PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : galaxy s VS x10

Dark.Life
05-06-2010, 14:33
با توجه به اینکه گوشی جدید سامسونگ یعنی galaxy s یا همون i9000 به زودی وارد بازار میشه قصد داریم اینجا یه مقایسه ای انجام بدیم با x10 ... البته اگر مطلبی در مورد سایر آندروید ها هم بود اینجا قرار میدیم
الان دیدم تو تاپیک x10 یه بحثهایی داره انجام میشه در نتیجه این تاپیک میتونه از این جور بحثها جلوگیری کنه و بهتره هر بحثی هست رو فقط در اینجا انجام بدیم
از همینجا هم از همه دوستان درخاست میکنم از انکار حقیقت و مدارک معتبر خودداری کنند ... با تشکر

سخت افزار :

پردازنده
بدون شک i9000 قویترین سخت افزار رو بین تمام گوشیا داره مدارکشم موجوده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

i9000
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینوطور که میبینید i9000 همه رقبارو پشت سر گزاشته
و در تست آخری با امتیازی حدود 800 x10 رو با 400 امتیاز در هم کوبیده و به طرز عجیبی 2 برابر قدرت داره

گرافیک
بازم i9000 قویترین گرافیک رو تو تمام گوشیا داره

همونطرو که مبینید i9000 حدود 2 برابر دو گوشی دیگه تو پردازش گرافیک قویتره ... x10 هم از همین سخت افزار استفاده کرده تازه یه مقدار ضعیفتر هم عمل کرده پس قدرتی حداکثر برابر با desire و nexus داره

رم :
x10 بین 4 رقیب کمترین مقدار رمو داره البته همینم کم نیست و مشکلی نداره
دیزایر با 576 مگ اوله و nexus و galaxy با 512 مگ در سکوی دوم قرار میگیرن ... x10 هم که 384 ه

رام : اینجا بازم I9000 رقبارو شکست میده چون با 1.8 گیگابایت رام خالی قابل مقایسه با دیزایر که فقط 120 مگ خالی داره نیست ....
یکی از ایرادهای x10 هم همینه که فضای محدودی برای نصب برنامه ها داره

Limited storage available to the user on the system partition (you are left with only 512 MB for installing apps)

مموری داخلی :
i9000 در 2 نسخه 8 و 16 گیگابایتی عرضه میشه
x10 یک گیابایت مموری داخلی داره
و دو گوشی دیگه مموری داخلی ندارن در واقع تمام فضایی که در اختیار شما قرار میدن همون اضافه رام هست که تو desire حدود 120 مگه

سیستم عامل :
x10 بازم اینجا ضعیفترین عمل کرد رو داره چون از ورژن 1.6 استفاده میکنه
3 گوشی دیگه دارای ورژن 2.1 هستن و به زودی به 2.2 آپدیت میشن
البته desire و nexus زودتر آپدیت میشن

ادامه در پست بعد

Dark.Life
05-06-2010, 14:54
صفحه نمایش :
تو این گوشیا صفحه نمایش چیز خیلی مهمیه که بازم I9000 حرف اولو میزنه
x10 از نظر سایز و رزولوشن میتونه با این گوشی رقابت کنی ولی از نظر کیفیت کم میاره
و دو گوشیه دیگه از نظر سایز جلوی این گوشی کم میارن ...
کیفیت desire کمی از nexus بالاتره
یه مورد دیگه که x10 داره اینه که رزولوشنش با 3 گوشی دیگه متفاوته و صفحه وایدتری داره

تاچ i9000 بازهم جدیدترین تکنولوژی رو داره و دارای بهترین تاچه به همراه مولتی تاچ
دو گوشی desire و nexus تاچ خوبی دارن ولی به آیفون و متعاقباً این گوشی نمیرسن
x10 هم تاچ خوبی داره ولی یه نمره منفی به خاطر نداشتن مولتی تاچ میگیره که اونو نسبت به رقبا خیلی عقب میندازه
از نظر دقت تاچ هم x10 نسبت به desire و nexus ضعیفتره ... تستی از i9000 در دسترس نیست و در نتیجه رو این مورد بحث نمیکنیم

دوربین :
x10 دوربین 8 مگاپیکسلی داره در برابر 3 گوشی دیگه که 5 هستن
کیفیت دوربین x10 بالاتره و فلش هم داره ... البته فلش ضعیفی داره ولی خب برای فاصله نزدیک و مخصوصاً ماکرو به کار میاد
در مقابل i9000 فیلم برداری فوق العاده ای داره که با 3 گوشی دیگه قابل مقایسه نیست

بلوتوث :
i9000 تنها گوشیی هست که بلوتوث 3 داره و از 3 رقیب دیگه پیش میفته

وایرلس :
i9000 بر خلاف x10 از تکنولوژی n پشتیبانی میکنه

صدا :
صدای اسپیکر دو گوشی ضعیفه و x10 با اختلاف کمی صدای بلندتری داره
هدفون i9000 صدای عالی داره و از بقیه دقبا بالاتره ... x10 هم تو این زمینه خوب کار کرده

باتری :
اینجاهم i9000 عمل کرد بهتری نسبت به 3 رقیب دیگه داره ... این گوشی توانایی پخش 7 ساعت و نیم فیلم divx رو داره که برای این صفحه نمایش عالیه
یکی از نقاط ضعف آندروید همین ضعف باتری هست که i9000 تونسته این مورد رو مرتفع کنه و تازه با آپدیت به 2.2 بهتر هم میشه

و مورد آخر هم توانایی پخش divx به طور پیش فرض i9000 هست همینطور رادیو که i9000 داره و x10 نداره
و در آخر ساپورت فلش توسط مرورگر i9000 هست که x10 بازهم نداره

از دوستان میخام اگر موردی رو فراموش کردم یادآوری کنن

seyed kazem
05-06-2010, 15:58
بهتره تا گوشی به دست کاربرا نرسیده دربارش نظر ندیم
ظاهرا سخت افزار قویتری داره ولی این کافیه ؟ مطمعنا نه
نمونش s8003 jet ظاهرا باید سرعتش خدا باشه ولی اصلا اینطور نیست و اکثرا از سرعتش گلایه دارن پس صبر کنید تا تو عمل مشخص بشه چجوریه
من بحثو ادامه نمیدم و بهتر میبینم تا زمانی که به دست کاربر نرسیده نظری ندیم

S A M S U N G
05-06-2010, 16:44
سلام .

سید جان خودتو ناراحت نکن . حالا شما که X10 به دستت رسیده لطف میکنی یه نظر در موردش بدی ؟

S8000 هم والا نمیدونم سرعت کجاش کمه !

حسن جان در مورد مالتی مدیا هم مینوشتی . البته نیازی به گفتن نیست X10 بهتره دیگه :دی DivX ! MKV :دی

مخلصیم .

pulp_152
05-06-2010, 16:51
این بازی از قبل 9-1 به نفع galaxy s تموم شده ...

و تنها برگ برنده x10 قیمت میتونه باشه ... که اگر با تفاوت قیمت خوبی باشه شاید بتونه خودشو در یه رده پایینتر قرار بده و بازارشو نگه داره ...

کسانی هم که با تعصب شدید میخوان این مسائل رو کتمان کنند مانند کسانی میمونند که سیل عظیمی داره به سمتشون میاد و اینها با دست و پا و داد و فریاد میخوان جلوی این سیل رو بگیرن ...

در نهایت امیدوارم x10 و همینطور galaxy s شاهد روزهای بهتر هم باشن از قبیل اندروید 3 ...

Dark.Life
05-06-2010, 17:11
اینا یاد گرفتن حقیقتو انکار کنن :27:
سخت افزار که قویتره
نرم افزار ینی همون سیستم عاملم که جدیدتره پس دیگه چطور میشه سرعت کمتر باشه :27:
بعدشم شک داری برو یوتیوب فیلماش هست

meha
05-06-2010, 17:23
سلام

عکس از زیر نور خورشید نگذاشتید

باتری X10 بهتر عمل میکنه

دوربین X10 بهتره چه طور میشه که X10 فقط 1 نمره گیرش اومده نمیدونم!!!

ایشالا عرضه بشه و کاربران ازش استفاده کنن انشاءلله که راضی باشن

موفق باشید

pulp_152
05-06-2010, 17:32
سلام

عکس از زیر نور خورشید نگذاشتید

باتری X10 بهتر عمل میکنه

دوربین X10 بهتره چه طور میشه که X10 فقط 1 نمره گیرش اومده نمیدونم!!!

ایشالا عرضه بشه و کاربران ازش استفاده کنن انشاءلله که راضی باشن

موفق باشید

زیر نور خورشید عکسی نیامده از این 2 گوشی ولی تا اینجا هم x10 زیر نور خورشید خوبه هم galaxy s

باتری galaxy s

stand by: Up to 750 h (2G) / Up to 576 h (3G)

talk time :Up to 13 h 30 min (2G) / Up to 6 h 30 min (3G)

x10

stand by:Up to 415 h (2G) / Up to 425 h (3G

talk time :Up to 10 h (2G) / Up to 8 h (3G)

موارد متعدد دیگه هم وجود داره مثل wifi tethering یا مثلا ضخامت خیلی کم ساپورت مولتی مدیای بالاتر و همینطور با اینکه صفحه نمایش بهتره ولی ضد خش هستش که این مورد در x10 وجود نداره
و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meha
05-06-2010, 17:41
دوست عزیز فکر کنم یک جا دیدم که هر دو زیر نور خورشید بودند امکان نداره زیر نور خورشید I9000 با X10 رقابت کنه...خیلی دیگه دارید بی انصاف بازی در میارید اینقدر غرورتون برای i9000 بالاست که نمیتونید بگید زیر نور خورشید X10 بهتره میگید هم این خوبه هم اون!!!!!!

بنده هم همین مشخصات باتری رو توی جی اس ام آرنا خوندم و بنده بر اساس پست گروه خودتون نظر دادم

پس دوستان توجه داشته باشید که این تست مشکل داره در پست 2 اشاره شده i9000 نسبت به 3 رقیب دیگه باتری ضعیفتری داره ولی...!

دوست عزیز صفحه نمایش X10 ضد خش نیست؟!!!!!!!!کی اینطور چیزی رو گفته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

بنده به برند خاصی تعصب ندارم فکر نکنید من متعصب هستم فقط تنها دلیل این بحثها اینه که از جنس کره ای خوشم نمیاد!

pulp_152
05-06-2010, 17:46
دوست عزیز فکر کنم یک جا دیدم که هر دو زیر نور خورشید بودند امکان نداره زیر نور خورشید I9000 با X10 رقابت کنه...خیلی دیگه دارید بی انصاف بازی در میارید اینقدر غرورتون برای i9000 بالاست که نمیتونید بگید زیر نور خورشید X10 بهتره میگید هم این خوبه هم اون!!!!!!

بنده هم همین مشخصات باتری رو توی جی اس ام آرنا خوندم و بنده بر اساس پست گروه خودتون نظر دادم

پس دوستان توجه داشته باشید که این تست مشکل داره در پست 2 اشاره شده i9000 نسبت به 3 رقیب دیگه باتری ضعیفتری داره ولی...!

دوست عزیز صفحه نمایش X10 ضد خش نیست؟!!!!!!!!کی اینطور چیزی رو گفته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

بنده به برند خاصی تعصب ندارم فکر نکنید من متعصب هستم فقط تنها دلیل این بحثها اینه که از جنس کره ای خوشم نمیاد!

اخه زیر نور خورشید super amoled هم عملکرد خوبی داره

عکسهاشو بالا گذاشتم که خش افتاده ... ولی فعلا سایته بلاک شده بعدا باز میشه میبینی ...

در مورد باتری :

یکی از ضعفهای اندروید گفته میشه باتری خوری هستش تا 2.1 ... که دوستمون گفتن با اینکه نسخه 2.1 هستش تا 7:30 دقیقه میتونه فیلم دایویکس پخش کنه که این خبر رو gsm arena گذاشت ... که البته بنده میگم تا 8 ساعتو اندی ... بدلیل اینکه اعلام کرد تا 10 درصد باتری 7:25 نه تا جایی که خاموش بشه ...

با این حال این تست رو که گذاشتم gsm arena گرفته و تو مشخصات گوشی ها هم گذاشته ... اگر سری به مشخصات x10 و i9000 بزنید متوجه عرایضم میشید

S A M S U N G
05-06-2010, 17:56
سلام .

امکان نداره زیر نور خورشید I9000 با X10 رقابت کنه

دوست عزیز یه چیزائی میگیا :دی یکی از خصوصیات S.AMOLED این هستش که عملکردش زیر نور خورشید بهتر از AMOLED هستش . حالا TFT بماند .

البته بعضی جاها عکس بوده که آیفون از Wave بهتر عمل کرده .

مخلصیم .

drm66
05-06-2010, 18:00
دوستانی که در مورد i9000 می دونن می شه بگن کیفیت عکس و فیلم برداریش از ایکس10 بهتر هست یا...؟!!! و اگربهتر هست(چون یه جا انگار خوندم یکی از دوستان گفته بودن بهتره) چه جوری می شهکه بتر می شه؟!منظور اینه که من یه مبتدی هستم ولی خوب این که ایکس 10 دوربینش 8 باشه ولی بازم کیفیتش بهتر از دوربینه 5 سامسونگ نباشه واسم جای سوال داره!!؟؟!!!(لطفا خیلی ساده توضیح بدین!:31: مرسی:20:)

S@nti@go_s&k
05-06-2010, 18:03
:دی

هنوز شماها در حال بحث کردنید

بزارید گوشی بیاد مقایسه میشه جواب سوالاتونو میگیرید

ولی دوستان بخاطر اینکه از یه برندی خوشتون نمیاد نباید بیاین در موردش بد بگید چیزی که خودتون اعتراف کردید

ایشالا منو امیر گوشیو میگیریم :دی ایکس 10 دارا هم بیان اینجا با هم مقایسه میکنیم

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

منظور اینه که من یه مبتدی هستم ولی خوب این که ایکس 10 دوربینش 8 باشه ولی بازم کیفیتش بهتر از دوربینه 5 سامسونگ نباشه واسم جای سوال داره!!؟؟!!!(لطفا خیلی ساده توضیح بدین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب x10 عکاسیش شاید بهتر باشه

ولی فیلم برداری ربطی به 8 مگا یا 5 مگا نداره

فیلم برداری گالاکسی hd 30 فرم هستش 720 p

ایکس 10 هم فک کنم wvga باشه البته زیاد مطمین نیستم تو نخ سونی نیستم زیاد :دی

pulp_152
05-06-2010, 18:04
دوستانی که در مورد i9000 می دونن می شه بگن کیفیت عکس و فیلم برداریش از ایکس10 بهتر هست یا...؟!!! و اگربهتر هست(چون یه جا انگار خوندم یکی از دوستان گفته بودن بهتره) چه جوری می شهکه بتر می شه؟!منظور اینه که من یه مبتدی هستم ولی خوب این که ایکس 10 دوربینش 8 باشه ولی بازم کیفیتش بهتر از دوربینه 5 سامسونگ نباشه واسم جای سوال داره!!؟؟!!!(لطفا خیلی ساده توضیح بدین!:31: مرسی:20:)

کی گفته کیفیت عکسش بدتره یا بهتره ؟ کیفیت عکس چیزی نیست که کسی بتونه بگه بدتره یا بهتره همینجوری ..

فقط فعلا میشه گفت که x10 8 مگاپیکسل هست پس رو کاغذ بهتره ... و احتمالا هم بهتر باشه ...

البته ریویویی که امروز امد از c.net عکسی که از i9000 گذاشته بود حاکی از این بود که در محیط بسته عملکرد خیلی خوبی داره و این دیگه ربطی به مگاپیکسل نداره ... یا مثلا دینامیک رنج و ... اینها مسائلی هستش که باید تست بشه یا حداقل مقایسه بشه ...

و روی کاغذ هم فیلمبرداری i9000 بهتره ...

سروش شرمنده با هم دادیم

meha
05-06-2010, 18:32
اگر تونستم و دوباره عکس رو پیدا کردم حتما میزارم

ولی بنده جوابم نگرفتم که کی گفته صفحه نمایش X10 ضد خش نیست؟!!!!!!!!توی پست 8 اعلام شده مثل اینکه ضدخش نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pulp_152
05-06-2010, 18:37
خوب این عکس رو در پست 8 گذاشتم سایتش رو هم نوشته داخل عکس !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meha
05-06-2010, 19:01
دوست عزیز تازه بنده عکسها رو دیدم!

اطلاع رسانیتون بسیار غلط هست!

در ضمن لطف کنید قبل از اینطور اطلاع رسانی غلط سوالی از X10 دارها کنید....X10 دارای دو چسب LCD هست این بلا برای چسب دوم اتفاق افتاده میتونید از یکی دوستان که همین بلا سرش اومد بپرسی....چسب دوم کاملا چسبیده به LCD
که میتوان آن را جدا کرد
در ضمن دوستان تا اینجا که فهمیدم فقط از روی کاغذ نظر میدید

البته گفتم بنده با این شعار که X10 بهتر هست نیامدم فقط اومدم سوال کنم و بگم درسته که I9000 برتر هست ولی نباید هی بزنید توی سر X10....

دوست عزیز یه چیزائی میگیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از خصوصیات S.AMOLED این هستش که عملکردش زیر نور خورشید بهتر از AMOLED هستش . حالا TFT بماند . بنده دوستی کسی که در مقابل صحبت عادی از من بخنده نیستم....

کاربر گرامی تا جایی که بنده تست کردم و دیدم صفحه نمایش TFT زیر خورشید بهتر از AMOLED عمل میکنه گمان میکنم جای Amoled و TFT را جا به جا نوشتید اگر هم میگویید که صفحه نمایش AMOLED از TFT بهتر هست حرفی ندارم!!

ولی دوستان بخاطر اینکه از یه برندی خوشتون نمیاد نباید بیاین در موردش بد بگید چیزی که خودتون اعتراف کردیدفقط یک نفر بوده که آن هم بنده هستم لطفا جمع نبندید و دلیل اینکه از جنس کره ای خوشم نمیاد چون بیشتر در عرضه اتومبیل هستم

به نظر بنده این تست ها مشکل داره...در پست شماره 2 به باتری ضعیف I9000 اشاره شده ولی در دیگر پستها به باتری بهتر!

در پست قبلی عکسی از X10 به عنوان ضدخش نبودن گذاشته شده ولی این بلا برای چسب دوم اتفاق افتاده که با جدا کردن چسب متوجه خیلی چیزها خواهید شد

این تستها فقط از روی کاعذ است بهتر است که تا آمدن i9000 صبر کنید بنده نمیگم گوشی بدی هست ولی بهتر از اینه که در ابهام بمونیم!
موفق باشید

pulp_152
05-06-2010, 19:12
دوست عزیز تازه بنده عکسها رو دیدم!

اطلاع رسانیتون بسیار غلط هست!

در ضمن لطف کنید قبل از اینطور اطلاع رسانی غلط سوالی از X10 دارها کنید....X10 دارای دو چسب LCD هست این بلا برای چسب دوم اتفاق افتاده میتونید از یکی دوستان که همین بلا سرش اومد بپرسی....چسب دوم کاملا چسبیده به LCD
که میتوان آن را جدا کرد

شما پست هارو نمیخونی یا اگه میخونی سر سری رد میشی !

خوب چرا بر چسب گذاشتند ؟ اگر خش نمیفته دلیلی داره برچسب بزارن ؟ معمولا برای صفحات نمایشی برچسب میزارن که خش میفته مثل omnia 8000 یا s5230 یا 5800 .. دیگه چه نیازی هستش به برچسب اگر خش نمیفته ؟

گفتم که سایتی که عکسهاشو گذاشتم بلاک شده ...بابت همین نمیتونی ببینی ...

عکسهاشو بالا گذاشتم که خش افتاده ... ولی فعلا سایته بلاک شده بعدا باز میشه میبینی ...

میشه پستی که گفته باتریش ضعیفتره رو بیاری ؟

x10 رو نمیکوبونیم ...اطلاعات درست داریم میدیم ... که باید قبلا میدادیم ! بخاطر بوجود نیامدن بحث و دلخوری ندادیم ...ولی ...

مثل اینکه فقط مهمه دوستان x10 دار ناراحت نشن و بقیه دوستان ناراحت بشن ایرادی نداره

S@nti@go_s&k
05-06-2010, 19:21
فقط یک نفر بوده که آن هم بنده هستم لطفا جمع نبندید و دلیل اینکه از جنس کره ای خوشم نمیاد چون بیشتر در عرضه اتومبیل هستمسلام

منظورم شما بودی ( از کسی نمیترسم ) نمیخواستم نقل قول کنم منظورم از دوستان جمع بستن نبود احترام گذاشتن بود

جمع هم ببندم کار اشتباهی نکردم چون خیلی ها هستن تو همین انجمن موبایل

پشت سر محصولات سامسونگ حرفهای بدون منطق میزنن

مثال : گالاکسی یه کپی از آیفونه

سامسونگ این همه طرح داده که برای اولین بار توی صنعت موبایل بوده اومدن گیر دادن به گالاکسی

از نظر بعضیا گوشی لمسی + صفحه بزرگ = طرح آیفون اینم از اون حرفهای بی منطقشونه

meha
05-06-2010, 20:02
کاربر فعال گرامی pulp_152

اولا شما میتونی بری از مهندسین و طراحان SE سوال کنید چرا چسب گذاشتند اونم 2تا؟!

دوما شما میتونی یک گوشی صفحه نمایش خازنی به بنده معرفی کنید که صفحه نمایشش ضدخش نباشه؟

واقعا نمیدونم مشکل از چیه بنده پستی که مطالعه کردم نوشته بود عملکرد ضعیف!!!!
به هرحال نمیشه در مورد باتری نظر داد شما مگه تست کردی؟!
کاربر گرامی S@nti@go_s&k

بنده نگفتم از چیزی میترسید شما متعصبین کلا در مقابل صحبت عادی بدجور جبهه میگیرید!!!!

دوست عزیز جمع بستن مکان داره زمان داره...جمع بستن شما در اینجا یعنی کسانی که X10 دارند و نسبت بهش متعصب هستند

الان توی همین آخرین پست شما این جمعی که بستید باعث بحث میشه...این نوع حرف زدن شما طرفی که این حرف رو زده رو به دعوا میکشه!بهتر هست جوابتون رو به خود کسی رو این حرف رو زده بگید خودتون میدونید چه کسی بوده و امکان داره اون شخص اینجا نیاد و شما دارید غیبتش رو میکنید و این کاملا ناپسند هست!

موفق باشید

S@nti@go_s&k
05-06-2010, 20:10
بنده نگفتم از چیزی میترسید شما متعصبین کلا در مقابل صحبت عادی بدجور جبهه میگیرید!!!!

دوست عزیز جمع بستن مکان داره زمان داره...جمع بستن شما در اینجا یعنی کسانی که X10 دارند و نسبت بهش متعصب هستند

الان توی همین آخرین پست شما این جمعی که بستید باعث بحث میشه...این نوع حرف زدن شما طرفی که این حرف رو زده رو به دعوا میکشه!بهتر هست جوابتون رو به خود کسی رو این حرف رو زده بگید خودتون میدونید چه کسی بوده و امکان داره اون شخص اینجا نیاد و شما دارید غیبتش رو میکنید و این کاملا ناپسند هست!

موفق باشید

مثه اینکه جو گرفتت از بالا منبر بیا پایین :دی

باحات درست حرف زدم درست و محترمانه جواب بده آفرین:46:

ali racer
05-06-2010, 20:19
به به چه خبره:31:

چند تا مورد هست من در مورد گالاکسی ایراد بگیرم
1.طراحی اش بسیار چشم نوازه:31: طوری که با این همه امکانات روی کاغذ
اصلا آدم حال نمیکنه بره طرفش
واقعا طراحی های سامسونگ پاشنه آشیل این برنده

2.چون آندورید یکی از باگ هاش مصرف بالای باتریه و سامسونگ هم در باتری اصلا عملکرد خوبی نداشته
مشکل باتری در این گوشی هست !

(تجربه شخصی خودم :31:و گروه بسیاری از یوزرهای سامسونگ با گوشی های مختلف !)
البته امیدوارم نباشه
چون کسانی که گول اعداد و ارقام روی کاغذ رو میخورن و یه گوشی ای میخرن گناه دارن بخدا :13:)

البته میگن آندو بهتر شده تو ورژن های جدید ولی همچنان مشکل مصرف باتری رو داره

3. خوانایی زیر نور خورشید این گوشی هم مسلما ایراد دیگریه که بهش وارده
چون حتی اگه گفته ی سامسونگ در مورد 20% بهتر شده خوانایی زیر نور خورشید نسبت به amoled هاش
که بهترینش روی 8910 هستش
مثل باقی گفته هاش نباشه
و درست از آب در بیاد
بازم خوانایی اش زیر نور خورشید چنگی به دل نمیزنه
ایکس10 زیر نورمستقیم خورشید یه نمونه کاملا موفقه و و اصلا مثل8910 یا20% بهتر شده اش یعنی گالاکسی
آزار دهنده نیست(اینم تجربه شخصی :31: 2 هفته کار با ایکس10)

باقی موارد هم مهمون باشین (مثل دوربین و کیفیت عکس و کیفیت صدای فیلمبرداری و اینا...)
چون حس تایپ کردن و وقتش رو ندارم :31:

ضمنا صفحه نمایش ایکس10 ضد خشه
Scratch-resistant surface
اینم لینکش :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یعنی کاربران فعال اینقدر بی اطلاع هستند
که فرق بین محافظ و خود صفحه نمایش رو تو عکس صفحه قبل تشخیص نمیدن ؟:18:
من که فکر نمیکنم از قصد عکس صفحه قبل رو گذاشته باشن :31:
ان شا ا.. اشتباه شده ...همیشه مثبت فکر کنیم

pulp_152
05-06-2010, 20:35
به به چه خبره:31:

چند تا مورد هست من در مورد گالاکسی ایراد بگیرم
1.طراحی اش بسیار چشم نوازه:31: طوری که با این همه امکانات روی کاغذ
واقعا طراحی های سامسونگ پاشنه آشیل این برنده

2.چون آندورید یکی از باگ هاش مصرف بالای باتریه و سامسونگ هم در باتری اصلا عملکرد خوبی نداشته
مشکل باتری در این گوشی هست !

(تجربه شخصی خودم :31:و گروه بسیاری از یوزرهای سامسونگ با گوشی های مختلف !)
البته امیدوارم نباشه
چون کسانی که گول اعداد و ارقام روی کاغذ رو میخورن و یه گوشی ای میخرن گناه دارن بخدا :13:)

البته میگن آندو بهتر شده تو ورژن های جدید ولی همچنان مشکل مصرف باتری رو داره

3. خوانایی زیر نور خورشید این گوشی هم مسلما ایراد دیگریه که بهش وارده
چون حتی اگه گفته ی سامسونگ در مورد 20% بهتر شده خوانایی زیر نور خورشید نسبت به amoled هاش
که بهترینش روی 8910 هستش
مثل باقی گفته هاش نباشه
و درست از آب در بیاد
بازم خوانایی اش زیر نور خورشید چنگی به دل نمیزنه
ایکس10 زیر نورمستقیم خورشید یه نمونه کاملا موفقه و و اصلا مثل8910 یا20% بهتر شده اش یعنی گالاکسی
آزار دهنده نیست(اینم تجربه شخصی :31: 2 هفته کار با ایکس10)

باقی موارد هم مهمون باشین (مثل دوربین و کیفیت عکس و کیفیت صدای فیلمبرداری و اینا...)
چون حس تایپ کردن و وقتش رو ندارم :31:

اینم لینکش :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یعنی کاربران فعال اینقدر بی اطلاع هستند
که فرق بین محافظ و خود صفحه نمایش رو تو عکس صفحه قبل تشخیص نمیدن ؟:18:
من که فکر نمیکنم از قصد عکس صفحه قبل رو گذاشته باشن :31:
ان شا ا.. اشتباه شده ...همیشه مثبت فکر کنیم

1- خوب معلومه طراحیش چشم نوازه !

شاید منظورت نوکیا n-8 هستش که باعث میشه طراحیش همرو به سمت خودش بکشه ؟

2-فعلا این مورد در x10 مشاهده شده ! و همه جا دنبالشن که مصرفشو کم کنن ... ! مثلا در --------- میتونید ببینید (ما که از یوزرهاشیم و بودیم مثل شما مشکل باتری نداریم و نداشتیم ... مثل اینکه باز باید برم نقل قول 25 نفرو بیارم که همگی کاربران 8910 هستن که از باطریش رضایت کامل دارن البته از فروم های همسایه )

3-اصلا amoled ربطی به super amoled نداره منم نگفتم i9000 بهتر از x10 هستش گفتم بیاد مقایسه کنیم ! (م دیگه چه اصراریه که پیش بینی هاتو بگی .. البته از این پیش بینی هات کم ندیدیم )

واقعا تازه دیدی یا قبلا دیدی؟! اینو که منم دیدم ! ولی حرف اینه که سونیی گفته ضد خشه ولی نیست ! اگر ضد خش نیست شما بگو چرا بر چسب محافظ گذاشته ؟ فقط امیدوارم دلیلت قانع کننده باشه !

S A M S U N G
05-06-2010, 20:41
سلام .

علی ایراد از طراحی نگیر که N8 خدای طراحی هست :دی

الان نگید G.S شبیه آیفونه . خب هستش چون آیفون رو سامسونگ ساخته :دی زورش میرسه یکی هم واسه خودش بزنه :دی ( شوخی )

در کل اسم طراحی نیارید که نوکیا ( خیانت کار ) دست همه برندها رو از پشت بسته .

مخلصیم .

meha
05-06-2010, 20:44
مثه اینکه جو گرفتت از بالا منبر بیا پایین :دی

باحات درست حرف زدم درست و محترمانه جواب بده آفرین:46:

اشتباه بنده این بود که به تعداد اخطارهاتون دقت نکردم بعد پستهاتون رو نقل قول کردم

کاربر گرامی شما باهام درست حرف زدید؟!از بنده خندیدن درست حرف زدن است؟

بنده بحثی ندارم ولی الان فکر کنم دارید تهدید میکنید که مثلا چه کار کنید؟!چه کاری میتونید بکنید؟!

کاربر گرامی این دیگه مثل رقابت گوشی نیست چیزی است که کاربران و حتی متعصبین سامسونگ هم شاهد بودند ذره ای بی احترامی به شما نکردم ولی برخورد شما...

در همین سایت با چندین متعصب سامسونگ برخورد کردم که باید اساسا نوع برخورد با یکدیگر رو یاد بگیرند

این هم نوع برخورد یکی از متعصبین سامسونگ!!!!!

کاربر گرامی pulp_152

دلیل شما از اینکه صفحه نمایش X10 ضدخش نیست اینه که چسب صفحه نمایش داره؟!!این دلیل منطقی هست و حرف GSMARETNA و خود سونی اریکسون منطقی نیست؟

گفتم که شما یک مدل صفحه نمایش لمسی خازنی معرفی کنید که ضدخش نباشه
موفق باشید

Vamp!r3
05-06-2010, 20:45
1.طراحی اش بسیار چشم نوازه طوری که با این همه امکانات روی کاغذ

طراحی کاملا صلیقه ایه.......و نمیشه نظرات را به هم دیگه تحمیل کرد..........به نظر من که گوشی واقعا زیباییه....و یکی از نقات قوته گوشیه.......

S@nti@go_s&k
05-06-2010, 20:48
کاربر گرامی شما باهام درست حرف زدید؟!از بنده خندیدن درست حرف زدن است؟چی میگه این کابر گرامی؟:دی

از من نیست خنده بنده را درست حرف :دی

طراحی که علی سلیقه ایه آخه این حرفا چیه میزنی:دی

ولی خودمونیم این 2_3 ساله سامسونگ کولاک کرده به خاطر همینه فن های برندای دیگه چشم دیدنشو ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
05-06-2010, 20:50
1- خوب معلومه طراحیش چشم نوازه !

بله کاملا

فقط این عکس هایی که از صفحه نمایش گالاکسی گذاشتی و از 4 تا عکس فقط یه دونه اش گوشی رو بصورت کامل نشون داده !
چه ربطی داره به طراحی گالاکسی من نفهمیدم :27:
این عکس رسمی گالاکسی که سامسونگ بیرون داده و اصلا هم زیبا نیست

-فعلا این مورد در x10 مشاهده شده ! و همه جا دنبالشن که مصرفشو کم کنن ... ! مثلا در --------- میتونید ببینید (ما که از یوزرهاشیم و بودیم مثل شما مشکل باتری نداریم و نداشتیم ... مثل اینکه باز باید برم نقل قول 25 نفرو بیارم که همگی کاربران 8910 هستن که از باطریش رضایت کامل دارن البته از فروم های همسایه )

ایکس10 بتری اش معمولیه و این مشکلی نیست
و از 8910 خودم شارژ بیشتری نگه میداره:31:
لازمم نیست برین فروم همسایه من خودم8910 دارم و میدونم مشکل باتری داره:27:
شما بهتره به جای نقل قول دیگران تجربه شخصی ات رو بنویسی مثل من

اینو که منم دیدم ! ولی حرف اینه که سونیی گفته ضد خشه ولی نیست ! اگر ضد خش نیست شما بگو چرا بر چسب محافظ گذاشته ؟ فقط امیدوارم دلیلت قانع کننده باشه

مگه شده سامسونگ که بگه ضد خشه و نباشه ؟!:31:
همهی برند ها واسه صفحه تاچ محافظ میزارن
حتما
همین8910 هم چون محافظ داشت روش صفحه اش ضد خش نیست !:15:
اصلا چرا سامسونگ محافظ گذاشته روش

اینم شد دلیل ؟

شما جواب منو بده

میدونستی اون خش مربوط به محافظه و از قصد عکس گذاشتی
یا فرق خش رو صفحه نمایش و محافظ رو تشخیص ندادی
و مطمئنا نوشته های زیرش رو نخوندی و همینجوری عکس گذاشتی کاربر فعال محترم ؟

ضمنا طراحی ان8 هر چی باشه دهاتی نیستمثل طراحی های برند تولید کننده ماکرو فرو و یخچال و لباسشویی و... گوشی موبایل :31:

S A M S U N G
05-06-2010, 20:55
سلام .

آخه میدونی علی چیه ! سامسونگ مثل خیانت کار نیست که عکسهای رسمیش رو با شونصدتا رنگ بده بیرون شاید یه کم از طراحی که کرده بهتر بشه :دی

علی همینو ببین و این برند خیانت کار رو رها کن :دی

نه خدائی این عکسو با امضات مقایسه کن .

مخلصیم .

S@nti@go_s&k
05-06-2010, 20:58
نه خدائی این عکسو با امضات مقایسه کن .

واااااااااااااای عجب گوشیه خوفیه

اسمش چیه امیر :دی

pulp_152
05-06-2010, 21:05
بله کاملا

فقط این عکس هایی که از صفحه نمایش گالاکسی گذاشتی و از 4 تا عکس فقط یه دونه اش گوشی رو بصورت کامل نشون داده !
چه ربطی داره به طراحی گالاکسی من نفهمیدم :27:
این عکس رسمی گالاکسی که سامسونگ بیرون داده و اصلا هم زیبا نیست

ایکس10 بتری اش معمولیه و این مشکلی نیست
و از 8910 خودم شارژ بیشتری نگه میداره:31:
لازمم نیست برین فروم همسایه من خودم8910 دارم و میدونم مشکل باتری داره:27:
شما بهتره به جای نقل قول دیگران تجربه شخصی ات رو بنویسی مثل من

مگه شده سامسونگ که بگه ضد خشه و نباشه ؟!:31:
همهی برند ها واسه صفحه تاچ محافظ میزارن
حتما
همین8910 هم چون محافظ داشت روش صفحه اش ضد خش نیست !:15:
اصلا چرا سامسونگ محافظ گذاشته روش

اینم شد دلیل ؟

شما جواب منو بده

میدونستی اون خش مربوط به محافظه و از قصد عکس گذاشتی
یا فرق خش رو صفحه نمایش و محافظ رو تشخیص ندادی
و مطمئنا نوشته های زیرش رو نخوندی و همینجوری عکس گذاشتی کاربر فعال محترم ؟

ضمنا طراحی ان8 هر چی باشه دهاتی نیستمثل طراحی های برند تولید کننده ماکرو فرو و یخچال و لباسشویی و... گوشی موبایل :31:

اولا این طرحی که شما گذاشتی ! :31: لایو نیست و یه نمونست ...

عکسهای لایو رو بنده گذاشتم و بیشتر هم میزارم

بدون شرح :

دوما نظر شما درست نظر 25 نفر دیگه نادرست که دارن با این گوشی کار میکنن ... ولی ااونها مثل شما با سامسونگ نه مشکلی دارن نه از عاشق نوکیا هستن فقط یه مصرف کننده هستند ... پس گفته هاشون قابل اتکاتره ...

8910 محافظ داشت ؟ :31: اون یه برچسب معمولیه !که همه گوشیها دارن ... ولی این 2 تا محافظ داره

اینکه هر گوشی برچسب داره درسته ! ولی جالب نیست که این سایت mobile review امده رو برچسب خط انداخته گذاشته و داره به همه نشون میده یعنی اینقدر مهمه که ارزش ریویو نوشتن داشته باشه ؟ :31:

این سایت با سونی مشکل داره نه؟

ای بابا مگه نمیگفتین که باتری li-po خیلی بهتر از lion هستش و راندمان بالاتری داره و باتری های سامسونگ ضعیفن و ... حالا شد باتریش معمولی ؟ من فکر میکردم بهترین باتریو الان باید x10 داشته باشه با توجه به گفته های قبلی ...

S A M S U N G
علی واقعا ازت بعیده !

همچین میگی HDMI انگار چیه ! بابا حالا خوبه اولین گوشی نیست .

بعد مثل اینکه اصلا با DLNA کار نکردی ! خدائیش DLNA رو یکبار تست کن . حالا سیم وصل کنی تا HD ببینی بهتره یا بی سیم ؟

مخلصیم .

Vamp!r3
مگه تولید کنندگان ماکرو فر یو اس بی هاست وصل میکنن به ماکرو فر هاشون ؟
ببخشید لباسشویی با برند سامسونگ با خروجی اچ دی ام ای دارین ؟

والا این جور چیزا نه یو اس بی هاست لازم داره نه اچ دی ام آی........حالا اگه شما لازم دارین میگم براتون بذارن :31:

و بهتره که بحث طراحی را هم تمومش کنیم......چون صلیقه ایه......:46:

ali racer
05-06-2010, 21:50
سلیقه درسته نه سلیفه....با ف 2 نقطه هست.....شما هم 19 :31:

همین I8910 توی نسحه آزمایشی HDMI داشت که حذف شد نهایتا و از این نظر N8 سرتره.....

و هنوز هم N8 عرضه نشده........وقتی عرضه شد و سامسونگ هیچ کاری نکرد باید بگید سرتره....تا 3 ماه دیگه ممکنه سامی یه چیز خیلی خوف تر معرفی کنه........شاید هم نکنه........

پس باید صبر کنیم.......

خروجی 8910 فقط در حد یه درپوش بود که روش نوشته بودHDMI:31:
هیچی فیلم یا کلیپ رسمی و غیر رسمی ای ازش بیرون نیومد که نیومد بعدا هم گفتن حذفش کردیم :31:
ضمنا نوکیا بر خلاف سامسونگ وقتی چیزی رو معرفی میکنه همونو میده بازار
نه مثل 8910 همین HDMI و ترنسمیترش و قسمت فلزی بدنه اش رو حذف کنه
ضمنا 2 ماه و خورده ای دیگه تو بازاره:31:
اگه8910 HDMI داشت در کنار فیلمبرداری اچ دی اش کولاک میکرد ولی خب نداشت.... !
..................................
حساب نبود من میخواستم برم شام عجله داشتم
........................

اگه خواستین کلیپ مقایسه ایکس10 و 8910یا امنیا 2 رو زیر نور خورشید براتون بزارم
تو ذهنتون
20 درصد 8910 رو بهتر کنید میشه گالاکسی :31:

Vamp!r3
05-06-2010, 21:56
یه چیز میگم فقطی برای یاد آوری :31:

اینجا مقایسه X10 و Galaxy S هست........نه مقایسه Galaxy S و حومه با بقیه گوشیها :31:

بهتره که در مورد این 2 مورد بحث کنیم و کنید.......

علی جان حرف شما درست........توی نسخه نهایی تغییراتی در I8910 رخ داد که اگه نمیداد اینجا توی بحث چیزی نداشتید:31: (شوخی)

Original Titan
05-06-2010, 22:30
حالا سیم وصل کنی تا HD ببینی بهتره یا بی سیم ؟
قطعا اچ دي ام آي كيفيت بهتري داره.... سوال آسوني بود.

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

پالپ عزيز ناراحت نشو... مشكل شما اينه كه يه كم اعتماد به نفست بالاست. خيلي مطمئني كه حرفي كه داري ميزني درسته...
2 درصد احتمال بده كه داري اشتباه ميكني.

total_overdose
05-06-2010, 22:48
واااااااااااااای عجب گوشیه خوفیه

اسمش چیه امیر :دی
این همون آیفونه با 2تا دکمه اضافی:31:
اینست طراحی:31:

Dark.Life
05-06-2010, 23:30
سلام :دی
مثکه دیر رسیدم دعوا تموم شده :دی
خب علی جان اگه دقت کرده باشی من اصلاً رو اعدادی که واسه باتریش اعلام شده توسط خود سامسونگ مانور ندادم و گفتم gsmarena تست کرده 7 ساعت و نیم پخش کرده حالا شما با x10 ت یه تستی بکن نتیجه رو بگو
در مورد باتری 8910 هم بحث شده و به هر حال باتریش جوریه که یه سر به موبایلستان بزنی همه راضی هستن و هیچ کس ایراد نمیگیره
یا مثلاً mehdi_brg جان که دوست خودتم هست میگه این گوشی ایرادی نداره
خب ما که قرار نیست فقط حرف 1 نفرو قبول کنیم به هر حال باتری i9000 طی تستی که انجام شده عالی جواب داده

طراحیشم صلیقه ایه ... شاید آس نباشه ولی اونجوریم که شما جو سازی میکنی بد نیست

meha جان شما چی دیدی تو پست 2 هی گیر دادی میگی باتریش ضعیفه ... من هر چی خوندمش همچین چیزی ندیدم !

به ادامه مقایسه که همین امشب به دستمون رسید توجه کنید :

در مورد سرعت هم در مقایسه با hd2 میتونم بگم تقریبا میشه گفت یکی هستن ولی مولتی تاچش مثلا تو زوم عکس خیلی بهتر از hd2 عمل میکنه.کلا اینو هم در نظر داشته باشین که آندروئید هنگ و ... برعکس ویندوز تو کارش نیست.
در مقایسه با x10 هم بگم که به طبع اینترفیس موجود تو i9000 بهتر و جذابتر از x10 هستش
کیفیت اسپیکرش رو نتوستم تست کنم چون من برام کیفیت هدفون مهمه نه کیفیت اسپیکر که کیفیت هدفونش هم عالی بود.
کیفیت ساخت بدنه هم میشه گفت چیزی در حد i8910 hd بود و سگ جون.فقط با توجه به داشتن ال سی دی 4 اینچ باید کمی با احتیاط تو جیب حمل بشه مثل hd2 و x10.
در مورد اینترفیس هم بگم واقعا اینترفیس خوبی داره برعکس x10 که برام اینترفیسش جالب نیومد(البته اینم بگم که x10 آندروئید نسخه 1.6 داره و این نسخه 2.1 داره و خود اینم باعث میشه اینترفیس i9000 بهتر باشه).
ولی در کل سامسونگ روی اینترفیسش به خوبی کار کرده..

این همون آیفونه با 2تا دکمه اضافی:31:
اینست طراحی:31:
اسپم : حمید میگم چرا قهر کردی نیومدی ؟ ما رفتیم بابا بستنی به جون تو :دی

Original Titan
05-06-2010, 23:34
انصافا" اين گوشي گوشي خوبيه بدون تعصب... همه چيز روي كاغذ عالي نشون ميده.
هيچ كس هم نمي تونه منكرش بشه.

total_overdose
05-06-2010, 23:42
اسپم : حمید میگم چرا قهر کردی نیومدی ؟ ما رفتیم بابا بستنی به جون تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :18::18:
شما مثله اینکه خیلی خوشحالی.
گوشیه خوبیه اگه فلشم داشت عالیتر بود.
راستی دوستان میگم آپدیت جدید ویواز فیلبرداریش بهتر شده.
خواستین بگین یه نمونه براتون آپ کنم:31:
این برای شادی بچه ها بود:31: و بیربط به تاپیک.

Dark.Life
05-06-2010, 23:52
انصافا" اين گوشي گوشي خوبيه بدون تعصب... همه چيز روي كاغذ عالي نشون ميده.
هيچ كس هم نمي تونه منكرش بشه.

آفرین :دی
خیلی خوبه که آدم تعصبو کنار بزاره و حقیقتو بگه
ولی فقط روی کاغذ نیست و نینجا جان کار کردن و میگن سرعت و اینترفیسش از 10 بهتره

شما مثله اینکه خیلی خوشحالی.
گوشیه خوبیه اگه فلشم داشت عالیتر بود.
راستی دوستان میگم آپدیت جدید ویواز فیلبرداریش بهتر شده.
خواستین بگین یه نمونه براتون آپ کنم:31:
این برای شادی بچه ها بود:31: و بیربط به تاپیک.

همچنین آفرین برای شما :دی
البته فلش ال ای دی اگه مثله ویواز و x10 باشه فقط به درد ماکرو میخوره ولی خب اگه داشت مطمعناً بهتر بود ... در ضمن این گوشی رو دوربین مانور نداده و انقدر
اسپم : دوست عزیز چرا ناراحت میشی حالا ؟ :دی
اون دوستمون اسرار داشتن که مدت زیادی بود که به کارشون (اعتیاد) نرسیده بودن و منصرف کردنشون غیر ممکن بود شما باید درک کنی دیگه :دی البته منم ایشون رو راضی کردم هایلار زدیم :دی
دلیلی نداره شما فیلم برداری ویواز رو به رخ کسی بکشید :دی

Original Titan
06-06-2010, 00:01
ولی فقط روی کاغذ نیست و نینجا جان کار کردن و میگن سرعت و اینترفیسش از 10 بهتره
مرجع تقليد پيدا كردين؟ :31:

خیلی خوبه که آدم تعصبو کنار بزاره و حقیقتو بگه
بنده هيچ وقت متعصب نبودم.
هنوز هم ميگم روي كاغذ.

meha
06-06-2010, 10:53
بنده هم همانطور عرض کردم بحث بنده فقط سر این هست که خیلی ها با گوشی کار نکردن و ادعایی که با گوشی کار کردند دارن

ببخشید میشه بخش ویدئو پلیرش رو با x10 مقایسه کنید؟یعنی عکسی چیزی بزارید....فقط از I9000 بزارید کافی هست

S A M S U N G
06-06-2010, 11:06
سلام .

این گالری :

اینم ویدیو پلیر :

مخلصیم .

Original Titan
06-06-2010, 11:13
این گالری :

اين برنامه 3d گالري هست كه رو گوشي منم نصبه

Dark.Life
06-06-2010, 12:40
بهترین فرد واسه نظر دادن نینجاست که با هر دو کار کرده و میگه سرعتش و اینترفیسش از x10 بهتره
تموم شد رفت :دی
دیگه چی میگید آخه ؟

djmilad_mrb
06-06-2010, 12:40
لطفا این بحث مسخره رو تموم کنید بیشتر این بحث یه تسویه حساب شخصیه تا واقعا یه بحث جدی و علمی و مقایسه تونم عملا بی معنی هست چون به قول دوستمون هنوز این گوشی نیومده تا کاملا بتونیم اونو مورد بررسی قرار بدیم در ثانی گوشی گلکسی 2.1 هست و ایکس 10 1.6 پس اصلا نمیشه مقایسه کرد مقایسه واقعی زمانی امکانپذیه که هردو یه ورزن از سیستم عامل رو دراختیار داشته باشن

هر دویه این گوشی ها گوشیهایه خوبی هستند که کاربر یا توجه به نیاز و بودجه ایی که داره میره و این گوشیها رو میخره

همین الانم گوشیهایی قویتر از این دو گوشی در راهند

من از مدیران میخوام هر چه زودتر این تاپیک بسته شه

S@nti@go_s&k
06-06-2010, 12:46
من از مدیران میخوام هر چه زودتر این تاپیک بسته شه

چرا بسته بشه ؟

پستای نامربوط پاک بشه نه اینکه تایپیک بسته بشه

حالا این وسط گالریو میخای چکار آخه :دی

ایشالا تا چند روز دیگه اومد منو امیر میگیریم:دی

200 تا عکس من از گالری میزارم 147 تا عکسم امیر از پلایرش :دی

خوب بید؟

Dark.Life
06-06-2010, 12:52
لطفا این بحث مسخره رو تموم کنید بیشتر این بحث یه تسویه حساب شخصیه تا واقعا یه بحث جدی و علمی و مقایسه تونم عملا بی معنی هست چون به قول دوستمون هنوز این گوشی نیومده تا کاملا بتونیم اونو مورد بررسی قرار بدیم در ثانی گوشی گلکسی 2.1 هست و ایکس 10 1.6 پس اصلا نمیشه مقایسه کرد مقایسه واقعی زمانی امکانپذیه که هردو یه ورزن از سیستم عامل رو دراختیار داشته باشن

هر دویه این گوشی ها گوشیهایه خوبی هستند که کاربر یا توجه به نیاز و بودجه ایی که داره میره و این گوشیها رو میخره

همین الانم گوشیهایی قویتر از این دو گوشی در راهند

من از مدیران این تاپیک میخوام هر چه زودتر تاپیک بسته شه

دوست عزیز ما با هیچ برندی هیچ مشکلی نداریم
هدف ما کمک به کسایی هست که بین این دو گوشی میخان یکیشو انتخاب کنن
درسته ما اینجا بحث میکنیم به خاطر کسی که اطلاعاتش پایینه و میخاد بین این دو انتخاب کنه
حالا شما تعصب داری و گوشی مورد علاقت کم میاره دلیلی نداره تاپیک بسته بشه
این که میگی i9000 ورژن 2.1 هستو x10 ورژن 1.6 خب چه ربطی داره ؟
یکی میخاد گوشی بخره باید به این نکته هم دقت کنه که i9000 سیستم عامل جدیدتری داره و ممکنه x10 تا 1 سال دیگه آپدیت نشه
بعدشم i9000 به زودی به 2.2 آپدیت میشه که خیلی پیشرفت داره نسبت به 2.1 در حالی که معلوم نیست x10 به 2.2 آپدیت بشه
مولتی تاچم که اصلاً نداره که خودش امتیاز منفی بزرگی
به هر حال ما هرچی میدونستیم گفتیم دیگه تصمیم با خریدار
فقط قیمت مونده که قیمت x10 تا 530 تومنه و i9000 هم بزودی معلوم میشه

S A M S U N G
06-06-2010, 13:04
اين برنامه 3d گالري هست كه رو گوشي منم نصبه
فدات شم این برنامه از پیش نصبه . یعنی گالری اصلی گوشی . نه اینکه نصب کنی .

مخلصیم .

Original Titan
06-06-2010, 13:13
فدات شم این برنامه از پیش نصبه . یعنی گالری اصلی گوشی . نه اینکه نصب کنی .
مال من هم از پيش نصب بوده :31: (رو رام كوك ميشه... نميشه نصبش كرد همينجوري)
منظور من اين بود كه گالري كه رو سامسونگ هست مال اين گوشي نيست... خودش چيزي رو طراحي نكرده... كپي كرده
فك كنم براي نكسس وان ساختن اولش اينو...
احتمالا خود گوشي يه گالري منحصر به فرد خودش رو داشته باشه... اگه نداشته باشه كه....

S A M S U N G
06-06-2010, 16:11
سلام .

نه این مال سامسونگ نیست ! کلا فکر کنم از آندروئید 2.2 گالری اینطوری میشه .

سامسونگ هم همنطوری که بقیه گوشیها هستش .

مخلصیم .

SAEED_BARCELONA
06-06-2010, 17:40
بهترین فرد واسه نظر دادن نینجاست که با هر دو کار کرده و میگه سرعتش و اینترفیسش از x10 بهتره
تموم شد رفت
دیگه چی میگید آخه ؟
اونوقت نینجا شده الدار؟ من کاری ندارم که با گوشیا کار کرده یا نه ولی دلیل نمیشه تا گفت سریع تره همه مثه کسایی که هیچ فکری از خودشون ندارن بگن درسته درسته:دی
گلکسی مگه اومده؟ کی اومد کی رسید دست نینجا؟ کی تست کرد؟ کی شد مرجع تقلید؟

S A M S U N G
06-06-2010, 17:51
میگم انگار شماها با همه مشکل دارین !

میدونی چرا عکس گذاشتم ؟ چون از شما بعید نیست پست رو دستکاری کنین بگین نه نه اینو نگفته :دی

مخلصیم .

SAEED_BARCELONA
06-06-2010, 18:21
امیر انگار جدیدا سلولای خاکستری مغزت پستارو برات به صورت زبپ شده تجزیه تحلیل میکنه. درست بخون پست رو. من که نگفتم دروغ گفتین که نینجا گرفته یا آزمایش کرده یا هر چی. گفتم کی! کی = ون:دی
برام عکس میزاره!

چون از شما بعید نیست پست رو دستکاری کنین بگین نه نه اینو نگفته
کافران همه را به کیش خود پندارند!

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

من این پست نینجا رو ندیده بودم ولی از کسی که فقط 5تا گوشیش توی سامسونت گذاشته بعید که بگه اینترفیس ریچل زشته! بابا من به هر کی این اینترفیس رو نشون دادم کف بر شده بود. خود شما که عاشق اینترفیس های سامسونگید اولش منقلب شده بودید:دی حالا زشت شد؟

djmilad_mrb
06-06-2010, 18:27
میدونی چرا میگم تاپیک بسته شه چون شما گوشی رو ندیده داری با یه گوشیه دیگه مقایسه میکنی در ضمن هر کسی با مصالعه این تاپیک و پستهایی که زده میشه متوجه میشه شما قصدت مقایسه نیست بیشتر کوبیدن x10 هست و تسویه حساب شخصی با سونی اریکسون
من خودم طرفدار یا تعصب خاصی رو هیچ گوشی ندارم من فقط دوست دارم با اون پولی که دارم بهترین انتخاب ممکنه رو داشته باشم

این گوشی به احتمال زیاد باید با گوشی iphone 4g یا hd مقایسه بشه :46:

total_overdose
06-06-2010, 18:28
بابا دست بردارید از این کل کلا.
امیرجون من نه ایکس 10 برام مهمه نه گالاکسی ولی خدایی خودت بگو وقتی ورژن دوتا گوشی فرق میکنه قابل قیاسن؟ اونم از نوع نرم افزاری.حالا یسری اطلاعات میگن که سخت افزارش تا حدودی شاید بهتر باشه کسیم منکرش نیست اما خداوکیلی بزارید لا اقل 2.1 شد بگین اینترفیس این زشته یا اون قشنگه.:46:
آخه بحث سر چیزایی که شبیه هم نیستن چه فایده ای داره؟
اینجا یه عده طرفدار این یکین یه عده هم طرفدار اون یکی.
خودتون هم میدونید که نظرات هیچ کدومتون رو هم تاثیر نداره خوب پس این همه تلاش برایه چیه؟:31:
بابا بیخیال شید دوتاش خوب چی گیرتون میاد یا دوتاش بد چه فرقی کرد الان؟:31:

S A M S U N G
06-06-2010, 19:06
بابا دست بردارید از این کل کلا.
امیرجون من نه ایکس 10 برام مهمه نه گالاکسی ولی خدایی خودت بگو وقتی ورژن دوتا گوشی فرق میکنه قابل قیاسن؟ اونم از نوع نرم افزاری.حالا یسری اطلاعات میگن که سخت افزارش تا حدودی شاید بهتر باشه کسیم منکرش نیست اما خداوکیلی بزارید لا اقل 2.1 شد بگین اینترفیس این زشته یا اون قشنگه.:46:
آخه بحث سر چیزایی که شبیه هم نیستن چه فایده ای داره؟
اینجا یه عده طرفدار این یکین یه عده هم طرفدار اون یکی.
خودتون هم میدونید که نظرات هیچ کدومتون رو هم تاثیر نداره خوب پس این همه تلاش برایه چیه؟:31:
بابا بیخیال شید دوتاش خوب چی گیرتون میاد یا دوتاش بد چه فرقی کرد الان؟:31:
تائید میشه :دی

باشه من اگه دیگه اینجا پست دادم :دی

سعید تو برو با همون I dont Know حال کن :دی

مخلصیم .

Original Titan
06-06-2010, 19:26
متاسفانه حرف نينجا كه احترام زيادي هم داره شده سند،مدرك، بنجق :31:

اينترفيس ايكس 10 رو آيفون دار ها هم حسرتش رو ميخورن... بازم هرچند سليقه اي هست. ولي كم پيش مياد كسي طراحي بنز يا بي ان وِ ِ رو مثلا نپسنده.

Dark.Life
06-06-2010, 23:28
هر چی میگیم که میگید از روی کاغذه و صب کنید تا یکی باهاش کار کنه حالا هم که یکی باهاش کار کرده دبه در میارین :27:
آخه شماها چی هستین ؟ :دی چقد تعصب ؟
البته ما همیشه با این شعار جلو رفتیم که هدف ما راضی کردن متعصبان نیست بلکه هدف نشون دادن حقیقت به حقیقت جویان و خریدارانه :27:
یه بار دیگه هم گفتم اینکه میگین x10 آندروید 1.6 اون یکی 2.1 خب این خودش یه نمره منفیه واسه x10 ... مصرف کننده میخاد استفاده کنه چی کار داره که مقایسه برابر بوده یا نه
مهم اینه که طرف میره i9000 میخره با 2.1 حال میکنه و تو فکر این نیست x10 کی میخاد آپدیت بشه

امیدوارم این همه بحث و گفتگو بتونه به کسی کمک کنه در انتخاب گوشی

R@R#M@N
07-06-2010, 11:29
هر چی میگیم که میگید از روی کاغذه و صب کنید تا یکی باهاش کار کنه حالا هم که یکی باهاش کار کرده دبه در میارین
آخه شماها چی هستین ؟ چقد تعصب ؟
البته ما همیشه با این شعار جلو رفتیم که هدف ما راضی کردن متعصبان نیست بلکه هدف نشون دادن حقیقت به حقیقت جویان و خریدارانه
یه بار دیگه هم گفتم اینکه میگین x10 آندروید 1.6 اون یکی 2.1 خب این خودش یه نمره منفیه واسه x10 ... مصرف کننده میخاد استفاده کنه چی کار داره که مقایسه برابر بوده یا نه
مهم اینه که طرف میره i9000 میخره با 2.1 حال میکنه و تو فکر این نیست x10 کی میخاد آپدیت بشه

امیدوارم این همه بحث و گفتگو بتونه به کسی کمک کنه در انتخاب گوشی
خوب شما برو 2.1 بخر باهاش حال کن
نمیخاد بفکره ایکس10 یا آپدیتش باشی ! و نظرتو تحمیل کنی
هر کسی بخاد این گوشیها رو بخره و این بحثو بخونه 100% تصمیم گیرنده خودشه !
حالا هی شما واسه ایکس10 نمره منفی بده ! وقتی طرف قیافه ایکس10 و اینترفیسشو میبینه و بعد قیافه گلکسی خودش میدونه کدومو انتخاب کنه ! شما نمیخاد غصشو بخوری :دی