PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت WXGA Bright و Bright LED , HD چی هست؟

IntelCentrino
05-06-2010, 14:13
تفاوت اصلاحات WXGA Bright و Bright LED , HD که در مورد مونیتور های لپ تاپ میگن چی هست؟

kiuq
05-06-2010, 15:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یه سر به اینجا بزن اطلاعاتت زیاد شه:31:..

IntelCentrino
05-06-2010, 15:21
یه سر به اینجا بزن اطلاعاتت زیاد شه:31:..

ای کاش اطلاعات فنی بنده به اندازه نمک شما اینقدر زیاد بود. واقعا بانمک هستید :31:

به هر حال از راهنمایی شما ممنونم.

kiuq
05-06-2010, 15:27
ی کاش اطلاعات فنی بنده به اندازه نمک شما اینقدر زیاد بود. واقعا بانمک هستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جهت شوخی بود..:31:
اگه باز تفاوتشون متوجه نشدی بیا سوال کن که دیگه خودم بهت میگم. فعلا فرستادمت دنبال نخود تقریبا سیاه:31:

IntelCentrino
05-06-2010, 15:35
جهت شوخی بود..:31:
اگه باز تفاوتشون متوجه نشدی بیا سوال کن که دیگه خودم بهت میگم. فعلا فرستادمت دنبال نخود تقریبا سیاه:31:

بنده هم در باب شوخی عرض کردم. به هرحال این روزها بانمک بودن بهتر از بی نمک بودن هست. :31:

اون مونیتور هایی که که صفحه براقی دارند و نور را منعکس می کنند در کدام دسته قرار دارند؟ و آیا این براقیت حسن هست یا عیب؟! همچنین از لحاظ قیمت چی تفاوتی دارند؟!

kiuq
05-06-2010, 15:50
اون مونیتور هایی که که صفحه براقی دارند و نور را منعکس می کنند در کدام دسته قرار دارند؟ و آیا این براقیت حسن هست یا عیب؟! همچنین از لحاظ قیمت چی تفاوتی دارند؟!
میشه همون Bright View که عموما از نزدیک دید بهتری دارند ولی از دور متوسط به خوب.. خوب حسن یا بدیش رو دیگه خودت بعدا متوجه میشی:31:..راستی Anti glare هم داریم که از دور خوبه و از نزدیک هم متوسطه!
البته پیدا کردن زاویه دید مناسب با کار کردن مداوم دستت میاد.
تفاوت قیمت ...امممم .. فک نکم زیاد باشه بیشتر تفاوت قیمت در کییفیت پنل به کار گرفته شده است.:20:
کلا در حال حاضر تو کیفیت دید سونی حرف اول رو میزنه.. میدونی چرا؟ به خاطر رزولوشن بالای صفحه نمایش که full hd هم هست.

IntelCentrino
05-06-2010, 16:00
خوب حسن یا بدیش رو دیگه خودت بعدا متوجه میشی:31:..

رفیق دوباره که نمک ریختی :31:

حالا واقعا عیب هست یا حسن. قاعدا باید حسن باشه . چون توی لیست قیمت ها که نگاه کنی عمومی Bright هستند. درسته؟! نظر شما چیه؟!

kiuq
05-06-2010, 16:37
نظر شما چیه؟!
گفتم که متوجه خواهی شد..
ولی آره حسنه کلا من خودم دوست دارم نور بتابه به عالم.

IntelCentrino
05-06-2010, 16:50
بیشتر به نظر میاد قبل از اینکه نور بتابه به عالم بازتاب نور مونیتور میخوره توی چشم. اونوقت از نمک آدم کم میشه (شوخی بود رفیق زیاد جدی نگیر :31:)

به هر حال بابت اطلاعاتی که دادی ممنونم.

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

بقیه دوستان در خصوص این Bright بودن مونیتور نظری ندارند؟!