PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی بهترین دستگاه کپی

mahammad_reza
07-06-2010, 14:27
سلام
من میخوام کارکپی با حجم زیاد انجام بدم یعنی جزوات دانشجویی و دانش اموزی را شبانه روز کپی کنم.خلاصه میخوام ازش زیاد کار بکشم البته شاید کار کپی رنگی در حد متوسط باشد .
حالا من میخوام به بنده بهترین نوع از دستگاه فتوکپی رنگی و دستگاه فتوکپی سیاه سفید را معرفی کنید . که سرعت بالایی داشته باشه مواد اولیه کم مصرف کنه به اصطلاح سگ جون باشه
به نظر شما نو خوبه یا دست دو؟
با توجه به این که کار رنگی شاید زیاد نباشه .دستگاه چند کاره خوبه یا نه؟

armin_goooodboy
07-06-2010, 14:40
سلام
من زیاد اطلاعی از دستگاه های کپی ندارم
اما یک مدل دستگاه دیدم و دارم هر روز باهاش کار می کنم که فوق العاده عالیه

Konica Minolta Bizhub 163

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود 1 سالی که من خدمت هستم دارم با این دستگاه همه کار می کنم (کپی و پرینت)
همه جوره هم باهاش کار کردم
مثلا بارها شده یه برگ رو 100 تا هم تکثیر کردم
همیشه هم به کامپیوتر وصله و بعنوان پرینتر هم واسم کار میکنه
ضمن اینکه اسکنر هم هست

تو این مدت شاید کمتر از 7-8 بار کاغذ توش گیر کرده که به خاطر نامرغوبی کاغذ بود

خلاصه تو این 1 سالی آخ نگفته

mahammad_reza
07-06-2010, 15:29
سلام دوست عزیز
اینی که معرفی کردین خوبه ولی سرعتش خیلی کمه
کپی A3
سرعت کپی:
A3: 7 ppm
A4: 16 ppm
Type Desktop
Reading Resolution 600 dpi
Memory Capacity Standard 32MB
Maximum 160MB
Max. Original Size A3
Copy Size A3 to A5
First Copy Time Flatbed Scan 7 sec. or less
ADF Scan 11 sec. or less
Copy Speed A4 16 pages/min
Paper Tray Main Body Multi-Purpose Tray (250 sheets)
Multi Bypass Tray MB-501 (100 sheets)
Paper Weight Main Body 60-90g/m²
Bypass Tray 60-157g/m²
Continuous Copy No. 1-99 Sheet
Dimensions: (W × D × H) 599 × 620 × 520mm (23-1/2" × 24-1/2" × 20-1/2")*
Weight Basic Approx. 39kg* *Including Original Cover.
Full Option Approx. 85kg

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

یک سوال دیگه دارم این وزن کاغذ چیه ؟ اگه زیاد باشه چی میشه؟

mahammad_reza
08-06-2010, 08:50
یک سوال دیگه دارم این وزن کاغذ چیه ؟ اگه زیاد باشه چی میشه؟

mohammad20005
11-06-2010, 16:37
وزن هر ورقه كه معمولا بهترينش واسه دستگاه كپ 80 گرم هستش . ولي با اين اوضاع جديد كاغذ 80 مي خري ولي از 75 هم كمتره وزنش و كيفيت هم در حد صفر .

دستگاه كپي هم اگه كارات خيلي هست Canon بهت پيشنهاد مي كنم . و دستگاههاي تيراژش يه چيز درست درمون بخوايي 100 برگ در دقيقه ! حول و حوش 6-8 ميليون بايد بسرفي .

رنج بعدي دستگاههاي Toshiba هستند كه استوكش نسبتا كيفيت خوب و كاركرد عالي دارن . دستگاه E45 دستگاه خوبيه و هم كپي و هم پيرنتر و اسكنر هستش و در دقيقه 45 برگ مي زنه .
كاركرد بسيار عالي و مصرف پايين داره . قيمت استوكش حول و حوش 1400000 تومان هستش .

من خودم مي خوام بخرم ولي هنوز موندم از كجا . آخه توي مشهد خيلي دودره بازن و سر آدم اگه كار بلد نباشه كلاه مي ره تا كف پاش .

mohsensada
14-06-2010, 08:18
سلام محمد رضا خوبی دستگاه های که دوستمون محمد گفت نسبتاً خوبند ولی از نظر قیمت پایین که بخواهی بسات بصرفه شما باید یه دستگاه آفیشیو بخری _سیاه و سفید _ که اگه 25 تومان جوهر بخری یه چیزی حدود 30 الی 40 هزار تا می زنه - الان استک مثلاً 2045 با برد پرینتر 1300 تومان و دستگاه رنگی هم بخواهی دستگاه کونیکا 450 که دقیقه 45 کپی و پرینت می گیره کیفیت خوبه قیمت دستگاه می تونی 3300 بخری یه ست رنگی که می خری 4 رنگ 110 تومان فابریک باشه 140 تومان کلاً من خودم یکیشو دارم یه سال هست هنوز سرویس نشده - و چیزی که هست می تونی با 5 تومان یه مغازه همه فن حریف درست کنی بازم سوالی بود در خدمتیم

mohammad20005
14-06-2010, 12:17
سلام محمد رضا خوبی دستگاه های که دوستمون محمد گفت نسبتاً خوبند ولی از نظر قیمت پایین که بخواهی بسات بصرفه شما باید یه دستگاه آفیشیو بخری _سیاه و سفید _ که اگه 25 تومان جوهر بخری یه چیزی حدود 30 الی 40 هزار تا می زنه - الان استک مثلاً 2045 با برد پرینتر 1300 تومان و دستگاه رنگی هم بخواهی دستگاه کونیکا 450 که دقیقه 45 کپی و پرینت می گیره کیفیت خوبه قیمت دستگاه می تونی 3300 بخری یه ست رنگی که می خری 4 رنگ 110 تومان فابریک باشه 140 تومان کلاً من خودم یکیشو دارم یه سال هست هنوز سرویس نشده - و چیزی که هست می تونی با 5 تومان یه مغازه همه فن حریف درست کنی بازم سوالی بود در خدمتیم

اين آفيشيو مثل توشيبا كيفيت داره ؟ از نظر كاركرد چه طور ؟ مگه اين توشيبا چند تا مي زنه با هر بار شارژ ؟

اين دستگاه كونيكا كه گفتي 3300000 هستش ! استوكه ؟ و از كجا مي شه تهيش كرد و همچنين آفيشيو رو ؟

alirezajah
22-07-2010, 12:11
با سلام.
من مرکز کپی دارم و به نظر من بهترین دستگاه برای کارهای کپی تعداد دستگاه آفیشیو هست. من آفیشیو 700 دارم و سال گذشته با قیمت 2 میلیون اون رو خریدم. به نظر من بهترین دستگاه بازار هست چون :
1- سرعت بالایی داره 70 برگ در دقیقه
2- کیفیت خیلی خوبی داره در حد کیفت پرینتر های لیزری
3- قیمت کپی بسیار پایینی داره به جز هزینه کاغذ هر برگ فقط 2 تومان
4- خدمات گسترده ای داره و همه سرویس کارها می تونن اون رو تعمیر کنن.
5- سیستم ساده ای داره. اکثر مشکلاتش رو خودتون بعد از یه مدت می تونید رفع کنید .
6- امکان کپی خودکار برگه یک رو و دو رو داره و خیلی کارها رو راحت می کنه
7- راضیم ازش :31:
دستگاه رنگی هم کونیکا c450 رو که دوستمون گفتن دستگاه خوبی هست اما من دستگاه c350 رو پیشنهاد می کنم. حدود 1 میلیون ارزانتر هست و تنها دلیلش رو میشه تقریباً سرعت اون دونست. که 45 به 35 برگ در دقیقه است.
در کل این پیشنهادات من به دوستان هست :20:

mohsensada
20-08-2010, 12:17
سلام محمد خوبی شاید افیشیو یه خورده در بعضی مواقع کیفیتش پایین باشه ولی خیلی ارزونتر برات تموم می شه تا توشیبا و دستگاه رنگی که گفتم من پارسال خریدم ولی الان همان طور که دوستمون گفت کونیکا c350 مدل بالاتر و بهتر است که نسبت به سال گذشته قیمتش هم افت کرده و می تونی 230 تا 3500 بخری - یبار برو خیابان ایرانشهر تهران همه چیز دستگیرت می شه درضمن افیشیو 700 خوب بود ولی الان دیگه کسی طرفش نمیره چون از لحاظ جایگیری و وزن خیلی بزرگه و از لحاظ دیگه چون از استوک در امده و حالت دست دوم پیدا کرده نه استوک همیشه گیر خرابیش هستی.

Aria it
04-09-2010, 23:34
سلام
دوستان تو این سایت همه چیز رو توضیح داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من خودم آفیشو 700 و کونیکا 350 دارم که راضی ام ازش

aficio
05-11-2010, 03:50
بدون شک بهترین دستگاه آفیشیو 700 است هم از لحاظ قیمت خرید دستگاه و هم از لحاظ قیمت تمام شده کپی . همینطور از لحاظ فراوانی لوازم و مواد مصرفی و سرویس . حتما به copybazar.com سر بزن.
رنگی فقط konica c350 یا c450

bodyguard
09-11-2010, 12:32
دوستان كسي درباره TOSHIBA E Studio 310 اطلاعاتي داره؟
البته ميدونم konica c350 خيلي بهتر به صرفه تر هست توي هرينه چاپ و هم كيفيت اما چون من اين دستگاه ميخوام براي گرگان و شنيدم توي گرگان تعمير كار كونيكا فقط يك نفره و اونم كارشو بلد نيست مجبورم يك مارك ديگه انتخاب كنم
ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

yaserhh
12-12-2010, 15:45
سلام من یه کپی c350 دارم ولی به سیستم که می خوام وصل کنم وصل کنم مشکل اتصال داره چون به صورت پارالل داره سیستم منم ورودی پارالل نداره تبدیل گرفتم ولی بازم نصب نمیشه ازم فایل ser2pl.sysldمی خواد
نمی دونم چیکار کنم کسی میتونه کمکم کنه

alirezajah
12-07-2011, 00:24
شما باید با کابل شبکه دستگاه c350 رو به سیستم وصل کنید که راحت تر هست و اگر دستگاه رو استوک خریده باشید توی دفترچه راهنما و سی دی نصب کاملاً راهنما داره

MORY32
18-07-2011, 12:37
سلام.
من یک کونیکا c450 خریدم. ولی نمیدونم چجوری باید به کامپیوتر وصل بشه. دو روزه دارم بهش ور میرم ولی هیچی...
توی سی دی درایورش هم هیچی توضیح نداره.

alirezajah
21-07-2011, 15:46
از چه طریقی می خواید اون رو وصل کنید؟ از طریق کابل شبکه ؟ اگر از این طریق هست توی دفترچه راهنما کامل توضیح داده. اما اگر مشکلی داشتید بگید تا راهنمایی کنم.

mortezaon
21-07-2011, 17:51
ارزانترین مدل برای یه شرکت کوچک کدومه؟
ممنون

.

MORY32
11-08-2011, 16:42
از چه طریقی می خواید اون رو وصل کنید؟ از طریق کابل شبکه ؟ اگر از این طریق هست توی دفترچه راهنما کامل توضیح داده. اما اگر مشکلی داشتید بگید تا راهنمایی کنم.

از طریق کابل شبکه. ولی متاسفانه چون من دستگاه رو دست دوم خریدم دفترچه نداره فقط یک سی دی واسه درایوراش همراهش بود که توی اونم فایل اجرایی نبود. گیج شدم نمیدونم چکار کنم. لطفا اگه میشه کامل توضیح بدین چجوری باید این کار رو انجام بدم. ممنون علیرضا جان.

کهنگی
20-01-2012, 19:08
با سلام.
من مرکز کپی دارم و به نظر من بهترین دستگاه برای کارهای کپی تعداد دستگاه آفیشیو هست. من آفیشیو 700 دارم و سال گذشته با قیمت 2 میلیون اون رو خریدم. به نظر من بهترین دستگاه بازار هست چون :
1- سرعت بالایی داره 70 برگ در دقیقه
2- کیفیت خیلی خوبی داره در حد کیفت پرینتر های لیزری
3- قیمت کپی بسیار پایینی داره به جز هزینه کاغذ هر برگ فقط 2 تومان
4- خدمات گسترده ای داره و همه سرویس کارها می تونن اون رو تعمیر کنن.
5- سیستم ساده ای داره. اکثر مشکلاتش رو خودتون بعد از یه مدت می تونید رفع کنید .
6- امکان کپی خودکار برگه یک رو و دو رو داره و خیلی کارها رو راحت می کنه
7- راضیم ازش :31:
دستگاه رنگی هم کونیکا c450 رو که دوستمون گفتن دستگاه خوبی هست اما من دستگاه c350 رو پیشنهاد می کنم. حدود 1 میلیون ارزانتر هست و تنها دلیلش رو میشه تقریباً سرعت اون دونست. که 45 به 35 برگ در دقیقه است.
در کل این پیشنهادات من به دوستان هست :20:
سلام داداش. من میخوام دفتر فنی تایپ و تکثیر راه بندازم. میخوام یه دستگاه کپی بخرم. خواهش میکنم منو راهنمائی کن. میتونم حدود 2.5 هزینه کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنی

کهنگی
20-01-2012, 19:44
سلام دوستان. ممنون میشم اگه منو در خرید یه دستگاه فتوکپی واسه راه اندازی دفتر فنی تایپ و تکثیر راهنمائی کنید. 10 روزه تحقیق میکنم اما به هیچ نتیجه ای نرسیدم. خواهشا کمکم کنید

aria_electric_fars
07-08-2013, 14:14
سلام

اين سايت هم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر كنم چيزاي خوبي داشته باشه

با تشكر

mohsensada
12-08-2013, 12:33
سلام

اين سايت هم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فكر كنم چيزاي خوبي داشته باشه

با تشكر

مرسی اریا ولی این سایت که هیچی نداره و فک نکنم کلاً این کاره ام باشه
این تایپیک آخرین پست مال 2011 هست نباید میومد بالا طبق قوانین انجمن!!!!

Nima Persian
22-05-2016, 03:37
سلام خدمت داداش های گلم
من میخوام یه دستگاه کپی رنگی بگیرم،
ولی تعداد برگه های پرینت رنگیم ،کم هست .
ولی کپی سیاه سفیدم،زیاده/
سرعت کپی ش مهم نیست.
کیفیت چاپ مهمه.
هزینه تونر هاشم کم باشه.
اگه باهاش بتونم عکسم چاپ کنم،بد نیست.
قابلیت اتصال به چند تا دستگاه رو داشته باشه.

حدود 3نهایتا 4 تومن بوجه مالیم هست.چی پیشنهاد میکنی ؟
دوستان ،اگه کمکم کنن ،ممنون میشم.
یا علی

alp13
09-06-2016, 19:29
سلام خدمت داداش های گلم
من میخوام یه دستگاه کپی رنگی بگیرم،
ولی تعداد برگه های پرینت رنگیم ،کم هست .
ولی کپی سیاه سفیدم،زیاده/
سرعت کپی ش مهم نیست.
کیفیت چاپ مهمه.
هزینه تونر هاشم کم باشه.
اگه باهاش بتونم عکسم چاپ کنم،بد نیست.
قابلیت اتصال به چند تا دستگاه رو داشته باشه.

حدود 3نهایتا 4 تومن بوجه مالیم هست.چی پیشنهاد میکنی ؟
دوستان ،اگه کمکم کنن ،ممنون میشم.
یا علی

خب دوست عزیز شما اگه مصرف پرینت رنگی پایینه یک جوهرافشان اپسون بگیر سایز آ4 حدودا 800 و سایز آ3 بخوای اپسون 1430 هست در میاد دوربر 1/300 میلیون .
اگه کاغذ گرماژ بالا بگیری بهترین کیفیت رو میتونی پرینت کنی مخصوصا تو کاغذ عکس عالیه .
سیاه سفید هم چون کارت زیاده باید کپی سیاه سفید بگیری دوربر سه چهار تومن آفیشو و شارپ هست هرکدوم مزایای خودش رو داره