PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Maori ها بیان داخل - تاپیک اختصاصی تیم نیوزلند

Ahmad
06-06-2010, 17:52
اینجا زلاندنو است

دو جزیره که بوسیله تنگه کوک از هم جدا شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کشور متعلق است به مائوریها . اما اکنون اکثرا اروپاییها در آن هستند.
مثل اینکه صدها سال پیش آدمخوار نیز بوده‌اند ؟

طرفداران نیوزلند اینجا محل اجتماع ماست‌
:4:

پی نوشت :

Maori و Mario

چه جالب. چه جلب.
:31:

S@nti@go_s&k
06-06-2010, 17:57
گومبا گومبا با گومبا هولی هولی :دی

آتیشو روشن کن من میرم میام امشب گور خر میخوریم :31:

من میرم شکار میام

davy jones
06-06-2010, 22:23
ایشاا... از الان یه تکونی به خودشون بده 100 سال دیگه شاید بتونن قهرمان جام جهانی بشن:27:

boy iran
07-06-2010, 00:16
بازم لیاقت داشته اومده جام جهانی ما که ... :دی

H A M A S
07-06-2010, 07:43
نامرد زد بحرین حذف کرد
حیف شد و به ضرر ما تموم شد
چون سال دیگه از سهمیه آسیا کاسته میشه همون نصف سهمیه رو میگیرن میدن به قاره اقیانوسیه

Ahmad
07-06-2010, 13:29
نامرد زد بحرین حذف کرد
حیف شد و به ضرر ما تموم شد
چون سال دیگه از سهمیه آسیا کاسته میشه همون نصف سهمیه رو میگیرن میدن به قاره اقیانوسیه
اتفاقا بهترین کارش همین بود که زد بحرین رو حذف کرد.

بعد هم سهمیه آسیا رو بکنن 2 تا از سرش هم زیاده.

yuseph
07-06-2010, 13:34
اتفاقا بهترین کارش همین بود که زد بحرین رو حذف کرد.

بعد هم سهمیه آسیا رو بکنن 2 تا از سرش هم زیاده.
نه دوست من!این چه حرفیه که می زنی؟
سهمیه آسیا بالا بره،شانس حضور ما رو توی جام جهانی زیاد می کنه.این باعث پیشرفت وافتخار خواهد شد.ولی افسوس وصدافسوس.................................. ...............
برای شما وتیم نیوزلند آرزوی موفقیت می کنم.

Ahmad
07-06-2010, 13:47
نه دوست من!این چه حرفیه که می زنی؟
سهمیه آسیا بالا بره،شانس حضور ما رو توی جام جهانی زیاد می کنه.این باعث پیشرفت وافتخار خواهد شد.ولی افسوس وصدافسوس.................................. ...............
برای شما وتیم نیوزلند آرزوی موفقیت می کنم.
اتفاقا هرچی سهمیه آسیا کمتر بشه کیفیت جام جهانی میره بالاتر

مگه غیر از استرالیا که خودشه چسبوند به آسیا و بعد در رده پایینتر ژاپن و کره جنوبی تیم دیگه ای هم داریم که بتونه تو گروهش حتی سوم بشه.

آیا چک و ترکیه و روسیه و ... نباید برن اونوقت ایران و بحرین و عربستان و ... باید برن جام جهانی یا این تیم محبوب من که میدونم قهرمان میشه آخرش. :31:

ممنون

yuseph
07-06-2010, 18:41
اتفاقا هرچی سهمیه آسیا کمتر بشه کیفیت جام جهانی میره بالاتر

مگه غیر از استرالیا که خودشه چسبوند به آسیا و بعد در رده پایینتر ژاپن و کره جنوبی تیم دیگه ای هم داریم که بتونه تو گروهش حتی سوم بشه.

آیا چک و ترکیه و روسیه و ... نباید برن اونوقت ایران و بحرین و عربستان و ... باید برن جام جهانی یا این تیم محبوب من که میدونم قهرمان میشه آخرش. :31:

ممنون
خدایش کسی از توشکم مادرش فوتبالیست حرفه ای بیرون نیومده.منظورم اینه که باید درسطح جهانی خودمونو محک بزنیم وانوقته که شاید کم کم پیشرفت کنیم.البته برای پیشرفت آیتم های دیگه ای هم لازمه.واینو بگم ایران در بازی هایی که با تیم های بزرگ داشته نمایش قابل قبولی از خودش نشون داده.

موفقیت نیوزلند را آرزومندم. (البته فقط موفقیت نه قهرمانی،خوب می دونی که،آلمان قهرمان خواهدشد.حالا نارحت نشین می تونیم مقام دومی روبدیم بهتون.می خواید؟مبارک باشه.قابل دارنبود.):27::27::27:

Morteza4SN
07-06-2010, 18:51
خب خيلي خوبه كه در كنار تيم هاي بزرگ طرفدار يه تيم ضعيفتر يا كم سابقه تر هم باشيم
مثلا من دوره قبل طرفدار تيم ملي كشور ايران هم بودم :دی
a Mori يا Maori
:31:

سه شنبه - 25/3/89
* نیوزلند - اسلواکی، ساعت 16
یکشنبه - 30/3/89
* ایتالیا - نیوزلند، ساعت 18:30
پنجشنبه - 3/4/89
* پاراگوئه - نیوزلند، ساعت 18:30

نیوزلند یا زلاندنو؛ مهم نیست !

نیوزلند آن قدر خوش شانس بود که استرالیا آسیایی شود و تنها سهمیه قاره اقیانوسیه به این کشور برسد.
راسخون: ريکي هربرت موفق شد تا تيم فوتبال نيوزلند را پس از سالها راهي جام جهاني کند و در اين راه "آندره بوينس"،"تيم برون"،"لئو برتوس"،"کريس کلين" به عنوان بازيکنان تاثير گذار نقش مهمي در موفقيت نيوزلند داشتند.
آخرین رنکینگ جهانی: 79
سرمربی: ریکی هربرت (Ricki Herbert) (پنجمین سال)

چگونگی راه یابی: قهرمانی در جام ملت های اقیانوسیه،سپس شکست دادن بحرین (تیم پنجم انتخابی آسیا) در دو بازی پلی آف رفت و برگشت
جام جهانی های قبلی: یک دوره (1982)
ترکیب احتمالی:
دروازه بان: مارک پاستون (ویلیتگتون فینیکس استرالیا)
مدافعان: تونی لوچ هد (ویلیتگتون فینیکس استرالیا)، ایوان ویسلیچ (آلکلند سیتی نیوزیلند)، ریان نلسون (بلکبرن)، بن سیگموند (ویلیتگتون فینیکس استرالیا)
هافبک ها: لئو برتوس (ویلیتگتون فینیکس استرالیا)، تیم براون (ویلیتگتون فینیکس استرالیا)، سایمون اِلیوت (سَن جوزه ارث کواِیکز استرالیا)
مهاجمان: شین اِسملتز (گولد کاست یونایتد استرالیا)، کریس کیلن (سلتیک)، روری فالُن (پلی موت آرگیل انگلیس)

بازیکنان کلیدی:
ریان نلسون (Ryan Nelsen ) مدافعی است که توانست به خوبی خط دفاعی آنها را رهبری کند. تا جایی که در 5 مسابقه ی اخیری که برای راه یابی به جام جهانی برگزار کرده اند، تنها 3 گل دریافت کرده اند. درست است که آن مسابقات، مسابقات ضعیفی بوده؛ ولی نیوزیلند توانایی هایش را با شکست دادن بحرین در 180 دقیقه ی دو بازی رفت و برگشت پلی آف نشان داد. بدون شک در هر سه بازی آنها در جام جهانی، بازی ای بدون هیجان و معمولی ای از سفید پوشان خواهیم دید. اشکالی ندارد! ولی اگر نلسون در رهبری خط دفاع به خوبی عمل کند، دروازه بان آنها مارک پاستون (Mark Paston) باید خود را برای مهار شوت های از راه دور زیادی آماده کند. او با مهار پنالتی سید محمد اَدنان (Sayed Mohamed Adnan)، در برابر بحرین، بیشترین کمک را در کسب پیروزی 1-0 انها در مرحله ی پلی آف به هم تیمی هایش کرد. حالا کیوی ها که بیشتر آنها هم در تیم ویلیتگتون فینیکس استرالیا توپ میزنند، باید از کوچک ترین توانایی های خودشان استفاده کنند تا بتوانند به موفقیت هایی دست یابند.
در خط حمله، مربی شان، ریکی هربرت، حساب ویژه ای روی توانایی رهبری مهاجم شوت زن خود یعنی شین اِسملتز (Shane Smeltz) باز کرده است. بازیکن سال اقیانوسیه که بیش از نیمی از گل های تیمش در راه صعود به جام جهانی را به ثمر رسانده است، با انتقال سود آور بزرگی به لیگ A استرالیا و باشگاه گولد کاست یونایتد رفت تا همچنان ناشناخته باقی بماند. روری فالُن (Rory Fallon)، کسی که تگ گل تیمش برابر بحرین را به ثمر رساند، به همراه کریس کیلن و اِسملتز مثلثی مناسب را در خط حمله ی این تیم تشکیل خواهد داد. هافبک سابق سلتیک، مایکل مک گلینچی (Michael McGlinchey) که در رده ی سنی پایین برای اسکاتلند به میدان رفته است، در حال تلاش برای استفاده از یکی از قوانین فیفا برای گرفتن تابعیت نیوزیلند است تا در سه بازی این تیم در جام جهانی برای کیوی ها یه میدان برود. در زمان اغاز بازی اول او دقیقا ۲۳ سال خواهد داشت و به نظر میرسد نتواند دی این بازی از آغاز به میدان برود. ولی می شود امیدهایی برای حضور وی در روی نیمکت و به عنوان یار جانشین برای تزریق سرعت بالا به تیم داشت.

نکات کلیدی:
اگر بخواهیم منطقی به قضیه نگاه کنیم، سفسد پوشان باید در کل دو هدف کلی را در دومین جام جهانی خود دنبال کنند:
1. دوری از خجالت
2. به ثمر رساندن حتی یک گل (کاری که نتوانستند در جام کنفدراسیون های 2009 آن را انجام دهند.)
ترکیبی که آنها در اختیار دارند، یک مهره ی فوق العاده در راس دارد و آن کسی نیست جز هربرت. او تنها فرد این تیم است که در حضور قبلی تیم در یک تورنومنت جهانی در تیم حاضر بوده است. چیزی که نیوزیلندی ها فاقد آن هستند تجربه ی بین المللی است. هربرت میتواند به شکل زیبا و خستگی ناپذیری این را به انها بیاموزد. به عنوان مربی تیم ویلیتگتون فینیکس استرالیا که تنها تیم نیوزیلندی حاضر در مسابقات لیگ A فوتبال استرالیا است، هربرت در حدود نیمی از بازیکنان خود را در تیم ملی در اختیار دارد.
کیوی ها چیزی برای به رخ کشیدن در سطح جهانی ندارند. (فقط نلسون و کریس وود 18 ساله در یکی از 8 لیگ برتر دنیا بازی میکنند.) ولی آنها در کار گروهی تیم بزرگی هستند. همین 11 بازیکن در بازی برابر بحرین آمار خیره کننده ای را در زمین از خود بر جای گذاشتند. همین سبکِ ضعیف نیز میتواند در تنها جام جهانی برگزار شده در نیم کره ی جنوبی بعد از سال 78، تا حدودی کارساز باشد. به خصوص اینکه هر سه بازی مرحله ی گروهی انها در ارتفاع بالا انجام میشود.
سود کلی ای که این جام برای تمامی سفید پوشان دارد، تمایل هربرت برای کسب تجربه ی جهانی به همراه حاشیه های ضمن آن است. در هر دو بازی رفت و برگشتِ پلی آف برابر بحرین وی تاکتیک های هجومی ۳-۴-۳ را در دستور کار خود قرار داده بود. واقعیت این است که حتی باخت 1-0 (با وجود تمایل ترکیب به گل زنی) تا حدودی یک پیروزی بزرگ برای جمعیت 4 میلیونی نیوزیلند محسوب میشود.

بازی کلیدی در گروه:
25 خرداد نیوزیلند - اسلوواکی
این بازی میتواند بهترین فرصتبرای کیوی ها برای کسب تنها امتیاز آنها در جام جهانی تا کنون باشد. ولی تیم آن سمت میدان که ویلیامز ویزها (پدر به عنوان مربی و پسر به عنوان بازیکن) در آن حاضرند، هم تیم خطرناکی است. اما نه به اندازه ی دو حریف دیگر.

پ.ن : اين كيوي كه نوشته يه وقت با كيوي خودمون اشتباه نگيريدش ها !
كيوي ؛ ايشون پرنده ي ملي نيوزلند هستند :20:
عكس تكي از يك كيوي محترم

yuseph
07-06-2010, 18:56
از ابراز احساسات شما متشکرم(mortezaجان)اما به نظر من تمام تیم های حاضر درجام قوی هستن،و وما تیم ضعیف نداریم.اینان32تیم برترجهانند.بخصوص نیوزلند،مگر نمیدونی قراره دوم بشه؟؟؟:31:

Ahmad
07-06-2010, 19:17
مرسی از همه

یوسف حرفت قبول. امیدوارم یه روزی برسه که تیمهای آسیایی بتونن حداقل از گروشون با صلابت بالا بیان.

از مرتضی هم ممنون با اطلاعات قشنگش که به طرز قشنگی هم مینویسه.
مثل این تاپیک:

به هرحال بچه ها اگه یکم همت کنن و قطره‌ای خون مائوریها تو رگاشون جاری باشه میتونن به راحتی قهرمان جهان بشن.

بچه ‌ها نباید نکات کلیدی که موری نوشته رو بخونن :27:

حتی اگه نشه تیمی رو برد لااقل میشه قبلش بهشون گفت که اگه جلوی تیممون نبازن اونوقته که :

گرفتندینگا انداختینگا تو دیگینگا ، پختنونگا خوردنونگا.

اون موقع خودشون میفهمنن چه باید بکنن.

yuseph
07-06-2010, 19:30
خواهش می کنم.(marioجان)
من عاشق آدم های شجاع هستم.
کلی دل میخواد جلوی این همه................بگی طرفدار تیم نیوزلندی.

موفق وپیروز باشی
نیوزلند

Ahmad
15-06-2010, 18:06
خب اسلواکی شانس آورد. اگرچه باید میباخت ولی مقصر اصلی کمک داور تشخیص داده شد.

چون گلی هم که زدن کاملا آفساید بود. ( با اون کمک داور کار داریم باهاش. دیگه نمیبینینش)

6 امتیاز دیگه مونده 5 تاش رو هم بگیریم بسه.

yuseph
15-06-2010, 18:11
میبینم که یه تکونی خوردین!!!

Ahmad
20-06-2010, 10:44
امروز منتظر یک شگفتی باشید
اگرچه شگفتی نیست
خبرها حاکی از اینه که بوفون مصدوم نشده و خودش رو به مصدومیت زده
علت مشخصه
نمیخواد مقصر در باخت تیمش شناخته بشه

All Whites

united
20-06-2010, 12:08
زکی!!
طرفداری از تیمها هم دیگه شده مسخره بازی!
یه تاپیک هم برای مالدیو بزنید

eMer@lD
20-06-2010, 20:06
ماریو یی ها بهتون تبریک میگم اصلا فکرش رو نمیکردم با ایتالیا مساوی کنید

ایول

bushido
20-06-2010, 20:56
عجب جامی شده جدا باید به این تیما احسنت گفت معلومه که خیلی تلاش میکنن
ایتالیای مدافع قهرمانی رو به زمین نشوندن
فرانسه که بای
انگلیسم زمین نشسته
برزیل با کره شمالی 2 1 مثله خودمون