PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور مات (no glassy)

sajjjjy
05-06-2010, 20:43
با سلام
من این سوال رو توی تایپیکای دیگه کردم کسی جواب نداد:41: مجبور شدم جداگونه پست بدم..
بین مدل های f115 f116 f117 کدم تاشون از مانیتور مات (no glassy) استفاده میکنن؟؟؟ این غیر براق بودن تو کیفیت تصویر هم تاثیر میزاره یا نه؟؟ در کل به نظر شما خوبه یا نه؟
توبازار برچسبس هس که بشه براقی صفحه مانیتور رو گرفت ؟ اگه هست کیفیتو پایین نمیاره؟
باتشکر:11::11:

kiuq
05-06-2010, 20:52
دوست عزیز اشتباه نکن این به معنی غیر براق بودن نیست به معنی غیر شیشه ای ماننده و این خوبه به نظر من مزیته.

sajjjjy
05-06-2010, 22:15
دوست عزیز اشتباه نکن این به معنی غیر براق بودن نیست به معنی غیر شیشه ای ماننده و این خوبه به نظر من مزیته.
میشه منظورتونو بهتر بگین.یعنی اینکه موقعی که منبع نور مستقیم رو لپتاپ میتابه نورشو مات بازتاب میکنه؟؟

kiuq
05-06-2010, 22:37
اولا شما داری اشتباه میکنی اون glassy نیست , Glossy هستش..
glossy هم همونطور که گفتی میشه براق و رنگها رو زنده تر نشون میده.

sajjjjy
05-06-2010, 22:53
یعنی مثل lcd های خونگی هست که صفحه ماتی دارن؟؟
در ئاقع میخوام بدونم که غیر شیشه ای که شما میگید با مات فرق داره؟
در مورد اون برچسب هم اگه اطلاعی دارین لطفا بگین
ممنون:11:

kiuq
05-06-2010, 22:59
یعنی مثل lcd های خونگی هست که صفحه ماتی دارن؟؟
در ئاقع میخوام بدونم که غیر شیشه ای که شما میگید با مات فرق داره؟
در مورد اون برچسب هم اگه اطلاعی دارین لطفا بگین
ممنون
دقیقا glossy براق و matte میشه مات که با هم فرق دارن کیفیت Lcd های خونگی قابل مقایسه با لپتاپ نیست به دلیل کیفیت بسیار متفاوت مخصوصا در هنگام استفاده از HDMI.
اگ از برچسب منظورتون یه نوع قاب هست باید بگم که بله وجود داره ولی مانیتور لپتاپ قابلیت تنظیم نور صفحه نمایش رو داره پس نیازی به این چیزا نیست.
موفق باشی:46:

sajjjjy
05-06-2010, 23:46
دقیقا glossy براق و matte میشه مات که با هم فرق دارن کیفیت Lcd های خونگی قابل مقایسه با لپتاپ نیست به دلیل کیفیت بسیار متفاوت مخصوصا در هنگام استفاده از HDMI.
اگ از برچسب منظورتون یه نوع قاب هست باید بگم که بله وجود داره ولی مانیتور لپتاپ قابلیت تنظیم نور صفحه نمایش رو داره پس نیازی به این چیزا نیست.
موفق باشی:46:
نه دوست من
من نمیخوام نور صفحه رو کم کنم.میخوام که وقتی مثلا تو یه جا لامپ روشنه و نورش تو مانیتور لپتاپ میافته و تصویر درست مشخص نمیشه.وقتی مانیتور مات باشه دیگه نور که تو صفحه مانیتور میفته رو مات میکنه و از شدت اون تو بازتاب کم میکنه.حالا اگه همچین برچسب یا قاب یا هر چیز دیگه که این کارو انجام میده لطفا بگین و درضمن تو کیفیت تصویر تاثیر زیادی داره؟؟
:11::11:

kiuq
06-06-2010, 00:00
نه دوست من
من نمیخوام نور صفحه رو کم کنم.میخوام که وقتی مثلا تو یه جا لامپ روشنه و نورش تو مانیتور لپتاپ میافته و تصویر درست مشخص نمیشه.وقتی مانیتور مات باشه دیگه نور که تو صفحه مانیتور میفته رو مات میکنه و از شدت اون تو بازتاب کم میکنه.حالا اگه همچین برچسب یا قاب یا هر چیز دیگه که این کارو انجام میده لطفا بگین و درضمن تو کیفیت تصویر تاثیر زیادی داره؟؟
اها منظورتون این بود!!:20:
فک نکم همچین امکانی وجود داشته باشه وگرنه این همه تفاوت بین یه LCD و LCDلپتاپ نبود..
به هر حال موفق باشی:11: