PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف کامل account از facebook؟؟

V E S T A
07-06-2010, 11:28
سلام

چه جور میشه تو facebook کلا عضویت رو حذف کرد...چون با ایمیل من یه نفر عضو شده اونجا الانم پسوردشو ری

ست کردم ولی میخوام این account حذف شه باید چیکار کنم؟:20:

mmiladd
07-06-2010, 13:53
براي غيرفعال کردن حساب کاربري خود در فيس‏بوک:
ابتدا به حساب کاربري خود وارد شويد.
بر روي دکمه Account در بالا سمت راست صفحه کليک کنيد و Account Settings را انتخاب نماييد.
در صفحه بعدي، آخرين گزينه موجود Deactivate Account است. بر روي گزينه deactivate کليک نماييد.
در صفحه بعد شما بايستي دليل براي اين کار خود انتخاب نماييد و يا در صورت تمايل توضيحي در قبال اين کار بنويسيد.
با انتخاب Deactivate My Account حساب کاربري شما غيرفعال خواهد شد.
دقت کنيد حتي پس از غيرفعال کردن حساب کاربري، دوستان شما همچنان امکان دعوت شما و يا برچسب زدن نام شما در تصاوير را دارند. با انتخاب گزينه Email opt out در صفحه غيرفعال کردن حساب کاربري، ايميل‏هاي مربوط به اين وقايع براي شما ارسال نخواهد شد.
همچنين هر زمان نيز که بخواهيد ميتوانيد با طي مجدد اين مسير، حساب کاربري خود را فعال يا Active کنيد.

اما براي حذف کامل حساب کاربري در فيس‏بوک:
پس از ورود به حساب کاربري خود به لينک زير مراجعه کنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با انتخاب گزينه Submit درخواست حذف حساب کاربري شما ارسال مي‏شود.
دقت کنيد با اين کار به هيچ وجه امکان بازيابي حساب کاربري نيست، در نتيجه با اطمينان کامل اين کار را انجام دهيد!

موفق باشی..

V E S T A
07-06-2010, 16:47
اگه قسمت دوم یعنی همون لینکی که دادین ازونجا حذف کنم میتونم با همین email ولی با name و nick جدید عضو شم؟:11:

mmiladd
07-06-2010, 22:49
اگه قسمت دوم یعنی همون لینکی که دادین ازونجا حذف کنم میتونم با همین email ولی با name و nick جدید عضو شم؟:11:

تا حالا اکانت تو FB پاک نکردم ولی فک کنم که میشه..

به هر حال شما نتیجه کار رو اعلام کنین..

V E S T A
08-06-2010, 09:49
delet کردم و این پیغام امد:

Your account has been deactivated from the site and will be permanently deleted within 14 days. If you log into your account within the next 14 days, your account will be reactivated and you will have the option to cancel your request.

:11: ممنون از کمکتون

mmiladd
08-06-2010, 12:23
delet کردم و این پیغام امد:

Your account has been deactivated from the site and will be permanently deleted within 14 days. If you log into your account within the next 14 days, your account will be reactivated and you will have the option to cancel your request.

:11: ممنون از کمکتون

خواهش میشه دوست من..

اینم داره میگه که شما 14 روز انگار وقت داری که دوباره فعال کنی FB خودت رو..

موفق باشی..

abas1112003
09-06-2010, 20:18
من پسورد اکانت facebook ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) م رو فراموش کردم و میخوام الان کلا پاک بشه چون یه جدید دارم.
یه میل زدم که ببندنش ولی هیچی نشد؛ چیکار باید بکنم؟