PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :::: قبل از ارسال پست یا تاپیک جدید به این مورد توجه کنید! ::::

Amin
06-06-2010, 22:29
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان ...
موردی رو خواستم دوباره متذکر بشم ، یکی از قوانین انجمن

2- کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد .
چنانچه هر کدام از دوستان در پست ها و تاپیک های این انجمن از کلمات زشت و توهین آمیز نسبت به تیم ، بازیکن یا مربی خاصی استفاده کنند ، یا همدیگه رو مورد مخاطب قرار بدهند ابتدا پست این دوستان حذف خواهد شد و سپس دسترسی این دوستان به مدت 48 ساعت به کل انجمن بسته خواهد شد .
(بن 48 ساعته! ... البته امکان محدودیت های طولانی تر و حتی همیشگی هم وجود داره)

پس خواهشا از دادن پستهای (توهین/تحریک) آمیز که باعث درگیری و دلخوری بین اعضا میشه جدا خودداری کنید

این آخرین تذکر هست ، و دوستان انتظار دریافت اخطار در صورت ارسال پست های توهین آمیز نداشته باشند، دسترسی دوستان بعد از اولین پست توهین آمیز به مدت 48 ساعت بسته خواهد شد.

ممنون

Amin
07-06-2010, 15:07
سلام
دوستمون djmilad_mrb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، به دلیل عدم توجه به قانون فوق
و بر هم زدن جو تاپیک تیمهای دیگه
عضویتشون به مدت 2 روز به حالت تعلیق درومد

+

یه سری از دوستان دیگه هم کاملا مستعد! هستند که همین اتفاق براشون رخ بده
بازم تکرار میکنم انتظار تذکر و اخطار و فرصت مجدد نداشته باشین
چون من شرمنده اتون میشم و جای هیچ گله و دلخوری ای باقی نمیمونه

ممنون از توجهتون

Amin
08-06-2010, 17:18
سلام
دو تا از دوستان
yuseph ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و mx_2dar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به دلیل ارسال پستهای خاطره انگیز(!) تو تاپیک تیم رقیب به مدت 1 روز محدود شدن
لطفا خاطره هاتون رو تو تاپیک تیم مربوط به خودتون تعریف کنید

Amin
09-06-2010, 23:43
سلام
B L A S T E R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
48 ساعت بن
به دلیل توهین به اعضای انجمن

Amin
19-06-2010, 15:14
سلام

xerxes again ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این دوستمون به مدت یک روز محدود شدن
توجیه ایشون برای دادن پستهای بیهوده، اسپم وار، تحریک آمیز و بحث و دعوا تو تاپیک تیمهای دیگه این بود:

آقا پاشید بریم تاپیک انگلیس بهشون بخندیم:31:
ما با الجزایر مساوی می کردیم تا 2 روز ولمون نمی کردن.
ما که رفتیم. فوقش فردا پستام پاک میشن.:8:
من 2-3 روز تحمل کردم
اما دیگه اینقدر بیکار نیستم که هر روز چند ساعت وقت بزارم پستهای ایشون و احیانا دوستان دیگه رو پاکسازی کنم
لطفا رعایت کنید

ممنون

Amin
19-06-2010, 19:10
سلام

EhsanEricsson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1 روز بن
اسپم + لحن نامناسب

Amin
21-06-2010, 13:54
سلام

S@nti@go_s&k ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 روز بن
به دلیل اسپم و کل کل و توهین و بر هم زدن جو تاپیکها
بی توجهی به تذکرات

+++

united ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

24 ساعت تعلیق عضویت به دلیل عدم توجه به موارد عنوان شده تو این تاپیک

Amin
23-06-2010, 22:07
سلام
دوستمون

ارمغان جنون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به دلیل توهین و عدم توجه به تذکرات موجود در این تاپیک
48 ساعت بن شدند

Amin
27-06-2010, 18:59
سلام
1 روز بن برای دوستان زیر
کل کل - توهین - درگیری - ارسال پستهای تحریک آمیز تو تاپیک تیم رقیب - استفاده از کلمات رکیک با نقطه چین و بدون نقطه چین! - و غیره
مجموعه دلایلی هستن که باعث محدود شدن دوستان زیر شد

yuseph ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
B L A S T E R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
றД ĵ ĭ Đ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.German. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
sinath ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
soheilsh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
27-06-2010, 19:30
سلام
توهین = 2 روز بن

vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دو روز بن

Amin
27-06-2010, 20:00
+++
عجب روزی!

sina1415 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
24 ساعت بن

arfnpm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
John Cena723 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
48 ساعت بن

Amin
27-06-2010, 22:55
milad8m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
Vahid.Mob.14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درگیری و توهین به همدیگه
1 روز محدودیت

Amin
28-06-2010, 17:22
سلام
دوستمون

ارمغان جنون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به دلیل توهین و عدم توجه به تذکرات موجود در این تاپیک
48 ساعت بن شدند
متاسفانه امروز 2-3 بار دیگه با لحن نامناسب پست دادن
توهین هم کردن
4 روز تعلیق عضویت

Amin
28-06-2010, 19:39
errmii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایجاد تاپیک توهین آمیز و جنجالی = 2 روز بن

Amin
29-06-2010, 13:15
سلام

sakura ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارسال پست تحریک آمیز تو تاپیک تیم آلمان
=
1 روز بن

Amin
02-07-2010, 15:03
fire159 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 روز اخراج به دلیل توهین به مدیریت
ایشون به دلیل عدم توجه به موارد ذکر شده تو پست اول همین تاپیک و توهین به یکی از تیمها اخطار گرفتن
و بعد به اعتراض به اخطارشون پرداختن و به مدیریت پی سی ورلد توهین کردن
البته اعتراضشون کاملا بجاست
ایشون همون اول باید اخراج میشدن
اشتباه از من بود
ایشون چون به تیمی توهین کرده بودم که من طرفدارش هستم
به اخطار و ویرایش پست اکتفا کردم ... که یه موقع سوء برداشت نشه
حتی با وجود اینکه من بدون توجه به آواتار و امضا و تیم مورد علاقه شخص به پستهای داده شده تو این انجمن رسیدگی میکنم
اما بازم هستن افرادی که میتونن چشمشون رو به روی واقعیت ببندند و با گفتن حرفهای بی ارزش دیگران رو محکوم کنند و ارزش کارشون رو از بین ببرن
متاسفم
و
الان به اعتراضشون ترتیب اثر داده شد

Amin
03-07-2010, 20:09
سلام

sakura ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
dashmojtaba ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درگیری و توهین
3 روز اخــــراج

Amin
07-07-2010, 15:23
dashmojtaba ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توهین و درگیری
سابقه هم داشتن

2 ماه بن

Amin
07-07-2010, 16:12
a.z.p.z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توهین
10 روز بن شدن

Amin
08-07-2010, 16:20
سلام
نمیدونم چرا امروز اینقدر تاپیک بی مورد تو سایت زده شده بود
و نمیدونم چرا این همه استقبال شده بود ازشون
و چرا بعضی ها اینقدر تاپیک ها رو کش دادن!

Gam3r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مسخره بازی
و ایجاد تاپیک بی مورد و اسپم
7 روز اخراج از سایت
--------------------------------------------
yuseph ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مسخره بازی و ادامه دادن تاپیک مذکور
توهین توی یکی از تاپیکها
سابقه هم که زیاد داشتن
5 روز اخراج از سایت (با کلی ارفاق)
بردیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عدم توجه به تذکرات قبلی
3 روز اخراج (با کلی ارفاق)
dark_angel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 روز اخراج
S@nti@go_s&k ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 روز اخراج
Vahid_1990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 روز اخراج
2 روز اخراج
جنون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توهین
2 روز بن
kotlet110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توهین
2 روز بن
گرافیکار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایجاد تاپیک بی مورد
و بر هم زدن جو انجمن
2 روز بن

+++
بیربط
تا اووونجا که یادمه من فقط اطلاع رسانی با ایمیل رو تیک زده بودم تو سایت
امروز زنگ زدن منو از خواب بیدار کردن گزارش تخلف دادن : دی

Amin
10-07-2010, 03:27
سلام

xmehr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
fr0st ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ارسال پستهای تحریک آمیز و توهین تو تاپیک تیم آلمان
2 روز اخراج

farshidmm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توهین
1 روز اخراج

Amin
13-07-2010, 15:35
سلام دوستان
دست به گیرنده های خودتون نزنید
و خیالتون راحت شما بن نشدید!

ارسال پست تو انجمن جام جهانی بسته شده

البته قرار نبود اینقدر سریع اتفاق بیفته
برنامه این بود که آخر این هفته ارسال تاپیک جدید بسته بشه و تا ماه آینده ارسال پست جدید
اما متاسفانه طرفدارای چند تا تیم به صورت همزمان با هم درگیر شده بودند
و این سیستمی که "مورینیو" تو فرومها ابداع کرده "1-3-2-4 جدید" یا همون "فحش بده بعد پست طرف رو گزارش بده" به خوبی از جانب تمام دوستان در حال اجرا بود
به همین دلیل برنامه ریزی ما یه کم عوض شد

+++

نتایج مسابقه نظرسنجی به صورت کلی و جزئی به مرور زمان تو زیرشاخه "پیش بینی" قرار داده میشه

موفق و سلامت باشین