PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدترین تیم جام جهانی

jyjy
05-06-2010, 19:49
بچه ها حالا که جام جهانی نزدیکه و همه شور و شوق جا جهانی را دارند و همه حرف از بهترین تیم و قهرمان را می زنند گفتم من برعکس عمل کنم و بحث بدترین تیم جام جهانی را مطرح کنم!:31:

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

فکر کنم همه یه نظر وداشته باشند
کره شمالی

sina1415
05-06-2010, 19:52
همه تیم ها غیر از آلمان

masud-000000
05-06-2010, 22:15
مگه بد تر از فرانسه هم میشه گیر آورد؟؟؟:27:

MORINIO
05-06-2010, 22:18
فکر کنم نیوزیلند !

Dreamland
05-06-2010, 22:18
عراق:41::31:

aRThaS_08
05-06-2010, 22:43
آلمان!

با وجود بازیکنان کاملن آماتوری که داره باید از شرکت در جام جهانی انصراف بده : ))

elendil
05-06-2010, 22:44
معلومه که آلمان همه توی این فصل لیگ جزیره میگفتن آرسنال شده تیم نوجوانان ولی اینطوری باید بگیم آلمان شده کودکستان و مهدکودک =)))))

sina1415
05-06-2010, 22:46
آلمان!

با وجود بازیکنان کاملن آماتوری که داره باید از شرکت در جام جهانی انصراف بده :

معلومه که آلمان همه توی این فصل لیگ جزیره میگفتن آرسنال شده تیم نوجوانان ولی اینطوری باید بگیم آلمان شده کودکستان و مهدکودک =)))))

معلومه بد جور دارین می ترکین مشکلی نیس

mmiladd
05-06-2010, 22:47
دوستان ؛ شما دارین تو بهترین انجمن ایران پست میذارین ؛ خواهش می کنم کل کل های خودتون رو

به هر جایی منتقل نکنین ؛ الانه که طرفدارای آلمان بیان اینجا و.......

یکم بهتر فک کنیم.. همین..!

Oracle_Eldorado
05-06-2010, 22:47
دوستان فک نمیکنین این تاپیک باید بعد از تموم شدن جام جهانی ایجاد بشه ؟
شما الان از کجا میدونین که بدترین تیم تو جام جهانی 2010 چی میتونه باشه ؟
اینجا بیشتر شده سلیقه ی دوستان !!!

ارمغان جنون
05-06-2010, 22:49
قطعا بادکنکی به نام انگلیس که تا چند روزه دیگه خواهد ترکید =))))

sina1415
05-06-2010, 22:51
دوستان ؛ شما دارین تو بهترین انجمن ایران پست میذارین ؛ خواهش می کنم کل کل های خودتون رو

به هر جایی منتقل نکنین ؛ الانه که طرفدارای آلمان بیان اینجا و.......

یکم بهتر فک کنیم.. همین..!

من نظرمو گفتم ولی اونها به جای نظرخودشونو گفتن اومدن مثلا به من جواب بدن

Alamate Soal
05-06-2010, 22:55
اون دوستمون از كجا درآوردن گفتن كره شمالي ؟‌

كره شمالي تيميه كه همه بازيكناش اگه تمام زندگيشون رو بفروشن پول يكي از ماشين هاي يكي از ستارگان اين تيم هاي مدعي نميشه !

تيميه كه وقتي از كره شمالي خارج ميشن خانوادشون رو داوطلبانه ميبرن گروگان ميدن كه يه وقت نرن تو سفارت هاي كشورهاي خارجي پناهنده بنش و عليه كشورشون تبليغات سياس كنن و . . .

تيمي كه با اين شرايط به جام جهاني ميره تحسين داره

dizgah
05-06-2010, 22:59
آلمان
..............

sina1415
05-06-2010, 22:59
اون دوستمون از كجا درآوردن گفتن كره شمالي ؟‌

كره شمالي تيميه كه همه بازيكناش اگه تمام زندگيشون رو بفروشن پول يكي از ماشين هاي يكي از ستارگان اين تيم هاي مدعي نميشه !

تيميه كه وقتي از كره شمالي خارج ميشن خانوادشون رو داوطلبانه ميبرن گروگان ميدن كه يه وقت نرن تو سفارت هاي كشورهاي خارجي پناهنده بنش و عليه كشورشون تبليغات سياس كنن و . . .

تيمي كه با اين شرايط به جام جهاني ميره تحسين داره

همه شرایطش مثه ایرانه با این تفاوت که ایران جام جهانی نمیره....

به نظر من بازیکنان کره شمالی تو این جام از جون مایه میزارن حالا ببینین .....

elendil
05-06-2010, 23:18
قطعا بادکنکی به نام انگلیس که تا چند روزه دیگه خواهد ترکید =))))

بادکنک ما هم مثل تایر ماشین اوباما میمونه سوراخ نمیشه دوست عزیز =)))))))))))))))) و در هر صورت استقلال قهرمانه :دی

masud-000000
05-06-2010, 23:23
دوستان فک نمیکنین این تاپیک باید بعد از تموم شدن جام جهانی ایجاد بشه ؟
شما الان از کجا میدونین که بدترین تیم تو جام جهانی 2010 چی میتونه باشه ؟
اینجا بیشتر شده سلیقه ی دوستان !!!
من که سلیقه ای نگفتم. حسب آخرین بازی فرانسه که با چین داشته گفتم...
(البته یه خورده خصومت هم دارم با فرانسویا :31:)

hoomaan
05-06-2010, 23:29
بادکنک ما هم مثل تایر ماشین اوباما میمونه سوراخ نمیشه دوست عزیز =)))))))))))))))) و در هر صورت استقلال قهرمانه :دی

پست اولت رو که خوندم گفتم چرا نوشتی تیم آماتور آلمان .با این پست معلوم شد که ............ .

ارمغان جنون
05-06-2010, 23:29

پس اسم انگلیسو بذاریم تیم تایر سوراخا
استقلالم سوراخه اونم شیییییش تا سوراخه گنده :27:

masud-000000
05-06-2010, 23:30
دوستان بیخیال شید ترو خدا.... الان تاپیک میره هوا... :31:

19baby91
05-06-2010, 23:34
بد ترین تیم تیمیه که با خطا و تقلب اومد جام جهانی

joey jordison
05-06-2010, 23:36
آلمان مزخرفترین تیم جام جهانی هست یادش بخیر یورو 2008 لقب زرافه و شیلنگ داده بودیم به این تیم حالا فکر کنم مرغ بهتر میاد به تیم آلمان!

vahidgame
05-06-2010, 23:37
(البته یه خورده خصومت هم دارم با فرانسویا :31:)
این خصومتی که میگید رو همه آلمانی ها نسبت به انگلیس پیدا کردن. این دوره مخصوصا این خصومت بیشتر شده چون قراره انگلیس قهرمان بشه:)
بدترین تیم یعنی تیمی که کمترین امتیاز رو می گیره. من فکر کنم نیوزلند باشه.

پس اسم آلمانو بذاریم تیم تایر سوراخا
پرسپولیسم سوراخه اونم شیییییش تا سوراخه گنده :27:
موافقم.

ارمغان جنون
05-06-2010, 23:46
آلمان مزخرفترین تیم جام جهانی هست یادش بخیر یورو 2008 لقب زرافه و شیلنگ داده بودیم به این تیم حالا فکر کنم مرغ بهتر میاد به تیم آلمان!
از شیطان پرستان و مارلین منسونی ها بیشتر از این انتظار نمیره !!

این خصومتی که میگید رو همه آلمانی ها نسبت به انگلیس پیدا کردن. این دوره مخصوصا این خصومت بیشتر شده چون قراره انگلیس قهرمان بشه:)
بدترین تیم یعنی تیمی که کمترین امتیاز رو می گیره. من فکر کنم نیوزلند باشه.

موافقم.

برو آقا حرف منو تحریف نکن :21:

elendil
05-06-2010, 23:48
منحرف شد تاپیک !!!!

پست اولت رو که خوندم گفتم چرا نوشتی تیم آماتور آلمان .با این پست معلوم شد که ............ .

دوستت عزیز واسه چشات سمعک بخر برای گوشات هم عینک =)))))))))))))))))))))))))))))

پس اسم انگلیسو بذاریم تیم تایر سوراخا

شما که انقدر اعتماد به نفس داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا با آلمان نرفتی آفریقای جنوبی =)))))))))

استقلالم سوراخه اونم شیییییش تا سوراخه گنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماها که بخیل نیستیم برای سال بعد تلاش کنین شاید یه چیزی بشین توی آسیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا ما که حداقل دو بار قهرمان شدیم

vahidgame
05-06-2010, 23:52
برو آقا حرف منو تحریف نکن :21:
آخه شما حرف نامربوط زدین. این جور پیش بره کلا این انجمن منحرف میشه. توی تاپیکای دیگه این انجمن که درباره موز صحبت می کنید اینجا هم بحث استقلال و پرسپولیس رو می کشید وسط. نمی دونم این چیزا چه ربطی به این انجمن داره!!!!

joey jordison
05-06-2010, 23:55
از شیطان پرستان و مارلین منسونی ها بیشتر از این انتظار نمیره !!
قبول برادر ما شیطان پرست اصلا خود شیطان و شما هم باید قبول کنین آلمان اصلا تیم درست و درمونی نیست!

ارمغان جنون
06-06-2010, 00:13
این خصومتی که میگید رو همه آلمانی ها نسبت به انگلیس پیدا کردن. این دوره مخصوصا این خصومت بیشتر شده چون قراره انگلیس قهرمان بشه

ده پونزده دفعه با قهرمانی ها و موفقیت های آلمان انگلیسی ها اونجاشون سوخته تازه اگه انگلیس امسال قهرمان شه یه بارم ما ناراحت شیم تازه مگه قهرمان شدین امسال؟:27:
می دونستی در یورو 96 که انگلیسی ها میزبان بودن می خواستن بعد از 30 سال!!!!!که از قهرمانیه جهانشون میگذره قهرمان اروپا بشن اقلا؟
ولی آلمان در نیمه نهایی شکستشون داد و رفت فینال با گل زیبای طلایی بیرهوف قهرمان اروپا شد و جلوی چشمای ملکه انگلیس جام قهرمانی رو برد بالای سرش
بعد از بازی نیمه نهایی 4 تا انگلیسی از فرط این ننگ و غصه از سخره خودشونو پرت کردن پایین و خودشی کردن

منحرف شد تاپیک !!!!

دوستت عزیز واسه چشات سمعک بخر برای گوشات هم عینک =)))))))))))))))))))))))))))))

شما که انقدر اعتماد به نفس داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا با آلمان نرفتی آفریقای جنوبی =)))))))))

ماها که بخیل نیستیم برای سال بعد تلاش کنین شاید یه چیزی بشین توی آسیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا ما که حداقل دو بار قهرمان شدیم
فعلا که تیمتون رو هواست
هیئت مدیرتون استعفا داده بازیکناتونم دارن میرن دونه دونه سال دیگه حتما باید برای سقوط نکردن مبارزه کنید

قبول برادر ما شیطان پرست اصلا خود شیطان و شما هم باید قبول کنین آلمان اصلا تیم درست و درمونی نیست!

آلمان که خوب پرتغالو برده! :31:

Amin
06-06-2010, 00:15
متاسفم واقعا
مثل اینکه باید در مورد توهین ها و کل کل ها جدی تر برخورد بشه
یعنی واقعا اینقدر سخته که 1-2 ماه که این انجمن وجود داره
بدون بی احترامی به دیگران پست بدیم و بحث کنیم ؟
بعضی از دوستان که اظهار نظر کردن رو با پرخاش کردن به دیگران اشتباه گرفتن !