PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار از اساتید

fateme_3979
05-06-2010, 21:09
سلام دوستان
آیا نرم افزاری وجود داره که مثلا من ده تا آیدی رو بهش بدم و چک کنه که کدوم یک از این آیدی ها ساخته شده و کدوم ساخته نشده
اثلا یکی یکی هم چک کنه بازم غنیمته
با تشکر

fateme_3979
09-06-2010, 12:10
یعنی یک نفر هم حاضر به کمک به من نیست:19:

***Spring***
10-06-2010, 08:31
سلام ...

دوست عزیز توضیح درخواست برنامه رو کامل بفرمایید ... در کجا و کدوم برنامه ؟ ... مثلآ شما وقتی میخواید برای ایمیل از سایت یاهو استفاده بفرمایید ، خود برنامه نویسان و طراحان سایت این قابلیت رو از قبل اضافه کردند ...

یعنی شما قبل از اینکه تمام مراحل ثبت نام و اسم نویسی رو کامل بفرمایید ، میتونید همون اول چک بفرمایید که با آیدی شما قبلآ کسی آیدی جدیدی در یاهو ساخته یا نه ... حالا شما چک کردن آیدی رو برای کدوم سایت یا برنامه لازم دارید ، بفرمایید تا دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند ... موفق باشید ...

.

fateme_3979
10-06-2010, 12:45
سلام ...

دوست عزیز توضیح درخواست برنامه رو کامل بفرمایید ... در کجا و کدوم برنامه ؟ ... مثلآ شما وقتی میخواید برای ایمیل از سایت یاهو استفاده بفرمایید ، خود برنامه نویسان و طراحان سایت این قابلیت رو از قبل اضافه کردند ...

یعنی شما قبل از اینکه تمام مراحل ثبت نام و اسم نویسی رو کامل بفرمایید ، میتونید همون اول چک بفرمایید که با آیدی شما قبلآ کسی آیدی جدیدی در یاهو ساخته یا نه ... حالا شما چک کردن آیدی رو برای کدوم سایت یا برنامه لازم دارید ، بفرمایید تا دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند ... موفق باشید ...

.

دوست عزیز
اول اینکه برای سایت یاهو میخوام
دوم شاید من بخوام آیدی با تعداد حروف کم رو بزنم که در این صورت تا چندبار بیشتر نمیشه چک کرد وبعد از حدود 10 بار چک کردن آیدی دیگه امکان نداره و چک نمیکنه
با تشکر