تواند یک کیفیت سیگنال را تامین کند. چرا سازنده از یک کابل S-Video ترکیب کننده استفاده نکرده است؟
سیگنال ويديويي یک روش انتقال است که در آن تمام سيگنالهاي ويديويي بوسیله یک کانال انتقال داده می شوند، سپس با یک کانال.... بنابراین آشکار است که چنین انتقال معمولی دو سیگنال، عکسی با کیفیت بالا را ارائه نمی دهد و این به خاطر تشخیص رمز سیگنال کارت ویدیو می باشد.
اطلاعات با سرعت نور
برای انتقال سریع اطلاعات با استفاده از GPRS کلاس 10 و EDGE (فقط D600E) هیچ مشکلی وجود ندارد. هنگامی که ما قصد اتصال گوشی به PC داشتیم، می بایست سرویس برنامه Samsung PC Studio 3 را از وب سایت سامسونگ دانلود می کردیم که با Easy Studio 2 در مدل قدیمی تر D500 جایگزین شده است. جای تاسف دارد که CD نرم افزاری آن در بسته فروشی وجود ندارد از این رو شما نیاز به یک اتصال سریع اینترنت برای دانلود برنامه های جدید برای اتصال گوشی به PC خود دارید. کل بسته حدود 50 مگابایت است که از نصف مقدار Easy Studio 2 کمتر است .
شما می توانید از بلوتوث بی سیم برای اتصال به PC استفاده کنید که به خوبی اتصال بوسیله کابل USB کار می کند. ارتباط حتی یک بار هم در طول اتصال قطع نمی شود (حدود 30 دقیقه اتصال). شما می توانید از یک طریقه اتصال که در زیر آیتم Networking Wizard قرار دارد، استفاده کنید.
در این مورد شما خودتان را در یک محیط با پوششEDGE پیدا می کنید که سامسونگ به وسیله نمایش یک آیکون کوچک با حرف E در سطر بالایی آنرا به در اختیار شما قرار می دهد..... شما فقط به GPRS رجوع خواهید کرد. آیکون قرمز رنگ است و در هنگامی که شما اقدام به انتقال اطلاعات می کند، بیرنگ می شود. سرعت اتصال اینترنت در محدوده پوشش EDGE، 140 تا 165 کیلوبایت در ثانیه، برای دانلود اطلاعات می باشد؛ سرعت آپلود هم 40 کیلوبایت در ثانیه میباشد.
PC Studio سامسونگ شامل اجزاء جداگانه است و فقط برای اتصال به اينترنت بکار نمی رود. ما در مورد پایداری و طراحی خوب بسته آن از نظر گرافيكي بطور کامل صحبت کردیم. اجازه بدهید که اکنون به صورت خلاصه در موردش صحبت کنیم.
* ویرایشگر گوشی: یک کاربرد که برای ویرایش دفترچه تلفن داخلی و دفترچه تلفن سیم کارت استفاده می شود و امکان ویرایش تمام آیتم ها دفترچه تلفن و عملکردهای اصلی را بوسیله آیتم های جداگانه می دهد.

دیر پیام- مدیر پیام های متنی، در ظاهر و لمس ، یادآور پشتیبان ایمیل Mozilla Thunderbird است. شما می توانید پیغام ها را در فلدرهای جداگانه بخوانید همچنین می توانید به پیغام ها مستقیما از PCجواب دهید یا اینکه آنها را به دیگر دریافت کننده ها ارسال کنید.
* جستجوگر گوشی: یک کاربرد برای نشان دادن حافظه داخلی گوشی و محتویات کارت حافظه . شما می توانید فایلها را بین گوشی و PC خودتان کپی کنید.

PC sync - یک همسان سازی با MS Outlook، Outlook Express( به ترتيب با فهرست راهنمای Windows داخلی) با ارزش. شما می توانید یک دیتابیس منحصر به فرد برای سرویس Exchang و همچنین راه حل های اساسی برای مشکلات احتمالی نصب کنید.

• آلبوم عکس – یک کاربرد برای ويرايش عکس ها و تصاویر.
• ویرایشگر فیلم – یک برنامه قالب آفلاین می باشد که برای من شگفت آور بود. با کمی اغراق ما آنرا کنار Pinnacle Studio 8 ، فرض کردیم. شما می توانید کلیپ های ویدیویی را برش دهید. بخش های صوتی که شما ممکن است که بخواهید برای فرمت از آنها استفاده کنید، بوسیله گوشی پشتیبانی می شود.
• ویرایشگر صدا- توانایی کار با بخش ها و تکه های صوتی، انجام مقدمات و استفاده برای فرمت.
سازماندهی زمان و دیگر عملکردها
گذشته از عملکردهای اصلی گوشی که ذکر شده، شما تعدادی دیگر کاربرد و عملکردهای استاندارد که اکنون به آنها می پردازیم، خواهید یافت.
* تقویم- نمایی منطبق با PC به صورت روز به روز، هفتگی و ماهانه ارائه می دهد. همچنین یک خصیصه اختیاری برای نشان دادن وقایع تکراری نیز وجود دارد.
ضبط صدا- توانایی ضبط (طبق تنظیمات) با بیش ترین اندازه ای که برای ارسال MMS قابل قبول باشد یا فقط محدود به حافظه موجود در گوشی. یک خصیصه اختیاری برای نمایش تصوری که اشاره به پیشرفت حد نصاب دارد، وجود دارد.
ویرایشگر تصویر- توانایی عملکردهای اصلی با عکس ها و تصاویر، تغییر سبک، برای مثال (سیاه و سفید، خنثی کردن، رنگ قرمز قهوه ای و ...)، تنظیمات نمایش (میزان روشنایی، رنگ، کنتراست)، چرخش، ....
جاوا- سه نوع بازی در گوشی قرار داده شده است و یک خصیصه اختیاری برای نصب بازی ها و کاربردها بوسیله WAP browser.
اعلان زمان- که پی در پی است، در حقیقت سه نوع اعلان زمان وجود دارد، یکی از آنها با عملکرد زمان کوتاه است. یک خصیصه اختیاری برای تنظیم روزها در هفته که در آن اعلان زمان باید فعال باشد، وجود دارد.
ماشین حساب- بدون حافظه نسبتاً ساده است، طراحی زیبای گرافيكي، نسبت به اولویت عملکردهای وابسته به ریاضی .
مبدل پول- با استفاده واحدهای اصلی پول کار می کند.
* شمارش معکوس ساعت- یک ساعت معمولی که برای مثال برای تهیه تخم مرغ آب پز و یا چای می تواند به شما کمک کند.
* کرنومتر- نمایش سپری شدن زمان با یک صدم و شامل پنج شمارنده می باشد.
یک ستاره درخشان اضافه شده است.
سامسونگ D600 یک گوشی پر از خصیصه با کیفیت بالا است. قیمت آن ارزان نیست اما به نسبت قابلیت ها و کارایی معقول است. بزرگترین رقیب آن سونی اریکسون k750 یا نوکیا 6230i خواهد بود- همچنین کیفیت بالا، کاربردهای خوب و قیمت ارزان تر. هنگام در دست گرفتن سامسونگ D600 مراقب باشید- شما ممکنه است که عاشق این گوشی شوید که مانع شدن از آن سخت است.

Mani_Borna
25-04-2006, 04:37

من هم همين نظرو دارم.من خودم بيشتر از 10 نوع گوشي عوض كردم و ميكنم.از همه ماركها هم استفاده كردم.ولي اصلا سوني اريكسون يك حالي ديگه ميده.بعدش نوكيا.

mahyarSAMSUNG
25-04-2006, 13:05
بچه ها يه سوال
دي 600 ام پي 4 اجرا ميكنه(فايل تصويري)

n_yaghmaei
26-07-2006, 02:48
فقط نوكيا خوبه

Bob
26-07-2006, 09:28
فقط و فقط و فقط نوووووووووووووووووووووووو ووووووکیا

Mohammad
26-07-2006, 10:24
بچه ها يه سوال
دي 600 ام پي 4 اجرا ميكنه(فايل تصويري)
ببین بحث به کجا کشیده شد!!!
آره دوست من.هم ضبط و هم پخش می کنه.

Mishel
26-07-2006, 10:31
من كه به جز نوكيا شايد به سوني اريكسون هم فكر كنم ولي به سامسونگ هرگز فكر نمي كنم. تا حالا نديديم كسي از سامسونگ تعريف كنه يا خوب بگه. فقط نوكيا.

shaparake_sahra
26-07-2006, 11:57

ولي اگه مجبوري بين اين دو تا باشه من صا ايران رو به سامسونگ ترجيح مي دم! :happy:
( بد زدم تو سر مال ها! :blush: )

واقعا تائيد ميشه... :tongue: :biggrin:

ONLY_NOKIA
26-07-2006, 13:03
فقط نوكيا بخر

metal_militia
26-07-2006, 15:33
نه
یه زمان ای600 سامسونگ داشتم روانی میکرد
و هم ن70 داشتم الانم ک750 دارم
از ک750 یه نمه راضی ترم ( تو راه قم اراک تو راهجرد هیچ نوکیا ی خط نمیداد ولی ک750 حداقل زنگ میخورد)
البته د600 انتن دهیش از این دو تا ضعیف تره خیلی کم
ولی الان انتن دهی زیاد به گوشی ربط نداره
شما تو نیاوران با هر گوشی باشی خیلی جاها خط نمیده

R@R#M@N
26-07-2006, 23:01
عجب زير خاكي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

usjafar
27-07-2006, 02:39
داداش من از اولين گوشيم كه 6110 بود تا الان كه 6681 دارم چيزي جز نوكيا دست نگرفتم !! حتي 2 روزي كه گوشيم خراب بود سامسوگ داداشم رو دست نگرفتم!!! سامسونگ اسباب بازيه!!!

mahsoft
27-07-2006, 03:04
نوکیا تو طراحی حرف نداره راجب انتن دهی هم خوب اینکه معلومه نوکیا قوی تره

كالاهاري
27-07-2006, 11:18
گوشي فقط زيمنس ولي چون اين طرفها پيدا نمي شه
مجبوري نوكيا
سامسونگ گوشي نيست بيشتر اسباب بازي
به كار اونايي مي خوره كه فقط ميخوان يه گوشي خوشگل داشته باشن

nima_989
27-07-2006, 20:58
هیچ کدوم
فقط سونی اریکسون
اگه نشد حایر می ارزه به نو کیا

R@R#M@N
27-07-2006, 21:57
ايول باحال گفتي

mahyarSAMSUNG
28-07-2006, 12:01
گوشي فقط زيمنس ولي چون اين طرفها پيدا نمي شه
مجبوري نوكيا
سامسونگ گوشي نيست بيشتر اسباب بازي
به كار اونايي مي خوره كه فقط ميخوان يه گوشي خوشگل داشته باشن

فعلا كه تمام ركورد هاي گوشي دست سامسونگه

rami_hemi
28-07-2006, 12:32
سامسونگ توی طراحی خیلی جلوتر از نوکیا هستش. برخلاف نوکیا که بیشتر تولیداتش اندازه بزرگی دارن سامسونگ نه تنها توی گوشی بلکه تولیدات دیگش هم کوچیک و خوش دسته . این هم دلیلی نداره جز اینکه از تنکلوژی بالاتری استفاده میکنه.

mahyarSAMSUNG
28-07-2006, 12:54
بله پس چی من بخاطر همین خوشم میاد ازش چون گوشیاش خوشگلی و کارایی و اندازه ی کوچک دارن

R@R#M@N
28-07-2006, 12:58
بله واقعا" سامسونگ تو طراحي و ال سي دي تو دنيا حرف اول رو ميزنه
اين گوشي رو نگاه كنيد لبتاب هم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدلش هم Q 1 هست

R@R#M@N
28-07-2006, 13:00
البته مشخصاتش رو نميدونم
ميخاااااااااااااااااام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
28-07-2006, 13:01
مهيار جون اگه اطلاعات دربارش پيدا كردي بذار

mahyarSAMSUNG
28-07-2006, 13:03
سیستم شو کنارش نوشته اگه درست خونده باشم سی پی یوش 800 مگا هزتر داره

R@R#M@N
28-07-2006, 13:07
ميخري برام؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
28-07-2006, 13:07
ولي سي پي يو بقيه بند و بساطش كجاشه؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal_militia
28-07-2006, 15:43
گفتم فقط گوشی خوب
سامسونگ هم گ.شی خفن داره
جدیدا چیزای جدیدی میبینم گه امکانات خفنی هم داره
همون پ850 .ن80 رو قورت میده
ولی الکی میگن فقط نوکیا

البته نوکیا هم گوشی خوب زیاد داره

R@R#M@N
28-07-2006, 17:50
داش نظري درباره ي Q1 نداشتي

metal_militia
28-07-2006, 21:19
Q1
لب تاپ رو میگی

واقعا چیز جالبی بود
نوکیا شاید...

R@R#M@N
29-07-2006, 10:48
لبتاپ و گوشي موبايل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
29-07-2006, 11:00
لبتاپ و گوشي موبايل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
29-07-2006, 13:38
ميخري برام؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزار دارم وام می گیرم اگه اضافه اومد واست می خرم

rami_hemi
29-07-2006, 19:47
گفتم فقط گوشی خوب
سامسونگ هم گ.شی خفن داره
جدیدا چیزای جدیدی میبینم گه امکانات خفنی هم داره
همون پ850 .ن80 رو قورت میده
ولی الکی میگن فقط نوکیا

البته نوکیا هم گوشی خوب زیاد داره
ما همقبول داریم نوکیا گوشی خوب زیاد داره. مسله اینه که یه عده قبول ندارن که شرکتای دیگه هم گوشیهای خیلی بهتری میسازن.مثلا" سامسونگ اگه بیاد یه گوشی بزنه که سیمبین باشه یه حافظه داخلی مثلا" 16 گیگ روش بزاره
ام پی 3 با کیفیت پخش بالا و دوربینش 10مگا باشه ولی فقط کوچیک وظریف باشه(مثل تمام سامسونگا) یه عده باز هم میان میگن بده واسه چی:
(قصدم توهین نیس فقط از این بهتر نمیشه توصیف کرد) چون عادت کردن گوشی اندازه دم..... دستشون بگیرن. ببخشید ها از این بهتر نمیشه نوکیا رو توصیف کرد . باز هم میگم نوکیا تو طراحی عقبه. حتی کسایی اینو میگن که خودشون نوکیا دارن.
(داستان شد) :biggrin:

R@R#M@N
29-07-2006, 20:28
بالا 100، تاييد ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

usjafar
30-07-2006, 03:59
نه راس ميگه نوكيا گوشياش گندس مثلا وقتي من N90 رو بار اول دست گرفتم كف كردم !!! گوشي اي كه انقدر تعريفش رو شنيده بودم چرا انقدر گندس ؟؟؟؟ تازه ويبره هم نداره با اون هيكلش اما ميدونين !!! هر كسي يه كلاس كاري واسه خودش داره !!! من شخصا اگه سامسونگ يه مدل بزنه كه همه مشخصاتي رو كه دوستمون بالا گفتن روش باشه هيچ وقت حاضر نمي شم دست بگيرمش!!!!! ترجيح ميدم 6110 بگيرم اما اين اسم سامسوگ روي گوشيم نباشه !!!! البته اين نظر منه كه كلا با سامسوگ مشكل دارم نظر بقيه دوستان محترمه!!!!

metal_militia
30-07-2006, 15:28
ای ول این رفیقمون منطقی نظر خودشو گفت محترمه ولی اونی که میاد انتن دهی رو به سیمبیان ربط میده!!!!!!!
خندم میگیره یادش میافتم
ممنون از نظرت

mahyarSAMSUNG
31-07-2006, 12:47
آره راست میگه سامسونگ با زدن گوشیه 10 مگایی به جایه اینکه همه طرفدارش بشن تازه میگن سامسونگ از بی چارگی این کار رو کرده

كالاهاري
31-07-2006, 13:28
مهيار ! من نگفتم ركورد ها دست سامسونگ نيست .
من گوشي هاي جديد سامسونگ نديدم ولي قبلي ها خيلي ناقصند
منوها شون هم ضايع است و نمي شه كار هاي زيادي با هاش انجام داد .
يكي از دليل هايي كه زيمنس را از بقيه عقب انداخت توليد گوشي هايي در سبك سامسونگ بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Coolsmiley02