PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی فوق العاده زیبا و اکشن CrossFire

hadi_gamer
06-06-2010, 21:25
سلام بچه ها
میخوام یه بازی fps فوق العاده زیبا رو بهتون معرفی کنم.اسم این بازی همونطور که از اسم تاپیک متوجه شدید CrossFire هستش.
من بازیهای اکشن زیادی رو بازی کردم و تست کردم.بتلفیلد که اینترنت خیلی قوی و سیستم با گرافیک قوی میخواد من تو هر سروری میرفتم به خاطر پینگ یا سریع کیک میشدم یا سریع هدشات میشدم یا صفحه کند میشد و خلاصه نمیتونستم بازی کنم.warrock هم که گرافیک بسیار ضعیف و بازی مشکل پینگ و خلوت بودن سرورها.کانتر هم که دیگه پر از چیت و -- شده و زیاد حال نمیده به نظر من.یه بازی دیگه بود به نام wofenstein online که مشکل پینگ وحشتناک و هر سری که میخواستی وارد یه سرور بشی باید منتظر میشدی یه نقشه 50-60 مگی دانلو بشه!!!
بتلفیلد هیروز هم کارتونی بود و من زیاد باهاش حال نکردم ضمن اینکه دانلود اون با اینترنتهای سرعت پایین واقعا مشکله چون باید اتوماتیک از سایتش دانلود بشه و احتمال قطعی خیلی زیاده.فکر میکنم دیگه از بازیهای دیگه گفتن بسه و برم سراغ معرفی این بازی فوق العاده.
همونطور که میدونید بازی کردن fps شرایط خاصی میخواد مثلا پینگ خیلی خوب برای اینکه سریع تو بازی نمیری و هدشات نشی.اولین نکته ای که تو crossfire نظر من رو به خودش جلب کرد روانی و سرعت اجرای بازی بود.و پینگ خیلی پایین روی اکثر سرورها.من به راحتی تونستم تو سرورهای خارجی بازی کنم و حتی با اینکه نوب هستم چندین نفر رو کشتم و حتی یه هدشات هم داشتم.دیگه خودتون قضاوت کنید چقدر بازی روان و عالی هستش.حتی اگه یکی از بچه ها بتونه سرور بزنه هیجان و جذابیت بازی چندین برابر میشه چون با بچه های خودمون بازی میکنیم.
نکته بعد گرافیک بازی هستش که نسبت به حجم و روانی بازی عالی طراحی شده و به جرات میشه گفت از کانتر 1.6 گرافیک خیلی بهتری داره شاید در حد کانتر سورس.
بازی دارای درچه بندی هست یعنی شما با درجه سربازی شروع میکنید و به ترتیب که بازی کردید درجتون بالاتر میره و گروهبان و ستوان و ال آخر درجتون بالاتر رفت میتونید با پوینتهایی که میگیرید سلاح یا لباس و امکانات دیگه بخرید .فکر میکنم برای معرفی کافی باشه.بهتره خودتون بگیرید و بازی کنید تا حرفای منو تایید کنید.
حجم بازی فقط 410 مگ هستش و حدود 50-60 مگ هم خودش بعد از اجرا اتوماتیک آپدیت میکنه.
این لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin_fixfox
06-06-2010, 21:33
اسکرین شات پلیز!

C0OPeR
06-06-2010, 22:06
هر کی دانلود نکنه ضرر کرده ! از ما گفتن بود :دی

hadi_gamer
06-06-2010, 23:09
اینم چند تا اسکرین شات از بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] re20080920_.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9_0044.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9_0024_540x405.jpg

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

جالب اینجاست که تا حالا یه بارم لگ نداشتم یا از بازی کیک نشدم!!!

Arrowtic
07-06-2010, 08:28
ممنون استاد!:دي
افراد آنلاينش متوسط چه قدرن؟؟؟
من هنوز ADSL ندارم ولي ثبت نام كردم.گرفتم ميام اين چندتا بازيو:
WOW
DotA
Crossfire
MW2

Arrowtic
07-06-2010, 08:36
راستي هادي جان شما ADSL چي داري؟؟سرعتش منظورمه.
64 يا 128 يا 256 يا 512؟؟؟

MB3d
07-06-2010, 09:34
با ویندوز 64 بیت میاد ؟ sxe میخواد؟؟ چون من 64 بیت دارم نمی تونم کانتر بزنم حالم گرفتست ... sxe هم با 64 بیت کار نمی کنه :41:

ali-07
07-06-2010, 09:51
چه سرعتي لازمه؟با دايل آپ نميشه ؟

hadi_gamer
07-06-2010, 11:09
راستي هادي جان شما ADSL چي داري؟؟سرعتش منظورمه.
64 يا 128 يا 256 يا 512؟؟؟
من 64 دارم از شاتل.

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

چه سرعتي لازمه؟با دايل آپ نميشه ؟
فكر ميكنم با دايل آپ هم بشه ولي توصيه نميشه.

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

آقا هنوز كسي دانلودنكرده؟بروبچ كجان پس؟حجت و ممد كه پاي ثابت همه بازيهاي جديد بودن پيداشون نيست.

hadi_gamer
07-06-2010, 11:41
افراد آنلاينش متوسط چه قدرن؟؟؟بازيكن آنلاين زياد داره معمولا هميشه سروراش پر هستن.فقط يادتون باشه اولاش بريد سرور rookie چون تازه كارا ميرن اونجا.

Little Sparrow
07-06-2010, 15:34
من دارم دانلود می کنم هادی.امیدوارم خوب باشه.فقط بگم که من نوب خالص بیدم ها.مطمئنی پینگش مناسبه؟
سرور ایرانی نداره؟

MB3d
07-06-2010, 15:44
بابا لطفا دیگه الکی بازی معرفی نکنین من با نت 1 مگ در بهترین حالتش پینگم 300 ه ........ زرشک 2 ساعت الکی دانلود کردیم

hadi_gamer
07-06-2010, 17:41
بابا لطفا دیگه الکی بازی معرفی نکنین من با نت 1 مگ در بهترین حالتش پینگم 300 ه ........ زرشک 2 ساعت الکی دانلود کردیم
شما که هنوز نمیدونی پینگ تایم ربطی به پهنای باند نداره نیا و تاپیک و بازی رو خراب کن.من با اینترنت 64 به راحتی بازی میکنم.حالا شما از بازی خوشت نیومده دلیل نداره بیای و بازی رو خراب کنی.در ضمن یه بازی به من بگو که با سرورهای اروپا پینگ ما زیر 300 باشه.

C0OPeR
07-06-2010, 18:15

برادر شما که هنوز نمیدونی پینگ ربطی به پهنای باند نداره واسه چی بازی آنلاین میکنی ؟! (با کمال احترام)
پینگ 300 برای کسی که تو ایران بازی میکنه یه پینگ خوب و ایده آل هستش ! از کسایی که wow بازی میکنن (توی سرورای خارجی ) بپرس اگه کسی پینگ زیر 300 داشت بعد بیا هر چی دلت میخواد بگو ... (مگر در موارد خیلی خاص)

در حال دانلود پچ هم ممکنه چند بار قطع شه ولی اگه دوباره اجرا کنید ادامش دانلود میشه !
واسه من که یه ساعت هم نشد .

Tirion Fordring
07-06-2010, 18:36
من اصلا کانتر بازی نکردم ( خوشم نمیاد ازش ) اما این به نظر جالب میاد

در کل تو این سبک fps بسی نوب هستم به همین دلیل احتمالش کمه بیام

:31:
فقط mmorpg بازی میکنم یکمی هم war + tw

راستی علی (چاقال) من از کسانی هستم که wow بازی میکنم و توی هر سروری رفتم پینگم اکثر اوقات زیر 300 بود ( 150-200 ) بعضی اوقات میشه 300 ولی در موقع لگ بودن سرور به 500-1000 هم میرسه :دی

MobinS
07-06-2010, 18:53
کلا بازی های این شکلی خوشم نمیاد ، بازی فقط COD : Modern Warfare من با پینگ 550 بازی می کنم هیچ چیز خاصی هم اتفاق نمیفته ، کلا با این شکل بازی ها حال نمی کنم ، بازی های شبیه کانتر.
راستی تاپیکی واسه بازی Team fortrres نیست؟

MB3d
07-06-2010, 19:39
شما گفتی پینگ پایینه
یعنی با پینگ 300 بازی میکنی؟؟؟ :16:
از من می شنوی بیخیال شو اون کاری که می کنی بازی نیست چیز دیگست
هیچی دیگه فقط الکی کلی بالک رو ریختیم دور
باید می دونستم اینجا قسمت بازی سنا کمه نباید رو حرف حساب کرد :2:

hadi_gamer
07-06-2010, 19:50
برادر شما که هنوز نمیدونی پینگ ربطی به پهنای باند نداره واسه چی بازی آنلاین میکنی ؟! (با کمال احترام)
پینگ 300 برای کسی که تو ایران بازی میکنه یه پینگ خوب و ایده آل هستش ! از کسایی که wow بازی میکنن (توی سرورای خارجی ) بپرس اگه کسی پینگ زیر 300 داشت بعد بیا هر چی دلت میخواد بگو ... (مگر در موارد خیلی خاص)

در حال دانلود پچ هم ممکنه چند بار قطع شه ولی اگه دوباره اجرا کنید ادامش دانلود میشه !
واسه من که یه ساعت هم نشد .
علی بازی کردی؟اسمت تو بازی چیه؟شب بیا سرور rookie یه خورده بازی کنیم.

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

لطفا جواب این MB3d رو دیگه کسی نده.ارزش نداره بخوای وقت بذاری با این صحبت کنی.

C0OPeR
07-06-2010, 19:54
باید می دونستم اینجا قسمت بازی سنا کمه نباید رو حرف حساب کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند سالته جیگر ؟ :دی

راستی علی (چاقال) من از کسانی هستم که wow بازی میکنم و توی هر سروری رفتم پینگم اکثر اوقات زیر 300 بود ( 150-200 ) بعضی اوقات میشه 300 ولی در موقع لگ بودن سرور به 500-1000 هم میرسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکنه سرور ایرانی بازی میکنی ؟ :دی
اون تهش نوشتم در موارد خاص ... احتمالا تو هم یکی از اونایی :دی

Little Sparrow
07-06-2010, 19:55
دوستان پست من به اون بزرگی رو اون بالا ندید.چند تا سوال پرسیدم خیر سرم.

C0OPeR
07-06-2010, 19:57
من تو بازی اسمم Xboy ه . رفتم یه 7-8 نفرو هد شات کردم سریع لول آپ شدم :دی
کلا دو دست بازی کردم ... فقط یکم گیج میزنم واسه این آیتم ها و خرید و ...
چطوری میتونم بفهمم تو کدوم سرور رفتی ؟

در ضمن من swat انتخاب کردم ...

hadi_gamer
07-06-2010, 20:02
دوستان پست من به اون بزرگی رو اون بالا ندید.چند تا سوال پرسیدم خیر سرم.
سرور ایرانی نداره ولی یه clan ایرانی هست که میتونیم بریم عضو اون بشیم.البته باید اول رنک 4 بشی تا بتونی عضو کلن بشی.
در مورد پینگ هم خیالت راحت باشه من تا حالا یه بار هم لگ نداشتم یا از بازی کیک نشدم.

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

من تو بازی اسمم Xboy ه . رفتم یه 7-8 نفرو هد شات کردم سریع لول آپ شدم :دی
کلا دو دست بازی کردم ... فقط یکم گیج میزنم واسه این آیتم ها و خرید و ...
چطوری میتونم بفهمم تو کدوم سرور رفتی ؟

در ضمن من swat انتخاب کردم ...
خودم هنوز نمیدونم چطور میشه فهمید طرف آنلاینه ولی یه friend list داره اگه همو ادد کنیم میشه فهمید.
خرید آیتم رو هم فعلا بیخیال بذار یه خورده بازی دستت بیاد بعد برو بخر.الان من GP point به اندازه کافی ندارم که آیتم بخرم.

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

راستی یادم رفت اسم من hadipro هستش تو بازی.SAS برداشتم :31:

C0OPeR
07-06-2010, 20:16
فکرشو میکردم ! همیشه طرف اشرار میری :دی

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

بازی رو اجرا میکنم 80% cpu رو میگیره ! چرا اینطوری ؟! ...

hadi_gamer
07-06-2010, 20:23
نمیدونم.به چه چیزایی دقت میکنی؟من نگاه نکردم ببینم چند درصد میشه.حالا چه فرقی میکنه؟:46:

C0OPeR
07-06-2010, 20:29
دارم فروم رو میخونم ! بعضی ها این مشکلو دارن !
آخه تو بازی که میری تصویر یهو فریز میشه باز درست میشه ! با این وضع تونستم لول آپ شم :دی

مشکل رو باید حل کنم ...

hadi_gamer
07-06-2010, 20:41
گرافیکشو پایین بذار شاید ماله اونه.من 1024 بازی میکنم مشکلی هم نداره.خیلی روونه.سیستمت چیه؟ برای من سیستمم خیلی قدیمیه ولی مشکلی نداره.

C0OPeR
07-06-2010, 21:02
سیستم من سخت افزاری مشکل نداره :دی یعنی اینو باید مثل قارچ خور بیاره بالا ! مشکل از جای دیگست :دی
رفتم یه دست مپ snipe بازی کردم همه اسنایپ میزدن من میرفتم با چاقو میکشتم . یک حالی میداد :27:

hadi_gamer
07-06-2010, 21:08
علی الان بیا تو بازی ادت کنم.

Little Sparrow
07-06-2010, 21:14
دانلودش کردم.الانم داره فایل های مورد نیازش رو دانلود می کنه.با یوزر sorooush میام.

Tirion Fordring
07-06-2010, 23:07
به همه tw ها که رفتن اونجا دیگه کسی tw بازی نمیکنه

هادی الان چه موقع معرفی بازی بود :دی من تازه دارم سایت tw رو میزنم :31:

حالا منم فردا میرم امتحان میذارم dl شه ببینم چی میشه .

توش میشه گارد گرفت ؟ مثل gta iv که q رو میزنی میره پشت یه ستون یا دیوار یا ماشین شلیک میکنه و دشمن نمیتونه بزنه ... :دی

البته فکر نکنم چون این گارد گرفتن برای FPS امکانش نیست اصلا . اگه میشد که چیز جالبی بود

آقا هنوز كسي دانلودنكرده؟بروبچ كجان پس؟حجت و ممد كه پاي ثابت همه بازيهاي جديد بودن پيداشون نيست. من اینجام لول

کلا پینگ داتک خیلی خوبه به اروپا . هر چی سرور رفتم تو WOW یا هلند بود یا انگلیس یا آلمان یا فرانسه

پینگم به همشون بین 100-200 بود

اما پینگ به آمریکا یکم کمه کلا الان رفتم TW یارو از آمریکا پینگ 400 بود !

hadi_gamer
08-06-2010, 00:17
به همه tw ها که رفتن اونجا دیگه کسی tw بازی نمیکنه

هادی الان چه موقع معرفی بازی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من تازه دارم سایت tw رو میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا teeworld هم شد بازی آخه؟
آدم حداقل وقت میذاره پای یه بازی درست حسابی بذاره حداقل حال کنه و هیجان و جذابیت داشته باشه.

amin_fixfox
08-06-2010, 06:14
tw باحاله!:31:

اینم دانلود کردم؛ باحال بود. خیلی خوب و روون اجرا شد. آموزشی رو نتونستم رد کنم:31: ولی سرورای دیگه رفتم، چند باری هم هد شات کردم ولی نصفش شانسی بود:31: کلا مثل همیشه من نوبم:31:

دیگه... همین دیگه...
ضمنا این اسمایلی رو هم خیلی دوست دارم: :31:

Little Sparrow
08-06-2010, 07:06
دانلود شد.patch شد.بازی شد.پسندیده شد.:31:
یوزر sorooush
فقط یه سوال این پینگ منو تو بازی با چه دکمه ای نشون میده؟

Arrowtic
08-06-2010, 08:28
آيا ميدونيد كي جلوتون وايساده؟ميتيكامان مامور ويژه ي حاكم بزرگ!و اينم آرم حاكم بزرگ::31:(اين اسمايله علامت حاكم بزرگه!)
____
آقا خيلي كه محدوديت نمي بره؟

Tirion Fordring
08-06-2010, 10:18
لول TW سرور ایرانیمون رفته .

من گذاشتم دانلود چون امتحانم نیم ساعته تموم شد :18: فقط 50% رفته

50% الان میذارم یکی دو ساعت دیگه میام

فکر کنم من بیام به همه لول میدم از بس نوبم Head Shot میشم :31::31:

راستی گفتین سرور راکی بیام Swat یا اون یکی ؟ من پایم هر دوشونو فرقی نداره مهم اینه که با برو بچ باشیم (به خاطر همینم اومدم دیگه لول) :10:

آيا ميدونيد كي جلوتون وايساده؟ميتيكامان مامور ويژه ي حاكم بزرگ!و اينم آرم حاكم بزرگ:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](اين اسمايله علامت حاكم بزرگه!)یه نوب واستاده ؟ :دی(شوخی)

میدونی من کیم ؟

من پالادین رنک 1 Light Hand موسس Argent Crusade و رییس Argent Dawn هستم :دی کسی که تونست لیچ کینگو توی Frozen Throne شکست بده :31:

این :دی خوبه اما : دی یاهو قشنگ تره اون دندوناش سفیده این زرده :27:

Dark^Knight
08-06-2010, 10:18
من تو لگ غرق شدم کی میگه لگ نداره 1 تیر میزنی 4 ساعت بعد میرسه بی یارو. ADSL 128 دارم هادی چجوری با 64 بازی می کنی؟:18:

Tirion Fordring
08-06-2010, 10:25
حس اسپم بازی گل کرد :27:

علاقه مندان به این اسمایل میتوانند با شرکت در کلاس های آموزشی اسپم - قرار دادن اسمایلی به صورت هنری شرکت کنند :21:

hadi_gamer
08-06-2010, 11:18
فقط یه سوال این پینگ منو تو بازی با چه دکمه ای نشون میده؟
تو بازي دكمه tab رو بزن تيم شما و تيم مقابل رو نشون ميده جلوي اسم هر كي يه عدد نوشته اون پينگت هست.پينگ من معمولا 300 هستش.

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

راستی گفتین سرور راکی بیام Swat یا اون یکی ؟ من پایم هر دوشونو فرقی نداره مهم اینه که با برو بچ باشیم (به خاطر همینم اومدم دیگه لول) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين كاراكترايي كه انتخاب ميكني فقط قيافشون با هم فرق ميكنه اصل بازي همه با هم هستن.

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

پ.ن : حجت جان لطفا تاپيك رو به اف نده پليز...

Tirion Fordring
08-06-2010, 12:26
اف چیه لول

(گرفتم منظورتو اما جنبه بدی نداشت اسپم) در کل اگه ناراحت شدی پاک میکنم

یعنی مثل کانتر نیست با هم بجنگی ؟ اصلا تیمی هست یانه ffa ؟ خر تو خر هر کی هر کی رو زد ؟

آخه مثلا باید بین swat و evil جنگی بشه teamwork دیگه اینطوری نیست ؟

hadi_gamer
08-06-2010, 12:32
اف چیه لول

(گرفتم منظورتو اما جنبه بدی نداشت اسپم) در کل اگه ناراحت شدی پاک میکنم

یعنی مثل کانتر نیست با هم بجنگی ؟ اصلا تیمی هست یانه ffa ؟ خر تو خر هر کی هر کی رو زد ؟

آخه مثلا باید بین swat و evil جنگی بشه teamwork دیگه اینطوری نیست ؟
نه تو مپ كه وارد ميشي دو تا گروهن كه با هم درگيرن مثل كانتر.شما تو يكي از گروهها ميري و با گروه ديگه ميجنگي.
گروههاي global risk و black list با هم درگيرن.

C0OPeR
08-06-2010, 13:52
دهنمونو سرویس کردن اینا !! (اداره رو میگم :دی) همش تا غروب نگه میدارن ... به زور اضافه کاری میکشن :41:
غروب اومدم حال همتونو میگیرم ... دارم لول بعدی رو هم میگیرم :27:

هادی توی کدوم channel میری ؟ من اکثرا 5 میرم ...
اگه یدونه با پینگ پایینتر هم میشناسی بگو .
این مشکل cpu هم حل نشد ... یجورایی انگار دارم با لگ بازی میکنم :41:

Tirion Fordring
08-06-2010, 14:20
هرچی باشه برو شکر کن سی پی یوت از سیستم f اینگ من بهتره من بهتره

یه موقع میشه وسط بازی سیستم من استند بای میشه مخصوصا wow اون اولا که هر 5 مین الان باز بهتر شده خودم میدونم کجا ها استند بای میشه . توی cod mw 2 و mw که کلا میشه (حساب کنید چطوری MW2 رو تموم کردم!!)

توی Warcraft , Tw هم نشده تا حالا یه بار توی shaiya شد .

تو این بازیم امیدوارم نشه

my f ing system

f رو که میدونید چیه :دی

سیستمت چیه ؟ asl بده واسه سیستم ببینم lol

راستی :

رفتم یه دست مپ snipe بازی کردم همه اسنایپ میزدن من میرفتم با چاقو میکشتم . یک حالی میداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lol
نمیکشتند ؟ اگه نمیمردی یعنی اونا در حد چی نوب بودن !

حالا توش نوب هم داره بریم هد شات کنیم ؟ در حد نوب خالص که ندونه با چی شلیک میکنه :31:

البته من که خودم کلا توی fps آنلاین نوبم !

Tirion Fordring
08-06-2010, 14:33
p.n

این چی میگه ؟

من تو لگ غرق شدم کی میگه لگ نداره 1 تیر میزنی 4 ساعت بعد میرسه بی یارو. ADSL 128 دارم هادی چجوری با 64 بازی می کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اینطوریه فایده نداره بیایم که فعلا 85 درصد دانلود شده یک ساعت دیگه میام

C0OPeR
08-06-2010, 14:50
یه موقع میشه وسط بازی سیستم من استند بای میشه مخصوصا
آیکیلو . این مربوط به تنظیمات ویندوزه :دی

نمیکشتند ؟ اگه نمیمردی یعنی اونا در حد چی نوب بودن !
اونا نوب نیستن من پروفشنالم ... بیا اسنایپ شرطی :27:

136209
08-06-2010, 15:02
منم دارم دان می کنم انشا الله امشب میا بازی کنم ببینم چه جوریه

Tirion Fordring
08-06-2010, 15:33
---

delete it

Tirion Fordring
08-06-2010, 15:39
پ.ن

پروسش توی task mngr هست اما هیچ پنجره جدیدی باز نمیشه !

پستای من چرا با هم merge نمیشه

------------

لول این ویستا چه چیز داغونیه یک ساعت طول کشید اون پیغامو بده که allow کنه یا نه

لول eset اینو ویروس میشناسه نمیذاره نصب شه

عجب گیری کردیما دوباره باید از اول یک ساعت طول بکشه تا اون پیغامه fire wall بده ( نمیشه اینو بست ؟ فایروال ویستا رو که بستم!!)

------

داره نصب میشه . چیکار کنم این eset اینو ویروس نشناسه هر دفه بخواد پاک کنه ... !

Tirion Fordring
08-06-2010, 17:59
خب به نظرم بهترین بازی FPS بود که کردم . پینگ که ماشالله من ندیدم چیه ولی فکر کنم خیلی کم بود .

در مورد گیم پلی مپاش باحال بود البته نوب بودن یه مپ بود با چاقو میرفتی بمب میذاشتی با چاقو دو نفرو کشتم همزمان خیلی حال داد

یه مپی هم رفتیم با سروش اینو یه یارو بود با اسلحه خفن میزد همه رو
لول 2 هستم فکر کنم

hadi_gamer
08-06-2010, 18:16
دهنمونو سرویس کردن اینا !! (اداره رو میگم :دی) همش تا غروب نگه میدارن ... به زور اضافه کاری میکشن :41:
غروب اومدم حال همتونو میگیرم ... دارم لول بعدی رو هم میگیرم :27:

هادی توی کدوم channel میری ؟ من اکثرا 5 میرم ...
اگه یدونه با پینگ پایینتر هم میشناسی بگو .
این مشکل cpu هم حل نشد ... یجورایی انگار دارم با لگ بازی میکنم :41:
همش تا غروب؟
بنده خدا من کلا فروردین و اردیبهشت رو اکثرا تا ساعت 9 و 10 شب شرکت بودم.تعطیلی هم نداشتیم یعنی 2 ماه جمعه ها هم سر کار بودم.برو خدا رو شکر کن.:10:
من تو هر channel که شلوغ تر باشه میرم.حالا امشب میام 5.مثل اینکه باید تو یه channel باشی تا بتونی یکی رو ادد کنی.رو اسمش کلیک میکنی و ادد میزنی.
راستی یه clan هست به اسم TEAM*PERS!A که ایرانیه من به زودی عضو اون میشم شما هم خواستید بیایید.البته برای عضو شدن تو کلن باید رنک 4 باشید حداقل.من الان سه هستم به زودی 4 میشم.

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

خب به نظرم بهترین بازی FPS بود که کردم . پینگ که ماشالله من ندیدم چیه ولی فکر کنم خیلی کم بود .

در مورد گیم پلی مپاش باحال بود البته نوب بودن یه مپ بود با چاقو میرفتی بمب میذاشتی با چاقو دو نفرو کشتم همزمان خیلی حال داد

یه مپی هم رفتیم با سروش اینو یه یارو بود با اسلحه خفن میزد همه رو
لول 2 هستم فکر کنم
حجت تو بازی کلید tab رو بگیر جلوی اسم هر بازیکن پینگش رو نوشته ببین پینگت چنده.من معمولا پینگم 300 هستش و بازی خیلی روون و خوب اجرا میشه.

Little Sparrow
08-06-2010, 18:22
خیلی باحاله.خیلی خوشم اومده.

hadi_gamer
08-06-2010, 19:19
خیلی باحاله.خیلی خوشم اومده.
داش هادی بازی بد معرفی نمیکنه که...:31:

Tirion Fordring
08-06-2010, 19:20
230

بیاید کانال شیش منم هستم .

به خدا اینا نوبن در حد ف اینگ نوب !! :18:

یه مپی هست باید بمب بذارند شما به عنوان پلیس دفاع میکنی رفتم تو اون ساختمون 4 نفر بودن همشونو با تفنگ زدم 4 تا کیل یکودمشون منو نزدن اصلا نفهمیدن من اونجام :27::27:

اون اصلحه رو دارم تهش مثلثی شکله اسمش یادم نیست اما 36 چوق بود :دی

کلا خیلی خفنه تابستون معتادش میشم

پینگمم 200-250 هست معمولا

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

داش هادی بازی بد معرفی نمیکنه که...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

... :31:
بیخیال

hadi_gamer
08-06-2010, 19:23
راستی یه سر رفتم سرورهای UK پینگم اونجا حدود 250 بود ولی لامصب همه درجه ها خفن ستوان و سرهنگ و...چه لباسا و سلاحهایی داشتن.مهلت نمیدادن :41:
دوباره اومدم تو rookie server.بالاخره یه روز ما هم میتونیم اونجا بازی کنیم وقتی حرفه ای شدیم :31:

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

اسمت چیه حجت؟من الان کانال 6 بودم ندیدمت.

Sha7ab
08-06-2010, 19:32
دوستان این بازی سرور اختصاصی داره؟

C0OPeR
08-06-2010, 19:40
شما نوبا کجا بازی میکنین ؟ :دی
من دو ساعته channel 5 دارم بازی میکنم هیچ کدومو نمیبینم !! اسمم تو بازی [X]-[B]0[Y] هستش ...
الان M4 خریدم از جلوم رد شین هد شات رو شاخشه ... :دی تازه گروهبان 3 هم شدم :5:

hadi_gamer
08-06-2010, 19:51
ای بابا شما پوینت از کجا میارین سلاح میخرین؟ من پول تعمیر سلاحمم ندارم.همش 57000 تا پوینت دارم.البته میتونم سلاح بخرم ولی میترسم بعدش پول تعمیرش رو نداشته باشم.اخه هر بازی حدود 100-200 تا پوینت میده.شما چند پوینت و exp میگیرید بعد هر بازی؟
کدوم سلاح بهتره بخرم؟

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

من الان میرم شام بخورم شب میام بازی حدود ساعت 10 .میام همون کانال 5 همه بیاید اونجا.

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

دوستان این بازی سرور اختصاصی داره؟
سرور اختصاصی رو هر کسی میتونه ایجاد کنه.مهم اینه که کسی باشه که بتونه سرور رو همیشه آن نگه داره.
میشه براش پسورد هم گذاشت که غریبه وارد نشه.

Tirion Fordring
08-06-2010, 19:58
اسلحه Micro Galil بهتره یا m16 ? به نظرم m16 این جدیدی که خریدم چیز چرتیه

نه سرور 5 زیادی حرفه ای هستند بیایان 6 لطفا

منم albis هستم رنک دو

C0OPeR
08-06-2010, 20:34
حجت M16 نخر ! ارزش نداره ! مزخرف محضه ...
اگه یه اسلحه میخوای در همون رنج یا AK47 بخر یا M4
الان میخوام بدونه کلت هم بخرم :دی وقتی اسنایپ ور میداری باید همراش از اینا داشته باشی وگرنه طرف برسه بهت چاقو شدی ...

Tirion Fordring
08-06-2010, 20:41
برادر من m16 رو از اول داشتم

متاسفانه micro galil خریدم و پول ندارم

بیا کانال 6 بهم ویسپ بده

Little Sparrow
08-06-2010, 20:42
منم sorooush هستم.

Tirion Fordring
08-06-2010, 21:11
نگفتید من اینا رو دارم کدوم خفن تره ؟

Micro Galil یا m16

از ak 47 و m4a1 چی ؟

Sha7ab
08-06-2010, 21:43
منم دارم دانلود میکنم. بهتون میپیوندم!

Tirion Fordring
09-06-2010, 00:42
کلی بازی میری میکشی تهش 30 تا پول میده

من 10 کیلو دیگه میخوام m4 بخرم چیکار کنم ؟

m4 یا ac 74 ?

C0OPeR
09-06-2010, 09:43
اگه هدف گیریت خوبه m4 بخر در غیر اینصورت ak47

Tirion Fordring
09-06-2010, 13:24
هدف گیریم متوسطه در حدی که با یه m16 فاصله 16 کیلو متری هد شات کردم !!!!!!!!!

البته شانسی بود

Tirion Fordring
09-06-2010, 14:46
من پول میخوام

اه خیلی سخت میده کلی هد کردم 500 تا داد . این mission ها هم روزی 500 میده چیکار کنم ؟

شیطونه میگه برم zp بخرم gp کنمش !

Tirion Fordring
09-06-2010, 18:20
اه خسته شدم از بازیش

هر چقدرم جمع میکنم میکشم پولم به m4 نمیرسه

مثل چی کم گلد میده از اون بازی هایی که باید دونیت کنی پیشرفت کنی خوشم نیومد

Tirion Fordring
09-06-2010, 18:40
یه فکری

یه سرور بسازیم (من بلدم) بعد بریم توش همدیگرو از نزدیک هد شات کنیم . یه بازی من یه بازی یکی دیگه (مثلا هادی)

اونقدر هد شات کنیم بهمون کلی پول و درجه بده نظرتون چیه ؟

من پایم یک نفر دیگه میخوام !

hadi_gamer
09-06-2010, 20:50
یه مسلسل p90 خریدم عجب چیز ردیفیه.با این kill هام دو برابر شده خیلی حال میده.قیمتش 38k هست.

Tirion Fordring
09-06-2010, 21:05
p90 یا m4

هادی بیا بازی

hadi_gamer
09-06-2010, 21:08
بابا امروز کجا بودید شماها چرا کسی نیست؟
علی کجایی پس؟
من عضو کلن پرشیا شدم شما هم رنک 4 شدید بگید لینکشو بدم عضو بشید.

Tirion Fordring
09-06-2010, 21:37
یکی گفت اینو کیک کنی بهت کلی zp میدم نداد منم سر یکی رو کلاه گذاشتم

یه روش glitch توی جعبه یاد گرفتم گفتم 20 کیلو میدم بعد آف شدم

این بازی میشه کلی کلاه برداری کرد !

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

من هستم همش

الان میرم نیم - یک ساعت دیگه میام

من یکم دیگه میخوام لول 4
چطوری پول انتقال میدن؟

C0OPeR
10-06-2010, 09:02
بابا امروز کجا بودید شماها چرا کسی نیست؟
علی کجایی پس؟
من عضو کلن پرشیا شدم شما هم رنک 4 شدید بگید لینکشو بدم عضو بشید.

سلام هادی . من که هستم ! فقط نمیتونم شماها رو پیدا کنم ! یه ساعتی قرار بذارین یه جای مشخص ....
من چطوری میتونم عضو کلن شم ؟ خیلی وقته رنک 4 هستم

amin_fixfox
10-06-2010, 10:52
ای بابا
من چرا فکر میکنم این از کانتر سخت تره (یعنی بازیکنهاش حرفه ای ترن...)؟!
طرف با یکی از این تفنگ مزخرفا منو از 400 کلیومتری (و حتی دورتر!) منو هدشات کرد! شرط میبندم با دوربین دار هم نمیشد منو دید:18:

راستی شما کی میایین؟
گفتین rookie، سرور 6! بعدش چی؟

Tirion Fordring
10-06-2010, 10:58

APPLY کن

من همش سرور 6 هستم بیا اونجا توی پایین بنویس

/w albis

بعد افتاد اینحا . اول بنویس w/ بعد albis با فاصله که اسم منه . چطور تو wow ویسپ میدادی !

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

این اروره چیه ؟ نمیره بازی

Failed to connect to server :W[2003] L[0]

amin_fixfox
10-06-2010, 11:39
این اروره چیه ؟ نمیره بازی

Failed to connect to server :W[2003] L[0]

دقیق نمیدونم، ولی مشکل از تو نیست! برا من هم همین ارور رو میده

C0OPeR
10-06-2010, 11:54
دارن سرور و بازی رو آپدیت میکنن ! من توی فروم پرسیدم جواب دادن ! البته لانچر رو هم بزنی قبل اینکه دکمه استارت رو بزنی نوشته !
من تو بازی بودم داشتم مثل چیز حال میکردم یهو پرت شدم بیرون ! الان که از 3 ساعت هم گذشته . توی فروم نوشته بود یکی دو ساعت ...

Tirion Fordring
10-06-2010, 12:12
تو این بازی میشه گلد داد ؟

چاقال یه فکری یه روم بسازم (بلدم)

بعد بریم td . من بیام پیشت (دشمنت باشم) بعد با تفنگ هد شات کنم مثلا 50 بار من هد شات کنم کلی exp و gp میده 50 بار تو

از نظر kills بد میشه اما gp و exp عالی میده.

Honor چیه / واسه من very bad هست .

یه بازی رو لیو میدم میگه جریمه داره اون چیه ؟

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

بازیش زیادی ه ک داره احتمالا میری گیم همه به هم میگن هکر . نه اینکه ه ک نداشته باشه ه ک داره خوبم داره قسمت کیک یه جا هست Reason : ha ck

C0OPeR
10-06-2010, 12:38
باید بپرسی چرا بقیه اینکارو نمیکنن ؟ :دی
حتماً یه مشکلی هستش دیگه ! وگرنه همه یه سرور با پسورد درست میکردن میفتادن به جون هم exp میگرفتن .

Tirion Fordring
10-06-2010, 12:54
مشکلی نداره

تست کردم بیا تو

amin_fixfox
10-06-2010, 13:02
file is changed: W[2007] L [0]
rez\RB001.REZ

ارور!

hadi_gamer
10-06-2010, 15:35
تو این بازی میشه گلد داد ؟

چاقال یه فکری یه روم بسازم (بلدم)

بعد بریم td . من بیام پیشت (دشمنت باشم) بعد با تفنگ هد شات کنم مثلا 50 بار من هد شات کنم کلی exp و gp میده 50 بار تو

از نظر kills بد میشه اما gp و exp عالی میده.

Honor چیه / واسه من very bad هست .

یه بازی رو لیو میدم میگه جریمه داره اون چیه ؟

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

بازیش زیادی ه ک داره احتمالا میری گیم همه به هم میگن هکر . نه اینکه ه ک نداشته باشه ه ک داره خوبم داره قسمت کیک یه جا هست Reason : ha ck

نه عزیزم اینطوریام نیست دیگه تو بازی هر کی نوبه و بازی بلد نیست تا یکی میکشتش سریع میگه ه.ک کردی و چت رو به گند میکشه یکی نیست بگه بابا برو بازی یاد بگیر جای الکی حرف زدن.
من سرچ کردم یه سری برنامه -- هست ولی اکثرا خالی بندیه اونایی هم که کار میکنه این تو هر پچ جدید که میدن اون راه رو میبندن و برنامه دیگه کار نمیکنه.

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

علی این لینک کلن.اول لاگین کن بعد apply رو بزن.

Tirion Fordring
10-06-2010, 15:48
هادی این کلنش که رفتی چرته

رنکشو ببین

من persia boy رو میگم !

hadi_gamer
10-06-2010, 15:52
میدونم ولی اون persian boy بچه های باحالی نداره.من این کلن که رفتم رو بعضیاشونو میشناسم.

Tirion Fordring
10-06-2010, 16:04
جدی ؟

تو بازی میشه پول داد ؟

من پول میخوام باو سه روز جون کندم 3500 تا به دست آوردم

Tirion Fordring
10-06-2010, 16:16
از فردا میتونید مجانی یه پرچم کشور وردارید وقتی اون تیم جام جهانی قهرمان شد شما zp میگیرید

کدومو وردارم ؟

ایتالیا که هیچی
برزیل افت کرده
آرژانتین مطمئن نیستم
اسپانیا ممکنه بره
و ... ؟

C0OPeR
10-06-2010, 16:19
آقا همه میرین channel 6 ؟
من هیچکدومتونو نمیبینم ! اگه شما منو دیدین خبر بدین یا به لیست دوستان اضافه کنید راحت تر پیدا کنیم همدیگرو!
هادی جون دستت درد نکنه رفتم تو لینک پیغام گذاشتم ...

رفتم یه مپ با بد شانسی با اختلاف 1 دونه نسبت به نفر اول دوم شدم ! اون 42 تا کشت من 41 ... :19::41:

hadi_gamer
10-06-2010, 16:23
آقا همه میرین channel 6 ؟
من هیچکدومتونو نمیبینم ! اگه شما منو دیدین خبر بدین یا به لیست دوستان اضافه کنید راحت تر پیدا کنیم همدیگرو!
هادی جون دستت درد نکنه رفتم تو لینک پیغام گذاشتم ...

رفتم یه مپ با بد شانسی با اختلاف 1 دونه نسبت به نفر اول دوم شدم ! اون 42 تا کشت من 41 ... :19::41:
بیای تو کلن دیگه راحت همدیگه رو میبینیم.
حالا نفر اول بشی چی میده؟ چیز خاصی میده؟
راستی تو خیلی حرفه ای هستیا چطور 41 نفر کشتی؟منبیشترین نفراتی که کشتم 20 تا بوده.

Tirion Fordring
10-06-2010, 16:37
من یه بار به 4 kill پشت سر هم رسوندم پنجمی هد شات کرد منو !

سرور بسته شد باز ؟ اه من میخوام بیام توی اونجایی که یه درصد پر میشه (hgc) مینویسه step 0 بعد اون نواره سیاهه و نه پر میشه نه هیچی

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

راستی با سروش اونکارو کردیم 40 تا کشتمش

هم ace داد هم لست کیل هم حددو 200 تا exp اما نمیدونم چرا توی یه مسابقه 15 تا کشتم بهم 450 تا ایکس پی داد

جریان چیه ؟! تازه سروشو هد شات میکردم همش اونو نه

C0OPeR
10-06-2010, 18:15
بیای تو کلن دیگه راحت همدیگه رو میبینیم.
حالا نفر اول بشی چی میده؟ چیز خاصی میده؟
راستی تو خیلی حرفه ای هستیا چطور 41 نفر کشتی؟منبیشترین نفراتی که کشتم 20 تا بوده.

از این مپ هایی بودش که دوباره سریع زنده میشی ! :دی
هر 10 تا که بکشی یدونه اون پایین بهت اسکلت میده . من تا 4 تاشو جمع کردم :5:

Tirion Fordring
10-06-2010, 21:38
من -- شدم ؟ چی شد

توی یه mm رفتم بازی کلی کشتم و نیمدونم چی شد اومدم دیدم نوشته Albis LVL Up (سرهنگ شدم اونی که بعد coropol هست چیه) همونی کخ چاقال شده

بعد دیدم exp زده 500
GP Gained : 23545

:18: :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

OMFG
اونقدر گفتیم M4M4 پولش رسید حالا بخرمش ؟

57-58 کیلو دارم چی خوبه

amin_fixfox
10-06-2010, 21:44
آقایون من ری اینستال کردم ولی باز هم این ارور رو میده

file is changed: W[2007] L [0]
rez\RB001.REZ

کس دیگه ای این مشکلو نداره؟

Tirion Fordring
10-06-2010, 21:45
بذار آپدیت شه

guys کدوم اسلحه خداست؟

AK74
Scar
K-70
M4A1
و .. ؟

amin_fixfox
10-06-2010, 21:47
خب وقتی اینستال کردم از اول آپدیت شد!
الآن هم قسمت آپدیت رو به سرعت رد میکنه انگار آپدیت جدیدی نداره
:13:

Tirion Fordring
10-06-2010, 22:10
نمیدونم تو فروم بپرس
معمولا شنیدم برای Sergenat 1ST شدت 10 کی میگیری نمیدونم چرا به من 24 کی داد

خدا ترین اسلحه بازی Scar Light هست بعدش m4 و ak47 !

من m4 دارم اما توی این آلفا همه پرو هستن و هی هدشات میشم :دی

Black Market چیست ؟

یه چیزیه با پرداخت 2 هزار جی پی به شما یه شانس میده . شما یه گردونکی رو میچرخونی و به طور راندو روی 3 تا آیتم میفته (روی یه بسته) اون سه تا ممکنه اگه خیلی خرشانس باشید اسلحه باشه .

ماله من یه کیف افتاد با یه کلاه و یه چیزی که بک گراند اسمم سبز رنگ و دایره دایره شه که خیلی قشنگه :دی

در کل اگه خوش شانس هستید اینو تست کنید . به خیلیا Scar Light داده !

amin_fixfox
10-06-2010, 22:16
تو فروم بپرسممنون!:11:
رفتم فروم دیدم چند نفر دیگه این مشکلو دارن؛ یکی اون فایلو اپلود کرد، منم replace کردم. درست شد!

------------
الآن هستید بیام؟

Tirion Fordring
10-06-2010, 22:27
من نمیتونم بیام Rookie شرمنده

شما هم سرهنگ یک شو بیا آلفا

فعلا تو کار یاد گیری m4a1 هستیم

خیلی اسلحه توپیه اما اینجا همه scar light دارند میزننم !

Scar= KHODA

kamran987456
11-06-2010, 11:00
منم بازی رو امروز شروع کردم
152 تا کشتم
163 دفعه مردم
تو قسمت honor نوشته avrege
حالا بد شروع کردم یا نه ؟
پینگم حدود 350 هستش
کدوم سرور ها برم پینگش خوبه ؟
اسمم هم sharp_sniper هست
در ضمن کنار اسم من از اینها :20:هست یهنی چی ؟

MDBK007
11-06-2010, 11:06
آقایون برای من هم همین ارور را می ده باید چی کار کنم؟
حتی یکبار بازی را نصب کردم نشد. اون فایلی که گفته بود را دانلود کردم و بعد ریپلیس کردم باز هم نشد باید چی کار کنم؟

amin_fixfox
11-06-2010, 16:17
منظورت از اون فایل، اینه؟

این کار منو راه انداخت....

C0OPeR
12-06-2010, 13:16
بازی چقدر باگ و -- داره !!! هر دقیقه یکی رو میندازن بیرون بخاط همینا :دی
یه چندتایی رو من پیدا کردم ولی کار نکرد نسخه قدیمی بود ! یکی گفت نسخه جدیدش باید پول بدی ... :27:
اینایی که خودم تو بازی دیدم رو مینویسم ...
1- aimbot بودش که هر جوری بزنی یا طرف هد شات میشه یا تیرا میره سمتش ... برا من که خیلی اتفاق !
2- طرف از تو دیوار و جعبه رد میشه .
3- طرف میره تو دیوار و از اون تو تیر میزنه ولی هر چی به سمتش شلیک میکنن به دیوار میخوره و چیزیش نمیشه .
4- خنثی کردن بمب . همینکه طرف بمب رو میذاره خود به خود خنثی میشه و GR ها دست رو میبرن .
5- طرف با سرعت نور حرکت میکنه ...

اینا رو من به چشم خودم دیدم ... ایندفعه اگه بتونم شات میگیرم میذارم اینجا !

اگه تونستین اینا رو از جایی پیدا کنید ما رو بی نسیب نذارید

Tirion Fordring
12-06-2010, 14:50
3- طرف میره تو دیوار و از اون تو تیر میزنه ولی هر چی به سمتش شلیک میکنن به دیوار میخوره و چیزیش نمیشه .

این -- نیست . بلکه یک GLitch . و توی دیوار نمیره معمولا میره توی Box .

منم بلدم و اگه میخواید یاد بگیرید بهتون میگم اما خب باید سریع تستش کرد

راستی یادیگیریشم باید gp بدید :دی

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

راستی یه چیز دیگه

Scar = خدا ترین اسلحه
تو مپه DOWNTOWN رفتم قایم شدم دو نفرو با هم زدم بعد یکیشون اسکار داشت ورداشتم ازش

نمیدونم چی شد من تنها زنده بودم و اونا 2-3 نفری بودن

با SCAR همشونو زدم ! با یه تیر هرجاشون بزنی 80 تا عمرش میره . دیگه بیشتر بزنی میمیره

اسکار خیلی چیزه خفنیه .

Scar Light و میگم . حیف که الان 2500 تا پول دارم و درجم هم نمیرسه

من SPOP میخوام :19:

C0OPeR
12-06-2010, 15:25
میگم رفته بود تو دیوار ! با من کل کل نکن :19::19:
توی تونل که جعبه نداره بره توش ! از توی سقف تونل داشت تیر میومد بیرون ! یکی دیگه هم رفته بود زیر زمین ...

با SCAR همشونو زدم ! با یه تیر هرجاشون بزنی 80 تا عمرش میره . دیگه بیشتر بزنی میمیره
اگه هدف گیریت خوب باشه با هر اسلحه ای باید بتونی بازی کنی ... نه اینکه اسلحه باعث بهتر شدن بازیت شه .

amin_fixfox
12-06-2010, 15:59
من قبلا حدود 10 راند بازی میکردم، میتونستم اسلحه بخرم
الآن هر چی بازی میکنم جی پی حدود 2000 ثابته!

(جی توی جی پی یعنی چی؟)

C0OPeR
12-06-2010, 17:07
درجه بگیری بهت پول میده تا بتونی اسلحه بخری . فقط باید پولاتو سیو کنی و به موقع خرج کنی ...
اون پولی که آخر بازی میده فقط بدرد تعمیر اسلحه میخوره .

amin_fixfox
12-06-2010, 17:23
درجه هم گرفتم و پول نداد! اینو نود درجه در جهت عقربه ساعت بچرخون میشه درجه من: (> همون لول 3 خودمون
این درجه ها رو یکی برام به ترتیب بگه، من هیچوقت نتونستم یاد بگیرم:31:

MB3d
12-06-2010, 17:46
پینگتون رو چنده شماها که بازی می کنین ... مال من چرا رو 300 ه ؟

amin_fixfox
12-06-2010, 18:21
منم اکثرا رو 300 هستم، ولی خیلی بد نیست.
میشه بازی کرد:20:

Tirion Fordring
12-06-2010, 19:34
300 عالیه . ماله من 550 میره گاهی اوقات اما لگ ندارم !

ولی ماله منم همیشه 250-300 در کل خوبه !

راستی دیوار Walls ---- هست . اما اگه توی جعبه میخوای بهت بگم . توی جعبه کسی نمیتونه بزنتت ولی تو میتونی همه رو بزنی !!!

تو mm بعضیا میرن تو جعبه 50-60 تا mutant دورشون ... همه میبازن :دی

اگه هدف گیریت خوب باشه با هر اسلحه ای باید بتونی بازی کنی ... نه اینکه اسلحه باعث بهتر شدن بازیت شه .
قبول

اما

power اسلحه مهمه . سرعتشم همینطور . m4 با 4-5 تا تیر پشت سر هم (اگه تکون بخوره 10-15) میکشه طرفو . اما scar با 4 تا ! اگه هدف گیری خوب باشه با یه ضربه HEADSHOT میکنه . اما M4 دیدی دیگی اومدم نزدیک یارو (تست بود) زدمش تو کله دو تا تیر زدم هد شات شد .

Tirion Fordring
12-06-2010, 20:30
معیار xp کیلس نیست .

تو یه بازی 4 نفرو کشتم و 10 بار مردم (sd)
تو یه بازی دیگه (td) حدودا 10 نفرو کشتم و 4 بار مردم :دی

اما EXP کی توی بازیا ول داد بیشتر بود .

کلا
SD برای شروع خوبه . برید کیت سرعت افزایش بمب گذاری رو بخرید

کلی EXP میگیرید

MB3d
12-06-2010, 21:21
wtf شما هم با پینگ 300 بازی می کنین ؟؟؟ :18: بابا اینجور که شماها تعریف می کردین فکر کردم جدی دارین بازی می کنین :18:

MB3d
12-06-2010, 22:43
زیاد پیر نیستم ... ولی ما که کانتر می زینیم پینگمون رو 50 تا 60 زیاد راضی نیستیم ... شما به بازیت ادامه بده خوش بگزره ... من فکر کردم شما پینگت پایننه چون خیلی تعریف می کردی

C0OPeR
12-06-2010, 22:58
زیاد پیر نیستم ... ولی ما که کانتر می زینیم پینگمون رو 50 تا 60 زیاد راضی نیستیم ... شما به بازیت ادامه بده خوش بگزره ... من فکر کردم شما پینگت پایننه چون خیلی تعریف می کردی

خیلی باحالی بابا . دمت گرم :27:
عزیز دل برادر گفتن نداره چون همه میدونن ولی محض اطلاع رسانی عرض میکنم (:دی) شما یه سر سایت های تست سرعت برو ببین سرور اروپا و آمریکا پینگ چقدر بهت میده . شما که ادعا میکنی اینترنت یک مگ داری حداقل پایه ای ترین اطلاعات رو در موردش بدون وگرنه من جای اون شرکت بودم بهت dialup هم نمیدادم :10:

راستی اگه داری کانتر رو با پینگ 50-60 بازی میکنی خیلی اوضات خرابه چون من دارم با پینگ 18-20 بازی میکنم :دی

hadi_gamer
13-06-2010, 21:47
امروز 4 تا crate خریدم تا بالاخره یه scar light بردمالبته 7 روزه.حیف شد میخواستم xm8 ببرم.لامصب عجب چیزیه این xm8 درجم برسه میخرمش.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

راستی برو بچ clan امروز هیچکی آن نبود. جریان چیه؟

Tirion Fordring
13-06-2010, 22:08
Scar Light بردی ؟! او ام جی

xm8 کیلو چنده scar light = خدا توی riffle

نمیدونم چرا پست منو مدیر محترم پاک کردند (در خواست کمک هم خلاف قوانینه ؟!)

اما این بازیش مضخرفه . ه ک و چیت که داره .

کرشم میشه

اینم ارور ما که نمیره تو بازی . از صبح تا حالا نرفتم .

این پر نمیشه .
مشکل همینه .

تو فرومم گفتم کسی جواب نداد

amin_fixfox
14-06-2010, 01:58
برا من هم بعضی وقتا اینجوری میشه؛ خودش بعد از چند ساعت درست میشه

Tirion Fordring
14-06-2010, 13:55
از دیروز تا الان بازی نکردم !

Tirion Fordring
14-06-2010, 19:34
از بازی زده شدم . عمرا دیگه بازی کنم

کسی نیست مشکل ما رو حل کنه ؟

خدایی بازی چرتیه همش باگ و چیت . کرش . ارور و ..

amin_fixfox
14-06-2010, 23:45
اتفاقا من خیلی کم چیت دیدم! باگ بدی هم نداشته. کرش آره زیاد داره. ارور هم درسته یکم زیاده ولی تنوع نداشته و من فقط دو نوع ارور دیدم!

رتبه من به بازی: 5.79 از 10 :31:
حالا اگه یکی میدونه چطور بریم تو جعبه به ما هم بگه یکم بریم بخندیم!

Tirion Fordring
15-06-2010, 00:18
Glitch هست

شما بگو من چطوری مشکلمو حل کنم بهت یاد میدم

---

تو فروم جواب دادن :

right click and run as administrator, you need administrative rights for this to properly function e.g replacing files.

لعنت به این ویستا . مشکل توی WOW هم همینه پس !

روش Glitch رو مفروشم :دی

amin_fixfox
15-06-2010, 01:09
شما بگو من چطوری مشکلمو حل کنم بهت یاد میدم

right click and run as administrator, you need administrative rights for this to properly function e.g replacing files.

خب بیا یاد بده :27:
از من پررو تر دیدی؟

Shahroozs2
15-06-2010, 08:30
سلام بچه ها منم به جمعتون تو این بازی پیوستم
برای شروع بگم این بازی مثل ساعت رو ویندوز 7 64 بیت جواب داد.

Hikan
15-06-2010, 09:50
اقا این موقع update کردن (همون موقع که start رو میزنی) اررور میده برا من چی کار کنم؟ اررورش اینه=the patch file faild to download

Hikan
15-06-2010, 11:45
مشکل حل شد!:31:

Tirion Fordring
15-06-2010, 12:39
ببین ببند دوباره باز کن

بازیش ارور زیاد میده

Shahroozs2
15-06-2010, 13:47
بازی منبع اروره!!!
هی وسط بازی دیس کانکت میشه.

amin_fixfox
15-06-2010, 13:57
این دیگه آخر اروره! :

File is changed: W[2007] L[0]

crossfire.exe:18:

حجمش کمه، 1 و نیم مگ

اگه کسی می تونه وارد بازی بشه و حوصله آپلود کردن داره، لطف کنه و این فایلو برام آپ کنه

Tirion Fordring
15-06-2010, 14:06
من مشکلم دیشب حل شد بعد پچ دوباره اومد

CrossFire = Bug Fire
Error Fire
Nub Fire
F Fire
Crash Fire
Ha Ck Fire
Cheat Fire

hadi_gamer
15-06-2010, 18:28
من نمیدونم چرا هیچ کدوم از این ارورهایی رو که میگید تا حالا باهاش برخورد نکردم؟
خیلی راحت و روون هم بازی میکنم بدون هیچ مشکلی.

amin_fixfox
15-06-2010, 18:31
اوکی برا منم درست شد!
مشکل از آنتی ویروس بود

Shahroozs2
15-06-2010, 19:10
ولی در کل بازیه خفنیه:31:

MB3d
15-06-2010, 19:39
من نمیدونم چرا هیچ کدوم از این ارورهایی رو که میگید تا حالا باهاش برخورد نکردم؟
خیلی راحت و روون هم بازی میکنم بدون هیچ مشکلی.

خیلی روون به حالت کور با پینگ 300 می پری وسط 4 تا کلیک می کنی یکی شانسی می میره ؟:27:

hadi_gamer
15-06-2010, 19:47
خیلی روون به حالت کور با پینگ 300 می پری وسط 4 تا کلیک می کنی یکی شانسی می میره ؟:27:
300 که خیلی عالیه.بعضی موقع با پینگ 1000 هم بازی کردم و تازه هدشات هم میکنم.:27:

beckham7
15-06-2010, 20:03
دوستان lan هم میشه بازی کرد یا نه ؟؟؟؟؟

Tirion Fordring
15-06-2010, 20:19
پینگ ربطی به لگ نداره

با پینگ 7500 هد شات کردم

گاهی اینطوری میشه .

با اینکه هنوز مشکلم حل نشده اما دیشب فهمیدم من چقدر نوبم .

من مثلا فقط ak 74 create میخریدم و انتظار داشتم scar ببرم . دیشب فهمیدم که ای بابا هر create یه بلیط جداگانه داره ! لول

البته ضررم نکردم چیزای خوبی بود. بک گراند اسم سرعت c4 و ... یه Desert Eagle و دو Setyr

Tirion Fordring
15-06-2010, 20:28
امین من همون مشکل سابقو دارم .

آنتی ویروسم بستم نشد .

بازیش آشغال ترین بازیه که دیدم تو عمرم .

Crash Fire

amin_fixfox
15-06-2010, 21:34
منم پوشه بازی رو گذاشتم توی استثنای آنتی ویروس اونموقع درست نشد، کامچیوتر (کامپیوتر!) رو که ری استارت کردم درست شد!
توی فروم بازی گفتن بازی رو از اول دانلود کنید و پوشه رو توی آنتی ویروس دیزیبل کنید و بعد بازی رو نصب کنید!!!!

خیلی روون به حالت کور با پینگ 300 می پری وسط 4 تا کلیک می کنی یکی شانسی می میره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آقا شما تا حالا آنلاین بازی کردی؟!

Tirion Fordring
15-06-2010, 21:35
منم بازی رو از نو دانلود نکردم ولی الان دارم از نو اینیستال و پچ میکنم

راستی فایروال که لیستی نداره برای اون باید بذارم آنتی ویروس ؟

من eset استفاده میکنم

amin_fixfox
15-06-2010, 21:41
راستی فایروال که لیستی نداره برای اون باید بذارم آنتی ویروس ؟

من eset استفاده میکنمچرا فایروال ویندوز لیست داره ولی فکر کنم اگه بزاری توی لیست فایروال، دیگه عمرا بتونی بازی کنی! eset رو نمی دونم، من avest دارم!

Tirion Fordring
15-06-2010, 22:43
اون کد هست نه نقل قول

منظورم اینه که بذاریم از فایروال رد شه .

من از نو پچ کردم گذاشتم تو لیست کار نکرد

لعنت به این بازی .

عمرا بازیش کنم

اما جالب اینجاست مشکلم با wow هم هست

amin_fixfox
15-06-2010, 22:50
اون کد هست نه نقل قول:31: آها راس میگی
درستش کردم

beckham7
16-06-2010, 20:30
دوستان لطف کنید یه کلام lan هم میشه؟آره یا نه؟

hadi_gamer
16-06-2010, 20:45
نه فکر نکنم لن بشه بازی کرد.

Tirion Fordring
16-06-2010, 22:43
SG گرفتم . یه مچ 11 تا هدشات کردم !

amin_fixfox
16-06-2010, 22:48
تنها مپی که دوست دارم مصر هست
اونم تجربه کمی میده چون دث مچ هست

یه مپ خوب با تجربه بالا سراغ ندارید؟
(داون تاون هم خوشم نمیاد!)

Tirion Fordring
17-06-2010, 11:19
DownTown SD

با SG همش هدشات کردم 500XP +600GP داد !

MDBK007
25-06-2010, 11:12
آقا تو رو خدا یکی به من یک کمکی کنه.
بعد از 2 روز اومدم بازی کنم دیدم دوباره ارور File is changed را می ده.

کمکم کنید.

آقا این مشکلم حل شد. حالا یک مشکل تازه دارم اینه که فقط با --- می تونم وارد بازی بشم!!!!! اگر بخوام همین جوری وارد شم این ارور را می ده باید چی کار کنم؟

لطفا زود جواب بدید
با تشکر.

AMIR_TO
25-06-2010, 13:31
بچه ها منم می خوام به جمع شما بپیوندم!!!!!!!!

Tirion Fordring
07-07-2010, 09:53
کسی دیگه بازی نمیکنه ؟ من ولش کردم

Arrowtic
07-07-2010, 11:13
من هنوزم ميزنم ولي خيلي كم.

136209
07-07-2010, 22:55
[QUOTE=MDBK007;5104488]آقا تو رو خدا یکی به من یک کمکی کنه.

کمکم کنید.

منم این مشکل رو دارم یک هفته است که این رو بازی نکرده ام کسی میست بگه که مشکل از کجاست:19::19::19:

A.Fire
10-07-2010, 22:07
[QUOTE=MDBK007;5104488]آقا تو رو خدا یکی به من یک کمکی کنه.

کمکم کنید.

منم این مشکل رو دارم یک هفته است که این رو بازی نکرده ام کسی میست بگه که مشکل از کجاست:19::19::19:
یه بار بازیرو Uninstall کن دوباری نصبش کن.

soldier
01-09-2010, 14:14
اتوپچ چقدر طول میکشه تا تموم شه؟

hadi_gamer
01-09-2010, 21:32
اتوپچ چقدر طول میکشه تا تموم شه؟
بستگی به اینترنتت داره.فکر کنم حدود 50 مگ باشه.

ali722
02-09-2010, 13:55
من 450 مگ این بازی رو گرفتم حالا وسط ابدیت error می ده چه کنم؟
از لینکی که گفتید رفتم

hadi_gamer
02-09-2010, 20:45
برای من هم وسطاش ارور میداد من قطع کردم دوباره زدم آپدیت شد.از همونجا که قطع شده دوباره آپدیت شروع میشه.چند بار امتحان کنی درست میشه.

mand007
06-09-2010, 08:11
بچه ها فکر کنم این بازی سیستممون رو -- می کنه و وقتی داریم بازی می کنیم اطلاعات رو می دزده

البته جدی نگیرید

تا الان برای من 100 مگ پچ گرفته هنوز تموم نشده

mand007
06-09-2010, 09:59
سلام
ی صحفه ی کوچیک سفید اومده روش نوشته اچ جی دبلیو گیم واتچر

پایینش هم نوشته ستاپ 7

الان یک ساعت نیم هست این صحفه اتفاقی براش نمییوفته و بازی نمی یاد

ایا بازی سر کاری هست چرا نمی یاد

من از ویندوز ویستا استفاده می کنم

*Ali*
06-09-2010, 15:07
من بازی رو دانلود کردم ولی وسط دانلود پچ های آخریش همیشه ارور میده بعد هم که دوباره باز میکنم از اول دانلود میکنه :13:

mand007
06-09-2010, 16:07
نه از اول دانلود نمی کنه ادامه می ده پچ برای من تموم شد

ولی ی صحفه ی کوچیک می یاد نوشتهHGW game watcher

setp 7

کامپیوتر من از صبح تا الان روشنه ور یست هم کردم ولی فقط تا 7 می شماره ایراد کجاست

ه ک نکرده باشین

Arrowtic
06-09-2010, 17:00
گير دادي به اين ه/ك ها!آقا سالمه!ه/ك نميكنه!منم دارم بازي ميكنم!تا 7 شمرد كاريش نكن صبر كن بذار كارشو بكنه.

mand007
06-09-2010, 18:29
از صبح تا الان رو 7 مونده

همین جور

mamnoonmoshkelam hal shod

dobare riset kardam

بچه ها دوباره رو 7 موند

فکر کنم بعد از ظهر ها باز می کنه و سر ظهر باز نمیشه

الان چک نمی کنه

hkhafan
14-09-2010, 21:20
سلام ؛

تا الام 3 دفعه این بازی رو نصب کردم ولی هر دفعه هم تو step7 گیر می کنه .. از دوستان کسی راه حلی برای اون داره؟

ممنون

HoJJaT_007
15-10-2010, 13:32
زیر خاکی میکشیم بیرون
یادش بخیر یه زمانی حال میدادا دیگه حال نمیده

HoJJaT_007
15-10-2010, 20:50
بازیش جالب تر شده

فردا بیاید بازی کنیم

HoJJaT_007
16-10-2010, 18:42
آقا کسی دیگه بازی نمیکنه ؟

یه سری تغییرات جالب زدن بازیش خیلی بهتر شده کسی نمیتونه ه-ک بزنه توش

بیاید بازی

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

مشکل تا 7 شمردن هم Run As Admin بزنید آتو پچ هم اررور داد ببندید دوباره برید

hadi_gamer
16-10-2010, 20:27
من ویندوز عوض کردم دیگه کار نمیکنه.مگه مثل wow نیست بازیش؟
یعنی چی کسی نمیتونه ه.ک بزنه؟ مگه میشه؟

HoJJaT_007
16-10-2010, 22:12
چرا میشه هکای جدید اومده

من رفتم تو کار -- :دی تو EM خیلی حال میده کسی نمیتونه کیکت کنه !

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

از نو نصبش کن

HoJJaT_007
16-10-2010, 22:22
هادی یه AIMBOT خوب واسم پیدا کن

Little Sparrow
29-10-2010, 20:27
بازیش فرقی نسبت به اون اوایل کرده؟یا همونه؟

marmolak kocholo
29-10-2010, 22:44
بازیشو امروز دانلود کردم !
یکم باید روش کار کنن !
به نظر من WolfTeam قشنگ تره. D:
:x

2s2
07-03-2011, 13:24
سلام
ببخشید دوستان این تاپیک کمی قدیمیه ولی سوال داشتم.

من 1 ماهی هست بازی میکنم.
توی مپ های هیرو زامبی بعضی ها با یک تیر زامبی هارو میکشند این باگه یا اینکه اسلحه خاصی دارن؟

alirecoba2
11-03-2011, 12:27
سلام
ببخشید دوستان این تاپیک کمی قدیمیه ولی سوال داشتم.

من 1 ماهی هست بازی میکنم.
توی مپ های هیرو زامبی بعضی ها با یک تیر زامبی هارو میکشند این باگه یا اینکه اسلحه خاصی دارن؟
اونایی که با یه تیر میکشن چیتر هستن و بعد از مدتی بن میشن
زامبی ها رو باید به صورت دست جمعی بکشید و نذارید بقیه رو مبتلا کنن
همون اول برید همگی یه جا جمع بشید و نذارید بهتون نزدیک بشن
اگه 2 یا 3 نفرو بزنه دیگه کارتون تمومه:27:

mand007
09-06-2011, 14:44
ببخشید بازی خیلی خوبی هست حیفه بره قاطی قدیمی ها

این افرادی که چیتر هستند و در حد تیم ملی بازی می کنن چیکار کردن بات گذاشتن جای خودشون یا ؟

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

اگه میشه اینو هم چسبون کنید چیزی از کانتر کم که نداره هیچ بهتر هم هست.

Mool Tee
22-06-2011, 09:35
اگه 2 ساعت بازی کنیم چقدر اینترنت می پره؟

mand007
08-07-2011, 22:53
کمتر از 30 مگ

اگه خیلی ول بخوری

ارزششو داره

اینم ایدی من

مند009

Iloveu-ALL
03-08-2011, 13:50
این همه بازی هست از این باحال تر تو همین سبک
ارزش دانلود رو نداره

Mehran-King
21-10-2012, 13:02
دوستان من نمیتونم از لینک صفحه اول بازیو دانلود کنم ، کسی لینک کمکی سراغ نداره؟

AmatX
22-10-2012, 06:43
دوستان من نمیتونم از لینک صفحه اول بازیو دانلود کنم ، کسی لینک کمکی سراغ نداره؟

لینک دانلود نسخه UK/NA

لینک دانلود نسخه EU

parmidapapi
18-11-2012, 09:30
سلام لطفن بهم کمک کن در این بازی shaiyaبخدا دیونه شدم تو رو خدا کمک کن بزار درستش کن من دیونه این سبک بازیا هستم حداقل اینهمه زحمت کشیدم درست بشه اینم یاهو ادد کن لطفن parmidapapi@yahoo.com مخصوصن شما که پست ر.و زدی بلدی من دیدم این پستو دادی ولی اونجا دیگه کسی نرفت کمکم کنه